EN HE

גיקאאוט: פרק הבונוס!

הפרויקט של
אבנר מירב

הגענו ליעד הגיוס! אנחנו עכשיו מתמקדים ביעד הבא: להופיע מול מקום מלא!

כנסו ללשונית העדכונים כדי לראות את החדשות האחרונות.


על הפרויקט:

אחרי יותר משנתיים ויותר מ-120 פרקים בהם אנחנו מגישים לכם מדי שבוע את כל מה שגיק, החלטנו לעשות משהו מיוחד - פרק בונוס אקסקלוסיבי שיהיה זמין רק למי שבאמת אוהב אותנו.

אז אם אתם איתנו מההתחלה - בואו לפגוש אותנו וליהנות מהפרק! ואם הצטרפתם אלינו באמצע המסע הנפלא הזה שלנו - נשמח אם תגיעו ותראו לנו את תמיכתכם!

מה זה גיקאאוט?

הכל התחיל לפני כשנתיים וחצי, במרתף של בניין ישן בפלורנטין עם שלושה גיקים ומכשיר הקלטה שנסחפו בדיבורים על קולנוע, קומיקס, סדרות, גיימינג וכל מה שקשור לעולמות התוכן הנפלאים האלה.
מאז השתדרגנו והעברנו את התכנית שלנו לרדיו הבינתחומי, יצרנו שיתופי פעולה עם אתרים גיקיים וחנויות קומיקס והגדלנו את קהילת המאזינים שלנו.
גיקאאוט מאז ומתמיד נעשית בהתנדבות ושלושת המנחים משקיעים מזמנם (וכן, גם מכספם) כדי לקדם את תרבות הגיק בארץ.
כל פרק הוא סיכום של החדשות מהשבוע ועוד פינות שעוסקות בתכנים שאנחנו כל כך אוהבים. המנחים, ינאי בן נח, נעמה שטיין ואבנר מירב, אוהבים לתבל את הכל בהומור ומנסים לתת במה הן לצדדים הקלילים והן לצדדים הרציניים של העולם הזה.
להאזנה לפרקים הקודמים של גיקאאוט, לחצו כאן

אז מה זה פרק הבונוס?

מדובר בפרק מיוחד שיצולם מול קהל חי ובהשתתפותו, עם אורחים מפתיעים, פינות מגניבות ועוד המון! הפרק יהיה זמין רק למי שיתמוך בפרויקט.

איך משתתפים?

פתחנו את הקמפיין הזה בהדסטארט (כי עדיין אין גיקסטארטר) ואנחנו מציעים לכם כל מיני דרכים בהן אתם יכולים להשתתף ולעזור לנו לגרום לזה לקרות.
אז תבחרו איזו תשורה אתם רוצים: חולצה? פוסטר? לשבת איתנו על הבמה? אתם מוזמנים לבחור מהאפשרויות שיש פה בדף הקמפיין. אפשר לתמוך אפילו ב-10 שקלים וכל עזרה מתקבלת בברכה! מצאתם את התשורה שמתאימה לכם אבל אתם רוצים לתת סכום גבוה יותר? אפשר - לחצו על התשורה והכניסו את הסכום שבא לכם לתת. תודה!

מתי ואיפה זה יקרה?

מכיוון שהגענו ליעד הגיוס, הפרק יצולם ביום שישי, 15 באפריל, בשעה 12:00 בצהריים, בסטנדאפ פקטורי, שביל המרץ 5, תל אביב. יש תחבורה ציבורית לאזור וחניה בשפע ובחינם מחוץ למועדון. שימו לב: לא יימכרו כרטיסים במקום והוא לא יהיה זמין לצפייה באינטרנט - הכניסה רק למי שישתתף ויתמוך בנו דרך הקמפיין.

אז תמכו, שתפו עם חברים ועזרו לנו למלא את המקום!

