EN HE

אלופי האור,הרפתקה פנטסטית

הפרויקט של
דניאל רוזנברג

הרפתקה חדשה בעברית לפאת'פיינדר (מבוכים ודרקונים), הכוללת קרבות מסוכנים, תעלומות על-טבעיות ומכשף אכזר. צא עם השחקנים שלך למסע מופלא!

 

עדכון #7 - קללת אדון התוהו, הרפתקה נוספת לתומכים ב-5000 ש"ח!

(הקמפיין מסתיים ביום שני, בשעה 23:00 בערב)

 

הצטרף אלינו ותמוך בהרפתקה "אלופי האור" שמתרחשת בעיר הסואנת פריהולד בעולם המערכה איי הסערה. זוהי עיר שוקקת חיים וקסם, אך שהצל מעיב עליה - על הגיבורים לעצור מזימה אפלה להקים את המתים לתחייה ולזמן שד רב-עוצמה, בעוד האצילים והגילדות בעיר עסוקים במאבק פוליטי ועיוורים לאיום. הדמויות צריכות להגן על פריהולד במרוץ כנגד זמן להביס את הנבל שאחראי לזוועות.

 

 

אלופי האור תהיה הרפתקה חדשה בעברית ל Pathfinder, שיטה המבוססת על מבוכים ודרקונים 3.5. התרגום העברי של פאת'פיינדר יצא לאור לקראת הקיץ על-ידי חברת מאנקיטיים

אלופי האור תצא לאור באוגוסט 2015.

 

הצטרף לעידן חדש של הרפתקאות!

כתיבת הרפתקה היא פרויקט גדול וכיפי, אבל גם דורש השקעה גדולה בזמן ובמאמץ. כבר השקענו בפרויקט מספר חודשי עבודה עד היום. כעת הגיע הזמן להעלות הילוך - לשכור אומנים בשביל האיורים, להתחיל בשלב הפלייטסטינג, ולאחר-מכן עריכה ועוד. 

בזכות התמיכה שלך גם נהפוך את המוצר לטוב יותר - אחרי שנגיע לסכום הנדרש למימון, יש לנו סדרה של יעדי הרחבה שיוסיפו עוד עמודים להרפתקה, צבע, מפות חדשות, המרה לשיטות אחרות ועוד!

זאת ההזדמנות שלך לקדם ולהשפיע על עתיד התחביב שלנו בעברית!

 

הפרוייקט הוא מבית הפונדק הוצאה לאור - עד היום הוצאנו לאור שלושה ספרים של מבוכים ודרקונים בעברית ואת משחק התפקידים ואנור בשיתוף עם אביב מנוח. אתם מוזמנים לקרוא סקירות על ספרים קודמים שלנו: סקירה של רשומון איי הסערה או אוגדן המפלצות מתוך האפלה.

גובלינים מלגיון הדמים זוממים מתקפה

 

תמכת? אהבת את הרעיון? עזור לנו להפיץ את הפרויקט!

ספרו לחברים שלכם על אלופי האור: שתפו סטטוס על הפרויקט בפייסבוק, פרסמו מילות עידוד בפורום הפונדק, בקבוצות בפייסבוק (Israeli Roleplayers, קבוצת הפאת'פיינדר, או כל קבוצה אחרת), הרשמו לעמוד הפייסבוק שלנו, ובכל דרך אחרת שמתחשקת לכם!

 

 

אלופי האור מיועדת לדרגה 5, וניתן לשחק אותה כהמשך להרפתקה מגילות העוצמה, או כהרפתקה העומדת בפני עצמה. ההרפתקה מבוססת על שתי הרפתקאות קצרות לכנסים, שהורצו ברחבי הארץ במסגרת צוות הסערה ונכתבו על-ידי חגי גומפרט, טל הדני ואנוכי. ההרפתקה שופרה והורחבה לגרסתה המודפסת.

הספר יצא בפורמט מודפס זהה לספרים הרשמיים של מבוכים ודרקונים ו- פאת'פיינדר (גודל Letter) ויכיל 32 עמודים בשחור לבן וכריכה בצבע מלא.

