EN HE

בג"ץ נגד המאגר הביומטרי

הפרויקט של
התנועה לזכויות דיגיטליות

***עברנו את היעד, ועכשיו למטרה גדולה אפילו יותר- יוצרים מטה מאבק ציבורי במאגר- 95 אלף ש"ח!***

אנחנו נרגשים ומאושרים לראות את התמיכה המדהימה שלכם במימון העתירה לבג"ץ. כעת שעברנו את הרף הראשון, חייבים להסתכל קדימה ולהבין שאנחנו צריכים משהו גדול יותר. עתירה לבג"ץ זה הכלי המרכזי, אבל אנחנו צריכים גם קמפיין ציבורי. גדול. צריך שישהיה את מי שידבר עם חברי הכנסת. מי שישכנע. את אנשי המקצוע בתקשורת. ברשתות החברתיות. צריך מאבק אדיר, שלא ישכחו את מה שאנחנו מבקשים. למחוק את המאגר הביומטרי.

לא ניתן להם להתעלם מאיתנו ונאלץ אותם להחזיר לנו את מה שחשבו ששכחנו. את החופש שלנו. את הדמוקרטיה. תנו כתף. זו ההזדמנות. עכשיו צריך אתכם.

ועוד דבר חשוב מאוד- לשתף לשתף לשתף בכל הכוח- ולקרוא לחברים להצטרף!

שתפו את העובדה שאתם שמתם גב. שתפו את העובדה שצריך להמשיך. שתפו את זה שהתמיכה היא אמירה ברורה לשר הפנים ולממשלה- העם לא מסכים לתת את האצבע שלנו למאגר הביומטרי. שתפו שאנחנו נאבקים, לא מוותרים, לא נסוגים ומוכנים להשקיע הרבה בשביל להראות את זה.

אנחנו חולמים על רשימת תומכים (25 ש"ח) של 10,000 איש- לא 344. אנחנו חולמים על אירוע הוקרה (77ש"ח) עם 1000 משתתפים, לא עם 250, כמו עכשיו. 

***אנחנו רוצים להראות להם שם בירושלים שאסור להם להרים את היד בעד המאגר הביומטרי.***

אז קדימה- ביחרו לעצמכם תמיכה ותנו גב. 

תמכתם? שתפו עכשיו בטוויטר, בפייסבוק בכל מקום!

****


אחרי שש שנים של מאבק, הכריז היום שר הפנים על הפעלת המאגר הביומטרי. בניגוד לכל מדינות העולם המערבי, רק בישראל יאספו טביעות אצבע ותמונות פנים של כלל אזרחי המדינה ויאגרו אותן. בניגוד לדעתם של הממונה על היישומים הביומטריים וראש המטה ללוחמה בטרור, יחשפו אתכם לסיכונים החמורים שבדליפת המאגר. בניגוד לדעתם של 74 ממדעני אבטחת המידע וההצפנה הטובים בישראל, מנסה שר הפנים למכור לכם שהמאגר הזה מאובטח, ושהוא לא ידלוף לעולם. בניגוד לדעתם של 70% מאזרחי ישראל שבשלוש השנים האחרונות מסרבים בעיקשות להיכנס למאגר.

אבל הוא טועה. אחרי שבכל יום אנחנו שומעים על תמונות שנגנבות ומאגרים שנפרצים, לאחר שמאגר עובדי המדינה של הממשל האמריקאי נפרץ ו- למעלה מ- 20 מיליון טביעות אצבע ופרטים אישיים של עובדי המדינה האמריקנים דלפו, לאחר שיאהו, Ebay ו- Target נפרצו אף הם, חבל ששר הפנים לא מבין שאיש לא חסין. כי אפילו משרד ראש הממשלה אומר ש"אירוע דלף ממאגר ביומטרי עלול לגרום לפגיעה בפרטיות, לפגיעה פיזית ו/או כלכלית ובמקרי קיצון להפללת אנשים חים מפשע, לפגיעה בבטחון המדינה וניהולה התקין" (מדיניות ביומטרית, משרד רה"מ, סעיף 3.3). אגב, אנחנו לא מתנגדים לתעודה חכמה, או אפילו ביומטרית. זה המאגר המיותר של הפרטים האישיים ביותר שלנו שמוציא אותנו למאבק.

