EN HE

אין לנו זמן לבזבז

הפרויקט של
התנועה לעתיד הנגב המערבי

הקמפיין מסתיים הלילה 9.1.15, 23:00

אנו, תושבי הנגב המערבי, נאבקים לשנות את מציאות החיים של כולנו, וצריכים אתכם בשביל זה.

הפעם כבר לא היינו בטוחים שנצליח, אבל הבלתי יאומן קרה והצלחנו להכפיל את סכום היעד הראשוני ולהגיע ל-80,000 ש"ח!!!

 

יעד חדש

 

הסכום אליו הצלחנו להגיע עד כה בעזרתכם, יאפשר לנו להמשיך ולקיים:

מערך חוגי בית ומשמרות הסברה

פעילות תקשורתית וחשיפה במדיה הדיגיטאלית

מייצגים קהילתיים וסרטונים ויראליים. 

 

כעת כשתקופת הבחירות לפנינו האתגר רק הולך וגדל. ככל שנהיה חזקים יותר ופעילים יותר, כך נוכל להשפיע על סדר היום של המפלגות ולהשאיר את עוטף עזה והדרישה ליוזמה מדינית בתודעה של הציבור והתקשורת. 

 

כעת אנחנו ממשיכים הלאה ושואפים ליעד הבא: 120,000 ש"ח

חזון

 

הסכום אותו נגייס יאפשר לנו לקיים כנס חזון לנגב המערבי אשר יפגיש יחד תושבים מהאזור, מנהיגים, חוקרים, מדינאים ואנשי ביטחון שידונו בדרכים ליצירת עתיד חדש לנגב מבחינה בטחונית, מדינית, חברתית וכלכלית.

 

תוצרי הכנס ישמשו כקווים מנחים להתויית מדיניות ואסטרטגיה מיטביות עבור האזור והמדינה כולה, כדי שהבחירות הניצבות בפתח, לא יהיו על המע"מ ולא על הלאום ולא על שום ספין אחר. הבחירות האלה יהיו על עתיד הנגב המערבי, ואנחנו ביחד נדאג שזה יקרה.

 

אחרי 14 שנה תחת איום הטילים הבטחנו לעצמנו לא לשתוק יותר. 

 

בהתגייסות של תושבי הנגב המערבי ובתמיכה ציבורית רחבה נדאג שהנגב המערבי יישאר על מפת התודעה.

 

בהסתכלות לטווח הקצר נפעל ללא לאות כדי לוודא שקובעי המדיניות לא יפקירו שוב אזרחים בחזית, נתבע דין וחשבון לגבי מחדלי המלחמה האחרונה, ונפעל להקמת שדולה בכנסת למען עוטף עזה.

 

בהסתכלות לטווח הארוך נפעיל לחץ על מקבלי ההחלטות לקחת יוזמה ולפעול בנחישות וביצירתיות לטובת הסדרה מדינית באזורנו.

 

 

משיחות רבות עם יועצי ביטחון אנחנו יודעים שהדבר אפשרי. יש עם מי לדבר, יש נכונות לפשרה ויש דרך אחרת. נפעל בכל החזיתות בקרב הציבור הישראלי, מול התקשורת ומול קובעי המדיניות כדי להביא לשיח חדש שיראה מעל לכל ספק שהסדרה מדינית אינה רק אפשרית, אלא שהיא התנאי היחיד לעתיד שקט ובטוח בנגב המערבי ובישראל כולה.

 

כי אין לנו זמן לבזבז.

 

נפעיל צוות מסור ונחוש שיפיק פעולות מחאה באזור וברחבי הארץ, יבצע גיוס ציבור ביישובי הנגב המערבי ויעבוד מול מקבלי החלטות לקידום סוגיית הפתרון המדיני בזירה הפוליטית.

 

 

 

ככל שהתמיכה בנו תגדל כך נוכל לעשות יותר, וביחד נביא שינוי.

ציר הזמן בתנועה

אין לנו זמן לבזבז...