 

ההרפתקה אלופי האור נכתבת כהרפתקת המשך למגילות העוצמה, הרפתקה לדרגות 2-3 בת 36 עמודים, שכתבתי לפני כעשור למבוכים ודרקונים 3.5, וכעת יוצאת מחדש לפאת'פיינדר בפסח. לא חייבים לשחק את שתי ההרפתקאות ברצף אלא אפשר לשחק כל אחת בנפרד - הבחירה בידיים שלכם.

 

במסגרת הפרוייקט תוכלו לרכוש את מגילות העוצמה במחיר מוזל של 40 ש"ח, וכך לתמוך גם באלופי האור.

 

איי הסערה הוא עולם המערכה שיצרתי, תחילה למשחק בבית ואחרי זה פרסמתי כעולם המערכה העברי הראשון.

 

זהו ארכיפלג של איים, שנקרע לגזרים לאחר מלחמת התוהו וכעת נמצא במאבק בין האור לאפלה, על גורל הגזעים התבוניים ששרדו את המלחמה. הגיבורים שלכם יהוו גורם מכריע במאבק זה, שמערב לא רק חיסול מפלצות ובזיזת אוצרות, אלא גם דיפלומטיה, חקירה, וקסם.

 

ניתן להשתמש בעולם המערכה כעומד בפני עצמו, או לשלב אותו כארכיפלג איים בעולם מערכה קיים - מסחרי או עולם שאתם יצרתם. 

 

מפה של נירקור, אחד מהאיים העיקריים במערכה

 

אחרי שנצליח לממן את אלופי האור, יש לנו עושר יעדי הרחבה שישפרו את ההרפתקה ואת המשחק שלכם.
 

* תוספת עמודים לאלופי האור (3500 ש"ח) - הגענו!
ארבעה עמודים נוספים של תוכן בהרפתקה אלופי האור, ללא תוספת תשלום לתומכים! התוכן הנוסף יכיל פירוט על הארגונים בפריהולד, ובעיקר על אבירי הורד, מסדר לוחמי הטוב שהדמויות יכולות להצטרף אליו. סך הכל 36 עמודים במקום 32.

 

* קוביות עמותה לתומכים (3666 ש"ח).
כל תומך בעותק פיזי של אלופי האור, כל תמיכה ב-50 ש"ח ויותר, יקבל קוביית ק6 מגניבה של העמותה למשחקי תפקידים מתנה.

 

*המרה של אלופי האור למבוכים ודרקונים 5 (4000 ש"ח).
קובץ ההמרה יהיה זמין להורדה בחינם באתר שלנו, ויכיל את הנתונים של בני ברית, יריבים וחפצי הקסם שבהרפתקה המתאימים לשימוש עם מבוכים ודרקונים 5. 

 

*מפות בצבע מלא (4500 ש"ח).
כל המפות בהרפתקה אלופי האור יודפסו בצבע מלא על הכריכה הפנימית. מפות זה דבר מגניב בכל הרפתקה, ובצבע כפליים. בנוסף, זה יפנה שני עמודים מהחוברת בכדי להוסיף עוד תוכן. 

 

*בונוס הרפתקה - קללת אדון התוהו (5000 ש"ח).
נפרסם כקובץ דיגיטאלי את קללת אדון התוהו, הרפתקה נוספת בעברית לפאת'פיינדר שכל תומך יקבל במתנה. ההרפתקה תהיה בת 10 עמודים לפחות, ובה תפגשו שוב פרצופים מוכרים מאלופי האור ומגילות העוצמה. 

 

יש לנו יעדי הרחבה נוספים בתכנון, נפרסם אותם עם התקדמות מימון ההמונים שלנו.

 

יעדי הרחבה ברשת החברתית

מדריך לקמפיין מימון המונים בעברית - 350 לייקים בעמוד הפייסבוק של הפונדק. 

