EN HE

תרגום לאנגלית של "נטופיה"

הפרויקט של
יסמין לוי וגל מור

מאחר ואנחנו מאמינים בכוחה של הרשת החלטנו לפנות אליכם. בתמיכתכם נוכל לתרגם את "נטופיה" לאנגלית ובהמשך לשפות נוספות.

שלום חברים,

לפעמים חלומות מתגשמים, אומרים לנו. נותר לקוות ולהאמין. אנחנו, יסמין לוי וגל מור, הוצאנו לפני מספר חודשים את ספר הביכורים שלנו, "נטופיה" בעברית.

צעדנו ביחד לעבר הלא נודע וקיבלנו תגובות מרגשות מקוראים רבים שחזרו על אותה קריאה: "אתם חייבים לתרגם את "נטופיה" לאנגלית!". הרבה ראו בספר שילוב בין "מראה שחורה" ל"1984". כבר משלב מוקדם הרגשנו שהוא צריך להגיע מעבר לים.  אנחנו מאמינים שרומן זה, העוסק בנושא אוניברסלי, חייב להיות נגיש לקוראים בכל העולם. לא מגבלות שפה, תרבות או לאום.

 

"אמין, אינטליגנטי ומאוד מהנה לקריאה" - עדי שטמברגר, ג'רוזלם פוסט

 

"לוי ומור עשו עבודה יפה בבניית העולם שלהם, בהמצאות עתירות דמיון ובתחושה שלמרות שזה עוד לא כאן, זה ממש קרוב" - רן בן נון, ידיעות אחרונות

 

אבל תרגום, כפי שהתברר לנו, הוא עסק לא זול. אם לדייק מדובר בעלות עשרות אלפי שקלים, ולכך נצטרך להוסיף עלויות עריכה, טיפול, קידום והפצה. מאחר ואנחנו מאמינים בכח של הרשת החלטנו לשתף כוחות עם החברים שלנו ברשת. יחד אתכם נוכל לתרגם את "נטופיה" לאנגלית ובהמשך לשפות נוספות. אולי הוא עוד יהפוך לסרט, כפי שקיוו רבים מהקוראים. בשלב ראשון, "נטופיה" יצא באמזון ואנחנו מקווים כי בהמשך בהוצאות ספרים ברחבי העולם שיביעו עניין.

 

על נטופיה

"נטופיה" מספר על עולם עתידני, ללא מקום או זמן מוגדר, בו שולטת רשת חברתית מתקדמת הנקראת "מיינדז". ברשת זו בה הדמויות מתקשרות דרך מחשבות, ניתן לברוא כל מציאות ולהגשים כל פנטזיה. בעולם אסתטי-סטרילי ומושלם זה ניתן אפילו לתאם על פי העדפה אישית את מזג האוויר.

בעולם של נטופיה סמי זכרון מריצים מחדש את חווית המשתמשים שמעדיפים על פני קשר אנושי חם לגדל בביתם ניאופטס -יצורים משובטים, ממיסים ומהונדסים כמו חתול-הפנדה האדומה, האורקה-פינגווין או ינשוף-האנגורה. אבל מחוברי מיינדז מגלים מהר מאוד שלרשת הפנטסטית הזו מצורף תג מחיר מצמרר במיוחד כי לכל מחשבה נקבע ערך כלכלי. ספר זה לא מיועד לחובבי מדע בדיוני או פנטזיה בלבד אלא לכל אדם שחי בעולם הטכנולוגי שלנו.

 

בואו לקחת חלק במאמץ לתרגם את נטופיה לאנגלית

אנחנו מציעים מגוון תמורות שוות, החל מגלויה יפה ועד קרדיט מלא לכם, התומכים שלנו, בתוך הספר הזה, התינוק המשותף שלנו והיקר לנו מאוד.

הצטרפו אלינו ויחד נגייס את סכום הכסף הנדרש לתרגום איכותי שיאפשר לנו בהמשך להכניס את נטופיה לאחת מהוצאות הספרים העולמיות. מצד שמאל מפורטות כל התשורות שאנחנו מציעים בתמורה. תודה מקרב לב על כל תומך ותמיכה.

