EN HE

עוזרים לכל העסקים

הפרויקט של
קסם גבאי

אני רוצה להקים פלטפורמה ואני מזמין אתכם לתמוך בפרויקט ובך לקחת חלק בהקמתה!

פרויקט חדש מתחיל בהדסטארט !!!!

רעיון ענק! שיהווה פלטפורמה חדשה לפרסום העסק,ולקידום אישי עצמי ומקצועי!

רעיון טכנולוגי פורץ דרך!

פלטפורמה חדשה לקידום אישי עצמי טכנולוגי וכל זאת באמצעות החברה עצמה!

מה הכוונה באמצעות החברה עצמה?

זאת אומרת שבעצם הציבור,כלומר המשתמשים יקדמו את בעלי העסקים או אנשי המקצוע השונים!

כיצד אתם שואלים? 

פשוט מאוד, לצורך העניין בחור בשם "נחום" שואל שאלה לאחר מכן השאלה שלו מופנת לקטגוריה הרלוונטית מעכשיו כל העוסקים בתחום 

יקבלו הודעה עם שאלה חדשה בתחומם, עכשיו מישהו בטוח יענה 

ויתן תשובה מפורטת וטובה אבל שחושבים על זה מה יוצא לו מזה 

שהוא מעניק יעוץ בחינם ?

לאחר שהוא מעניק את התשובה והייעוץ למשתמש המשתמש נדרש

למלות פידבק(משוב) על העוסק.

בתמורה לכך כאשר יחפשו את העוסק לדוגמא "עורך דין" בחיפוש באפליקציה אז אותו בעל מקצוע שעזר הכי הרבה יופיע ראשון וכך הלאה וכך יתקדם בדירוג.

מערכת שכזו תעודד ותגביר את המוטיבציה לעזור לציבור ותעודד את הלקוחות לפנות לאותם בעלי עסק/מקצוע שאוהבים לעזור !!

אם אתה רוצה להיות חלק מזה מזמין אתכם לתמוך בפרויקט שלי !!!

מה הרעיון אומר ?

הרעיון בעצם מתכוון לכך שתהיה פלטפורמה בצורת מערכת הידועה בשם "אפליקציה" שתיתן עזרה לעסקים ולבעלי מקצוע להתקדם על ידי דירוג קחו דוגמא לבעל מקצוע לדוגמא עורך דין : מישהו באפליקציה שואל "המעסיק מנצל אותי מה עליי לעשות? השאלה הזאת תופנה באופן אוטומטי לעורכי דין שיספקו תשובה מנומקת ומפורטת *בחינם* ובתמורה לכך שואל השאלה יהיה חייב לתת להם פידבק שזה בעצם דירוג שיקדם אותם כאשר מישהו יחפש עורך דין אז מי שעזר להכי הרבה אנשים יהיה ממוקם יותר גבוהה ברשימה ויהיה יותר מומלץ ומבוקש.

קצת רקע על הרעיון ?

הרעיון עלה לי בגלל כתבה שקראתי שהמון עסקים במיוחד בבאר שבע נסגרים ופה נכנסתי להלם. מדוע עסקים שעובדים יותר מ25 שנה צריכים להיסגר ולא להמשיך ?

פה הבנתי שחייב לעשות מהלך שישנה הכל בעזרת הפלטפורמה הזאת אנחנו נפרסם ונקדם את אותם בעליי עסקים והחלום שלי לאחר שהאפליקציה תצליח ותהיה רווחית היא להשתמש בכסף כדי למנף לגובה את אותם עסקים כי אחרי הכל אלה אותם אנשים שעיצבו אותנו למה שאנחנו היום!

איך זה עובד למשתמש הפשוט כלומר אנחנו?

 1. כל אדם יכול "לשגר" שאלה לדף שהוא יהיה ציבורי והוא יוצג בפני  כולם השאלה     שתישאלו תהיה תחת הקטגוריה שתחברו לדוגמא ייעוץ משפטי אז היא תופנה לעורכי   דין ותקבלו תשובה מפורטת .