המדריך יתבסס על המחקר והניסיון ממימון ההמונים של אלופי האור, השבועות שביליתי בקריאה של מדריכים ומאמרים באנגלית, והעצות שקיבלתי מאורי ליפשיץ (הרועה האחרון, נפילה חופשית, על כתפי גמדים) ומאביב מנוח (ואנור).

 

תוספות לתמיכה (Add-ons)

אתם יכולים לבחור להוסיף את אחד מהספרים האחרים שלנו, בהנחה מיוחדת, לכל מדרגת תמיכה. שלחו לנו הערה שמציינת את התוספת בה אתם מעוניינים.

 

* מגילות העוצמה, הרפתקה לדרגות 2-3 לפאת'פיינדר, 40 ש"ח (במקום 50 ש"ח).

* רשומון איי הסערה, גלו את עולם המערכה בספר זה, 50 ש"ח (במקום 60 ש"ח).

* מתוך האפלה, אוגדן מפלצות עבור מבוכים ודרקונים 4, 100 ש"ח (במקום 120 ש"ח).

* ואנור, תרגום לעברית של משחק התפקידים עולם המבוך ביחד עם עולם המערכה ואנור, 80 ש"ח (במקום 99 ש"ח).

* עותק פיזי נוסף של אלופי האור 40 ש"ח (במקום 50 ש"ח)..

 

ספרים פיזיים ישלחו ביחד עם אלופי האור באוגוסט 2015 או שתוכלו לאסוף אותם בכנס ביגור, דרקוניקון או אייקון. אם אתם מעוניינים במשלוח מוקדם יותר, נא הוסיפו 10 ש"ח לתמיכה.

כל מדרגות התמיכה של 50 ש"ח ומעלה, כוללות גם עותק PDF של אלופי האור.

כל הספרים שלנו עד היום

 

תשורות מיוחדות

* הקדשה אישית - למי שרוצה לקבל גרסה ייחודית של ההרפתקה, אני אכתוב הקדשה אישית.

* הגיבור שלך - צרו עמנו דב"ש שיופיע בהרפתקה אלופי האור, אתם תבחרו את השם ואת תיאור הדב"ש (כפוף לאישור).

* פוסט בהזמנה בבלוג משחקים בתיאוריה - חגי אלקיים או אחד מהכותבים האחרים יכתוב פוסט על נושא שאתה בחרת, בתאום עם צוות הבלוג.

* סקירה למוצר או ספר של פאת'פיינדר לבחירתך - דניאל רוזנברג או כותב אחר בפונדק יכתוב סקירה על ספר או מוצר של פאת'פיינדר בפונדק.

* משחק אישי - משחק אישי בכנס לך ולעוד שניים עד ארבע חברים שאתה מביא עמך. המשחק יערך בכנס ביגור או אייקון או בביתך באזור המרכז בתיאום מראש, למשך 3-4 שעות.

 

כל התומכים יזכו לקרדיט באתר הפונדק הוצאה לאור בעמוד מיוחד.

 

* יותם אבני הוא סגן אגודת מגלי הארצות בישראל, בעל ידע אדיר ב Pathfinder, ומנחה לכעשר קבוצות במקביל!

יובל ספיר הוא שחקן ומנחה ותיק, ועורך ספר החוקים של Pathfinder בעברית.

גיא קאפח הוא העורך הראשי של אתר הפונדק, חבר ותיק בקהילת הפונדק ומנחה בכנסים ברחבי הארץ.

אלעד אור הוא מעצב גרפי בימים ובלילות, באמתחתו עיצובים רבים ומגניבים, מדריך קבוצות נערים בתחביב ומשכנע אותם להמשיך ולשחק! 

* סער דרזנר, חבר ותיק בפורום הפונדק, הוא מעצב עצמאי - התרשמו מהעמוד שלו ב Devianart

* תמונת הבאנר היא של http://wintersmagicstock.deviantart.com/

אני (דניאל רוזנברג) ייסדתי לפני כ-16 שנה את אתר הפונדק, שכולל גם את פורום הפונדק. אני מארגן את דרקוניקון, כנס המשחקים של הקיץ, מריץ ומארגן משחקים בכנסים השונים במסגרת צוות הסערה ועוד. עד היום כתבתי שלושה ספרים בעברית - רשומון איי הסערה, עולם המערכה בו מתרחשת ההרפתקה; מתוך האפלה, אוגדן מפלצות של מבוכים ודרקונים; מגילות העוצמה, הרפתקה בעולם איי הסערה.

