EN HE

פנדה -שוקולד 'חלב' טבעוני

הפרויקט של
שוקולד פנדה

אנחנו דניאל ואליה ואנחנו אוהבים שוקולד!

 

טעם טהור

 

הקמפיין שלנו נגמר בהצלחה מסחררת, עם 207 אלף שקל שגוייסו מ-2394 אנשים שונים - יותר מ-690% מהיעד המקורי שהצבנו לעצמנו.

עכשיו אנחנו הולכים לעבוד על לייצר את כל השוקולד שהזמנתם. עד שנפתח את החנות שלנו (סביב אוקטובר-נובמבר) אנחנו לא נקבל הזמנות חדשות, אבל אם אתם רוצים להיות הראשונים שיודעים על זה כשזה קורה - מוזמנים מאוד להירשם לרשימת התפוצה שלנו פה (www.chocolatepanda.co.il)

 

תודה גדולה לכל מי שתמך, עדכן, הפיץ, שיתף ושלח לנו הודעות מעודדות לאורך הדרך - אתם עשיתם את זה אפשרי!

 

 

***עדכון***

 

ליעד המקורי שלנו הגענו תוך 15 שעות. אחרי 36 שעות - הגענו לכפליים (200%!) אחרי 10 ימים - ל-400%!! ... אנחנו לא עוצרים פה - ויש לנו יעדי המשך שבזכותם נגדל ונתפתח אפילו יותר, וגם אתם - התומכים הנהדרים שלנו - תרוויחו מכך.

 

אם נגיע כבר לא אם. הגענו ל-60 אלף שקל, נזמין אתכם לטעימות בת"א עוד לפני סיום הקמפיין, ולכל מי שהזמין שוקולד, נצרף מגנט הוקרה להזמנה. מוזמנים לאירוע טעימות ב-14/7. הפרטים כאן.

אם נגיע הגענו ל-90 אלף ש"ח: נתרום 100 טבלאות שוקולד לעמותת אנונימוס' ו'ויגן פרינדלי' לצורך פעילות ההסברה שלהם (דוכנים, סדנאות למתעניינים ועוד). בנוסף, נוסיף  שני טעמים חדשים (שאתם תבחרו!) לסדרת 'פנדה פלוס'.

 

אם נגיע הגענו ל-120 אלף ש"ח, לכן: נתרום 100 טבלאות נוספות ל'אנונימוס' ו'ויגן פרינדלי'. בנוסף, כל מי שהזמין טריקולד - יקבל קופון הנחה של 5 ש"ח להזמנה הראשונה באתר שלנו לאחר ההשקה. כל מי שהזמין חמישייה, עשירייה, סדנה או מנוי - יקבל קופון הנחה של 10 ש"ח להזמנה הראשונה באתר שלנו.

 

יש יעד חדש!

 

אם נגיע  הגענו! ל-180 אלף ש"ח: ולכן נרחיב את ליין המוצרים שלנו כדי לכלול עוד מוצרים שאנשים רבים ביקשו מאיתנו:
ליין מוצרי "סחר הוגן" - של שוקולד מקקאו שיוצר בתנאים מפוקחים ומבוקרים של עבודה.
ליין מוצרים ללא סוכר לבן - עם סוגי סוכר אחרים שנתאים למוצרים שלנו.
במקביל, נתחיל לעבוד על הנגשת השוקולד שלנו במסעדות וחנויות שיתעניינו בכך ברחבי הארץ - כדי שכולם יוכלו להנות ממנו בקלות.
על המוצרים החדשים נתחיל לעבוד ברגע שנגיע ליעד, ואנחנו צופים שנסיים לפתח אותם עד אוקטובר 2015. אפשר להזמין אותם כבר עכשיו דרך הקמפיין ובכך לעזור לנו להגיע ליעד הבא.

 

עד כאן העדכון... עכשיו תמשיכו:

 

התחלנו להסתקרן מהרעיון של שוקולד 'חלב' טבעוני מהרגע שגילינו שזה אפשרי, לפני קצת יותר משנתיים.

 

מאז התחלנו במסע ארוך, טבעוני ועם טעם מצוין. עברנו הצלחות וכישלונות, אבל מצאנו גם מתכון מנצח לשוקולד וגם זה את זו, וכך צמחה לה גם האהבה והפכנו לזוג בחיים האמיתיים (בהתחלה חשבנו שזה צירוף מקרים מדהים, אבל אז גילינו ששוקולד מכיל פנילתילאמין, שידוע בכינויו "הורמון האהבה"...).

