EN HE

מחברים את ישראל בשבת

הפרויקט של
נוע תנוע - תחבורה בשבת

נוע תנוע היא אגודה שיתופית ללא מטרת רווח המפעילה תחבורה בשבת. המטרה שלנו היא להיסגר כשהמדינה תפעיל תחבורה ציבורית בשבת - ובינתיים לשנות את המציאות בשטח כדי לאפשר לכל אחד לבחור איך לבלות את השבת שלו. פיתחנו מודל כלכלי בר קיימא שעובד במסגרת החוקית הקיימת ומאפשר לנו להפעיל קווי אוטובוס שבטווח הארוך יוכלו לפעול עצמאית ללא תמיכה כלכלית חיצונית.

כך בשנתיים אחרונות אנחנו מפעילים קו אוטובוס בשבת ברמת גן, גבעתיים ותל אביב. עכשיו כשהמודל שבנינו הוכיח את עצמו, אנחנו מתכוונים להתרחב ולהפעיל אוטובוסים בשבת גם בבאר שבע, בבת ים, ביפו ובערים נוספות. כדי שזה יקרה אנחנו זקוקים לסיוע שלכם בגיוס מימון ראשוני שיאפשר לנו להתניע את פעילות קווי האוטובוס החדשים, שבהמשך יוכלו לקיים את עצמם. זו הדרך לייצר בישראל פתרון אמיתי וארוך טווח לבעיית התחבורה הציבורית בשבת.


דמיינו מה היה קורה אם הייתה בישראל תחבורה ציבורית בשבת...
אלמוג, תלמיד בן 15, לא יצטרך לבקש מאבא שיקפיץ אותו לחברים בסופ"ש. מיכל, אם חד הורית שלא יכלה להרשות לעצמה מונית בשבת, תיקח את המשפחה לסרט. סבתא פנינה, פנסיונרית שכבר לא נוהגת, תיסע לבקר את הנכדים. ונעם וליאור, זוג צעיר שלא רוצה להחזיק רכב, יוכל לבלות בים בלי להסתבך עם חניות בתל אביב. כל אלו סיפורים אמיתיים של נוסעים ב"נוע תנוע" שנהנים מהשבת שלהם גם בלי רכב פרטי.

דמיינו מה היה קורה אם הייתה בישראל תחבורה ציבורית בשבת... מצבם הכלכלי של תושבים רבים לא היה מכתיב להם איך לבלות (או לא לבלות) את השבת שלהם. היכולת להתנייד בחופשיות בשבת לא הייתה תלויה ביכולת לנהוג ברכב פרטי, מה שהיה מאפשר גם למי שלא מחזיק ברכב או לא יכול לנהוג להתנייד בסופ"ש. לכולנו הייתה ניתנת הזכות לבחור בעצמנו מה לעשות ואיך לנצל את הזמן שלנו בכל ימות השבוע.

דמיינו מה היה קורה אם הייתה בישראל תחבורה ציבורית בשבת... רוב מי שהיה מחזיק רכב בעיקר בשביל להתנייד בסופ"ש, היה מוותר עליו. אותם אנשים היו עוברים לצרוך תחבורה ציבורית גם באמצע השבוע והיו יוצרים מסה קריטית שתעלה את הביקוש לתחבורה ציבורית ולכן גם את התדירות, הכמות והאיכות שלה. עם כזה שינוי חיובי, יותר ויותר רכבים ירדו מהכביש כך שיפחתו הפקקים, תאונות הדרכים וזיהום האוויר במדינה.

כל זה יכול לקרות בישראל!


אנחנו מקדמים תחבורה בשבת כבר שנתיים על ידי הפעלת אוטובוס במסלול קו 63 בכל שבת ברציפות ברמת גן, גבעתיים ותל אביב לרווחת כל מי שרוצה להתנייד בסופ"ש גם ללא רכב פרטי. לאחרונה התרחבה משפחת נוע תנוע עם צירוף פרוייקט ימבוס לפעילותה, לאחר קיץ של פעילות בבאר שבע שנועדה לאפשר לתושבי העיר להגיע לים בשבת.

ביחד נוכל להרחיב את הפעילות בבאר שבע ולהשיק אוטובוס נוסף בשבת במסלול קו 18, שישרת את תושבי בת ים, יפו ותל אביב. הסיוע שלכם יאפשר למאות אלפי מתושבי באר שבע, בת ים, יפו, תל אביב, רמת גן, גבעתיים, וערים נוספות, חופש תנועה בשבת.


