EN HE

ספר האוכל של הדיי עפאים

הפרויקט של
הדיי עפאים

תודה רבה לכל מי שתמך והשתתף בפרוייקט עד עתה. ספר האוכל השלים את יעד הגיוס הראשון וממשיך לקראת מהדורה נוספת! מוזמנים להמשיך ולהזמין ספרים חתומים בהזמנה מראש ומי שנותר רעב מוזמן לרכוש את הספר גם עם השתתפות בארוחה חגיגית אצל הדיי במשק או אפילו ארוחה פרטית לכם ולחבריכם.

בנוסף, נוספו שתי מדרגות תמיכה חדשות ומרגשות לפרוייקט: בראשונה אנו מזמינים להשתתף ביום צילום של המדור המשותף עם נורית, דן והדיי.  בשנייה ניתן לרכוש כבר עכשיו את מתנת ראש השנה לעובדים, משפחה או ידידים בקנייה מרוכזת, 15 ספרים במחיר ללא תחרות.

 

על מה כותבים כשכותבים על אוכל?

 

בשלוש השנים האחרונות אני כותב מדור על אוכל ועל יחסיו המורכבים עם בני האדם במדורי השבועי במוסף "הארץ". המדורים עוסקים בחומרי-גלם, בעונות-שנה, במצבי-רוח, בהזיות ובגעגועים ולצד הטקסטים אני מפרסם בהם גם מתכונים ואופני-בישול מכל שליבי רוחש. את המאכלים מצלם צלם האוכל דן פרץ ומעצבת הסטייליסטית נורית קריב ויחדיו אנו יצרים, מדי שבוע, שמיכת טלאים הנמתחת בין יומן מסע פרטי ובין מדריך הפעלה מדויק, בין המידה ובין מה שאין לו שיעור.

 

כשאומרים ספר, מתכוונים בעצם לארוחה

 

האוכל לכשעצמו לעולם אינו מציע נחמה ומתכונים לעולם לא יוכלו ללמד את הטעם. רק הארוחות הן אלה שנחשבות, והאנשים שאוכלים אותן. משום כך, אנו מבקשים כעת להוציא לאור, בתמיכתכם, מבחר מעבודתנו המשותפת בצורת ספר אוכל ומתכונים שמספר סיפור שלם ושאפשר לקרוא אותו כספר קריאה, או להתקין מתוכו מאכלים או לדפדף בין צילומיו המדברים.

את הספר נדפיס בדפוס מעולה, על גבי נייר נטול עץ עבה, כדי שהצילומים שבו יקבלו את מקומם הראוי. הוא יהיה רחב וגבוה ועב כרס ויכלול למעלה מ-300 עמודים בפורמט אלבומי ובכריכה קשה ייחודית. הספר יכלול טקסטים ומתכונים שנערכו בקפידה לצד הצילומים המרהיבים שיצרו דן ונורית כמו גם קטעים וצילומים שטרם פורסמו ונכתבו במיוחד עבורו.

 

 

מדוע אנו מבקשים את תמיכתכם?

 

ספר אוכל טוב, מן הסוג שהיינו רוצים אצלנו במטבח, יש להפיק ברמה גבוהה במיוחד ובתשומת לב רבה לפרטים. בשנים האחרונות, מאלץ שוק הספרים המקומי גם את הטובות שבהוצאות הספרים להתפשר כמעט לכל אורך הדרך - על גודלו של הספר, כמות העמודים שבו, סוג הכריכה, איכות הנייר והדפוס, ועוד קודם לכן, על ההשקעה הרבה הנדרשת בעריכה איכותית ובעיצוב.

כדי שהספר הזה יצא לאור בדיוק כפי שחלמנו אותו, בחרתי להוציא אותו במימון עצמי, ללא תלות בשיקולים מסחריים כאלה או אחרים ולשם כך אני מבקש את תמיכתכם. עלות הפקת הספר והדפסתו גבוהה, אמנם, בהרבה מן הסכום אותו אנו מבקשים לגייס, אולם הוא יסייע מאוד להשלים את הפרוייקט.

