EN HE

בצלים ירוקים לרובי

הפרויקט של
שירן גבאי דמרי

אתם מוזמנים לתמוך בהוצאה לאור של 

"בצלים ירוקים לרובי"

שישה עשר שירים מתארים את עולמם הפנימי של ילדים והמבוגרים שאיתם. עולם שבו שמש יכולה להתנגב בפיסת ענן ויש בו אריות עצלנים, חצאי נשיקות, ילדים ביישנים ודבש ברקפות.

"בצלים ירוקים לרובי" נרקם אחרי שרובי הבכורה שלי נולדה. זה התחיל באופן ספונטני, מתוך דיקלום שורות מאולתרות מעל העריסה שלה, כשהחדר אפוף בקסם ההורות הטרייה. זו היתה הפעם הראשונה שכל המילים והרעיונות שתמיד התרוצצו לי בתוך הראש היתרגמו לעולם הילדים. משהו בתמימות הזו שנכנסה פתאום לחיי גרם לי לראות את העולם אחרת. 

באותם ימים דחקתי הצידה את החלום שלי להיות סופרת, אבל במקביל התאהבתי באופן שבו השירים נחרזו מעל לראשה של רובי, כאילו מעצמם. להפוך את השירים האלה לספר, הרגיש לי כמו הדבר הטבעי ביותר לעשות. חברתי לכוכב ביבי, אמן צעיר ומוכשר שאני מכירה מאז שהיה ילד קטן שבמשך חודשים ארוכים, בעדינות, קשב ועומק יצירתי מדהים, עבד על שישה עשר איורים קסומים וממיסי לב. הנה דוגמה אחת:


הספר הזה הפך עבורי לתינוק נוסף, פרויקט מתוק שיש לטפל בו בזהירות וברכות, ולתת לו להבשיל. אבל אז קרה משהו מדהים: ההתעסקות ב"בצלים ירוקים לרובי" הפיחה בי רוח יצירתית כל כך חזקה, שפתאום החלום להיות סופרת הפך למטרה. התחלתי לכתוב רומן. עוד תינוק. ובאופן כמעט לא ייאמן בתזמון שלו, כשסיימתי לכתוב את הרומן, האיור האחרון בספר השירים הושלם. לרובי הצטרפו שני אחים.

ועכשיו, "בצלים ירוקים לרובי" כבר הגיע לפרקו. כל מה שנשאר הוא להדפיס אותו ולהביא אותו אליכם. זו הפעם הראשונה שבה אני לוקחת יצירה שלמה שלי וחושפת אותה לעולם. הספר מכיל בתוכו את כולי ובעצם, את כולנו - את ההורות, האנושיות, האהבות, הפחדים, הרגעים המשונים והרגעים היפים. הם כולם כאן, במילים שבחרתי עבור הילדים שלנו ועבור הילדים שהיינו, הילדים שאולי אנחנו עדיין. 


זה ספר לבנים, זה ספר לבנות, זה ספר לקטנים וגם לגדולים. זה ספר לכולם.

אתם יכולים להיות חלק מזה.

ומה שהכי כיף הוא שתוכלו לקבל עותק מהספר לפני שאפילו יגיע לחנויות.

אז הצטרפו אליי, תמכו בפרויקט  על ידי בחירה באחת ממדרגות התמיכה כאן בצד, ויחד נוציא לאור את המהדורה הראשונה של "בצלים ירוקים לרובי"!הפרויקט של