 

מצטלמים 3

 

ריקי בליך מסבירה בצורה ברורה שאין לנו זמן לבזבז:


 

גם עינב גלילי יודעת שאין לנו זמן לבזבז:

 

 

ליאת אשורי מבהירה שאין לנו יותר זמן, וחייבים להתקדם:

 

וגילה אלמגור כבר עייפה ממלחמות:

 

גם ניר ברעם חושב שאין לנו יותר זמן לבזבז:

 

פעילות התנועה קיבלה חשיפה בכלי התקשורת הבאים:

כל הלוגויים

למרות שבעצם רק התחלנו, עשינו המון... התנועה קיימת כבר כשלושה חודשים ובזמן הזה קיימנו:

פעולות מחאה – משמרת מחאה בת יומיים מול בית ראש הממשלה בירושלים, חלוקת "כרטיסים לשום מקום" בתחנות הרכבת באשקלון ובשדרות, צעדה והפגנה בצומת שער הנגב בהשתתפות מאות תושבים, ומשמרת מחאה מול ביקור שר הביטחון באשכול.

 

גיוס ציבור – קיימנו ואנחנו ממשיכים לקיים חוגי בית בישובי הנגב המערבי, כמו גם בתל אביב ובירושלים, קיימנו ואנחנו ממשיכים לקיים ישיבות מליאה לחברי התנועה בשדרות, והתחלנו לפעול בצמתים בדרום מדי יום שישי.

 

גיוס מומחים – אנחנו בקשר ובשיתוף פעולה עם עשרות מומחים ובכירי מערכת הביטחון במיל' התומכים במאבק שלנו ומסייעים בידינו באמצעות השתתפות בחוגי בית וכנסים שלנו, ייעוץ ויצירת קשר עם מקבלי החלטות.   

 

המערכת הפוליטית – אנחנו נאבקים כל הזמן להפעיל לחץ על קובעי המדיניות בנושא עזה ומקיימים פגישות עם חברי כנסת ושרים ; שאילתה פומבית ששלחנו לכל 120 חברי הכנסת הובילה לגל של תשובות מצידם, אותן אנחנו מפרסמים בהדרגה בדף הפייסבוק שלנו.

 

כשהרכבת הפסיקה להגיע לשדרות, בזמן המלחמה, חילקנו כרטיסי רכבת לשום מקום:

 

רכבת3

קיימנו הפגנת תושבים בה קראנו לעצור את המלחמה הבאה

 

הפגנה 3

 

 

תלינו שלטים ברחבי הנגב:

 

שלטים

 

נפגשנו עם מומחים ממערכת הביטחון:

 

ביטחוניסטים

 

 

למה זה חשוב?

  • כי אין לנו יותר זמן לבזבז על עוד סבב צבאי ועוד הסלמה
  • כי נמאס לנו לגדל את הילדים שלנו בממ"דים ובין התרעות לנפילות
  • כי כואב לנו לראות כל כמה שנים חיילים נלחמים ונהרגים ליד הבית שלנו
  • כי אנחנו והקהילות שלנו פצועים וכואבים
  • כי אנחנו אוהבים את המקום הזה אהבה עמוקה
  • כי אנחנו מאמינים שהעתיד שלנו יכול להיראות אחרת
  • וכי אנחנו מוכנים לעשות הכל כדי שזה יקרה

 

הקמנו את התנועה לעתיד הנגב המערבי במהלך המלחמה של הקיץ האחרון. זאת תנועה של תושבים מכל רחבי הנגב המערבי – מאשקלון ועד חבל שלום, משדרות ועד אשכול, ערים, מושבים וקיבוצים. יש בינינו אנשי שמאל וימין, נשים וגברים, דתיים וחילוניים. התאחדנו כי נמאס לנו לשתוק, נמאס לנו שמפקירים אותנו, כי אנחנו יודעים שיש פתרונות ארוכי-טווח למצב בעזה וכי הגיע הזמן לתבוע מהמנהיגים שלנו להתחיל לפעול באומץ למעננו.

 

המאבק שלנו הוא לא רק המאבק של הנגב, הוא המאבק של כל תושבי המדינה. של כל מי שמאמין באפשרות לחיים אחרים פה. 

 

אמרו את זה כבר לפנינו:

גזיר1

ואפשר גם לראות את ראש השב"כ לשעבר דיכטר בשידור: "לא מייצרים שלום בשיטות צבאיות"

גזיר2

ואנחנו לא לבד:

גזיר3

 

איך בדיוק נעשה את זה?

נגרום לתושבים, לציבור בישראל ולפוליטיקאים להאמין בנגב המערבי ולהאמין שפתרון ארוך-טווח בעזה הוא אפשרי.