2.קבלת תשובה מלאה ומספקת מאיש מקצוע אמין ובתמורה לתשובה תדרשו לספק פידבק שמדרג את בעל המקצוע/עסק וניתן להוסיף משוב חיובי 

3. בזכות הדירוג תמצאו את בעל העסק/מקצוע אמין ביותר ובמחיר האיכותי ביותר .

המטרה שלנו :

עשיית מהפך בתחום העסקים ויצירת פלטפורמה חדשה לקידום עסקים , צמצום סגירת העסקים בעולם ויצירת מערכת גלובלית שהחברה מקדמת את עצמה ונותנת מענה בכל התחומים והעסקים שתעשה שינוי מסחרר ותיתן מהפך בכל מה שקשור לעסקים שהכרנו עד היום.

האפליקציה תתרום לציבור ע"י הוספת רווחים לעסקים דבר שבדרך כלל מתאפיין בהעסקת עובדים נוספים דבר שיתרום לצמצום בעיית האבטלה בעולם ויאפשר חיבור של אנשים מתחומים שונים לפעול למען אינטרסט משותף!!


למה אני עושה את זה?

כי נמאס לראות עסקים בעיקר ישנים שלא מצליחים להתקדם.

כי אני רוצה להשתמש בכל הטכנולוגיה שיש לנו היום כדי לעזור להם ולקהילה המערכת תבסס על העזרה של הקהילה ככה שהאנשים ידרגו את העסק/אנשי המקצוע ויקדמו אותו עסק נפתח על מנת להרוויח וכדי שיצליחו אנחנו צריכים לעזור להם לא רק לקנות אצלם אלא אפילו בדירוג קטן רק כדי להביא את הלקוח הבא !!!

גם לכם נמאס לראות עסקים בעיקר ישנים שלא מצליחים להתקדם? אם כן - אני מזמין אתכם לתמוך בפרויקט ולקחת חלק פעיל וחשוב בהקמת הפלטפורמה!

