EN HE

נומרולוגיה לחישוב עצמאי

הפרויקט של
אסתיה חטר גזה

הצטרפו אליי וקחו חלק בהוצאת המהדורה הדיגיטלית של ספרי הנומרולוגיה שלי.


אני רואה בהוצאת המהדורה הדיגיטלית של ספרי שליחות.


שליחות לכל אותם אנשים שרוצים מהידע הרב שאספתי וליקטתי 


במקצועיות רבה במהלך השנים.


שליחות בהעברת קסם הנומרולוגיה והעולם המרתק

 

הנמצא בידי כולנו וניתן ליישום בכל פן בחיינו.


אני מזמינה אתכם לבחור באחת מהתשורות

שהכנתי במיוחד ובכך לתמוך בפרויקט.


השליחות שלי באה לידי ביטוי גם בנספח בספרים - עמותת אחווה וחסד 

עמותה שאיש בה לא גוזר קופונים והיא נותנת מזון כל יום ה' למשפחות שהופנו מהמחלקה לעזרה סוציאלית של העירייה, שזה האוכל היחיד שלהם, למקלטים ובתים עם צרכים מיוחדים ועוד.

בנוסף אני נותנת את המעשר מההכנסות שאני מקבלת לעמותה, למען רכישת האוכל.

========

בחלק השני  של הכתוב כאן יש לי מסר המיועד למורות ומורי הנומרולוגיה בישראל ובעולם.

========

בגלל שאני 'סקרנית עם קוצים', כמו כל לקות למידה, ניגשתי לפרויקט הזה רק לאחר שכתבתי ועדכנתי את הספרים. הם מוכנים להמרתם לספרים דיגיטליים. הדבר יאפשר לך לקבל את התשורות מגיעות לך מהשקעתך תוך פחות מחודש מהרגע שהכסף של הפרויקט יועבר אלי.

אני לא יודעת עד כמה יצא לך להיכנס לעולם הנומרולוגיה אבל העולם הזה ריתק אותי מרגע כניסתי אליו בשנת 1977 ולא עזב אותי לאורך כל השנים.

מדובר בקסם, ידע שהוא קסם למרות שהוא מציאות ממשית שאפשר להשתמש בה כדי להצליח בחיים, כדי לבחור עבודה, זוגיות, שבילי חיים, לדעת כיצד להגיב לאנשים ואירועים ועוד המון דברים - הקסם הוא שהכלי הזה אפשר להשקיע בו זמן מועט ולקבל ידע מעמיק ואפשר להיכנס אליו לעומק ולגלות עולמות נפלאים שכולם ישימים בחיי היומיום.

אני מאפשרת לך ולאנשים המתעניינים או לומדים נומרולוגיה להגיע אליו בנוחות לכן הספר הראשון מכיל את הדרך הפשוטה ביותר ליצור מפת לידה (5-10 דקות) ואת העומק הגדול ביותר שיש של הפירושים המחולקים לכל אחת מארבעת הקטגוריות של מפת הלידה - בסך הכל להיכנס לבצע את ההנחיות ליצירת מפת הלידה ולקרוא את הפירושים הרלוונטיים לאותה קטגוריה -- במקום לבקש מפת לידה לשלם מאות שקלים ולהתעמק כשהסקרנות והקסם יכנסו גם אליך דרך הספר השני, שגם הוא יעלה תודות להשקעתך בפרויקט וכך יאפשר לך להיכנס למעמקי האפשרויות של מפת הלידה, להכיר יותר את קסם חייך האפשריים, לדעת מאילו פחים להימנע, להכיר טוב יותר אנשים אחרים.

 

כאחת מראשוני הנומרולוגים בישראל (או הראשונה) מה שהבאתי בספרי הראשון, הידע העצום והחידושים של פעם, הם הפכו לקלסיקה של התחום הנומרולוגי בעקבות השימוש בהם משנת 1995 והילך על ידי יותר מ 1500 נומרולוגים חלקם מורים שלמדו מהספרים האלו (מורים טובים) שעבורם הידע הפך להיות חלק מובן בקיומו בתחום הנומרולוגי.