שירן גבאי דמרי
צור קשר עם היזם
שירן גבאי דמרי, בת 30 מגבעתיים. מגיל צעיר היא התאהבה באפשרות ליצור עולמות בעזרת מילים, אבל את העולמות שיצרה במשך השנים שמרה לעצמה, ובמקביל פיתחה קריירה בעריכת דין. "בצלים ירוקים לרובי" הוא ספרה הראשון היוצא לאור והיא עתידה להוציא בקרוב גם רומן ראשון למבוגרים.
21,941
מתוך 23,000 ₪
95%
מומן
שעות שנותרו
164
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 30 תודה!
תקבלו מכתב תודה אישי במייל בצירוף אחד מהשירים, כדי שתהיה לכם טעימה מהספר שתמכתם בו:)
6 תומכים
מינימום 65 בצל ירוק עד הבית
תקבלו עותק חתום מהמהדורה הראשונה של הספר, שיישלח אליכם בדואר רשום (ואם תרצו לקבל חיבוק תוכלו לבוא לאסוף אותו ממני אישית).
91 תומכים
מינימום 90 בצל ירוק ובצל צבעוני
עותק חתום של הספר ועותק צבעוני ומהמם מהאיור שהכי אהבתם ממנו, בהדפסה איכותית בגודל A5, הפורמט המקורי בו אויר הספר, שיישלחו אליכם בדואר רשום.
10 תומכים
מינימום 100 שני בצלים ירוקים
עותק חתום של הספר ועותק נוסף במחיר מיוחד, לבני הדודים, לסבא או סבתא, לחברים, לגן ולמי שבא לכם לעשות לו טוב על הלב. העותקים יישלחו אליכם בדואר רשום.
28 תומכים
מינימום 120 שלושה בצלים ירוקים
עותק חתום של הספר ושני עותקים נוספים במחיר מיוחד במיוחד שיישלחו אליכם בדואר רשום.
8 תומכים
מינימום 150 בצל ירוק אישי
אתם תכתבו לי על האדם המיוחד שתרצו להקדיש לו את הספר, תנו אילו פרטים שבא לכם: מצבע שיער, דרך תכונה מצחיקה ועד תחביב משונה או זיכרון משותף שלכם ואני אדאג לבנות לו הקדשה אישית ומרגשת ממני ומכם, אותה ימצא כתובה בתוך הספר. העותק האישי ישלח בדואר רשום אליכם או ישירות לאותו אדם, לפי בחירתכם.
7 תומכים
מינימום 160 בצל ירוק ובצל לבן
עותק חתום אחד עבורכם ועותק שני שישלח כתרומה בשמכם לאיזה מוסד שרק תבחרו - עמותה, ספריה, גן ילדים וכו'. על גבי העותק שייתרם יצויין באופן מכובד ומהודר כי נתרם על ידכם למוסדר הנבחר. כל עותק יישלח בדואר רשום, אחד אליכם ואחד למוסד הנבחר.
16 תומכים
מינימום 320 בצל ירוק וקפה שחור
עותק חתום מהספר ופגישה כיפית בבית קפה (זה לא חייב להיות קפה שחור, כן?)
הקפה - עליי:)
בפגישה נדבר על מה שמעניין אתכם בתהליך שעברתי - על שירה, פרוזה, הוצאה לאור, או סתם על השראה שתגרום גם לכם לעוף על החלומות שלכם, יהיו אשר יהיו!
2 תומכים
מינימום 600 בצל ירוק ותהילה נצחית
עותק חתום שיישלח אליכם בדואר רשום וכניסה לרשימת התודות של הספר! השם שלכם יודפס שחור על גבי לבן בתוך הספר וכל מי שיקרא את הספר יידע כמה נהדרים אתם.
5 תומכים
מינימום 1000 בצל ירוק, שעת סיפור וזר בצלים ירוקים
עותק חתום ושעת סיפור: מפגש הקראה מיוחד שאערוך בתיאום מראש, בכל מקום שתבחרו מצפון ועד דרום הארץ- למשל בביתכם או בגן הילדים, במסגרת חגיגות יום הולדת, מסיבת סוף שנה, או בלי כל סיבה מיוחדת. בסוף המפגש כל אחד מהילדים המשתתפים יקבל ספר במתנה!
(עד 20 ספרים מתנה, ואפשר לרכוש ספרים נוספים במחיר קבוצתי ומשתלם במיוחד, בהתאם לכמות שתצטרכו)
3 תומכים