EN HE

תרגום "נצור" לאנגלית

הפרויקט של
ליאור כוריאל

המטרה היא תרגום "נצור" מעברית לאנגלית. ביחד נציב ישראלי באמזון ! בתמיכתך יגיע רומן היסטורי סוחף, מלא בסודות אהבות ובגידות על רקע עלילות המוסד ופרשת הל"ה, ל"מדף" באמזון.


מתוך "נצור":

"אופטימיות," אמר משה בזהירות, "היא היכולת לחיות את חייך מהרגע, כאילו רק התחילו. כמו תינוק בעריסה. מהבחינה הזאת, אני אופטימי. תמיד אופטימי." 

הדובר, קשה להאמין, הוא לוחם רב עלילות ב"מוסד". מסכת הניגודים הבלתי אפשרית המתקיימת בחייו היא הבסיס ל"נצור".

"נצור" כבר כאן, בעברית. 

"נצור" נמכר בצומת ספרים, בסטימצקי, במנדלי מוכר ספרים, ב ע-ברית ועוד.

"נצור" קיבל ביקורות מעמיקות ואוהדות ממבקרים נחשבים  - ראו בהמשך.


ביחד נציב את "נצור" באנגלית למכירה ב Amazon. 

כך נעזור לעולם להכיר אותנו, ולהבין אותנו, מעט טוב יותר.


רגע רגע... אם הספר כבר יצא לאור ונמכר - מדוע אני פונה אליכם בכלל?

הפניה הזאת נעשית כי לדעת רבים וטובים "נצור" חייב להמשיך הלאה...  לצאת מגבולות הארץ ולהגיע גם לקהל קוראים רחב יותר - מסביב לעולם, באנגלית. 

תמיכתכם מתבקשת לצורך תרגום הספר מעברית לאנגלית.

"נצור" הוא סיפורו של מאבק. האהבות בו הן מאבק. הבגידות בו הן מאבק. החברים, האוייבים, המחויבויות לאדמה ולמדינה ולנשים וגם הפרת כל הכללים כולם - מסתחררים במאבק אלים, גברי, מסוכן ומרתק. הסאגה חוצה יבשות וימים ולא מרפה לרגע... עד שהיא מתנקזת ללילה אחד של ירח מלא שכולו נקם ושילם. לקהל הקוראים באנגלית "נצור" יחשוף את חיינו כאן בצורה מורכבת, מרתקת, רבת פנים ומעוררת מחשבה. ללא סטריאוטיפים מיושנים, ללא חשיבה מקובעת, ללא פתרונות קסם וללא נוסחאות מוכרות. אבל... עם הרבה אופטימיות. 

הכוונה היא שתמיכתכם בתרגום לאנגלית תביא את "נצור" למדף באמזון, והמכירות של התרגום לאנגלית יהיו גם התחלה של משהו עוד יותר גדול... 

מה, אתה ממשיך לחלום? 

בודאי. החלומות הם טעם החיים. במיוחד כאשר יש כבר פניות להפוך את "נצור" לסרט, או לסדרה. וזה כבר מתחיל להיות יקר. מאוד- מאוד יקר. הצעד הראשון המתחייב בדרך לשם הוא תרגום לאנגלית. לכן מתבקשת תמיכתך. 

היום  אני פונה אליך  

לכל מי שכבר קרא/ה, 

למי שישתתף כעת ויקבל ספר בתמורה לתמיכה, 

למי שטרם שמע ועדיין לא קרא,

בקיצור - פונה לכולם כדי לתמוך בתרגום לאנגלית ולהעביר הלאה את המסרים היחודיים והאוניברסלים שיש ברומן המתח ההיסטורי הזה. מסרים שבעצם מספרים עלינו. על החיים (והמוות) כאן, על השאלות הגדולות והתשובות הקטנות, על האהבות והבגידות, המתח והפורקן, היסורים וההחלטות המוסריות הקשות שגיבורי וגיבורות "נצור" חוו, אשר משקפים את מאבקינו וחיינו פה. 

ביחד נציב את "נצור" באנגלית למכירה על המדף ב Amazon. כך נעזור לעולם להכיר אותנו, ולהבין אותנו, מעט טוב יותר.