 

הפעילות שלנו מתמקדת בגיוס התושבים מהאזור וכלל אזרחי המדינה למאבק, בעבודה משותפת עם מומחים ובכירי מערכת הביטחון לשעבר שמציעים פתרונות מדיניים בעזה, וביצירת לחץ על המערכת הפוליטית ומקבלי ההחלטות לקדם ביטחון לנגב והסדרה מדינית.

 

 

פרויקט "ציר הזמן לפתרון מדיני" כולל תכנית פעילות שנתית בכל החזיתות הללו:

 

מערך חוגי בית ומשמרות בצמתים – כדי לעלות על מפת התודעה, נגייס את הציבור בנגב ובכל ישראל לפעילות התנועה דרך קיום מפגשים עם חברי התנועה ועם מומחים ואנשי ביטחון בכירים; ונעמוד בקביעות בצמתים מרכזיות בדרום ובשאר הארץ מדי שבוע עם שלטים וחומרי הסברה.

 

אנחנו על המפה –כדי להישאר בתודעה הציבורית ולא לתת למדינאים לשכוח מאיתנו, נקיים פעילות תקשורתית קבועה שתכלול סקרים, קמפיינים תקשורתיים, מדיה דיגיטלית מגוונת ועבודה עם עיתונאים.

 

ניצור עתיד לנגב המערבי – נשתף תושבים, אמנים ויוצרים מהנגב המערבי ומכל הארץ ביצירת מיצגים קהילתיים וסרטונים ויראליים שיסייעו להפיץ את המסר שלנו, יערבו קהילות רחבות ויהוו מקום למפגש ועבודה משותפת בנגב. 

 

כנס חזון – נקיים כנס גדול בפרופיל תקשורתי גבוה שבו נפגיש תושבים מהאזור, מנהיגים, חוקרים, מדינאים ואנשי ביטחון שידונו בדרכים ליצירת עתיד חדש לנגב מבחינה בטחונית, מדינית, חברתית וכלכלית.

 

אירוע TEDx – נמנף את כנס החזון לארוע של הרצאות קצרות וממוקדות שישמשו אותנו לקידום והפצת המסר והמידע לקהלים רחבים בארץ והעולם.  

 

 

מהנגב (ולנגב) באהבה

חלק גדול מהמתנות שנחלק בקמפיין ניתן מטעם בעלי עסקים בנגב המערבי: אומנים ויוצרים מקומיים, בעלי צימרים ומסעדות ובעלי עסקים מגוונים אחרים שנאבקים להתפרנס ולהצליח במציאות בטחונית לא-יציבה.

 

למרות שאנחנו חיים באחד האזורים היפים בארץ (בואו לאחד מהסיורים שלנו ותגלו!), ושיש כאן יצירה איכותית ומקורית בכל התחומים האלה, כל הסלמה ביטחונית מהווה מכה קשה לעסקים וליוצרים באזור.

 

הם נרתמו לקמפיין בשמחה, כי גם הם נאבקים על עתיד אישי, משפחתי וכלכלי יציב ובטוח. התמיכה שלכם לקמפיין היא גם תמיכה לעתיד שלהם – היא תסייע לקדם את התיירות האזורית והעסקים המקומיים המדהימים שפועלים פה וראויים לחשיפה ולתמיכה.

 

קופונים

 

הבטחנו חולצה ותקליט?

אז הנה החולצה!!!. והתקליט בשלבים מתקדמים של איסוף חומרים ועיצוב עטיפה - יש למה לחכות!

 

חולצות 2

 

אז מה בעצם אנחנו רוצים?

אנחנו רוצים לשנות את התפיסה לפיה אין פתרון למצב בעזה ונגזר עלינו להמשיך לחיות מסבב לסבב ובמציאות של איום תמידי על חיינו. אנחנו מאמינים ויודעים שיש שורה של פתרונות אפשריים שניתן להתחיל לקדם בעזה עכשיו, משום שהתייעצנו עם עשרות מומחים שאומרים זאת ומגבים את טענותיהם בידע, עובדות ונתונים.

 

אנחנו רוצים שמקבלי ההחלטות יתחילו לפעול למען הסדרה מדינית קבועה בעזה כיוון שברור לנו, כפי שטוען תא"ל (מיל') גדי זהר, יו"ר המועצה לשלום ולביטחון, ש"ללא מהלך מדיני מרחיק לכת, שתוצאותיו יובילו לקידום הסדר ארוך טווח, לא ירחק היום בו ישראל תיאלץ לשוב ולהתמודד עם סבב אלימות נוסף. חובה עלינו לקרוא להסדר שיגן על אזרחי המדינה וישיב להם את ביטחונם״.