את הספר בחרתי להוציא בשיתוף הוצאת "לאנצ'בוקס" המצוינת ואתם מוזמנים לקחת חלק חשוב בהוצאתו לאור על ידי רכישתו מראש, חתום ובהקדשה אישית, או אף להשתתף בסדנא או בארוחה פרטית איתי במשק. 

 

תודה רבה,

 

הדיי עפאים.

אדר, התשע"ה, צפרירים.

*המתכונים שבספר כשרים.

 

 

 הפרויקט של

הדיי עפאים
צור קשר עם היזם
אני חקלאי ואיש אוכל המתגורר יחד עם בת-הזוג שלי ושני ילדינו במושב צפרירים שבעמק האלה. לפני כשבע שנים הקמתי, יחד עם ינון, אחי, את משק עפאים לחקלאות בת-קיימא העוסק בגידול בעלי-חיים, פירות וירקות בתקנים אורגניים מחמירים, תוך שימוש באנרגיה מתחדשת ובשיטות עיבוד מתקדמות. את התוצרת אנו מעבדים לגבינה, מרקחות, שמן זית ועוד בעבודת יד ובתנאי סחר הוגן. מלבד העיסוק במשק אני עוסק בתחומי התיירות והמזון במגוון יוזמות וארגונים ובין היתר, כותב את מדור האוכל במוסף "הארץ" עם הצלם דן פרץ והסטייליסטית נורית קריב.
102,731
מתוך 80,000 ₪
128%
מומן
0
ימים שנותרו
489
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?

הפרויקט בשיתוף

מינימום 110 הספר חתום במשלוח עד הבית
רכשו את הספר כעת במחיר מוזל וקבלו אותו חתום עד הבית מיד עם צאתו לאור בסוף הקיץ הקרוב.
339 תומכים
מינימום 180 הספר חתום עד הבית + הזמנה לאירוע ההשקה
קבלו את הספר חתום עד הבית והשתתפו באירוע ההשקה שיתקיים לקראת ראש השנה ושיהיה טעים, עם מוזיקה מצוינת ועם אנשים נחמדים.
54 תומכים
מינימום 300 3 ספרים חתומים עד הבית
רכשו שלושה ספרים במחיר מוזל במיוחד ותוכלו להעניק אותם במתנה לאנשים שאתם אוהבים בראש השנה.
64 תומכים
מינימום 510 ספר חתום והשתתפות ביום צילום
קבלו את הספר חתום וקחו חלק ביום צילום עם דן, נורית והדיי. מבט מקרוב על העבודה המשותפת וכמובן שטועמים מהכל.
2 תומכים מתוך 8
מינימום 520 ספר חתום והשתתפות בארוחה חגיגית אצל הדיי
רכשו את הספר חתום והשתתפו בארוחה מיוחדת וחגיגית שתערך אצל הדיי במשק שבמושב צפרירים.
4 תומכים מתוך 36
מינימום 570 6 ספרים חתומים עד הבית
רכשו מראש שישה ספרים חתומים במחיר מוזל במיוחד, שימרו לכם אחד בבית ואת השאר העניקו לאנשים שאתם אוהבים בראש השנה.
12 תומכים
מינימום 1200 הליגה למקומות עבודה
קנו את הספר מראש כמתנת ראש השנה לעובדים, למשפחה ולידידים וקבלו 15(!) ספרים חתומים לפני החג במחיר ללא תחרות
0 תומכים
מינימום 5700 ספר חתום וארוחה פרטית אצל הדיי - עד 12 משתתפים
הדיי יבשל לך ולחבריך ארוחה חגיגית ופרטית במטבחו שבמשק ויעניק לכל משתתף ספר חתום.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 440 ספר חתום והשתתפות בסדנת-בישול אצל הדיי במשק
קבלו את הספר חתום והשתתפו בסדנת-בישול אינטימית במטבח המשק של הדיי במושב צפרירים. אוכלים את כל מה שמבשלים ושותים הרבה יין טוב. מספר המקומות מוגבל.
24 תומכים מתוך 24
מינימום 4800 ספר חתום וסדנת-בישול פרטית עם הדיי - עד 12 משתתפים
ערוך סדנת-בישול פרטית עם הדיי במשק שבמושב צפרירים והזמן אליה משפחה וחברים. כל משתתף יקבל ספר חתום.
3 תומכים מתוך 3