משהו עלי:

בנוסף לכתיבה אינטנסיבית כסופר (עוד רומן כבר בדרך), אני אדריכל ומתכנן ערים בוגר הטכניון. תכננתי  מבנים וערים בארץ ובארה"ב. מוסמך תואר שני בלימודי מנהל עסקים באוניברסיטת בן- גוריון ובאוניברסיטת בוסטון. סייר אוויר, לוחם במלחמת לבנון הראשונה. מנכ"ל ויו"ר סי.איי.סי.די. ממייסדי עמותת 'אדם טבע ודין'. אני נאבק מזה עשרות שנים על שמירת איכות הסביבה ולאחרונה כפרוייקטור קק"ל להגנה על היערות בסובב ירושלים. 

משהו על הספר:

"סאגת 'נצור', רומן מתח היסטורי רב עלילות, מתנהלת בין עלילות "המוסד", תעלומת מחלקת ההר – הל"ה ומערכות יחסים משולשות מרתקות, על רקע המאבק הנמשך על חירות ישראל ואדמת הארץ. ליאור כוריאל פורש מסכת רווית זעם קדמוני, סודות ושברי קליידוסקופ של בגידות, היעלמויות, אהבות, חזון נשגב וייאוש קודר, שהם מתבליני החיים בארץ הקשה הזאת. גיבורי וגיבורות הספר צועדים, תוך גילויי גבורה עילאית, חולשה תהומית ואובדן שליטה עצמית אל קץ רב תהפוכות. דרכם מתפתלת מהמסתורין האופף את נפילת הל"ה בקרב בתש"ח, דרך נביטת ישראל הצעירה, ועד עצם ימינו."

למה היעד נקבע דווקא ל- 64,000 ש"ח? 

התקציב מיועד כולו למימון שלב התרגום לאנגלית. 

אחרי שהספר נערך והופק בעברית על ידי הטובים ביותר אי אפשר להסתפק בפחות מתרגום מעולה. בזמן שעבר מאז ההשקה חיפשתי ולבסוף מצאתי את המתאימה ביותר. המשוואה ידועה לכל מי שעובר בהדסטארט - איכות עולה כסף, והרבה.

אתם מתבקשים לתמוך בשלב תרגום הספר לאנגלית. את עלויות ההפקה וההתאמה לקידום באמזון  - אני לוקח על עצמי.

איך נבחרו התשורות?

התשורות שתקבלו בתמורה סובבות סביב "נצור". הספר, המקום, הלחן, הטעם והאווירה. החל בעותקי הספר המודפס בעברית, עם דפים שאפשר למשש וכריכה יפיפייה. או בדיגיטל מותאם לקינדל, טאבלט, ולמחשב האישי. בהמשך - ימסרו גם עותקים אלקטרוניים מהמהדורה באנגלית. ובנוסף יש תשורות איכותיות במיוחד עם ערך מוסף: שיחות אישיות, טעימת יינות מיקבים מקומיים, רכיבה על סוסים, סדנאת אומן, הופעה מוסיקלית חיה, ארוחות כפריות משובחות וסיורי תצפית לגבעת הקרב - כל אלה יערכו בסביבה המרתקת והייחודית של הרי יהודה, ממש בקרבת מקום לאתרי ההתרחשויות בעלילה. יש אפילו חולצות וכובע מצחיה... כדאי!

תשורה מיוחדת במינה: הופעה חיה וביצוע השיר המלווה!  

השיר "עץ הזית", מילים נתן אלתרמן, הלחנה ושירה שושיה בארי דותן, עיבוד מוסיקלי אורי שלזינגר, הופק בשנת 2014 על ידי הסופר ליאור כוריאל לרגל צאת "נצור" לאור.

בזמן שאתם בוחרים תשורה, אפשר להאזין לשיר המיוחד:  "עץ הזית"/נתן אלתרמן אשר הפקתי ומופיע בספר (ברשיון אקו"ם). לחץ להאזנה:

https://www.youtube.com/watch?v=CGy2KuuX90U&list=UUmZiRzjpNB6ZD3XdBiPMJUQ&index=1

השיר הזה, בביצוע הצלול, הטהור, המרגש כל כך של שושיה גרם כבר לוותיקים רבים פשוט להזיל דמעות. הם בכו על הגבורה, על הארץ, על המאבק, על האובדן  - ועל התקוות. שלהם. שלנו. 

