EN HE

The Paz Band- עושים אלבום

הפרויקט של
גל דה פז

לפני הכל - תודה (:


תודה שאתם באים להופעות, קונים דיסקים, עוקבים, מפרגנים ומרגשים אותנו בכל הופעה שאנחנו עושים - אתם מה שנותן לנו את הכוח להמשיך כנגד כל תסכולי המקצוע.

לאלה מכם שלא מכירים אותנו - תודה שנכנסתם וקראתם עד כאן, וברוכים הבאים ליצירת האלבום הראשון של The Paz Band (:הנה קצת רקע על מאיפה הגענו ומה עשינו עד עכשיו:

The Paz Band הוא הרכב רוק ייחודי הפורץ בשנה האחרונה את דרכו לתודעה בארץ ובחו״ל, ומוכיח שהרוקנרול עוד חי ובועט.

הלהקה הוקמה בשנת 2014, כשהסולנית גל דה-פז ושותפיה הותיקים מוטי לייבל (גיטרה) ואריאל קשת (קלידים) חברו לבסיסט רז בליצבלאו ולמתופף אור כחלון. ביחד הם מרעידים את בימות הארץ כשהם מבצעים שירים מאלבומה הקודם של דה-פז ״Goldie״ ושירים מאלבום הבכורה של הלהקה, שעתיד לצאת באפריל 2016.

קהל המעריצים המסור של The Paz Band הולך וגדל, בעוד הלהקה מופיעה במרץ מצפון עד דרום על במות קטנות כגדולות ומבססת את מעמדה כאחד ההרכבים הפעילים ביותר בסצינת הרוק הישראלית.

הציר המרכזי של הלהקה (לשעבר Gal De Paz Band) הוא הסולנית גל דה-פז, יוצרת וזמרת בעלת קול נדיר ומשמיט לסתות, שכבר זיכה אותה לכינוי ״ג׳ניס ג׳ופלין הישראלית״ וקוצר שבחים בכל פרוייקט בו היא משתתפת. בין אם מדובר בהמנון רוק עמוס דיסטורשן או בלדה מינימליסטית רכה, שירתה של דה-פז תגרום לכם לעצור ולהקשיב. בשילוב עבודת הגיטרות המדוייקת והעצמתית של לייבל, הפקתו ונגינתו מלאת הנשמה של קשת והבס-תופים החזק וההדוק של כחלון ובליצבלאו; The Paz Band נותנים הופעה שלא תישכח בקלות.


חברי הלהקה, ביחד ולחוד, לקחו חלק באינספור פרוייקטים ושיתופי פעולה עם אמנים מהארץ ומחו״ל, ובתום שנה מאז הקמת ההרכב כבר זכו לחמם ארבעה מופעים בינלאומיים גדולים, ביניהם Kovacs ההולנדית ואמן הבלוז האמריקאי Cedric Burnside. בסוף 2015 נבחרו The Paz Band לחמם את הופעותיו של הרכב הרוק The Dead Daisies, סופר-גרופ המורכב מחברי עבר והווה בכמה מהרכבי הרוק הגדולים ביותר בכל הזמנים (Guns N’ Roses, Whitesnake, Motley Crue ועוד), ובפברואר 2016 נבחרו לחמם את סולן להקת The Afghan Whigs גרג דולי בהופעותיו בארץ.

בימים אלה מקליטים The Paz Band את אלבומם הראשון כהרכב, אלבום בן שמונה שירים (שנכתבו והולחנו בעיקר ע״י דה-פז ועובדו ע״י חברי הלהקה) הנעים בטבעיות על-פני קשת רחבה של השפעות מעולם הרוק, הבלוז והסול.

עד כאן הרשמיות.. האלבום הזה הוא נקודת מפנה בחיי כל אחד ואחת מאיתנו באופן אישי ושל כולנו כהרכב. הוא נעשה באופן עצמאי לחלוטין ודורש מכולנו המון - ואנחנו שמחים לתת כל מה שיש לנו, ויותר מזה.
הכנו תשורות ממש מגניבות לכל מי שיתמוך בפרוייקט הזה, ועל אף שהן משתנות ממדרגה למדרגה חשוב לנו לציין שאהבתנו והוקרת התודה שלנו אינה תלויה במספרים (:


תודה שאתם מאפשרים, נתראה בבארבי ב 21.4!