אז בואו נעשה את זה פשוט. הצטרפו אלינו וביחד נתקרב לישראל שאנחנו רוצים. התמיכה שלכם תאפשר לנו לחבר את ישראל בשבת. למה כדאי לכם לתמוך:

1. כי תחבורה בשבת תוריד את כמות הרכבים על הכביש ותצמצם משמעותית את הפקקים במהלך השבוע

2. כי תחבורה בשבת תמנע מוות מיותר בתאונות דרכים

3. כי תחבורה בשבת תאפשר גם למי שאין לו רכב פרטי לנצל את השבת איך שהוא רוצה

4. כי תחבורה בשבת תנגיש יישובים רחוקים למרכז

5. כי תחבורה בשבת תצמצם פערים חברתיים

6. כי תחבורה בשבת תקטין את זיהום האוויר


בשביל מה אנחנו צריכים את הכסף?

שום קו אוטובוס אי פעם לא היה מלא מהיום הראשון, ולכן אנחנו צריכים אתכם. לוקח זמן מהרגע שאנחנו מתחילים לפעול ועד שהאוטובוסים מתמלאים מספיק כדי להיות מאוזנים כלכלית. האתגר הוא כפול – מצד אחד להגיע לכהפרויקט של

נוע תנוע - תחבורה בשבת
צור קשר עם היזם
נוע תנוע היא אגודה שיתופית ללא מטרת רווח הפועלת לקיום תחבורה בשבת. האגודה הוקמה לפני כשנתיים על ידי רועי שוורץ תיכון, שהשקיע את מענק השחרור שלו וחסכונותיו כדי לבסס את פעילותה הראשונית של האגודה. עם תחילת פעילות נוע תנוע נעם תל-ורד וליאור תבורי הצטרפו לרועי, כשהיום שלושתם מנהלים את האגודה. צוות נוע תנוע כולל כ-30 מתנדבים ומתנדבות המסייעים לקיים את פעילות האגודה השוטפת ומאפשרים את התרחבותה. ביניהם, ניתן למצוא מלווי נסיעות, מעצבים גרפיים, צלמים, מתכנתים, מתורגמנים, יועצים משפטיים, כלכלנים ועוד הרבה אנשים טובים שעזרו לנו פה ושם.
48,027
מתוך 180,000 ₪
27%
מומן
37
ימים שנותרו
328
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 מייל תודה
תקבל/י את הערכתנו ותודתנו במייל!
מייל זה יקנה לך מקום קבוע בהיכל התהילה של הפעילים לתחבורה בשבת!
123 תומכים
מינימום 80 SMS תודה
תקבל/י את הערכתנו ותודתנו בסמס!
SMS זה יקנה לך מקום קבוע בהיכל התהילה של הפעילים לתחבורה בשבת!
14 תומכים
מינימום 80 הרצאה על איך הקמתי את "נוע תנוע"?
בואו לשמוע איך רעיון של חייל משוגע הפך ליוזמה שמשנה את המציאות בשטח בשנתיים האחרונות. יוזמה שמאפשרת חופש תנועה בשבת. בואו לשמוע איך ביום הראשון לפעילות הכל התפקשש, ואיך משם צמחנו, גדלנו והתבססנו עד שהגענו למקום בו אנחנו נמצאים כיום - אגודה ללא מטרות רווח שמצליחה לשפר את החיים לאלפי אנשים, יום אחד בכל שבוע.
על המרצה: רועי שוורץ תיכון (24), חשב על נוע תנוע כאשר היה חייל בן 20, שנתיים מאוחר יותר הקים את האגודה ממענק השחרור והחסכונות וכיום משמש כיו"ר האגודה. רועי סיים תואר בכלכלה וכעת מתחיל תואר נוסף בביולוגיה.
ההרצאה תיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
1 תומכים
מינימום 90 הרצאה על היקום הקולנועי של MARVEL
מה הייתם עושים אם היינו אומרים לכם שלא הבנתם חצי מהעלילה של "הנוקמים"?
בואו לשמוע על היקום הקולנועי של MARVEL ולגלות עולם שלם שעומד מאחורי סרטי גיבורי העל האהובים עליכם. ההרצאה המושלמת לחנונים שבינינו.
ב-2008 יצא הסרט הראשון של איירון מן והיקום של מארוול קומיקס, שהיה קיים עד אז בדפי חוברות ובסדרות טלוויזיה מצויירות, עשה קפיצה לז'אנר הקולנועי של סרטי אקשן. 14 סרטים ו-6 סדרות (סה"כ 11 עונות) מאוחר יותר – היקום הקולנועי של מארוול הוא אחד הפרוייקטים הקולנועיים המורכבים והמדהימים שאי פעם נוצרו, בו כל סצנה וכל דמות מתקשרות אחת לשנייה בין סרטים וסדרות שיוצרים סיפור אחד שלם ומורכב.
רוני טל (33) הוא חנון על להגדרתו – ולהגדרת אחרים – שמכיר כל פינה ביקום הקולנועי של מארוול, ראה כל סרט וסדרה כמה וכמה פעמים, ויבוא לדבר איתכם על הנקודות הקטנות והסצנות הכאילו לא חשובות שפיספסתם ולמה הן המפתח להבנת הסרטים האלה. אה, וספיידרמן הכי טוב. זהו.
ההרצאה תיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
2 תומכים
מינימום 100 שני כרטיסים להרצאה "ימבוס - מיוזמה להצלחה"
בואו לשמוע איך מוציאים לפועל רעיון עד שלב המימוש הסופי. בהרצאה מרתקת יספרו לכם מובילי הפרויקט "ימבוס" את כל השלבים למימוש המיזם החברתי הקיצי של באר שבע. איך מגבשים קבוצה סביב רעיון, כיצד רתמנו את הקהילה, איך מתמחרים ואיך עושים שיווק מאפס. ההרצאה תשלב עצות מעשיות ומוטיבציה לעשיה חברתית יזמית.
תשורה זו מזכה בזוג כרטיסים להרצאה שתיערך באחד מערבי הקיץ בבאר שבע. פרטים מדויקים על המועד והמיקום יימסרו לתומכים בהמשך.
3 תומכים
מינימום 100 כרטיס למופע על חושי!
מופע המגשר על הפער בין מציאות לדמיון, אם אהבתם את שרלוק הולמס, אתם תאהבו את המופע! כאדם הניחן ברגישות עצומה לפרטים הכי קטנים, דניאל מסוגל לדעת עליכם הכל, באמצעות מבט בלבד. מה אכלתם היום? מי אומר אמת ומי משקר? ואפילו פרטים שכבר הספקתם לשכוח, דניאל יכול לזהות. שימו לב, לא מדובר בעוד מופע טלפתיה סטנדרטי – בניגוד לאמני חושים רבים המתרכזים בהצגת היכולות שלהם, המופע עוסק באנשים עצמם, ואתם מרכז המופע! מדובר במופע אינטראקטיבי בשיתוף מלא של הקהל. מופע שיגרום לכם לתפוס את הראש מתדהמה ואת הבטן מצחוק.
על האמן: דניאל הראל הוא וירטואוז בידור על חושי. במשך למעלה מעשר שנים הוא מבדר ומדהים קהלים קטנים כגדולים. דניאל הראל הוא אבי שיטת ה-"פענוח האנושי" (Deductive Mind-Reading) המבוססת על הסקת תובנות מהרמזים הקטנים ביותר בקרב האנשים העומדים מולו. המופע יערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ומיקום המופע יימסרו בהמשך לתומכים.
3 תומכים
מינימום 100 הרצאת "אבולוציה מהירה - מ 40 שנה ל 40 שניות"
רבים חושבים שאת תוצאות התהליך של תורת האבולוציה אפשר לראות רק אחרי מיליוני שנים ושאפשר לחקור אותן רק דרך מאובנים, אך לא כך הדבר. האבולוציה מתרחשת כל הזמן בכל תחומי החיים החל מרכישת זיכרון חיסוני ועד לפיתוח עמידות לאנטיביוטיקה. בהרצאה נצא למסע ונראה כיצד נוכל לראות את האבולוציה מתרחשת ממש לנגד עינינו בטווח זמן שבין 40 שנה ל- 40 שניות (קראתם נכון). בנוסף נראה כיצד האדם רותם אותה למטרותיו.