 

גם אלוף (מיל') עמי אילון, לשעבר מפקד חיל הים וראש השב"כ, טען בנאומו בעצרת שלנו כי: "הכוח לבדו, ללא תקווה מדינית- מגביר את השנאה, מחזק את הקיצוניים, מחליש את המתונים, מערער את מעמדנו בקהילה הבין-לאומית ומפורר את היסודות הדמוקרטים של החברה בישראל. אם למדנו משהו בלחימה בעזה: לנו יהיה ביטחון כשלהם תהיה תקווה ".

 

ראש השב"כ לשעבר יובל דיסקין הכריז במפגש שארגנו בקיבוץ בארי כי "צריך שברצועת עזה יהיה יותר טוב מבחינה כלכלית. צריך לראות שהם לא משתמשים בחומרים שנכנסים לטובת אמצעי לחימה. אני חושב שאם אנחנו והקהילה הבינלאומית נדאג ליצירת פרויקטים כלכליים ברצועה, אז יש סיכוי שבחמאס יעדיפו את המצב הזה על פני לחימה. לקהילה הבינלאומית נמאס לממן את עזה מחדש אחרי כל לחימה. עם זאת, כשיש איום חייבים לטפל בו בצורה תקיפה. צריך לחפש כל דרך לעשות שלום ואין סתירה בין הדברים הללו".

 

יש לכם שאלות? רוצים לדעת עוד? מוזמנות ומוזמנים ליצור איתנו קשר: 

גלי: 054-4689276

ענת: 054-7916451

 

 

מן התקשורת

 

סיקורים במהלך פעילות התנועה ומאמרי דעה של חברי התנועה:

 

דיסקין במתקפה חריפה נגד רה"מ: "נתניהו לא מסוגל לעשות מהלכים"

 

תושבי הדרום הקימו מאהל מול בית נתניהו: "דורשים יותר"

 

זו מלחמה על הבית

 

מאות בעוטף עזה קוראים להסדר: "הכוח לבדו לא יספיק"

 

תושבים בעוטף עזה: הסבל שלנו הוא מחיר שהממשלה מוכנה לשלם

 

אנשי צבא לשעבר: "הסבב הבא מעבר לפינה

 

תושבי הדרום הקימו מאהל מול בית נתניהו: "דורשים יותר"

 

הזמנה להצטרף לתנועה

 

מוזמנת ומוזמן למלא פרטים בטופס ההצטרפותהפרויקט של

התנועה לעתיד הנגב המערבי
צור קשר עם היזם
התנועה לעתיד הנגב המערבי קמה במהלך מבצע "צוק איתן" ותביעתה המרכזית: על ממשלת ישראל לקדם לאלתר פיתרון קבע בעזה שיביא שקט, ביטחון ושגשוג לתושבי הנגב המערבי ולמדינת ישראל כולה. התנועה לעתיד הנגב המערבי הוקמה על ידי תושבי עוטף עזה והיא תנועה אזרחית לא-מפלגתית המאחדת קולות רבים ומגוונים השותפים לתביעה זאת ומתכוונים לפעול למימושה. לא נסכים להמשך המצב הקיים, למציאות של חוסר-ביטחון מתמשך לילדינו ולחיים תחת האיום התמידי של רקטות ומנהרות אל שטחה של מדינת ישראל. אנו דורשים טיפול שורש: הפניית מירב תשומת הלב, המשאבים, התשתית האנושית וסדר היום הפוליטי להסדר מדיני אשר יכלול ערבויות איתנות לביטחוננו, ומטרתו הסופית רווחה ואופק לתושבי האזור. אנו מאמינים שפתרון כזה הוא בר-השגה ושביכולתו להיטיב עם האנשים החיים משני צידי הגבול. בכוונתנו לפעול לקידומו של פתרון כזה.
101,591
מתוך 40,000 ₪
254%
מומן
0
ימים שנותרו
769
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?

