EN HE

364 דרכים להגיד לא

הפרויקט של
דובי זכאי

364 דרכים להגיד לא

באו לקחת חלק בהוצאה לאור של ספר, 364 דרכים להגיד לא

364 דרכים להגיד לא! ספר לזוגות נשואים. אני מזמין אתכם להשתתף אתי ולהיות חלק בהוצאה לאור של ספר המכיל את התירוצים שמקבילים ל..."לא היום יקירי, יש לי כאב ראש נורא" או במילים אחרות: 364 דרכים להגיד לא  

גברים נשואים מכירים את התופעה, ברגע שנכנסים לחדר השינה עולים ה'תירוצים' של האישה: "אני עייפה, סחוטה, אולי מחר? / אה, עכשיו נזכרת בי? כל היום לא דיברת אתי/ לא עכשיו, הילדים ערים!/ תתחיל לבד, אני רק תולה כביסה ..." ועוד ועוד. היכנו עבורכם ספר ובו כרוכים 364 תירוצים שנשמעים בדרך כלל בדרך לחדר המיטות.  364 דרכים להגיד לא מעשיר את מגוון התירוצים של הנשים הנשואות. ולגברים ניתן בזכות הספר לדעת למה לצפות, וגם שהם לא לבד, חלקם יחכו בסבלנות ליום ה-365, וחלקם ... יוצאים לרעות בשדות נשים זרות. 

למשל לתאריך 3.2 אפשרי התירוץ: "אני מכירה כמה חברות שלי שהם הפסיקו לעשות את זה מזמן." ואם נלך קצת לכיוון הקיץ, ב-4.5 נקבל תירוץ: "מה זה השמנתי, ולך בכלל לא איכפת, מגיע הלילה אתה לא רואה כלום." ועוד תירוץ מוריד חשק שיכול להתאים לדצמבר: "אני יודעת איך להעביר לך את החשק. קיבלתי דו"ח על דיבור בנייד בנהיגה". ועוד משהו שמתאים לכל יום בשנה: "תתחיל להתנהג כמו שצריך מהבוקר."

שמי דובי זכאי, נשוי (הרבה שנים), אב לשלוש בנות. עיתונאי, גם עורך גראפי, גם מאייר וגם צלם. עבדתי בעיתון הארץ, ידיעות אחרונות ומעריב. כתבתי, צילמתי ואיירתי כמה ספרי טיולים וספרי ילדים בהוצאת 'ידיעות אחרונות' ו'מעריב'. גם איירתי ספרי ילדים לכותבים אחרים. כיום אני עיתונאי עצמאי, כותב על מסלולי טיול באתרי אינטרנט: למטייל, מעריב mrg, על רכב ומסלולי טיול באתר thecar. בירחון טראק על רכב כבד. 

ומנהל את אתר הבית שלי: dubi-zakai.com

אני מזמין אתכם להשתתף אתי (עם חיוך) בהוצאה לאור של 364 דרכים של נשים להגיד לא. כשותפים בפרויקט עידנתי עבורכם את האמרות, ליטשתי את הפינות הגסות והשמטתי מילים כואבות. הספר מוגש בחיבה לנשים, שעובדות קשה + גידול ילדים + עבודה + בית + וגם בעל נודניק. האבולוציה הזוגית יצרה לאישה המודרנית מאגר גדול של תירוצים לחוסר חשק. והגברים ...חלקם ילמדו את מגוון התירוצים בסבלנות, אולי ימתינו ליום ה-365. חלקם...יוצאו לרעות בשדות נשים זרות. הספר מוגש באריזה גרפית נאה ומאוירת. הספר בפורמט 15x15 ס"מ, 130 עמודים בכריכה קשה. ספר מתנה. ברגע שיגויס הסכום, הספרים יודפסו ויצאו לחלוקה למזמינים.

ועוד הערה: כמובן שלא הבאתי את התירוצים מהבית הפרטי שלי, רעייתי ואני מלקטים אמרות ...של אחרים.

 למה 364? בכל אופן יש יום אחד של חסד והוא ה-365.