על המרצה: ד”ר ארז גרטי, בוגר דוקטורט באימונולוגיה ממכון ויצמן למדע וכיום ראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי. ההרצאה תיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
6 תומכים
מינימום 100 כרטיס לאירוע "אנשים שבדרך כלל לא מרצים"
כרטיס לאירוע "אנשים שבדרך כלל לא מרצים" שחוזר בשנה הרביעית ברציפות לערב של שבע הרצאות קצרות מפי דוברים לא קונבנציונליים. זאת מתוך אמונה שלסיפור אנושי טוב יש את הכוח לשבור סטיגמות ולייצר שינוי תודעתי. בין המרצים שלקחו חלק בשנים הקודמות היו נהג מונית, דוגמנית למידות גדולות, פקחית חניה, מאבטח בבית ספר ועוד.

האירוע מובל על ידי קהילת ZE.ZE ויתקיים בהאנגר 11, נמל תל אביב, ב7 במאי בשני סבבים: 19:00 ו21:45. האירוע מונגש לחירשים. לפרטים נוספים - www.zezepeople.com
11 תומכים מתוך 40
מינימום 100 פוסט תודה בפייסבוק
פוסט תודה בעמוד הפייסבוק של נוע תנוע, בו נביע את הערכתנו לכל תומכי מדרגה זו!
11 תומכים
מינימום 100 סיור קיצי בתל אביב
סיור קיצי ורגלי ברחובותיה העתיקים של תל אביב-יפו. בואו לשמוע על ההיסטוריה המרתקת של האזור ועל ההשלכות שלה על העיר של היום.