הפרויקט בשיתוף

מינימום 30 תודה!
מדרגה לבקשת הקהל. כל סכום מסייע לנו בדרך ליעד. מודים לך. גלויית תודה בדרך אליך.
107 תומכים
מינימום 50 תמיכה חופשית
במדרגה את או אתה יכולים לתמוך בכל סכום העולה על רוחכם (מ-50 ש"ח ומעלה) בקיצור, תפתיעו אותנו.*המדרגה מיועדת לתומכים שאינם רוצים תמורה. אנחנו כבר מודים לכם מראש וגם נשלח לכם מייל תודה.
171 תומכים
מינימום 50 מגוון סטיקרים
תודה, תודה! שולחים לך גלויית תודה ומגוון סטיקרים של In / Out
Out קאסמים - In פתרון מדיני
Out בטון - In ביטחון
Out חופרים - In מדברים
Out הפקרה - In הסדרה
100 תומכים
מינימום 70 חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי
חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, הכוללת את העסקים הבאים: מסעדת ארטישוק (גיאה), אסיף - פרטים הנאספים באהבה (תלמי יוסף), פסיפס על החומה (נתיב העשרה), בריאה (ברור חיל), יויולי - הפעלת ילדים ומשפחות (ארז), מסעדת סינס דגים ופירות ים (צומת שער הנגב), בשביל התבלינים והבשמים (ניר משה), ארוח כפרי תיירות גבולות.
וגם גלויית תודה ומגוון סטיקרים
30 תומכים
מינימום 100 חבילת הטבות מוגדלת לבילוי בנגב המערבי
חבילת הטבות מוגדלת לבילוי בנגב המערבי, הכוללת גם את העסקים הבאים (בנוסף לאלה הכלולים בחבילה הרגילה): שאולי - פרלינים, טראפלס ועוגיות בעבודת יד ללא סוכר וגלוטן (יתד), החומוס של טחינה (שדרות), מוניתה (אשקלון), הנפחיה של אמנון (רוחמה), חנות אופניים לה-מדווש (בארי), רונית מידן - התפתחות תינוקות (שער הנגב), לילך עיצובים בבדים ובעוגיות (נירים), Van Van השכרת קרוואנים בארץ.
וגם גלויית תודה ומגוון סטיקרים.
94 תומכים
מינימום 120 גלידה אסאי - מעדן בריאות מברזיל
מוסיפים בעקבות הביקוש, 2 ליטר של גלידה אסאי, פרי העל שמשגע את העולם. המוצר ללא חלב, ללא מייצבים, ללא משמרים, ללא צבעי מאכל; ושאר הדברים שלא הייתם רוצים לראות באוכל שלכם... ובנוסף גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חולצה ותקליט מתנה.
*הגלידה באיסוף עצמי מאזור המרכז או הדרום
35 תומכים
מינימום 130 חולצה ותקליט
כן, כן! הגעת למדרגה הנוסטלגית של חולצה ותקליט!!! פנינו ליוצרים מהנגב המערבי ודרומה וביקשנו מהם לתרום יצירות מוסיקאליות למארז דיגיטאלי, שיחכה לך ברשת לשמיעה והורדה, בנוסף מדרגת התמיכה מקנה לך גם חולצה עם הדפס מיוחד מאיורי המאיירת מירי שפירו, גלוית תודה, מגוון סטיקרים וחבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי.