כן, תוכלו אפילו לתמוך ובתמורה להזמין את שושיה למופע מוסיקלי אישי באירוע משלכם. כדאי!


טרם הספקתי לקרוא... האם הספר טוב?! יהללך זר ולא פיך - מה חשבו המבקרים:

איכותו של הספר באה לידי ביטוי בביקורות שקיבל. להלן מקצת מהאמירות שהתפרסמו בציבור אודותיו:

"גיבורי המציאות וגיבורי הספרות מנהלים באופן תת קרקעי יחסי גומלין עם דמויות העבר... הדברים מומחשים בצורה נוקבת ברומן "נצור" מאת ליאור כוריאל.... הגיבורים של הרומן "נצור" נצורים בתוך ההווה שלהם, אך לא פחות מזה הם נצורים בתוך העבר... המיתוסים הקדומים רוחשים באדמה הזאת, שסִיר לחץ רותח מבעבע מתחת לתהומותיה והוא מאיים לפרוץ כל רגע ולסחוף את כולם למערבולת של מאבק ללא פשרות... מיתוס הל"ה מלווה את העלילה, תוך שהוא צופן הפתעות ביחס למה שהתרחש בקרב של הל"ה. ...המוטיב של המאבק על הארץ וההיצמדות לארץ (ה"צומוד") שזור לאורך העלילה כולה, ויש גם מחאה סמויה כלפי הפוסט- ציונים החדשים בעם היהודי שאיבדו את חשק הקיום ואת אהבת הארץ... המסר של הרומן הוא קשה ונוקב, ורוח המאבק על הארץ חוצה את הרומן כולו." - בלפור חקק משורר


"ליאור כוריאל כתב רומן שמשלב בין סוגות ספרותיות שונות ואהובות: רומן היסטורי, רומן מתח ולא פחות מכך, דרמה מקומית-אנושית. מדובר בספר כתוב בסגנון קולח ואשר נקרא בקלות, אך אינו מוותר על רצינות הכוונות הסיפוריות והאמנותיות. בתוך כך, הקוראים נחשפים לפרשייה היסטורית אמנם ידועה פחות או יותר, אך המוצגת כאן במבט טרי, גם תודות לסיפור המתח העכשווי המניע את העלילה. יתרה מכך, ההיבט המעניין ביותר ברומן של כוריאל שייך למקום, לאתרים, למפת המציאות שבה מגוללת העלילה, ובמלה אחת: לנוף. מדובר בארץ ישראל של גבולות מטושטשים, כפי שאנו חווים אותה, ואשר המחבר משכיל להראות לנו אותה משני צדי הקו הקיים והמטושטש, תוך יצירת קרבה מיוחדת אל הנוף הפיזי, אל המראה הנשקף מהגבעות אל השפלה. רומן ישראלי על גבולות של מקום ועל קשרים על פני הזמן, מסתורי ומושך כאחד." יורם מלצר, סופר


"נצור" הוא רומן אפי רחב יריעה המתפרס על פני תקופות חיים ויבשות.  בתוך דפיו נלכדת הוויית  חיים פועמת ומרתקת הכתובה בלשון מענגת ועשירה. זה הוא ספר מתח היסטורי אשר במרכזו איש  מוסד שחייו נוצרי מסתורין.  ליאור כוריאל רקם סיפור גדוש סודות ישנים וחדשים הנפרמים אט אט וחושפים בדרכם את נפתולי הנפש האנושית על כל נימיה ההרסניים והנדיבים העוינים והשוקקים... "נצור"  כשמו כן הוא נוצר בתוכו רבדים רבים המרמזים על הדואליות הגדולה המאפיינת את הספר... ליאור כוריאל מפליא בכתיבת עלילה סוערת ומלאת תהפוכות. פרשיות ריגול בינלאומיות, ערי בירה נוצצות, מכוניות ייחודיות, כלי טיס נדירים, כלי נשק אקזוטיים ויצירות אמנות קלאסיות הכל נשזר למסכת תוססת ומרהיבה. במקביל מיטיב כוריאל להבין ללב גיבוריו ומעצב אותם במיומנות ובדקות אבחנה מעוררת השתאות. אהבתו לשפה העברית ושליטתו ברזי הכתיבה ניכרים בכל שורה. כתיבתו נעה בין פרוזה קצבית לתבניות ליריות יפייפות. תיאורי הנוף הארצישראלי הם שירת אהבה מרגשת וצלולה... הספר מזמין את הקורא לשקוע בתוך עלילה מרתקת וסוחפת שאינה מרפה זמן רב אחרי תום הקריאה. הדמויות הסוערות חודרות ללב ותמונות הנוף המתוארות ביד אומן מעטרות את העלילה כמו ליווי מוזיקאלי מכשף. " - סימונה באט מבקרת ספרות


