EN HE

מטבח של שלום

הפרויקט של
כיפאח דסוקי

השאלה של איפה הולך הכסף של הגיוס חוזרת על עצמה, אז החלטתי לפרסם פה , כי אנחנו שקופים מאוד אז ה 100% מתחלקים על :

הדפסה של ספר בישול עם כריכה קשה שכולל בתוכו 50 תמונות בערך, נייר נטול עץ לא זולה, זה לוקח בערך 44% מסכום הגיוס. גריפקאית 11%, צלם 16%, עורכת והגהה בעברית 8.5%, עורכת והגהה בערבית 5.5%, אתר הדסטארט לוקח עמלה ומע"מ 11%, משלוחים 4%. וזהו :)

العربية تتبع 

מטבח השלום

קוראים לי כיפאח ויש לי חלום, לבנות פינת שלום אישית משלי - ספר בישול טבעוני מהמטבח הערבי שכתוב בשתי השפות ערבית ועברית זו ליד זו.

אני מתחילה פרויקט ענק! טבעונים וצמחונים, אוהבי אדם ואוהבי אוכל, שימו לב, הפרויקט הזה למענכם.

בימים אלה ממש, אני עובדת על ספר מתכונים ראשון וייחודי מסוגו בעברית ובערבית, שעבורו "טבענתי" מנות רבות מהמטבח הערבי. כמובן שאין צורך לומר שהמתכונים טעימים מאד גם לאוכלי בשר (:


אז מאיפה הרעיון הגיע?

אוכל ומוזיקה הם מאחדי תרבויות. יהודי וערבי יכולים לדבר על אוכל ומוזיקה שעתיים בלי לריב... אז בואו נקשיב קצת לבטן שלנו (:

אני יודעת שהמילים הבאות יישמעו לכם קצת 'גדולות', אבל אני מאמינה שהספר הזה יביא אתו את המשמעות האמתית של שלום - שלום עם בעלי חיים ושלום בין בני האדם. נכון, אולי אין שלום פוליטי בארץ, אבל אני אבנה עולם משלי ואזרע אותו בתוך הספר הזה - עולם השלום!


על הספר:

בספר שלי תוכלו למצוא שפע של מנות עיקריות, ראשונות וקינוחים טבעוניים ובריאותיים , וכן הפתעות נוספות מהמטבח הערבי העשיר. דרכו תוכלו לגלות את הרומן שלי עם המטבח הנהדר הזה, שאני חיה ונושמת אותו מילדותי.

תוכלו לשלוח ספר זה כמתנה לקרובי לבכם או להעניק לעצמכם. מי יודע, אולי הוא ינוח על איזה מדף בבית רחוק ויעשה שינוי קטן, אולי יעורר ויכוח סוער או אולי חיוך מהול בדמעה.

דרכו תגלו שיש מתכונים טבעוניים מעוררי תיאבון, מאתגרים וטעימים, והכי חשוב - בריאים ונטולי סבלם של בעלי החיים, שיד התעשייה המושחרת לא נגעה בהם.


תמיכתכם חשובה להצלחת הפרויקט

אשמח מאד אם תתמכו בפרויקט כדי להגשים את החלום, שתהיו חלק פעיל מהפרויקט שלי. אנחנו לא יכולים לחולל נס ולהביא לשלום פוליטי, אבל אנחנו כן יכולים לעשות שלום בינינו, בפינת השלום הקטנה הזו.

על מנת שתקבלו ממני עדכונים באופן שוטף, אנא וודאו שאתם משאירים לי את המייל הנכון שלכם כדי שנוכל להיות בקשר רציף עד שהספר ייצא לאור (תאריך משוער: חודש דצמבר).

*(עריכה לשונית- שירי ברוק שגיא)مطبخ السلام

اسمي كفاح ولدي حلم, ان اصنع بقعة سلام مميزة وخاصة  بي- كتاب طبخ خُضري من المطبخ العربي مكتوب باللغة العربية والعبرية معا.

هذا مشروع ضخم: خضريين, نباتيين , محبي الانسان ومحبي الأكل, هذا المشروع  من أجلكم.

الأكل والموسيقى هما لغتان مشتركتان من خلالهما يمكننا ان نوحد ثقافات, عربي ويهودي يمكنهم ان يتحدثوا عن الوصفات اللذيذة من غير اي مشادات.