הפרויקט של

קסם גבאי
צור קשר עם היזם
קסם גבאי הינו יזם בן 17 מבאר שבע בעל מספר רעיונות בתחום העסקים בשנה האחרונה עובד בבית קפה-מסעדה ומוציא מאות לקוחות מרוצים ביום ראיתי את הקשיים והמלחמה על הלקוחות שאיתם צריך להתמודד בעל עסק וחשבתי לעצמי אם היה אפשר לענות לאנשים באפליקציה וגם להביא לקוחות אליך זה היה הרבה יותר מסודר ונגיש וככה אני מתחיל אני יודע שהסכום גדול אבל זה המחיר ההתחלתי שעולה לי יצירת אפליקציה דמה שתוכל לעבוד מזמין אתכם לתמוך וביחד נרכב אל ההצלחה!
0
מתוך 52,000 ₪
0%
מומן
33
ימים שנותרו
0
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 מייל תודה :)
תודההה ענקיתת על העזרה והתמיכה שלך יחד נצליח להתקדם ולהצליח!!!
0 תומכים
מינימום 80 מכתב אישי למייל
תודה ענקיתת אין מילים בזכותך השמיים הם הגבול!
0 תומכים
מינימום 100 סמס תודה
סמס תודה אישי ומרגש שמסביר לך על הרעיון וכל התקווה והאמונה שאתה נותן לו אני בטוח שנצליח ומקווה שנצליח לקדם את כל העסקים בישראל
0 תומכים
מינימום 150 פוסט תודה
פוסט תודה מרגש עם תמונה שלכם ועם השם שלכם שמודה לכם על התמיכה והאמונה הרבה שנתתם לנו
0 תומכים
מינימום 150 תעודת הוקרה למייל
תעודת הוקרה שתישלח אליך עד למייל!
0 תומכים
מינימום 180 ברכת הבית/עסק
ברכת הבית העסק למען הצלחה פרנסה בריאות אושר שפע בשורות טובות למען רק טוב והוקרה
0 תומכים
מינימום 250 כוס תודה מעוצבת
כוס תודה מעוצבת שמודה לכם ומעריכה אותכם כי בזכות העזרה שלכם החלום שלי עוד יקרה
0 תומכים
מינימום 270 ספל לבבות I LOVE YOU רגיש לחום
ספל אהבה רומנטי עם המון המון לבבות בצבע אדום מודפסים ורגיש לחום – כאשר מוזגים לספל מים או נוזלים חמים מתגלה מספר לבבות פשוט נעלמים ונשאר הכיתוב I LOVE YOU. מתנה רומנטית ומפתיעה לבן/בת הזוג כוס קפה, שוקו או תה, משקה חם של הבוקר!
0 תומכים
מינימום 280 ספר תהילים
ספר תהילים קומפקטי שתמיד יהיה רק טוב
0 תומכים
מינימום 280 שואב אבק שולחני גאדג'ט בצורת פטריה לפרורים
שואב אבק קטן ועוצמתי שמעוצב בצורת פטריה לניקיון מהיר ויסודי על השולחן ואת סביבת העבודה! בבית או במשרד – שולחן העבודה והלימודים, סביבת המחשב זה גם אזור אליו מגיעים הפרורים והלכלוך הכי קטןן ומציק, ולא צריך להיות חולה ניקיון כדי להבין שלא יזיק להם ניקוי מהיר ויסודי.
0 תומכים
מינימום 300 קוביית Fidget Cube - קוביית ריפוי בעיסוק
הגאדג’ט שמטריף את כל העולם! קובייה שנועדה להחליף את המשחקים וההתעסקויות בעטים, מפתחות, ידיים עבור אנשים שזקוקים לעשייה מוטורית כלשהי על מנת להישאר מרוכזים. קוביית Fidget Cube קובייה קטנה ומטופשת שמלווה בכפתורים ובמתגים שכל ייעודם הוא להעסיק את הידיים. פיתרון לכוססי הציפורניים, אנשים שלא יכולים בלי לסגור ולפתוח את העט וכל אלו שחולים על לפוצץ את ניילון פצפצים! ה-Fidget Cube כוללת שישה צדדים, שבכל אחד מהם ‘משחק’ קטן ומספק אחר – חמישה כפתורים להקלקה שכמה מהם שקטים וכמה מהם משמיעים קול דומה לזה של עטים בעלי מנגנון דומה, לחצן שנע לכל הכיוונים באופן דומה לזה של בקרי המשחק המודרניים, לחצן דמוי מפסק שמשמיע קול בהתאם לעוצמת הלחיצה עליו, שקע נעים למגע שניתן להעביר עליו את האצבע ולהירגע, כמה גלגלי שיניים וכדור שמייצר קולות קליק גם הוא וגם גלגלת קטנה. קוביה לחצנים, fidget cube ישראל, fidget cube לקנייה, קוביית עצבים, קוביית פידג’ט קיוב
0 תומכים
מינימום 400 עט מהודר עם מד פלס Pen Multi Tool