אנחנו, בתנועה לזכויות דיגיטליות, לא מוכנים לתת לזה לקרות. לכן אנחנו מבקשים להקים קליניקה, מטה מאבק משפטי למען הפרטיות והביטחון האישי, שיעתור לבג"ץ נגד המאגר. זה יהיה קרב לא פשוט, אבל אנחנו חייבים לנצח.

אנחנו מבקשים לגייס סכום כסף שיסייע לנו להקים את המיזם הזה ויסייע לנו במאבק המשפטי והציבורי הקשה הזה. אסור לתת להם להפוך אותנו למדינת האח הגדול, בה כל אחד, כל הזמן, נתון למעקב. עזרו לנו להילחם על כל זה. בתמורה, תוכלו לקבל שוב את החירות שלכם, ארוזה בצלופן ונצנצים, ישר אל פתח הדלת.

ועוד דבר. אם בא לכם לתת תשורה בעצמכם- אנחנו נשמח מאוד לשמוע. שילחו אלינו מייל ל- nir@drm.org.il ונצרף אתכם מייד.

רוצים לדעת עוד? הנה:

החיבור- במדינות העולם המערבי אין מאגרים ביומטריים כמו בישראל

http://www.lnk.co.il/shorty/world-biometric-database

74 מדענים לרה"מ- עצור את המאגר הביומטרי

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3662998,00.html 

http://news.walla.co.il/item/2868026

http://www.inn.co.il/News/News.aspx/301246

דרור גלוברמן מסביר מדוע הוא לא יכנס למאגר הביומטרי

http://www.mako.co.il/nexter-weekend/Article-1b4470d110be141006.htm

70% מהישראלים מסרבים להצטרף לביומטרי (רשת ב')

https://www.facebook.com/drm.org.il/videos/547784225364332/

פרופ' אמיר הרצברג (אוניברסיטת בר אילן) מסביר מדוע המאגר הביומטרי יפרץ

http://103fm.maariv.co.il/mediaEmbed.aspx?ZrqvnVq=GJHFHH&c41t4nzVQ=EF

מאגר עובדי המדינה האמריקאי הכולל טביעות אצבע ופרטים אפילו של סוכנים חשאיים נפרץ ודלף

