EN HE

אלבום 2: ואולי משהו יתחבר

הפרויקט של
dorin margalit

הי לכולכם, 

שמי דורין,


אני מלחינה ומשוררת, ומלמדת גיטרה בקונסרבטוריון, אבל בהגדרה מדויקת יותר, אני פועלת ויוצרת במרחב תחומים.


אני נמצאת בתהליך הקלטת אלבום נוסף: "ואולי משהו יתחבר",  אלבום בסגנון "מוזיקת עולם", רב משתתפים ומבצעים, הדורשת הפקה רב-גונית ועשייה גדולה, רבת הוצאות . 

                                  

אני פונה אליכם, כדי שתתמכו בפרויקט ותהיו שותפים שלי בהוצאתו לאור ובהצלחתו!  

קומפוזיציה ועיבוד למדתי אצל המלחינים הידועים, פרופ' אנדרה היידו וסרזי'ו נטרא, בתקופת לימודי באונ' "בר-אילן" לתואר ראשון ושני, וגיטרה למדתי בעיקר אצל מאסטרו מנשה בקיש.


חלקכם הצופים בסרטון, מזהים אותי, בעקבות הרכב "תקרא לי סיהרא" אשר הקמתי לפני עשר שנים ויותר, אשר ביצע את לחני לטקסטים עתיקים ומן המקורות. 


הופענו עם התכנית בבמות מגוונות ("מרכז ברודט", "בית אביחי", תיאטרון הסמטה", "לבונטין 7", "כליל", "בית הסופר", "בית ביאליק", "בית ציוני אמריקה, "בית-ליויק") ואף השתתפנו בפסטיבלים למוזיקה יהודית ולשירה עברית בירושלים והוזמנו לראיונות ברשתות הרדיו. 


הוצאנו גם תקליטור באולפני זאז"א, בהפקת שלומי קינן, ומכרנו את הדיסק בעצמנו, 500 עותקים, והוא אזל. את הוצאת התקליטור מימן ד"ר צ. מסנר, אבא של יעל השחקנית ויובל מסנר, הצ'לן והמלחין, שהשתתף בכמה הופעות שלנו.

    בימים אלה אני עובדת על אלבום חדש ואישי יותר:

"ואולי משהו יתחבר"

 

אשר יכלול עד 12 שירים, טקסטים שלי וטקסטים של 

משוררים אחרים, המבטאים את עולמי, היצירתי ותודעתי 

כאחד, כמו:

 זלדה,  לאה גולדברג,  מיכ"ל,  יוכבד בת-מרים,  ישראל 

אלירז,  מאיה בז'רנו, יצחק א. אורפז, ושיין .

 

שירה של זלדה: "הסתרת את נפשך ממני", יבוצע ע"י הזמרת רות דנון, (חלילנית, זמרת ומלחינה, ואף שרה פיוטים).


"הסתרת את נפשך ממני/ולא היה בי עוד קול הנהר המלא,/ העולה על גדותיו".    להאזנה, לשיר "ד"ר פאוסטוס", לו כתבתי גם את המילים, בביצוע שירה כרמל (אמן בחזקת עצמה, המופיעה בארץ ובחו"ל), ובעיבוד ונגינה על גיטרה חשמלית סוחפים של אלי אמריליו - שיר נוסף להנאתכם, "יהלום רטוב של גשם", שיר שכתבתי לו את המילים ואני גם מבצעת אותו. 

בעל סאונד אסתטי מאד וחושני, חורק כמו תקליט בהתחלה, המתאים גם כליווי ל "תצוגת הוט קולטור אופנה" - בליווי סופרן-סקסופון באווירה של חצות של אמיתי אשכנזי.

שיר נוסף שייכלל באלבומי החדש, הוא שירה של מאיה בז'רנו: "ממהרת אני",    בביצוע זמרת הג'אז נתי רוזנטל (חיה ומופיעה בימים אלה בעיר ברלין).

השיר הושמע ואף מלווה את סרטה הביוגרפי של המשוררת, "ארמון ילדותי המתפורר", בבימויו של עמרי ליאור.  סרט, שערכתי לו את המוזיקה. 

"ממהרת אני" היווה את שיר הפתיחה וזכה לביקורות נלהבות.  הסרט הוקרן ב"פסטיבל לסרטים בחיפה" וגם ב"סינימטק ת"א" בפברואר השנה.להאזנה, שירה של לאה גולדברג , "ויהי באחרית הימים", בביצוע הזמרת הנדירה בסוגה והרב-קולית מיקה שדה, ובהפקת המוזיקאי אורל תמוז.


שלושה שירים עד ארבעה מתוך האלבום תבצע מיקה שדה, וקרן טננבאום, המבוקשת בגלל כישוריה המוזיקליים, תלווה אותם בכינור וויולה.

