EN HE

יער הקקאו

הפרויקט של
יער הקקאו

בואו להיות שותפים שלי בהקמת מרכז השוקולד של יער הקקאו בירושלים!

את הנכס כבר רכשתי באמצעות הלוואות לעסקים, אבל אני צריכה את תמיכתכם כדי להפוך אותו למרכז שוקולד הכולל מפעל, חדר סדנאות, בית שוקו קטן (זה כמו בית קפה אבל העיקר זה שוקו) וכמובן חנות המפעל של יער הקקאו. עזרו לי לגייס את הממון הדרוש ותנו לי להחזיר לכם בשוקולדים, בחוויות ובאהבה!

יער הקקאו כשר למהדרין בהשגחת הרבנות ירושלים. בין מוצרינו תמצאו מוצרים טבעוניים, מוצרים פליאו, מוצרים המתאימים לסוכרתיים, ואפילו סדרה מיוחדת לנשים הרות ומיניקות. רוב המוצרים שלנו נטולי אלכוהול, וכולם נטולי גלוטן. המפעל יהיה סביבה נקייה מגלוטן.


*** עדכונים שוטפים ***

עזרה לתומכים שרוצים ולא יכולים

"היינו רוצים לתמוך, אבל..."
אנחנו לא מסתדרים עם המערכת. תוכלו אולי לתמוך בשמנו?

כן! התקשרו לקארין, 058-6492522 והיא תיקח מכם את הפרטים ותכניס אותם למערכת. אם היא לא זמינה - לשלוח SMS או ווצאפ (כי הודעות קוליות לא תמיד ברורות) והיא תחזור אליכם.

אנחנו חוששים לתת כרטיס אשראי באינטרנט. יש דרכים אחרות?

בוודאי! אפשר לתמוך בהעברה בנקאית להדסטארט (פרטים בפרטי), וכמו כן נשמח לתמוך בשמכם עם כרטיסי האשראי שלנו תמורת תשלום במזומן. לשם כך אתם מוזמנים לאחד מדוכני יער הקקאו - בדף הפייסבוק שלנו יש שעות פתיחה בתחנה החדשה ומיקומי דוכנים יומיים. אם אתם לא ירושלמים, צרו קשר ונראה אם יש לנו מישהו בסביבתכם. אנחנו עורכים רישום פרטים גם כדי לתמוך בשם הנכון ועם פרטי הקשר הנכונים, וגם כדי לוודא שתקבלו את התשורה שלכם בכל מקרה (בתמיכה במזומן אפשר גם לקבל את התשורה על המקום, אנחנו נרשום הערה בהתאם).

ממשיכים במבצע השיתופים 

יש לנו מבצע מהמם בשם תמכת-תיארת-שיתפת-זכית. משתפים את השיר של קארין ממן, ומתארים את הפרלין שאתם הכי אוהבים.  

הנה הקישור לפייסבוק כולל כל הכללים. לא לשכוח לכתוב את הלינק לעמוד הזה בשיתוף שלכם! is.gd/cocoaforest . 

היסטוריה

הדסטארט יקר,

לפני שנה, החלטתי לעזוב את משרתי כעורכת דין ולהגשים חלום: להקים מפעל שוקולד בוטיק, ולייצר כל יום, כל היום, פרלינים מיוחדים בטעמים מפתיעים ולא שגרתיים. בשנה הזאת השקעתי המון בפיתוח העסקי, וחשוב מכך – בפיתוח פרלינים ששמם כבר הולך לפניהם ברחבי ירושלים ובחברות ההייטק באזור.

גם כשוקולטיירית החלטתי לשים דגש על תרומה לחברה. אני עובדת בשיתוף פעולה עם עמותת שק"ל, מעבירה קורסים וסדנאות לנוער וצעירים בסיכון, ומעסיקה את בוגרי הקורסים המתאימים ביער הקקאו. אני מעסיקה גם עולים חדשים. העובדים שלי כולם שותפים ממש בהכנסות, בניהול ובנשמת המיזם, ויש חודשים שאני מרוויחה פחות מהם...

אני אוהבת את העובדים שלי, והם אוהבים אותי. יחד אנחנו מנסים לקדם את המטרה המיוחדת הזאת, של נתינה מעומק הלב והנשמה לכל מי שסביבנו, שוקולד מעולה, סדנה מרגשת, כוס שוקו חם ושיחת נפש בשעת לילה. אנחנו כמו משפחה קטנה, שמנסה להוסיף אור לעולם.

