EN HE

אליפות העולם 2016

הפרויקט של
אלן סורמונט
   

מי אני?

שמי אלן סורמונט. עולה חדש ממקסיקו שכל החיים היה עמוק בספורט. בגיל 17 עליתי לארץ מתוך תחושת שליחות וזיקה ליהדות וכמובן על מנת להתגייס לצבא ההגנה לישראל,וכך עשיתי. התגייסתי לפלוגת החבלה וההנדסה בגדוד הסיור של חטיבת גבעתי ושירתתי כלוחם ומפקד 3 שנים.

התוכנית שלי הייתה לחזור למקסיקו ולהמשיך לעסוק בספורט(גיוגיטסו). אלא שלמזלי פגשתי את אשת חלומותיי,התחתנתי והקמתי לי בית בישראל. אני נשוי כבר כשנה וחצי ובקרוב מאוד אהיה אבא!!!

אני לוחם בנבחרת ישראל שיוצאת להתחרות הרבה בחוץ לארץ. אני גאה להגיד שיש לנו נבחרת חזקה עם אנשים אלופים, ואין כמעט תחרות שאנחנו חוזרים לארץ בלי מדליה וכבוד למדינה.

שנה שעבר קיבלתי עזרה אנקית מעיריית אשקלון.... זה מוכיח שמדחנה עוזרת , גבולי אבל עכשיו תורכם..

מה זה גיוגיטסו??

גיו-גיטסו היא אומנות לחימה המתמחה בקרקע. ג'ודו וגיוגיטסו, הם בעצם אחים. כדי שתבינו יותר אפשר להגיד שגיוגיטסו היא הלחימה של ג'ודו לאחר ההפלה לקרקע. מרגע ההפלה נכנסת לתמונה לחימת הגיוגיסטו.

אז מאחורי כל זה עומדים  "אני והספורט". אני מתאמן חזק  6 אימונים בשבוע ,ומתחרה המון בארץ ובעיקר בחו"ל. זכיתי בכמה תארים מאוד מכובדים ביניהם אליפות אירופה שהתקיימה בלונדון ושנה שעברה זכיתי במקום 7 באליפות העולם. בכל התחרויות האלו ייצגתי את המדינה בכבוד ועם המון גאווה,

מה מטרת הפרוייקט?

אני מזמין אתכם להיות שותפים בדרך שלי לאליפות העולם! אני יוצא לסדרת מחנות אימונים אינטנסיביים. מבחינתי  אני הולך ALL IN לאליפות העולם.זה פרוייקט יקר מאד עבורי שכרוך בהוצאות כלכליות עצומות.כל מה שאני מבקש מכם, תנו לי יד כדי שאוכל להתחרות באליפות העולם בפולין                                 ובתקווה גם להביא את מדליית הזהב הביתה!

(היכנסו ללינקים מתחת לדף  כדי לראות כתבות עליי בתחרויות השונות.)


בסוף השנה יש לי הזדמנות חדשה. אני טס להתחרות באליפות העולם לשנת 2016 שמתקיימת בפולין. אני מרגיש מוכן ומיומן ועם סיכויים מעולים שהשנה אני אביא כבוד  למדינה ואזכה במדליית הזהב.

אני מאוד מתקשה מבחינה כלכלית. אשתי סטונדנטית, עם עבודה במשרה מלאה וילד בדרך. הקושי בקיום היום-יומי מתנגש, לצערי,  בהגשמת החלום. אני מבקש עזרה על מנת שאוכל לקיים שגרת אימונים רצינית ובמשך הזמן שנשאר לי לקראת אליפות העולם להיות פנוי ומרוכז אך ורק לאימונים והכנות אליה. 

למה זה אמור לעניין אותכם ולמה אתם צריכים לקחת חלק מזה?

על מנת לאפשר ייצוג ישראלי באליפות העולם .  אני אשמח שתיקחו חלק במסע שלי.אני נותן את עצמי, את כל כולי, בכל יום, בכל אימון. ההישג הזה כל כך חשוב לי ואני מאמין שגם חשוב לישראל. כי זה מראה שאנחנו יכולים יותר ושלמדינה הזאת יש הרבה ,הרבה פוטנציאל ושעם ישראל ביחד תמיד, בטח כאשר ספורטאי מייצג אותם באליפות העולם.


עיראקי החרים את אלוף ישראל בג'ו'ג'יטסו באליפות העולם בתאילנד

עוד כתבה מעניינת...

http://xnet.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4775246,00.htmlהפרויקט של

אלן סורמונט
צור קשר עם היזם
שמי אלן סורמונט בן 24,עולה חדש ממקסיקו,שעלה לארץ כדי להתגייס. התוכנית הייתה שלאחר הצבא אני אחזור למקסיקו,ואז הכרתי את אשתי ומאז נשארתי בארץ,אני ספורטאי המתאמן בספורט שנקרה גיוגיטסו (אומנות קרקע),אני כחלק מהנבחרת הישראלית מתחרה הרבה בארץ ובעיקר בחול.
10,475
מתוך 10,000 ₪
105%
מומן
0
ימים שנותרו
31
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 25 תומך בספורטאים!
על התמיכה ועזרה מגיע לכם תודה ענקית !!
4 תומכים
מינימום 50 תעודת הוקרה!
לא מספיק להגיד כמה אני מעריך...אני אשלח לכם מכתב הוקרה למייל!
10 תומכים
מינימום 100 תמונה חתומה על הפודיום
בעזרת השם... תמונה עם דגל ישראל חתומה ישירות עליכם!!!!
9 תומכים
מינימום 150 אימון במועדון עם צוות המתאמנים!
מגיע לכם אימון במועדון שלנו בפתח תקווה של שעה שלמה! עם אנשים הקשוחים והמובלים בספורט!
0 תומכים
מינימום 200 אימון פרטי
תקבלו אימון פרטי של שעה שלמה במועדון שלי!!
4 תומכים מתוך 5
מינימום 300 חולצה של המועדון!
תקבלו את חולצה הרשמית של המועדון!
ובנוסף תעודה הוקרה על התמיכה שלכם לענף הגיוגיטסו.
10 תומכים
מינימום 1000 הכל כלול!!
קבלו תמונה עם דגל ישראל על הפודיום עם מדליית זהב!
חולצה של המועדון הרשמי!
אימון עם צוות המתאמנים
אימון פרטי!!!
5 תומכים