EN HE

משיקים חטיף פנדה

הפרויקט של
שוקולד פנדה

*עדכון*

הקמפיין מתקדם בצעדי ענק לעבר ה-100%, וחשבנו שזה זמן טוב לעדכן בכל הדברים הנפלאים שיוכלו לקרות אם נגייס יותר כסף ממה שתכננו בהתחלה.

אם נגיע ל- 180 אלף - כל אחד מהתומכים של הקמפיין יקבל חטיף מיוחד במהדורה מוגבלת במתנה (נוסף על מה שהזמנתם). החטיף יהיה בטעם מיוחד ואריזה ייחודית לתומכי הקמפיין, שלא יהיה אפשר להשיג בשום מקום אחר!

אם נגיע ל 240 אלף - אנחנו נוסיף טעם נוסף של החטיף, שייבחר ביחד עם התומכים. כמובן - כל מי שהזמינה חטיפים במסגרת הקמפיין, תוכל לבחור בין שני הטעמים.

אם נגיע ל 300 אלף - אנחנו נתחיל לייצר מוצרים נוספים בציפוי שוקולד: וופלים מצופים, בייגלה מצופה - ועוד דברים בסגנון הזה (בתנאי שהם יעבדו בצורה טובה על קו הציפוי שלנו).

ו - אולי המטרה שכולנו הכי מצפים לה:

אם נגיע 360 אלף - אנחנו מתחייבים שעד סוף 2017, מחיר טבלאות השוקולד שלנו ירד ל-14-15 ₪  באופן קבוע בחנויות, וירחיב את התפוצה שלו לעשרות חנויות נוספות. זה יתאפשר מכיוון שנוכל לקנות מכונות משוכללות יותר לייצור הטבלאות, וככה להוזיל את המחיר ולהרחיב את התפוצה (מחיר החטיף צפוי להיות 7-8 ₪).

_______________________________________________________________

שלום!

מרגש להיות פה שוב אחרי שנתיים. הרבה דברים השתנו מאז. בזכות התמיכה שלכם בנו בפעם הקודמת, היום יש לנו מפעל לשוקולד שכולו טבעוני. מי היה מאמין שדבר כזה יכול לקרות?


אתם. אתם האמנתם.

מאז שהתחלנו הייתה לנו בראש את הפנטזיה של חטיפי שוקולד, והשתעשענו ברעיון לא מעט - הכנו הרבה פעמים חטיפים כאלו לאירועים מיוחדים, ותמיד יצא טעים.

אנחנו בטוחים שזה יכול לעשות שינוי מטורף בעולם, ושיש ביקוש לחטיפים כאלו - אבל כל פעם מחדש הסתכלנו על תוכנית העבודה ואמרנו "זה מוקדם מדי". עד עכשיו. כבר יש לנו צוות גדול ומפעל עובד, ואנחנו יכולים לפנות את הראש לדברים נוספים.

אז אם אתם חושבים כמונו שצריך חטיפי שוקולד ללא חלב בעולם, נשמח מאוד אם תתמכו בקמפיין!

אבל רגע - מי אנחנו בכלל? (מי שמכיר - יכול לדלג :) )

אנחנו דניאל ואליה, היוצרים של "שוקולד פנדה" - שוקולד טבעוני בטעם חלב, אותו פיתחנו במחקר שארך כמעט שנתיים. ביולי 2015 פתחנו את העסק שלנו ממש פה בהדסטארט, ומאז אנחנו מייצרים שוקולדים במפעל שלנו בירושלים. מוזמנים מאוד לקרוא עוד באתר שלנו.


קודם כל - כי זה טעים! באמת צריך עוד סיבות?

אבל האמת היא שלחטיפים יש כמה יתרונות מובהקים שאין לטבלאות שוקולד. בראש ובראשונה - קל יותר לייצר אותם בכמות גדולה ולהפוך אותם לנגישים יותר גם במחיר וגם בתפוצה.

אנחנו עדיין לא מסוגלים להתחייב באופן סופי על המחיר, אבל השאיפה היא להגיע לכ-8 שקלים בחנויות לחטיף של 40-50 גרם. (לצורך ההשוואה - חטיפי שוקולד לא טבעוניים עולים בין 3.5-7 ש"ח, תלוי איפה קונים אותם ובאיזה כמות).

חוץ מזה, הם מאפשרים לנו להיות הרבה יותר יצירתיים בטעמים ובשילובים של מה שבתוך החטיף.

