EN HE

פרוייקט השבט

הפרויקט של
ליטל נתנזון

אנו מזמינים אתכם לקחת חלק במופע אש מרתק ומיוחד במינו!!

בעזרת תמיכתכם נצליח לסיים ולהעלות את מופע "השבט"- מופע שעוד לא נראה כמותו!!!

מופע "השבט" הינו מופע ריקוד עם אש של להקה ובה 5 רקדנים. בהשראת שבטים וטקסים מתרבויות שונות בעולם, לוקחים אתכם הרקדנים למסע של קצב ואנרגיה עם אש "חיה" על הבמה. המופע כולו מורכב מכוראוגרפיות מקוריות המשלבות סגנונות ריקוד שונים ביחד עם מגוון גדול של כלי ג'אגלינג אש, תלבושות אש ייחודיות וכל זאת בליווי מוזיקה בהשראת שבטים מאזורים שונים בעולם....   


על מופע "השבט" THE TRIBE" -

המופע מספר את סיפורו של שבט היסטורי וטקסי האש העתיקים. בעזרת הריקוד עם האש מצליחים בני השבט לחוות התעלות, קדושה, קסם ואקסטזה. תוך כדי הריקוד הדמויות עוברות בין עולמות ומיימדים, משנות צורה ופוגשות אחת את השנייה. האינטראקציות בין הדמויות יוצרות סיפורים אשר סוחפים איתם את הקהל למסע קצבי ואנרגטי מעולם אחר!!!

המופע מתאים לכל המשפחה ואורכו 40 דקות.

המטרה והחזון שלנו - 

יצירת אומנות מרהיבה ביופייה ומרשימה בתוכנה, שמביאה אמת - אך מסופרת כפנטזיה. אנחנו יוצרים מופע שלא ראינו כמותו בשום מקום בעולם!! יצירה מעמיקה ומדויקת, שהכל יהיה מעבר להכי טוב שלנו. בביצוע הסצנות מהמופע אנו משקיעים המון זמן אימון ולוקחים אתגרים מקצועיים וטכניים. ומעבר למופע רגיל אנו רוצים להעביר רגש או תדר מיוחד שייסחוף את הצופה - שירגיש חלק מהטקס!! 

זהו לא מופע ג'אגלינג ותרגילים ש"נתפר" בשביל להיות מוצר. זוהי יצירת אומנות ייחודית ומקורית! אנו מזמינים אתכם לתמוך ביצירה שלנו ולהיות חלק ממנה בסופה.....


אז מה עשינו עד היום ומה קורה איתנו עכשיו: 

התחלנו לעבוד בחודש ספטמבר האחרון, מכתיבת הסצנות דרך בניית הכוראוגרפיות ודיוקם. הפקנו וצילמנו את קליפ המופע (מצורף למעלה). אנו מתאמנים בכל יום חמישי, משך החזרה 8-9 שעות. בכל חזרה אנו מדייקים, מנקים ומעמיקים. אנו יוצרים מופע שהכוראוגרפיות בו עמוקות, מורכבות וחדשניות. הן משלבות ריקוד, משחק, סיפור, הבעות רגש ותנועה.

חלל חזרות הוא נקודה בעייתית מרכזית!!!. כרגע אין לנו חלל חזרות והן אינן במקום קבוע. עד כה עבדנו לרוב בחוץ, ברגע שנהיה קר קשה מאוד לשמור על ריכוז ולזוז - גשם מבטל לגמרי את החזרה!!!

אנו צריכים את תמיכתכם!!!  לצורך קיום המופע אנו זקוקים ל: חלל חזרות, ציוד אש מיוחד, תלבושות חסינות אש לטובת בטיחות הרקדנים, אביזרי במה בטיחותיים (כדי שנוכל לבצע את המופע על במות באירועים מרכזיים), שיווק המופע, נסיעות לרקדנים וכמובן הפקת הפרמיירה - שכולכם תוכלו לבוא לראות ולהיות חלק ממה יצרנו....  :))

הכנו לכם תשורות שוות ביותר!! בהשקעה קטנה שלכם- זה יכול לקרות!


עד כה הושקע 13,000 שקל לטובת התחלת הפרוייקט! (קליפ, חדרי חזרות ועוד....) הכסף הזה איננו משוכלל בתקציב גיוס הכספים, לכן גם אם עברנו את סכום הגיוס-אנא המשיכו לתמוך לטובת כיסוי ההוצאות עד כה, תודה!!!