רציתי  והוצאתי לאור ספר כמו שאני הייתי רוצה לקנות בתחילת דרכי, ספר שיש בו את כל הידע מא' עד ת' ברור ומסודר בלי שמפתח כלשהו יחמוק ממנו, בלי שאצטרך לחפש מפתחות בספרים אחרים, ותאמינו לי חיפשתי המון מפתחות בהמון ספרים  (באנגלית כי לא היה חומר מודפס גם לא מתורגם).

 

בכל פעם ב16 השנים האחרונות שנאלצתי להגיד שאין לי עותק למכירה הלב שלי כאב על האדם שנאלצתי לדחות. 

ספר שנמצא איתנו הוא יותר מאשר החומר שלמדנו בכיתה כי הוא קומפקטי יחסית לכתב ידנו גם נוח לחיפוש והוא יכול לבוא איתנו לכל מקום  והידע המדויק זמין בכל עת. היכולת להמיר את הספר לדיגיטלי הופך אותו ליותר נייד ויותר זמין. 

זה מה שרציתי עבורי וזה מה שנתתי לציבור ב 1995,  בעדכון חידושים ב 2012 וכעת ממשיכה להוסיף ולעדכן, תודות להשקעה שלך הסדרה של הספרים תתחיל לעלות לרשת ולהיות זמינה אפילו בסלולרי - כספר דיגיטלי (ללא משקל, בלי לכרות עצים, בלי צורך לאחסן, בלי שאאבד דירות בגלל שאני עושה שליחות).

===

פניה למורי הנומרולוגיה

יש שירות שאפשר לעשות לטובת התלמידים שלך, שירות שיקל עליהם לתת ללקוחותיהם כבר מההתחלה מפות לידה מקצועיות  שיעזרו להם ליצור שם טוב ובאופן עקיף גם למורה שלהם. כל אחד מתלמידי הנומרולוגיה שלך יוכל להיעזר בספר א' להעמקת תרגום מפת הלידה ביעילות.

הפרויקט פותח את האפשרות לתת לך אופציה ליצור 'בנק ספרים דיגיטליים':

כל אחד ממורי הנומרולוגיה המלמדים בעברית יוכל להזמין הזמנה מוקדמת, בהתאם לתשורות הרלוונטיות, וליידע אותי למי לשלוח את הספר הדיגיטלי - לנוחות העבודה הנומרולוגית העתידית של אותם תלמידים. (וליידע אותך על כל עותק שנשלח.)


=====


לפני דור הפייסבוק והווטסאפ אנשים נפגשו ודיברו במפגשים חברתיים וכך הגיעו לספרים שלי לקורסים שלי ולמפגשי התרפיה.

כיום ההשקעה שלך בפרויקט, בנוסף לתשורה, היא התחליף היחיד שיאפשר לאנשים להגיע לידע זמין, נוח ליישום וכלכלי המאפשר ללמוד כפי שפעם נהוג היה לעשות.

אני מזמינה אותך להשקיע בפרויקט דרך הזמנת ספרים מוקדמת עבורך ועבור אנשים נוספים וגם לשתף את הקישור של הפרויקט ברשתות החברתיות כך שגם מי שלא הגיע לכאן אך מעוניין תחום, יוכל להשקיע וגם לחסוך עלויות רכישה עתידית, דרך התשורות.. 


אני מעריכה את ההשקעה שלך בפרויקט, התשורה שלך תגיע אליך פחות מחודש לאחר שאקבל את הכסף.

