EN HE

פסטיבי+ 2015 - תבואו?

הפרויקט של
צוות הפסטיבי+

 

 

לוגו-לבן

 

 

 

לפני 3 שנים, ב-2012, קרה סוג של נס - הצלחנו במשך יומיים שלמים לייצר מרחב, דיבור ושפה שכולו ביסקסואליות, שכולו חגיגה של המגוון האנושי והמהפכני שהוא אנחנו, וקראנו לו הפסטיבי. נפגשנו אי שם במרכז תל אביב, ועשינו היסטוריה בי פאן ופולית מקומית, במגוון של פאנלים, הרצאות, ארוחות משותפות וסדנאות מעשיות, שכולן אומרות בפה מלא – לא רק שביסקסואלים קיימים, יש לנו תרבות עשירה וחוויה ייחודית ששווה לחגוג.

 

ואז פישלנו קצת והלכנו לישון ל-3 שנים. אולי כי היינו עייפות, אולי כי קרו כל כך הרבה דברים אחרים מסביב שמשכו את ליבנו העדין וקראו לנו לבוא.

 

פתאום, הגיעה השנה המדהימה הזאת, שעם כל הקשיים והאתגרים שהיא הציבה, הצליחה להיות שנה מרגשת לקהילה הבי-פאן-פולי בארץ. הצלחנו השנה למצוא את הכוח לקום ולהתארגן מחדש סביב הרעיון שלכולנו מגיע מקום במרחב המשותף הזה שנקרא העולם, והזכרנו לכולם - ולעצמנו - שה-ב' ב-להט"ב לא נמצאת שם סתם, ושאנחנו כוח שדורש התייחסות.

 

ועל אף היותנו מרירות וציניקניות בדרך כלל, זה דגדג לנו באצבעות כל כך הרבה, שהחלטנו שהשנה חייבים שוב לגרום לקסם הזה לקום על הרגליים. והפעם אפילו בגרסא משופרת - פסטיבי+ - כי הקהילה שלנו גָדלָה ו-"בי" כבר לא מספיק כדי להכיל את כל המהממוּת שלנו.

 

אז מה אנחנו רוצות בעצם?
 

אנחנו רוצות לארגן כנס חינמי של יומיים בחנוכה, שיהיה כמה שיותר נגיש בכל אופן שהצלחנו לחשוב עליו: אנחנו רוצות מרחב נגיש לנכות, אנחנו רוצות אירוע שגם נוער יוכל לקחת בו חלק, אנחנו רוצות אירוע שבו אף אחת לא תצטרך להוציא שקל כתנאי להשתתפות (ובגלל זה רצינו לכלול גם ארוחות טבעוניות לכל מי שבאה. זה גם טעים, וגם קהילתי, אז למה לא?). אנחנו רוצות להביא את מיטב החשיבה הביסקסואלית לכל מי שפתוח לשמוע, וכמיטב המסורת של "גם וגם" – אנחנו רוצות גם לעשות מלא כיף וגם להנות מלא בדרך :)

 

כדי שזה יוכל לקרות, אנחנו מזמינות אתכן ואתכם לתמוך בפרוייקט ולעשות היסטוריה לקהילה הבי פאן ופולי בישראל!

 

עשינו חישובים של תקציב כדי לוודא שלא בזבזנו שקל,
שלחנו קול קורא כדי לוודא שכל החכמים יבואו,
וברגעים אלה אנו עמלות על לסגור מקום (מבטיחים לעדכן!).

 

כל מה שנשאר לעשות עכשיו, זה לפתוח את הארנק, כמה שאפשר, ולקחת חלק ביצירת המרחב המאפשר שמגיע לקהילה שלנו!

 

אנחנו שם, אתם באים? :)

 

 

 

flower

 

 

 

*הערה חשובה: אם אתן חדי הבחנה, בטח שמתם/ן לב שהסכום בקובץ התקציב גדול מסכום היעד של הפרוייט בכמעט 2000 שקל. זאת לא טעות, כמו שזה ביטוי של הפחדים שלנו שאולי לא נצליח להגיע ליעד... טכנית, אנחנו יכולות לארגן את הכנס ב-5800 שקל, אבל זה אומר שנצטרך לעשות את זה בדוחק עם כמה וכמה ויתורים (דבר שאנחנו מוכנות לעשות). אבל: גם אם אתם רואים את הפרוייקט מצליח, בואו נשתדל להביא אותו כל הדרך למטרה :)הפרויקט של

צוות הפסטיבי+
צור קשר עם היזם
שלום :) אנחנו קבוצה של כמה אנשים מהקהילה הביסקסואלית, הפאן והפולי שהתקבצה ביחד כדי לארגן את הפסטיבי+. לרובנו יש רקע אקטיביסטי במסגרת הקהילה (וגרורותיה), ואנחנו שמחות לרתום אותו למען מטרה מוצלחת שכזו. אנחנו: אביב, אירה, גלעד, דןוג, הילה, זוהמה, חן, טל(י), לילך, עתליה ופבלו.
6,400
מתוך 5,800 ₪
110%
מומן
0
ימים שנותרו
75
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 10 מרצ'נדייס חינמיים במיוחד :)
בזכותך ובזכות אנשים כמוך הפסטיבי+ יצא לפועל! במהלך הכנס יהיה דוכן ובו יוכלו המשתתפים/ות לקבל מגוון מרצ'דייז בי, פאן ופולי בחינם. כתומך/ת, תוכל/י לקבלם במחיר המוזל של חיני-חינם! נשמח לשלוח מייל תודה ואיתו את השובר המיוחד להדפסה.
16 תומכים
מינימום 15 פאנזין ביסקסואלי מנצנץ
ב-2011 יצא פאנזין ביסקסואלי מעלף שאיגד כותבות וכותבים רבים על הקשת הביסית. עבור סכום מינימלי של 15 שקלים, הוא יכול להיות שלך!