 

שוקולד לבן עם עוגיות

 

אחרי שנתיים של נסיונות, סוף סוף הגענו לתוצאה המושלמת: שוקולד חלק, נימוח ואוורירי, שמשאיר בפה תחושת מתיקות עם חיוך ורצון לעוד. לאורך הדרך, הרבה אנשים אמרו לנו שזה כבר מספיק טעים, אבל אנחנו לא התפשרנו על מרקם אבקתי וטעם לוואי והמשכנו להתנסות ולפתח - עד שהגענו לתוצאה שאנחנו מאוד גאים בה כיום.

 

 

עכשיו, אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו ליצירה ולאפשר לנו לייצר שוקולדים נפלאים שיהיו זמינים לכולם!

 

תהליך ההכנה של השוקולד הוא תהליך ארוך ומורכב שדורש מיכשור מיוחד, בעיקר כאשר מדובר בכמויות יותר משמעותיות. בכסף שנגייס נשתמש ל:

* רכישת ציוד מקצועי לשוקולד (מכשירים מיוחדים, תבניות מקצועיות לטבלאות ופרלינים בעיצוב שלנו וציוד לסדנאות שוקולד) וייבוא מלאי של חומרי גלם.

* הקמת אתר לקנייה מקוונת עם מתכונים ייחודיים וטכניקות להכנת שוקולד.

* עיצוב אריזות עמידות למשלוח והדפסתן.

 

אז איך אפשר לתמוך בנו?
 
הדרך הכי טובה היא – קנו את המוצרים שלנו! בתשורות שאנחנו מציעים אתם יכולים לרכוש ברכישה מוקדמת ובמחיר מוזל את השוקולד שלנו. אתם תהנו משוקולד טעים - ואנחנו נדע שיש מישהו שנהנה מהיצירה שלנו.

 

מלבד זאת, כל לייק לעמוד הפייסבוק שלנו "שוקולד פנדה", או שיתוף בפייסבוק של הפרוייקט הזה (יש כפתור שיתוף מתחת הסרטון, למעלה) - יעזרו לנו מאוד.

 

טעם טהור

 

שאלות ותשובות:

 

ש': אבל מי אתם בעצם?

ת': אליה, בת 22. בוגרת שירות לאומי בעמותת 'אנונימוס' וכיום חברת ועדת ביקורת של העמותה. סטודנטית לעתיד להפרעות בתקשורת.

דניאל, בן 27. יזם חברתי וטכנולוגי. ממיסדי פרוייקט Wize, וכיום עובד בארגון 'אשוקה' לקידום יזמות חברתית ומקים "האב" ליזמות טכנולוגית בירושלים עם 'צעירים במרכז' ועמותת made in JLM.

 

ש': אז איזה שוקולדים אתם מייצרים?

ת': כיום אנחנו מציעים למכירה את מוצרים הבאים:

סדרת 'פנדה טהור':

שוקולד 'חלב' (39% קקאו)

שוקולד לבן (36% קקאו)

שוקולד מריר (75% קקאו)

סדרת 'פנדה פלוס':

שוקולד 'חלב' במילוי קרם נוגט

שוקולד לבן עם וניל ועוגיות

שוקולד 'חלב' עם אגוזי לוז

העולם של השוקולד הוא עולם עשיר ומגוון מאוד, ובעזרת הפיתוח שלנו – אין סוף לרעיונות שאפשר להשיג. לנו כבר יש תוכניות לעתיד לעוד שילובים מעניינים ויחודיים שאנחנו מחכים להשיק, ואתם מוזמנים להציע לנו רעיונות נוספים !
 

שוקולד 'חלב'' עם אגוזי לוז

 

ש': אז איך זה בעצם שוקולד חלב טבעוני? מה אתם שמים בו?

ת': לשוקולד חלב מסורתי יש מספר מאפיינים שמבדילים אותו משוקולד מריר. ביניהם: אחוז קקאו נמוך יותר (ובעיקר עיסת הקקאו, שהיא החלק המריר, הכהה והדומיננטי יותר) ואחוז סוכר גבוה יותר. בתעשייה משתמשים באבקת חלב ואבקת שומן חלב, אשר ביחד נותנים לשוקולד טעם חלק ועדין יותר, שנמס בפה בטמפרטורה נמוכה מעט יותר.

אנחנו משתמשים בשילוב של סויה וקוקוס כדי להגיע לשילוב המרקמים שיש בשוקולד חלב רגיל. אניני הטעם שבינינו  עדיין יוכלו למצוא הבדל בין שוקולד מחלב פרה לבין שוקולד 'חלב' צמחי, אבל טועמים רבים מדווחים כי ההבדל מזערי ביותר.