 

תודה, בהצלחה לכולנו


דר' אסתיה חטר גזה Mc.Dהפרויקט של

אסתיה חטר גזה
צור קשר עם היזם
קצת על עצמי: החזון שלי הוא להקים מרכז לימודים כמו בחו"ל, ללימודים מרוכזים, ולאפשר לחוות את השפע ולחוות את המקסימום האפשרי מהחופש השפע והאפשרויות של האישיות החיובית של כל משתתפת ומשתתף........... ....נולדתי וגדלתי בקיבוץ עד לגיל 18 וקצת. ....נולדתי דיסלקטית ודיסגרפית ...... מגיל צעיר העולם המטפיסי והטבע היו הנחמה העיקרית בחיי, גדלתי כילדה מאד בודדה...... .. התחלתי להגיד עתידות מגיל 13 (1968), כמרפאה הוליסטית התחלתי לעסוק ב 1964 טיפול במסז' ואנרגיות בדרך אינטואיטיבית, באמא שלי שסבלה ממיגרנות ובעיות גופניות. ... ... בשנת 1976 למדתי ועזבתי מדיטציה טרנסצדנטאלית כדי להכיר את 'אלוהים שלנו', במקום להתפלל לאליל אינגה. ...... מאחר ודרך הלימוד שלי מאד ייחודית השקעתי את שכר העבודה שלי בספרים, יבוא מחו"ל כ 700 ספרים באינסוף תחומים והייתי כספוג סופג חוקר ומשקיע בין השנים 1982-1991. ......... ... את הקרדיט והוכרת התודה שלי על כישורי קריאה באנגלית מקבל החוג והמורים שלי ללימודי תואר שני במדעי המדינה באוניברסיטת חיפה. ... מבחינה אקדמאית, התואר המתקדם יותר שלי הוא דר' לייעוץ מטפיסי - תחום שמהווה תמונת פאזל מושלמת של כל מגוון תחומי הלימוד שלמדתי מ 1976 ועד בכלל. ........... לישראל הבאתי את תחום התרפיה בצבע ב 1990, הייתי המורה הראשונה לאורה סומא בישראל , משנת 1992... התחלתי לטפל בלקויות למידה בהצלחה ב1972 (בי , באחרים משנת 1993). ....... מ 1976 עסקתי בתחומי המיסטיקה, אזוטריקה, הניסתר בתורת ישראל, רפואה הוליסטית ופילוסופיה מכל הסוגים העתיקים והחדשים יותר (בחצי היום בו לא למדתי או עבדתי). ............ ... משנת 1993 התחלתי ללמד רשמית בתחומי הקריסטלים, דמיון מודרך וחשיבה חיובית. ................. בבתי ספר מאורגנים ומרכזי לימוד בארץ ובחו"ל למדתי: .......בישראל: 1. שיאצו, 2. ביו אנרגיה, .................... באנגליה: 1. אורה סומא תרפיה בצבע (הוסמכתי להוראה), 2. תרפיה בצבע בשיטה שונה; 3. פסיכותרפיה רוחנית (הוסמכתי להוראה); 4. תרפיה בצליל בקולנים (הייתי אסיסטנטית ומורה מחליפה עד 2002 כולל ומורה עצמאית מ 2005)........................... ... סדנאות בישראל: 1. למדתי סדנת שיטת סילבה שאפשרה לי לפתח שיטות נוספות לטפל בלקויות למידה ביעילות; 2. סדנת הילינג עם רוזלין ברוייר (שהיתה הילרית מהשורה הראשונה בארה"ב).................. .... זכיתי לקבל מתנות שמים טיפוליות שאני עובדת איתן ומתנות שמים בתחומים אזוטריים.... חוויתי ניסים גלויים מספר פעמים משמעותי. .... ...................... הנחיתי בישראל את המדיטציה לשלום הראשונה - תל אביב, דולפינריום 31.12.1996.... הנחיתי מסעות מדיטציה בארץ, באנגליה, בנורווגיה ויפן. ... .................... לימדתי קריסטלים והנחתי סדנת תהליכי טרנספורמציה באנגליה ... ............................ טיפלתי בשיטות הייחודיות שקיבלתי בישראל, באנגליה, בנורווגיה וניו-יורק. ............................
607
מתוך 2,200 ₪
28%
מומן
שעות שנותרו
3
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 18 מכתב תודה
מכתב תודה שיצורף למייל שאשלח אליך, כדי לבטא את הכרת התודה שלי עבור ההשקעה שלך בהצלחת הפרויקט.
5 תומכים מתוך 100
מינימום 44 הזמנה מוקדמת של ספר א'
20% הנחה מהמחיר הרשמי (55 ש"ח) כשההשקעה בפרויקט היא כמו הזמנה מוקדמת של הספר הדיגיטלי נומרולוגיה לחישוב עצמאי ספר א' מפת לידה בסיסית ופירושים מורחבים - 443 עמ' פירושים המחולקים לפי הקטגוריות של מפת הלידה.
מתאים לכל מתעניין ומקצוען 'לעשות את החיים קלים יותר' בפירוש מפות הלידה.

