EN HE

"מבדידות מיטתי" - שירים

הפרויקט של
נני בדמור-גרסאי

יעד חדש וחשוב!!!!

35,000 ש"ח לשם הוצאת ספרים נוספים והכי חשוב להרים תרומה לאגודה למלחמה בסרטן!!!

 בהתרגשות רבה ובהכרת תודה אין סופית לכל תומכיי, אני שמחה לספר לכם, שלאחר שהצלחנו, בזכותכם, להגיע אל היעד הראשוני אני מציבה יעד חדש וחשוב! והפעם ה-למה הוא חשוב יותר מהוצאת הספר בלבד. מזה שנים שהאגודה למלחמה בסרטן מלווה אותי ועוד אלפי חולי סרטן. אני רוצה זה זמן מה להעניק בחזרה למקום נפלא שמלווה ותומך. אני מעוניינת להרים תרומה ל האגודה למלחמה בסרטן "חזקים ביחד" מרכז תמיכה לחולי סרטן, למחלימים ולבני משפחותיהם. סניף האגודה בחיפה בניהולה הנפלא  של נחי פינגולד. המרכז מציע חוגים ופעילויות לחולים, מחלימים ובני המשפחה - וכל זאת חינם. פעילותם מתאפשרת הודות לתרומות, אז בואו נרתם יחדחיו למשימה. המשיכו בבקשה לשתף את חבריכם ומשפחתכם, ובעצם, את כל העולם ואשתו. ;)

על כל שקל שתתרמו אני אוסיף שקל. על 5 ש"ח אוסיף 5 ש"ח, וכן הלאה (רק במדרגות שמפורט בהן גובה התרומה). הכל נעשה בתיאום עם מנהלת הסניף בחיפה, נחי פינגולד. אם מישהו ירצה ליתר בטחון לברר עם מרכז התמיכה, הנה מס' הטלפון: 04-8511715/7

לאתר של האגודה:  http://www.cancer.org.il/template/default.aspx?PageId=5674

לאתר הפייסבוק של הספר: https://www.facebook.com/nanyshirim

לקריאה על הרקע לספר פשוט תמשיכו לקרוא למטה.

ושוב - המון המון תודה מעומק הלב.

-----------------------------------------------------------------------------------------------

נולדתי עם סרטן וגססתי. אבל אז התרחש נס והסרטן נעלם, אך הותיר אותי נכה לכל חיי. כאדם נכה בעולם שלא אוהב נכים, נלחמתי ולא ריחמתי ולא ויתרתי להיות שווה בין שווים , אחת מכולם, והצלחתי.

המפגש המחודש עם הסרטן בבגרותי זרק אותי אל תחתית השאול של נשמתי. והתרסקתי. ובעודי אובדת במחוזות אפלים, החל מסע ארוך וקשה מבדידות מיטתי. ספר השירים מתעד את המסע, שבמהלכו פגשתי זכרונות ילדות כואבת, אובדנים ישנים וחדשים, קולות אפלים מן העבר והרבה כאב.

כל אחד מכם שאי פעם התמודד עם אובדן, מחלה או התחבטות במשמעות החיים, יוכל למצוא את קולו בין שורות שירי, שמספרים את דרכי מן החולי להחלמה , מן הטרוף אל השפיות, מן האבל להשלמה, מהעוורון להתפכחות מטלטלת, מן החושך לאור ומן היאוש לתקווה.

אני מזמינה אתכם להיות שותפים לי לדרך, ולעזור לי בהגשמת חלומי - להוציא לאור את ספר השירים שלי, מבדידות מיטתי, דבר שיהווה עבורי סגירת מעגל ופתיחת דף חדש ונקי בחיי.

אני מודה לכם מכל לב על כי עצרתם לקרוא את דבריי. תמיכתכם חשובה לי ומאוד מוערכת.

לכל תומכיי, אין לי מספיק מילים להביע את תודתי והוקרתי לכם. כל אחד ואחד מכם יקבל את הספר. ויש גם תשורות!

יש אומרים שחלומות מתגשמים.

ושוב-תודה!

והנה טעימה מהספר:

 

עוד מעט בוקר

וילדתי היפה תפהק

ותבהה בעיתון

עד שאבא יזרז:

"מאחרים."

וליבי מכלאו

יוצא אליה

משתחל מבין סורגים

שרוט ופצוע

ולו רק כדי לומר

"שיהיה לך יום טוב."

ובראשי – אני

מלטפת את ראשה

מברישה שיערה

בודקת כתמים על חולצה נקייה

עוד חיבוק בשער בית – ספר

ונפנוף לשלום לילקוט מתרחק.

וכל זאת

מבדידות מיטתי.