"כשקיבלתי לידי לעריכה את כתב היד של ליאור כוריאל, זו הייתה פגישה מרתקת עם סיפור מקורי ומותח, רב עלילות ותפניות מפתיעות, שמרגע שצוללים בו, קשה להניחו מן היד. אך עוד יותר מכך – זו הייתה פגישה עם קול ייחודי שהוא שלו בלבד... הדבר הנדיר באמת – הרבה יותר נדיר מסיפור טוב – הוא מספר ראוי, שהתברך בנשימה הנכונה, בחוש לשפה ובהבנה הפנימית של קצב גלגול סיפור... מספר שעושה צדק עם הייחודיות של המקום הזה, שנותן ביטוי חדש לצבעים העזים שהוא צבוע בהם, לריחות האופייניים שלו, ויותר מכול, להתנגשויות האנושיות האותנטיות, שקשה למצוא כמותן בכל מקום אחר... "נצור" של ליאור כוריאל הוא רומן של גברים, שגיבוריו חיים בעולם קשוח, אלים ותחרותי. זהו עולם של יצרים מבעבעים, אך גם של בדידות בעלת ערך נשגב... "נצור" הוא אם כן רומן שמתנהל, או שמא נוסע באופני קרקס, בין עבר להווה, בין קרבה לריחוק, בין חברות ליריבות, בין אחריות להפקרות, בין יופי נשגב לכיעור חולני, בין פריטה על קלידי הפסנתר ללחיצה על הדק האקדח. הניגודים הגדולים האלה, המתוארים ביד אמן, הופכים את הספר לפסיפס מרהיב בצבעוניותו המתאר את מורכבות היחסים של גברים עם חבריהם הטובים, הכי טובים, עם אהובותיהם ועם ילדיהם: יחסים שמולידים גם יופי רב ופריחה רגשית, וגם אכזבה מרה ותשוקה אמיתית לרצוח... 

נצור הוא ספר הביכורים של ליאור כוריאל אבל כבר בספרו הראשון הוא מתגלה כסופר של ממש, ויצירתו ראויה לעמוד על בימת הספרות הנחשבת. "  לילי פרי סופרת עורכת הספר


אלפי סקרנים מרחבי העולם, מהמדינות הצבועות במפה בלבן, ורוד, צהוב ואדום כבר התעניינו ב"נצור". יחד עם תמיכתך ניתן להם גם אפשרות לקרוא אותו באנגלית!


אז הבה נגלה אופטימיות ונצעד יחד אל מדפי אמזון. תודה מראש על כל תמיכה!! נא לבחור בתשורה המתאימה לטעמכם ואשמח להודיעכם על מסירתה המוצלחת לידכם.

לא אשכח את תמיכתכם ונדיבותכם. 

שלכם,

ליאור


בצילום: הסופר ליאור כוריאל בערב השקת "נצור"


וכן - הכי חשוב.... אני מאחל לך הנאה שלימה מהקריאה ומהתשורות! מידע רב נוסף ניתן למצוא באתר החקר של הספר. בו גם ניתן לקרוא את כל הפרק הראשון.

בצילום: דוגמית מן התשורות


בצילום: שושיה מבצעת את עץ הזית/נתן אלתרמן בערב השקת "נצור"

בצילום: המשורר בלפור חקק בערב השקת "נצור"

בצילום: עורכת "נצור" הסופרת לילי פרי בערב השקת "נצור"