55 תומכים
מינימום 150 פיקניק כלניות מפנק
מדרגת התמיכה מקנה לך פיקניק עם חברי התנועה בשדות הכלניות של הנגב המערבי וגם גלוית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
11 תומכים
מינימום 200 פיקניק כלניות מפנק "כרטיס זוגי"
אתם מוזמנים להגיע בזוג לפיקניק עם חברי התנועה בשדות הכלניות של הנגב המערבי, וגם תקבלו גלוית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
32 תומכים
מינימום 250 ספר "הנסיך" עם הקדשת הסופרת
הסופרת המקסימה אורלי קראוס-ויינר, מחברת רבי מכר, תורמת לנו את רומן המתח הנסיך. + גלויית תודה + מגוון סטיקרים + חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי + חולצה ותקליט
8 תומכים מתוך 20
מינימום 650 לילה באכסניית פאוזי עזר + הטבות
אתם מקבלים לילה זוגי, למימוש רק בחודשים ינואר פברואר.+ גלויית תודה + מגוון סטיקרים + חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי + חולצה ותקליט.
2 תומכים מתוך 8
מינימום 1500 סיור בנגב המערבי
מתנה לקבוצה. סיור עם מדריך או מדריכה מקומיים, המותאם לצרכי הקבוצה, בדגש היסטורי, טבע ופריחה או בעקבות המלחמה האחרונה. בנוסף גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
4 תומכים
מינימום 12000 סיפורו של מקום
סיפורו של מקום - עיתונאי ועורך בכיר יכתוב עבורכם ספר על הישוב (או המועצה) ועל החיים באזור ספר קרוב לגבול, מאז ועד היום. התשורה כוללת תחקיר, ראיונות (בחלקם טלפונים), כתיבה ועריכה.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 25 תמיכה חופשית
במדרגה את או אתה יכולים לתמוך בכל סכום העולה על רוחכם (מ-25 ומעלה) בקיצור, תפתיעו אותנו.
*המדרגה מיועדת לתומכים שאינם רוצים תמורה. אנחנו כבר מודים לכם מראש, וגם נשלח לכם מייל תודה.
77 תומכים מתוך 77
מינימום 35 גלויית תודה ומדבקה
מודים לך מאוד, ובתמורה נשלח גלויית תודה וסטיקר מתנה.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 60 בילוי זוגי בסינמטק שדרות
כל הקודם זוכה! אנו מציעים לכם 10 כרטיסים זוגיים לכל סרט שתבחרו בסינמטק שדרות - משכן התרבות והבילוי האולטימטיבי של תושבי הנגב המערבי. בנוסף נשלח גלויה ומגוון סטיקרים.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 60 בילוי זוגי בסינמטק שדרות
גייסנו לכם עוד 25 כרטיסים זוגיים לכל סרט שתבחרו בסינמטק שדרות - משכן התרבות והבילוי האולטימטיבי של תושבי הנגב המערבי. בנוסף נשלח גלויה ומגוון סטיקרים
25 תומכים מתוך 25
מינימום 100 גלידה אסאי - מעדן בריאות מברזיל
2 ליטר של גלידה אסאי, פרי העל שמשגע את העולם. המוצר ללא חלב, ללא מייצבים, ללא משמרים, ללא צבעי מאכל; ושאר הדברים שלא הייתם רוצים לראות באוכל שלכם... ובנוסף גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חולצה ותקליט מתנה.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 220 כרטיס זוגי למשחק של הפועל תל אביב בכדורסל
כרטיס זוגי לאחד ממשחקי העונה של קבוצת הכדורסל המיתולוגית הפועל תל אביב (על בסיס מקום פנוי). + גלוית תודה + מגוון סטיקרים + חולצה ותקליט
3 תומכים מתוך 3
מינימום 240 מנוי שנתי לסינמטק שדרות
המנוי הכי משתלם בארץ, לזוכה יחיד בלי שותפים + גלויית תודה + מגוון סטיקרים + חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי + חולצה ותקליט
1 תומכים מתוך 1
מינימום 500 לילה באכסניית פאוזי עזר
בידיעות אחרונות כינו אותה "אכסניית החלום”, ואתר מפה הכריז עליה “תגלית השנה”, ואנחנו מציעים לך לילה במחיר מבצע. וגם גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 600 לילה זוגי בבקתת עץ מפנקת בלב החורש
לילה זוגי (באמצע השבוע) בבקתות הברוש במצפה חורשים, בלב חורש טבעי ביישוב הכי גשום בארץ, כולל ארוחת בוקר + + גלוית תודה + מגוון סטיקרים + חולצה ותקליט.
4 תומכים מתוך 4
מינימום 650 לילה באכסניית פאוזי עזר+הטבות
אתם מקבלים לילה זוגי + גלויית תודה + מגוון סטיקרים + חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי + חולצה ותקליט
5 תומכים מתוך 5
מינימום 1000 מופע סטנד אפ - טיפול 10,000
ההצגה מועלית בתאטרון הסימטה: "כשמציאות נפגשת עם פרודיה. לגיל שישים מקבלת אירית מתנת יומ'ולדת מפתיעה שלוקחת אותה למסע משעשע ומטלטל..." ההצגה מתאימה במיוחד לנשים בגיל השלישי. בנוסף תקבלו כמובן גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 קרקס שכונתי
גלעד שמש תורם לנו מופע רחוב קרקסי לילדים, הכולל חד אופן ולהטוטי אש. בנוסף תקבלו גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 1100 קרקס שכונתי
לבקשת הקהל עוד מופעי קרקס עם גלעד שמש. מופע רחוב קרקסי לילדים, הכולל חד אופן ולהטוטי אש. בנוסף תקבלו גלויית תודה, מגוון סטיקרים, חבילת הטבות לבילוי בנגב המערבי, חולצה ותקליט מתנה.
2 תומכים מתוך 2