EN HE

אלבום ניגוני ימים נוראים

הפרויקט של
יצחק מאיר

בשעה טובה אנחנו בעיצומו של פרויקט חדש!

אלבום ״מלווה מלכה״. 

לפרטים נוספים ולהצטרפות לחצו כאן!

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

תומכים נפלאים שכמותכם! גם לאחר שעברנו את סכום הגיוס הדרוש, ניתן להמשיך ולרכוש את האלבום!
 

אלבום שירי ימים-נוראים:

אוטוטו אלבום ההכנה לימים הנוראים בחוץ... 
באלבום מיטב הניגונים המוכרים והאהובים של ימי הרחמים והסליחות.
"אוחילה לקל", "ונתנה תוקף", "מכניסי רחמים", "חמול", "הנשמה לך", "רחמנא" ועוד שירים מתוך התפילות ופיוטי הסליחות של ראש השנה ויום הכיפורים, שיעזרו לנו להיכנס לאווירת ימים אלו.
באלבום זה אני זוכה לשתף פעולה עם אמנים מיוחדים: אודי דוידי, אברימי רוט, וישי ריבו שמתארחים בפרויקט בדואטים סוחפים. 
בכדי ליצור אווירה אותנטית של בית כנסת, שירת המקהלה באלבום החדש הוקלטה בבית כנסת בירושלים, אליו התקבצו עשרות צעירים ובחורי ישיבות ששרו יחד במשך שעות.

אז הנה לכם הזדמנות:

  • כדי שנוכל להמשיך לתת לכם את המנגינה הזו במחירים נוחים ונגישים לכם!
  • כדי שתקבלו את האלבום ראשונים, ישירות לביתכם, עוד לפני שהוא מגיע לחנויות!
  • כדי שתגיעו אל המוזיקה שלנו בלי מתווכים מיותרים! 
  • כדי שתגיעו לראש השנה ויום הכיפורים מוכנים ומרוממים יותר!

הזדמנות לרכוש את המהדורה הראשונה של האלבום החדש ברכישה מקודמת ישירות ממני! 
הזדמנות בשבילכם לקחת חלק ביצירה היהודית שלנו!

אז קדימה! אתם יותר ממוזמנים להפנות את מבטכם לצד השמאלי של המסך ופשוט לבחור את אפשרות השותפות המתאימה לכם ביותר!

רוצים לטעום עוד מהאלבום החדש? מוזמנים להיכנס לקליפ הזה:
 


רוצים לשמוע את הדואט של יצחק מאיר & אודי דוידי בשיר אוחילה לא-ל? מוזמנים להיכנס ללינק הזה: 

 

הנה קטע ההקדמה לדיסק הלקוח מתוך חוברת האלבום: "זהו אלבום לימים הנוראים, שלמעשה גם הוקלט בימים נוראים. ימים שעוברים על עם ישראל  מאז חטיפת שלושת הנערים בחודש סיוון תשע"ד, ימים שהחלו במבצע  'שובו אחים' והמשיכו והתגלגלו אל מבצע 'צוק איתן', ימים שאיחדו את העם היהודי כולו – בתפוצות ובארץ ישראל, בעורף ובחזית - בתפילה.

מיד כשסיימתי את עבודת ההקלטה, גויסתי בצו 8. עבודת העריכה וההפקה של האלבום בוצעה 'בשלט רחוק' מעמדת שמירה צה"לית בשומרון, במהלך מבצע 'צוק איתן'.

ובעצם, יש קשר הדוק בין התקופה לבין האלבום: התפילות והניגונים מלאי הרגש מלווים אותנו מאז החלה התקופה הזו, ונדמה שכולנו מגיעים לחודשי אלול ותשרי בלב פתוח, אחרי שבועות של שירה ותפילה, ומבקשים מלפני הקב"ה לקראת השנה החדשה: תהא השנה הזאת שנת רחמים ועת רצון מלפניך".

      
קצת עלי מתוך ויקיפדיה:

 

יצחק מאיר הוא בנו של הרב אליאב מאיר, ונכדו של אהרן מאיר, לשעבר מנכ"ל בנק המזרחי. אמו זיוה מאיר היא בתם של הרב שלמה ויהודית קוק. גדל במושב גמזו, שם משמש אביו כרב היישוב. אחיו הוא העיתונאי ואיש התקשורת ידידיה מאיר וגיסתו היא כתבת חברת החדשות של ערוץ 2, העיתונאית סיון רהב-מאיר.
יצחק נשוי לתמר, ואב לבן ובת, ומתגורר בשכונת רחביה בירושלים.

למד במוסדות חינוך חרדים. בישיבה קטנה ברחובות ממנה המשיך לישיבת חברון בירושלים וישיבת מיר שבבית ישראל בה למד כחמש שנים.

ב-2005 התגייס לצה"ל כלוחם בחטיבת הנח"ל ולחם במלחמת לבנון השנייה.

אחר שחרורו מצה"ל למד בבית המדרש "בית מורשה" בירושלים ובאוניברסיטה הפתוחה לתואר B.A במדעי החברה והרוח. בשנת 2008 החל להעביר שיעורים וסדנאות במרכז שורשים, רשימו, במנורה 8 בירושלים, ב"המקום" בתל אביב, "פנימה" ברמת גן ובמסגרות לא פורמליות נוספת ללימודי היהדות ברחבי הארץ.

יצחק מאיר משלב בהופעותיו תוכן חסידי וערכי, עם מוזיקה ושירים מחצרות חסידים. בהופעות אלו שיתף יצחק פעולה עם מגוון אמנים מרחבי הקשת הישראלית: קובי אפללו, דוד ד'יאור, מוסא ברלין, חיליק פרנק, ג'קי לוי, חזקי סופר, ישי לפידות, שולי רנד, עובדיה חממה, ישי ריבו, אהרון רזאל ועוד. 

