EN HE

הפקת סמינר להסברת היהדות

הפרויקט של
הרב יוסף בן פורת

בס"ד

ברוך ה', השגנו ביחד את היעד:

 גיוס של 30 אלף ש"ח! 


ואנחנו ממשיכים בכל הכח ליעד החדש:

 50 אלף ש"ח!

חברים יקרים, אנחנו כלכך רוצים לעזור לעוד יהודים להתקרב ולהתעורר למציאות חדשה וטובה יותר. 

תמכו בפרויקט וביעד החדש שלנו כדי שנוכל:

- לעשות יותר סמינרים!

- לפנות לקהל גדול יותר של יהודים בכל העולם!

- להזמין את המרצים הטובים בעולם!

- לפרסם סמינרים של יהדות בכל רחבי הארץ!!

- לקרב עוד עשרות ומאות יהודים ליהדות!

תראו מה אומרים המשתתפים של הסמינרים שלנו:

מאיר לניאדו, מורה בבית ספר מחיפה


מיכאל זנו, סטודנט לראיית חשבון, עולה חדש מקזבלנקה


דורון שפר, כדורסלן לשעבר, מושב אמירים


איך היית מרגיש אם היית יודע שעוד יהודי החל לשמור שבת בזכותך?

היית שמח לשמוע שעזרת לאח שלך להכיר את בורא העולם?

זו ההזדמנות שלכם לתמוך בפרויקט הפקת סמינר שיעזור לאחינו שהתרחקו מהיהדות!

לצערנו, אנו חיים בתקופה בה חלק ניכר מעם ישראל נמצא בריחוק אדיר מהשורש היהודי ומהתורה הקדושה. 

מיליוני יהודים חיים את חייהם מבלי להכיר את בורא העולם ומבלי לדעת מה תכלית חייהם!

ובכן, אנחנו פועלים כדי לשנות את זה.

מרכז "אשרי איש" בראשות הרב יוסף בן פורת מעוניין ליזום סמינר סופ"ש מיוחד להסברת היהדות. לסמינר נזמין עשרות צעירים מרקע חילוני שרוצים לדעת עוד קצת על היהדות ומסורת אבותינו. בנוסף, נשלב הרצאות של גדולי הרבנים ואנשי המדע, לצד שיחות עם אישים מפורסמים שישתפו על תהליך ההתקרבות לשורשים ולזהות היהודית.

חשוב לנו להעביר למשתתפים את החוויה המדהימה של השבת הקדושה. חשוב לנו להסביר למשתתפים איזה אוצר אדיר של חכמה אלוקית מונח ממש פה, מתחת לאף שלהם. להם רק נותר לטעום, לנסות ולראות עד כמה טוב ה'.

הצטרפו אלינו, ויחד נעזור לעשרות יהודים להתעורר למציאות חדשה וטובה יותר!

בואו ותהיו חלק מהפרויקט שלנו!

הפקת סמינר מהסוג הזה כרוך בעלויות גבוהות. רק בזכות תמיכתכם נוכל להוציא לפועל את הסמינר! צוות ההפקה מורכב ברובו מאנשים שעובדים למען זיכוי הרבים בהתנדבות! אך עדיין ישנן הוצאות נוספות שעלינו לגייס על מנת שנוכל לקיים את הסמינר הבא. כל סמינר כרוך בעלויות של פרסום, שיווק, אירוח ולינה במלון עבור המשתתפים, מרצים, והפקה.

מי אנחנו?

מרכז "אשרי האיש" להסברת היהדות, פועל כבר קרוב ל-20 שנים כדי לקרב את עם ישראל בארץ ובתפוצות למורשת היהודית באמצעות קיום פעילות הסברה, סמינרים, שבתות אירוח וקירוב.

ראש המרכז הוא הרה"ג יוסף צ. בן פורת שליט"א, ממייסדי תנועת התשובה בישראל, מרצה בערוץ "הידברות", ומגיש התכנית "דיבור צפוף" בה מספק הרב תשובות לכל השאלות המופנות ע"י הציבור החילוני.

מה עשינו עד כה?

עד כה ערכנו אירועי קירוב בסדר גודל קטן יותר בעזרת אנשים נדיבים שפתחו את ליבם. בסוף כל אחד מהאירועים קיבלנו תגובות חמות ומדהימות. בעקבות כל סמינר, משתתפים רבים דיווחו כי התחזקו באמונה ורבים מהם לקחו על עצמם קיום מצוות ושמירת שבת! אחרים אף דיווחו שהחלו לשמוע שיעורי תורה ומקדישים יותר זמן ללימוד והעמקה בדברי התורה הקדושה. הפעם אנחנו רוצים לעשות את זה ובגדול!!!

מה יקרה בסמינר שאנחנו רוצים ליזום?

הסמינר יתקיים במהלך שישי-שבת במלון מכובד בירושלים. אל האירוע אנחנו נזמין עשרות צעירים בעלי רקע חילוני שמעוניינים לדעת עוד קצת על עולם היהדות.

במהלך השבת, יתקיימו הרצאות של רבנים ואנשי מדע מובילים בנושאי מטרת החיים, זוגיות ואהבה עפ"י היהדות, תגליות מדעיות המוכיחות את אמיתות התורה וכן הלאה. בנוסף, אנו נקיים מפגשים פתוחים בהם המשתתפים יוכלו להעלות כל שאלה שעולה על רוחם ולקבל תשובה ברורה ממיטב הרבנים.