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4665205,00.html

חברת הענק Yahoo נפרצה

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,7340,L-3698623,00.html

וגם Ebay

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4522292,00.html

המדיניות הביומטרית של ממשלת ישראל

http://kabirism.com/wp-content/uploads/policypaper.pdf

הפרויקט של

התנועה לזכויות דיגיטליות
צור קשר עם היזם
התנועה לזכויות דיגיטליות (ע"ר) עוסקת בהגנה ובקידום זכויות פרט וקהילה בעידן הדיגיטלי. התנועה עוסקת בהגנה על הזכות לפרטיות, חופש הביטוי, הזכות לשוויון, זכויות צרכניות וכדומה, ומתייחסת לפגיעות אפשריות בזכויות אלה על-ידי טכנולוגיות המידע. בתנועה חברים מומחים מתחומים שונים, בעלי הבנה והכרה בכוחה הכפול של הטכנולוגיה לקדם מצד אחד זכויות פרט וקהילה ולפגוע בהן מצד שני. התנועה שמה לעצמה כמטרה להוות מוקד-ידע בנקודות ההשקה בין הטכנולוגיה וזכויות הפרט והקהילה, ולקדמן במסגרת פעולתה. התמיכה כולה תימסר לתנועה לזכויות דיגיטליות אשר תעשה בה שימוש בשקיפות מלאה ולאור התחייבויותיה בפרויקט.
105,277
מתוך 60,000 ₪
175%
מומן
0
ימים שנותרו
1013
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 25 ציון ברשימת התומכים המכובדת
25 ש"ח היא תמיכה מכובדת אשר תכניס אתכם לרשימת התומכים המכובדת של התנועה לזכויות דיגיטליות. הרשימה תופיע באתר ואתם תוכלו להיות חלק ממי שהטו כתף ועזרו לעצור את האסון הזה.
519 תומכים
מינימום 74 אירוע ההוקרה ללוחמי החופש של התנועה לזכויות דיגיטל
74 ש"ח יקנו לכם תהילת עולם ברשימת התומכים אך גם יכניסו אתכם לאירוע ההוקרה המכובד של התנועה לזכויות דיגיטליות. ומי יבואו? עו"ד יהונתן קלינגר ירצה על פרטיות, ואיך גופים מסחריים שואבים לכם אותה, מומחה הלינוקס שחר שמש ירצה על לינוקס, ולמה הוא לא במיקרוגל, והמאסטר האקר דורון אופק יספר לכם איך אפשר לפרוץ גם לכם את המחשב ולשלוח את התמונות שלכם משחקים פטנק אל רחבי הסייברספייס.
49 תומכים מתוך 100
מינימום 77 אירוע ההוקרה ללוחמי החופש של התנועה לזכויות דיגיטל
77 ש"ח יקנו לכם תהילת עולם ברשימת התומכים אך גם יכניסו אתכם לאירוע ההוקרה המכובד של התנועה לזכויות דיגיטליות. ומי יבואו? עו"ד יהונתן קלינגר ירצה על פרטיות, ואיך גופים מסחריים שואבים לכם אותה, מומחה הלינוקס שחר שמש ירצה על לינוקס, ולמה הוא לא במיקרוגל, והמאסטר האקר דורון אופק יספר לכם איך אפשר לפרוץ גם לכם את המחשב ולשלוח את התמונות שלכם משחקים פטנק אל רחבי הסייברספייס.
29 תומכים מתוך 100
מינימום 129 ארד אקיקוס יכניס אתכם לפוליטיקה של הרשת החברתית
בעידן של רשתות חברתיות, הקהל מניע את הפוליטיקאי.
פוליטיקאי או ארגון שיודע לנטר את הרשת, יודע להעריך ולנתח את דעת הקהל בכל זמן נתון.
מערכות הניטור אולי לא מסוגלות עדיין להחליף את הסקרים, אבל בעידן שבו גם הסקרים כבר לא ממש עובדים יותר - תמונה מלאה וכוללת של פייסבוק וטוויטר יכולה לתת לכם הרבה יותר.