 

ובסגנון אחר לגמרי, שירו של מיכ"ל (מיכה יוסף לבנזון), כן יש רחוב מעגלי על שמו, לא רחוק מ"שנקין" בת"א. משורר גאון יליד העיר ווילנה, שכתב בשנותיו האחרונות טרם מותו ממחלת השחפת בגיל 24. 

שם השיר: "מה מנחה לך אתן", הוקדש לי ליום הולדת ע"י הסופר והעיתונאי יונתן בן-נחום. ואני כתבתי את הלחן במיוחד לזמרת הסופרן הנפלאה, ורד (רוזה) וולקוביץ, עמה ערכנו סידרת מופעים, והוזמנו אף לראיון ב"רדיו קול יזרעאל", בהנחייתו של צביקה גפן. 


משתתפים באלבום:


רות דנון, נתי רוזנטל, ורד (רוזה) וולקוביץ, שירה כרמל, מיקה שדה, אורי שדה, נעמה לוי - שירה.

אלי אמריליו, אורל תמוז, דורין מרגלית - גיטרות חשמליות, גיטרה קלאסית, ע'וד, סיטאר, יוקלילה. 

קרן טננבאום - כינור וויולה. מאור רוזנברג – קונטרבס. 

דנה אייזן, אמיתי אשכנזי– חליל צד, סופרן-סקסופון. 

בועז פולק, מיכאל נגב, אורל תמוז – כלי הקשה ומערכת תיפוף. 

עיבוד והפקה טכנית - אלי אמריליו, אלון רוסרט ואורל תמוז.


ולמילות סיום, אני רואה במוזיקה ובמילים של האלבום,

מן תנועת מטוטלת, הנעה בין המרחב הפנימי שלי לבין המרחב התודעתי הקוסמי. מוזיקה חושנית וממגנטת המשלבת מגוון של רגשות  - מיזוג גם של המילה במוזיקה והמוזיקה במילה מעלה את הכל לידי תודעה ממקסמת, כי זהו רצוני, במכלול יצירתי -

תמיכתכם בפרויקט, הליווי במהלכו, והשתתפותכם בפועל,


תסייע בידי/בידנו להבאת האלבום לידי גמר והוצאתו.

 

אז בואו תהיו שותפי ל"ואולי משהו יתחבר"

 

 ובסיוע כולכם אכן משהו יתחבר. 


 תתכוונו לנתינה בשפע, והשפע, אני מאחלת לכם, ישיב לכם כפליים!

הפרויקט של

dorin margalit
צור קשר עם היזם
שלום לכולכם, שמי דורין מרגלית, ואני מלחינה ומשוררת, בעלת תואר שני, בהצטיינות, במוזיקה וספרות-עולם, ולפרנסתי מלמדת בקונסרבטוריון, בו אני מנחה לבגרויות לרסיטל גיטרה, כמו כן רכזת תזמורת כלי-מיתר בבה"ס יסודי בת"א. האלבום שבימים אלה אני עובדת עליו; "ואולי משהו יתחבר", הינו האלבום השני שלי. הראשון היה: "תקרא לי סיהרא", לחנים לטקסטים עתיקים ומן המקורות, וזכה להצלחה, ואף הוזמנו, אני וההרכב שניהלתי לראיונות ברשתות הרדיו . האלבום העכשווי הנו אלבום אישי יותר, ומשלב טקסטים שלי וכמה טקסטים של משוררים בולטים בשירה העברית, אשר מבטאים את תודעתי ותפיסותי הקיומיות/היקומיות. האלבום מערב מבצעים נגנים ומוזיקאים מן השורה הראשונה, שונים בסגנונם, ועל כן הוא מתאפיין ברב-גוניות של עיבודים וסאונד של "New-Adge", נגיעות של ג'אז וקלאסיקה, לפי טעמי האישי.. ולסיום, המוזיקה והמילים ב"ואולי משהו יתחבר", מעבירים חושניות ממגנטת עם תודעה ממקסמת ומתאימים לקהל יעד רחב, מכל המגזרים והאמונות! אני רוצה שתהיו שותפים להוצאתו לאור ולהצלחתו, ותמיכתכם חשובה לי גם בהעברת המסר שהאלבום נושא! שלכם, דורין
2,190
מתוך 35,000 ₪
6%
מומן
8
ימים שנותרו
14
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 40 אלבום דיגיטלי להורדה במחשב
הורדת אלבום דיגיטלי
7 תומכים
מינימום 70 אלבום עם הקדשה ומשלוח עד הבית
אלבום עם הקדשה ישלח אל כתובתכם לפי בקשתכם -
תוספת של 10 ש"ח למשלוח לחו"ל .

