EN HE

בית לבירות ישראליות

הפרויקט של
דגן בר אילן

 

Beer Market הוא מיזם שנועד לקדם את תרבות הבירה בישראל ולשים את הבירות המיוצרות במבשלות קטנות בכל הארץ במרכז הבמה.


החנות והבר שיפתחו בשרונה מרקט, יאפשרו לכל מי שאוהב בירה טובה, לגלות עולם שלם של כ-120 בירות שונות ומיוחדות ממותגים וסגנונות שונים, ויציעו הזדמנות ליהנות מהן מהברזים במקום וגם לקנות הביתה. אינספור בקבוקים על המדפים, מקרר ענק עם למעלה ממאה בירות ישראליות קרות ושישה ברזים מהם ימזגו בירות מתחלפות ממיטב המבשלות.
 

היום - רגע לפני שה-Beer Market מגיע למקום הכי חם בתל אביב, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ולקחת חלק במהפכה.
 

 

בשנים האחרונות מצטרפת ישראל לעולם הרחב עם מהפכת הבירה. בעשור האחרון נפתחו בישראל כ-20 מבשלות עצמאיות קטנות - מצפון רמת הגולן והגליל ועד לערבה ולנגב, מבשלות שנפתחו על ידי אנשים שאוהבים ומאמינים בבירה.

 

המבשלות המייצרות בירה טריה בשיטות מסורתיות ועם המון תשוקה. בירות ייחודיות בסגנונות שונים, עם עושר של טעמים, בהירות וכהות, קלות ועשירות, מתוקות ומרות. בירות שכל אחד יכול לגלות בהן אהבות חדשות.

ה-Beer Market הוא המקום היחיד המציע את כולן תחת קורת גג אחת, עם צוות מקצוענים שיודע להסביר ולהמליץ ועם מחוייבות אמיתית לתרבות בירה ישראלית חדשה.


 

שרונה מרקט הוא שוק קולינרי מקורה, ענק, הצמוד למתחם הטמפלרי המתחדש. במקום - כמאה חנויות ודוכני אוכל מגוונים ואוירה המוכרת מהשווקים היפים בעולם.


ה-Beer Market ימוקם בחזית המזרחית של השוק ויאפשר ליהנות מהבירות הישראליות הטריות עם אוכל קל מהבר או מעשרות דוכני המזון שבשוק.

 
 
אנחנו, ב-Beer Market, מאמינים שהגינות ושקיפות הם ערכים בסיסיים, אבל הם גם כלים הכרחיים ליצירתה של תרבות בירה בישראל.
 
ב-Beer Market ימזגו הבירות מהחבית לכוסות בשני גדלים - 400 מ"ל ו-250 מ"ל (בנוסף כמובן על בקבוקי 330 מ"ל). הכמויות האלו מתאימות לאופי הצריכה ומאפשרות ללקוחות שלנו ליהנות מהמגוון האדיר של הבירות המיוחדות שבחנות. הכוסות האיכותיות שבהן נגיש את הבירה יהיו מסומנות לפי נפחן ויאפשרו לדעת את כמות הבירה המדוייקת בכוס.
 
בגיזרת המחיר - ה-Beer Market שם לו למטרה למכור את בירות הבוטיק הישראליות במחירים ההוגנים ביותר האפשריים. אנחנו מעריכים שעם הפתיחה, גם אתם תופתעו.

 

 

ה-Beer Market בשרונה מרקט יעמיד סטנדרטים מקצועיים גבוהים במיוחד, בכל ההתייחסות לבירה ולתרבות הבירה. עובדי הביר מרקט הם מקצוענים שאוהבים בירה, מבינים בירה, חיים בירה ומוזגים רק בירה.

 

במקום נבנית מערכת מזיגה ייחודית - State Of The Art המבטיחה שמירה מקסימלית על איכות הבירה והמזיגה. על מסכים גדולים, באמצעות מערכת ממוחשבת, ניתן יהיה להתעדכן בפרטי הבירות הנמזגות מהברזים. הכוסות בהן תוגש הבירה - BM TeKu - זכו בפרסים ובתואר "כוסות הבירות הטובות בעולם" ומשמשות את המבשלות והפאבים המובילים בעולם.