אנחנו מאמינים שחטיף כזה שיהיה בתפוצה רחבה ובמחיר נגיש יכול לעשות הרבה מאוד טוב לטבעונות בארץ, ולהפוך אותה למשהו שהוא באמת של כולם.

יש כל כך הרבה אפשרויות, שקשה לבחור...

רוב החטיפים מורכבים מאותם "אבני בניין" - קרמל, קרם אגוזים, וופל או ביסקוויט, וכמובן - שוקולד. את כל אבני הבניין האלו הצלחנו לפתח בגרסה טבעונית, ועכשיו השאלה היא רק מה להרכיב מהן - ופה נצטרך אתכם.

מיד לאחר שהקמפיין יסתיים בהצלחה, נתייעץ איתכם כדי להבין לאיזה כיוון הולכים - מבין כמה אפשרויות שאנחנו יודעים שהן ישימות. לאחר מכן נפתח מספר גרסאות על הבסיס הזה, ובאירוע הטעימות האקסקלוסיבי נגבש ביחד את הגרסה הסופית.

שאלה מצויינת!

בשביל שנוכל להקים את קו החטיפים, ולעשות את זה בהיקף משמעותי ובמחיר סביר - אנחנו צריכים מכונות יקרות. כאלה שאין לנו יכולת כרגע לקנות בעצמנו.

יש לנו קהילה כל כך חמה ומפרגנת -אז למה שלא ניתן לכם את ההזדמנות לקחת חלק בתהליך ולהרוויח חטיפים במחיר זול יותר ולפני כולם? וגם - אנחנו יודעים שנקבל חטיף טוב יותר אם אתם תהיו שותפים לבחירת הטעם, עיצוב האריזה, ואפילו השם שלו.

בסופו של דבר, אנחנו באמת מרגישים שהפרוייקט הזה הוא גם שלכם, ורוצים שזה ימשיך להיות ככה. אז מה נכון יותר מלעשות גם את הצעד הבא ביחד?

כל התומכים מקבלים את הדברים הבאים:

1. כמובן, את התשורה שבחרתם.

2. להיות שותפים בבחירת שם החטיף, האריזה ואולי הכי חשוב - איזה סגנון חטיף זה הולך להיות.

3. חברות אוטומטית במועדון הלקוחות שלנו - שזה אומר 10% הנחה קבועה לכל רכישה באתר, וגם טבלת שוקולד מתנה בהזמנה מהאתר בחודש היומולדת/טבעונולדת. זה שווה!


אז טוב, כבר עשינו קמפיין כזה פעם. אנחנו יודעים איך זה עובד ומה הלוגיסטיקה. אם בפעם הראשונה הופתענו מהעומס שכרוך בלייצר ולספק כל כך הרבה שוקולד (בכל זאת, פי 7 ממה שתכננו) אז הפעם אנחנו כבר למודי נסיון, ויש לנו צוות שלם של עובדים לצידנו. 

מרגע שהקמפיין יסתיים, נזדקק לכשלושה חודשים של פיתוח וייבוא המכונות, ולאחר מכן כחודש-חודשיים כדי לייצר את כל החטיפים שהוזמנו מראש.

אנחנו צופים שהחטיפים הראשונים יהיו מוכנים לקראת סוף אוגוסט, והחלוקה עצמה תהיה במהלך ספטמבר-אוקטובר. לחנות הוא צפוי להגיע ברבעון האחרון של השנה. כמובן שנעשה מאמץ כדי להקדים את לוח הזמנים!


איך יעבוד האיסוף העצמי?

הפקנו לקחים מהפעם הקודמת, והפעם האיסוף העצמי יתנהל באופן שונה. מירושלים יהיה אפשר לאסוף מאיתנו באופן ישיר. מערים אחרות, נוכל לאפשר איסוף מחלק מהחנויות שאיתן אנחנו עובדים (כמובן - כתלות בהסכמת החנויות עצמן). בוודאות יהיו מספר נקודות איסוף ברחבי גוש דן, תל אביב וחיפה. אם אתם מתלבטים האם יהיה מקום איסוף קרוב ונוח אליכם - פנו אלינו (info@chocolatepanda.co.il) ונבדוק את זה :)

מנסיונינו - איסוף עצמי יכול להיות אמין יותר מאשר איסוף בדואר, אבל גם כרוך בקצת יותר מאמץ מצידכם. אנחנו נסייע לכם לקבל את השוקולד בצורה המהירה והנוחה ביותר בכל אופציה שתבחרו.

איך יעבוד המשלוח?