עוד על נטופיה

צילום: עידו איז'ק

 

קבלו את הניאופטס של נטופיה על גבי ספל, מארז סמרטפון או חולצה. עיצוב: רוני יפה. מכירה: בחנות Zapo

העולם של נטופיה: קבלו בתמורה לתמיכתכם ציורים נפלאים של יבגני אוגרצוב. פירוט משמאל

 

יסמין והבבואה: הדפס ענק על קנבס בגודל 2.40 מטר על 1.80 מטר. ציור של מיכל הרטל על פי תמונה של נטע גוב

סרטון בראש האתר: צילום - עידו איז'ק, סטיילינג: מרק אורן, איפור ושיער: בר ברק. קול: חיים צינוביץ', עורך וידאו: דובב שושןהפרויקט של

יסמין לוי וגל מור
צור קשר עם היזם
על יסמין לוי: כתבת 7 ימים לשעבר ב"ידיעות אחרונות", בעלת האתר "מיס טומורו" וסמנכ"ל קריאטיב ב"חורים ברשת". על גל מור: עורך ראשי ומייסד אתר "חורים ברשת", לשעבר מנהל פיתוח התכנים ועורך ערוץ המחשבים באתר ynet.
55,876
מתוך 55,000 ₪
102%
מומן
0
ימים שנותרו
363
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 20 גלויה ותודה
קבלו גלויה מאוירת של עולם נטופיה של הצייר יבגני אוגרצוב. נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.
47 תומכים
מינימום 30 עותק PDF של הספר באנגלית
קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ, קבלו גלויה של נטופיה בהוצאה מוגבלת (300 עותקים בלבד) של הצייר יבגני אוגרצוב. נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.
31 תומכים
מינימום 55 עותק מודפס חתום במהדורה מיוחדת
קבלו עותק של "נטופיה" בעברית בכריכה רכה חתום על ידינו,
קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ. נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.
*תוספת של 35 למשלוח מחוץ לגבולות ישראל.
137 תומכים מתוך 140
מינימום 65 שני ספרים דיגיטליים: "נטופיה" ו"המדריך לעתיד"
קבלו גלויה מאוירת של עולם נטופיה מאת הצייר יבגני אוגרצוב
נטופיה" ו"המדריך לעתיד" - שני ספרים דיגיטליים ב-55 שקלים
קבלו עכשיו שתי יצירות עתידניות בדיל אחד. "נטופיה" והגירסה הדיגיטלית של "המדריך לעתיד" מאת ד"ר רועי צזנה, חוקר עתידים בסדנת יובל נאמן למדע, טכנולוגיה וביטחון באוניברסיטת תל אביב. הספר מדגיש בשפה פשוטה ומתובלת בהומור את ההשלכות המדהימות של טכנולוגיות העתיד על חיינו בעתיד הקרוב ועל החברה האנושית בכללותה. על מהפכת הייצור - שתשנה את דרכי היצירה והצריכה שלנו, המהפכה המחשבתית - במסגרתה יצליחו מחשבים לחקות היבטים מסוימים של החשיבה האנושית, והמהפכה הטבעית - בה יזכה האדם בשליטה על הגורמים הבסיסיים ביותר בטבע, החל מהאטומים וכלה בקוד הגנטי שלו.
5 תומכים
מינימום 80 עותק בכריכה רכה עם הקדשה אישית
approx 25$
קבלו עותק של "נטופיה" בעברית או באנגלית בכריכה רכה עם הקדשה אישית מאיתנו, קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ, נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו. *תוספת של 35 למשלוח מחוץ לגבולות ישראל.
31 תומכים מתוך 150
מינימום 100 – עותק חתום במהדורה מיוחדת בכריכה קשה
קבלו עותק של "נטופיה" בעברית או באנגלית בכריכה קשה עם הקדשה אישית מאיתנו.
קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ.
נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.
תוספת של 35 למשלוח מחוץ לגבולות ישראל.
78 תומכים מתוך 95
מינימום 150 ניאופטס על טי שירט, מארז סמרטפון או ספל
קבלו טישרט, מארז סמרטפון (אייפון או סמסונג גלקסי) או ספל מאג עם איורים של יצורי נטופיה הדמיוניים, קבלו עותק של "נטופיה" בעברית או באנגלית בכריכה רכה עם חתימה שלנו, קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ, נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.
תוספת של 35 למשלוח מחוץ לגבולות ישראל.
21 תומכים
מינימום 250 שלושה עותקים עם הקדשה אישית ותודה
שני עותקים של "נטופיה" בכריכה קשה חתומים עם הקדשה אישית מאיתנו. קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ. נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.