بهذا الكتاب ستجدون معنى السلام, سلام مع الحيوان, سلام  مع الانسان , ربما بهذه الدولة لا يوجد سلام سياسي , ولكنني سوف ابني عالمي الخاص وازرع به السلام المفقود.

وصفات هذا الكتاب لذيذة ايضا لاكلي اللحوم وليس فقط الخضريين. ستجدون العديد من الوصفات الرئيسية , وصفات خفيفة حلويات كلها من المطبخ العربي بالطريقة الخضرية , بالكتاب ستجدون 50 وصفة مبتكرة باللغتان العربية والعبرية مع صور مثيرة للشهية.


*** لداعمي المشروع سوف ارسل بريد الكتروني مع عشرة وصفات شهية خضرية وغير اعتيادية بملف.


يمكنكم ان تبعثوا الكتاب كهدية لاحبائكم او لانفسكم, ربما وصل هذا الكتاب لبيت ما واستطاع ان يؤثر ولو بنقاش او بسمة مدموجة بدمعة.

بهذا الكتاب سوف تتفاجئون من الوصفات الخضرية الشهية والصحية, البعيدة كل البعد عن معاناة الحيوانات والصناعة المدمرة للصحة والبيئة.

ساكون سعيدة جدا اذا دعمتم هذا المشروع لتحقيق الحلم , ان تكونوا جزء منه وان تنشروه وتتطلبوا من اصدقائكم ان يدعموه ايضا, اذهبوا الى صفحة الدعم واختاروا المبلغ والهدية التي بودكم اقتنائها.

لكي نبقى على تواصل اتركوا بريدكم الاكتروني حتى ابعث لكم الحتلنات ريثما يجهر الكتاب ( تقدير بشهر دتسمبر)

مع محبتي كفاحלקריאת כתבה על הפרויקט ב-MYNET לחצו כאן ( יש מתכון טעים בסוף הכתבה -מנסף טבעוני).


תמונות של מתכונים:

אורז עם שקדים, כרובית בטחינה, והמתכון הלהיט שלי כדורי תפוחי אדמה ממולאים בפטריות ובצל מצופים בפירורי לחם, כמובן סלט חסה כי בסופו של יום לטבעונים אין מה לאכול חוץ מחסה :)

חומוס ביתי,  חמוצים שעשיתי בבית וסלט שרי קיצי טעים.


מנסף טבעוני עם יוגרט טבעוני חמוץ , מתכון מפורט תמצאו בכתבה למעלה+ דרך מפורטת להכין יוגרט טבעוני בספר.


זהו רק חלק קטן מההפתעות שיחכו לכם בספר, שמרתי את החלק הטוב  כדי שתהיו הראשונים לחוות ולגלות ולטעום, אז מה אתם מחכים? תלכו לבחור תשורה מתאימה לכם עם ההפתעות שאהבתם ותתמכו בפרויקט :)הפרויקט של

כיפאח דסוקי
צור קשר עם היזם
בת 28 מצפון הארץ, אני מרפאה בעיסוק בתחום הגריאטריה, כרגע אני גרה בפראג להמשך לימודי שפה ותואר שני, אני טבעונית 9 חודשים וזה עולם חדש שמאוד מאתגר ומשמח אותי. אני בנאדם שיש לו הרבה חלומות ושאיפות, חלקן אפילו לא ריאליות אבל אני אף פעם לא מוותרת, לכן יש לי מוטבציה חיובית רוב הזמן כדי לממש את השאיפות שלי. אחד החלומות שלי זה שאנשים יראו מעבר למלחמה בארץ ולסכסוך שקיים המון שנים, לחפש את המשותף והטוב במקום להתעסק עם הרוע והשליליות. אני גם כותבת שירה שבעיקרה מדברת על העצמה נשית ועל עוד נושאים שנוגעים בי, לכן כתיבה ובישול רוקדות טנגו בראש שלי והן החליטו להראות את הריקוד הזה לכל העולם דרך ספר הבישול.
133,224
מתוך 125,000 ₪
107%
מומן
0
ימים שנותרו
1102
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?