איתנו פעילים גם ארבעת ילדי המתוקים, אוֹרי, יואלי, נעמי ובַּצִי, ובן זוגי גיא (שהגשים אף הוא חלום, ובגיל 35 הלך ללמוד רפואה), ובעצם אנחנו מחפשים כאן להרחיב את המשפחה המופלאה הזאת. אנחנו מבקשים את התמיכה שלכם בעיקר כדי שתהיו חלק מהדבר המופלא הזה. הלוואי שתבואו :)

לפני כמה חודשים פרסמתי בפייסבוק פוסט שפנה לאדם אחד שקנה ממני שוקולד בשטר מזויף. משהו במראהו נגע ללבי, ונתתי לו פרלינים מעולים בהנחה – פסיפלורה, בזיליקום וקרמל מלוח. כשהבנתי שהכסף שנתן לי היה מזויף הוא כבר נעלם, ואני נשארתי עצובה ופגועה. בפוסט הצעתי לו להחזיר לי את הכסף שגנב, ואני בתמורה אתרום מחצית מרווחיי בתקופה זו לשיקום אנשים כמותו. אותו זייפן לא חזר, אבל עשרות אלפי אנשים הגיבו לפוסט והציעו תמיכה ועזרה, וגם לתת לי את אותם 100 שקלים.

אני סירבתי לתרומות ורק ביקשתי שתבואו לקנות שוקולד, ואתם עשיתם זאת, ובגדול. המכירות שלי הוכפלו מאז, ואני ממש חייבת לפתוח מפעל גדול יותר כדי לעמוד בביקוש ולהמשיך לצמוח. הצורך, יחד עם התמיכה המדהימה שקיבלתי מכל כך הרבה אנשים, הדליק לי נורה כזאת מעל לראש:

אתם המשקיעים הכי טובים שאני יכולה לבקש! בחרו תשורה כאן משמאל (בסלולר: כאן למטה) וקדמו אותי עוד צעד לעבר מרכז השוקולד של יער הקקאו! מטרות

את המבנה שבו אקים את מרכז השוקולד של יער הקקאו כבר קניתי באמצעות הלוואות לעסקים בערבות המדינה. התכניות מוכנות ואנשי המקצוע כבר נמצאו, אבל את הפוש האחרון אני צריכה מכם: בתמיכתכם אשפץ את המבנה ואתאים אותו לדרישות מכון התקנים, משרד הבריאות, מכבי האש, עיריית ירושלים, משגיחי הכשרות ומי לא... וגם לצרכים של יער הקקאו.

במרכז השוקולד של יער הקקאו יהיה, כמובן, מפעל יער הקקאו, שייצר פרלינים ובארים מיוחדים וטעימים, כמו היום רק בהיקף יותר גדול ועם יותר מקום לזוז; חדר סדנאות רחב ידיים שיוכל לשמש גם לאירועים, למסיבות, לישיבות, להרצאות ועוד; חנות המפעל ובית שוקו (שזה כמו בית קפה, אבל המרכז הוא שוקולד).

במרכז השוקולד אמשיך וארכז את כל פעילותי העסקית, הקולינרית והחברתית. אמשיך לתת סדנאות לאוכלוסיות מצוקה ולהעסיק עולים חדשים ונוער וצעירים בסיכון, ואמשיך להמציא טעמי פרלינים ייחודיים ומשוגעים. מעת לעת אזמין אתכם, התומכים, לטעימות של פרלינים חדשים.

הלוואי שאצליח לגייס את כל הסכום הדרוש דרך התמיכות שלכם!

הצוות

אני – יערה קלמנוביץ' (פרומקין), אמא ל־4, עו"ד חברתית לשעבר, נושמת שוקולד ויזמת בנשמה.

תמר עילם גינדין, בת דודתי הגדולה, שמאחוריה מספר קמפיינים מוצלחים בהדסטארט. פחות או יותר מנהלת את הקמפיין וגם תרמה כמה תשורות במסגרת הוצאת זרש. ביתה הוא מרכז ההפצה שלנו בכפר סבא. תמר היא החילונית היחידה בקמפיין, ולכן יש לשער שהיא עושה F5 בזמן ששאר הצוות שומר שבת ומעלים עין.

יובל קפלן, מייעץ לקמפיין וגם תרם כמה תשורות לקמפיין, כשותף בהוצאת זרש. הוא מרכז את ההפצה בתל אביב.

אריאל פרומקין, אחי ובעל הסטודיו "סיפורי סבתא". צלם ועורך הווידאו של הקמפיין ושל מדרגת התמיכה "מצווה גלויה". הסטודיו שלו הוא מרכז ההפצה בגוש עציון.

קארין ממן, זמרת בחסד וחברה טובה. מפיצה ומשווקת את הפרויקט כאילו אין מחר, וגם הקליטה לנו את השיר "אני אוהב שוקולד ואת יערה", ותרמה הופעה למסיבת הרווקות שלכן!

אודיה גודארד, חברת נפש שלי, כלכלנית ומומחית לשיווק.

