EN HE

מביאים את מלאני ג'וי לארץ

הפרויקט של
עמותת תנו לחיות לחיות

הצטרפו אלינו והביאו את מלאני ג'וי לישראל!

רוכשים את הספר - ועוזרים להפיץ את המסר


לראשונה בעברית ותחת הכותרת "הפרה שבחדר - הפסיכולוגיה של אכילת בשר", ספרה הידוע של ד"ר מלאני ג'וי עומד לצאת לאור! לרגל השקת הספר אנו שואפים להביא את ג'וי לישראל לסבב הרצאות ואירועים הן לקהל הרחב והן לפעילים - ונוכל לעשות זאת רק בעזרתכם: רוכשים את הספר במחיר מוזל ברכישה מוקדמת, מקבלים תשורות שוות, מביאים את ג'וי לישראל ועוזרים לפצח את הקרניזם!                      
אודות מלאני ג'וי

ג'וי היא ד"ר לפסיכולוגיה חברתית, בוגרת אוניברסיטת הארוורד ופעילה וותיקה לזכויות בעלי החיים. מייסדת ונשיאת הארגון "מעבר לקרניזם" (Beyond Carnism) וממקימי הארגון "המרכז לפעילות טבעונית אפקטיבית" (Center for Effective Vegan Advocacy). ספרה של ג'וי הוא אחד הספרים פורצי הדרך בתחום של שחרור בעלי-חיים, אולי החשוב ביותר מאז "שחרור בעלי-החיים" של פיטר סינגר (1975) ו"הטיעון לזכויות בעלי-חיים" של תום רייגן (1983).
איך אתם נכנסים לתמונה?

ספרה של ג'וי יוצא לאור בימים אלו בישראל, לראשונה בתרגום לעברית. לרגל ההשקה, אנו מעוניינים להביא את ד"ר ג'וי לסיבוב הרצאות ואירועים לקידום הספר, וכאן אתם נכנסים לתמונה: בקמפיין זה תוכלו לרכוש בהזמנה מוקדמת ובמחיר מוזל את הספר, לפני יציאתו לאור בחנויות, וכך באמצעות התשורות ורכישת הספר, בזכות תמיכתכם, נדאג להבאתה של ג'וי לישראל.

במסגרת הביקור שלה בישראל ג'וי מתוכננים מספר אירועים לקהל הרחב באוניברסיטאות, בחוגים לפסיכולוגיה וסוציולוגיה, פאנלים העוסקים בשינויים חברתיים, וכן גם סמינרים לפעילים. באמצעות כל אלה - נפיץ את מסר החמלה באופן נרחב ויסודי יותר.

כמובן שהקמפיין ואפשרות הביקור מתואמים מול מלאני!על הספר

ספרים רבים מסבירים לנו למה לא לאכול בשר. ספרה פורץ הדרך של הפסיכולוגית החברתית מלאני ג'וי שואל: מדוע בכל זאת אנחנו אוכלים בשר? התשובה, לפי ג'וי,  נעוצה במערך של אמונות ומנגנונים פסיכולוגיים וחברתיים שהיא מכנה קרניזם. המערך הזה מעלים רגשות שאנו מרגישים כלפי בעלי חיים, עובדות שידועות לנו וערכים שאנו מאמינים בהם. הספר מציע לראות את הקרניזם כאידיאולוגיה אלימה סמויה, בדומה לאידיאולוגיות מדכאות אחרות (כגון אידיאולוגיות פטריארכליות), מתחקה אחר מנגנונים שמאפשרים לאידיאולוגיה זו לשעתק ולשמר את עצמה, ומציע כלים לערער אותה. חשיפת המנגנונים הסמויים של הקרניזם היא צעד ראשון לקראת שיח ציבורי מעמיק ועקרוני יותר בשאלת היחסים בין בני אדם לבעלי חיים אחרים.

הספר ייצא בהוצאת הקיבוץ המאוחד (סדרת קו אדום, מתרגמת: דבי אילון). את ההקדמה למהדורה העברית כתב לא אחר מאשר פרופ' יובל נח הררי ("קיצור תולדות האנושות", "ההיסטוריה של המחר").

מידע נוסף על מלאני ג'וי ופועלה ניתן למצוא באתר www.carnism.org .אנו מזמינים את כולכם לתמוך, להיות חלק משמעותי ולהביא יחד איתנו את מלאני ג׳וי לישראל - יחד נפצח את הקרניזם!הפרויקט של