ארד אקיקוס יספר על קמפיינים פוליטיים שהשתתף בהם בארץ ובחו״ל, יציג מקרי מבחן, יספר איפה הצליח, בעיקר איפה הוא טעה, ויחלוק תובנות על העולם הפוליטי שאליו אנחנו הולכים. 129 ש"ח יקנו לכם מקום בהרצאה המאלפת הזו, ותהילת עולם.
8 תומכים מתוך 50
מינימום 300 רועי שלומי ילמד אתכם על אסטרטגיות תוכן
רועי שלומי הוא יועץ לחברות טכנולוגיה, מומחה לסטארטאפים ומאסטר באסטרטגיית תוכן. תמורת 300 ש"ח תקבלו מפגש של שעה וחצי אחד על אחד שילמד גם אתכם איך להזניק את אסטרטגיית התוכן שלכם צעד אחד קדימה.
1 תומכים מתוך 15
מינימום 1423 רויטל סלומון תאיץ לכם את האתר
רויטל סלומון - The Shark Lady - תעשה לכם אופטימיזציה לאתר הוורדפרס שלכם - שיפור מהירות ואבטחה, עדכונים, שדרוגים וכל מה שצריך לביצועים טובים יותר.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 1450 יהונתן קלינגר יספר לכם על פרטיות ברשת
עו"ד יהונתן קלינגר הוא האיש שאולי מבין הכי הרבה ביחסים ביניכם לבין מאגרי המידע שמקיפים את כולנו. תמורת 1450 ש"ח בלבד הוא יגיע אליכם עם הרצאה מאלפת שאולי גם תחסוך את ההסתבכות הבאה.
1 תומכים מתוך 3
מינימום 1789 כך תעשו את המאבק שלכם
יועץ התקשורת ניר הירשמן, המוביל את המאבק במאגר הביומטרי, יעביר אצלכם הרצאה מאלפת, על איך עושים מאבק ציבורי אמיתי ואפקטיבי בישראל
0 תומכים מתוך 1
מינימום 5000 אנו העותרים לבג"ץ
את המאגר הביומטרי צריך לעצור. ותמורת תמיכה של 5,000 ש"ח, תוכלו להיות אלו שחתומים על הבלימה של הרעה החולה הזו, המחדל המהדהד הזה, האסון שמחכה לקרות. 5,000 ש"ח יתנו לכם את הכבוד להימנות על העותרים לבג"ץ כנגד המאגר הביומטרי. כמוכן תוזמנו לקחת חלק בחבר הידידים של התנועה, בכל ההרצאות, ובאירוע ההוקרה, שבו תצויינו באופן מיוחד. ותודה.
2 תומכים מתוך 9
מינימום 5777 דרור גלוברמן (ערוץ 2) אצלכם בסלון
העיתונאי והמוזיקאי, איש ערוץ 2, מגיש התוכנית "אנשים", דרור גלוברמן, החליט שגם הוא שם גב לבג"ץ נגד המאגר. תשמעו, לשמוע את גלוברמן בהרצאה זו חוויה מרתקת במיוחד. זה לא סתם שמאות אלפי אנשים צופים בו מידי שבוע בטלוויזיה. אז אם גם אתם רוצים להזמין אותו אליכם לחברה, למשרד, או אפילו לחוג בית בסלון, זו ההזדמנות. 5777 ש"ח (כי עכשיו זה ה'תשע"ז, לא פחות) יביאו את גלוברמן עם אחת מההרצאות המרתקות שלו עד אליכם. כמוכן, תצורפו לרשימת התומכים האלמותית, ותזכו לתהילת עולם.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 60 אירוע הוקרה ללוחמי החופש של התנועה לזכויות דיגיטלי
60 ש"ח יקנו לכם תהילת עולם ברשימת התומכים אך גם יכניסו אתכם לאירוע ההוקרה המכובד של התנועה לזכויות דיגיטליות. ומי יבואו? עו"ד יהונתן קלינגר ירצה על פרטיות, ואיך גופים מסחריים שואבים לכם אותה, מומחה הלינוקס שחר שמש ירצה על לינוקס, ולמה הוא לא במיקרוגל, והמאסטר האקר דורון אופק יספר לכם איך אפשר לפרוץ גם לכם את המחשב ולשלוח את התמונות שלכם משחקים פטנק אל רחבי הסייברספייס.
150 תומכים מתוך 150
מינימום 65 רן בר יושפט יספר לכם איך להילחם ב- BDS
