EN HE

אתה נמצא כאן - גליון #2

הפרויקט של
גיא חג'ג'

(אמ;לק: גליון 2 של אתה נמצא כאן כבר כאן! אפשר לקנות אותו רק כאן בהדסטארט ורק במהלך חודש פברואר. הזריזים מרוויחים הנחות!)

הציצו לתוך הגיליון החדש:  לחצו כאן להורדת גירסה מקוצרת וחלקית להצצה

מכיוון שאנחנו מדפיסים לפי הזמנה, אנחנו מתחילים להדפיס רק אחרי שהקמפיין נסגר (ב-29 בפברואר). צפו להגעת המגזין בדואר החל במחצית השנייה של חודש מרץ!

היי! אנחנו יובל סער ממגזין פורטפוליו וגיא חג׳ג׳ מהבלוג עונג שבת.

לפני שנה החלטנו להוציא לאור מגזין עצמאי לגמרי של סיפורי מסעות. קראנו לו אתה נמצא כאן והזמנו כמה מהכותבים, המאיירים והצלמים הכי מוכשרים שיש בארץ. הצענו אותו למכירה ממש כאן בהדסטארט, והפתעתם אותנו עד התקרה: תכננו להדפיס 500 עותקים - בסוף הדפסנו 2,500.

חשבנו אז שזה יהיה עניין חד פעמי, אבל השתכנענו שעדיף להפר הבטחות מאשר לא להוציא המשך לדבר הפלאי הזה, שריגש ועדיין מרגש אותנו, את המשתתפים בו ולפי התגובות שאנחנו מקבלים, גם את הקוראים שלו.

אז הנה זה קורה: גליון 2 של אתה נמצא כאן כבר גמור,ערוך, מאויר, מעוצב לעילא ויודפס על הנייר הכי נעים שיצא לנו למשש, עם רשימת המשתתפים הכי לוהטת ביקום [ראו למטה]. למה אתם מחכים? זה הזמן להזמין עותק!


מה הדיל?
כמו בפעם שעברה -אפשר להזמין רק כאן בהדסטארט, ורק במהלך חודש פברואר.אחרי ה-29 בפברואר לא יהיו יותר שום עותקים - לא בחנויות, לא בהדסטארט, לא אצלנו בבית, כלום. אנחנו מדפיסים רק לפי הזמנות שלכם. רוצים עותק, או שלושה? אז תזמינו גם אחד לחבר/ה.

העותקים יישלחו אליכם במהלך חודש מרץ.

במה שונה הגליון השני?
כשדפדפנו בגליון הראשון שמנו לב שאמנם כל הטקסטים עסקו במסעות, אבל כולם התמקדו ביעד של המסע, ומעט מאוד מהם דיברו על הדרך לשם. הנושא המשותף לכל הקטעים בגליון 2 הוא הדרך, כשהיעד הוא עניין משני, ולפעמים אפילו לא קיים.
עוד הבדל מהותי הוא שבגליון החדש יש גם כמה קטעי פיקשן (בדיון), דבר שלא היה לנו קודם, כולל סיפור קצר ארוך של 20 עמודים ולפחות שני טקסטים שאנחנו מסרבים לגלות לכם כמה מהם בדיון וכמה מהם אמת, כי התעתוע הזה הוא חלק מהעניין. אה, והייקו. אחד. ממש קצר.

מה הרעיון?
הרעיון הוא לקחת אתכם לזמן קצר למקום אחר.
הטקסטים ב״אתה נמצא כאן״ הם לא בהכרח טקסטים רגילים, שמורכבים מפסקאות. יש כאן יומני מסע מצולמים, קומיקס, קטעי יומן, סיפורים קצרים, זכרונות אמיתיים וזכרונות מומצאים, ועוד הפתעות; וכן - גם טקסטים מגזיניים קלאסיים.
גם המקומות שבהם מתרחשים הסיפורים הם לא היעדים הרגילים, אלא הדרכים לשם: בשמיים, בשדה התעופה, באוטובוסים בוונצואלה, במטוסים, ברחובות, בשבילי אופניים, בקיצורי דרך בהודו, בבתי חולים בנפאל, במצעד בירושלים, במוניות, באוטו שכור. אבל אנחנו לא רוצים לגלות לכם הכל - אנחנו רוצים שתפתחו את המגזין בעצמכם ותגלו את כל מה שהחבאנו בפנים.

אפשר להציץ?
בטח! בגלל שאנחנו נחמדים, אנחנו מזמינים אתכם להציץ לתוך המגזין: לחצו כאן להורדת גירסה מקוצרת וחלקית להצצה

ומי משתתף הפעם?
הפעם, בנוסף לכותבים ואמנים שהזמנו במיוחד, פתחנו גם קול קורא במטרה להיות מופתעים, והופתענו אחושילינג. אנחנו ממש מתרגשים לפרסם כאן כמה כותבות וכותבים, מאיירות וצלמים שלא הכרנו קודם והפילו אותנו לרצפה, לצד כותבים ואמנים מוכשרים ומוכרים.