ביתיה נויהוף, עוזרת בהפצת הקמפיין ועושה F5 כשאני עסוקה בפיתוח טעמי פרלינים חדשים.

מרים ושרה צ'סלר, העובדות המדהימות שלי. אם תזמינו סדנה בפולנית, מרים תהיה זו שמעבירה אותה. מרים גם באה להתראיין איתי בתוכנית הבוקר של ערוץ 10, אתם יכולים לראות את הפלא הזה למטה ב"מן התקשורת".

שושנה הופמן, גם היא עובדת נפלאה של יער הקקאו, מרכזת את ההפצה לקהילה האנגלוסקסית בארץ, וקצת בחו"ל.

והחשוב מכול – ד"ר גיא קלמנוביץ', בעלי היקר, שמגדל את הילדים בזמן שאני עושה F5.

ואתם, שותפיי היקרים. בלי התמיכה שלכם זה פשוט לא יקרה... אז בחרו תשורה וקדמו אותי עוד צעד לכיוון מרכז השוקולד יער הקקאו!

יער הקקאו שוקולד ג'נדויה
ג'נדויה. מימין לשמאל: פיסטוק ושוקולד לבן, שקדים ושוקולד לבן, אגוזי לוז ושוקולד חלב, אגוזי לוז ושוקולד חלב (תאורה אחרת), חצי שקל.


תשורות

יש לנו תשורות לכל כיס ולכל רמת מעורבות, החל מח"י שקלים ועד שבעים אלף ש"ח. אתם מוזמנים לבחור את זו שמתאימה לכם כאן משמאל (בסלולר: כאן למטה):

כל התומכים יוזמנו להצטרף לקבוצת פייסבוק סגורה של תומכי הקמפיין. אני עדיין לא יודעת מה יקרה שם בדיוק. עדכוני קמפיין ועדכונים מאחורי הקלעים, התייעצויות לגבי תשורות נוספות או תשורות מיותרות, בחירת חיות חדשות למארזי יער הקקאו ועוד. כמו כן, כל התומכים יוזמנו מעת לעת לטעימות פרלינים חדשים.

מלבד זאת, יש אפשרות לקבל שוקולד, בהרבה צורות ואופציות! פרלינים – ממארז בודד ועד מנוי שנתי, ג'נדויות (לבבות ענקיים עשויים קרם אגוזים ושוקולד), בארים של שוקולד מריר 85% עם פירות או אגוזים, סדנאות חווייתיות שתצאו מהן עם פרלינים מעשי ידיכם, סדנאות משפחתיות בשיתוף נפתלי וניצן ישראלי, שתצאו מהן גם עם פרלינים וגם עם תובנות וחיזוק הקשר, סדנאות שוקולד בשילוב הרצאות של ד"ר תמר עילם גינדין, משלוחי מנות שווים ביותר לחך ולרוח, שוקו חם, ספלים ממותגים ועוד ועוד ועוד!

הנה קצת תמונות והסברים על תשורות ספציפיות (לפי הסדר שבו התשורות מופיעות):

שוקו חם

השוקו החם הרגיל שלנו הוא חלב + שוקולד מריר 65%. אני מתכננת להוסיף אופציה טבעונית (חלב סויה), אופציית פליאו (מריר 85% ושמנת) ואופציית שוקולטה חלבית (65% ושמנת). אם אתם טבעונים או פליאוליתים ותודיעו מראש, זה ייתן לי תמריץ להזדרז ולהוסיף את השוקו המתאים לכם!

ספלי אספרסו 200 מ"ל או מאגים 330 מ"ל

כל הספלים באים עם שוקו חם או סיידר חם ומילוי חוזר. בסט ספלים יש אפשרות להחליף את השוקו בדוכן, בשוקולד להכנת ארבע כוסות שוקו או שוקולטה בבית (לבחירה ארבעה סוגי שוקולד שונים, חלב/שמנת לא כלולים). סט כולל ינשוף, שועל, נקר ועופר.

חפיסות שוקולד (בארים)

75 גר' של שוקולד עם פירות או שברי אגוזים. בכל הבארים יש אופציה לכשל"פ (כשר פליאו) או טבעוני. בתמונה בארים עם חמוציות, פיסטוקים ואגוזי לוז בהתאמה, אבל אני כל הזמן מפתחת חדשים.

משלוחי מנות

למשלוחי המנות מצורף ספרה המצוין של תמר עילם גינדין. הנה הצצות לספר: מגילת אסתר מאחורי המסכה, ובאנגלית – The Book of Esther Unmasked. הרצאה על בסיס הספר (או כל הרצאה אחרת) היא חלק מתשורת "פורים בחברה או בחבר'ה".