          

 הפרויקט של

נני בדמור-גרסאי
צור קשר עם היזם
שמי נני בדמור-גרסאי בת 55, אם לשלושה וסבתא לנכדה. אני מורה ומחנכת במקצועי, בעלת תואר שני בשפה וספרות אנגלית. חובבת בישול, יצירה, חתולים וחיוכים. נולדתי עם סרטן שהותיר אותי נכה. נלחמתי להיות שווה בין שווים והצלחתי. ניהלתי חיים מלאים כאם, עקרת בית ואשה עובדת ללא שום הנחות. פתאום, לפני 7 שנים שוב הופיע הסרטן, ושוב הופיע סרטן אחר לפני 3 שנים. לחמתי באופטימיות ושרדתי.אבל המפגש המחודש שלי עם הסרטן ריסק אותי לרסיסים. ספר השירים "מבדידות מיטתי" מתאר מסע ארוך וקשה מן הייאוש לתקווה, מן החושך לאור. מסע חזרה לחיים.
24,166
מתוך 13,500 ₪
179%
מומן
0
ימים שנותרו
307
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 ספר
ספר השירים ישלח אליכם בדואר. ותודה ענקית מכל הלב. (משלוחים בארץ)
220 תומכים
מינימום 55 ספר + תרומה
ספר השירים ישלח אליכם בדואר. תרומה על סך 5 ש"ח תועבר לאגודה למלחמה בסרטן ואני אוסיף 5 ש"ח נוספים לתרומה.
ותודה ענקית מכל הלב. (משלוחים בארץ)
0 תומכים
מינימום 60 ספר + תרומה + סימניה
ספר השירים ישלח אליכם בדואר וגם סימניה מעוצבת. וגם תרומה על סך 10 ש"ח תועבר לאגודה למלחמה בסרטן ואני אוסיף 10 ש"ח נוספים לתרומה.
ותודה ענקית מכל הלב. (משלוחים בארץ)
10 תומכים
מינימום 120 ספר וסימניה + הקדשה אישית
ספר השירים עם הקדשה אישית וחתימתי וגם סימניה מעוצבת. ותודה ענקית מכל הלב. (משלוחים בארץ)
68 תומכים
מינימום 135 ספר וסימניה + תרומה + הקדשה אישית
ספר השירים ישלח אליכם בדואר עם הקדשה אישית וחתימתי וגם סימניה מעוצבת. וגם תרומה על סך 15 ש"ח תועבר לאגודה למלחמה בסרטן ואני אוסיף 15 ש"ח נוספים לתרומה.
ותודה ענקית מכל הלב. (משלוחים בארץ)
1 תומכים
מינימום 200 ספר וסימניה + תרומה + הקדשה+ שיר
ספר השירים ישלח אליכם בדואר עם הקדשה אישית וחתימתי וגם סימניה מעוצבת. וגם שיר בכתב ידי על נייר מעוצב עם הקדשה אישית וחתימתי ותרומה על סך 35 ש"ח תועבר לאגודה למלחמה בסרטן ואני אוסיף 35 ש"ח נוספים לתרומה.
ותודה ענקית מכל הלב. (משלוחים בארץ)

4 תומכים
מינימום 350 2 ספרים + סימניות, הקדשה אישית חתומה, שיר בכתב יד
2 ספרים ישלחו עם הקדשה אישית וחתומה על ידי לפי רצונכם, 2 סימניות מעוצבות,שיר בכתב ידי על נייר מעוצב, מוקדש אישית וחתום. ותודה ענקית מכל הלב. (משלוח בארץ וגם לחו"ל)
6 תומכים
מינימום 400 X2 + הזמנה+ תרומה
2 ספרים ישלחו אליכם בדואר עם הקדשה אישית וחתימתי וגם סימניות מעוצבות. וגם שיר בכתב ידי על נייר מעוצב עם הקדשה אישית וחתימתי, הזמנה לארוע השקת הספר ותרומה על סך 50 ש"ח תועבר לאגודה למלחמה בסרטן ואני אוסיף 50 ש"ח נוספים לתרומה.
ותודה ענקית מכל הלב. (משלוחים בארץ)
0 תומכים
מינימום 500 X3 + קרדיט + תרומה
3 ספרים ישלחו אליך בדואר עם הקדשה אישית על פי רצונך, וחתימתי וגם סימניות מעוצבות. וגם שיר בכתב ידי על נייר מעוצב עם הקדשה אישית וחתימתי, הזמנה לארוע השקת הספר ותרומה על סך 80 ש"ח תועבר לאגודה למלחמה בסרטן ואני אוסיף 80 ש"ח נוספים לתרומה. ו...שמך (או העסק שלך שתמך) יופיע בספר כשאודה לך כתומך בעמוד התודות .
ותודה ענקית מכל הלב. (משלוחים בארץ)

0 תומכים
מינימום 600 X4 + פגישה+ תרומה
4 ספרים ישלחו אליך בדואר עם הקדשה אישית על פי רצונך, וחתימתי וגם סימניות מעוצבות. וגם שיר בכתב ידי על נייר מעוצב עם הקדשה אישית וחתימתי, הזמנה לארוע השקת הספר ותרומה על סך 100 ש"ח תועבר לאגודה למלחמה בסרטן ואני אוסיף 100 ש"ח נוספים לתרומה. ו...שמך (או העסק שלך שתמך) יופיע בספר כשאודה לך כתומך בעמוד התודות .
בנוסף, פגישה אישית איתי על כוס קפה ועוגה להכרות, שיחה על רקע הספר ועל הא ועל דא. (הקפה והעוגה עליי)
ותודה ענקית מכל הלב. (משלוחים בארץ)
1 תומכים