פרט להרצאות ושיחות מרתקות, יחוו המשתתפים את חווית קדושת השבת יחד עם תפילות, דברי תורה, סעודות כיד המלך ושירה מרגשת לכבוד היום הקדוש.

הפרויקט של

הרב יוסף בן פורת
צור קשר עם היזם
מרכז "אשרי האיש" להסברת היהדות, פועל כבר קרוב ל-20 שנים כדי לקרב את עם ישראל בארץ ובתפוצות למורשת היהודית באמצעות קיום פעילות הסברה, סמינרים, שבתות אירוח וקירוב. ראש המרכז הוא הרה"ג יוסף צ. בן פורת שליט"א, ממייסדי תנועת התשובה בישראל, מרצה בערוץ "הידברות", ומגיש התכנית "דיבור צפוף" בה מספק הרב תשובות לכל השאלות המופנות ע"י הציבור החילוני.
34,993
מתוך 30,000 ₪
117%
מומן
0
ימים שנותרו
76
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 55 אשריך! דיסק וגם מכתב תודה מהרב יוסף בן פורת
מכתב תודה מהרב בן פורת, אודות מעלת קירוב יהודים לתורה הקדושה, יישלח אליך בתום הפרויקט, לצד דיסק MP3 עם שלל הרצאות מרתקות של הרב. משלוח בדואר ישראל כלול במחיר.
17 תומכים
מינימום 120 כל סדרת "חובות הלבבות" של הרב יוסף בן פורת!
כל סדרת הדיסקים של פרויקט "חובות הלבבות" של הרב יוסף בן פורת. הסדרה כוללת עשרות הרצאות שמע בנושא תיקון המידות וכוללת 5 דיסקים וכ-150 שעות האזנה למיטב ההרצאות! משלוח בדואר ישראל כלול במחיר.
31 תומכים
מינימום 250 דיסק און קי עם מיטב הרצאות הוידאו של הרב באיכות HD
דיסק און קי המכיל בתוכו שעות רבות של הרצאות וידאו באיכות HD לצפיה במחשב הביתי. הדיסק מכיל את ההרצאות הפופולריות ביותר של הרב בן פורת בישראל ובעולם. משלוח בדואר ישראל כלול במחיר.
11 תומכים
מינימום 500 "חברותא" עם הרב בן פורת + ברכה אישית מהרב
הזדמנות פז ללמוד גמרא ב"חברותא" - אחד על אחד, עם הרב יוסף בן פורת שליט"א בישיבה שהוא עומד בראשה בי-ם - חוויה רוחנית יוצאת מן הכלל שלא תישכח לעולם! מתאים גם למתחילים וגם למתקדמים. בנוסף, ברכה אישית הרב במעמד קריאת ספר תורה ביום שבת קודש להצלחה, בריאות ופרנסה בשפע.
14 תומכים
מינימום 1000 תמונה מזהב טהור!
תמונת "ירושלים של זהב" מזהב טהור עם מסגרת מפוארת והקדשה אישית בכתב יד של הרב יוסף צ. בן פורת הכהן ! קבלת התשורה באיסוף עצמי ממשרדי המרכז בי-ם או במשלוח בתוספת תשלום. בנוסף, ברכה אישית מהרב במעמד קריאת ספר תורה ביום שבת קודש להצלחה, בריאות ופרנסה בשפע.
4 תומכים
מינימום 1500 בית מזוזה מעוצב מזהב טהור!
בית מזוזה מעוצב מזהב טהור והקדשה אישית בכתב יד של הרב יוסף צ. בן פורת הכהן ! קבלת התשורה באיסוף עצמי ממשרדי המרכז בי-ם או במשלוח בתוספת תשלום. בנוסף, ברכה אישית מהרב במעמד קריאת ספר תורה ביום שבת קודש להצלחה, בריאות ופרנסה בשפע.
1 תומכים
מינימום 2500 אורח כבוד בסמינר הקרוב!
הזמנת כבוד זוגית לסמינר להסברת היהדות שנערוך בע"ה בירושלים, עם אפשרות להתארח לסעודת שבת בלתי נשכחת בביתו של הרב יוסף בן פורת בשכונת בית וגן בי-ם! בנוסף, ברכה אישית מהרב במעמד קריאת ספר תורה ביום שבת קודש להצלחה, בריאות ופרנסה בשפע.
1 תומכים
מינימום 3500 אורח VIP בסמינר הקרוב!
הזמנת VIP זוגית לסמינר להסברת היהדות שנערוך בע"ה בירושלים, הכוללת חדר במלון ואירוח מלא, עם אפשרות להתארח לסעודת שבת בלתי נשכחת בביתו של הרב יוסף בן פורת בשכונת בית וגן בי-ם! בנוסף, ברכה אישית מהרב במעמד קריאת ספר תורה ביום שבת קודש להצלחה, בריאות ופרנסה בשפע.
1 תומכים
מינימום 5000 פגישה אישית עם שחקן הכדורסל האגדי - דורון שפר
הזמנה זוגית לאירוח מדהים ב"היולי" - כולל לילה ביחידות האירוח של דורון וטליה שפר במושב אמירים הטובל בנוף גלילי קסום. בנוסף, פגישה אישית ושיחה עם שחקן הכדורסל האגדי - דורון שפר, שישתף על תהליך ההתקרבות שלו לעולם היהדות. בנוסף, ברכה אישית מהרב יוסף בן פורת במעמד קריאת ספר תורה ביום שבת קודש להצלחה, בריאות ופרנסה בשפע.
1 תומכים