EN HE

משחקי קופסא שיתופיים

הפרויקט של
אלעד בורקוב

שלום לכולם, 

שמי אלעד, אני יזם בתחום החינוך, בעלים גאה של חברת "שרביט הדרכה" והמותג "סיפור ומשחק". מאחורי נסיון של עשור בפיתוח תכניים חינוכיים מעשירים ואיכותיים לצד מתודות הדרכה מקוריות. 

אני שמח ונרגש להזמין אתכם להיות חלק מהפרויקט שלי בהדסטרט. 

מטרת הפרויקט היא להוציא לאוויר העולם, ולהפיק בתמיכתם הנדיבה, את משחקי הקופסא השיתופיים. 

בעולם התחרותי שבו הורגלנו לחיות, ושאותו אני פוגש מדי יום בעבודתי בגנים ובבתי הספר, המשחקים השיתופיים מהווים שינוי מרענן שמחזיר את ערכי- הסולידריות, שיתוף הפעולה והחתירה למען מטרה משותפת למרכז השולחן.

את המשחקים השיתופיים (Cooperative Games) מבית "סיפור ומשחק" פיתחנו כך שבמקום להתחרות אחד בשני, הילדים מתחרים ביחד במשחק עצמו ומטרתם היא- לנצח את המשחק!!! בדרך הם לומדים לעבוד כקבוצה, להגיע להחלטות ביחד ולסמוך זה על זה. 


תוך הנאה צרופה, אתגר וצחוק, הםמתנסים באתגרי מנהיגות, תיווך בין שחקנים ותכנון אסטרטגי ולעיתים מתרגלים את כל היכולות האלה במהלכו של משחק אחד.

משחק שיתופי עוזר לילדים לבנות כישורי חיים טובים  אשר יסייעו להם בחייהם הבוגרים.
המשחק משפר את ההערכה העצמית שלהם ומגוון מיומנויות אישיות נוספות כמו זיכרון, אסטרטגיה וחשיבה מערכתית. בנוסף, המשחקים השיתופיים מספקים הזדמנות להורים או לגורמי טיפול לשחק כצוות יחד עם הילד  ולתת לו תחושת הצלחה אמיתית, ללא ההרגשה ששוב "נתנו" לו לנצח. במידה והמשחק מנצח, תחושת אי ההצלחה אינה נחווית רק על ידי הילד אלא הוא חולק אותה עם דמות של חבר או מבוגר, ותמיד קיים האתגר לנסות לשחק שוב והפעם לנצח את המשחק. 

המשחקים מיועדים לגילאי 4 ומעלה, כל משחק מכיל מספר רמות קושי על מנת לשמור על עניין לאורך זמן. אה, ומנסיון אישי, גם מבוגרים נהנים מאוד לשחק בהם :) 

מה עשינו עד כה ומה החלק שלכם אתם שואלים??

אז, מאחורינו מאות שעות פיתוח והתנסות במשחקים עם ילדים ב"שטח". בהמהלך הפיתוח גיבשנו את ה"סיפור" העומד מאחורי כל משחק, זיקקנו את החוקים והכללים תוך שימוש בעקרונות סטטיסטים מסובכים ביותר, קבענו דרגות קושי משתנות ויחד עם הגרפיקאית המופלאה שלנו, עיצבנו והפחנו בדמויות פרי דמיוננו, צבע וחיים. 

אנחנו מבקשים את התמיכה והשותפות שלכם בצרכן העיקרי של התקציב שלנו- הפקת המשחקים. 

מה זה אומר? רכישת החלקים, הדפסת המשחקים בבית דפוס, ייצור, אריזה והפצה. ברצוננו לציין שאת מלאכת האריזה נפקיד בידיהם האוהבות של בעלי צרכים מיוחדים במע"ש. מחיר המשחקים בחנויות יעמוד על 85 שקלים, ויש לכם כעת הזדמנות להיות חלק מבשורת המשחקים השיתופיים ולקבל את המשחקים בהנחה משמעותית יחסית למחירם העתידי בחנויות. 

תומכים יקרים כאן המקום שלכם להרים את הכפפה ולהושיט יד. היכנסו לדף הפרויקט, בחרו בתשורה המתאימה לכם ביותר, ספרו לחברים, בני משפחה, הורים, אנשי חינוך שאתם מכירים והפיצו את הבשורה. אנחנו לא יכולים לחכות כבר להביא לפתח ביתכם משחק שיתופי טרי וחם מהדפוס. בלעדיכם, זה לא יקרה.    

תודה מראש,

אלעד וצוות סיפור ומשחק

ועכשיו, נרגשים להכיר לכם את המשחקים שלנו!!

To To אפריקה -  

משחק שיתופי לגילאי 4+ המיועד לשני שחקנים ומעלה. על השחקנים לעזור לחיות הסוואנה הססגוניות להגיע אל התחנה, לפני שהרכבת עוזבת את הרציף. משחק הרפתקאות מהנה המשלב זיכרון ואסטרטגיה. 


היכון, הכן, גזר! 

הצב השובב והארנב הנלהב רוצים להגיע אל החממה, לשלוף את הגזרים מהאדמה ולזלול אותם בהנאה. מטרת השחקנים היא לעזור יחד לחקלאי החרוץ לקטוף את כל הגזרים מהאדמה לפני שאחת החיות מגיעה אליהם. משחק שיתופי לגילאי 4+, מיועד לשני שחקנים ומעלה.

