EN HE

۩ מגדלור - LIGHTHOUSE ۩

הפרויקט של
Avi Rafalson

בזכות תמיכתכם, יבנה המגדלור הראשון במידברן!

במהלך המסע של החיים יש עליות ומורדות ולא תמיד אנחנו יודעים להתמודד איתן. זה מבלבל אותנו, זה מפחיד אותנו וזה מציב אותנו בפני אי וודאות. המעט שאנחנו צריכים כדי להמשיך הלאה זו אמונה - אמונה בעצמנו, אמונה ביקום, אמונה באלוהים, כל אחד והאור שלו. 

הפלאיה היא מקום מדהים, היא מאפשרת לנו להתחבר לחיים, לחוויות, לתחושות ולרגשות הכי עזים שלנו. אך כשאנחנו פוגשים אותם במלוא עוצמתם לפעמים זה קשה להכלה. 

ברגע הזה, אנחנו מביטים לשמיים השחורים בתקווה למצוא שם את המענה - להב אור לבנה חותכת את האפלה בתנועה מדויקת ומהירה. עינינו נישאות אל מקור האור שמגיע ממעמקי המדבר אבל אנחנו כבר יודעים שזהו המגדלור. 

הוא ניצב שם ומזכיר לנו את מה שאנחנו נוטים לשכוח, האמונה. האמונה שהכל בסדר - הכל נמצא בדיוק בסדר בו הוא אמור להיות. מצויידים באמונה אנחנו חוצים באומץ את הפלאיה ומגיעים למרגלותיו של המגדלור האיתן, מגדל יציב וענק שמתבונן על כל תושבי העיר בעינו הסורקת. 

באמצע ההליכה סביב המבנה אנחנו מגלים פתח, קטן, שכדי לעבור דרכו צריך לזחול על ברכינו וכשניכנס נגלה את מגדל האור הפנימי שנותן את עצמו כמתנה לכל מי שעשה את הדרך. 

בדרך החוצה אנחנו נשים לב לחיוך שיש בליבנו, החוויה הקשה שהרגשנו לפני-כן כבר לא בלתי נסבלת, היא עברה. ככל שאנחנו מתרחקים ממגדל האור מתחזקת בנו הידיעה שהמגדלור תמיד נמצא שם, הוא בתוכנו ולפני כמה רגעים ביקרנו בו. ראינו את האור שטמון בנו.

המבנה יבנה מעץ ויתנשא לגובה של שמונה מטרים. בגובה של שישה מטרים יוצב פנס שזורק עלומה של אור המסתובב במהלך כל שעות החשיכה. בסיס המבנה יהיה בצורת משושה כאשר כל צלע באורך של שני מטרים. 

חולמים  לראות את המגדלור במידברן ?! 
תמכו בפרויקט ותהיו חלק מאלו שבזכותם הוא יקום לחיים. 

תודה מקרב לב,
קבוצת לוחמי האורהפרויקט של

Avi Rafalson
צור קשר עם היזם
קבוצת לוחמי האור התחילה את דרכה כגרעין חזק של חברי אמת שחלמו להקים מגדלור בפלאיה. בתחילת הדרך גיבשנו את ההבנה שלנו מהו מגדלור, הגענו למסקנה שהוא חוף מבטחים ואנו מתמסרים אליו. שטים רחוק ושטים קרוב, הוא תמיד עומד איתן. אט אט התחלנו לספר על הרעיון שלנו, ולא תאמינו הצטרפו אלינו לוחמים נוספים שהתחברו לרעיון והיו מוכנים להתחיל את במסע האישי שלהם בבריאת המציאות.
4,225
מתוך 4,220 ₪
100%
מומן
0
ימים שנותרו
51
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 30 כניסה למסיבה - Light UP
כרטיס כניסה למסיבת LIGHT UP שתתקיים ב-22.4 בספוטניק תל אביב, בחסות המגדלור.
המגדלור שמח שהצטרפת לשלב המסע!
42 תומכים
מינימום 50 שקית קרח בפלאיה
שקית קרח קפואה ומזיעה, שתגיע אליך, עד הכתובת המדויקת בפלאיה
7 תומכים מתוך 10
מינימום 100 רישום מודל עירום בתל אביב
‎סדנאות רישום מודל למתקדמים ומעוניינים,
סשנים קצרים עד 15 דקות
לא כולל ציוד, חומרים והנחייה.
ימי רביעי 20:00-23:00
2 תומכים
מינימום 150 משקפיים לעין השלישית
זוג משקפיים לעין ה-3 שישמרו על העין בכל עת. אפשר לראות את המשקפיים בתחילת הסרטון בעמוד הפרויקט
7 תומכים מתוך 10
מינימום 2000 להצית את המגדלור
להצית את המגדלור בערב השריפה. להיות בעל המזל להחזיק את הלפיד הבוער ולהדליקו.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 120 להדליק את האור
להדליק את האור הענקי של המגדלור בערב השלישי, פעמיים כי טוב
1 תומכים מתוך 1
מינימום 500 ארוחת ערב רומנטית
ארוחת ערב רומנטית זוגית ומפנקת, בפלאיה למרגלות המגדלור. לבחירתכם צמחונית/טבעונית, אנחנו מבטיחים להפוך את הארוחה הזאת לבלתי נשכחת. המחיר כולל שירות.
1 תומכים מתוך 1