 

 

* כיצד ומתי אקבל את ההרפתקאות?

אלופי האור מתוכננת לצאת לאור באוגוסט 2015, ותשלח לתומכים בדואר ישראל או שתוכל לאסוף אותה בכנס דרקוניקון. קובץ ה PDF ישלח בתחילת אוגוסט.

אם בחרת להוסיף גם את מגילות העוצמה או ספרים אחרים שלנו' נשלח אותם בדואר ביחד עם אלופי האור או שתוכל לאסוף אותם בכנס ביגור, דרקוניקון או אייקון. אם תרצו לקבל אותם בדואר נפרד כבר באפריל, הוסיפו דמי משלוח בסך 10 ש"ח לתמיכה, וציינו זאת בהערות.

 

* אם הצטרפתי לפרוייקט כפלייטסטר, מה אני מקבל?

אנחנו נשלח לך טיוטא של ההרפתקה, אותה תוכל להריץ לחברייך - אחרי ההרצה תשלח לנו משוב, הצעות ורעיונות לשיפור וכך הלאה. הטיוטא תשלח במאי. זהו הזדמנות ייחודית לקחת חלק בתהליך עיצוב ההרפתקה, בתיאום איתנו כמובן.

 

* למה אתם זקוקים לתמיכה, אם כבר הוצאתם לאור ספרים?

עד כה כל שיטה שיצאה לאור בעברית, למעט מבוכים ודרקונים, זכתה להצלחה מוגבלת שלא הצדיקה פרסום בדפוס של הרפתקאות לשיטה. הפרוייקט הוא הדרך שלנו לדעת שאתם רוצים ומאמינים בהרפתקאות עבריות לפאת'פיינדר, בכדי שנשקיע את הזמן ואת הכסף - ההשקעה בהרפתקה חדשה היא גדולה בהרבה לעומת ההדפסה מחדש של מגילות העוצמה.

 

* למה ישמש מימון ההמונים?

ראשית התמיכה שלכם אומרת שיש ביקוש להרפתקאות פאת'פיינדר בעברית!

הכסף ישמש להפקת האיורים המרהיבים של אלופי האור, וגם את המפות של ההרפתקה -.אני מאמין שמפות הן חיוניות בהרפתקאות, ואני רוצה עושי-מפות מקצועיים לאלופי האור.בנוסף מימון ההמונים גם יכסה את עלויות ההפקה, עריכה וכך הלאה של ההרפתקה. 

עלות ההדפסה הפיזית של המוצר תהיה מכיסי. כל תוספת מימון מעבר ליעד הבסיס, תשמש ליעדי הרחבה שישפרו את המוצר!

 

* תמכתי, מה עכשיו?

קודם כל ספרו גם לחברים על הפרוייקט! במקביל אנחנו נעדכן אתכם לגבי התקדמות הפרוייקט, וגם לאחר תום מימון המונים נשתדל לפרסם אחת לשבועיים עדכון חדש.

בינתיים אתם מוזמנים לקרוא כתבות וסקירות באתר הפונדק, להתכונן לקראת כנס ביגור שיערך בפסח או לשמוע פודקאסט של הגמדים.הפרויקט של

