EN HE

הספר זמן לאהבה

הפרויקט של
יהונתן ויסכה שומר

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהוצאת הספר 'זמן לאהבה' לאור


למה כתבנו את "זמן לאהבה" כספר?

אנחנו, יהונתן ויסכה שומר. נשואים באושר 18.5 שנה, ביחד במסע 23 שנים. 

זה מתחיל מהחיים האישיים שלנו. אנחנו לא יכולים לסבול את המחשבה שהגענו לעולם כדי לדפוק כרטיס, להעביר את הימים, לחיות חיי שיגרה משעממים והישרדותיים... 

עוד לפני שהתחייבנו זה לזו לחיים משותפים, החיבור שלנו נבנה מחוויות משותפות, מגילוי מתמיד אחד של השניה. המסע המשותף שלנו הוביל אותנו להעמקה והתפתחות זוגיים ואף להשתלמות מקצועית בתחום, מתוך רצון עבור עצמנו ועבור אחרים לחיות באיכות חיים זוגית של אינטימיות, עונג, קירבה, עומק והגשמת חלומות.

האם ניתן לתכנת מחדש את הגוף?

לאחר עיסוק של שנים בתהלכי-התפתחות ותקשורת עם זוגות הוספנו לארגז הכלים שלנו הכשרה אקדמאית של "יעוץ מיני". דווקא אז, כאשר הגיעו לקליניקה יותר פתולוגיות, ראינו שהגוף אינו כפתורים אשר ניתנים לתיכנות והפעלה. גילינו שאם יש "שאלטר ראשי" לאינטימיות על כל רבדיה (כולל הגופנית) זה האינטימיות הלא מינית

אנו מעבירים סדנאות של "ערב משחק זוגי", "מסע זוגי" - דייטים לזוגות נשואים באוירת בית קפה, קורס אינטרנטי "לב לגעת" להעשרת האינטימיות ועוד. בנוסף, כבר כמה שנים שאנחנו שולחים כל שבוע רעיון למפגש זוגי אינטימי, משמעותי, מהנה ומעמיק. גם בימים אלה, אלפי אנשים מקבלים לתיבת הדוא"ל שלהם, או בפייסבוק את "הטיפ לדייט זוגי". כספר הטיפים הללו יהיו זמינים ומתניידים יותר עם הזוג. הספר אף מחולק לפי קטגוריות המאפשרות בחירה והתאמה אליכם, למצב הרוח והחשק ולזמנים מיוחדים. ובנוסף יאפשר לכם להעניק לזוגות נוספים את הצוהר לאיכות חיים אינטימית מעמיקה וחוויתית.

מהישרדות להתקרבות

הספר "זמן לאהבה" נועד ללוות זוגות במעבר מזוגיות הישרדותית לזוגיות אינטימית של מהות בילוי חוויה והשראה. הספר עשיר בכלים ורעיונות מעשיים למפגשים זוגיים המעוררים  אינטימיות, זוגית חוויתית מהנה ומהותית, בשילוב של עקרונות ותובנות זוגיים והזמנות להתבוננות של הזוג על חייהם. 

מעבר להעשרה, חוויה ועקרונות חשובים, דרך הספר אנו רוצים לעורר זוגות לא לוותר לעומס חיי השגרה וההישרדות. אלא לבחור באיכות חיים זוגית אשר מעמיקה מהנה ומעוררת בהם השראה ושמחה.

 NSI - אינטימיות לא מינית

במפגשים שלנו עם זוגות, בקליניקה ובסדנאות אנו רואים  שהשער העיקרי אל האינטימיות הזוגית על כל רבדיה הוא מפגש איכותי של,צחוק, משחק ועומק -  NSI - אינטימיות לא מינית (Non Sexual Intimacy). מפגשים אלו של עומק , כיף והעשרה ממלאים את המצברים הזוגיים, מרוממים את הזוג מהישרדות למהות, מעוררים את החשק הזוגי לאינטימיות על כל רבדיה ואף מעוררים זוגות לגלות בעצמם כוחות ופיתרונות בשעת משבר.

האם אתם חיים את חלום הזוגיות והאינטימיות שאותו חלמתם תחת החופה? יוצא לכם להקדיש זמן איכות לזוגיות שלכם? או שאתם טובעים בדפוסים, ילדים, משימות, "עסק בית משותף"?

מה עושים היום?

אז יצאתם סוף סוף למסעדה, מהם נושאי השיחה שלכם? מה תעשו אם נבקש מכם , בזמן דייט זוגי לא לדבר על הילדים, על טכני, על בעיות, על כסף וכמובן לשים טלפונים בצד? בדרך כלל בשלב זה זוגות שואלים: אז על מה מדברים?