קצת על המדריכה: נעם תל-ורד, מנהלת שיווק ופיתוח עסקי בחברת ייעוץ גדולה וחברת הנהלה בנוע תנוע, שירתה בצבא כמדריכת שר-אל והעבירה הדרכות וסיורים ברחבי הארץ למתנדבים מחו"ל שבאו להתנדב לצה"ל לתקופות קצרות.

הסיור יערך באחד מימי שבת של חודשים מאי-יוני ויארך כ-3 שעות. פרטים מדויקים על מועד הסיור ונקודות האיסוף והפיזור יימסרו בהמשך לתומכים. מאחר והסיור רגלי יש להגיע עם נעלי הליכה נוחות, כובע ומים.
18 תומכים
מינימום 100 הרצאה של "מדע גדול, בקטנה"
"זה ממש לא ככה" - ניפוצי מיתוסים נפוצים בתזונה:
כל הזמן שומעים על הטרנדים החדשים - גלוטן יהרוג אותנו, שומן רווי זה רע או שבעצם זה טוב, פחמימות הן האויב, וסוכר חום הוא דווקא מאריך חיים. האמנם? איך מסתדרים עם כל המידע הזה? אחרי ההרצאה הזו תשארו עם קצת יותר תשובות בראש ובעיקר, כמה כלים לוודא כיצד לא עובדים עליכם.

על המרצה:
צרי בריקנר, מאסטרנט לאפידמיולוגיה ובקרוב דיאטן, אחראי יח"צ ושיווק במדע גדול, בקטנה, מרצה ומטפל באורח חיים בריא וכן מתעסק ביזמויות נוספות בתחומי תזונה ותקשורת המדע.

ההרצאה תיערך בתל אביב באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
17 תומכים מתוך 40
מינימום 100 הרצאה של "נער אוצר"
איך נקבעת המדיניות הכלכלית של מדינת ישראל? מהם עקרונות המאקרו-כלכלה שכל אחד מאיתנו חייב/ת לדעת? ולמה זה רלוונטי אלינו?

בואו לשמוע על מאחורי הקלעים של עבודת משרד האוצר ועל ההשלכות של המדיניות הכלכלית הישראלית על שוק העבודה והחיים הפרטיים של כולנו.

קצת על המרצה: ליאור תבורי, יועץ כלכלי וסטארט-אפיסט, כיהן במגוון תפקידים בכירים במשרד האוצר, ביניהם כיועץ הכלכלי לסגן שר האוצר וכרכז ועדת שטרום. ליאור הוא חבר הנהלת נוע תנוע ועומד מאחורי העמוד הכלכלי "נער אוצר" והפודקאסט "ערך מוסף".

ההרצאה תיערך בתל אביב באחד מערבי הקיץ של חודשי מאי-יוני. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
22 תומכים
מינימום 100 בירה זוגית באברהם הוסטל
2 כוסות בירה שפירא (שליש ליטר) באברהם הוסטל תל אביב, תרימו כוס לתחבורה בשבת!
30 תומכים
מינימום 120 הרצאה על המדע של האהבה והזוגיות
מיליוני שירים נכתבו עליה; אגדות, סיפורים ומה לא? היא נוצרת ונגמרת בכל דקה וגורמת לסערת רגשות בכל פעם מחדש - האהה-ב-ה. במהלך ההרצאה נעסוק באופן מדעי בשאלה הכה נצחית מה זו בכלל אהבה? כיצד היא נוצרת? למה היא כל כך מעסיקה אותנו במהלך כל החיים? האם יש קשר בין הסוגים השונים של האהבה? מה קורה במוח שלנו כשאנחנו אוהבים? איך אנחנו בוחרים את האחד/ת? מה בין אהבה למין והאם אנחנו בנויים לאהבת נצח?
לבסוף, למאמינים באהבת אמת – מרשם מדעי מוכח לשימור האהבה הזוגית והאושר במשפחה.
על המרצה: ליאת יקיר היא ד"ר לגנטיקה מולקולרית מטעם מכון ויצמן למדע. מחקריה עוסקים בתחומי הגנטיקה, ביוכימיה ואבולוציה. כיום עוסקת בחינוך מדעי, בהנגשת מדע ובמחקר עצמאי של השורשים האבולוציוניים של ההתנהגות האנושית: נשית וגברית.