דניאל רוזנברג
צור קשר עם היזם
הרפתקן, צייד מפלצות ושליט מבוך מזה 25 שנה. כתבתי את איי הסערה, עולם המערכה הראשון בעברית, את ההרפתקה מגילות העוצמה, ואת אוגדן המפלצות מתוך האפלה עבור מבוכים ודרקונים. אני הבעלים של אתר הפונדק ושל הפורומים, אתר התוכן המוביל בישראל העוסק במשחקי תפקידים ומשחקי לוח. הקדשתי שנים רבות בחיי להעשרה וקידום של תחום משחקי התפקידים ומשחקי הלוח בישראל.
5,000
מתוך 3,000 ₪
167%
מומן
0
ימים שנותרו
51
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 20 אלופי האור - PDF
לחובבי המחשבים, עותק דיגיטאלי של ההרפתקה אלופי האור.
1 תומכים
מינימום 35 אלופי האור ומגילות העוצמה ב-PDF
שחקו את ההרפתקאות ברצף, קנו מתנה למנחה שמתחיל לשחק או למי שרוצה את הכל.
עותק דיגיטאלי של אלופי האור ומגילות העוצמה.
11 תומכים
מינימום 50 אלופי האור, עותק פיזי
עותק מודפס (וגם PDF) של אלופי האור, הרפתקה מקורית ראשונה בעברית שיוצאת לאור בזכותכם!
9 תומכים
מינימום 80 נבחר הגזעים התבוניים
עותק חתום עם הקדשה אישית של אלופי האור, תודה!
כולל גם עותק PDF של אלופי האור.
ניתן להוסיף את מגילות העוצמה בתוספת 40 ש"ח, כפי שמפורט בתיאור הפרוייקט.
3 תומכים מתוך 20
מינימום 80 אלופי האור ומגילות העוצמה, עותק פיזי
שחקו את ההרפתקאות ברצף, קנו מתנה למנחה שמתחיל לשחק או למי שרוצה את הכל.
עותק פיזי של אלופי האור ומגילות העוצמה.
כולל גם עותק PDF של אלופי האור.
8 תומכים
מינימום 100 פוסט תיאוריה בהזמנה אישית
חגי אלקיים, או אחד מהכותבים האחרים של הבלוג משחקים בתיאוריה, יכתוב פוסט על נושא שאתה תבחר בתאום עמם. בנוסף, תקבל עותק פיזי ודיגיטאלי של אלופי האור.
0 תומכים מתוך 3
מינימום 100 סקירה לספר פאת'פיינדר לבחירתך
דניאל רוזנברג או כותב אחר מצוות הפונדק, יכין סקירה על ספר של פאת'פיינדר שאתה תבחר בתאום עמם. אפשר גם למשחק הקלפים! בנוסף תקבל עותק פיזי ודיגיטאלי של אלופי האור.
0 תומכים מתוך 3
מינימום 120 שליט הסערה
הערכה המושלמת למנחה שרוצה לצאת להרפתקאות באיי הסערה - עותק פיזי של ההרפתקאות אלופי האור ומגילות העוצמה, ושל רשומון איי הסערה.
כולל גם עותק PDF של אלופי האור.
13 תומכים
מינימום 320 משחק אישי עם דניאל רוזנברג
דניאל רוזנברג, כותב מגילות העוצמה ואלופי האור, יריץ לך ולעוד 4 חברים משחק אישי של Pathfinder, עם אחת מההרפתקאות של אגודת מגלי הארצות. מועד המפגש יקבע בתיאום מראש באזור המרכז או באחד הכנסים הגדולים.
כולל עותק פיזי וגם PDF של אלופי האור.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 160 הגיבור שלך
יש לך הזדמנות להוסיף תרומה אישית שלך לאלופי האור!
שלח אלינו שם ותיאור של דב"ש, נבל או מפלצת לבחירתך, ובתיאום איתנו נשלב אותו בהרפתקה. בנוסף תזכה לקרדיט המתאים בהרפתקה.
כולל עותק פיזי וגם PDF של אלופי האור.
6 תומכים מתוך 6
מינימום 320 משחק אישי עם יותם אבני
יותם אבני, סגן אגודת מגלי הארצות בישראל, מתרגם אוגדן המפלצות ומומחה הבית שממיר את מגילות העוצמה ומסייע בכתיבת אלופי האור יריץ לך ולעוד 4 חברים משחקי אישי עם הרפתקה של אגודת מגלי הארצות. מועד המפגש יקבע בתיאום מראש באזור המרכז או באחד הכנסים הגדולים.
כולל עותק פיזי וגם PDF של אלופי האור.
1 תומכים מתוך 1