EN HE

עוגות בחלל

הפרויקט של
עוץ הוצאה לאור

 

אסטרה ומשפחתה נוסעים בחלל אל ביתם החדש שעל הכוכב נובה מונדי - אבל אז החללית מותקפת! קפקייקס קטלניים, מאפינים מפלצתיים ותופינים טורפים; עוגות מרושעות השתלטו על הסיפון! כעת רק אסטרה וחברה הרובוט פילבים יוכלו לעצור את העוגות, לפני שישמידו את החללית... אחרי הכל, אנשים אמורים לאכול עוגות, ולא להפך...

באיזה עוד ספר מככבים ילדה בת עשר, רובוטים, חייזרים, וצבא של עוגות קרם רצחניות?

עוגות בחלל, שכתב פיליפ ריב ואיירה שרה מקינטייר, הוא הספר שנוציא לאור, בזכות תומכי הדסאטרט, בשבוע הספר הקרוב (3-13 ליוני).

 

לא מאוחר להצטרף. התומכים בפרוייקט יקבלו, כמובן, עותק של הספר ברגע שיהיה מוכן מהדפוס; גלויה צבעונית וכן מפה של ארץ עוץ המופלאה. בנוסף תוכלו לקבל ספרים אחרים מהוצאת עוץ, ותשורות כגון ערכה להכנת עוגת קאפקייק-מפלצת, ביקור בית להכנת עוגת יום הולדת מיוחדת, הרצאה של גילי בר-הלל בבית ספר או בספרייה, ועוד.

 

הצלחנו לגייס יותר מ- 30,000 ₪, ובזכותם נוציא לאור גם מהדורה דיגיטלית של הספר שם צופן – וריטי מאת הסופרת אליבת ויין ובתרגומה של ענבל שגיב נקדימון, אשר תוענק כתשורה בכל מי שתמך ויתמוך במדרגה של 65 ש"ח ומעלה. כמו כן, נקיים מסיבת מאפינים מפלצתיים לכבוד השקת הספר "עוגות בחלל" - פרטים בעדכונים עתידיים.

 

* אם נצליח לגייס 35,000 ש"ח, אוכל להשקיע בשדרוג אתר האינטרנט של הוצאת עוץ. התומכים בפרוייקט (מ-65 ש"ח ומעלה) יקבלו, בנוסף על התשורות הרשומות, גם מגנט של הוצאת עוץ. 

 

* אם נצליח לגייס 40,000 ש"ח, ארכוש את זכויות התרגום לספר נוסף של הצמד ריב ומקינטייר: אוליבר והאיים הנודדים. סיפור על ילד שהוריו החוקרים נחטפים על ידי אי תבוני, הנמצא בדרכו לכנס האיים השנתי; לעזרתו נחלצים בתולת ים קצרת רואי, שחף מיזנתרופי ולהקה שלמה של קופי ים. כמו כן, אגיש הצעה למארגני פסטיבל אייקון 2015 לקיים סדנת קומיקס לילדים בהדרכת אילנה זפרן ("רישומון"), עם קדימות לילדי התומכים בפרוייקט עוגות בחלל.

 

 

התמיכה שלכם היום תעזור לא רק בהפקת הספרים, אלא בשמירה על רצף פעילות של  הוצאת עוץ בשנים 2015-2016.

עוגות בחלל הוא ספר מענג ומצחיק, שמתאים לילדים שרק התחילו לקרוא: ספר שגם הילדים, גם אחיהם הבוגרים ואפילו הוריהם יכולים ליהנות ממנו. הפרקים קצרים, הטקסט מנוקד, והספר מלא איורים, כך שהוא מתאים גם לקריאה עצמאית וגם להקראה לפני השינה.

 

שם צופן – וריטי הוא ספר מופתי ומטלטל, על התפר בין רומן נוער לרומן למבוגרים, שלא תוכלו להניח מהידיים.  נערה בריטית שנפלה לידי הגסטפו בצרפת הכבושה, כותבת וידוי ובו היא מגוללת את סיפור ידידותה עם טייסת משא צעירה, וכיצד הגיעו שתי הצעירות להיות מעורבות במאמצי הקרב של כוחות הברית.