מסיבת רווקות: עד 30 נשים

סדנת שוקולד שלי, שבסופה כל אחת מ-30 המשתתפות יוצאת עם 20 פרלינים מעשה ידיה, ובנוסף הופעה של הזמרת המהממת קארין ממן. התשורה מנוסחת בלשון נקבה כי היא מיועדת רק לבנות, ועמכם הסליחה.

אירוע בחדר הסדנאות או סיור מודרך במפעל

זו התשורה היחידה שתלויה בקיומו הפיזי של המפעל ולכן אינה מיידית.

מנויים שנתיים לפרלינים: קופסה אחת שמתמלאת כל שבוע

שימו לב שהמונח "מנוי שנתי" פשוט מתייחס ל־52 פעמים. זה לא באמת חייב להיות פעם בשבוע. אם אתם מתכוונים לנצל את כל המנוי במכה אחת, זה מחייב היערכות שלי, אז תודיעו לי מבעוד מועד. אם הקופסה אבדה או התבלתה, בואו עם קופסה מהבית או שלמו 5 ש"ח על קופסה חדשה.

אירוע קומפלט לחברָה או לחברֶ'ה

סדנת שוקולד + הרצאה של ד"ר תמר עילם גינדין. תמר היא בלשנית ומומחית לאיראן, וההרצאות שלה מצחיקות ומרתקות ברמות אחרות. בגלל קרבתנו לפורים, אני נותנת לכם את חלקה הראשון של הרצאה שהיא נתנה אצלנו בקהילת בית ישראל בירושלים לפני כך וכך שנים. אפשר לראות דוגמאות להרצאות נוספות שלה ביוטיוב ובווימאו, ולמצוא פירוט כמעט מלא באתר הרצאות ההעשרה.

הרצאה לפורים: מגילת אסתר - מסמך היסטורי

סקרנית כבר לראות מה בחרתם... 

קבלת התשורות

התשורות אינן כוללות משלוח. בסוף הקמפיין נשלח טופס שבו תוכלו לבחור את דרך קבלת התשורה (ואם זה לא איסוף עצמי מדוכן - אז גם את הטעמים).

  • את כל התשורות שאינן חווייתיות אפשר לאסוף בדוכן יער הקקאו בתחנה הראשונה בירושלים, ומי שירצה לחכות הרבה זמן עם איסוף התשורה, יוכל לאסוף מבית השוקו אשר במרכז השוקולד יער הקקאו בתלפיות.

  • אפשר גם לאסוף תשורות בתיאום מראש בדוכן יער הקקאו בחברת ההייטק שלכם, אם יש (אין לכם דוכן יער הקקאו?! פנו עוד היום למנהלת הרווחה שלכם והמליצו שיהיה! אנחנו מקבלים סודקסו, תן ביס וכרטיסי אוכל האחרים.)

  • משלוח תשורות בתוספת תשלום (25 ש"ח) -- במדרגת תמיכה נפרדת (מי שייזכר באיחור, עד שבוע אחרי הקמפיין, יוכל לשלם גם בנפרד). אם יהיו הזמנות של יותר מ־2000 ש"ח ברדיוס ק"מ או באותה שכונה (בעיר) או באותו יישוב קטן, המשלוח יהיה חינם, ואז מי שיתמוך במדרגת המשלוח יצ'ופר בבאר שוקולד מתנה. כדאי להתארגן כמה שכנים! לבסיסים צבאיים ולחברות הייטק שעובדות עם סודקסו, תןביס וכרטיסי אוכל אחרים – משלוח חינם מעל 1000 ש"ח הזמנות.

  • מכיוון שאי אפשר לשלוח משקאות (או לנייד לדוכנים בחברות ההייטק), מי שבחר תשורה הכוללת שוקו, יוכל לבחור בטופס שבסוף הקמפיין אם הוא רוצה שוקולד ומתכון להכנת השוקו/שוקולטה לבד בבית, או לשמור את הזכות לשוקו/סיידר לפעם הבאה שיגיע לירושלים (גם אם זה בעוד שלוש שנים).

  • מחיר המשלוחים לחו"ל משתנה לפי המדינה וגודל ההזמנה. אין אחריות על צורת הפרלינים, אבל מובטח שהם יהיו טעימים גם אם יימעכו! תומכים מחו"ל צריכים לתמוך דרך הגרסה האנגלית של הקמפיין.

  • המשלוחים ייצאו בתוך חודש מסיום הקמפיין. אם נצליח מעל ומעבר למשוער – תנו לנו חודשיים.

יער הקקאו שוקו ופרלינים
שוקו ופרלינים לדוגמה


בתקשורת

7.2.2017 יערה בממלכת השוקולד באתר Ynet. שתפו והגיבו!

2.2.2017: מעז יצא מתוק: הסרוגה שעזבה הכול למען השוקולד באתר סרוגים. שתפו והגיבו!

