EN HE

Kick&Jump קפוארה בדו קיום

הפרויקט של
גל ברוכין

הצטרפו אלי להזדמנות נדירה וקחו חלק בהקמת בית הספר המקצועי לקפוארה בעיר טירה במשולש!

מי אני?

אני גל ברוכין, או כמו שרוב האנשים מכירים אותי- גליו. אני מדריך קפוארה בעיר טירה.

השנה ימלאו לי 30, אשר מתוכן 17(ועוד סופרים) הוקדשו לאומנות הקפוארה- התעמקות בה, הבנה שלה, העברת הידע הלאה.

בשנת 2008, לאחר השלמת קורס מדריכים במכון וינגייט, התחלתי ללמד קפוארה בעיר טירה, במשולש.

הדרך בהתחלה הייתה מאתגרת, בגלל מחסום השפה(רוב התלמידים לא מדברים עברית ואני לא דיברתי ערבית). נאלצתי להיעזר במישהי שתתרגם את השיעור לתלמידים. היום, אחרי 10 שנים בטירה- אני כבר דובר ערבית שוטפת ומעביר את כל השיעורים שלי בערבית ללא צורך בתרגום. הסיבה שלימדתי את עצמי היא תוצר לוואי של כמה אני לוקח את המקצוע ואת התלמידים ברצינות.


למה צריך את זה?

לאורך 10 השנים האחרונות, אני והתלמידים שלי עברנו והתאמנו תחת מקומות, סטודיוים, מרכזי חוגים- אשר לא הבינו את צרכינו ונכשלו לספק לנו אותם. רמת המקצועיות שאליה אני והתלמידים המתקדמים שואפים, אף פעם לא הייתה בקו מחשבה אחד עם האנשים שהיו אחראים עלינו. רוב המקומות שבהם התאמנו, היו מקומות עם מחסור בתנאים בסיסיים לקיום השיעורים, להתפתחות וצמיחה.

לימדתי במקומות נוספים לאורך הזמן, אך מהר מאוד הבנתי שטירה היא הבית שלי. אנחנו רוצים להפסיק להיות תלויים במרכזי חוגים. אנחנו רוצים בית לקפוארה בטירה.

Kick&jump יהיה בית הספר לקפוארה הפרטי הראשון בכל המגזר הערבי. הוא יענה על כל הצרכים המקצועיים שלנו, וייתן את הטוב ביותר לתלמידים וותיקים כחדשים.

10 שנים שאני מחנך ילדים לחברות, לאהבה, לשותפות.  אבל כאשר ערבים ויהודים מתאמנים יחד- זה כבר לא רק חינוך- זה גם דו קיום. זה גם קירוב לבבות. זה גם שוויון. בעזרת הקפוארה, אנו יוצרים שפה משותפת בין ערבים ליהודים.

רק במידה ונשיג את יעד הגיוס, הפתיחה הרשמית תהיה בתאריך ה2.9.18- תחילת שנת הפעילות. התמיכה שלכם תאפשר לנו להקים בית ספר אמיתי: לשכור מקום משלנו, להפעיל אותו, להכין אותו לאימונים ולגייס ולשמר תלמידים. כמובן שאותה תמיכה גם תקנה לכם תשורות נהדרות, כמו חולצת הקבוצה, אימון אישי או קבוצתי בבית הספר או בביתכם הפרטי, ברימבאו(כלי נגינה) אישי עם חריטת שמכם, ועוד.

היום כבר כמעט אין בן אדם שלא שמע משהו אודות קפוארה.. חלקכם מתאמנים.. חלקכם מכירים מישהו שמתאמן. וחלקכם רק יודעים במה מדובר, אולי ראיתם איזו הופעה פעם, איזה שיעור במתנ"ס, כתבה בטלויזיה, משהו ביוטיוב.. אבל אתם צריכים לדעת- המצב הזה, שבו הקפוארה כל כך מפורסמת, וכל כך הרבה אנשים מכירים אותה או לוקחים בה חלק- מתקיים אך ורק אצל יהודים בכל המדינה. במגזר הערבי קיימת קפוארה, אך מעט ובמקומות מאוד ספציפיים- ואף אחד מהם לא במרכז הארץ. בערים רבות, אנשים מעולם לא שמעו אודות הקפוארה ויכולותיה לעשות לאנשים טוב.