הנה רשימת המשתתפים המלאה:

כותבים: אסף סעדון, דייב אגרס, דנה פרנק, דניאל לוי, גארי הותם (בתרגום דרור בורשטיין), דניאל לוי, טל סופיה, יונתן גופר, ליאת אלקיים, עדי סברן, עובדיה בנישו, עלמה איגרא, ערן גלובוס, רוני פלומן, שירי שפירא, שרון קנטור, תומר קמרלינג

אמנים: אבי נעים, אברהם קורנפלד, איציק רנרט, איתן אלוא, אלירן הרוש, אלעד אלחרר, גילי שחק, דידי כפיר, חן וינר, יוניל, יערה הירש, ירון שין (Jewboy), כנרת גילדר, לירון כהן, מורן יוגב, נדב יהל, נועה שפינט, קובי אדרי, קרן כ״ץ, רן בן עזרא, תמר דברת

לוגו: חן מכבי | שער: נדב יהל | וידאו: בנימין אסתרליס


עוד כמה דברים שחשוב לדעת:
כל מי שערך, כתב או אייר ב״אתה נמצא כאן״ עשה את זה בשביל הכיף, והכסף שאנחנו מבקשים מכם עכשיו נועד רק כדי לכסות את עלויות ההדפסה והמשלוח בדואר. במילים אחרות: יצרנו את המגזין הכי מעניין שאנחנו יכולים, ועשינו כל מה שיכולנו כדי שתוכלו לקבל אותו הביתה כמה שיותר מהר ובמינימום כסף. 25 ש״ח לגליון! לא תקנו שניים??? או שלושה?

אם ייאסף מספיק כסף, המגזין שלנו יהפוך להיות המגזין שלכם, וכל אחד מכם יקבל עותק הביתה. אם לא - לא תחויבו, והמגזין הזה יישאר במגירה שלנו לנצח. שימו לב: יש לכם רק עד ה-29.2.2015, כדי לרכוש עותק של המגזין. לאחר מכן אי אפשר יהיה להשיג אותו בשום מקום אחר...הפרויקט של

גיא חג'ג'
צור קשר עם היזם
גיא חג'ג' כותב את הבלוג ״עונג שבת״, את מדור ״זיקוקים״ במגזין אלכסון, וטורים וכתבות בבלייזר. הוא משדר ברדיו הקצה, מתקלט, ועושה עוד דברים. יובל סער הוא העורך והמייסד של מגזין ״פורטפוליו״, ראש מכון שנקר לתיעוד וחקר העיצוב בישראל, היזם והאוצר הראשי של ״שבוע האיור״, ועוד.
54,825
מתוך 20,000 ₪
274%
מומן
0
ימים שנותרו
1409
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 22 אני קונה גיליון לחבר/ה
בין אם קניתם לעצמכם עותק או לא - קנו לחבר/ה בהנחה!

*אפשר להזמין רק לכתובת אחרת משלכם
*בעת התשלום, הוסיפו בהערות את שם החבר/ה
194 תומכים מתוך 222
מינימום 30 מגזין מודפס עד הבית (בישראל) ב-30₪
עותק מודפס חתיכי וטרי של ״אתה נמצא כאן״ כולל משלוח עד לסף תיבת הדואר שלכם (בישראל).
לא תוכלו לקנות אותו באף חנות!
646 תומכים מתוך 1000
מינימום 40 לזריזים: מגזין מודפס עד הבית (בחו"ל) ב-40₪
אותו הדבר רק קצת יותר רחוק
39 תומכים מתוך 100
מינימום 99 מבצע! 3 ב-99!
זו לא טעות בחישוב.
אם בא לכם להשקיע אקסטרה, זה בשבילכם.
3 עותקים במחיר של 4 - לא תמצאו יותר זול!
22 תומכים
מינימום 250 חבילה משפחתית: 10 עותקים
למי שרוצה לקנות צרור עותקים אבל לא רוצה ללחוץ שוב ושוב על כפתור העותק היחיד - קנו ערימה בקליק אחד. שמענו שחלוקת השפע היא הדרך לגן עדן
7 תומכים
מינימום 1500 תיקלוט של גיא חג'ג' באירוע שלכם
תיקלוט בבית או במסיבה (עד 100 איש), תיקלוט אישי פרטי של אחד על אחד או הקלטת סט במיוחד בשבילך לפי בקשה, לכל מטרה. רק אל תבקשו לשים משינה
0 תומכים מתוך 5
מינימום 1500 הרצאה ביתית של יובל סער
הרצאה בהזמנה בנושאי תרבות חזותית, תרבות דיגיטלית, עיצוב, איור ועוד דברים יפים, מפיו של מומחה העיצוב מספר 1 בישראל (הגדרה שלו). תזמינו את מי שתרצו
+ המגזין המודפס
1 תומכים מתוך 5
מינימום 59999 טיול מסביב לעולם עם יובל וגיא
אבל תצטרכו לשמוע אותנו מדברים על מוזיקה ועיצוב כל הדרך, ויש סיכוי שאנחנו נוחרים בטיסה
0 תומכים מתוך 1
מינימום 25 לזריזים: מגזין מודפס עד הבית (בישראל) ב-25₪
עותק מודפס חתיכי וטרי של ״אתה נמצא כאן״ כולל משלוח עד לסף תיבת הדואר שלכם (בישראל).
לא תוכלו לקנות אותו באף חנות!
501 תומכים מתוך 500
מינימום 100 הגליון החדש + הגליון הקודם
נשארו לנו ממש מעט עותקים מהגליון הקודם, ואם זה תלוי בכם, גם הם ייגמרו עוד שנייה.
100 תומכים מתוך 100
מינימום 250 תומכי זהב
הכי גרמתם לזה לקרות! נדפיס את שמכם בפונט יפה בעמוד התודות במגזין כדי שתוכלו להראות לכולם + נחשוב עליכם מחשבות טובות באופן קבוע
+ המגזין המודפס
5 תומכים מתוך 5