תודתי לך על האפשרות שהשקעתך נותנת לי להוציא לאור ספרים אלו ולהשתחרר מהצורך להגיד שהם אזלו.
תודות לך הם יהיו קיימים לנצח עבור כי מי שירצה בהם.
0 תומכים
מינימום 97 הזמנה מוקדמת - ספרים א' ו ב'
20% הנחה מהמחיר הרשמי (55+66=121 ש"ח) השקעה בפרויקט המאפשרת לך תשורה עבורך או כמתנה ממך את שני הספרים הדיגיטליים הראשונים של הסדרה, ספר א' אשר מייעל ומקל על תהליך פירוש מפות לידה נומרולוגיות וספר ב' שהופך את מפת הלידה שלך לכלי עצום לקבלת החלטות ולהבנת פוטנציאל כישרונות, חוזקות, ומגבלות וכך גם להשתחרר מלחצים לביצוע דברים שלא מתאימים לך ולהשתחרר מרגשות אשמה על דברים שלא יכולת לדעת שאינך יכול/ה לבצע.

תודתי לך על האפשרות שהשקעתך נותנת לי להוציא לאור ספרים אלו ולהשתחרר מהצורך להגיד שהם אזלו.
תודות לך הם יהיו קיימים לנצח עבור כי מי שירצה בהם.
3 תומכים
מינימום 444 אבחון ייעוד הנפש והנשמה שלך
בהערכתי לך אני מאפשרת לידע הייחודי להגיע אליך דרך אבחון.
לדעת מה הייעוד של נפש רוח נשמה חיה , שבילים שיותר נוח לממש לפי הנתונים הנומרולוגים שנולדת איתם ולפי הנתונים שהשתנו, אם עלית לישראל מהגולה או שינית/הוספת שם פרטי או משפחה.
האבחון אפשרי לילידי ישראל ולאנשים שנולדו בארצות אנגלוסקסיות, רוסיה (שתעודת הלידה נכתבה ברוסית) ופרס (אירן).
אפשר להזמין אבחונים אלו ב 777 ש"ח בכל עת.

את האבחונים אתחיל לאבחן ואשלח במייל אחד אחרי השני לפי סדר ההזמנה, אחת לשבועיים מתחילת חודש מרץ 2017.

תודה עבור התמיכה בפרויקט
אסתיה
0 תומכים
מינימום 888 אבחון למשפחה, עד 5 משתתפים
כל אחד מאיתנו ייחודי.
הרבה פעמים במשפחה נוצרים מתחים בגלל השונות בין כל אחת ואחד במשפחה
אבל לפעמים מנסים ללמד או 'להכניס היגיון' לאחד מבני המשפחה ופשוט לא מצליחים.