בואו נגיע וניגע באנשים

יש המון ילדים ואנשים שהקפוארה עזרה ותעזור להם- אנו שואפים לתת מענה על הצורך הזה במקום שבו הדברים האלה חסרים. Kick&Jump יהווה גישה גם לתלמידים מהסביבה ולא רק מטירה. קרוב אלינו יש ערים ערביות נוספות, שגם בהן הקפוארה חסרה (וכמוה ספורט באופן כללי).  

הקפוארה מקנה למשתתפים ביטחון עצמי ומפתחת אינטראקציה חברתית ברמה גבוהה. אך יותר מכל זה- היא מפיצה שמחת חיים.

הצטרפו אלינו להזדמנות המדהימה הזו ותנו לנו להגיע ולגעת בכמה שיותר ילדים, נוער ומבוגרים- ולהמשיך להפיץ את שמחת החיים הזו, גם במגזר הערבי. בשמי ובשם כל התלמידים- רוצים להגיד לכם: תודה!!!!! וגם- שוקרן!!!!!!

בחרו באחת מהתשורות הנהדרות המוצעות לכם, וקחו חלק בהזדמנות לעשות היסטוריה.


*האימונים ומגוון הפעילויות יכולות להיות באחת מהשפות: עברית, ערבית, פורטוגזית או אנגלית. כך שכל אחד יכול להרגיש בנוח!הפרויקט של

גל ברוכין
צור קשר עם היזם
אני גל (גליו) ברוכין. עוד מעט בן 30, מתאמן בערך 17 שנה בקפוארה, ומתוכן מלמד בערך 12. המקום שבו בחרתי ללמד למרות הקשיים הגדולים שעמדו בדרך- העיר הערבית טירה, בשרון. החלום הגדול שעומד לנגד עיני במשך שנים הינו הקמת בית ספר פרטי, מקצועי לקפוארה אשר יוקדש כולו לאהבת האומנות הנפלאה הזו ולאהבת אדם.
31,590
מתוך 150,000 ₪
21%
מומן
39
ימים שנותרו
181
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?

הפרויקט בשיתוף

מינימום 25 Thank you letter + TUTORIAL
תודה רבה על תמיכתכם!! כאות תודה תקבלו למייל מכתב תודה מאיתנו, בצירוף לינק לסרטון יוטיוב נעול, אשר שמור אך ורק לתומכים במדרגה זו. הסרטון יהיה טוטוריאל(וידאו לימוד) של תנועה בסיסית בקפוארה שכל אחד יכול לבצע, אותה נדגים ונלמד שלב שלב. ניתן גם וריאציות מתקדמות למי שקל לו. באמת שכל אחד יכול להצליח!

*למען פניה לתומכים מכל העולם, הסרטון יהיה באנגלית, עם תרגום לעברית ולערבית.
41 תומכים
מינימום 60 Wear&Jump
קבלו ראשונים את חולצת בית הספר הרשמית, בצירוף מכתב תודה!

*החולצה תתקבל באיסוף עצמי מאזור השרון ואזורים נוספים בארץ בתיאום מראש.
*יש לכתוב את המידה שלכם ב"הערות".

69 תומכים
מינימום 160 Package Deal
חבילה מיוחדת הכוללת את חולצת בית הספר הרשמית, מחזיק מפתחות של בית הספר, ודיסק און קי (USB) מעוצב עם לוגו בית הספר!