אנחנו בודקים כרגע מספר אלטרנטיבות, בסגנון דואר רשום (כלומר - המשלוח מגיע לנקודת איסוף קרובה לביתכם - בין אם לדואר או לחנות כלשהי). ברגע שנבחר את השירות האמין ביותר - נעדכן את התומכים.

מה האלרגנים במוצר?

כל המוצרים שלנו מכילים סויה. בסביבת הייצור יש אגוזים, בוטנים, גלוטן וסולפיט. המפעל נקי לחלוטין מחלב וביצים ומתאים גם לאלרגיים. אנחנו עדיין לא יודעים בדיוק איזה אלרגנים יהיו בתוך החטיף, אבל לא יתווספו אלרגנים חדשים לסביבת הייצור.

יש לכם כשרות?

אנחנו כשרים בהשגחת רבנות ירושלים וכן בד"צ מחזיקי הדת (בעלזא).

אתם פועלים באישור משרד הבריאות?

בהחלט. יש לנו רישיון יצרן ממשרד הבריאות.

הקקאו שלכם סחר הוגן?

כן! החל מסוף פברואר 2017, כל הקקאו שאנחנו משתמשים בו הוא סחר הוגן (תו תקן של utz). לפחות בחודשים הקרובים נמשיך בוודאות להשתמש בו, ואנחנו מקווים שזה יהפוך להיות קבוע.


צילום, בימוי ועריכת הסרטון: Fun Makersהפרויקט של

שוקולד פנדה
צור קשר עם היזם
אנחנו דניאל ואליה,שותפים בעסק ובחיים, והיזמים שמאחורי "שוקולד פנדה". לפני שנתיים הקמנו את מפעל השוקולד הטבעוני הראשון בארץ, ועכשיו אנחנו בדרך לעשות מהפכה נוספת בשוק הטבעוני בישראל.
114,312
מתוך 120,000 ₪
95%
מומן
14
ימים שנותרו
1103
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 1 שדרוג תשורה
בחרתם כבר תשורה ואתם רוצים לשדרג למשהו יותר מפנק? רוצים להוסיף משלוח במקום האיסוף העצמי?
זה די פשוט! בוחרים בתשורה הזו. במסך הבא יש לכם אפשרות לכתוב את הסכום. אתם כותבים את ההפרש בין מה שכבר לקחתם לבין מה שאתם רוצים, וכותבים בהערות את התשורה החדשה (אחרת לא נדע...).
לדוגמא:
רוצים לשדרג 6 חטיפים באיסוף עצמי ל12 באיסוף עצמי? תוסיפו 42 ש"ח (87-45) ותכתבו בהערות.
לא לבחור בתשורה הזו אם לא תמכתם כבר קודם...
4 תומכים
מינימום 45 6 חטיפים - איסוף עצמי
שישיית חטיפים בדרך אליכם :)
בשלב ראשון מתוכנן חטיף בטעם אחד בלבד, אבל במידה ונגיע ליעדי גיוס הבאים, תוכלו לבחור טעמים נוספים.
המחיר לאיסוף עצמי (לפירוט ראו בחלק "שאלות ותשובות" בטקסט הקמפיין)
327 תומכים
מינימום 65 6 חטיפים - משלוח
שישיית חטיפים בדרך אליכם :)
בשלב ראשון מתוכנן חטיף בטעם אחד בלבד, אבל במידה ונגיע ליעדי גיוס הבאים, תוכלו לבחור טעמים נוספים.
המחיר כולל משלוח בדואר רשום/מקבילה אחרת (לפירוט ראו בחלק של "שאלות ותשובות" בטקסט הקמפיין)
275 תומכים
מינימום 87 12 חטיפים - איסוף עצמי
שניים עשר חטיפים - לכל מי שלא רוצה לטעום את השישייה הראשונה ולהישאר בלי!
בשלב ראשון מתוכנן חטיף בטעם אחד בלבד, אבל במידה ונגיע ליעדי גיוס הבאים, תוכלו לבחור טעמים נוספים.
המחיר לאיסוף עצמי (לפירוט ראו בחלק "שאלות ותשובות" בטקסט הקמפיין)
116 תומכים
מינימום 100 קופון לאתר בשווי 125 ש"ח - מימוש מיידי
הכי פשוט! קופון למימוש מיידי (מהרגע שהקמפיין מסתיים בהצלחה) באתר שלנו. הקופון בשווי 125 ₪ לכל ההזמנות באתר. אפשר (ומומלץ :) ) לרכוש יותר מקופון אחד.
146 תומכים
מינימום 107 12 חטיפים - משלוח
שניים עשר חטיפים - לכל מי שלא רוצה לטעום את השישייה הראשונה ולהישאר בלי!
בשלב ראשון מתוכנן חטיף בטעם אחד בלבד, אבל במידה ונגיע ליעדי גיוס הבאים, תוכלו לבחור טעמים נוספים.