בשוקולד הלבן התהליך דומה מאוד, רק שהיחסים משתנים ולא מוסיפים לו עיסת קקאו אלא רק חמאת קקאו שזה החלק השומני בפול הקקאו.

 

ש': הקמפיין נגמר ביולי, מתי אנחנו צפויים לקבל את השוקולד שלנו?

ת': יקח לנו זמן להצטייד במיכשור ובחומרי הגלם שלהם אנחנו זקוקים. אם הכל יילך חלק, נוכל להתחיל לייצר במהלך אוגוסט ולהעביר את השוקולדים עד אמצע ספטמבר, לפני החגים. מובן מאליו שהתומכים בקמפיין יהיו הראשונים שיזכו לקבל את השוקולד, ואילו הקהל הרחב יוכל להתחיל להזמין רק לאחר שהתומכים שלנו יקבלו את הזמנותיהם.

 

ש': ראיתי שציינתם פרטים לגבי משלוח בארץ. מה לגבי משלוח בדואר לחו"ל?

ת': במסגרת הבדיקות שערכנו, שוקולד 'פנדה' כבר נשלח לארה"ב ולאוסטרליה. אם אתם רוצים משלוח לחו"ל, תאמו איתנו מראש ע"י יצירת קשר במייל info@chocolatepanda.co.il ונשמח לשלוח אליכם. גם לעשות סדנה פרטית בחו"ל אנחנו יכולים, בכיסוי הוצאות הנסיעה...

 

ש': מה לגבי המחיר? למה זה יותר יקר משוקולד 'עלית' בסופר?

ת': ישנם מספר רכיבים שמשפיעים על איכות השוקולד - בראש ובראשונה אחוז הקקאו (שהוא הרכיב היקר ביותר) ואיכותו. בשוקולד חלב ממוצע יש כ- 25%-30% קקאו, ואילו בשלנו יש 39%, מה שנחשב איכותי מאוד לשוקולד חלב.

שנית, לאיכות הקקאו עצמו יש השפעה משמעותית על המחיר, ואנחנו משתמשים רק בקקאו איכותי. אפילו שוקולדים תעשיתיים ששואפים לשמור על הסטדרנט הזה (לדוגמא, השוקולדים של 'לינדט)' עולים בסופר כ- 15-20 ש"ח ל-100 גרם.

נוסף על כך, לצערנו, עלות הרכיבים מהצומח בהם אנחנו משתמשים היא גבוהה יותר באופן משמעותי מאשר אבקת חלב פרה. אנחנו מקווים שהמחיר ילך ויירד ככל שהשימוש בהם יעשה נפוץ יותר.

לבסוף, אנחנו מייצרים את השוקולד שלנו באופן ביתי, עם הרבה השקעה ופיקוח על כל הפרטים הקטנים. אם תסתכלו על מחיריהם של שוקולדים בחנויות בוטיק, תראו שהמחיר שלהם גבוה משמעותית: כ- 24-30 ש"ח ל-100 גרם. אנחנו מעדיפים לשמור על המוצר שלנו נגיש לקהל הטבעוני, ולכן התאמצנו (והצלחנו) להגיע לאמצע שבין שוקולד איכותי בסופר לבין שוקולד בוטיק איכותי (על אף שהשוקולד שלנו לא נופל ממנו).

בחודשים הראשונים שלאחר השקת שוקולד 'פנדה' לרכישה על ידי הקהל הרחב, המחיר יעמוד על כ-17 ש"ח לחפיסת שוקולד מסדרת 'פנדה טהור' וכ-19 ש"ח לחפיסת שוקולד מסדרת 'פנדה פלוס'. 

 

ש': האם השוקולד שלכם בריא?

ת': שוקולד, ככלל (ובוודאי בהשוואה לממתקים נחשב למוצר בעל איכויות בריאותיות רבות, אשר מקורן בקקאו: הקקאו עשיר בנוגדי-חימצון ונחשב בעיני אנשי מקצוע רבים ל'מזון על'.

לעומת השוקולד המריר, בשוקולד ה'חלב' יש כמות גדולה יותר של סוכר, אשר הופכת אותו לבריא מעט פחות מאשר השוקולד המריר - אבל עדיין טוב יותר בהשוואה לממתקים רבים.