*החבילה תתקבל במשלוח דואר לכתובת שתצויין על ידי התומך.
ישנה גם אפשרות לאיסוף עצמי מאזור השרון ואזורים נוספים בארץ בתיאום מראש.
33 תומכים
מינימום 250 Go Personal
אימון אישי בבית הספר, מחוץ לשעות הפעילות הרגילות. האימון יותאם לרמת המתאמן ולגילו, וייעשה בו שימוש במיטב הציוד החדיש של בית הספר.
זמן האימון ינוע בין 45 דק' ל-60 דק' בהתאם לרמת המתאמן וגילו.
האימון מתאים גם למתחילים גמורים ללא כל ניסיון, לאנשים המבוגרים מגיל 50, לבעלי עודף משקל, ולכל מי שחושב שזה לא בשבילו והוא לא מסוגל- נשמח להוכיח שזו טעות :)
10 תומכים מתוך 50
מינימום 250 סדנת תיפוף ברזילאי- יסודות ה"בטוקאדה"
סדנה חוייתית בת שעתיים של קצב מחשמל היישר מרחובות סלבדור העתיקה, ה"פלוריו". תמיד רציתם לדעת איך הם עושים זאת בברזיל? עכשיו זו ההזדמנות שלכם. את הסדנא נקיים בקבוצות של 4 אנשים. אם ברצונכם לבוא מראש כ-2,3, או 4 אנשים ביחד, יש להוסיף בטופס התמיכה 250 ש"ח עבור כל משתתף, ולציין בהערות בעבור כמה משתתפים רכשתם את התשורה, ומה שמותיהם.

*הסדנא תתקיים באזור השרון, בשעות הערב המאוחר.

0 תומכים
מינימום 400 Go Personal AT HOME
אימון אישי בביתו של התומך, מגדרה עד חדרה. מחוץ לשעות הפעילות של בית הספר, ובתיאום מראש של שבוע לפחות. האימון יותאם לרמת המתאמן ולגילו.
זמן האימון ינוע בין 45 דק' ל-60 דק' בהתאם לרמת המתאמן וגילו.
האימון מתאים גם למתחילים גמורים ללא כל ניסיון, לאנשים המבוגרים מגיל 50, לבעלי עודף משקל, ולכל מי שחושב שזה לא בשבילו והוא לא מסוגל- נשמח להוכיח שזו טעות :)

* ישנה אופציה להגעה לכל הארץ בתוספת תשלום ובתיאום מראש- לצורך מקומות שלא נכללים נא צרו קשר לפני קניית התשורה.
4 תומכים מתוך 30
מינימום 600 Go Team
סדנא קבוצתית למבוגרים, להיכרות עם יסודות הקפוארה! סדנא של עד 10 אנשים, בבית הספר Kick&Jump(מחוץ לשעות הפעילות של בית הספר). הזדמנות מושלמת לחדש, להפתיע, לתת סדנא כמתנה לחבר או חברה- ליום הולדת, מסיבת רווקים, יום כיף ייחודי לצוות המשרד, ערב גיבוש ועוד. כולם יכולים לנסות- גם מי שנראה לו שלא!
4 תומכים מתוך 30
מינימום 800 Quit rantin'-Get RENTIN'
שכור את הסטודיו של Kick&Jump, למשך 6 שעות או פחות- מחוץ לשעות הפעילות של בית הספר. ההשכרה תהיה בכפוף לחתימת הסכם סטנדרטי לצורך שמירה על הציוד ועל האולם בלבד.
ניתן לעשות במקום שימוש לשיעורים, אימונים, הרצאות, סדנאות שונות ואירועים, לרבות ימי הולדת לילדים ועוד.
3 תומכים
מינימום 1200 Half An Era
מנוי חצי שנתי. 6 חודשים של אימונים כתלמיד\ה מן המניין בבית הספר, בתוך שעות הפעילות (כל תומך לפי גילו יתאמן עם אותה קבוצת גיל: ילדים, נוער, או מבוגרים.
כמובן שאפשר לתמוך ולרשום את הילדים למנוי במקומו של ההורה התומך.
השיעורים עוברים בערבית ולכן זו הזדמנות מצויינת להורים שמעוניינים ברכישת השפה לילדיהם.