ההרצאה תיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
0 תומכים
מינימום 120 2 כרטיסים לאיך הקמתי את "נוע תנוע"?
בואו לשמוע איך רעיון של חייל משוגע הפך ליוזמה שמשנה את המציאות בשטח בשנתיים האחרונות. יוזמה שמאפשרת חופש תנועה בשבת. בואו לשמוע איך ביום הראשון לפעילות הכל התפקשש, ואיך משם צמחנו, גדלנו והתבססנו עד שהגענו למקום בו אנחנו נמצאים כיום - אגודה ללא מטרות רווח שמצליחה לשפר את החיים לאלפי אנשים, יום אחד בכל שבוע.
על המרצה: רועי שוורץ תיכון (24), חשב על נוע תנוע כאשר היה חייל בן 20, שנתיים מאוחר יותר הקים את האגודה ממענק השחרור והחסכונות וכיום משמש כיו"ר האגודה. רועי סיים תואר בכלכלה וכעת מתחיל תואר נוסף בביולוגיה.
תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
0 תומכים
מינימום 135 2 כרטיסים להרצאה על היקום הקולנועי של MARVEL
מה הייתם עושים אם היינו אומרים לכם שלא הבנתם חצי מהעלילה של "הנוקמים"?
בואו לשמוע על היקום הקולנועי של MARVEL ולגלות עולם שלם שעומד מאחורי סרטי גיבורי העל האהובים עליכם. ההרצאה המושלמת לחנונים שבינינו.
ב-2008 יצא הסרט הראשון של איירון מן והיקום של מארוול קומיקס, שהיה קיים עד אז בדפי חוברות ובסדרות טלוויזיה מצויירות, עשה קפיצה לז'אנר הקולנועי של סרטי אקשן. 14 סרטים ו-6 סדרות (סה"כ 11 עונות) מאוחר יותר – היקום הקולנועי של מארוול הוא אחד הפרוייקטים הקולנועיים המורכבים והמדהימים שאי פעם נוצרו, בו כל סצנה וכל דמות מתקשרות אחת לשנייה בין סרטים וסדרות שיוצרים סיפור אחד שלם ומורכב.
רוני טל (33) הוא חנון על להגדרתו – ולהגדרת אחרים – שמכיר כל פינה ביקום הקולנועי של מארוול, ראה כל סרט וסדרה כמה וכמה פעמים, ויבוא לדבר איתכם על הנקודות הקטנות והסצנות הכאילו לא חשובות שפיספסתם ולמה הן המפתח להבנת הסרטים האלה. אה, וספיידרמן הכי טוב. זהו.
תשורה זו מקנה זוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
4 תומכים
מינימום 150 זוג כרטיסים להרצאה של "נער אוצר"
איך נקבעת המדיניות הכלכלית של מדינת ישראל? מהם עקרונות המאקרו-כלכלה שכל אחד מאיתנו חייב/ת לדעת? ולמה זה רלוונטי אלינו?

בואו לשמוע על מאחורי הקלעים של עבודת משרד האוצר ועל ההשלכות של המדיניות הכלכלית הישראלית על שוק העבודה והחיים הפרטיים של כולנו.

קצת על המרצה: ליאור תבורי, יועץ כלכלי וסטארט-אפיסט, כיהן במגוון תפקידים בכירים במשרד האוצר, ביניהם כיועץ הכלכלי לסגן שר האוצר וכרכז ועדת שטרום. ליאור הוא חבר הנהלת נוע תנוע ועומד מאחורי העמוד הכלכלי "נער אוצר" והפודקאסט "ערך מוסף".