2 תומכים
מינימום 100 כרטיסי הזמנה/3+אלבום עם הקדשה
כרטיס הזמנה לערב ההשקה ינתן, בנוסף לאלבום החדש עם הקדשה שלי במקום.
כרטיס זוגי לערב ההשקה + אלבום עם הקדשה במקום ב-200 שח
3 כרטיסי הזמנה לערב ההשקה + אלבום עם הקדשה במקום וכרטיס נוסף בהנחה, ב 300 שח.
4 תומכים
מינימום 500 אלבום דיגיטאלי+שיעור גיטרה נסיון בבית המלחינה
אלבום דיגיטאלי ינתן, בנוסף לשיעור נסיון גיטרה בבית המלחינה דורין מרגלית. תיאום שיעור יתבצע כמה ימים לפני, לאחר שיחה עם המעוניין/התומך . מספר המקומות מוגבל, וכמובן כל מי שיתמוך יותר בפרוייקט, סיכוייו גדלים.
2 תומכים
מינימום 1000 אלבום+הקדשה השקה, בנוסף לשיעור נסיון בגיטרה
אלבום עם הקדשה ינתן בערב ההשקה (ההזמנה היא זוגית), בנוסף ל-2 שיעורי נסיון בגיטרה בבית המלחינה דורין מרגלית, לאחר שיחה עם התומך/ת. כל התומך יותר, הרי שסיכוייו יגדלו.
0 תומכים
מינימום 2000 2 שיעורי גיטרה או שיעור בקומפוזיציה
אלבום עם הקדשה יינתן בערב ההשקה- ההזמנה זוגית. בנוסף ינתנו 2 שיעורי גיטרה בחינם למתאימים או לחליפין שיעור קומפוזיציה למתחילים, שעה וחצי בבית המלחינה. כל התומך יותר בפרויקט, סיכוייו יגדלו.
0 תומכים
מינימום 3000 2 שיעורי גיטרה /קומפוזיציה/ פיתוח קול
אלבום+הקדשה+ערב השקה -ההזמנה היא זוגית- כמובן. 2 שיעורי גיטרה או שיעורי קומפוזיציה בבית המלחינה, למתאימים- מתחילים. או שני שיעורי פיתוח קול אצל הזמרת הידועה מיקה שדה או המורה אורית שילוח, העומדת בראש מחלקה לפיתוח קול בקונסרבטוריון.
0 תומכים
מינימום 5000 שעתיים הקלטה באולפן של אורל תמוז
אלבום+הקדשה +ערב השקה לזוג, בנוסף לשעתיים הקלטות באולפן, רצוי בהמלצתי.
0 תומכים
מינימום 6000 הגשת מילים ללחן או לחן למילים בנוסף ליעוץ מוסיקלי
אלבום+הקדשה, הזמנה זוגית לערב ההשקה. בנוסף להגשת מילים להלחנה או כתיבת מילים ללחן ע"י דורין מרגלית, ויעוץ מוסיקלי. או להלן, מופע פרטי או ציבורי לפי תיאום (לא כולל תשלום עבור מקום ) או מתן שתי הרצאות בנושאי ספרות/מוסיקה/ מדרשי חז"ל ופרשנויות שונות.
0 תומכים
מינימום 10000 קרדיט של התומך/ת באלבום, בנוסף לכל מה שהוצע.
אלבום+הקדשה+ ערב השקה לזוג. בנוסף לזאת נתינת קרדיט לתורם/ת באלבום עצמו וכל מה שהוצע עד כה, לפי בחירתכם, בנוסף לחמש שעות אולפן חינם.
0 תומכים
מינימום 20000 מתן קרדיט באלבום ובתקשורת הרחבה, בנוסף לסשן הפקה
אלבום+הקדשה+ערב השקה זוגי כמובן, בנוסף לקרדיט באלבום עצמו ובמגוון התקשורת הרחבה. עבודה באולפן הקלטות, עד 3500 שח ובחירה מתוך התשורות המוצעות. מתן 3 הרצאות בנושא ספרות/מוסיקה או מדרשי חז"ל ופרשנויות שונות.
0 תומכים
מינימום 30000 בחירה מתוך רשימת התשורות בנוסף לסדרת שלוש הרצאות
אלבום+הקדשה+מופע השקה זוגי ובחירה ממכלול התשורות. כמובן קרדיט יינתן הן באלבום והן באמצעי התקשורת. לבחירתכם הנוספת, מתן של שלוש הרצאות חינם, בנושא מוזיקלי, ספרותי או על מדרשי חז"ל ופרשנויות שונות. יכול להתקיים בבית פרטי או מקום ציבורי. או להלן, בחירת אירוע אחר, מופע אחר או חוג אחר, עד סך 5000 ש"ח.
0 תומכים