הסופר רן בר יושפט, מחבר הספר "טסתי לדבר על ישראל" יספר על איך מנהלים את הקרב היומיומי נגד ה- BDS בקמפוסים בארה"ב. בעבור 65 ש"ח תקבלו כרטיס להרצאתו של בר יושפט בירושלים ותוכלו גם אתם לשמוע כיד מביסים את המכונה המאיימת על הלגיטימציה של ישראל בעולם.
30 תומכים מתוך 30
מינימום 73 עירא אברמוב יצפין אתכם ברשת
עירא אברמוב, איש מקצוע ופעיל תוכנה חופשית וזכויות דיגיטליות למעלה משני עשורים, יספר לכם על עקרונות הבסיס של הצפנה ברשת. איך כולנו יכולים להתחיל לשמור על פרטיות תקשורת בינאישית בטלפון או בלאפטופ מול חברים, שותפים עסקיים או מקורות עיתונאיים. 73 ש"ח יקנו לכם מקום בהרצאה המרתקת שלו, ותהילת עולם ברשימת התומכים המלאה.
25 תומכים מתוך 25
מינימום 80 חולצת "לא נותנים את האצבע למאגר" וכניסה לאירוע
עבור 80 ש"ח תוכלו לא רק לקחת חלק באירוע ההוקרה המרשים, אלא גם לקבל את חולצת המאבק הרשמית, עם הכיתוב "לא נותנים אצבע למאגר הביומטרי". כמוכן, תצורפו לרשימת התומכים באתר, ותזכו לתהילת עולם. את החולצות תוכלו לאסוף באירוע ההוקרה עצמו.
57 תומכים מתוך 57
מינימום 84 יהונתן קלינגר יספר לכם על פרטיות- כניסה להרצאה
עו"ד יהונתן קלינגר הוא האיש שאולי מבין הכי הרבה ביחסים ביניכם לבין מאגרי המידע שמקיפים את כולנו. תמורת 84 ש"ח בלבד תוכלו להגיע להרצאה מאלפת שאולי גם תחסוך את ההסתבכות הבאה.
27 תומכים מתוך 27
מינימום 85 יריב בש (SpaceIL) יקח אתכם לחלל החיצון
יריב בש הוא יזם יוצא דופן שייסד יחד עם קבוצה של חברים את מיזם SpaceIL אשר ינחית בקרוב חללית ישראלית על הירח. בתמורה לתמיכה של 85 ש"ח תוכלו להשתתף בהרצאה מרתקת על איך הופכים משהו מעתידות של בזוקה למציאות מרשימה ומעוררת השראה.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 85 יריב בש (SpaceIL) יקח אתכם לחלל
יריב בש הוא יזם יוצא דופן שייסד יחד עם קבוצה של חברים את מיזם SpaceIL אשר ינחית בקרוב חללית ישראלית על הירח. בתמורה לתמיכה של 85 ש"ח תוכלו להשתתף בהרצאה מרתקת על איך הופכים משהו מעתידות של בזוקה למציאות מרשימה ומעוררת השראה.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 85 יריב בש (SpaceIL) יקח אתכם לירח (או יסביר איך מגיע
יריב בש הוא יזם יוצא דופן שייסד יחד עם קבוצה של חברים את מיזם SpaceIL אשר ינחית בקרוב חללית ישראלית על הירח. בתמורה לתמיכה של 85 ש"ח יגיע יריב אליכם להרצאה מרתקת על איך הופכים משהו מעתידות של בזוקה למציאות מרשימה ומעוררת השראה.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 99 שחר שמש יקח אתכם לדארקנט
לא הספיק לכם ממריאנה'ס ווב? רוצים לגלות שוב את שכבת רומח הדרקון? שאלתם את עצמכם איך לינוקס נכנס למיקרוגל הזה? שחר שמש, שהדהים אתכם בהרצאת העגג שלו, חוזר עם גילויים חדשים על השכבות העמוקות של הדארקנט, והפעם על באמת
20 תומכים מתוך 20
מינימום 99 שחר שמש יקח אתכם לדארקנט
בשל הביקוש- הרצאה נוספת! לא הספיק לכם ממריאנה'ס ווב? רוצים לגלות שוב את שכבת רומח הדרקון? שאלתם את עצמכם איך לינוקס נכנס למיקרוגל הזה? שחר שמש, שהדהים אתכם בהרצאת העגג שלו, חוזר עם גילויים חדשים על השכבות העמוקות של הדארקנט, והפעם על באמת. 99 ש"ח יקנו לכם כניסה להרצאה שתשאיר אתכם המומים. לינוקס.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 100 קרין נהון על איך הכוח והטכנולוגיה שולטים בכם