עט כלי עבודה רב שימושי של חברת KikkerLand עם פֶלֶס בנאים לבדיקת שיפועים, מברג שימושי דו צדדי לפתיחת ברגים קטנים וסרגל. מתנה לאנשים שפעילים מאוד עם הידיים שלהם ימצאו בעט הזה מאוד שימושי וייעיל למשימות שלהם. אם זה להנדימן שבבית שעושה את כל התיקונים,מבלה הרבה זמן במוסך שלך לתקן דברים קטנים פה ושם או סתם רוצה להיות מועיל בהישג יד כאשר המכשיר או הכלי אינו פועל כראוי, זה עט במיוחד שבילך!
0 תומכים
מינימום 450 נרתיק PowerCase משולב מטען נייד
נרתיק עור מושלם המשמש גם כארנק ואחסון עבור כל הפריטים הכי חשובים לטיולים ונסיעות, משרד או לשימוש יום יומי לעבודה ולימודים. נרתיק PowerCase כולל מטען power bank 5000Mah מטען נייד עם חיבור לסמארטפון עם חיבורים מתאימים: אייפון, סמסונג, אייפד. הנרתיק בעל תאים מיוחדים: הוספת מסמכים, שטרות, תא מיוחד להשחיל את הפלאפון, תא לדרכון, אוזניות, כרטיסים.
0 תומכים
מינימום 500 כבל טעינה מגנטי לאנדרואיד TechLine
כבל מגנטי מהפכני למכשירי אנדוראיד ולמכשירים התומכים בכניסת מיקרו usb: סמסונג, LG , טאבלטים, מצלמות, נגנים, רמקולים, פלאפונים ועוד…פשוט מאוד המגנט ניתן לחיבור מעכשיו ביד אחת בלבד, במהלך נסיעה וגם בשעות חשיכה … מחברים התקן קבוע לשקע הטעינה וברגע שרוצים להטעין מקרבים את הכבל לשקע הטעינה, הכבל מתמגנט לתחתית ההתקן הקבוע ויחל להטעין את המכשיר הסלולרי שלכם בהקדם
0 תומכים
מינימום 550 מיני כרזה בעיצוב אישי
כרזה מעוצבת 70*30 ס"מ- ברכה אישית וייחודית לכל אחד ולכל אירוע, רעיון מקורי כתוספת למתנה לחבר קרוב, מתנה לעובדים, או לבן משפחה. מתנה עם הקדשה במילה, סלנג או ביטוי אחד. שפשוט יכול לשדרג את כל המתנה! מילה אחת לפרגון, מחמאה, לעשות לו טוב ולגרום לו להרגיש טוב כאות תודה והוקרה.
0 תומכים
מינימום 650 כרזה בעיצוב אישי
אתם קובעים את הכיתוב והתמונה שיופיעו על הכרזה! כרזה (דגל) באנר שמשונית בעיצוב אישי 150*50 ס"מ. באנר בהדפסה איכותית על שמשונית היוצר כרזה מדהימה וצבעונית לכל אירוע,הכוללת טבעות המותקנות בפינות הדגל.
0 תומכים
מינימום 800 מארז שי לבית
מארז שי ענקקק כולל ברכת תודה אישית עד הבית שתראה את הערכתנו אליך!!!!!
0 תומכים
מינימום 950 ארוחת בוקר זוגית
ארוחת בוקר זוגית ברשת קפה גרג בסניף הקרוב לביתך שיהיה בתאבון :)
שתי ביצים לבחירה (אומלט מוגש על עלה סיגר), שני מוזלוני גרנולה ותפוחים, שמנת פלפלים, עמק, לאבנה דואה, שמנת פלפל שחור, סלט טונה, גבינת חמד זעתר, אבוקדו עם לימון כבוש, זיתים, סלט, לחם הבית, קונפיטורה, עוגיות ביתיות, קפה ומיץ טבעי (תפוזים/לימונדה/אשכולית אדומה/גזר). תוספת תפוחים סחוט
0 תומכים
מינימום 1000 מצלמת אקסטרים
מצלמת ספורט מקצועית Full HD עמידה בפני מים עד עומק 30 מטר, הערכה כוללת: מצלמת אקסטרים WIFI 1080P מסך 2.0 אינצ’, מעמד לקסדה, מעמד לאופניים, מגן מצלמה מוגן מים (עד עומק 30 מטר), רצועות סקווטש, מחבר לסלפי, מחבר למסיכה שנורקל AquaView. צילום ותיעוד רגעים מאושרים בחייכם: צילום באוויר, בים וביבשה. מצלמות אקשן המזהות את התנודות הכי קטנות ומאפשרות צילום איכותי ונקי. צלם גם תמונות כשצריך, ולעשות איזה סלפי רחב ידיים ולתפוס את כל המשפחה/מסיבה בפריים, אבל הן ממש לא תחליף למצלמה רגילה, סטילס או וידאו. מי שמחפש לצלם את הילדים בבריכה או בים… מצלמה לפעילות ספורטיבית, תיעוד עצמי, טיסנים וכדומה. מצלמת אקסטרים, ספורט מצלמת גו פרו Go pro הקיימות בשוק מאפשרות צילום בכל מקום ובכל זמן.
0 תומכים מתוך 6
מינימום 1000 תומך זהב
אזכור כתומך זהב באפליקציה שתראה לך שאנחנו לא שוכחים אותך לעולם
0 תומכים
מינימום 52000 וואווווווו
בזכותך הפרויקט הזה יצליח ונשלח לך קוביה+עט פלס+שי עד הבית+מכתב תודה+כוס מעוצבת+נרתיק עם מטען+את כל המתנות וכמובן תודההההההההההההההה ענקיתתת ואוהבת
0 תומכים