*את הפאנזין תוכל/י לאסוף מהדוכן המרכזי בעת האירוע.
9 תומכים מתוך 10
מינימום 30 כרטיסים ל-POP IT!
ליין ה-POP IT המהמם מציע 30 כרטיסים למסיבה הכי שווה בתל אביב והכל קודש להכנסות הפסטיבי+. מולטיסקסואליות מעולם לא הייתה מלאה כל כך בנצנצים!

לעמוד הפייסוש שלהם: tinyurl.com/q4s4w74

זמן אספקה: תחילת דצמבר
11 תומכים מתוך 30
מינימום 50 חוט סגול
מי שמברך/ת אותנו בכספו/ה, זכאי/ת בעצמו/ה לברכה! עבור סכום מינימלי של 50 שקלים נשמח להעניק לך חוט ביסקסואלי סגול שיכניס לחייך שפע וברכה, ויזכיר לך תמיד שבזכותך הפסטיבי+ 2015 קרם עור וגידים!

*את הצמיד תוכל/י לאסוף מהדוכן המרכזי בעת האירוע.
18 תומכים
מינימום 50 דרינק בשפגאט
בר השפגאט הלוהטים (נחלת בנימין 43, ת"א) מראים סולידריות להט"בית ומציעים 10 דרינקים בתור תרומה לפסטיבי+. עבור סכום מינימלי של 50 שקל, אחד מהם ירטיב לך את הגרון.

*זמן אספקה: שבועיים מסוף הפרוייקט.
1 תומכים מתוך 10
מינימום 100 תואר חד-קרן של כבוד
עם כזאת נכונות לראות את הכנס קורה, את/ה לא סתם חבר/ה, את/ה חד-קרן של כבוד. לא רק שאת/ה קיים/ת, את/ה קסם של יצור. תעודה מתאימה תשלח לכתובת המייל הקרובה למקום מגורייך.
19 תומכים
מינימום 200 תמלול אישי
קרה לכם/ן פעם ששמעתם/ן הרצאה ששינתה את חייכם/ן, אבל עם הזמן הזיכרון בוגד והמילים העוצמתיות נשכחות? לא עם תמלול אישי מבית הפסטיבי+! עבור סכום מינימלי של 200 שקלים, נשמח לשלוח תמלול של הרצאה אחת לבחירתך לתיבת המייל החביבה עליך. עם כנס כל כך מוצלח, יהיה קשה לבחור...
3 תומכים
מינימום 250 תרגום טקסט לבחירתך
עדי גריידי אשכנזי מציעה לתרגם בשבילכם מאמר או פרק מספר לבחירתכם, מתחום מדעי הרוח והחברה, מאנגלית לעברית או להפך (עד 2000 מילה). כי אם מגדר לא מהווה בשבילנו מחסום, אז למה לתת לשפה להפריע לנו במהפכה?!

זמן אספקה: סוף ינואר
0 תומכים מתוך 3
מינימום 300 כרטיס שאלה מוזהב
מכירים/ות את הקטע הזה בהרצאה או בפאנל, כשמגיעים לחלק של השאלות והתשובות, ואתם/ן מתים/ות לשאול משהו, אבל אז נגמר הזמן וצריך לצאת להפסקה? לא עם הכרטיס המוזהב! עבור סכום מינימלי של 300 שקלים תוכלו לזכות בכרטיס שהנפתו תוודא, פעם אחת במהלך הכנס, כי השאלה שעל לבכם/ן תקבל במה.
1 תומכים מתוך 15
מינימום 300 קורס קונדיטוריה טבעונית
השף קונדיטור המעלף שלומי פוגל יציע קורס מצומצם ואינטימי בו הוא ילמד את כל מה שהוא יודע על בישול טבעוני. כי אם אפשר גם לתמוך בספטיבי+ וגם לקק את האצבעות אז למה לא? הקורס יערך במהלך נובמבר ומספר המקומות בו מוגבל.
2 תומכים מתוך 4
מינימום 500 מנה על שמך
לתומך/ת גדול/ה כמוך מגיע ששמו/ה ייזכר לדורות. עבור סכום מינמלי של 500 שקלים אנו מתחייבות כי מנה אחת לבחירתך, ממגוון מהמנות הטבעוניות שיוגשו בכנס ללא עלות, יקראו על שמך.
0 תומכים מתוך 15
מינימום 2500 פאנל על שמך
הקהילה הביסקסואלית חבה לך את תודתה הנצחית. כדי לפרוע את החוב, ניתן לך לבחור אחד משלושה פאנלים במהלך הכנס, ונקרא אותו על שמך. כמו כן, תהי/ה זכא/ית לתואר סופר-מגה-מולטי-חד-קרן-של-כבוד, ונשמח להודות לך על הבמה בהרצאת הפתיחה.
0 תומכים מתוך 3
מינימום 150 בובה גיקית מבית היוצר של Love Craft
Love Craft המדהימות הסכימו לתרום לנו 3 מהבובות המעלפות שלהם עבור הפסטיבי+. הן מתמחות בבובות גיקיות חמודות ומתוקות, ואחת מהן יכולה להיות אצלך בידיים!

*את הבובה תוכל/י לאסוף מהדוכן המרכזי בעת האירוע.
3 תומכים מתוך 3