EN HE

על אנשים וחיות אחרות

הפרויקט של
אלון מאיראני מזמין אתכם להמשיך ולתמוך בפרויקט הוצאה לאור של ספרי 

" על אנשים וחיות אחרות"  

               

על הספר  

את ספר הצילומים "על אנשים וחיות אחרות" אני כותב ומצלם כבר למעלה משני עשורים בלי ממש לדעת שאני נמצא בתוך תהליך יצירה של ממש. דווקא החיבור הווירטואלי לחברים בפייסבוק והחיבור האישי בהרצאות אותן אני מעביר בכל רחבי הארץ, גרם לי להבין שזה הזמן להוציא את התינוק הזה, הקצת מוזר שגדל בתוכי מאז שאני זוכר את עצמי. אז מעבר לתמיכה שלכם, בילד הזה שגם בגיל ארבעים ממשיך לרדוף אחרי פרפרים, מדובר בספר מתנה קלאסי, מקורי ואפילו רומנטי בדרכו שלו. הספר משלב צילומים של הטבע בו גדלנו כולנו.  כמו כן שזורים בו סיפורים על  הילדים האלה שגיבורי הילדות שלהם היו פרפרים, ציפורים ופרחים, ילדים שהשדות היו מגרש המשחקים שלהם ולצאת לטבע היה אפשר גם מאחורי הבית. תכלס הספר הזה הוא על כולנו.

"אז חברים, אתם שאלתם מתי אני מוציא ספר, אז הנה זה קורה. 

עכשיו תורכם לקחת חלק בספר ולתמוך בפרויקט.  בסופו של דבר עם כל הכבוד לפרפרים ולחיפושיות, אתם הכוח האמיתי מאחורי היצירה הזו

 מתוך הספר 

היא קראה לי בהתרגשות לחדר האמבטייה לראות את הקרפיון שסבתא שלה זרקה למים. מרוצים מחיית המחמד החדשה, קראנו בהתרגשות "פלופי חזר, פלופי חזר"!!. היו לנו פלופים סידרתיים. פלופי 1, פלופי 2, פלופי 3 וכך הלאה. אך זכור לי במיוחד פלופי 17 שנראה חלש יותר מהאחרים. שכנענו את עצמנו למרות זאת ששחייתו על הגב רק מצביעה על כך שהפלופי הזה מאולף. נגענו בו באצבע והוא היה שוקע לקרקעית ושוב עולה למעלה. " איזה פלופי מצחיק" אמרנו בדאגה. פתאום פלופי 17 פיהק פיהוק רחב. כזה לפני שמתים כנראה, אבל אנחנו שמחנו ממחוות החיים שעשה למעננו.  "פלופי חי, פלופי חי" רקדנו וצחקנו. באושרנו לא שמנו לב שסבתא שלה התגנבה לאמבטיה ולקחה את פלופי 17. אנחנו המשכנו לרקוד גם לקולות דפיקות הפטיש אשר עלו מהמטבח וצעקותיה של סבתא "תמות!! תמות כבר דג מסריח!!. והוא באמת הקשיב לה ומת. טוב, הוא היה מאולף.


קצת עליי 

עוד כילד, קסמו לי נופיהם הבלתי מושגים של הקיבוצים הסמוכים לעיר ילדותי קריית מוצקין. תמיד התקנאתי בחבריי מהקיבוץ אשר מראה של קיפוד מהדס בין מדשאות מוריקות היה בעבורם דבר של מה בכך ואילו אני הילד שבספרייתו עמדו בפיזור כל כרכי "החי והצומח של א"י" וספריו של חובב הטבע הגדול מכולם ג'ראלד דראל. הילד שהסתובב כאידיוט עם רשת פרפרים מתודלק באין ספור מגדירי טבע של עזריה אלון, אני איני ראיתי קיפוד וגם לא תנשמת או ינשוף ואפילו לא עכבר אבל הרעב לעולם הטבע רק העצים. בגיל 13 כשחבריי התחילו לרדוף אחרי הבנות, אני המשכתי לרדוף אחרי פרפרים, מצאתי נחמה ממה שנשאר משדות ילדותי.   בטיולים השנתיים כשלא זיהיתי פרח מסוים, הייתי מגניב מבט אל תיק הטיולים בלי שאף אחד יראה ומחפש את שם הפרח במגדיר וכך למדתי את שפת הטבע, שפה שהולכת איתי גם היום. באותן השנים החל הרעב גם לתעד את עולם הטבע במצלמה ומכאן השאר כבר היסטוריה. 


"חברים, אני מזמין אתכם לבחור את התשורה המתאימה עליכם ובכך לתמוך בפרויקט. ובאמת אלף תודות ועוד יותר חיבוקים. בסופו של דבר עם כל הכבוד לפרפרים ולחיפושיות, אתם הכוח האמיתי מאחורי היצירה הזו."