לגבי ה'חלב' מהצומח - הוא מבוסס, כאמור, על סויה ועל קוקוס. הוא מכיל מספר מייצבים צמחיים כמו גואר גאם, ומעט מינרלים כגון קלציום סולפאט (שנמצא גם בטופו), וכן מלטודקסטרין (רב סוכר שנפוץ מאוד בתעשיית המזון). כל הרכיבים הללו נפוצים במזונות מעובדים וכולם בטוחים לשימוש. לצערנו, אין דרך להגיע למרקם הרצוי ללא שימוש במוצרים מעובדים, למי מכם שזה חשוב לו.

 

ש': איזה אלרגנים יש בשוקולד שלכם?

ת': בכל השוקולדים שלנו יש סויה. בנוסף לכך, חלק מהשוקולדים מכילים אגוזים (קשיו, לוז ושקדים) וגלוטן, כך שכל השוקולדים שאנחנו מייצרים הם בחזקת "עשוי להכיל אגוזים וגלוטן". המטבח שלנו נקי לחלוטין מביצים וחלב (כולל קזאין).

חלק מהכלים שאנו משתמשים בהם באו בעבר במגע עם בוטנים, אך מאז הם עברו שימושים ושטיפות וכיום המכשור שבא במגע עם השוקולד לא בא במגע גם עם בוטנים. עם זאת, לצורך הזהירות, כדאי להניח שייתכן ונשארו שאריות.

 

ש': האם השוקולד שלכם 'נא'?

ת': לא. על אף העובדה שניתן לייצר שוקולד מריר נא תוך שימוש בקקאו לא קלוי, ה'חלב' מהצומח עובר תהליך של חימום והרתחה.

 

ש': האם השוקולד שלכם הוא 'סחר הוגן'?

ת': לא. לצערנו לא הצלחנו למצוא אף ספק ישראלי שמוכר עיסת קקאו קלוי עם אישור סחר הוגן. אנחנו בוחנים אפשרויות נוספות כדי להשיג חומרי גלם מתאימים.

 

ש': למה דווקא שוקולד טבעוני?

ת': אנחנו טבעונים, זו הבחירה האידיאולוגית שלנו לא לאכול משהו שבתהליך הייצור שלו פוגע כל כך בבעלי חיים, בצמחים ובסביבה.

אבל כשהחלטנו לעבור לטבעונות, הבטחנו לעצמנו  לא להתפשר אף פעם על האיכות והטעם של האוכל שלנו. אנחנו גם מאמינים שאחת הדרכים הכי טובות ליצור שינוי היא להראות לאנשים כמה הבחירה הזו יכולה להיות מהנה, קלה והכי חשוב – טעימה!

 

ש': האם השוקולד שלכם כשר?

ת':  כרגע אין לנו תעודת כשרות. עם זאת, כל הרכיבים בהם אנחנו משתמשים הם בעלי תעודת כשרות פרווה, והכלים שלנו לא באים במגע עם חלב או בשר בכלל. בנוסף, אנחנו לא מייצרים בשבת. אנחנו מקווים להשיג תעודת כשרות בהמשך, אך לא יכולים להתחייב עדיין על המועד שבו זה יקרה.

 

ש': האם תמכרו את המוצר שלכם גם בסופרמרקטים, אם תצליחו בקמפיין?

ת': לפחות בהתחלה אנחנו נמכור את שוקולד 'פנדה' רק באופן ישיר לצרכנים, שיקנו מאיתנו באינטרנט. עם זאת, אנחנו שואפים להפוך את המוצר לכמה שיותר נגיש, לכן נפעל כדי להנגיש אותו גם על המדפים בחנויות – לפחות בחנויות המתמחות.

 

יש לכם עוד שאלות?