מוזמנים לעקוב גם בפייסבוק ובטוויטרהפרויקט של

אבנר מירב
צור קשר עם היזם
יוצר קומיקס, קומיקאי, גיק ומגיש
6,665
מתוך 5,500 ₪
121%
מומן
0
ימים שנותרו
72
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 10 תודה!
תודה רבה שתמכתם ועזרתם לקדם את תרבות הגיק בישראל! אנחנו נשלח לכם מכתב המודה לכם על התמיכה :)
4 תומכים
מינימום 20 קישור להורדת הפרק
מי שיתמוך במדרגה הזו יקבל קישור להורדת הווידאו של פרק הבונוס באיכות גבוהה
13 תומכים
מינימום 30 כניסה לאירוע פרק הבונוס
תודה רבה על תמיכתם! במדרגה הזו תקבלו כרטיס כניסה להקלטת פרק הבונוס ותוכלו לשבת בקהל בזמן שינאי, אבנר ונעמה מדברים על כל מה שגיק!
12 תומכים מתוך 100
מינימום 50 כניסה לאירוע + פוסטר
לא רק שתזכו לשבת בקהל, אתם תצאו מהאירוע עם פוסטר ייחודי בעיצובו של ולדיק סנדלר, שיהיה זמין רק לתומכים בקמפיין!
8 תומכים מתוך 100
מינימום 50 גיקטאג!
בואו להשתתף בפינת הגיקטאג בפרק הבונוס! הגיקטאג שלנו: באיזה צד אתם ב"קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" ולמה? התומכים בתשורה זו יזכו לספר את תשובתם לקהל ולנו #טיםגיקאאוט
0 תומכים מתוך 2
מינימום 50 גיקמפיק!
מוזמנים להשתתף בפינת גיקמפיק בפרק הבונוס! הגיקמפיק שלנו: יש לכם תקציב בלתי מוגבל להפיק מה שתרצו. סרט, סדרה, משחק, קומיקס או כל דבר אחר שעולה בראשכם. ספרו לנו ולקהל מה הייתם מפיקים. #גיקמפיק
1 תומכים מתוך 2
מינימום 60 שני כרטיסים בבקשה
יותר כיף לבוא לפרק הבונוס בשניים! אז הכינו את עצמכם לאירוע גיקי וכיפי, בחרו עם מי בא לכם לבוא ונראה אתכם בקהל!
7 תומכים מתוך 20
מינימום 80 סטנדאפ גיקי בהזמנה אישית!
מנחה התכנית, הקומיקאי ינאי בן נח, יכתוב בשבילכם קטע סטדנאפ קצר על כל נושא גיקי שתבחרו ויבצע אותו מולכם ושאר הקהל באירוע!
2 תומכים
מינימום 100 כניסה, חולצה ופוסטר
בנוסף לכניסה לאירוע, תקבלו חולצה אקסקלוסיבית שתהיה זמינה רק לתומכים בקמפיין! בנוסף לחולצה, תקבלו גם את הפוסטר שייעצב ולדיק סנדלר במיוחד לטובת האירוע
21 תומכים מתוך 100
מינימום 110 גיקטאג, חולצה ופוסטר
הגיקטאג שלנו: באיזה צד אתם ב"קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" ולמה? #טיםגיקאאוט. בואו להקריא את התשובה שלכם מול הקהל ובנוסף, התומכים בתשורה זו יקבלו גם את הפוסטר והחולצה של פרק הבונוס
0 תומכים מתוך 3
מינימום 110 גיקמפיק, חולצה ופוסטר
הגיקמפיק שלנו לפרק הבונוס: יש לכם תקציב בלתי מוגבל להפיק מה שתרצו. סרט, סדרה, משחק, קומיקס או כל דבר אחר שעולה בראשכם. ספרו לנו ולקהל מה הייתם מפיקים. הבוחרים בתשורה זו יקבלו גם חולצה ופוסטר!
0 תומכים מתוך 3
מינימום 120 השתתפות בתכנית, חולצה ופוסטר
בכל שבוע אנחנו מבקשים מהמאזינים להשתתף בפינות הגיקטאג וגיקמפיק ולהצחיק אותנו עם התשובות שלהם! הפעם אתם גם יכולים לשאול את אורח הכבוד שלנו אורי פינק שאלה! בפרק הבונוס, מי שיתמוך במדרגה זו, יזכה לעלות לבמה לשאול את אורי שאלה או לשתף את הקהל בתשובה שלהם ויקבל בנוסף את החולצה ופוסטר האקסקלוסיביים!
3 תומכים מתוך 5
מינימום 200 שני *הכל* בבקשה!
זוג כרטיסים, שני פוסטרים ושתי חולצות של גיקאאוט! מה עוד צריך בשביל בילוי זוגיקי מושלם? :)
2 תומכים מתוך 20
מינימום 150 אתם קובעים מה יהיה בתכנית!
רוצים לעלות איתנו על הבמה ולהחליט על מה אנחנו מדברים? התומכים במדרגה זו יזכו לקבל את ההזדמנות לשבת איתנו ולקשקש על מה שאתם רוצים! זה יכול להיות דיון, המלצה, או הגרסה שלכם לאחת מהפינות הקבועות בתכנית - מה שתחליטו, אנחנו נעשה איתכם :)
3 תומכים מתוך 3