EN HE

ספר הרוק הישראלי 67-73

הפרויקט של
נעם רפפורט

שלום לכולם,

אני מזמין אתכם לקחת חלק בהפקת ספרי החדש:

סיפורו של הרוק הישראלי בין השנים 1967-1973, כפי שלא סופר עד עצם היום הזה.

התמיכה שלכם חשובה להצלחת הפרויקט ורק בזכותכם הספר ייצא לאור!!!


כידוע לכם, אני חוקר לעומק את תרבות המוסיקה של שנות ה-60 וה-70 בארץ ובעולם, אך תרבות המוסיקה הישראלית חשובה לי מאוד באופן אישי. לכן, ניגשתי למשימה מורכבת וחשובה מאין כמותה, כדי להביא לכם ולי, את סיפורו האמיתי של הרוק הישראלי בשנים המשמעותיות האלו.

במהלך השנתיים האחרונות צללתי לארכיונים רבים ונדירים מהימים ההם ושלפתי אלפי פרטי מידע שלא נודעו מאז פרסומם במיוחד בשבילכם.

כל החומר לספר כבר נאסף וכעת נותר לערוך אותו, לעצב את הספר, להדפיסו ולהביא אותו אליכם.

בשנתיים האחרונות נפגשתי עם כ-60 דמויות מפתח במוסיקת הרוק הישראלית של סוף שנות השישים ותחילת שנות השבעים ושמעתי מהם סיפורים מדהימים, אותם אני רוצה לחלוק אתכם בספר זה.

נפגשתי עם מתי כספי, דני סנדרסון, שלמה גרוניך, מישה סגל, ג'וזי כץ, גידי גוב, יצחק קלפטר, אלון אולארצ'יק, אפרים שמיר, מאיר פניגשטיין, יוני רכטר, אושיק לוי, אלי מגן, זהר לוי, אלונה טוראל, קובי אשרת, קובי רכט, מיקי גבריאלוב, חיים רומנו, רוב האקסלי, דני שושן, סטאן סולומון, מאיר ישראל, חיימון אלגרנטי, נתן כהן, נאוה ברוכין, שמוליק בודגוב ועוד רבים וטובים.

עיזבו את העצב וכנסו אל הקצב!


הספר הזה הוא חובה לכל מי שרוצה להכיר בצורה מעולה את תרבות הרוק הישראלי בין השנים 1967-1973.

זו התרבות שלנו, אני גאה בה וחש בשליחות חשובה להציגה באופן מלהיב ומחדש כפי שלא הוצגה עד כה.

הצטרפו אלי עכשיו למסע הקצב המסתורי, למען האמנים ולמען התרבות הישראלית!!!

הערה חשובה: לכל המעוניין שאשלח אליו את הספר בדואר רשום (הביתה או למקום העבודה), קיימת האפשרות להוסיף 15 ש״ח באופן ידני לאחר בחירת מדרגת התמיכה.