 

ה-Beer Market עושה הכל כדי לשמור את חובבי הבירה בישראל מעודכנים לגבי מותגים חדשים ובירות חדשות, מיד עם יציאתן לשוק.

 
יותר מ-120 בירות ישראליות שונות מיוצרות היום בישראל. כולן יקבלו מקום של כבוד על המדפים של ה-Beer Market שבשרונה מרקט.
במסגרת הקמפיין, ניתן לרכוש מארזי מיקס - שישייה או ארגז של 24 בירות שונות מתוך המגוון העצום שלנו (כן, מכל המגוון!! אין אותיות קטנות). אתם בוחרים מארז של 6 או של 24 בקבוקים שונים (לא חוזרים על בירה פעמיים) שיעשו לכם שמח בבית ויאפשרו לכם ליהנות ממגוון של סגנונות ומבשלות - והכל במחיר מיוחד השמור רק לתומכי הפרוייקט. 

כוס הבירה הייחודית של ה-Beer Market. כוס שזכתה בתואר "כוס הבירה הטובה בעולם".
TeKu - מתוצרת גרמניה, עוצבה כדי למקסם את חוויית השתיה ואת ההנאה מהארומות של הבירה. מבשלות הבוטיק המובילות בעולם ומקדשי הבירה בארה"ב ובאירופה כבר עברו ל-TeKu. הביר מרקט מביא אותה לישראל.


 

חולצת T איכותית מעוצבת של ה-Beer Market בצבע שחור, שעל גבה הדפס לוגויים של מיטב מותגי בירות הקראפט הישראליות. עם השלמת הגיוס נהיה איתכם בקשר לקבלת גזרה (גבר/אשה) ומידה. 

פותחן שתוכנן ועוצב במיוחד עבור ה-Beer Market.  הפותחן העשוי עץ מלא, מאפשר פתיחה קלילה של בקבוקי בירה מבלי לפגוע בפקק (מושלם עבור אספני פקקים של בירות!) 

לרגל פתיחת ה-Beer Market בשרונה מרקט ובמיוחד עבור תומכי הפרויקט, מציגה ה-Beer Market סדרה ייחודית - "פירוק והרכבה של IPA" -
סדרת Trio IPA שנולדה כשיתוף פעולה עם מבשלת 'הדובים', כוללת IPA עם שלושה זני כשות המייצגים את 'העולם הישן' ואת 'העולם החדש', ועוד שלושה סוגי IPA שכל אחד מהם - Single hop IPA.
סדרת Trio IPA מיוצרת בכמות מוגבלת של מארזים (4 בירות במארז) והיא מוצעת באופן בלעדי לתומכי הפרויקט.
Trio IPA מגיעה במארז עץ מיוחד ומהודר שיכול לשמש אתכם כשאתם הולכים עם בירה לחברים או כשאתם יוצאים לפיקניק, גם אחרי שסדרת ה-Trio שלכם תיגמר.

 


 

כרטיס כניסה אישי לאירוע טרום ההשקה של Beer Market שרונה, רגע לפני הפתיחה הרשמית.
האירוע למוזמנים בלבד, בהשתתפות בכירי תעשיית הבירה של ישראל - בעלי המבשלות, הברומאסטרים, עתונאים ועוד. האירוע יערך בשרונה מרקט ויכלול הצצה ראשונה לחנות ולבר, בירות בלי תחתית, אוכל טוב והפתעות מיוחדות. 

רוצים תוכן לאירוע, יום-הולדת או סתם למפגש עם חברים? סדנת היכרות מקצועית עם עולם הבירה בכלל ומבשלות הבוטיק הישראליות בפרט, באמצעות טעימה מודרכת של בירות ממותגים וסגנונות שונים - אצלכם בבית.
הסדנא, שתועבר על ידי דגן / רותם בר אילן כוללת סיור בעולם הבירה - מחומרי הגלם ותהליך הבישול, דרך נקודות ציון בהיסטוריה של הבירה, היכרות עם מגוון סגנונות והרבה סיפורים ומידע על תעשיית הבירה הישראלית הצעירה. הסדנה כוללת טעימה של 7 בירות בסגנונות שונים מ-7 מבשלות ישראליות וכיבוד קל. מתאים לקבוצה של עד 10 משתתפים.


