EN HE

סיוע לאלאור ולוחמים בצרה

הפרויקט של
שרון גל

לא משאירים פצועים בשטח, נקודה.

עם ישראל יקר,

ב-12 שעות אמנם הגענו ליעד, אבל כל תמיכה חשובה ויכולה לסייע בעתיד ללוחם שיזקק לכך. אם נשמור על הקצב הנוכחי - ונמשיך להפגין עוצמה וערבות הדדית - נוכל בקלות להגיע למיליון שקלים. וזה תלוי רק בך! 

אז הצטרפו אלינו בהתגייסות למען אלאור אזריה ומשפחתו - ולמען לוחמי צה"ל שיקלעו חלילה בעתיד לסיטואציה מורכבת ולא יהיה מי שיסייע להם להגן על עצמם. "כי רעות שכזו" היא לא סיסמה - זה בנפשנו וזה החוסן שלנו כחברה וכעם. נלחמים יחד למען לוחמינו. רק ביחד נצליח!

בימים האחרונים אושרה הקמת עמותה שיזמתי להגנה על חיילי צה"ל, שמטרתה סיוע משפטי ותקשורתי ללוחמים שיקלעו לסיטואציה דומה בעת שירותם הצבאי. אנחנו שולחים את ילדינו לצבא, אבל בעת מצוקה בשל פעילות מבצעית מורכבת - לא קיים שום מנגנון שמסייע להם להתמודד עם הקשיים.  אף אחד לא מציע סיוע למשפחות הלוחמים והלוחמות אשר נאלצות להתמודד לבד מול המצוקה והעלויות הכבדות הכרוכות בניהול תיקים מסוג זה. העמותה מתחייבת לשאת בכל עלויות ההגנה של אלאור אזריה - ולוחמים אחרים אשר המקרה שלהם יעמוד בקריטריונים שלמם הוקמה. כעת הגענו לרגע האמת, אחרי שלב ההקמה - וההתגייסות שלכם קריטית כדי שהעמותה תוכל להתחיל בפעילות האמיתית הראשונה שלה ולסייע במאבק של משפחת אזריה. רק ביחד נצליח! 

אלאור אזריה משרת בצה"ל שנה ושמונה חודשים וקיבל במהלך שירותו תעודת לוחם מצטיין. הוא תושב רמלה, ביישן, צנוע ואוהב הארץ. על פי גירסתו של אלאור ב-24.3.16 הוא הוזעק כחובש לזירת פיגוע, טיפל בחבריו שנדקרו בידי שני מחבלים שבאו לרצוח לוחמים, כשהם חמושים בסכינים ותוך כדי הטיפול הבחין שאחד המחבלים שוכב על הכביש פצוע, אך זז ולא הרחק ממנו סכין. אנשים שהיו בסביבה צעקו והזהירו מפני המחבל, אשר לבש מעיל מחשיד ביום חם והיה חשש כי הוא נושא מטען על גופו ומתכוון להתפוצץ. על מנת לנטרל סופית את הסכנה לסובבים - אלאור ירה בו פעם אחת. 

למרבה הצער התביעה הצבאית החשידה את אלאור ברצח של מחבל! בחלוף זמן מה שינתה את הסעיף להריגה - תוך הגשת כתב אישום. למרות השיח הסוער סביב המקרה אין זה נכון לחבר אותו לזירה הפוליטית בשום צורה. צה"ל הוא צבא העם ומדובר בלוחם אשר נשלח למשימה מבצעית, נקלע לזירה חמה ופעל כפי שחש שנכון לפעול בנסיבות שפגש. הגנה משפטית ראויה היא זכות בסיסית לכל אדם, לא כל שכן לוחם שהתייצב מול מפגע ונקלע לסיטואציה קשה כזו בזמן שירות סדיר. עכשיו זה תלוי בכם, בהתגייסות שלכם, כי רק ביחד, תוך ערבות הדדית, נצליח במשימה.

אנחנו האזרחים לא יכולים לעמוד מנגד ולהותיר את אלאור ומשפחתו ללא הגנה. אנחנו האזרחים לא יכולים לתת לביורוקרטיה ולפוליטיקה לגבור על ערכי המוסר הבסיסי והרעות עליהם גדלנו ועליהם מושתתים צה"ל והחברה הישראלית כולה. אנחנו האזרחים לא סומכים על אחרים - לוקחים את האחריות עלינו. אנחנו האזרחים נילחם בשביל הלוחמים שלנו ונשחרר את אלאור!

תודה מקרב לב,

שרון
הפרויקט של

שרון גל
צור קשר עם היזם
נשוי לנטלי, אב לשיר-הודיה ויונתן. ח"כ לשעבר, מגיש התכנית "שרון גל" ב"גלי ישראל", מייסד ומגיש התכנית "לילה כלכלי" ששודרה בערוץ 10 ויוזם את שובה של התכנית הכלכלית ברחבי הרשת.
661,882
מתוך 400,000 ₪
165%
מומן
0
ימים שנותרו
4364
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 תודה מכל הלב
תשלח אליכם בדוא"ל תעודת תמיכה ותודה
1854 תומכים
מינימום 100 מכתב הוקרה ממשפ' אזריה
1570 תומכים
מינימום 200 חולצה עם הכיתוב: "כולם בשביל אחד, עם ישראל חי"
602 תומכים
מינימום 300 חולצה + תעודת הוקרה ממשפ' אזריה
243 תומכים
מינימום 500 סיור והרצאה עם שרון גל
סיור בבאולפן טלויזיה עם שרון גל והרצאה בנושא תקשורת בעידן הרשתות החברתיות
110 תומכים
מינימום 1000 מכתב הוקרה, חולצה, סיור והרצאה באולפן
מכתב הוקרה, חולצה, סיור והרצאה באולפן עם שרון גל
71 תומכים
מינימום 10000 חוג בית - הרצאה בנושאי תקשורת עד הבית
חוג בית מצומצם בנושא תקשורת בעידן הרשתות החברתיות
1 תומכים