הפרויקט בשיתוף

מינימום 1 שדרוג תשורות
תמכתם כבר ובא לכם על אחת התשורות החדשות במקום? תמכתם במדרגה נמוכה ומאז אתם מתבאסים שלא תמכתם במדרגה גבוהה ומגניבה יותר? אל תאכלו את הלב, זה לא טבעוני! השלימו את ההפרש במדרגה הזאת וכתבו לי בהערות (בשדה ההערות הראשון ) לאיזו מדרגה אתם רוצים לשדרג.
33 תומכים
מינימום 49 ספר ורטואלי
לחובבי ספרים אלקטרוניים , תקבלו את הספר לאימייל שלכם בגרסת PDF יחד עם הקדשה אישית והמהדורה המיוחדת של משתתפי הקמפיין.
299 תומכים
מינימום 98 שלום בין ספרים
בנוסף לעותק וירטואלי של "מטבח של שלום" כשיהיה מוכן, תקבלו מיד עם סוף הקמפיין גם עותק דיגיטלי של "בישול טבעוני ישראלי" של גלי לופו אלטרץ. אפשרות שדרוג לספר מודפס - ישירות מול הוצאת זרש.
56 תומכים
מינימום 110 ספר בישול (פיזי) בדואר
תוכלו לקבל לבית שלכם את הספר חתום עם הקדשה אישית, ולאימייל שלכם תקבלו את המהדורה המיוחדת של משתתפי הקמפיין של העשרה המתכונים הבלעדיים.
למשלוח לחו"ל להוסיף 20 שח ולהשאיר כתבות מדויקת
367 תומכים
מינימום 120 ספר ורטואלי+ספר פיזי
לא רוצים לחכות עד שהספר יצא לאור? רוצים לקבל חלק מהמתכונים לפני כולם? בלעדי למשתתפי הקמפיין תוכלו לקבל את שתי הגרסאות במחיר פצצה, ספר לבית שלכם אחרי שיצא לאור וגרסת PDF חלקית (25 מתכונים) של הספר לפני כולם+ מהדורה מיוחדת של העשרה מתכונים הבלעדיים למשתתפי הקמפיין.
161 תומכים
מינימום 130 שוקלד פנדה + ספר פיזי
כולכם יודעים את שוקלד פנדה הטבעוני ששבר את השוק ופרץ דרך עם השוקלד הטבעוני הראשון בארץ, אז הגיע הזמן שתפנקו את עצמכם בשוקלד משובח ליד ספר הבישול שתקבלו אותו עד לבית שלכם, זה מה שנקרא להשמין בהנאה :)