אתם מוזמנים מאוד לפנות אלינו במייל: info@chocolatepanda.co.il

או לשאול בעמוד הפייסבוק שלנו.הפרויקט של

שוקולד פנדה
צור קשר עם היזם
אנחנו דניאל ואליה,שותפים בעסק ובחיים, והיזמים שמאחורי "שוקולד פנדה". לפני שנתיים הקמנו את מפעל השוקולד הטבעוני הראשון בארץ, ועכשיו אנחנו בדרך לעשות מהפכה נוספת בשוק הטבעוני בישראל.
206,791
מתוך 30,000 ₪
689%
מומן
0
ימים שנותרו
2394
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 10 תוספת משלוח - 10 ש"ח
אם בחרתם את אחת מהתשורות הבאות: טריקולד טהור, טריקולד פלוס ואתם מעוניינים במשלוח ולא באיסוף עצמי (וכמובן, בתנאי שלא הוספתם כבר סכום בעת בחירת התשורה) - אנא הוסיפו גם את התשורה הזו.
230 תומכים
מינימום 15 תוספת משלוח - 15ש"ח
אם בחרתם את אחת מהתשורות הבאות: קומבינציית עשיריית שוקולדים, שוקולד באריזה אישית, ערכה להכנה עצמית או קומבינציה חמישיית שוקולדים ואתם מעוניינים במשלוח ולא באיסוף עצמי (וכמובן, בתנאי שלא הוספתם כבר סכום בעת בחירת התשורה) - אנא הוסיפו גם את התשורה הזו.
87 תומכים
מינימום 16 טבלה אחת - פנדה טהור
טבלה אחת לבחירה (מריר, "חלב", לבן) - למי שרוצה לצ'פר את עצמו בטבלה אחת של השוקולד שלנו, או שרוצה להוסיף עוד טבלה להזמנה קודמת שביצעתם.
המחיר לאיסוף עצמי (מתל אביב, באר שבע, ירושלים או חיפה). משלוח בתוספת 8 שקלים.
20 תומכים
מינימום 18 טבלה אחת - פנדה פלוס
טבלה אחת לבחירה מסדרת פנדה פלוס (לבן עוגיות, "חלב" אגוזי לוז, "חלב" נוגט, "חלב" עם קרמל ומלח גס או "חלב" עם קרם בוטנים) - למי שרוצה לצ'פר את עצמו בטבלה אחת של השוקולד שלנו, או שרוצה להוסיף עוד טבלה להזמנה קודמת שביצעתם.
המחיר לאיסוף עצמי (מתל אביב, באר שבע, ירושלים או חיפה). משלוח בתוספת 8 שקלים.
57 תומכים
מינימום 34 מארז שלוש ביצי שוקולד
שלוש ביצי שוקולד כמו קינדר - חלב מבחוץ ולבן מבפנים. במקום הצעצוע שיש בביצי קינדר, תוכלו למצוא הפתעה אמיתית! עוד שוקולד :) בכל ביצה אנחנו שמים ביצת שוקולד קטנה יותר, ממולאת בקרם נוגט איכותי.
איסוף עצמי בלבד !
211 תומכים
מינימום 43 שובר מתנה לחנות בשווי 50 ש"ח
ברגע שהמפעל שלנו יחנך ואיתו חנות האונליין שלנו (מה שצפוי לקרות, להערכתנו, סביב אוקטובר-נובמבר), אתם או יקיריכם תוכלו להזמין מה שתרצו ב-50 ש"ח, ולשלם עליהם רק 43 ש"ח עכשיו! השובר הזה מתאים במיוחד לפינוק לחברים, או כשי לחג לעובדים טבעוניים.
4 תומכים
מינימום 46 טריקולד מסדרת 'פנדה טהור'
הבחירה הקלאסית למי שאוהב את השוקולד שלו 'נטו' ונהנה מהטעם השוקולדי ללא תוספות:
תוכלו לבחר שלוש טבלאות לפי העדפותיכם מסדרת 'פנדה טהור': שוקולד לבן / 'חלב' / מריר.
משקל כל טבלה: 100 גרם.
איסוף עצמי חינם מנקודות איסוף בת"א, חיפה וירושלים.
למשלוח בדואר ברחבי הארץ נא להוסיף 10 ש"ח בעת בחירת התשורה.
350 תומכים
מינימום 51 טריקולד 'פנדה פלוס'
מעדיפים את השוקולד שלכם במילוי קרם נוגט, עם אגוזי לוז, או דווקא וניל עוגיות? במארז השלישייה הזה תוכלו לבחור כל שילוב שתרצו מסדרת 'פנדה פלוס' (שוקולד לבן עם וניל ועוגיות, שוקולד 'חלב" עם אגוזי לוז, שוקולד 'חלב' עם קרם נוגט), וכמובן גם מסדרת 'פנדה טהור', אם תרצו.