המחיר כולל משלוח בדואר רשום/מקבילה דומה (לפירוט ראו בחלק של "שאלות ותשובות" בטקסט הקמפיין )
106 תומכים
מינימום 165 24 חטיפים - איסוף עצמי
אתם כנראה ממש אוהבים שוקולד - איזה כיף!
מארז חטיפים מכובד שמתאים למשפחות, או פשוט למי שרוצה הרבה חטיפים וגם לתמוך בנו באופן משמעותי.
המחיר לאיסוף עצמי (לפירוט ראו בחלק "שאלות ותשובות" בטקסט הקמפיין)
22 תומכים
מינימום 185 24 חטיפים - משלוח
אתם כנראה ממש אוהבים שוקולד - איזה כיף!
מארז חטיפים מכובד שמתאים למשפחות, או פשוט למי שרוצה הרבה חטיפים וגם לתמוך בנו באופן משמעותי.
המחיר כולל משלוח בדואר רשום/מקבילה דומה (לפירוט ראו בחלק של "שאלות ותשובות" בטקסט הקמפיין )
42 תומכים
מינימום 185 קופון לאתר + 12 חטיפים
קופון להזמנה מכלל המוצרים באתר שלנו, בשווי 125 ש"ח.
ברגע שהחטיפים יהיו זמינים לחלוקה, תקבלו עדכון ואת הקופון. תוכלו להזמין מהאתר באמצעות הקופון, ואנחנו נוסיף להזמנה 12 חטיפים.
54 תומכים
מינימום 200 חבילת פינוקים לחג
התשורות לקמפיין צפויות להגיע במהלך ספטמבר - אז מה יותר טוב מלפנק את עצמכם או את בני משפחתם במארז פנדה מפנק - עם כל הטוב שאנחנו יודעים להציע!
המארז כולל:
7 טבלאות פנדה (אחת מכל טעם)
5 חטיפים
3 ביצי שוקולד
מארז 6 פרלינים

כל זה באריזה יפה ובמשלוח עד הבית
42 תומכים
מינימום 350 הזמנה אקסקלוסיבית לאירוע טעימות והצגת החטיף
רוצים לטעום את הטיוטות של החטיף לפני כולם ולעזור לנו לשפר אותו?
אנחנו נקיים אירוע אקסקלוסיבי, לתומכי התשורה הזו בלבד. האירוע יכלול מפגש אישי איתנו (דניאל ואליה) והרצאה קצרה שלנו על ההתפתחות שלנו עד כה, ועל מה שהולך לבוא :)
באירוע נחלק טעימות של מספר גרסאות של החטיף - לעזור לנו לשפר אותו ולהכריע לגבי הגרסה הסופית.
בנוסף, השם שלכם יופיע באתר שלנו, בעמוד שיוקדש לחטיף, תחת "יועצים קולינריים".
האירוע יכלול כיבוד (טבעוני, נו ברור)
שימו לב: את האירוע נקיים פעם אחת בלבד. הוא יתקיים בתאריך שיקבע בהמשך, בתיאום עם המזמינים (ככל הנראה בסוף יולי/תחילת אוגוסט), ויערך בתל אביב. במידה ולא תוכלו להגיע בתאריך שנקבע, נשלח את הטעימות אליכם, ותקבלו בנוסף קופון לאתר בשווי 300 ש"ח.
17 תומכים מתוך 100
מינימום 500 חבילת קופונים
חמישיית קופונים לאתר, כל אחד בשווי 130 ש"ח. הקופונים יהיו זמינים למימוש באופן מיידי לאחר הצלחת הקמפיין (ובעלי תוקף בלתי מוגבל). את הקופונים יהיה אפשר לממש גם לרכישת חטיפים מהאתר ברגע שנתחיל את החלוקה שלהם לקהל התומכים.
11 תומכים
מינימום 750 אספקת חטיפים שנתית!
אספקת חטיפים לשנה שלמה! החבילה כוללת 100 חטיפים, שאותם תוכלו לקבל ב 6 משלוחים (ללא תשלום נוסף) מתי שתרצו במהלך השנה. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להגיד לנו כשאתם רוצים משלוח (וכמה חטיפים במשלוח הנוכחי) - ואנחנו נדאג לשאר :)
4 תומכים