בצילום: הסופר יורם מלצר בערב השקת נצור

בצילום זמרת הנשמה דניה פולבר בערב השקת נצורהפרויקט של

ליאור כוריאל
צור קשר עם היזם
בן נהריה. כבר 19 שנים מתגורר ופועל בהרי יהודה הקסומים, בישוב צור הדסה. בו וממנו אני מצליח לגדל משפחה (נ+4)/ להגן על הסביבה בעזרת קק"ל ואחרים/ להיות פעיל ציבורית/ לכתוב ספרים נוספים (עוד רומן מתח היסטורי כבר בשלב מתקדם + אחרים)/ לערוך מחקרים הקשורים לעלילותיהם/ לנהל פעילות בחברת מיחשוב/ ללמוד את הפילוסופייה של הרמב"ם ולוינס/ להתגעגע לאדריכלות בעקבות שנות יצירה אינטנסיבית בארץ ובחו"ל. כן, סלשר (/) קלאסי... כי היום קצר / המלאכה מרובה!
65,838
מתוך 64,000 ₪
103%
מומן
0
ימים שנותרו
57
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 36 תודה + פוסט הוקרה בפייסבוק
קבלו נא תודתי מקרב לב ! וגם פוסט הוקרה אישית בוול הספר "נצור" בפייסבוק : https://www.facebook.com/nazurbook/
2 תומכים
מינימום 42 עותק "נצור" - ספר אלקטרוני
קבלו עותק אלקטרוני של "נצור" בעברית eBook :

קבלו קוד להורדת עותק בעברית מאתר "מנדלי מוכר ספרים". תמיכתך בסיפור ההצלחה של "נצור" מרגשת מאוד!
1 תומכים
מינימום 42 עותק אלקטרוני של "נצור" באנגלית eBook
קבלו עותק אלקטרוני של "נצור" באנגלית eBook :
לאחר סיום התרגום תקבלו קוד להורדת עותק באנגלית מאתר "מנדלי מוכר ספרים". תמיכתך בסיפור ההצלחה של "נצור" מרגשת מאוד!
6 תומכים
מינימום 68 "נצור" מודפס בעברית חתום - איסוף עצמי
קבלו עותק "נצור" מודפס בעברית, חתום, באיסוף עצמי בתל אביב, באר שבע וצור הדסה.

עותק מהמהדורה השניה בעברית (395 עמ', כריכה רכה, מחיר קטלוגי 69 ש"ח)

אני מאחל לך הנאה צרופה מהקריאה ומהידיעה שתמכת בהפצת המסרים הלאה.
9 תומכים
מינימום 98 "נצור" מודפס בעברית מוקדש אישית - בדואר
קבלו עותק "נצור" מודפס בעברית, מוקדש אישית, במשלוח בדואר ישראל כלול במחיר:
עותק מהמהדורה השניה בעברית (395 עמ', כריכה רכה, מחיר קטלוגי 69 ש"ח)

תודה על תמיכתך בקירוב עלילות "נצור" לקהל הקוראים הבינלאומי.
12 תומכים
מינימום 120 "נצור" מודפס בעברית מוקדש + עותק אלקטרוני בעברית
קבלו עותק "נצור" מודפס בעברית מוקדש אישית + עותק אלקטרוני eBook בעברית :

עותק מהמהדורה השניה בעברית (395 עמ', כריכה רכה, מחיר קטלוגי 69 ש"ח) יישלח אליך בדואר ישראל כלול במחיר! קבלו קוד להורדה חינמית של עותק דיגיטלי לקינדל או מחשב מאתר "מנדלי מוכר ספרים".

אני מאחל לך הנאה צרופה מהקריאה וגם מהידיעה שתמכת בהפצת המסר הישראלי האופטימי.
4 תומכים מתוך 100
מינימום 240 שני עותקים בעברית + תרגום אלקטרוני באנגלית
קבלו שני עותקי "נצור" מודפס בעברית + הקדשה אישית + עותק אלקטרוני eBook באנגלית:

כן - כל זאת תמורת השקעתך הנדיבה בתרגום וקירוב עלילות "נצור" לקהל הקוראים הבינלאומי. שני עותקים מהמהדורה השניה בעברית (395 עמ', כריכה רכה, מחיר קטלוגי 69 ש"ח) יישלחו עם הקדשה אישית בדואר ישראל כלול במחיר! כאשר התרגום יהיה מוכן - תקבלו גם עותק אלקטרוני באנגלית לקריאה בקינדל או במחשב!