שלוש טבלאות לפי בחירתכם, משקל כל טבלה: 100 גרם.
איסוף עצמי חינם מנקודות איסוף בת"א, חיפה וירושלים.
למשלוח בדואר ברחבי הארץ נא להוסיף 10 ש"ח בעת בחירת התשורה.
982 תומכים
מינימום 51 טריקולד "ללא סוכר לבן"
שלישיית שוקולדים לבחירתכם מסדרת "פנדה טהור" - בגרסה ללא סוכר לבן. נעשה נסיונות עד שנגיע לתוצר מתאים עם גרסאות סוכר אחרות כמו סטיביה, אגבה וכו'. שימו לב שאבקת הסויה שבה אנחנו משתמשים מכילה כמויות קטנות של מלטודקסטרין, ולכן אנחנו לא יכולים להגיע לאפס סוכר לחלוטין.
את השוקולד בגרסה הזו יקח לנו זמן רב יותר לפתח, ולכן זמן המסירה הצפוי לתומכים הוא אוקטובר 2015.
משקל כל טבלה: 100 גרם.
איסוף עצמי בחינם מנקודות איסוף בירושלים, באר שבע, תל אביב וחיפה. למשלוח בדואר ברחבי הארץ נא להוסיף 10 שקלים בעת בחירת התשורה.
20 תומכים
מינימום 51 טריקולד "סחר הוגן"
שלישיית שוקולדים לבחירתכם מסדרת "פנדה טהור" - בגרסה עם תו תקן של "סחר הוגן" - שוקולד מקקאו שיוצר בתנאים מפוקחים ומבוקרים של עבודה.
את השוקולד בגרסה הזו יקח לנו זמן רב יותר לפתח, ולכן זמן המסירה הצפוי לתומכים הוא אוקטובר 2015.
משקל כל טבלה: 100 גרם.
איסוף עצמי בחינם מנקודות איסוף בירושלים, באר שבע, תל אביב וחיפה. למשלוח בדואר ברחבי הארץ נא להוסיף 10 שקלים בעת בחירת התשורה.
43 תומכים
מינימום 68 מארז 12 פרלינים
מארז מהודר ומקצועי של 12 פרלינים בצורות, טעמים ומילויים מגוונים - אותם תוכלו לבחור בעצמכם עם סוף הקמפיין מהמגוון אותו אנחנו מייצרים.
בשל רגישות המוצר, הוא זמין באיסוף עצמי בלבד מת"א, ירושלים או חיפה.
50 תומכים
מינימום 75 סינר "שוקולד פנדה"
רוצים גם אתם סינר כמו בסרטון? בתשורה הזו תקבלו סינר עם הלוגו שלנו ומשפט הוקרה, ככה שתוכלו להרגיש כמו שפים מקצועיים בזמן שאתם מלכלכים את עצמכם והסביבה במלא שוקולד :)
4 תומכים
מינימום 78 קומבינציית חמישה שוקולדים
הטוב שבשני העולמות:
הקומבינציה הזו תאפשר לכם לבחור שתי טבלאות שוקולד מסדרת 'פנדה פלוס' ושלוש טבלאות שוקולד מסדרת 'פנדה טהור', לפי העדפותיכם.
איסוף עצמי חינם מנקודות איסוף בת"א, חיפה וירושלים.
למשלוח בדואר ברחבי הארץ נא להוסיף 15 ש"ח בעת בחירת התשורה.
495 תומכים
מינימום 85 שובר מתנה לחנות בשווי 100 ש"ח
ברגע שהמפעל שלנו יחנך ואיתו חנות האונליין שלנו (מה שצפוי לקרות, להערכתנו, סביב אוקטובר-נובמבר), אתם או יקיריכם תוכלו להזמין מה שתרצו ב-100 ש"ח, ולשלם עליהם רק 85 ש"ח עכשיו! אנחנו נותנים הנחה גדולה מהרגיל בשביל התשורה הזו, מכיוון שהיא מאפשרת לנו לרכוש מראש ציוד ולהיערך בהתאם, בלי להעמיס על הייצור בחודש הקרוב. השובר הוא אופציה מצויינת אם אתם לא בטוחים עדיין מה תרצו לקנות, או רוצים לפנק מישהו אחר ולתת לו לבחור מה הוא או היא רוצים בדיוק.
6 תומכים
מינימום 90 ערכה להכנת שוקולד ביתי
להכין שוקולד בעצמכם זו חוויה נהדרת (תסמכו עלינו). לא את כל השלבים אפשר לעשות בייצור ביתי, אבל אתם יכולים לעשות את חלקם: אנחנו נכין בשבילכם ערכה להכנת שוקולד 'חלב' / לבן ביתי עם כל הרכיבים שאתם צריכים, לאחר שעברו עיבוד מינימלי שמאפשר לסיים את התהליך בבית. מתאים במיוחד לזוגות (וגם זוגות לעתיד ;) ) או משפחות עם ילדים שמחפשות חוויה לכל המשפחה.