הספר "זמן לאהבה" נועד לענות יחד עם זוגות על השאלה: מה עושים בדייט זוגי כשלא ממלאים את המרחב הזוגי בנושאים הנפיצים הנ"ל.

אנו רואים שכאשר זוג מציף את המרחב הזוגי בעומק, צחוק, השראה ופשוט כיף כל תחומי חייו יראו אחרת. התקשורת, המיניות, השוֹנוּת, חינוך הילדים, התפקוד בבית ואף העסקים וההגשמה האישית. הם נזכרים בתכלית, בחלום הזוגי, מקבלים פרספקטיבה והזוגיות נהיית משאב משמעותי עבורם, מקור לקבלת כוח ולא ההפך.

יפה ושונה תהא השנה

הספר "זמן לאהבה" מלווה זוג למשך שנה, 52 שבועות. ומחולק ל6 קטגוריות : דייטים שמתאימים למסעדה,דייטים לטבע, דייטים ב"שלוֹף" (ללא הכנה מראש), דייטים יצירתיים ומושקעים, מפגשים סביב עונות השנה והחגים ומשחקים מוכרים בניחוח זוגי. כל מפגש בנוי מרעיון זוגי, חויה מעשית אינטראקטיבית ונקודה להתבוננות.

מה הקשר בין אהבה זוגית לשלום עולמי? 

העולם סביבנו מלא באנשים הכמהים לאהבה אך הולכים לאיבוד בהישרדות היומיומית. כשאין לך אהבה בחיים, אתה הולך לאיבוד ומתרחק מהאותנטיות הקסומה שיש בחיים. מתמלא בלחצים וחרדות, בתסכול וכעס. מחקרים ברחבי העולם מראים באופן חד-משמעי כי כאשר אדם חי בזוגיות אוהבת, כל תחומי החיים מתברכים מכך. תוחלת החיים ואיכותם, הביטחון העצמי, הסיפוק, המימוש האישי, הקריירה, חינוך הילדים והמשפחה... הכל.

היצטרפו אלינו

אנו מאמינים באהבה, ומכירים את כוחה. אך אנחנו זקוקים לכם, שתצטרפו אלינו, כדי שנוכל לשזור ולמלא אהבה בתוך השגרה המערבית המהירה והדחוסה. הספר "זמן לאהבה" ימלא את חייכם ואת העולם כולו בקסם האהבה.

תמיכתכם תאפשר לנו להוציאו לאור ולהפיצו יחד עם "סטימצקי" הו"ל.

הספר כבר כתוב. עכשיו הוא רק מחכה שתעזרו לו לצאת לדרך. כל שנותר הוא להדפיס ולהפיץ בדרך אליכם ואל אלפי הזוגות שיתחילו לחגוג את את האינטימיות שלהם באהבה כל שבוע.