*התומך או ילדו ישויכו לשיעור המתאים להם ע"פ גיל, רמה, ושיקול דעתם של המדריכים המקצועיים, וישתלבו בתוך הלו"ז השבועי של שיעורי בית הספר.
1 תומכים מתוך 30
מינימום 1500 Hey, it's my LOGO!!
בואו לפרסם את בית העסק שלכם על החולצה שלנו!!
היו ספונסרים של החולצה הרשמית של בית הספר Kick&Jump למשך השנה הראשונה(עד ספטמבר 2019), ועם אופציה להמשיך לאחר מכן!
החולצה תופיע במספר קטעי וידאו שיופיעו ברחבי האינטרנט ויגרפו צופים רבים. באותם סרטוני וידאו נגיד גם תודה לספונסרים ונזכיר אותם!
כמו כן היא צופיע באירועים שונים כמו מסיבת הפתיחה המתוכננת של בית הספר, ועוד.
התשורה מוגבלת ל-15 תומכים, אז הזדרזו ואל תחשבו פעמיים!
0 תומכים מתוך 15
מינימום 2200 It's My Birthday!
צוות מוסמך מטעם בית הספר יגיע להעביר הפעלת יום הולדת לילדים או למבוגרים במקום בו האירוע שלכם מתקיים(מחוץ לשעות הפעילות הרגילות של בית הספר)! רעיון מקורי לפעילות בבת מצווה של הילדה? חינה? לאטרקציה במפגש משפחתי? זו התשורה בשבילכם!

* קבלת התשורה אפשרית מגדרה עד חדרה, או במקומות מחוץ לטווח בתוספת תשלום ובתיאום מראש. אם אתם מחוץ לטווח- נא צרו קשר לפני קניית התשורה.
0 תומכים מתוך 10
מינימום 4000 The Show Must GO ON!
הופעה מרהיבה של קפוארה ובטוקאדה(להקת תיפוף ברזילאי) ע"י צוות מנוסה של לפחות 4 מדריכים מקצועיים, שתהפוך כל אירוע לחוויה בלתי נשכחת (ההופעה מחוץ לשעות הפעילות הרגילות של בית הספר)!!!

* קבלת התשורה אפשרית מגדרה עד חדרה, או במקומות מחוץ לטווח בתוספת תשלום ובתיאום מראש. אם אתם מחוץ לטווח- נא צרו קשר לפני קניית התשורה.
0 תומכים מתוך 8
מינימום 10000 Say My Name
כאות תודה והוקרה על תמיכתך תיתלה על אחד מקירות בית הספר לוחית כסופה עם שמך והכרה בתמיכתך האישית להצלחת בית הספר. כמו כן תקבל שנה פתוחה של אימונים בבית הספר(אישיים קבועים או בשעות הפעילות).
0 תומכים מתוך 6
מינימום 20000 Give Me Everything Tonight
לוחית מוזהבת עם שמך והכרה בתמיכתך הרבה להצלחת בית הספר תיתלה על אחד מקירות בית הספר, ובנוסף תקבל שנה פתוחה של אימונים בבית הספר(אישיים קבועים או בשעות הפעילות)+ הזדמנות לבחור ולנצל פעם אחת 3 מהתשורות המוצעות לבחירתך.
0 תומכים מתוך 3
מינימום 250 Berimbau!
ברימבאו- כלי נגינה של קפוארה, בנוי בעבודת יד באהבה ומקצועיות, צבוע בצבעי בית הספר, ועליו חרוט שמכם. תקבלו גם לינק לסרטון וידאו אשר מלמד איך לנגן בו, כדי שלא יהיה סתם קישוט לקיר!

*את הברימבאו תקבלו באיסוף עצמי מאזור השרון, וישנה אפשרות לאזורים נוספים בארץ בתיאום מראש. את הלינק לוידאו תקבלו במייל :)
30 תומכים מתוך 30