תשורה זו מזכה בשני כרטיסים להרצאה. ההרצאה תיערך בתל אביב באחד מערבי הקיץ של חודשי מאי-יוני. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
10 תומכים
מינימום 150 זוג כרטיסים למופע על חושי!
מופע המגשר על הפער בין מציאות לדמיון, אם אהבתם את שרלוק הולמס, אתם תאהבו את המופע! כאדם הניחן ברגישות עצומה לפרטים הכי קטנים, דניאל מסוגל לדעת עליכם הכל, באמצעות מבט בלבד. מה אכלתם היום? מי אומר אמת ומי משקר? ואפילו פרטים שכבר הספקתם לשכוח, דניאל יכול לזהות. שימו לב, לא מדובר בעוד מופע טלפתיה סטנדרטי – בניגוד לאמני חושים רבים המתרכזים בהצגת היכולות שלהם, המופע עוסק באנשים עצמם, ואתם מרכז המופע! מדובר במופע אינטראקטיבי בשיתוף מלא של הקהל. מופע שיגרום לכם לתפוס את הראש מתדהמה ואת הבטן מצחוק.
על האמן: דניאל הראל הוא וירטואוז בידור על חושי. במשך למעלה מעשר שנים הוא מבדר ומדהים קהלים קטנים כגדולים. דניאל הראל הוא אבי שיטת ה-"פענוח האנושי" (Deductive Mind-Reading) המבוססת על הסקת תובנות מהרמזים הקטנים ביותר בקרב האנשים העומדים מולו. תשורה זו מזכה בזוג כרטיסים למופע שיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ומיקום המופע יימסרו בהמשך לתומכים.
6 תומכים
מינימום 150 2 כרטיסים ל"אבולוציה מהירה - מ 40 שנה ל 40 שניות"
רבים חושבים שאת תוצאות התהליך של תורת האבולוציה אפשר לראות רק אחרי מיליוני שנים ושאפשר לחקור אותן רק דרך מאובנים, אך לא כך הדבר. האבולוציה מתרחשת כל הזמן בכל תחומי החיים החל מרכישת זיכרון חיסוני ועד לפיתוח עמידות לאנטיביוטיקה. בהרצאה נצא למסע ונראה כיצד נוכל לראות את האבולוציה מתרחשת ממש לנגד עינינו בטווח זמן שבין 40 שנה ל- 40 שניות (קראתם נכון). בנוסף נראה כיצד האדם רותם אותה למטרותיו.

על המרצה: ד”ר ארז גרטי, בוגר דוקטורט באימונולוגיה ממכון ויצמן למדע וכיום ראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי. תשורה זו תזכה בזוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
4 תומכים
מינימום 150 תעודת הוקרה
תקבל/י את הערכתנו הכנה בתעודת הוקרה דיגיטלית ואישית!
2 תומכים
מינימום 150 כרטיס זוגי לסיור קיצי בתל אביב
כרטיס זוגי לסיור קיצי קבוצתי ורגלי ברחובותיה העתיקים של תל אביב-יפו. בואו לשמוע על ההיסטוריה המרתקת של האזור ועל ההשלכות שלה על העיר של היום.

קצת על המדריכה: נעם תל-ורד, מנהלת שיווק ופיתוח עסקי בחברת ייעוץ גדולה וחברת הנהלה בנוע תנוע, שירתה בצבא כמדריכת שר-אל והעבירה הדרכות וסיורים ברחבי הארץ למתנדבים מחו"ל שבאו להתנדב לצה"ל לתקופות קצרות.

הסיור יערך באחד מימי שבת של חודשים מאי-יוני ויארך כ-3 שעות. פרטים מדויקים על מועד הסיור ונקודות האיסוף והפיזור יימסרו בהמשך לתומכים. מאחר והסיור רגלי יש להגיע עם נעלי הליכה נוחות, כובע ומים.
21 תומכים
מינימום 180 2 כרטיסים להרצאה על המדע של האהבה והזוגיות
מיליוני שירים נכתבו עליה; אגדות, סיפורים ומה לא? היא נוצרת ונגמרת בכל דקה וגורמת לסערת רגשות בכל פעם מחדש - האהה-ב-ה. במהלך ההרצאה נעסוק באופן מדעי בשאלה הכה נצחית מה זו בכלל אהבה? כיצד היא נוצרת? למה היא כל כך מעסיקה אותנו במהלך כל החיים? האם יש קשר בין הסוגים השונים של האהבה? מה קורה במוח שלנו כשאנחנו אוהבים? איך אנחנו בוחרים את האחד/ת? מה בין אהבה למין והאם אנחנו בנויים לאהבת נצח?
לבסוף, למאמינים באהבת אמת – מרשם מדעי מוכח לשימור האהבה הזוגית והאושר במשפחה.
על המרצה: ליאת יקיר היא ד"ר לגנטיקה מולקולרית מטעם מכון ויצמן למדע. מחקריה עוסקים בתחומי הגנטיקה, ביוכימיה ואבולוציה. כיום עוסקת בחינוך מדעי, בהנגשת מדע ובמחקר עצמאי של השורשים האבולוציוניים של ההתנהגות האנושית: נשית וגברית.

תשורה זו תזכה בזוג כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
2 תומכים
מינימום 200 3 כרטיסים ל"אבולוציה מהירה - מ 40 שנה ל 40 שניות"
רבים חושבים שאת תוצאות התהליך של תורת האבולוציה אפשר לראות רק אחרי מיליוני שנים ושאפשר לחקור אותן רק דרך מאובנים, אך לא כך הדבר. האבולוציה מתרחשת כל הזמן בכל תחומי החיים החל מרכישת זיכרון חיסוני ועד לפיתוח עמידות לאנטיביוטיקה. בהרצאה נצא למסע ונראה כיצד נוכל לראות את האבולוציה מתרחשת ממש לנגד עינינו בטווח זמן שבין 40 שנה ל- 40 שניות (קראתם נכון). בנוסף נראה כיצד האדם רותם אותה למטרותיו.