כמובן תקבלו לאימייל שלכם גם כן את המהדורה המיוחדת של המתכונים למשתתפי הקמפיין בלבד.
כבר קניתם את הספר ובא לכם את השוקלד? תוסיפו את ההפרש(20 שח) בשורת השדרוג ותכתבו לי בהערות.
30 תומכים
מינימום 150 ספר בישול+כרטיס למסיבת השקה
מסיבת ההשקה הראשונה היא בלעדית למשתתפי הקמפיין, במסיבה תוכלו לקבל את הספר עם הקדשה אישית ממני, יהיו פעילים טבעוניים וכיבוד טבעוני קל שאני מכינה ועוד הרבה דברים טובים. בנוסף תקבלו לאימייל שלכם את המהדורה הבלעדית של משתתפי הקמפיין.
48 תומכים מתוך 200
מינימום 159 שלום מוחשי בין ספרים
בנוסף לעותק פיזי של "מטבח של שלום" כשיהיה מוכן, תקבלו מיד עם סוף הקמפיין גם עותק דיגיטלי של "בישול טבעוני ישראלי" של גלי לופו אלטרץ. אפשרות שדרוג לספר מודפס - ישירות מול הוצאת זרש.
17 תומכים
מינימום 190 טובים השניים מן האחד
רוצים לקנות ליקרים שלכם מתנה מיוחדת? תוכלו לרכוש את פינת השלום לכם ולחברים שלכם במחיר מאוד מיוחד, תקבלו שני ספרים לדואר עם הקדשה אישית+ שני עותקי PDF מהמדורה המיוחדת לאימייל האישי.
67 תומכים
מינימום 350 ספר בישול+ ארוחה טבעונית איתי
רוצים לטעום את המתכונים כבר לפני כולם? אני עושה מסיבה קטנה ובה אני מכינה אוכל טבעוני ממתכוני הספר, מנה ראשונה+עיקרית+ קינוח, תהיה אווירה נחמדה והמון חיוכים, תוכלו לקבל את הספר אחרי שיצא לאור לבית שלכם עם הקדשה ממני , בנוסף תקבלו לאימייל שלכם תמונה יחד איתי מהמסיבה+ המהדורה המיוחדת של משתתפי הקמפיין בלבד.
13 תומכים מתוך 40
מינימום 500 ספר בישול+ סדנת בישול
סדנת בישול בת 8 שעות שבה תוכלו ללמוד איך לבשל חלק מהמתכונים יחד איתי, בסוף נשב לארוחה משותפת מהבישולים שהכנו באווירה קלילה כיפית ועם המון אהבה וחיוכים. בנוסף תקבל את הספר חתום ולאימייל שלכם תקבלו תמונה יחד איתי מהסדנה+ המהדורה המיוחדת למשתתפי הקמפיין.
11 תומכים מתוך 20
מינימום 800 ספר בישול+ כרטיס זוגי
רוצים לשדרג את החוויה שלכם עם בנאדם יקר? תרכשו כרטיס זוגי במחיר מוזל ותוכלו להנות ביחד מהסדנה גם כן תקבלו שני ספרים חתומים ושני עותקי PDF של המהדורה המיוחדת של משתתפי הקמפיין לאימייל שלכם יחד עם תמונות מהסדנה.
5 תומכים מתוך 10
מינימום 1000 10 ספרים פיזים
למי שמעוניין לרכוש כמתנות , מחיר מיוחד כולל המשולח עד לבית שלכם+ עותקים של המהדורה המיוחדת של המתכונים למשתתפי הקמפיין בלבד.
0 תומכים
מינימום 5000 חסות מסחרית
תודה ענקית ופסקה בהתחלת הספר תוענק לחסות בנוסף לחסות וגאנץ, תהיה פסקה בת 15 שורות לכל היותר על החברה + לוגו החברה.
1 תומכים
מינימום 20 תודה והקדשה אישית לאימייל
תוכלו לקבל לאימייל שלכם הקדשה אישית ותודה ממני, וכמה טיפים לבישול בריא וטעים.
4 תומכים מתוך 4
מינימום 25 תודה והקדשה אישית+מהדורה מיוחדת
למשתתפי הקמפיין בלבד, אני שולחת בקובץ PDF לאימייל שלכם 10 מתכונים בלעדיים שרק אתם תראו יחד בסגנון של פיצה סביח ועוד הפתעות יחד עם ההקדשה האישית וטיפים לבישול בריא וטעים.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 75 שיעור בישול ורטואלי+ המהדורה המיוחדת
שיעור בישול ורטואלי של שעה שבה תוכלו ללמוד יחד איתי את כל מה שרציתם ללמוד על הבישול, אין הגבלה לרכישת התשורה הזאת פר אדם, בנוסף תקבלו לאימייל שלכם את המהדורה המיוחדת למשתתפי הקמפיין בלבד והקדשה מיוחדת ממני.
17 תומכים מתוך 17
מינימום 89 שיעורי יוגה+ ספר אלקטורני
"דארמה יוגה" מעניקה לנו שיעורים במתנה , מה אתם מחכים? תרכשו עכשיו שיעור יוגה+ הספר האקלטרוני+ המהדורה המיוחדת למשתתפי הקמפיין במחיר מאוד אטרקטיבי.

מי שמעוניין לשדרג לשיעור יוגה + ספר פיזי במשלוח עד הבית שישנה מחיר ל 150 ויכתוב לי בהערות בשורה הראשונה.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 דארמה יוגה- חסות
"דארמה יוגה" כי טבעונות ויוגה עושים טוב לגוף ולנשמה.

לאתר : http://darmayoga.co.il
1 תומכים מתוך 1
מינימום 2000 חסות וגאנץ ( Violife)
בספר תראו כמה מתכונים עם מוצרי וגאנץ ותיאור על החברה יחכה לכם בהתחלת הספר :)
1 תומכים מתוך 1