הצטרפו אלינו - תמכו בהוצאת הספר, הוסיפו אהבה בחייכם

ובעולם כולו.
הפרויקט של

יהונתן ויסכה שומר
צור קשר עם היזם
אנחנו יסכה ויהונתן שומר. סיפור האהבה שלנו התחיל לפני שנים. אבל הרבה יותר מעניין זה שאנחנו במסע יחד. מסע שיש בו הרבה השראה, התמודדות ובחירות, הנאה וגם יצירה משותפים. אנחנו גם, כמו כל זוג נורמטיבי, חיים בשגרה לא מתפשרת, המותירה מעט זמן (אם בכלל) לנשימה, למהות, לקירבה ולכיף משותפים. כמעט מאז שאנחנו יחד אנחנו חוקרים ומגלים את הקשר הזוגי. זה שלנו, ובכלל ביקום. שהרי אהבה וחיבור זה מה שהופך את העולם לכדאי ואפשרי. ואם זאת, כל כך בקלות האהבה והאינטימיות מתפספסת, מתמוססת... לכן הקמנו את "כלים שלובים" - מרכז לזוגיות טובה ומיניות בריאה. ביום-יום (ובהכשרתינו המקצועית) אנחנו עוסקים ביעוץ זוגי ומיני. בהעברת סדנאות וקורסים בהתפתחות אישית, זוגית ואינטימית. מארגז הכלים שלנו: יעוץ מיני. התמקדות. אימון (קואוצ'ינג). תרפית המפגש תרפיה באומנות קונסטלציה משפחתית מסורות קדומות (יהודיות וגם מהמזרח)
61,065
מתוך 60,500 ₪
101%
מומן
0
ימים שנותרו
345
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 מכתב תודה אישי
מכתב תודה אישי מאיתנו, כאות הודיה על שותפותכם בהוספת אור ואהבה בעולם
2 תומכים
מינימום 50 הספר במהדורה דיגיטלית
תקבלו את הספר במהדורתו הדיגיטלית, בה תוכלו להשתמש במחשב, בנייד או בטאבלט שלכם.
7 תומכים
מינימום 60 הספר - "זמן לאהבה"
הספר "זמן לאהבה" יישלח לביתכם בתוספת חתימתנו האישית במחיר השקה (60 במקום 79 בחנויות) - כולל משלוח
261 תומכים
מינימום 70 פרחים של אהבה
המשחק הזוגי "פרחים של אהבה" מבית "כלים שלובים". - כולל משלוח
17 תומכים
מינימום 80 ספר + הקדשה אישית
הספר "זמן לאהבה" ישלח למי שתרצו בתוספת הקדשה אישית וברכה. - כולל משלוח
20 תומכים
מינימום 140 הספר "זמן לאהבה" + "פרחים של אהבה"
הספר "זמן לאהבה" ישלח לביתכם עם הקדשה אישית יחד עם המשחק הזוגי "פרחים של אהבה". במחיר השקה מיוחד - (הספר בחנויות 79 + פרחים של אהבה 80). כולל משלוח.
62 תומכים
מינימום 150 שיעור אינטרנטי - האנרגיה המינית והארכת המשגל
השיעור הזה מיועד לגברים (ובנות זוגם) המעוניינים להאריך ולהעמיק את החיבור, להעלות ולשמר את האנרגיה ביניהם ולהזרים אותה לתוך החיים.
השיעור כולל ידע רפואי מערבי, כמו כן ידע ממסורות עתיקות - מן היהדות וכן מן המזרח הרחוק.
השיעור עובר דרך המערכת "האקדמיה הישראלית ללימודים באינטרנט".

המחיר הרגיל של השיעור 170 ש"ח
2 תומכים
מינימום 150 שיעור אינטרנטי "המרחב המקודש"
האדם - האיש והאשה קיבלו בגופם המון אפשרויות של עונג ותשוקה. המון "כפתורים".
אף אחד מהכפתורים לא עובד "כמו שצריך" אם לא תרימו את "השאלטר הראשי" - המרחב האינטימי.
השיעור "מרחב אינטימי מקודש" עוסק בהכנת המרחב הזה, ב"שאלטר הראשי", בהתכוננות הזוגית למפגש אינטימי גופני ורוחני גם יחד.
השיעור עובר דרך המערכת "האקדמיה הישראלית ללימודים באינטרנט".

המחיר הרגיל של השיעור 170 ש"ח
0 תומכים
מינימום 250 שני שיעורים האינטרנטיים
שני השיעורים האינטרנטיים הנ"ל במחיר של 250 במקום 340 ש"ח.
6 תומכים
מינימום 500 סדנה זוגית בהנחית שנינו + עותק חתום של "זמן לאהבה"
סדנה זוגית (רק שניכם) בהנחיית שנינו לבחירתכם (בוקר משחקים, העשרה אינטימית, אומנות המפגש, כלים לתקשורת זוגית) + ספר חתום שיימסר לידיכם באהבה.
8 תומכים
מינימום 1000 פיקניק מפנק איתנו בחיק הטבע
באמת היינו רוצים לשבת אתכם סתם כך ללא סיבה ומחיר.
אז בואו ניפגש ונדבר על חלומות משותפים לעולם מלא באהבה וקירבה.
את הכסף אתם תורמים לקידום עולם שכזה.
אז ניפגש לארוחת בוקר (עלינו) המשלבת השראה, לימוד ומשחק בטבע + ספר חתום. יש לנו דייט?
0 תומכים מתוך 10
מינימום 2000 יום של טבע וזוגיות
אתם ואנחנו יורדים לנחל עמוד, ליום של טבע, מים, התבוננות ותרגילים זוגיים. כמובן שגם יהיה שם קפה בפינג'ן ועוגיות מ-ה-מ-מ-ו-ת של יסכה.
0 תומכים מתוך 10
מינימום 5000 הקדשה וברכה שלכם מודפסת בתוך הספר
זו הזדמנות עבורכם להוסיף הקדשה לספר המודפס. ולברך ברכה מיוחדת בשמכם לזוגות האוהבים.
0 תומכים מתוך 5
מינימום 5000 חבילת הפלא
בוקר בטבע + פיקניק צהריים מפנק + סדנה זוגית אחה"צ + ספר חתום באהבה לכם + פרחים של אהבה. בקיצור יום שלם ומחשמל שבסופו תצאו עם כמה רעיונות וכלים לחיי אהבה מעמיקים.
5 תומכים מתוך 10