על המרצה: ד”ר ארז גרטי, בוגר דוקטורט באימונולוגיה ממכון ויצמן למדע וכיום ראש תחום תקשורת המדע במכון דוידסון לחינוך מדעי. תשורה זו תזכה בשלושה כרטיסים להרצאה שתיערך באזור המרכז באחד מערבי הקיץ. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
2 תומכים
מינימום 200 אזכור ברשימת התומכים באתר
שמך יופיע לשנה לפחות ברשימת התומכים המלאה שלנו באתר. כמו כן, תקבל/י מייל הוקרת תודה אישית!
8 תומכים
מינימום 200 שלושה כרטיסים להרצאה של "נער אוצר"
איך נקבעת המדיניות הכלכלית של מדינת ישראל? מהם עקרונות המאקרו-כלכלה שכל אחד מאיתנו חייב/ת לדעת? ולמה זה רלוונטי אלינו?

בואו לשמוע על מאחורי הקלעים של עבודת משרד האוצר ועל ההשלכות של המדיניות הכלכלית הישראלית על שוק העבודה והחיים הפרטיים של כולנו.

קצת על המרצה: ליאור תבורי, יועץ כלכלי וסטארט-אפיסט, כיהן במגוון תפקידים בכירים במשרד האוצר, ביניהם כיועץ הכלכלי לסגן שר האוצר וכרכז ועדת שטרום. ליאור הוא חבר הנהלת נוע תנוע ועומד מאחורי העמוד הכלכלי "נער אוצר" והפודקאסט "ערך מוסף".

תשורה זו מקנה 3 כרטיסים להרצאה שתיערך בתל אביב באחד מערבי הקיץ של חודשי מאי-יוני. פרטים מדויקים על מועד ההרצאה ומיקומה יימסרו בהמשך לתומכים.
1 תומכים
מינימום 300 חולצה של “נוע תנוע”!
חולצה של “נוע תנוע”!
רוצה להשוויץ בתמיכה שלך בתחבורה בשבת? רוצה שכל החברים ידעו מה זה "נוע תנוע"? החולצה הזו היא התשורה בשבילך!
חולצת דרייפיט של נוע תנוע!
החולצה תישלח אליכם בדואר לכתובות בגבולות ישראל שתוזן בעת התמיכה בנוע תנוע.
1 תומכים
מינימום 300 חולצה של "ימבוס"!
רוצה להשוויץ בתמיכה שלך בתחבורה בשבת? רוצה שכל החברים ידעו מה זה "ימבוס"? החולצה הזו היא התשורה בשבילך!
חולצת דרייפיט של ימבוס!
החולצה תישלח אליכם בדואר לכתובות בגבולות ישראל שתוזן בעת התמיכה בימבוס.
0 תומכים
מינימום 300 קומיקס אישי של "גלעד נגד המח של גלעד"
תוכל לבחור בין איור שלך באחד הקומיקסים של גלעד נגד המח של גלעד או קבלת קומיקס אישי שיוכן על ידי גלעד בהתאם לבקשתך!

תשורה זו תסופק עד שלושה חודשים לאחר סיום הפרוייקט.
2 תומכים מתוך 5
מינימום 300 דמות מצוירת אישית בעמוד הפייסבוק "האיזם"
דמותך המצוירת תופיע בעמוד הפייסבוק הפופולרי "האיזם" כחלק מקומיקס שיועלה בעמוד.

תשורה זו תסופק בהתאם לתדירות העלאת הפוסטים של העמוד.
3 תומכים
מינימום 300 כרטיס משפחתי לסיור קיצי בתל אביב
כרטיס משפחתי לסיור קיצי קבוצתי ורגלי ברחובותיה העתיקים של תל אביב-יפו. בואו לשמוע על ההיסטוריה המרתקת של האזור ועל ההשלכות שלה על העיר של היום.

קצת על המדריכה: נעם תל-ורד, מנהלת שיווק ופיתוח עסקי בחברת ייעוץ גדולה וחברת הנהלה בנוע תנוע, שירתה בצבא כמדריכת שר-אל והעבירה הדרכות וסיורים ברחבי הארץ למתנדבים מחו"ל שבאו להתנדב לצה"ל לתקופות קצרות.