אלבומים:

 

ב- 2010 הוציא לאור את האלבום "נשמות חדשות" זמירות שבת קודש מחצרות חסידים. אלבום שזכה לתהודה רבה (עד היום נמכרו ממנו למעלה מ־17,000 עותקים) בו הוא ביצע בהגייה ספרדית, את הפיוט "יה אכסוף" של רבי אהרון הגדול מקרלין. באלבום מארח יצחק את אהרון רזאל, יוסף קרדונר והכנר דניאל אהביאל.

ב-2011 הוציא אלבום כפול "עתיקא קדישא" זמירות שבת קודש מחצרות חסידים. בפרויקט זה אירח מאיר לשירה את השדרן יוסי גיל, את הזמר אבי בניון ואת הכנר אייל שילוח.

בראשית 2013 הוציא אלבום שלישי ונוסף בסדרת שירי שבת בשם "זעיר אנפין" ובכך חתם את סדרת שירי השבת. בדיסק עוסק יצחק מאיר בקבלת שבת בנוסח קרליבך ובמזמורי סעודה שלישית. באלבום השתתפו הזמר דוד דאור, הרב מיכי יוספי, שלמה כ''ץ מקהלת פרחי עציון והכנר אורן צור.

בסוף 2013 הוציא לאור אלבום רביעי "המדריך למתארח" ובו לחנים חדשים של יצחק מאיר למילים מהמקורות, מתורת הבעש"ט ומבעל התניא. באלבום השתתפו אהרון רזאל והלל פלאי בלחן חדש למילותיו האחרונות של הרב משה צבי נריה ז"ל.

 הפרויקט של

יצחק מאיר
צור קשר עם היזם
יצחק מאיר והחברים יוצרים יחדיו את פס הקול של מעגל השנה היהודית. עד עתה הוציאו תשעה אלבומים שהפכו לרבי מכר. "נשמות חדשות", "עתיקא קדישא-תפילות השבת", "עתיקא קדיש-סעודת שבת", "זעיר אנפין", "המדריך-למתארח", "שרים-בתפילה", "המניין", "פורים שמח" ו"מלווה-מלכה". בימים אלו עמלים על הפקת האלבום העשירי "ליקוטי-תפילות", שירים וניגונים לימי תפילה ורחמים.
74,142
מתוך 42,000 ₪
177%
מומן
0
ימים שנותרו
1253
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 28 אלבום דיגיטלי
האלבום "שרים בתפילה" + החוברת ישלחו אליכם ישירות למייל עוד לפני היציאה לחנויות.
220 תומכים
מינימום 40 אלבום פיזי + הקדשה
תקבלו את האלבום הפיזי ישירות לביתכם עם הקדשה אישית + אלבום דיגיטלי מתנה למייל שלכם עוד לפני היציאה לחנויות.
926 תומכים
מינימום 100 אלבום פיזי + כרטיס למופע ההשקה "שרים בתפילה"
תקבלו את האלבום הפיזי עם הקדשה + כרטיס למופע ההשקה שיתקיים בעזה"י בעשרת ימי תשובה (יום ד', 1.10) באולם ז'ראר בכר בירושלים בהשתתפות אמנים מיוחדים + אלבום דיגיטלי מתנה ישירות למייל שלכם עוד לפני היציאה לחנויות.
23 תומכים
מינימום 160 אלבום פיזי + כרטיס זוגי למופע ההשקה "שרים בתפילה"
תקבלו את האלבום הפיזי עם הקדשה + זוג כרטיסים למופע ההשקה שיתקיים בעזה"י בעשרת ימי תשובה (יום ד', 1.10) באולם ז'ראר בכר בירושלים בהשתתפות אמנים מיוחדים + אלבום דיגיטלי מתנה ישירות למייל שלכם עוד לפני היציאה לחנויות.
105 תומכים
מינימום 180 האלבום החדש + גרסה דגיט' של כל 5 האלבומים הקודמים
תקבלו עותק פיזי מהאלבום החדש עם הקדשה ובגרסה דיגיטלית אל כל האלבומים שיצאו עד כה "נשמות חדשות", האלבום הכפול: "עתיקא קדישא", "זעיר אנפין" ו"המדריך למתארח".
49 תומכים
מינימום 450 שותפים ליצירה היהודית המתחדשת
הופעת שמכם כשותפים ליצירה היהודית בחוברת האלבום + אלבום עם מכתב תודה והקדשה עליו + כרטיס זוגי למופע ההשקה שיתקיים בעזה"י בעשרת ימי תשובה (יום ד' 1.10) באולם ז'ראר בכר בירושלים בהשתתפות אמנים מיוחדים.
4 תומכים מתוך 5
מינימום 1500 סדנת מבוא לתורת הבעש"ט
מה חידש הבעש"ט? מה מיוחד כ"כ בסיפורים שלו? איך הוא רלוונטי לחיי היום יום שלנו? סדנה אצלכם בבית מלווה בדפי מקורות + תקבלו את האלבום הפיזי ישירות לביתכם עם הקדשה אישית + אלבום דיגיטלי מתנה למייל שלכם עוד לפני היציאה לחנויות.
0 תומכים מתוך 8
מינימום 4000 מופע אינטימי בסלון ביתכם
הפתיעו את יקיריכם: אגיע לביתכם מלווה בגיטרה למופע ניגונים חסידיים, דברי תורה וסיפורים + האלבום החדש עם הקדשה.
• לא כולל הגברה ונגנים נוספים אם תרצו
0 תומכים מתוך 5