 

לא כל אהבה חייבת לבוא עם משכנתא !היי המורה, "אתה מאמין באלוהים?" הם שואלים ואני עונה קצת מבולבל "אני מאמין במה שהוא ברא".  ובבוקר ההוא  מוקדם מעל מכתש רמון האמנתי אפילו יותר.למרות הדימוי הביישני, היא לא פסקה מלשלוח לעברי מבטים מתגרים. ועוד עם השמלה האדומה הזו שזרוקה שם מאחור היא נראתה לי מזמינה עוד יותר ואני שידעתי רקפות מימיי, לא יכולתי לעמוד בזאת, פשטתי את המעיל ונשכבתי לצידהאיך תסביר לתלמיד שהרגע בעט בה, שהיא מרתקת לא פחות ממנו 
   אז שוב חברים, אשמח אם תתמכו בפרוייקט על פי התשורה המתאימה לכם.

אחרי הכל, עם כל הכבוד לפרפרים ולחיפושיות, 

אתם הכח האמיתי מאחורי היצירה הזו
הפרויקט של

אלון מאיר
צור קשר עם היזם
בעל תואר שני בניהול משאבי טבע וסביבה ומרכז את תחום השל"ח בקריית חינוך נשר , כותב ומצלם טבע במגזינים שונים . הצילומים מהווים שגרירים של הטבע הישראלי בארץ ובעולם. כמו כן מעביר את ההרצאה " על עצמי ועל חיות אחרות " בחוגי חברים, ומכללות. ההרצאה מועברת בהרבה הומור וחן ומשלבת לצד צילומי טבע אותנטיים את הסיפורים מאחוריהם . אנשים מהללים ומשבחים והתחושה היא שזו העת להוציא את ספר הצילומים עליו חלמתי כל כך.
50,186
מתוך 40,000 ₪
125%
מומן
0
ימים שנותרו
400
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 55 קובץ מקורי של תמונה מתוך גלריה אישית
כתודה אמיתית על התמיכה בפרוייקט אשלח קובץ דיגיטאלי מקורי של תמונה מתוך גלריית התמונות המקורית על פי בחירת המזמין.

25 תומכים מתוך 50
מינימום 80 ספר במהדורה מודפסת
עותק מקורי ישלח ישירות לביתך
מחיר בחנויות - 120 ש"ח .
המחיר כולל משלוח לכל רחבי הארץ
164 תומכים מתוך 210
מינימום 100 הספר המודפס לביתכם
עותק מקורי עם הקדשה אישית וחיבוק וירטואלי ישלח ישירות לביתך
מחיר בחנויות - 120 ש"ח .
המחיר כולל משלוח לכל רחבי הארץ
171 תומכים מתוך 190
מינימום 160 שני ספרים במחיר כמעט של אחד
אוקיי מכיוון שהספר הוא המתנה קלאסית, למה שלא תזמינו כבר שניים במחיר של כמעט שניים. וקובץ דיגטאלי לבחירתכם, טוב המטרה היא לתמוך בפרוייקט , נכון ?

160 במקום המחיר המלא של 240 בחנויות הספרים.

כולל משלוח לכל רחבי הארץ

56 תומכים מתוך 70
מינימום 260 שלושה ספרים עם הקדשה אישית ושלושה קבצים דיגיטאלים
מכיוון שזהו ספר מתנה קלאסי ,שווה כבר לרכוש כמה . לצד הספרים, ההקדשה והקבצים הדיגיטאלים אשלח גם כמובן חיבוק גדול. הקבצים הדיגיטאליים ישלחו במייל כשהם מוכנים להדפסה בכל חנות שתבחרו

כולל משלוח לכל רחבי הארץ
15 תומכים מתוך 50
מינימום 450 סדנת צילום אישית והספר עם הקדשה אישית
מפגש אחד על אחד לכשעתיים להכרת סגנון הצילום שלי עם יישום הצילום בשטח והענקת הספר בהקדשה אישית . הסדנה תתקיים בשמורת עין אפק.
5 תומכים
מינימום 1000 סדנת צילום קבוצתית
סדנת צילום של ארבעה משתתפים הכוללת הרצאת כיתה ומהדורה מודפסת של הספר עם הקדשה אישית לכל משתתף.
1 תומכים מתוך 3
מינימום 2000 הרצאה בחוג בית פלוס הספר כהקדשה למארח ושני אורחים
ההרצאה " להזמין את הטבע לסלון" בחוג חברים אצלכם בסלון וספר עם הקדשה אישית למארח.
המחיר מגלם נסיעה אל אזור המרכז . לאזורים דרומיים יותר יחושבו הנסיעות בנפרד.
1 תומכים