הסיור יערך באחד מימי שבת של חודשים מאי-יוני ויארך כ-3 שעות. פרטים מדויקים על מועד הסיור ונקודות האיסוף והפיזור יימסרו בהמשך לתומכים. מאחר והסיור רגלי יש להגיע עם נעלי הליכה נוחות, כובע ומים.
3 תומכים
מינימום 300 אזכור ברשימת התומכים באתר כתומך "ארד"
שמך יופיע לשנה לפחות ברשימת התומכים המלאה שלנו באתר כתומך בקטגוריית "ארד". כמו כן, תקבל/י מייל הוקרת תודה אישית!
3 תומכים
מינימום 500 סרטון תודה אישי
סרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע!
3 תומכים
מינימום 1000 אזכור באתר כתומך "כסף" וסרטון תודה אישי!
אזכור ברשימת התומכים באתר של נוע תנוע כתומך "כסף" לשנה לפחות וסרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע.
4 תומכים
מינימום 1500 הרצאה של נער אוצר אצלך בסלון!
איך נקבעת המדיניות הכלכלית של מדינת ישראל? מהם עקרונות המאקרו-כלכלה שכל אחד מאיתנו חייב/ת לדעת? ולמה זה רלוונטי אלינו?

בהרצאה תשמעו על מאחורי הקלעים של עבודת משרד האוצר ועל ההשלכות של המדיניות הכלכלית הישראלית על שוק העבודה והחיים הפרטיים של כולנו.

קצת על המרצה: ליאור תבורי, יועץ כלכלי וסטארט-אפיסט, כיהן במגוון תפקידים בכירים במשרד האוצר, ביניהם כיועץ הכלכלי לסגן שר האוצר וכרכז ועדת שטרום. ליאור הוא חבר הנהלת נוע תנוע ועומד מאחורי העמוד הכלכלי "נער אוצר" והפודקאסט "ערך מוסף".

ההרצאה תערך בסלון ביתך הפרטי ולפני קהל מוזמנים מטעמך בתאום מראש ובמרחק של עד שעתיים נסיעה מתל אביב.
0 תומכים
מינימום 2000 חופשי שנתי 2017
תשורה זו תזכה אותך בנסיעות חינם בקווי נוע תנוע בגוש דן במהלך 2017.
0 תומכים
מינימום 2000 אזכור באתר כתומך "זהב" וסרטון תודה אישי!
אזכור ברשימת התומכים באתר של נוע תנוע כתומך "זהב" לשנה לפחות וסרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע.
1 תומכים
מינימום 2000 הרצאה של יו"ר הכנסת לשעבר
הרצאה של דן תיכון, יו"ר הכנסת לשעבר על מאחורי הקלעים של עבודת הכנסת.

ההרצאה תערך בסלון ביתך הפרטי ולפני קהל מוזמנים מטעמך בתאום מראש ובמרחק של עד שעתיים נסיעה מחיפה.

נושא ההרצאה גמיש בתאום מראש.
2 תומכים מתוך 3
מינימום 3500 הרצאה של יו"ר הכנסת לשעבר אצלך בסלון!
הרצאה של דן תיכון, יו"ר הכנסת לשעבר על מאחורי הקלעים של עבודת הכנסת.

ההרצאה תערך בסלון ביתך הפרטי ולפני קהל מוזמנים מטעמך בתאום מראש ובמרחק של עד שלוש שעות נסיעה מחיפה.

נושא ההרצאה גמיש בתאום מראש.
0 תומכים
מינימום 5000 אזכור באתר כתומך "פלטינום" וסרטון תודה אישי!
אזכור ברשימת התומכים באתר של נוע תנוע כתומך "פלטינום" לשנה לפחות וסרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע.
0 תומכים
מינימום 7500 אזכור באתר כתומך "יהלום" וסרטון תודה אישי!
אזכור ברשימת התומכים באתר של נוע תנוע כתומך "יהלום" לשנה לפחות וסרטון תודה אישי בהשתתפות הנהלת נוע תנוע.
0 תומכים
מינימום 10000 דייט עם הנהלת נוע תנוע!
נבלה איתך ערב במסעדה יוקרתית בתל אביב בו נדבר על תחבורה בשבת ועל החיים עצמם!
0 תומכים
מינימום 10000 פרסום לעסק בנוע תנוע!
במדרגת תמיכה זו אנו מציעים לעשות את המיטב כדי להחזיר לעסק שלך על התרומה שלו לתחבורה בשבת. אנו מציעים פרסום לשנה לפחות בעמוד התומכים באתר עם לוגו ולינק, פרסום פוסט בעמודי הפייסבוק האינסטגרם והטוויטר שלנו וצירוף העסק שלך למייל העדכון הבא שנוציא לחברי האגודה.
0 תומכים
מינימום 180000 !Make Israel Great on Saturday!
וואו, בזכותך תהיה פה תחבורה בשבת!

לא נוכל לתת שום דבר שמשתווה לזה, אבל בוא נדבר ונראה מה אפשר לעשות :)
0 תומכים