לפעמים מאשימים את מי שלא מקשיב, מי שלא אכפת לו, מי שלא עושה מה שמבקשים
אך לא יודעים שאותו חלק ממשפחה נולד בלי כלים שיוכלו לעזור לו להבין מה שרוצים ממנו בתחום כלשהו, למרות שבתחומים אחרים יהיה מושלם.

האבחון הנומרולוגי המשפחתי שהינו 1500 ש"ח בחיי היומיום
מאפשר להכיר את בני הבית ברמה המשפחתית,
להבין מה התחומים בהם אותו אדם לא יוכל / תוכל להבין אותך ולכן לדעת לשחרר או למצוא דבר אחר להפוך אותו לכלי המרכזי...
האבחון מאפשר להרגיע מתחים.
לא לחשוב שאחד הילדים או ההורים איננו חכם מספיק,
מאפשר לעשות חלוקת עבודה בבית שהיא יעילה ומועילה.
משפר א איכות החיים במשפחה ב תמיכה בפרויקט ב 888 ש"ח במקום 1500 ש"ח.

תודה שנכנסת לכאן,
אשמח שהמומחיות שלי תהיה לעזר.
אתיה
0 תומכים
מינימום 1155 הזמנת 30 עותקי ספר א'
30% הנחה מהמחיר הרשמי של 30 עותקים (55X30=1650 ש"ח).
השקעתך בפרויקט תניב תשורה של 30 עותקי הספר הדיגיטלי נומרולוגיה לחישוב עצמי ספר א' מפת לידה בסיסית ופירושים מעמיקים - עם 443 עמודי פירושים שיהפכו את חיי התלמידים שלך לנוחים יותר כשיוציאו לפועל את שלמדו אצלך. מחיר רשמי של הספר הדיגיטלי 55 ש"ח.

יהיה עבורך 'בנק עותקי הספר הדיגיטלי' אותם אשלח לפי הוראה שלך, בשמך, למען האלקטרוני שאקבל ממך עם הוראת משלוח, בלי להזכיר המחירים.
את המכתב שאשלח אליהם אעביר אליך כדי ליידע אותך שהתהליך בוצע.


תודתי לך על האפשרות שהשקעתך נותנת לי להוציא לאור ספרים אלו ולהשתחרר מהצורך להגיד שהם אזלו.
0 תומכים
מינימום 1650 הזמנת 50 עותקי ספר א'
40% הנחה מהמחיר הרשמי של 50 עותקים (55X50=2750 ש"ח).
השקעתך בפרויקט תניב תשורה של 30 עותקי הספר הדיגיטלי נומרולוגיה לחישוב עצמי ספר א' מפת לידה בסיסית ופירושים מעמיקים - עם 443 עמודי פירושים שיהפכו את חיי התלמידים שלך לנוחים יותר כשיוציאו לפועל את שלמדו אצלך. מחיר רשמי של הספר הדיגיטלי 55 ש"ח.

יהיה עבורך 'בנק עותקי הספר הדיגיטלי' אותם אשלח לפי הוראה שלך, בשמך, למען האלקטרוני שאקבל ממך עם הוראת משלוח, בלי להזכיר המחירים.
את המכתב שאשלח אליהם אעביר אליך כדי ליידע אותך שהתהליך בוצע.


תודתי לך על האפשרות שהשקעתך נותנת לי להוציא לאור ספרים אלו ולהשתחרר מהצורך להגיד שהם אזלו.
0 תומכים
מינימום 10000 25 ש' תרפיה לנשים במקלט
תרומה של 25 שעות תרפיה לשחרור השפעות פוסט-טראומה לנשים וילדיהן, החיים במקלט לנשים מוכות בחיפה.
כדי לעזור להם להשתחרר מהדברים המושכים אותם למטה ומסערות רגשיות וחרדות הצפים מדי פעם. לתת להם אפשרות להתחלה חדשה בלי שימשכו לחייהם אנשי ואירועים מתעללים.
0 תומכים מתוך 3