11 תומכים
מינימום 500 ציור שמן על קנבס: העולם של "נטופיה"
ציור מעולם הספר של הצייר יבגני אוגרצוב בגודל 50X40 או 35x45. זמין גם בגדלים הבאים: 10x15, 50x80, 70x110, 70x50 ,100x75 שלושה עותקים של "נטופיה" בכריכה קשה חתומים עם הקדשה אישית מאיתנו, קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ. נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.
2 תומכים
מינימום 700 תודה אישית לך בספר
תודה אישית לכם בסוף הספר באנגלית.
קבלו ציור יפהפה של עולם נטופיה של הצייר יבגני אוגרצוב בגודל 50X40 או 35x45 ס"מ, שלושה עותקים של "נטופיה" בכריכה קשה חתומים עם הקדשה אישית מאיתנו. קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ.
נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.
3 תומכים
מינימום 1500 פגישת ייעוץ
פגישת ייעוץ של יסמין לוי וגל מור בנושאים: סודות הפייסבוק והרשתות החברתיות, ניהול תוכן אפקטיבי באינטרנט, איך בונים קהילות מקוונות ועוד, תודה אישית עבורכם בסוף הספר באנגלית, ציור של עולם נטופיה מאת הצייר יבגני אוגרצוב בגודל 50X40 or 35x45 ס"מ, שלושה עותקים של "נטופיה" בכריכה קשה חתומים עם הקדשה אישית מאיתנו, קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ. נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.
2 תומכים מתוך 5
מינימום 2500 הקדשה אישית בתחילת הספר
תודה אישית עבורכם בתחילת הספר באנגלית – נודה לכם או לכל אדם שתבקשו בתחילת הספר בזכות התמיכה שלכם, ציור של עולם נטופיה מאת הצייר יבגני אוגרצוב בגודל 50X40 or 35x45 ס"מ, שלושה עותקים של "נטופיה" בכריכה קשה חתומים עם הקדשה אישית מאיתנו, קבלו עותק PDF של הספר באנגלית לטאבלטים ודסקטופ, נוסף על כך, נודה לכם בדף הפייסבוק של "נטופיה" ובדפי הפייסבוק האישיים שלנו.
2 תומכים מתוך 4
מינימום 3000 הדפס ענק על קנבס: יסמין ובבואה
ציור של מיכל הרטל על פי תמונה של נטע גוב שתיעדה את יסמין לוי בגודל 2.40 מטר על 1.80 מטר
0 תומכים
מינימום 3200 פרסום משולב בעלילת הספר
לראשונה בקמפיין מימון המון ביישראל: פרסום משולב בתוך עלילת הספר: התומך שירכוש את המדרגה החדשה יוכל לאזכר את השירות שהוא מספק במילה או שתיים במסגרת משפט שישתלב באופן אורגני בעלילת הספר בגירסה האנגלית של "נטופיה" בלי לפגוע בעלילה! למעשה, מדובר בפרסום חזק מעבר לים וזיכרון נצחי בספרנו.
לדוגמה: "רובין נייס בקושי היה צועד למטבח החכם שמנקה את עצמו של חברת YYY, סמל סטטוס לכל מי שרצה להתהדר. הוא רק התבונן עליו מרחוק. חרד לגעת ולהשאיר לכלוך הוא כמעט לא נכנס למטבח".
בסך הכל נציע ארבעה מופעי פרסום משולב בגירסת הספר באנגלית בעלות של 3,200 שקל כל אחד. מי שירצה את כל האזכורים לעצמו באופן בלעדי ישלם 9,900 שקל בלבד.
1 תומכים מתוך 4
מינימום 3500 סוף אלטרנטיבי לתומך אחד
נכתוב סוף אלטרנטיבי לספר שיהיה גלוי לעיני תומך אחד בלבד שירכוש את מדרגת התמיכה. כשאנחנו קוראים ספרים אנו אומרים לעצמנו לא פעם שהיינו בוחרים בעלילה אחרת, בהתחלה או בספר אחר וכו'. הסיומת האלטרנטיבית ל"נטופיה" היא תשורה מגניבה שאנחנו מקווים לתת לאחד מאלפי מעריצי הספר בפייסבוק.
0 תומכים מתוך 1