23.1.2017: מעלה טורים - הטור של הלל גרשוני באתר מידה: מלחמת המדינה בעסקים הקטנים: כשיער הקקאו נתקל ביער הביורוקרטיה (אם אתם רוצים לשתף את הטור בווצאפ, טוויטר או כל מדיום שדורש קיצור, זה הלינק המקוצר: is.gd/YAARAMIDA (יש חשיבות לאותיות גדולות או קטנות)

אור ומיה - תוכנית הבוקר של ערוץ 10, יום רביעי 25.1.2017:


ידיעות ירושלים:

ידיעות אחרונות 31.1.2017


עופר צ'יזיק, בראש צעיר, רשת א' 21.7.2016 (עדיין מחכים שארכיב רשת א' ימצא)

עידו קינן, רבע לדיגיטל, גלי צה"ל 27.9.2016

אורלי וגיא, ערוץ 10, 15.9.2016


אתם עוד כאן?

כל הכבוד!

עכשיו תתמכו כדי שיהיה לכם הרבה שוקולד. תודה!הפרויקט של

יער הקקאו
צור קשר עם היזם
ילידת 1980, זוגתו של גיא ואמם של אורי, יואלי, נעמי ובצי. גדלתי בעפרה, ואחרי שנתיים של שירות לאומי במקלט לילדים בסיכון, נשארתי בירושלים. מאז אני חיה בקהילת בית ישראל בשכונת גילה - קהילה מעורבת לדתיים ולחילונים, ו"מתנחלת בלבבות". השוקולד התחיל אצלי כתחביב שהפך לרציני יותר ויותר, כולל לימודים אצל השוקולטייה הצרפתי ז'ק ז'נאן, הנחשב לשוקולטייר מס. 1 בעולם (אם כי אין על מוטי, המורה הראשון שלי). בגיל 35 עזבתי את משרתי כעורכת דין כדי להגשים חלום ולהפוך לשוקולטיירית ויזמת. כיום אני חיה, נושמת וכמובן זוללת שוקולד. השוקולד מאפשר לי להגיע ולגעת ביותר אנשים, לעשות יותר אנשים יותר מאושרים, וגם לתת דרור לדימיון שלי בהמצאת טעמי פרלינים משוגעים יותר ומשוגעים פחות.
397,025
מתוך 360,000 ₪
110%
מומן
0
ימים שנותרו
984
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?

הפרויקט בשיתוף

מינימום 18 אהבה שאינה תלויה בדבר
מאמינים בחזון מרכז השוקולד יער הקקאו ורוצים לתמוך באופן סמלי? זו התשורה בשבילכם. מרגע סיומו המוצלח של הקמפיין אתם מוזמנים לשוקו או סיידר חם ושני פרלינים בדוכן יער הקקאו במתחם התחנה. (שווי התשורה: 20 ש"ח)
200 תומכים
מינימום 25 משלוח בארץ
ירושלים רחוקה לכם?
אז השוקולד יגיע אל סף דלתכם, מאילת ועד מטולה.
ואם יגיע לכם משלוח חינם במסגרת 2000 ש"ח לק"מ?
אז תקבלו באר שוקולד במתנה (בשווי 27 ש"ח).
***שימו לב שמדרגה זו אינה רלוונטית לסדנאות. בתשורות הכוללות משקאות - אפשר לשמור את הזכות עד שתגיעו לירושלים, או להמיר את המשקה בשוקולד ומתכון להכנת כוס שוקו***
120 תומכים
מינימום 60 י"ג ושוקו
עם סיומו המוצלח של הקמפיין, אתם מוזמנים לאחת מנקודות האיסוף שלנו ברחבי הארץ, לקבל מארז של 13 פרלינים. לאוספים בדוכן יער הקקאו במתחם התחנה הראשונה בירושלים, יחכו גם כוס שוקו או סיידר חם. (שווי התשורה: 70 ש"ח)
הוסיפו 25 ש"ח למשלוח עד הבית (אפשר במדרגת התמיכה הנפרדת).
238 תומכים
מינימום 90 עשרים ושוקו
עם סיומו המוצלח של הקמפיין, אתם מוזמנים לאחת מנקודות האיסוף שלנו ברחבי הארץ, לקבל מארז של 20 פרלינים. לאוספים בדוכן יער הקקאו במתחם התחנה הראשונה בירושלים, יחכו גם כוס שוקו או סיידר חם. (שווי התשורה: 100 ש"ח)
הוסיפו 25 ש"ח למשלוח עד הבית (אפשר במדרגת התמיכה הנפרדת).
135 תומכים
מינימום 100 סט כוסות ושוקו
סט של ארבע כוסות יער הקקאו (200 מ"ל) עם שוקולד בלגי מעולה להכנת (קצת יותר מ)ארבע כוסות שוקו או שוקולטה. לבחירתכם: מריר 85%, מריר 60%, חלב ולבן. בבית, תחממו כוס שוקולד עם 4 כוסות חלב (לשוקו) או שמנת (לשוקולטה). מי שמתעצל או סתם רוצה להתפנק, יכול להחליף את השוקולד להכנה בבית ב־12 מילויי שוקו/סיידר בדוכן. ציינו זאת בהערות.
(שווי התשורה: 160 ש"ח)