אנטרטיקול- 

פינגי הפינגווין מנסה לבנות את האיגלו שלו. על השחקנים לעזור לו, תוך שיתוף פעולה ותכנון אסטרטגי, להשלים את בניית ביתו הקריר לפני ששרקי הכריש מגיע אליו. משחק שיתופי לגילאי 4+, מיועד לשני שחקנים ומעלה.

 

תיבת נח- 

החיות הסתדרו זוגות זוגות, ועכשיו עליהן להגיע לתיבת העץ, לפני שמי המבול באים ועולים. על השחקנים לסייע להם להיכנס לתיבה, בעזרת שיתוף פעולה, חישוב צעדים ותכנון מקדים. המשחק מיועד לגילאי 4+, לשני שחקנים ומעלה. 


תודה ענקית מראש לכל המתעניינים, השותפים והתומכים שלנו,

מי יתן ותבוא ברכה על ראשכם

הצוות הפרויקט של

אלעד בורקוב
צור קשר עם היזם
הי, שמי אלעד ומזה כעשור אני חי ונושם את עולם הילדים. הקמתי את חברת "שרביט הדרכה" המספקת שירותי תוכן והדרכה למגוון רחב מאוד של מסגרות (בתי ספר, צהרונים, עיריות מתנ"סים ועוד). אני מעסיק צוות מדריכים מדהים ונאמן שבלעדיו שום דבר מזה לא היה קורה, מלמד ולומד בעצמי ובעיקר נהנה מכל רגע. אני מבין היטב את חשיבות ההעשרה החינוכית בגיל הרך ואת הצורך למלא את שעות הפנאי של הילדים בתוכן איכותי, מעורר מחשבה ומהנה. בדיוק בשביל זה אני יוצר, בעזרתכם, את חווית המשחקים השיתופיים שתביא משהו אחר לעולם הילדים.
66,375
מתוך 65,000 ₪
102%
מומן
0
ימים שנותרו
211
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 30 מכתב תודה אישי וחיבוק ווירטואלי
מכתב תודה אישי וחיבוק ווירטואלי ענק
13 תומכים מתוך 100
מינימום 45 ציור ממוסגר של דמות+ הקדשה אישית
הגרפיקאית המופלאה שלנו תצייר עבורך דמות לבחירתך מבין דמויות המשחקים. הציור ילווה בהקדשה אישית מאת היזם ובמסגרת, וישלח לביתך באמצעות דואר ישראל
4 תומכים
מינימום 65 משחק אחד לבחירה+ משלוח
לבחירתך אחד מבין ארבעת המשחקים השיתופיים שפיתחנו- אנטרטיק- cool, תיבת נוח, היכון, הכן, גזר!, או To to אפריקה

בבקשה צינו בהערות את המשחק שבחרתם, המשלוח לביתכם דרך דואר ישראל
79 תומכים
מינימום 120 שני משחקים לבחירתך+ משלוח
לבחירתך שניים מבין ארבעת המשחקים השיתופיים שפיתחנו- אנטרטיק- cool, תיבת נוח, היכון, הכן, גזר!, או To to אפריקה

בבקשה צינו בהערות את המשחקים שבחרתם, המשלוח לביתכם דרך דואר ישראל
44 תומכים
מינימום 160 שלושה משחקים לבחירתך+ משלוח
לבחירתך שלושה מבין ארבעת המשחקים השיתופיים שפיתחנו- אנטרטיק- cool, תיבת נוח, היכון, הכן, גזר!, או To to אפריקה

בבקשה צינו בהערות את המשחקים שבחרתם, המשלוח לביתכם דרך דואר ישראל
5 תומכים
מינימום 200 כל ארבעת המשחקים+ משלוח
תקבלו את כל ארבעת המשחקים השיתופיים המהנים, המשלוח לביתכם דרך דואר ישראל
92 תומכים
מינימום 350 פעילות לילדים המשלבת משחקים שיתופיים
תקבלו את שני משחקים לבחירתכם, יחד עם מדריך מקצועי שיגיע לביתכם (או לכל מקום שתבחרו) ויערוך סדנה מהנה יחד עם המשחקים. הסדנה בת 45 דקות, מיועדת לעד 10 ילדים באזור המרכז (גדרה- חדרה)
אנא ציינו בהערות את המשחקים שבחרתם
ופרטי יצירת קשר לתיאום הסדנה
5 תומכים מתוך 12
מינימום 550 פעילות לילדים המשלבת משחקים
תקבלו את כל ארבעת המשחקים יחד עם מדריך מקצועי שיגיע לביתכם (או לכל מקום שתבחרו) ויערוך סדנה מהנה יחד עם המשחקים לעד 30 ילדים באזור המרכז (גדרה- חדרה). הסדנה בת 45 דקות
אנא צרפו פרטי יצירת קשר לתאום סדנה
10 תומכים מתוך 10
מינימום 1500 מסיבת יומולדת לבחירה
מסיבת יומולדת בהובלת צוות המדריכים המיומן של שרביט הדרכה. תוכלו לבחור בין הסדנאות המהנות שלנו: קסמים, פריזבי, ג'אגלינג, בצק סוכר או פעילות מדעים ויצירה. ילד\ת היומולדת יקבלו משחקים שיתופיים לבחירתם וכל האורחים יקבלו פרסים והפתעות ברוח הסדנא שתיבחר.
מסיבת יומולדת לעד 30 ילדים באזור המרכז (גדרה-חדרה)
אנא ציינו בהערות את המשחקים שבחרתם
ופרטי יצירת קשר
8 תומכים מתוך 8