פרופ' קרין נהון היא המומחית מס' 1 בישראל, ואולי בעולם לאיך הרשתות החברתיות מצליחות לאחד כוח וטכנולוגיה לגוף אדיר מימדים ורב זרועות. עבור 100 ש"ח תוכלו להשתתף בהרצאה בלתי רגילה בה תיקח אתכם פרופ' נהון לסיפורים המדהימים ביותר שמעצבים את העולם שלנו כיום.
45 תומכים מתוך 45
מינימום 100 יהלי סובול יקדיש לכם דיסק
100 ש"ח יזניקו אליכם את אלבום הבכורה החדש והמרגש של יהלי סובול, בתוספת הקדשה אישית. את האלבום תוכלו לאסוף באירוע ההוקרה הגדול, שתמיכה זו תיתן לכם כרטיס כניסה גם אליו.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 120 בני דאון יזניק אתכם למיזם הבא
בני דאון מכר את שונרא בשלהי שנות האלפיים ומאז הוא הספיק לייסד את הסדנא לידע ציבורי ואת כנסת פתוחה. תמורת ,120 ש"ח בלבד, תוכלו להזמין את בני להרצאה מאלפת על איך טכנולוגיה ועשייה ציבורית מתמזגים ואיך עושים מהפכה תודעתית בישראל באמצעים טכנולוגיים
2 תומכים מתוך 2
מינימום 120 בני דאון יזניק אתכם למיזם הבא
בני דאון מכר את שונרא בשלהי שנות האלפיים ומאז הוא הספיק לייסד את הסדנא לידע ציבורי ואת כנסת פתוחה. תמורת 120 ש"ח בלבד, תוכלו לשמוע את בני בהרצאה מאלפת על איך טכנולוגיה ועשייה ציבורית מתמזגים ואיך עושים מהפכה תודעתית בישראל באמצעים טכנולוגיים.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 125 אייזיק אסימוב נביא הביג דאטה- עו"ד יורם הכהן
עבור 125 ש"ח תוכלו להגיע למפגש והרצאה ייחודית עם עו"ד יורם הכהן, לשעבר ראש הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע, וכיום מנכ"ל איגוד האינטרנט על ביג דאטה על איך אייזיק אסימוב, האיש וחוקי הרובוטיקה, ראה את הכל לפני כולם.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 125 מוטי גילת ישפוך אור על השחיתות בישראל
כבר עשרות שנים אתם קוראים את התחקירים של בכיר העיתונאים החוקרים של ישראל, שחשף את פרשיות דרעי, האי היווני, המפכ"ל רפי פלד ועוד רבים וגרועים. 10 מכם יוכלו להגיע למפגש סודי עם גילת, בו הוא יספר את כל מה שאפשר על המנגנונים המניעים את השחיתות הישראלית. בכמה צריך לתמוך בשביל זה? רק 125ש"ח.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 125 מוטי גילת ישפוך אור על השחיתות בישראל
כבר עשרות שנים אתם קוראים את התחקירים של בכיר העיתונאים החוקרים של ישראל, שחשף את פרשיות דרעי, האי היווני, המפכ"ל רפי פלד ועוד רבים וגרועים. 10 מכם יוכלו להגיע למפגש סודי עם גילת, בו הוא יספר את כל מה שאפשר על המנגנונים המניעים את השחיתות הישראלית. בכמה צריך לתמוך בשביל זה? רק 125ש"ח.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 230 דנה ברגר תשלח לכם הזמנה זוגית למופע שלה
רציתם למצוא את הערב ללכת עם בן/בת זוגכם להופעה של הזמרת והיוצרת המוערכת דנה ברגר? הנה ההזדמנות! עבור תמיכה של 230 ש"ח, תקבלו כרטיס זוגי להופעה, וגם תיכנסו לרשימת התומכים באתר התנועה לזכויות דיגיטליות.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 250 ריקי בליך או עדי גילת יעבירו אתכם אודישן