כמה דוגמאות לעמודים מוכנים מהספר, עתה כל הפרויקט ממתין לעזרתכם, יחד אתכם הוא יראה אור במהדורה משעשעת לזוגות נשואים ולכאלה שיהיו נשואים   
הפרויקט של

דובי זכאי
צור קשר עם היזם
דובי זכאי, נשוי, אב לשלוש בנות. עיתונאי, עורך גרפי, מאייר וצלם. כתבתי, צילמתי ואיירתי ספרי טיולים וספרי ילדים. אני כותב על מסלולי טיול ורכב באתרי אינטרנט ומנהל את אתר הבית שלי: dubi-zakai.com.
964
מתוך 34,000 ₪
3%
מומן
26
ימים שנותרו
5
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 20 צרור תודות
צרור תודות במייל על התמיכה בפרויקט, משלוח במייל סריקה של עטיפת הספר. ללא קבלת ספר.
0 תומכים
מינימום 57 עותק מודפס
עותק מודפס, כריכה קשה, משלוח בדואר ישראל.
2 תומכים
מינימום 100 עם הקדשה ושליח
עותק מודפס כריכה קשה, עם או בלי הקדשה, משלוח עם שירות שליחים.
1 תומכים
מינימום 150 עם שליח לרעייתך
עותק מודפס, כריכה קשה, ישירות לרעייתך עם הקדשה של אשתי, גם הקדשה שלי (אם רוצים), משלוח שירות משלוחים.
0 תומכים
מינימום 170 חתום סדרה 1-100
עותק מודפס, כריכה קשה, עותק ממוספר וחתום מ-1-100 (הדפסות ראשונות), משלוח שירות שליחים.
0 תומכים
מינימום 250 חמישה עותקים
חמישה עותקים במחיר מוזל, משלוח בדואר ישראל לכתובת אחת.
1 תומכים
מינימום 300 חמישה עותקים עם שליח
חמישה עותקים במחיר מוזל, משלוח בשירות משלוחים. לכתובת אחת.
0 תומכים
מינימום 500 עשרה ספרים
עשרה עותקים של הספר. משלוח בשירות שליחים, לכתובת אחת.
1 תומכים
מינימום 800 עותק + הדרכה בצבעי אקוורל
עותק של הספר, + מפגש אישי עם הדרכה של שעה בציור בצבעי מים, (אקוורל), ציור משותף' עקרונות בסיסיים לציור (או איור) באקוורל. אפשר לראות איורים וציורים באתר הבית שלי dubi-zakai.com, (אפשר גם דובי זכאי בעברית) תחת הכותרת איורים וציורים- ציור/ תערוכת קבע. המפגש יהיה באזור המרכז בביתו של המזמין. במידה והמפגש במקום מרחוק יהיה תאום בע"פ, אני מביא את כלי הציור.
0 תומכים
מינימום 1000 עותק + הרצאה
עותק אחד של הספר. + הרצאה לקבוצת אנשים (כעשרה) + הקרנות תמונות ואיורים בבית המזמין, בתאום זמן המפגש, באזור המרכז. בנושאים עם אפשרות בחירה: צילומים ממסעותיי בארץ ובעולם, תפקידי כעיתונאי שכותב מסלולי טיול והכנת הספרים. תפקידו של העורך הגרפי של עיתון/ ירחון. סיפורים ממבחני דרך למשאיות כבדות בחו"ל. על שייט בספינות נהר ויאכטות בים התיכון. כל הרצאה משולבת בתצלומים כולל טיפים לצלמים חובבים. אפשרות תאום למקומות מחוץ למרכז.
0 תומכים
מינימום 1100 עותק + פתיחת מגירות
עותק + פתיחת מגירות. משהו שלא עשיתי אף פעם. כידוע לכל צייר/ מאייר יש מגירות מלאות בציורים ואיורים. (כולל אורגינלים של ספרים). אני מזמין את הרוכש לביתי בראשון לציון (אפשרי שניים) אלי לסטודיו, וביחד לפתוח את המגירות המלאות באיורים וציורים, להראות ולהסביר (ובאותה הזדמנות גם לעשות סדר)- כולל גיליונות נדירים של עיתונים מתקופת עבודתי כעורך גרפי של ידיעות אחרונות. קפה ועוגה (מעשה ידי אשתי) עלי. מפגש של כשלוש שעות. אפשר לראות דוגמאות של הציורים והאיורים באתר הבית: dubi-zakai.com.
0 תומכים