הוסיפו 25 ש"ח למשלוח עד הבית (לא חייבים להחליט עכשיו, יש גם מדרגת תמיכה נפרדת לשם כך!).
70 תומכים
מינימום 100 זייפן יקר
זוכרים שרציתם להחזיר לי את ה־100 ש"ח שהזייפן גנב ממני? הנה ההזדמנות שלכם. בתמורה אשלח לכם למייל שובר לרכישה ב־100 ש"ח בכל אחד מדוכני יער הקקאו או באתר. קנו מה שבא לכם, ועל כל קנייה אוסיף שלושה פרלינים: פסיפלורה, בזיליקום וקרמל מלוח (אפשר לשנות).
(שווי התשורה: 115 ש"ח)
207 תומכים
מינימום 150 סט ספלים ושוקו
סט של ארבעה ספלי יער הקקאו (330 מ"ל) עם שוקולד בלגי מעולה להכנת (קצת יותר מ)ארבע כוסות שוקו או שוקולטה. לבחירתכם: מריר 85%, מריר 60%, חלב ולבן. בבית, תחממו כוס שוקולד עם 4 כוסות חלב (לשוקו) או שמנת (לשוקולטה). מי שמתעצל או סתם רוצה להתפנק, יכול להחליף את השוקולד להכנה בבית ב־12 מילויי שוקו/סיידר בדוכן. ציינו זאת בהערות.
(שווי התשורה: 200 ש"ח)

הוסיפו 25 ש"ח למשלוח עד הבית (לא חייבים להחליט עכשיו, יש גם מדרגת תמיכה נפרדת לשם כך!).
48 תומכים
מינימום 200 משלוח מנות
מארז 20 פרלינים + ג'נדויה ו־4 בארים לבחירתכם (ראו הסברים ותמונות בתיאור הקמפיין), ועותק עברי או אנגלי של "מגילת אסתר מאחורי המסכה" מאת תמר עילם גינדין, בהוצאת זרש. איסוף עצמי מדוכן יער הקקאו. אופציה למשלוח עד הבית בתשלום נוסף לאחר הקמפיין – ראו בסוף תיאור התשורות. לתומכים ב־10 משלוחי מנות לכתובת אחת, משלוח עד הבית עלינו!
(שווי הרכיבים: 288 ש"ח; אין להשיג את המארז מחוץ לקמפיין)