 

שני הספרים עטורי שבחים ופרסים, ואנחנו מבטיחים שהקריאה בהם היא חוויה. אז בואו תעזרו לנו להפיק את שניהם! הפרויקט של

עוץ הוצאה לאור
צור קשר עם היזם
הוצאת בוטיק של המתרגמת גילי בר-הלל ("הארי פוטר"), שמתמחה בספרי ילדים ונוער מתורגמים מאנגלית - רק ספרים יפים! http://utz.co.il
33,855
מתוך 20,000 ₪
169%
מומן
0
ימים שנותרו
329
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 15 שדרוג תשורות
תמכתם כבר בפרוייקט, ועכשיו אתם מתחרטים שלא בחרתם בתשורה אחרת? הנה ההזדמנות לשדרג את התשורות שלכם. כך גם תוודאו שאתם זכאים לתשורות בונוס ולהשתתפות בהגרלות ספרים בהמשך. נא לא לשכוח לציין לאיזו תשורה אתם מבקשים לשדרג, ולהתאים את הסכום בהתאם.
7 תומכים
מינימום 20 מפה ותודה
נשלח לכם בדואר מפה באיכות מסגור של ארץ עוץ המופלאה וגלויה של עטיפת הספר "עוגות בחלל", ונודה לכם באתר של הוצאת עוץ.
7 תומכים
מינימום 50 "עוגות בחלל" - הספר
עותק של הספר "עוגות בחלל" מאת פיליפ ריב ושרה מקינטייר, בתרגום גילי בר-הלל.
100 תומכים
מינימום 65 ספר פלוס
* עותק מודפס של הספר "עוגות בחלל"
* עותק דיגיטלי של הספר "שם צופן - וריטי"
* אפשרות לבקש הקדשה מהמתרגמת גילי בר-הלל
* גלויה של "עוגות בחלל"
* מפה של ארץ עוץ המופלאה
* דף עם מתכון להכנת עוגה אישית במיקרו והצעות לקישוט מאפין מפלצתי
* אפשרות להשתתף בהגרלות ספרים נוספים
48 תומכים
מינימום 100 ילדות וחייזרים
כל התשורות ממדרגת "ספר פלוס", ובנוסף, עותק של הספר "יום סמק הגדול" מאת אדם רקס. כך תזכו בשני ספרים מצחיקים על ילדות וחייזרים. "יום סמק הגדול" מתאים לקריאה מגיל 10 ומעלה (יותר מתקדם מ"עוגות בחלל"), ואינו מנוקד. זהו סיפור מד"ב לנוער, מצחיק וחכם, על מסעה של ילדה למצוא את אמה ולהציל את העולם מפלישת חייזרים.
85 תומכים
מינימום 100 רואים כפול
שני עותקים של הספר "עוגות בחלל", וכל שאר התשורות ממדרגת "ספר פלוס".
22 תומכים
מינימום 200 מסע לארץ עוץ
נשלח לכם שלושה ספרים: "ארץ עוץ המופלאה", "עוצמה מעוץ" ו"דורותי והקוסם בארץ עוץ", שהם ספרי ההמשך שכתב פרנק באום לקלסיקה האלמותית שלו, "הקוסם מארץ עוץ". (עלות הספרים בחנויות 235 ש"ח). בנוסף תקבלו מפה של ארץ עוץ המופלאה, באיכות מסגור. הספרים כולם בכריכה קשה מהודרת, עם איורי הצבע המרהיבים המקוריים של ג'ון ניל.
5 תומכים
מינימום 250 בלוג כבקשתכם
כל התשורות ממדרגת "ספר פלוס", ובנוסף, תוכלו להפנות אלי שאלה, או להטיל עלי נושא כתיבה, הקשורים לספרות ילדים ונוער, ואני מתחייבת שאכתוב לכבודכם פוסט שיעלה בבלוג של הוצאת עוץ ובבלוג האישי שלי "עוד דף אחד ודי".
3 תומכים מתוך 5
מינימום 350 כל ספרי הוצאת עוץ
כל התשורות ממדרגת "ספר פלוס", בתוספת התשורות ממדרגת "מסע לארץ עוץ", הספר "יום סמק הגדול" והספר "צ'קו המסכן" מאת מרג'רי ויליאמס ביאנקו עם איורים מאת ארתור רקהם: הרפתקאותיו של כלב עץ אמיץ שיוצא מארגז הצעצועים לגלות את העולם.
6 תומכים
מינימום 350 בחזרה לעתיד
כל התשורות מדרגת "ספר פלוס", ובעתיד נשלח לכם את חמשת הספרים הבאים הצפויים לראות אור בהוצאת עוץ במהלך השנים 2015-2016. לא נוכל להתחייב מראש לסדר יציאתם לאור של הספרים או לתאריכים מדוייקים, אבל בתוכנית הספרים הבאים:

"גובולינו, חתול המכשפות" מאת אורסולה מוריי ויליאמס: חתול קסמים מחפש בית אוהב. (ילדים)

"שם צופן: וריטי" מאת אליזבת ויין: רומן מותח ומטלטל, על ידידות בין שתי נערות בחיל האוויר הבריטי במלחמה"ע II, כשאחת נופלת בשבי הגרמנים. (נוער)

"שוק הגובלינים", תרגום עברי ראשון לפואמה הארוכה של המשוררת כריסטינה רוזטי, משלהי המאה ה-19. (שירה, מבוגרים)

"הדרך לארץ עוץ" מאת פרנק באום, הספר החמישי בסדרת עוץ, ובו דורותי מגיעה לעוץ על רקע הכנות ליום הולדתה של המלכה עוצמה

"עיר האזמרגד של עוץ" מאת פרנק באום, הספר השישי בסדרת עוץ, ובו מלך הנומים המרושע זומם לכבוש את עיר האזמרגד
9 תומכים
מינימום 800 עוגת כל העוגות
*רק באזור תל אביב*

כל התשורות מדרגת "ספר פלוס", ובנוסף, אבוא אליכם הביתה ואעזור לכם להכין את עוגת יום ההולדת המקושטת של חלומותיכם, כמו שאני מכינה לילדים שלי. רוצים עוגה בצורת חד קרן? אוטו מכבי אש? דמות מסרט מצויר? או משהו הזוי לגמרי, כמו גוש אדמה? נתאם, נתכנן, ואבוא לקשט ביחד אתכם. דוגמאות ורעיונות אפשר למצוא בבלוג האישי שלי: "עוד דף אחד ודי"
0 תומכים מתוך 3
מינימום 1200 מפגש מתרגמת
*למפגשים מחוץ לתל אביב יש להוסיף דמי נסיעה: אנא צרו קשר מראש לבדוק תעריפים*

מתרגמת ספרי הארי פוטר תשמח לבוא לבית הספר או לספרייה שלכם, ולערוך מפגש על תרגום ואהבת ספרים. המפגש אורך כשעה, לקבוצה של עד 70 תלמידים; מתאים לטווח גילאים רחב.
2 תומכים מתוך 5
מינימום 65 "עוגות בחלל" דה לוקס
עותק של הספר "עוגות בחלל", גלויה, ומפה של ארץ עוץ המופלאה. בנוסף, מנג'ט סיליקון ומתכון להכנת עוגה אישית במיקרוגל, וערכת קישוט להכנת מאפין מפלצתי. תוכלו גם לבקש הקדשה אישית מגילי בר-הלל.
50 תומכים מתוך 50
מינימום 500 חללית בסלון
* למפגשים מחוץ לאזור המרכז יש להוסיף דמי נסיעה - נא לתאם מראש*
ספר, גלויה ומפה, והרצאה של יואב.
הרצאת חלל אצלכם בבית מיואב לנדסמן, מומחה לחלל וחלליות, בעל הבלוג "מסה קריטית". ההרצאה מותאמת לילדים, למשפחות או לכל קהל שהוא עד ל- 10 אנשים. משך ההרצאה 45 דקות פלוס זמן לשאלות. נושאים ספציפיים יותר אפשר לתאם מול יואב.
2 תומכים מתוך 2