מודים לכם, חברי הלהקה: ליטל נתנזון, ערן עבדי, אהרוני בן אברהם, מאיה מישל, ובטי ג'נודי.  תודה :)


מוזמנים להיכנס לדף הפייסבוק של הלהקה- "The TRIBE-FIRE TRIBE" - "השבט מופע אש"


או לדף אומן של ליטל- "שלהבת ליטל נתנזון" " lital natanzon shalhevet"הפרויקט של

ליטל נתנזון
צור קשר עם היזם
שלום אני ליטל, במהך השנים למדתי סגנונות ריקוד רבים.... אפריקאי, מחול פרסי, סופי, ריקוד הודי- אודיסי, קטאק ורג'סטני, טרייבל פיוזן ריקודי בטן ופלמנקו. מעבר לזה המקצוע שלי והאהבה שלי בשנים האחרונות הוא עולם הג'אגלינג... חישוקים מקלות פויזים ומגוון רכב שלי כלים שונים. רקדתי בעבר בלהקות והרכבים, אך כבר מלפני שלוש שנים התחלתי לדמיין את המופע הזה, וידעתי שבנקודת הבשלות- העלה אותו על במה! אט אט הרכבתי את חברי הקבוצה- ועכשיו החלום הזה קורה. חלמתי עוד בימי בלהקות שונות- על איכות שלא פגשתי שם, על דיוק וירידה לפרטים שנושלו בצד, על נגיעה בשיא יכולותיך ולקחת לקצה! וזה מה שאנחנו יוצרים פה עכשיו..... כל כולי וכל ליבי מושקעים בפרויקט הזה, ומקווה שתרצו לקחת חלק גם....
2,200
מתוך 45,000 ₪
5%
מומן
26
ימים שנותרו
8
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 מכתב תודה
בתמיכה של 50 שקלים תקבלו מכתב תודה במייל.
0 תומכים
מינימום 100 כרטיס לפרימיירה
כרטיס כניסה למופע הפרימיירה של הלהקה. מופע הבכורה של להקת השבט יתקיים ביוני. בתמיכה של 100 שקלים אתם תהיו שם!
4 תומכים
מינימום 150 כניסה לפרימיירה ומצית הלהקה
כניסה למופע הבכורה של הלהקה ביוני ומצית קליפר של להקת השבט.
2 תומכים
מינימום 170 כרטיס זוגי לפרימיירה
כרטיס כניסה זוגי למופע הפרימיירה, מופע הבכורה השלם של הלהקה ביוני
0 תומכים
מינימום 500 שעתיים וחצי שיעור פרטי מליטל נתנזון בכל נושא שתבחר
תוכל לקבל שיעור של שעתיים וחצי מליטל בכל נושא שתבחר משלל אומניות הבמה שליטל צברה במהלך השנים.... שיעור ריקוד- אפריקאי,טרייבל פיוזן,הודי(קטאק,אודיסי,רג'אסטאני),פרסי,ריקודי בטן,סופי פלמנקו.
או במיומנות מעולם הג'אגלינג- חישוקים,פוייזים,מקלות,דראגון,מניפות,חרבות.
השיעור יערך בחווה פסטורלית במרכז הארץ.
3 תומכים מתוך 8
מינימום 1500 מופע יחיד של אחד מחברי הלהקה
מופע אש מלא של אחד מחברי הלהקה בארוע הפרטי שלכם. תוכלו להזמין לארוע שלכם באשר הוא- חתונה, בת מצווה, יום הולדת, מסיבה,ארוע חברה וכל ארוע שתבחרו, יגיע אליכם מופע שלם אחד מאיתנו, ויתן לכם מופע שלא תשכחו. (מופע יתבצע באיזור המרכז).
0 תומכים מתוך 10
מינימום 5000 מופע שלם של כל להקת השבט- בארוע שלכם
המופע השלם של הלהקה- השבט בארוע שלכם- המופע במלואו!!
רק עכשיו בהדסטאר- המופע בחצי מחיר!!! המופע מתאים למגוון גדול של ארועים- רק למי שישקיע בוא מראש ויקנה אותו כחלק מפרוייקט ההד סטארט- יקבל אותו בחמשת אלפים שקלים בלבד!!! קנו עכשיו- תחליטו את התאריך בהמשך-ואנחנו בארוע שלכם בהבטחה!!
(ברחבי מרכז הארץ.)
0 תומכים מתוך 4