הוסיפו 25 ש"ח למשלוח עד הבית (לא חייבים להחליט עכשיו, יש גם מדרגת תמיכה נפרדת לשם כך!).
71 תומכים
מינימום 360 פעמיים ח"י
מדרגת תמיכה חדשה!
טעימה כפולה מכל דבר: 2 מארזי 20 פרלינים, 2 ג'נדויות, 2 בארים של יער הקקאו, 2 בארים של השותפים העסקיים (פנדה או הולי קקאו, אפשר להחליף בשני בארים נוספים של יער הקקאו), ושוקולד צ'יפס (לבן, חלב, מריר 65% או מריר 85%) לשתי כוסות שוקו. מתכון לשוקו ומשלוח עד הבית - רק אחד (אין צורך להוסיף 25 ש"ח).
(שווי התשורה: 399 ש"ח)
31 תומכים
מינימום 800 פרלין על שמך!
הפרלין יכול להיות אחד הקיימים (כל הקודם זוכה, לפי סדר התמיכה) או טעם חדש לבקשתכם, שנקבע בהתכתבות לפני הסדנה. הסדנה היא סדנה בת שעה וחצי איתי (סדנת יחיד או זוגית), שבה נכין את הפרלין מא' עד ת'. אתם תצאו עם 10 מארזים של 6 פרלינים־על־שמכם, לחלק לחבריכם או להתענג לבד בבית. אם הפרלין יעבור את צוות הטועמים, הוא יצטרף גם למדף בדוכנים!
(שווי הסדנה והשוקולד: 900 ש"ח. פרלין על שמך: פרייסלס)
8 תומכים מתוך 10
מינימום 1000 פרלין + חתימה
אז אני אמנם לא מייצגת יותר, אבל אשמח לחתום לכם בשנה הקרובה על כל מסמך שמצריך חתימת עו"ד. בכל פעם שתבואו להחתים אותי (פעמיים בחודש, תרכזו מסמכים!) גם תקבלו פרלין או כוס משקה. רק תוודאו שאני נמצאת לפני שאתם באים... (שווי התשורה תלוי במספר החתימות)
5 תומכים
מינימום 1500 מנוי שנתי ל־6 פרלינים
עם סיומו המוצלח של הקמפיין אתם מוזמנים לדוכן יער הקקאו במתחם התחנה הראשונה או בחברת הייטק בסביבתכם, לקבל מארז של שישה פרלינים. תוכלו לחזור עם הקופסה כל שבוע במשך שנה, ולמלא אותה מחדש (תכל'ס, לא חייב להיות שנה. הדיל הוא: מארז אחד, 52×6 פרלינים). במקרה של איבוד קופסה תוכלו לבוא עם קופסה מהבית או לקנות קופסה חדשה ב־5 ש"ח. אופציה למשלוח אחד של כל ה־312 עד הבית בתשלום נוסף לאחר הקמפיין; ראו בסוף תיאור התשורות. (שווי התשורה: 1560 ש"ח)
5 תומכים
מינימום 2000 מסיבה!
מסיבת יום הולדת או כל מסיבה או התכנסות אחרת, עד 40 חוגגים, במרכז הסדנאות של יער הקקאו. כולל שכירת מקום, שתייה חמה חופשי ופרלין אחד לכל משתתף. אפשר להמיר בסיור מודרך במפעל, גם הוא כולל שתייה חמה ופרלין לכל משתתף.
3 תומכים מתוך 12
מינימום 2199 סדנת שוקולד אצלכם
ביקשתם - הוספנו!
סדנת שוקולד ל-10 אנשים אצלכם (בגבולות גדרה-חדרה), אני באה עם כל הציוד, צריך רק שולחן. כל אחד יוצא עם מארז 20 פרלינים מטריפים מעשה ידיו!
1 תומכים מתוך 3
מינימום 2500 מסיבת ‏רווקות
מסיבה לנשים בלבד (עד 30 נשים) בחדר הסדנאות שלנו. כולל סדנת שוקולד איתי, מותאמת לטעם של הכלה, והופעה של הזמרת המהממממממת והמתוקה כשוקולד קארין ממן. כל משתתפת יוצאת עם 20 פרלינים מעשה ידיה.
הכלה המאושרת תקבל בנוסף במתנה מקארין אחד ממוצרי הקוסמטיקה המפנקים והטבעיים שהיא רוקחת ואת האלבום שלה "צלילי חיבורים"
(אם החתונה היא לפני פתיחת מרכז השוקולד, אנחנו נגיע עד אליכן בגבולות גדרה-חדרה ללא תוספת תשלום!)
שווי התשורה: 3500 ש"ח, והמחיר המצחיק הוא המתנה שלנו לכלה
2 תומכים מתוך 10
מינימום 2900 מנוי שנתי ל־13 פרלינים
עם סיומו המוצלח של הקמפיין אתם מוזמנים לדוכן יער הקקאו במתחם התחנה הראשונה או בחברת הייטק בסביבתכם, לקבל מארז של שישה פרלינים. תוכלו לחזור עם הקופסה כל שבוע במשך שנה, ולמלא אותה מחדש (תכל'ס, לא חייב להיות שנה. הדיל הוא: מארז אחד, 52×13 פרלינים). במקרה של איבוד קופסה תוכלו לבוא עם קופסה מהבית או לקנות קופסה חדשה ב־5 ש"ח. אופציה למשלוח אחד של כל ה־676 עד הבית - עלינו. (שווי התשורה: 3120 ש"ח)
17 תומכים
מינימום 4200 מנוי שנתי ל־20 פרלינים