הערכה כוללת:
עיסת קקאו (רק בשוקולד 'חלב', לא בלבן)
חמאת קקאו
חמאת קקאו עם חלב צמחי (קוקוס וסויה)
תבנית סיליקון בצורה של מיני טבלאות שוקולד
חוברת הנחיות לתהליך ההכנה ומתכונים בסיסיים ומתקדמים.

החומרים שבערכה מספיקים ליצור חצי קילו שוקולד לבן או 'חלב' לבחירתכם, שהן כחמש טבלאות. שימו לב שאיכות השוקולד מעט פחות טובה מהשוקולד שלנו, אבל החוויה נהדרת!
איסוף עצמי חינם מנקודות איסוף בת"א, חיפה וירושלים.
למשלוח בדואר ברחבי הארץ נא להוסיף 15 ש"ח בעת בחירת התשורה.
51 תומכים
מינימום 150 קומבינציית עשרה שוקולדים
אותו דבר כמו החמישייה, רק פי שניים יותר טעים!
תוכלו לבחור ארבע טבלאות שוקולד מסדרת 'פנדה פלוס' ושש טבלאות שוקולד מסדרת 'פנדה טהור', לפי העדפותיכם.
איסוף עצמי חינם מנקודות איסוף בת"א, חיפה וירושלים.
למשלוח בדואר ברחבי הארץ נא להוסיף 15 ש"ח בעת בחירת התשורה.
196 תומכים
מינימום 160 שובר מתנה לחנות בשווי 200 ש"ח
ברגע שהמפעל שלנו יחנך ואיתו חנות האונליין שלנו (מה שצפוי לקרות, להערכתנו, סביב אוקטובר-נובמבר), אתם או יקיריכם תוכלו להזמין מה שתרצו ב-200 ש"ח, ולשלם עליהם רק 160 ש"ח עכשיו! אנחנו נותנים הנחה גדולה מהרגיל בשביל התשורה הזו, מכיוון שהיא מאפשרת לנו לרכוש מראש ציוד ולהיערך בהתאם, בלי להעמיס על הייצור בחודש הקרוב. השובר הוא אופציה מצויינת אם אתם לא בטוחים עדיין מה תרצו לקנות, או רוצים לפנק מישהו אחר ולתת לו לבחור מה הוא או היא רוצים בדיוק.
12 תומכים
מינימום 250 סלסלת פנדה
מארז שי ​טבעוני איכותי לראש השנה (או לסיבות טובות אחרות). המארז יכלול: קומבינציית חמישה שוקולדים, מארז תשעה פרלינים ייחודיים פרי ​פיתוחנו, עוגיות אוריאו מצופות שוקולד, שתי ​"ביצי שוקולד טבעוניות" ('חלב' מבחוץ, לבן מבפנים - כמו ביצה של קינדר), אגוזים ושקדים מצופים בשוקולד ​'​חלב​'​ ו​שוקולד ​לבן ובקבוק יין אדום, ​הכל ארוז יפה ​בסלסלת קש. המארז יהיה זמין באיסוף עצמי בלבד (האיסוף העצמי יהיה בירושלים, ת"א או חיפה)
39 תומכים
מינימום 320 סדנת שוקולד בקבוצה + חומרי גלם וציוד
יש המון מה ללמוד על שוקולד - וסדנה היא דרך נהדרת לעשות את זה.
הסדנה תכלול מגוון רחב של טכניקות שוקולד כגון טמפרור, המסה, יציקה ומילוי - וגם רקע היסטורי ותיאורטי על השוקולד.
הסדנא היא חוויתית - כל המשתתפים מכינים בעצמם את השוקולד בכלים ביתיים - ולא הרצאתית בלבד.
כל משתתף יקבל בסוף הסדנה את הפרלינים שהכין (כ-20 פרלינים).
משך הסדנה: כשעתיים.
הסדנה תועבר בשני מועדים שונים, במיקום שיתואם עם משתתפי הסדנה.
התשורה היא למשתתף אחד בסדנה של עד שמונה אנשים.

לסיכום - הקומבינציה הזו תעניק לכם כל מה שאתם צריכים בשביל להכין שוקולדים מקצועיים בבית: סדנה מקיפה בקבוצה, ערכה להכנת חצי קילו של שוקולד ביתי ותבנית פרלינים מקצועית מפוליקרבונאט.
7 תומכים מתוך 16
מינימום 500 מנוי חצי שנתי
אם אתם כמונו, אתם צריכים שתהיה לכם אספקה קבועה של שוקולד שמגיעה בזמנים ידועים מראש ואף פעם לא נגמרת. במסלול המנוי החצי שנתי, נשלח לכם מדי חודש במשך חצי שנה קומבינציית חמישה שוקולדים: שתי טבלאות שוקולד 'פנדה פלוס' ושלוש טבלאות שוקולד 'פנדה טהור' - ככה שהשוקולד אף פעם לא ייגמר! בנוסף, נצרף לכם לחבילה טעימות ממוצרים חדשים שאנחנו מפתחים, כדי שתהיו הראשונים לטעום אותם.
משלוח חינם לכל הארץ.