אוהבים,

גל, מוטי, רז ואור 

The Paz Bandמוזיקה נוספת:


הפרויקט של

גל דה פז
צור קשר עם היזם
מוזיקאית, בת 29, גרה בתל-אביב. את רוב הזמן ותשומת הלב שלי אני מקדישה ללהקה שלי ״The Paz Band״, ולהרכב ״Lucille Crew״ בו אני חברה כבר 3 שנים. בשאר הזמן אני עובדת על תכנית להצלת האנושות ממתקפת זומבים. אתם עוד תודו לי.
85,385
מתוך 80,000 ₪
107%
מומן
0
ימים שנותרו
430
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 Start Me Up
האלבום הדיגיטלי ישלח אליכם ישירות למייל לפני כולם בצירוף הטקסטים ותמונות מתוך האלבום.
:)
89 תומכים
מינימום 75 Flick Of The Switch
עותק חתום של האלבום החדש בדרך אליכם :)
87 תומכים
מינימום 100 Give It Away
תקבלו בדואר עותק של האלבום החדש וחולצה של הלהקה :)
113 תומכים
מינימום 150 Let It Be
בתמורה לאהבה,
נשמח לתת לכם שני כרטיסים למופע ההשקה בבארבי ועותק של האלבום :)
56 תומכים
מינימום 200 With A Little Help From My Friends
***למהירי החלטה

כרטיס למופע ההשקה בבארבי, הורדה דיגיטלית של האלבום החדש ועותק של האלבום החדש - שלכם :)
(המדרגה מוגבלת למספר מצומצם של תומכים)
48 תומכים מתוך 50
מינימום 300 Walk This Way
חולצה של הלהקה ומדבקה + עותק חתום של האלבום החדש + כרטיס למופע ההשקה יחכו לכם בבארבי (אפשר גם בדואר. אבל יותר שווה בבארבי ;) )
29 תומכים
מינימום 600 We Will Rock You
נשמח להכניס אתכם לעולם שלנו ולארח אתכם באחת החזרות שלנו במועד שייקבע מראש :)
בנוסף תקבלו מאיתנו כרטיס זוגי למופע ההשקה בבארבי + חולצה + עותק חתום של האלבום החדש + מדבקה.
10 תומכים
מינימום 1000 Another Brick In The Wall
תמיד רצינו להקליט שיר עם קהל באולפן :) נשמח להחזיר לכם אהבה ולהזמין אתכם איתנו ליום הקלטות באולפן. (התאריך יקבע מראש)
בנוסף תקבלו גם קרדיט באלבום + עותק של האלבום החדש חתום עם הקדשה אישית + הורדה דיגיטלית של האלבום הקודם + זוג כרטיסים למופעה ההשקה + שתי חולצות
7 תומכים
מינימום 2000 Light My Fire
שיעור פרטי בגיטרה (עם מוטי) או שיעור פיתוח קול (עם גל) לבחירתכם ! לכו תדעו מה ייצא מזה ;)
בנוסף לזה נשלח אליכם וידאו תודה אישי מהלהקה+ קרדיט באלבום + כרטיס זוגי לבארבי + עותק חתום של האלבום הקודם + עותק חתום של האלבום החדש + 2 חולצות
4 תומכים
מינימום 5000 Piece Of My Heart
על כל האהבה הזאת תקבלו מאיתנו הקלטה אקוסטית של שיר במיוחד בשבילכם ולבחירתכם!
(כמובן מתוך רשימה גדולה שנשלח לכם, רק בשביל למנוע פדיחות ;) )
בנוסף תקבלו מאיתנו שיעור פרטי בשירה או גיטרה לבחירתכם, קרדיט באלבום, 2 עותקים חתומים בהקדשה אישית של האלבום החדש, עותק חתום של האלבום הקודם, כרטיס זוגי לבארבי ו2 חולצות חתומות.
2 תומכים
מינימום 10000 Stairway To Heaven
כרטיס כניסה זוגי לכל הופעה שתרצו של הבנד - לכל החיים!!!
אבל רגע זה לא הכל, גם נגיע אליכם הביתה להופעה !!!
אבל רגע רגע!
ברור שזה לא הכל :) כי לזה נצרף גם שיעור פרטי בגיטרה או שירה לבחירתכם עם חברי ההרכב (אפשר גם וגם אם אתם ממש בקטע) , קרדיט באלבום, 4 חולצות חתומות , 2 עותקים חתומים מהאלבום הקודם, 4 עותקים חתומים של האלבום החדש, ו4 כרטיסי כניסה למופע ההשקה בבארבי!.
0 תומכים