תוכלו להעניק עותק מתנה לחבר/ה וכך תוכלו לנהל בינכם שיחה מעמיקה על העלילה והתובנות, להשוות את ההנאה מהקריאה, ומי יודע, אולי אפילו לפצח את סודות הסיפור?
3 תומכים מתוך 90
מינימום 320 ארוחת בוקר כפרית זוגית "בר בהר"
תמכתם? קבלו שובר לארוחת בוקר כפרית זוגית:

אירוח קסום ב"בר בהר" בנס הרים. שניכם לבד מול הנוף המופלא. בשקט, בלי שום קשר לכלום.
5 תומכים מתוך 80
מינימום 360 חולצת "נצור" + כובע "נצור" + עותק "נצור"
קבלו סט מושלם לחופשה: כובע מצחיה עם לוגו "נצור" + חולצה מנדפת עם לוגו "נצור" + עותק הספר בעברית. משלוח בדואר ישראל כלול במחיר.

(מידה אחידה לארג')
5 תומכים מתוך 50
מינימום 480 שיחת טלפון + שני עותקים מוקדשים אישית + eBook אנ'
שיחה טלפונית ממני + הקדשה אישית על שני עותקי "נצור" מודפס בעברית + עותק אלקטרוני eBook באנגלית:

שני עותקים עם הקדשה מהמהדורה השניה בעברית (395 עמ', כריכה רכה, מחיר קטלוגי 69 ש"ח) יישלחו אליך בהקדם בדואר ישראל כלול במחיר. בסיום התרגום לאנגלית תקבלו קוד להורדה חינמית לעותק דיגיטלי מאתר "מנדלי מוכר ספרים".
בנוסף - שיחת טלפון ממני, בה תוכל/י לשאול שאלות על העלילה המרתקת... ולקבל תשובה מוסמכת ללא ספויילרים!
3 תומכים מתוך 24
מינימום 500 10 עותקי "נצור" חתומים
מיוחד למוסדות, מועדוני קריאה, ארגונים ומשפחות ברוכות: קבלו לידיכם בישראל 10 עותקים חתומים של המהדורה השניה בעברית (395 עמ', כריכה רכה, מחיר קטלוגי 69 ש"ח) המשלוח בדואר ישראל כלול במחיר.
1 תומכים מתוך 12
מינימום 560 טעימת יין בוטיק+בקבוק נבחר+2 עותקים + eBook 2 שפות
מפגש טעימה אישית מודרכת של יינות בוטיק ב"הסבים שותים" - מחסן בוטיק לתוצרת מיקבים מקומיים באזור מטה יהודה
+ לבחירתכם איזה בקבוק יין שתבחרו בבוטיק
+ שיחה על "נצור"
+ הקדשה אישית על שני עותקי "נצור" מודפס בעברית
+ עותק אלקטרוני eBook באנגלית
+ עותק אלקטרוני eBook בעברית :

העותקים עם הקדשה אישית מהמהדורה השניה בעברית (395 עמ', כריכה רכה, מחיר קטלוגי 69 ש"ח) ימסרו אישית בעת הטעימה בהדרכת אמיר גוטל ב"הסבים שותים" בצור הדסה ! איסוף עצמי מרח' יסמין בעליה מימין למעגל התנועה אחרי השער המזרחי. כאשר התרגום יהיה מוכן - תקבלו גם עותק אלקטרוני באנגלית לקריאה בקינדל או במחשב!
1 תומכים מתוך 30
מינימום 730 סדנת אומן + שיחה + 2 עותקים בעברית + 2 eBook שפות
סדנת אומן מרגשת ומעשירה ליחיד: שיעור רישום או קליגרפיה לבחירתכם. שעתיים קסומות בסטודיו "צור" של האומן, הצייר, הפסל והקליגרף המוערך יעקב בוסידן (יוצר הכותרת לספר "נצור"). הסטודיו המרתק שוכן ברחוב אפרסמון בצור הדסה
+ שיחה על "נצור"
+ הקדשה אישית על שני עותקי "נצור" מודפס בעברית
+ עותקים אלקטרונים eBook בעברית ואנגלית:

כן - כל זאת תמורת תמיכתך הנדיבה בתרגום וקירוב עלילות "נצור" לקהל הקוראים הבינלאומי. העותקים עם הקדשה אישית מהמהדורה השניה בעברית (395 עמ', כריכה רכה, מחיר קטלוגי 69 ש"ח) כאשר התרגום יהיה מוכן - תקבלו גם עותק אלקטרוני באנגלית לקריאה בקינדל או במחשב!
1 תומכים מתוך 12
מינימום 960 א. בוקר כפרית עם הסופר+2 עותקים מוקדשים+ eBook 2
מפגש ושיחה אישית איתי מלווה בארוחת בוקר כפרית לזוג תומכים בנופים הקסומים של הרי יהודה
+ שני עותקים בעברית מוקדשים אישית על ידי
+ שיחה על הספר הגיבורים ותבנית נוף המולדת
+ עותק אלקטרוני eBook באנגלית
+ עותק אלקטרוני eBook בעברית:

קודים להורדה חינמית מאתר "מנדלי מוכר ספרים". הארוחה ב"פיצ'ונקה" או "בר בהר" בנס הרים. כאשר התרגום יהיה מוכן - תקבלו גם עותק אלקטרוני באנגלית לקריאה בקינדל או במחשב!
1 תומכים מתוך 12
מינימום 1200 הזמרת שושיה אצלך בהופעה חיה
תוכלו להזמין את המלחינה, המשוררת וזמרת הנשמה הישראלית שושיה בארי-דותן להופעה חיה!

שושיה והגיטרה במופע רוחני מרגש ובלתי נשכח! קבלו באירוע שלכם מופע טבול בשירי אהבה, אהבת הארץ, מקורות ישראל, שלום ורעות קלסיים - וגם חדשים פרי עטה.

שושיה מוכרת היטב ברחבי הארץ, מנחת תוכנית אישית בערוץ "החיים הטובים", הלחינה ומבצעת את השיר "עץ הזית"/נתן אלתרמן המלווה את "נצור". ההופעה בת כ - 45 דקות, במיקום בין חדרה לגדרה לבחירת המזמין ובתיאום עם הזמרת.

כן יחולקו 3 עותקי "נצור" חתומים בעברית. הופעה במקומות מרוחקים יותר - בתיאום מיוחד.
1 תומכים מתוך 12
מינימום 1200 רכיבת סוסים+א. בוקר כפרית איתי+2 עות'+eBook שפות
רכיבה בלתי נשכחת על סוס מ"חוות הרי יהודה"! תרכבו אל חורבת סנסן לתצפית לעבר גבעת הקרב של הל"ה! ליווי מודרך ורכיבה בנוף קסום!
+ לקינוח ארוחה כפרית ב"בר בהר" עם המחבר מול הנופים הקסומים של הרי יהודה
+ שני עותקים בעברית והקדשה אישית
+ שיחה על הספר, הגיבורים ותבנית נוף מולדתנו ללא ספויילרים!
+ עותק אלקטרוני eBook באנגלית
+ עותק אלקטרוני eBook בעברית:

התשורה לזוג. קוד להורדה חינמית מאתר "מנדלי מוכר ספרים"! כאשר התרגום יהיה מוכן - תקבלו גם עותק אלקטרוני באנגלית לקריאה בקינדל או במחשב! סוג הרכיבה ומשך הטיול בהתאמה לרמת כל רוכב/ת ובכפוף לתקנון בטיחות של מרכז הרכיבה "חוות הרי יהודה".
0 תומכים מתוך 12
מינימום 3600 אזכור+סיור+א. בוקר+עותק מודפס+ebook שפות
חוויית "נצור" לעומקה: אזכור שמכם בתודות בספר במהדורה האנגלית!
+ מפגש וסיור בעקבות "נצור"! הדרכה אישית לזוג במכונית ותצפית על "אחוזת הארץ המובטחת" וגבעת הקרב של הל"ה
+ ארוחת בוקר כפרית לזוג בנופים הקסומים של הרי יהודה (ב "בר בהר" או "פיצ'ונקה")
+ שני עותקים של הספר בעברית מוקדשים לכם באופן אישי
+ במהלך הסיור והארוחה שיחה עם הסופר על הספר, הגיבורים ותבנית נוף מולדתנו ללא ספויילרים!
+ עותק אלקטרוני eBook באנגלית
+ עותק אלקטרוני eBook בעברית

התשורה לזוג. קוד להורדה חינמית מאתר "מנדלי מוכר ספרים". כאשר התרגום יהיה מוכן - תקבלו גם עותק אלקטרוני באנגלית לקריאה בקינדל או במחשב! הערה: מסלול הסיור גמיש לבקשתכם ועובר בחלקו בגוש עציון.
5 תומכים מתוך 8