EN HE

לב בסוף היום

הפרויקט של
גל ברקן

רוצים לצאת איתי לעוד הרפתקה שתעקור לכם את הלב ותחזיר אותו למקום הפוך?

 

זנזיבר

 

היא מעולם לא ראתה אותו מחייך כך.

 

כשחשבה על זה רגע לעומק, אחרי שפגו אדי האלכוהול, החליטה שמעולם לא ראתה אף אחד מחייך כך.

 

בכל התמונות שפירסם, עם חברים או עם נשים, תמיד חייך. בדרך כלל החיוך שלו הגיע גם לעיניים. לפעמים החיוך היה עייף, מובס קצת או שיכור, אבל בדרך כלל הוא זרח אליה מהתמונה, חיוך אמיתי וכן של מי שליבו נקי. היא חשבה שאולי החיוך הזה היה מה שהביא אותה לרצות לפגוש אותו.

 

היא לא חשבה לרגע שיכול להיות משהו ביניהם. אולי חברות, אבל בוודאי לא יותר. זה לא שהיא היתה יהירה. הוא פשוט לא היה הטעם שלה. למעשה, הוא היה ההיפך הגמור מהטעם שלה, מישהו שהיא לעולם לא תוכל להימשך אליו. אבל החיוך הזה משך אותה, כאילו אם תשהה במחיצתו די זמן תרגיש נקיה יותר, קלה יותר, כאילו היא שוכבת עירומה על אי טרופי ואדוות קלות מלקקות את בהונותיה. זה היה חיוך כזה, חיוך של זנזיבר.

 

בפעם הראשונה שנפגשו היא ציינה לעצמה שהתמונות לא שיקרו. הוא באמת לא היה הטעם שלה, והחיוך עדיין היה מהוסס, מנומס, אבל אחרי הבירה השניה כבר צחקו שניהם בקול רם והיא דימתה לרגע שהיא שומעת את עצי הקוקוס מרשרשים ברוח הקלה, כמעט יכלה להריח את ריח החול הרטוב. כשחיבק אותה, הלב שלה נעשה קל יותר, כמו מטוס שעוזב את הקרקע בדרך להרפתקה לא ידועה, והיא היתה פתאום שמחה מאד, והוא חייך.

 

...

כך הוא מתחיל, הסיפור הזה, וגם המסע שאני עומדת לקחת אתכם אליו, מסע אל הלב, שיעבור במציאות ובדמיון, דרך האמת שלי והאמת שלכם. אין צורך בכרטיסי טיסה. אתם רק צריכים להתרווח ולתת לי לשחק בדמיונות הפרועים ביותר שלכם.

 

 

"לב בסוף היום" הוא אוסף של סיפורים קצרים, שנכתבו על פני תקופת זמן ארוכה מאד, ונאגרו כמו טיפות של דבש מלכות, ועכשיו הגיע זמנם לצאת לאור, והגיע זמנכם ליהנות מהם.

 

לכל אחד מהם צבע אחר וטעם אחר, אבל כולם יחד יקחו אתכם במסע של התאהבות מכל הסוגים - מסע אל הלב.

 

אם עוד אין לכם את הספרים הקודמים שלי, תמצאו כאן את הדיל הכי שווה בשוק, שאפילו שבוע הספר לא יכול להתחרות בו, והוא לזמן מוגבל בלבד עד לתום הפרוייקט. שוטטו קצת בין מדרגות התמיכה לפני שאתם מחליטים.

 

רק איתכם, עם התמיכה שלכם בי ובספר, יוכל הפרוייקט הזה להיוולד.

 

אני מבטיחה לשיר שוב בהשקה (או לא, תלוי כמה צעקות אקבל), אבל אני מקווה לראות שם את כולכם.

 

בואו לעוף איתי שוב. יהיה כיף.

 

 הפרויקט של

גל ברקן
צור קשר עם היזם
בת 46 (גיל מנטלי 14), נשואה ואם לשלוש (ושתי כלבות), כותבת מגיל שלוש, בלוגרית ב"סלונה", אושיית פייסבוק ואישיות גבולית למהדרין. חוקרת אהבה ומסדרת מילים כבחירת קריירה. מחברת הספרים "הסוד המושלם" (לילדים) ו"הסוד הקטן של יערה כוכבי" (רומן אירוטי). כן. הכי לא מחוייבת ז'אנר. רוקדת פלמנקו, אוהבת אש, רעש ולישון בצהריים.
31,765
מתוך 30,000 ₪
106%
מומן
0
ימים שנותרו
322
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 ספר
הספר, מוקדש אישית על ידי, עד אליכם הביתה או עם חיבוק בהשקה.
137 תומכים
מינימום 65 ספר ומעשה טוב
כמו בפעם הקודמת, אתם תוסיפו דמי משלוח, אני אתרום את הספר, והוא ישלח במתנה למישהו שידו אינה משגת לרכוש את הספר, כי אם אהבה, אז עד הסוף.
אתם תקבלו את הספר, מוקדש אישית על ידי, עד אליכם הביתה - או עם חיבוק בהשקה, ותודה ממי שלו עזרתם להכניס קצת שמחה הביתה.
52 תומכים
מינימום 70 ספר ואקסטרות
הספר, מוקדש אישית על ידי, עד אליכם הביתה או עם חיבוק בהשקה - ובתוספת אוסף קצר מודפס של הסיפורים הארוטיים שלי, שלא נכנסו לספר...
39 תומכים
מינימום 80 אחד פלוס אחד
למי שעוד אין (או אם יש לכם, רעיון למתנה...) הזדמנות חד פעמית לקבל את "הסוד הקטן של יערה כוכבי" במחיר הדסטארט, יחד עם הספר, מוקדש אישית על ידי, עד אליכם הביתה - או עם חיבוק בהשקה.
30 תומכים
מינימום 85 אחד פלוס ילד
למי שעוד אין (או אם יש לכם, רעיון למתנה...), הזדמנות חד פעמית לקבל את "הסוד המושלם" (הספר שפסיכולוגים ואנשי חינוך המליצו שיהיה בכל בית) במחיר הדסטארט, יחד עם הספר, מוקדש אישית על ידי, עד אליכם הביתה, או עם חיבוק בהשקה.
14 תומכים
מינימום 110 קומבינציה משפחתית
"לב בסוף היום"
"הסוד הקטן של יערה כוכבי" (רומן אירוטי)
"הסוד המושלם" (ספר ילדים)
הכל מוקדש - עד אליכם או בהשקה.
27 תומכים
מינימום 200 אחד על אחד
הספר, מוקדש אישית על ידי, בתוספת אוסף קצר מודפס של הסיפורים הארוטיים שלי, שלא נכנסו לספר... שאותם תקבלו בדייט אישי איתי לקפה.
15 תומכים
מינימום 500 VIP
הספר, פלוס כל הנ"ל לפי בחירתכם, בארוחת ערב חגיגית מעשה ידיי בביתי.
(כן, גם אני חשבתי שזאת בדיחה בפעם הקודמת, עד שהתברר שלא מעט אנשים רצו, והיה להם נורא כיף)
11 תומכים
מינימום 80 הספר ״בגלל הרוח״ מאת ענת לוטן ז״ל, אחותי הקטנה.
ספר סיפורים קצרים, שירים וציורים מדהימים בצבעי מים שציירה ענת כשהיתה כבר משותקת ברוב גופה.
נותרו עשרה ספרים אחרונים
10 תומכים מתוך 10