עמותת תנו לחיות לחיות
צור קשר עם היזם
תנו לחיות לחיות היא עמותה ישראלית להגנה על בעלי חיים, שנוסדה בשנת 1986, ופועלת לצמצום ומניעת סבלם של בעלי החיים, החל מאימוץ כלבים וחתולים, עיקור וסירוס, טיפול בבעלי חיים פצועים ונטושים, ועד להפחתת ניצול ושחיטת בעלי החיים בתעשיות המזון מהחי, מניעת ניסויים בבעלי החיים ופעילות משפטית ומוסדית בכל תחומים אלו. בקרו באתרינו: http://www.letlive.org.il
22,078
מתוך 20,000 ₪
110%
מומן
0
ימים שנותרו
192
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 60 ספר במכירה מוקדמת
עותק משלכם של הספר במחיר מוזל ובלעדי למכירה המוקדמת!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים.
111 תומכים
מינימום 75 אריזת מתנה לחג: ספר + שוקולד
מתלבטים מה לקנות לחבר/ה או לבן/בת משפחה כמתנה לחג? רוצים להביא למישהו/י מתנה סתם כך? יש לנו את הפתרון המושלם בשבילכם! ספר + שוקולד טבעוני של פנדה / וגנטינו לבחירתכם! הספר והשוקולד יאספו על ידיכם או יישלחו על ידינו עטופים באריזת מתנה (משלוח כלול במחיר).
18 תומכים מתוך 30
מינימום 75 ספר + הקדשה אישית
מלאני ג'וי תחתום ותקדיש את הספר המיוחד שלכם במחיר מוזל ובלעדי למכירה המוקדמת!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים.
33 תומכים מתוך 40
מינימום 90 ספר + הקדשה + שוקולד וגנטינו
פנקו את עצמכם בשוקולד וגנטינו טעים, בנוסף להקדשה אישית שמלאני ג'וי תחתום לספר המיוחד שלכם!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים.
9 תומכים מתוך 40
מינימום 120 ספר + שיעור יוגה אווירית
אוהבים יוגה? נסו את היוגה האווירית בשיעור מקצועי ע"י המורה רותם מורדוך (ניתן בירושלים), בנוסף לעותק משלכם של הספר במחיר מוזל ובלעדי למכירה המוקדמת!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים.
1 תומכים מתוך 10
מינימום 120 ספר + כרטיס זוגי לסרט בסינמטק ת"א
צאו להנאתכם יחד עם חבר/ה לסרט בסינמטק בתל אביב (הכרטיסים פתוחים לכל זמן ולכל סרט), בנוסף לעותק משלכם של הספר במחיר מוזל ובלעדי למכירה המוקדמת!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים.
4 תומכים מתוך 10
מינימום 140 ספר + הקדשה + מארז שוקולד פנדה
פנקו את עצמכם ב-4 שוקולדים של פנדה, לבחירתכם ממגוון הטעמים! זאת בנוסף להקדשה אישית שמלאני ג'וי תחתום על הספר המיוחד שלכם!
איסוף עצמי מרמת גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים.
7 תומכים מתוך 10
מינימום 200 ספר + הקדשה + 3 ספרים לספריות
רוצים לעזור אפילו יותר? אתם נפלאים :) מלאני ג'וי תחתום ותקדיש לכם את הספר המיוחד שלכם וגם תעזרו לנו להפיץ את המסר ולהציב את ספרה של ג'וי בספריות ברחבי הארץ!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, חיפה, בנימינה, באר שבע וירושלים.
4 תומכים מתוך 20
מינימום 300 ספר + הקדשה + 5 ספרים לספריות
רוצים לעזור - ובגדול? מצוין :) אתם נפלאים ובזכותכם המסר יופץ עוד יותר ויגיע לספריות ברחבי הארץ! מלאני ג'וי גם תחתום ותקדיש לכם את הספר המיוחד שלכם, מגיע לכם.
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, חיפה, בנימינה, באר שבע וירושלים.
2 תומכים מתוך 20
מינימום 540 2 ספרים + הקדשה + 2 כרטיסים לסדנה ב"מטבח של אבא"!
בואו יחד עם חבר/ה להנאה קולינרית רצופה, לגלות טעמים חדשים וללמוד על בישול ואפיה מהצומח במטבח הביתי והחם של גיא רז, הבשלן המדהים מ"המטבח של אבא"! הסדנה מותנית ב-6 משתתפים לפחות, ותתקיים ברשפון ובתאריך גמיש בתיאום מראש. כל הכיף הזה בנוסף ל-2 ספרים שמלאני ג'וי תחתום ותקדיש אותם במיוחד לכם!
איסוף עצמי של הספרים מרמת-גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים
0 תומכים מתוך 10
מינימום 200 ספר + טיפול רפלקסולוגיה מיוחד!
טיפול רפלקסולוגיה מקצועי של ירון מרקו, בנוסף לעותק משלכם של הספר במחיר מוזל ובלעדי למכירה המוקדמת!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים. הטיפול יינתן באיזור גוש-דן.
4 תומכים מתוך 4
מינימום 200 ספר + הקדשה + 3 ספרים לספריות
רוצים לעזור אפילו יותר? אתם נפלאים :) מלאני ג'וי תחתום ותקדיש את הספר המיוחד שלכם וגם תעזרו לנו להפיץ את המסר ולהציב את ספרה של ג'וי בספריות ברחבי הארץ!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 290 ספר + ארוחה זוגית מפנקת באנסטסיה!
אוהבים את אנסטסיה? רוצים לטעום אוכל טבעוני טעים ובריא באחת מהמסעדות הטובות ביותר בתל אביב? פנקו את עצמכם בארוחה כפולה בשווי 250 ש"ח (ניתנת כשובר) באנסטסיה, וגם קבלו את הספר המרתק של מלאני ג'וי במחיר מוזל!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, חיפה, בנימינה, באר שבע וירושלים.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 400 ספר + הקדשה + 8 ספרים לספריות
רוצים לעזור - ובענק? מדהים :) אתם נפלאים ובזכותכם המסר יופץ הרבה יותר ויגיע להמוני ספריות ברחבי הארץ - מבתי ספר ותיכונים ועד לספריות עירוניות ואוניברסיטאיות. מלאני ג'וי גם תחתום ותקדיש לכם את הספר המיוחד שלכם, הכי מגיע לכם!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, חיפה, בנימינה, באר שבע וירושלים.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 600 2 ספרים + הקדשה + 2 כרטיסים לסדנה של אורי שביט
בואו יחד עם חבר/ה לגלות איך "טבעוניות נהנות יותר" בסדנת בישול יצירתית ומקצועית מאת הבלוגרית והפעילה אורי שביט בתל אביב, ותגלו/תרחיבו את עולם הבישול והאפיה הטבעוניים והטעימים! כל זה בנוסף ל-2 ספרים שמלאני ג'וי תחתום ותקדיש אותם במיוחד לכם!
איסוף עצמי מרמת-גן, תל אביב, בנימינה, באר שבע, חיפה וירושלים.
1 תומכים מתוך 1