שלכם,

נעם רפפורט

הפרויקט של

נעם רפפורט
צור קשר עם היזם
הי, אני נעם רפפורט, רובכם מכירים אותי כמוזיקאי ואני גם מייסד ומנהל את מגזין הרוק "קרוב לקצה". לפני כחצי שנה הוצאתי לאור את ספרי הראשון, ׳רוק מסביב לשעון׳. אני חי ונושם מוזיקה 24 שעות ביממה. בזכותכם אוכל להוציא לאור את ספרי השני, ׳רוק ישראלי 67-73׳. אשמח מאוד אם תצטרפו אלי עכשיו.
80,060
מתוך 78,000 ₪
103%
מומן
0
ימים שנותרו
481
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 15 משלוח דואר רשום
מדרגה זו מיועדת לאלה שכבר תמכו ומעוניינים לקבל את הספר בדואר רשום במקום איסוף עצמי (בנקודות החלוקה בתל אביב ובפתח תקווה). אני כמובן ממליץ על איסוף עצמי, ללא העיכובים המוכרים של המשלוח בדואר.
58 תומכים
מינימום 74 עותק במחיר מותק
עותק אישי באיסוף עצמי - ניתן יהיה לאסוף את הספר מפ״ת ומת״א בתיאום מראש. למשלוח בדואר רשום יש להוסיף 15 ש״ח (מחירו של הספר בחנויות הספרים יהיה 99 ש״ח)
243 תומכים
מינימום 84 ספר עם הקדשה אישית
עותק אישי עם הקדשה אישית באיסוף עצמי - ניתן יהיה לאסוף את הספר מפ״ת ומת״א בתיאום מראש. למשלוח בדואר רשום יש להוסיף 15 ש״ח
125 תומכים
מינימום 100 מדרגת שדרוג למי שכבר תמך בספר עם קרדיט מודפס
מדרגה זו מיועדת למי שכבר תמך והזמין ספר עם קרדיט מודפס ומעוניין לשדרג את הספר שהזמין לעותק עם 5 הקדשות אישיות של חמישה אמנים בולטים המופיעים בספר. ניתן יהיה לאסוף את הספר מפ״ת ומת״א בתיאום מראש. למשלוח בדואר רשום יש להוסיף 15 ש״ח
7 תומכים
מינימום 280 קרדיט תודה מודפס בספר
אשמח לציין את שמכם כתומכים מיוחדים בעמוד התודות שבספר + עותק אחד של הספר עם הקדשה אישית - ניתן יהיה לאסוף את הספר מפ״ת ומת״א בתיאום מראש. למשלוח בדואר רשום יש להוסיף 15 ש״ח
18 תומכים מתוך 25
מינימום 380 בוא תחתום לי כאן, כאן, כאן וכאן
עותק יחיד ומיוחד שירגש אתכם מאוד!
הקדשות אישיות עם חתימות של חמישה אמנים בולטים המופיעים בספר + קרדיט מודפס בספר. מוגבל ל- 20 תומכים בלבד! ניתן יהיה לאסוף את הספר מפ״ת ומת״א בתיאום מראש. למשלוח בדואר רשום יש להוסיף 15 ש״ח.
1 תומכים מתוך 20
מינימום 399 יום יפה בבית הקפה
אשמח להעניק לכם עותק אישי מהספר ולהזמין אתכם לפגישה אישית בבית קפה בתל אביב ולספר לכם פרטים מפתיעים ואנקדוטות משעשעות על האמן האהוב עליכם. אורך הפגישה כשעה, הקפה עלי.
1 תומכים מתוך 5
מינימום 430 ספר + מנוי שנתי במחיר מיוחד למגזין החדש ׳מה בפופ׳
מנוי שנתי עם חודש במתנה למגזין הנוסטלגיה האינטרנטי החדש ׳מה בפופ׳ - שלל כתבות וסיפורים משנות ה-60 וה-70!!! (יתפרסם אחת לשבוע) + עותק אישי מהספר, כמובן :)
3 תומכים
מינימום 540 הזמנה זוגית לערב ההשקה - מיוחד לתומכי הדסטארט
עותק אישי + קרדיט מודפס בספר + הזמנה זוגית לערב ההשקה המיוחד לספר לתומכי הדסטארט בלבד (יתקיים בתל אביב)
2 תומכים מתוך 50
מינימום 800 קרדיט מודפס לעסק שלכם
אשמח להדפיס בספר את שם העסק והלוגו שלכם כתומכים של כבוד + עותק מהספר, כמובן :)
0 תומכים
מינימום 1600 תודה אישית מצולמת בוידאו מאחד האמנים בספר
תשורה מגניבה כזאת עדיין לא ראיתם, נכון? אשמח לצלם את אחד מהאמנים המרואיינים בספר בברכת תודה אישית אליכם, אומרים את שמכם + קרדיט מודפס + עותק מהספר + הזמנה זוגית לערב ההשקה
1 תומכים מתוך 10
מינימום 1600 הרצאה אישית + קרדיט מודפס
עותק אישי + קרדיט מודפס + הזמנה להרצאה מיוחדת אצלכם בבית (מחיפה ועד ב״ש) על תולדות הרוק הישראלי ותהליך כתיבת הספר. משך ההרצאה כשעה וחצי והיא מכילה סיפורים נדירים, מרתקים ומשעשעים
3 תומכים מתוך 5
מינימום 3500 פרסום בספר קסום
בואו לפרסם אצלנו בספר מודעת פרסומת לעסק שלכם - מעוצבת ברוח התקופה. כולל הלוגו שלכם, מספר הטלפון וכתובת האתר שלכם. זיכרו: מודעה בספר שווה זהב ותשרת אתכם לזמן רב!!!
3 תומכים מתוך 5
מינימום 7000 הרוק הישראלי גאה בכם!!!
כל התשורות כולן: קרדיט מודפס בספר, הזמנה זוגית לערב ההשקה, מנוי שנתי למגזין המוסיקה ׳מה בפופ׳ - בחינם לשנה, 10 ספרים, ברכת תודה אישית, הרצאה אישית מצולמת בוידאו ויום יפה בבית קפה
0 תומכים מתוך 5
מינימום 64 מחיר מיוחד למהירי החלטה
עותק אישי באיסוף עצמי ל-50 המזמינים הראשונים. ניתן יהיה לאסוף את הספר מפ״ת ומת״א בתיאום מראש. למשלוח בדואר רשום יש להוסיף 15 ש״ח (מחירו של הספר בחנויות הספרים יהיה 99 ש״ח)
50 תומכים מתוך 50
מינימום 160 הספר החדש + הספר ׳רוק מסביב לשעון (באיסוף עצמי)
עותק אישי מהספר + עותק מהספר ׳רוק מסביב לשעון׳ (מהרו לפני שייעלם מחנויות הספרים) - ניתן יהיה לאסוף את הספרים מפ״ת ומת״א בתיאום מראש. למשלוח בדואר רשום יש להוסיף 15 ש״ח
50 תומכים מתוך 50
מינימום 160 הספר החדש + הספר ׳רוק מסביב לשעון׳ (באיסוף עצמי)
עותק אישי מהספר + עותק מהספר ׳רוק מסביב לשעון׳ (מהרו לפני שייעלם מחנויות הספרים) - ניתן יהיה לאסוף את הספרים מפ״ת ומת״א בתיאום מראש. למשלוח בדואר רשום יש להוסיף 15 ש״ח
25 תומכים מתוך 25