 

קחו את כל החבר'ה לטיול מטורף של יום שלם בעקבות תעשיית הבירה הישראלית. סיור מודרך הכולל ביקור ב-6 מבשלות, פגישה עם צוותי המבשלות, טעימה של אין ספור בירות מעולות, שתי ארוחות טובות ועוד הפתעות.
הטיול יתבצע באוטובוס בירה המצויד בציידניות מלאות בבירות ישראליות, כדי שאיש לא ייוותר צמא, והוא יסתיים ב-Beer Market בשרונה-מרקט עם מתנה לכל אחד מהמשתתפים. הסיור מיועד לקבוצה של עד 35 משתתפים.הפרויקט של

דגן בר אילן
צור קשר עם היזם
60,830
מתוך 50,000 ₪
122%
מומן
0
ימים שנותרו
329
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 כוס BM TeKu
כוס הבירה הייחודית של הביר מרקט. כוס שזכתה בתואר "כוס הבירה הטובה בעולם"
30 תומכים מתוך 50
מינימום 80 מארז שישיית מיקס
מארז שישיית מיקס של בירות ישראליות. 6 בירות שונות לבחירתכם, מכלל הגוון של למעלה מ-100 בירות ב-Beer Market בשרונה מרקט.
88 תומכים מתוך 100
מינימום 85 כוס BM TeKu וחולצה
כוס הבירה הייחודית של הביר מרקט. כוס שזכתה בתואר "כוס הבירה הטובה בעולם" + חולצת Beer Market מעוצבת
25 תומכים מתוך 50
מינימום 100 כוס BM TeKu, חולצה ופותחן עץ
כוס הבירה הייחודית של הביר מרקט. כוס שזכתה בתואר "כוס הבירה הטובה בעולם" + חולצת T מעוצבת + פותחן בקבוקים ממותג מעץ מלא
42 תומכים מתוך 50
מינימום 150 סדרת בירות במהדורה בלעדית
4 בירות Trio IPA במארז עץ מהודר - סדרה חגיגית, חד פעמית ובלעדית לתומכי הפרויקט. בשיתוף עם מבשלת הדובים.
10 תומכים מתוך 100
מינימום 200 סדרת בירות, כוס BM TeKu, חולצה ופותחן
4 בירות Trio IPA במארז עץ מהודר - סדרה בלעדית לתומכי הפרויקט בשיתוף עם מבשלת הדובים + כוס BM TeKu הייחודית של הביר מרקט שזכתה בתואר "כוס הבירה הטובה בעולם" + חולצת T מעוצבת + פותחן בקבוקים ממותג מעץ מלא
79 תומכים מתוך 100
מינימום 300 ארגז מיקס 24 בקבוקים שונים
ארגז מיקס מושלם של 24 בירות ישראליות שונות, לבחירתכם מתוך המגוון העצום (למעלה מ-100 בירות שונות) שעל מדפי ה-Beer Market שבשרונה מרקט
67 תומכים מתוך 100
מינימום 400 אירוע טרום השקה חגיגי
אירוע טרום ההשקה של ביר מרקט שרונה בהשתתפות בכירי תעשיית הבירה של ישראל - בעלי המבשלות, הברומאסטרים, עתונאים ועוד.
3 תומכים מתוך 15
מינימום 1000 סדנת בירה בבית
סדנת היכרות מקצועית עם עולם הבירה בכלל ומבשלות הבוטיק הישראליות בפרט, באמצעות טעימה מודרכת של בירות ממותגים וסגנונות שונים - אצלכם בבית. מתאים לקבוצה של עד 10 משתתפים.
7 תומכים מתוך 10
מינימום 20000 יום סיור במבשלות הישראליות
צאו, אתם וכל החבר'ה שלכם, לטיול בירה מטורף של יום שלם, הכולל : ביקור ב-6 מבשלות, פגישה עם צוותי המבשלות, טעימה של אין ספור בירות מעולות, שתי ארוחות טובות ועוד הפתעות.
הסיור מיועד לקבוצה של עד 35 משתתפים.
0 תומכים מתוך 2