עם סיומו המוצלח של הקמפיין אתם מוזמנים לדוכן יער הקקאו במתחם התחנה הראשונה או בחברת הייטק בסביבתכם, לקבל מארז של שישה פרלינים. תוכלו לחזור עם הקופסה כל שבוע במשך שנה, ולמלא אותה מחדש (תכל'ס, לא חייב להיות שנה. הדיל הוא: מארז אחד, 52×20 פרלינים). במקרה של איבוד קופסה תוכלו לבוא עם קופסה מהבית או לקנות קופסה חדשה ב־5 ש"ח. אופציה למשלוח חינם של כל ה־1040 עד הבית, במשלוח אחד או בשתי נגלות. (שווי התשורה: 4680 ש"ח)
5 תומכים
מינימום 6000 פורים בחֶבְרָה או בחֶבְרֶ'ה
סדנת שוקולד מעשית בעברית, באנגלית או בפולנית, עד 20 משתתפים (מעבר לכך בתוספת תשלום) + הרצאתה של ד"ר תמר עילם גינדין "מגילת אסתר מאחורי המסכה" בעברית, באנגלית או בפרסית, לבחירתכם.
כל משתתף הולך הביתה עם מארז 20 פרלינים מעשה ידיו.
* לתיאום תוספת מחיר מעל 20 משתתפים או להוסיף ספרים/משלוחי מנות – דברו איתי ישירות.
* מעל 50 משתתפים, סדנת השוקולד היא הדגמות ולא סדנה מעשית (כל משתתף מקבל מארז שישיית פרלינים).
* כדאי לתאם תאריך לפני רכישת התשורה כדי להבטיח תאריך שנוח לכם.
* זה כמובן לא חייב להיות פורים; לתמר יש עוד הרצאות.
* אפשר ליצור קשר דרך מסר אישי בהדסטארט או בפייסבוק של יער הקקאו.
(שווי התשורה: 7020 ש"ח + נסיעות)
2 תומכים מתוך 10
מינימום 10000 מצווה גלויה
קורס שוקולד מרוכז בן 5 מפגשים ל־20 אנשים, מהאוכלוסיות שאני עובדת איתן (קשישים, נוער במצוקה, עולים חדשים, חד הוריות וכו') או בכל מסגרת לבחירתך. תלמידים מתאימים מהקורס יוכלו להשתלב בעבודה ב"יער הקקאו" או בכלל בעסקי השוקולד. הקורס בעברית, באנגלית או בפולנית.
באפשרותך לבחור להשתתף במפגשים גם בעצמך. בכל מקרה, בסוף כל מפגש יישלחו לביתך 20 פרלינים מעשה ידי המשתתפים. סרטון יוטיוב עם רגעי שיא מהסדנה, בהפקת "סיפורי סבתא". סרטון היוטיוב יעלה לרשת בשיתוף ציבורי עם תודות לך לאורך כל הסרטון (אפשר לאפשר להפוך לסרטון תדמית ולשלב קטעים שלך על העסק שלך, על האמנות שלך או על מה שבא לך).
אם תגדילו את תמיכתכם, כל 2000 ש"ח יאפשרו עוד מפגש בקורס, עד 8 מפגשים סה"כ.
(שווי קורס + סרטון + פרלינים במשלוח עד הבית: 13575 ש"ח)
9 תומכים מתוך 10
מינימום 70000 חדר סדנאות על שם...
נקרא את חדר הסדנאות במרכז השוקולד יער הקקאו על שמכם, על שם יקיריכם או על שם בית העסק שלכם.
* כולל לוח 20×30 ס"מ עם השם והסבר קצר בכניסה לחדר הסדנאות ותמונה (עד 50×70 ס"מ) בתוך חדר הסדנאות.
* כולל אירוע השקה לחדר הסדנאות, לכם ולעד 40 מוזמנים, עם סדנת שוקולד (כל משתתף הולך הביתה עם מארז של 20 פרלינים מעשה ידיו), משקה חם והרצאה לבחירתכם מההרצאות של ד"ר תמר עילם גינדין.
* פעמיים בכל שנה (אפשר יותר על בסיס מקום פנוי) תוכלו לקבל את חדר הסדנאות לצורך אירועים פרטיים שלכם.
(אין, כמובן, מחוץ לקמפיין)
0 תומכים מתוך 1
מינימום 30 כוס אספרסו וארבע פעמים שוקו
עם סיומו המוצלח של הקמפיין, אתם מוזמנים לדוכן יער הקקאו במתחם התחנה הראשונה בירושלים, לקבל כוס אספרסו (200 מ"ל) של יער הקקאו, מלאה שוקו חם או סיידר חם. חזרו עם הכוס ונמלא אותה 3 פעמים נוספות. (שווי התשורה: 50 ש"ח)
הוסיפו 25 ש"ח למשלוח עד הבית (אפשר במדרגת התמיכה הנפרדת).
10 תומכים מתוך 10
מינימום 40 ספל ושוקו
בסיומו המוצלח של הקמפיין בואו לדוכן יער הקקאו בתחנה הראשונה וקבלו ספל (330 מ"ל) של יער הקקאו מלא שוקו חם או סיידר חם. תוכלו לבוא עם הספל שלוש פעמים נוספות ולמלא אותו.
(שווי התשורה: 60 ש"ח)
הוסיפו 25 ש"ח למשלוח עד הבית (אפשר במדרגת התמיכה הנפרדת).
10 תומכים מתוך 10
מינימום 500 סדנה זוגית איתי
סדנת שוקולד זוגית בת שעה וחצי איתי!
אצלי (בעמותת שק"ל או במרכז השוקולד, תלוי מתי תממשו) או אצלכם (מחוץ לירושלים – כרוך בתוספת נסיעות). (שווי התשורה: 600 ש"ח)
15 תומכים מתוך 15