EN HE

מרחיבים את שמיא נחלאות!

הפרויקט של
שלום קרומביביחד מרחיבים את שמיא!

חברים וחברות! במשך 7 השנים האחרונות הפעלנו את שמיא יחד איתכם, הקהילה הנפלאה של נחלאות. שמיא הפך לבית קהילתי, של שיעורים, הופעות וסדנאות וכל מי שרוצה מוצא בו פינה חמה. עכשיו הגיע הזמן להרחיב ביחד את שמיא - הבית הקהילתי של כולנו בנחלאות!

בעזרת השם לקראת חודש אלול אנחנו רוצים להרוס את המחסן שבתוך סלון הפעילות וכך להרחיב את המקום לעוד למעלה מ-20 מקומות ישיבה! בנוסף השיפוץ יכלול שיפוץ של השירותים, הכניסה, פינת הישיבה בכניסה וחידוש הריהוט שהתבלה במשך 7 שנות הפעילות ואלפי האנשים שעברו במקום. כדי להתחיל אנחנו צריכים את העזרה שלכם!

יש לנו מספיק סיבות למה להרחיב את שמיא... בראש ובראשונה כדי שכל מי שרוצה להכנס לשמיא ימצא בו את מקומו. לא פעם זה קורה - אנשים מגיעים לשיעורים והופעות ונאלצים להישאר בחוץ, על החלונות, על הדלתות... המקום צר מלהכיל. אנחנו רוצים שהדלת שלנו תהיה תמיד פתוחה! ושלא נצטרך לנדוד למקומות אחרים ונוכל להפיח את החיים בבית שמיא תמיד!

מלבד זאת ההרחבה תאפשר לנו להרחיב את מעגל הפעילות שלנו, כולל הופעות, ערבי ניגונים, מנין בשבתות, סעודות שבת ועוד...

ויש לנו עוד סיבה טובה להרחיב את שמיא: בעקבות הקושי הכלכלי אנחנו מנסים בכל דרך להוסיף הכנסות כלכליות נוספות לשמיא. לכן כשנרחיב את שמיא נוכל להשכיר אותו בשעות היום-אחה"צ לסדנאות / טיפולים ועוד, וכך לממן חלק מהוצאות החזקת המקום.

אז בואו נעשה את זה ביחד! כי את המנגינה הזו אי אפשר להפסיק...

שלבי הפרויקט:

100% מימון - 15,000 ש"ח:

הריסת המחסן בתוך סלון הפעילות של שמיא ושיפוץ המקום, בהתאמה להרחבה החדשה. זהו השלב הראשון והקריטי בפרויקט ההרחבה שלנו והוא יאפשר לנו להרחיב את המקום בצורה משמעותית, ולהכניס במקום עוד 20 ש"ח איש בכל אירוע! הרחבה זו גם תחסוך מאיתנו לנדוד במקרים רבים לאולמות אחרים ולקיים את רוב הפעילות שלנו בתוך בית שמיא עצמו.

23,000 ש"ח:

הרחבה + שיפוץ וחידוש השירותים.

28,000 ש"ח:

הרחבה + שיפוץ השירותים + חידוש הריהוט בשמיא.

35,000 ש"ח:

הרחבה + שיפוץ וחידוש השירותים + חידוש כללי של כל הריהוט בשמיא.

קצת עלינו:

בית שמיא הוקם לפני 7 שנים בנחלאות, בידי הרב שלום וליבא קרומבי, במטרה להיות בית קהילתי ברוח החסידות, לשיעורים, סדנאות ומפגשים של לבבות פתוחים. במקום מתקיימים שיעורים לצד ערבי ניגונים, סדנאות למודעות אישית, מפגשים שבועיים עם המשורר אלחנן ניר וד"ר יהודה יפרח בנושאי חסידות ושיעורים נוספים עם הרב מיכי יוספי, ד"ר יקיר קאופמן ועוד. 

מלבד זאת משמש הבית פינה חמה לסעודות שבת, קידושים קהילתיים, ערבי ניגונים מפגשים פתוחים, מכירות יד-2 קהילתיות בימי שישי ובקיצור הבית שלנו פתוח תמיד...

בשנים האחרונות הפך שמיא לארגון כלל עירוני בירושלים ואנו מפעילים גם פעילות רחבה מחוץ לכותלי הבית. החל מהופעות במתחם התחנה החדשה בירושלים, 'טישים', פעילות משותפת עם המינהלים הקהילתיים בירושלים ופעילויות סביב מעגל השנה ברחבי העיר לצעירים וצעירות בירושלים.

בין האמנים שהופיעו בשנים האחרונות בהופעות של שמיא בירושלים בלטו שולי רנד, ארז לב-ארי, ביני לנדאו, להקת 'המדרגות', אהרן רזאל, העיתונאי ידידיה מאיר ואשתו סיון רהב-מאיר, חיליק פראנק והרכבי "הלב והמעיין" ועוד.

מוזמנים.ות לעקוב אחרינו בעמוד הפייסבוק שלנו שמיא נחלאות ולהצטרף לפעילות שלנו! ברוכים הבאים!


הפרויקט של

שלום קרומבי
צור קשר עם היזם
שלום קרומבי - לשעבר שליח חב"ד בהודו וכיום שליח בשכונת נחלאות. מרצה למודעות אישית ומנחה קורסים וסדנאות בקואוצ'ינג ופסיכולוגיה יהודית, בתחומי מודעות אישית, זוגית והכנה לזוגיות. הקים את מרכז שמיא יחד עם אשתו ליבא, בשנת 2008, בשיתוף עם תושבי נחלאות ופעילים חברתיים.
15,895
מתוך 15,000 ₪
106%
מומן
0
ימים שנותרו
55
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 150 ספר מודעות אישית בחסידות
שי אישי: ספר על מודעות אישית באור החסידות
46 תומכים
מינימום 400 פגישת אימון אישי .
פגישת אימון אישי, לזוגיות, שינוי ויצירת חזון אישי. עם שלום קרומבי (לגברים) או ליבא קרומבי (לבנות) מאמנים מוסמכים. עלות הפגישה 350 ש"ח.
11 תומכים
מינימום 1000 שיעור / חוג בית
תוכלו להזמין לדירתכם שיעור / סדנת אימון / סדנת זוגיות או כל מפגש אחר שתרצו לקיים לחבריכם עם שלום קרומבי - מנהל שמיא, מאמן אישי ומנחה סדנאות קואוצ'ינג בשלל תחומים (או לחילופין סדנה לבנות עם ליבא קרומבי).
2 תומכים