24 תומכים מתוך 50
מינימום 1800 מנוי שנתי +סדנת שוקולד פרטית
מיועד למי שממש, אבל ממש אוהב שוקולד!
כל חודש במשך שנה נשלח לכם בדואר חמישיית טבלאות שוקולד לבחירתכם, וטעימות חדשות מהמטבח שלנו - כך שתהיו הראשונים לטעום מהן.
בנוסף, תקבלו סדנה פרטית שתלמד אתכם מה אפשר לעשות עם כל השוקולד הזה (חוץ מלאכול אותו כמו שהוא, כמובן).
1 תומכים מתוך 3
מינימום 20 מכתב תודה
הדרך הכי קלה לתמוך בנו, אפילו אם אתם לא אוהבים שוקולד. נשמח לשלוח לכם מייל תודה אישי על התמיכה שלכם.
16 תומכים מתוך 16
מינימום 230 שוקולד באריזה אישית
השוקולד שלנו - באריזה משלכם! מתנה מושלמת לימי הולדת ואירועים, או פשוט למזכרת. אתם שולחים לנו את העיצוב שתרצו על האריזה, ואנחנו שולחים לכם בחזרה עשר טבלאות שוקולד לבחירתכם, ארוזות באריזה שבחרתם.
משקל כל טבלה: 100 גרם.
איסוף עצמי חינם מנקודות איסוף בת"א, חיפה וירושלים.
למשלוח בדואר ברחבי הארץ נא להוסיף 15 ש"ח בעת בחירת התשורה.

3 תומכים מתוך 3
מינימום 500 בואו להמציא שוקולד!
יש את השוקולד הזה שתמיד אהבתם, עם המילוי והתוספות שאתם ממש מתגעגעים אליהם? או שתמיד חשבתם שהשילוב של שוקולד עם הפלפל הממולא של סבתא ממש יכול לעבוד טוב? (אולי כדאי שתחשבו שוב…) בואו נפתח ביחד את שוקולד החלומות שלכם!
אתם תספרו לנו על שוקולד החלומות שלכם, ואנחנו נעבוד כדי לפתח אותו. במהלך הפיתוח נזמין אתכם אלינו לטעימות של ה"סקיצות" השונות ובסופו של התהליך תקבלו עשר טבלאות של השוקולד פרי המצאתכם.
אם בסופו של דבר נחליט להכניס את השוקולד לחנות שלנו, תקבלו עליו הנחה קבועה לכל החיים של 10%, וקרדיט בעמוד המוצר.
(אם אתם חושבים שהשוקולד שלכם מורכב במיוחד, אנא התייעצו איתנו לפני ההזמנה, כדי שנוודא שזה אכן אפשרי)
3 תומכים מתוך 3
מינימום 500 מנוי מיוחד לחצי שנה
תשורה ייחודית להערב
* תשורה זו ייחודית לערב האירוע 15.7 ותסגר בחצות !

קומבינציית חמישה שוקולדים ישירות אליכם לחצי שנה הראשונה.
בנוסף, למשך כל תקופת המנוי, תקבלו הנחה של 10% על כל קנייה נוספת שתעשו באתר.
ועוד בונוס - נשלח אליכם חוברת מתכונים וטכניקות שוקולד, כדי שתדעו מה לעשות עם כל הטוב הזה שקיבלתם :)
1 תומכים מתוך 1
מינימום 900 סדנת שוקולד פרטית
נשמח להגיע אליכם הביתה לערב שוקולדי חוויתי לארבעה אנשים.
אנחנו נביא איתנו את הציוד וחומרי הגלם הדרושים כדי להעביר את הסדנה, ואתם תארגנו את המקום (ניתן גם להעביר את הסדנה באופן פרטי אצלנו). הסדנה תהיה בפורמט זהה לסדנה הקבוצתית, אך ניתן לבקש בתיאום מראש להכין דברים מסויימים שאתם רוצים.
התשורה כוללת גם ערכה ביתית אחת להכנת חצי קילו של שוקולד ותבנית פרלינים מקצועית מפוליקרבונאט.
ניתן להזמין אורחים נוספים, בעלות של 100 ש"ח לכל אדם נוסף מעל ארבעה.
המחיר כולל הגעה שלנו עד אליכם. אם אתם גרים צפונית לחיפה או דרומית לאשדוד, יש להוסיף 100 ₪ לנסיעות בעת בחירת התשורה.
5 תומכים מתוך 5