לא מעט אנשי רוח נרתמו לתרום מכשרונם כדי לסייע לעצור את המאגר. השחקניות המפורסמות עדי גילת (הבורר, 15 דקות), וריקי בליך (קצרים, אחת אפס אפס) התגייסו ואתם תוכלו לבחור בשעה של הכנה לאודישן אצל אחת מהן בתמורה לתמיכה של 250 ש"ח. אנא ציינו בתמיכה את מי אתם מבקשים.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 250 כך תעשו את המאבק שלכם
יועץ התקשורת ניר הירשמן שהוביל את המאבק במאגר הביומטרי ישב איתכם לסשן של שעתיים על איך להרים את המאבק שלכם
15 תומכים מתוך 15
מינימום 1000 חנן כהן (לא רלוונטי) על מכתבי שרשרת
חנן כהן, איש האינטרנט הותיק, בעל האתר המיתולוגי "לא רלוונטי", יגיע אליכם ויעביר הרצאה על מכתבי שרשרת ואיך מסר הולך, מתעוות ותופס חיים של עצמו במרחב האינטרנטי.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 לילה זוגי במעיין הנעורים
חוות מעיין הנעורים היא חווה ציורית בנגב שבעליה החליטו להיכנס מתחת לאלונקה ולתת לילה על חשבונם לטובת המאבק. רוצים להתפנק בבקתה יוקרתית מול אגם בנגב? זו ההזדמנות שלכם!
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1500 פרופ' תהילה אלטשולר תעשה לכם סדר בשוק התקשורת
חברת מועצת העיתונות, ראש מרכז מחקרים במדיה של המכון הישראלי לדמוקרטיה וחברת הועד של התנועה לזכויות דיגיטליות, המומחית לתקשורת מס' 1 בישראל, פרופ' תהילה שוורץ אלטשולר תגיע להרצאה פרטית, אצלכם- במשרד או בחוג בית, על איך ראש הממשלה מעצב את שוק התקשורת ועם מה נישאר בסוף- כלב שמירה אימתני, או פודל כנוע. כמוכן, תצורפו אוטומטית לחבר הידידים של התנועה לזכויות דיגיטליות ותוזמנו לאירוע ההוקרה.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1500 פרופ' תהילה אלטשולר תעשה לכם סדר בשוק התקשורת
חברת מועצת העיתונות, ראש מרכז מחקרים במדיה של המכון הישראלי לדמוקרטיה וחברת הועד של התנועה לזכויות דיגיטליות, המומחית לתקשורת מס' 1 בישראל, פרופ' תהילה שוורץ אלטשולר תגיע להרצאה פרטית, אצלכם- במשרד או בחוג בית, על איך ראש הממשלה מעצב את שוק התקשורת ועם מה נישאר בסוף- כלב שמירה אימתני, או פודל כנוע. כמוכן, תצורפו אוטומטית לחבר הידידים של התנועה לזכויות דיגיטליות ותוזמנו לאירוע ההוקרה.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 10000 העותר/ת מס' 1
פסיקות חשובות של בג"ץ זוכרים על פי העותר. כך בבג"ץ אליס מילר (שעתרה כנגד הסירוב של צה"ל לקבל אותה לקורס טיס) בג"ץ דנילוביץ' (זכויות הקהילה הלהטבי"ת) ועוד רבים אחרים. תמיכה של 10,000 ש"ח תניח אתכם במקום הזה. נכון, תמיכה זו תאפשר לכם להיות העותר/ת מס' 1, היחיד/ה, זה/ו שירשם בספרי ההיסטוריה כמי שחסמ/ה את הסכנה הזו במו ידיו/ה.

בעבור 10,000 ש"ח תוכל להירשם כעותר מספר על גבי העתירה לבג"ץ נגד המאגר הביומטרי. עותר אחד ויחיד יזכה בכבוד להיות נושא הדגל במאבק המשפטי למען הפרטיות של כולנו.
1 תומכים מתוך 1