EN HE

הממשלה היא פשע מאורגן

הפרויקט של
אייל ליאור

מטרת הפרויקט היא לממן הדפסה של 5,000 מדבקות "הממשלה היא פשע מאורגן". ביחד נפתח שיח חברתי חדש שיבחן את האמונה ש"הממשלה" היא קבוצה של אנשים שמייצגים אותנו ועובדים בשבילינו.

כולנו יודעים שהממשלה פועלת כמו ארגון פשע, אבל אנחנו לא מדברים על זה. הם לא הנציגים, העובדים או המשרתים שלנו. לממשלה אין תמיכה מרצון חופשי, אנחנו משלמים להם, או שהם זורקים אותנו לכלא. למרות זאת, אנשים עדיין נושאים עיניהם אל "הממשלה" מתוך תקווה שהיא תפתור את כל הבעיות החברתיות. הממשלה אינה פתרון, הממשלה היא השורש של הבעיות החברתיות.

כשאנחנו שוכחים שהכל נעשה בכפייה, מתבלבלים וחושבים על "הממשלה" בתור נציגים ומשרתים שלנו, אנחנו נגררים לאינספור ניסיונות "אבודים מראש" להשתמש ב"ממשלה"--בשביל לתקן את הבעיות ש"ממשלה" יוצרת. הממשלה חונקת אותנו ואנחנו רואים בה פתרון למחנק.

מכיוון ש"הממשלה" היא לא יותר מפשע מאורגן, זה בלתי שפוי לחשוב שפשע מאורגן הוא הפתרון לבעיות שהפשע המאורגן יוצר. שורש הבעיה הוא לא "הממשלה" כמוסד, אלא כרעיון. "ממשלה" היא האמונה שלמחזיקים בכוח פוליטי (נשיאים, מחוקקים, וכו') יש זכות מוסרית לעשות דברים שלאחרים אין זכות לעשות. קל להוכיח שהרעיון הזה שגוי, סותר את עצמו, ופשוט בלתי שפוי.

אני מקווה שעל ידי תזכורת ויזואלית בדמות מדבקה, אנשים יבחנו מחדש את הרעיון של "ממשלה" ויפסיקו להתייחס אליו כאל מוסכמה אוניברסלית בלתי ניתנת להפרכה. העזרה שלכם הן במימון המדבקות והן בהדבקתן (בצורה ראויה ומכובדת כמובן) תאפשר לאנשים לפתוח בשיח חשוב שעד היום לא נפתח. שיח אודות שורש כל הבעיות החברתיות, האלימות המאורגנת לה נהוג לקרוא היום "ממשלה".

מדבקת "הממשלה היא פשע מאורגן" על דלת ביתכם היא דרך מצוינת לפתוח בשיחה עם השכנים שעד היום לא הכרתם, ואם היא על הרכב היא יכולה לעורר את מוחם הרדום של מאות נהגים מאחוריכם בכל חודש. בואו נהפוך את המציאות החברתית לטובה ומוסרית יותר--הזמינו עכשיו סט מדבקות שיעזור להתחיל את השיח החשוב הזה.

פרויקט אין-מדינה בישראל - התוכנית היחידה בישראל שמדברת על חופש - כל שישי מ-16:00 עד 17:00 בשידור חי
NoStateProject.co.il

משפט כנגד הממשלה - אתם השופטים - חתמו על העצומה!
Government-On-Trial.co.il

אני איש חופשי \ הכרזת עצמאות אישית
FreemanOnTheholyLand.org
הפרויקט של

אייל ליאור
צור קשר עם היזם
אייל ליאור - וולונטריסט, יועץ, ומנחה התוכנית "פרויקט אין מדינה בישראל" - עוזר לאנשים לפתור בעיות עם ביורוקרטים ולצמצם את הנזקים שהם מנסים לגרום. אייל החל את פעילותו החברתית בשנת 2008 בעקבות גילוי מידע חדש בנושא מערכת החוק והאמת מאחורי הרעיון של ממשלה. קודם לכן, אייל עדיין האמין שניתן לתקן את המערכת על ידי השתתפות פוליטית וחתירה אל האמת במסגרת הליכים משפטיים. המידע וההיגיון שנגלה בעקבות המחקר הביא אותו להבין שזה בלתי אפשרי לשנות את המערכת, ושיש לפעול לשינוי יסודי של מבנה החברה על מנת שבעיות יפתרו בצורה הגונה. פרויקט אין מדינה הינו מיזם חברתי שמטרתו להעלות את המודעות לגבי שורש הבעיות החברתיות, הפתרונות והדרכים לקידום הרעיון של חברה חופשית. הפרויקט עוסק במחקר ומלחמה מעשית במערכת המשפט ובמערכת אכיפת החוק. אייל מפרסם מאמרים שמסבירים את הפילוסופיה מאחורי הרעיון של חברה חופשית, חושף שחיתויות, ומדריך אנשים כיצד ניתן להתמודד עם מתקפות בירוקרטיות ולצמצם נזקים. המטרה היא להעניק לכל שוחרי החופש כלים שימושיים למאבק בכפייה ובביריונות של הממשלה, ולהגנה מפני האשמות ב-"פשעים" ללא קורבן. התוכנית "פרויקט אין מדינה בישראל" משודרת בשידור חי מידי שישי בין 16:00 ל-17:00. ניתן להאזין לתוכנית בכתובת www.NoStateProject.co.il
2,000
מתוך 2,000 ₪
100%
מומן
0
ימים שנותרו
23
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 10 20 מדבקות
מעטפה עם 20 מדבקות (כולל משלוח)
5 תומכים מתוך 250
מינימום 40 100 מדבקות
חבילה עם 100 מדבקות (כולל משלוח)
10 תומכים מתוך 50
מינימום 80 200 מדבקות
חבילה עם 200 מדבקות (כולל משלוח)
5 תומכים מתוך 25
מינימום 200 500 מדבקות
חבילה עם 500 מדבקות (כולל משלוח)
3 תומכים מתוך 10