EN HE

חתלתול ושמו למה

הפרויקט של
עינת הולנדר

שלום חברים, תודה שבאתם! התרווחתם? אז ככה...

לשם מה התכנסנו כאן היום?

אני ד"ר עינת הולנדר (ארחיב אודותיי בהמשך). ביום הולדתי ה - 40 גמלה בלבי ההחלטה להרפות מן הפחדים, ללכת עם צו הלב שלי ולהגשים חלום: 

הקמת בית תוכן לכל המשפחה.

הסנונית הראשונה של בית התוכן שלי היא ספר ילדים בשם "חתלתול ושמו למה"

 שיוכל לצאת לאור אך ורק בזכות תמיכתכם!

"חתלתול ושמו למה" נכתב לפני יותר מ - 15 שנה(!), עבר גלגולים רבים ורק עתה, כשהוא ואני בשלים לכך, החלטתי להוציאו לאוויר העולם. 

הספר מיועד לגילאי 4-2, המכונה גם "גיל הלמה". במקביל לכניסתם של הילדים לשלב השפתי-מילולי מתעצבת ההתנהגות החקרנית שלהם והם מפתחים הבנה של סיבתיות. שאלותיהם פותחות בפניהם דלתות לעולמות חדשים. גיבור הספר קרוי על שם השאלה הפופולרית ביותר בקרב פעוטות: "למה"? השאלה המוכרת כל כך להורים (כן כן, גם אני הייתי שם) משמשת לילדים ערוץ ליצירת שיח ותקשורת, משרתת את הצורך שלהם בהישנות, מסייעת ברכישת ידע, בהרחבת אוצר המילים שלהם ועוד.

דמותו הכובשת ומעוררת ההזדהות של "למה" מתחברת לנטייה הטבעית של הילד/ה ונועדה לעודד אותו/ה לסקרנות. לכל שאלת "למה" מצורף "זנב תשובה" לשימוש הקוראים, המסייע להם להנגיש לילדים שיח בנושאים חשובים ויומיומיים שמעסיקים אותם ואת הגורמים המטפלים בהם, למשל: פחדים, התחשבות, בטיחות, דרך ארץ.    לספר יצורף דף מדבקות לשימוש הילדים :)

רוצה להציץ...?

מה נעשה עד כה?

  • כתיבת הספר: הספר כתוב ועובר עריכה.
  • קבוצות מיקוד: טיוטת הספר נמסרה לקריאה ביקורתית לקבוצת אמהות וכן הוקראה בפני ילדים. השלב עבר בהצלחה ונרשמה התלהבות רבה!
  • בחירת הוצאה לאור: מצאתי בית בהוצאת "אוריון", אצל אורלי לוי שמאמינה כמוני בספר, במסרים ובערכים בהם הוא עוסק. "אוריון" מאפשרת לי חופש אמנותי ועונה על הצורך שלי להיות נאמנה לעצמי. בה בעת משמשת לי ההוצאה כר מקצועי מושלם.
  • בחירת מאייר/ת: מבין עשרות רבות של אנשי מקצוע בחרתי ברמי מאיקס, שמאייר את הספר בכשרון אין קץ. 
  • חוות דעת מקצועית: טיוטת הספר זכתה לחוות דעת נפלאה ממיכל דליות!


ה"אני מאמין" שלי

כאמא, כיוצרת וכסוציולוגית, אני מאמינה גדולה במילה הכתובה, בשפה תקנית, שפה הנושאת את דגל השוויוניות המגדרית. אני מאמינה בכל מאודי בהעברת מסרים ובהקניית ערך מוסף באמצעות משחק וסיפורת.

איפה את/ה נכנס/ת לתמונה?

א-ת-ם שותפיי לדרך מאז ומתמיד! עמדתם לנגד עיניי בכל שיר, בכל פרויקט. אתם שותפיי הטבעיים!

הפעם יש לכם הזדמנות של ממש להצטרף אליי ולקחת חלק בהוצאה לאור של ספר הביכורים שלי. זו עומדת להיות חגיגה של ממש! אתם תהיו שותפיי להצלחה, אלה שיניעו את הפרויקט מתחילתו, אלה שזיהו את הפוטנציאל שלו בראשית הדרך! כשגרירים הפרטיים שלי תזכו כמובן ליהנות משלל תשורות נפלאות. 

תשורות!!!

ואם בתשורות עסקינן, התשורות בפרויקט זה גובשו בכובד ראש ומתוך הערכה עמוקה, במטרה לפנק אתכם. לפניכם הזדמנות בלתי חוזרת ליהנות מכישוריי: מרבית התשורות כאן חד-פעמיות ולא ניתן לקבלן באף מסגרת אחרת. מגיע לכם!      

שימו לב, שהסכום שמצוין בכל תשורה הוא סכום המינימום לקבלתה, אך ניתן לציין גם סכום גבוה ממנו. כן ניתן לרכוש את אותה תשורה מספר פעמים, ואם חשקה נפשכם במספר תשורות שונות פשוט היכנסו פעם נוספת וחיזרו על התהליך.

 מעוניינים בתשורה שלא מופיעה ברשימה? פנו אליי ואגבש אותה עבורכם! 

למה ישמש הכסף שיגוייס באמצעות הפרויקט?

בחרתי בפרויקט מימון המונים במטרה שלא להתפשר, ולא לערוך נסיונות על קהל הקוראים שלי. הכסף שיגוייס באמצעות הפרויקט ישמש לליווי המקצועי ביותר בהוצאת הספר לאור, ובהפקת מוצר איכותי ומלוטש. הוא ישמש לעריכת הספר, לאיורו, להדפסתו, להפקת דף המדבקות הנלווה לספר. אני מתחייבת בפניכם כדרכי בקודש, כי גם הפרויקט הזה, כמו כל דבר שנגעתי בו עד היום, יהיה מוקפד מא' ועד ת'. 

הבטחתי... כמה מילים עליי

למעשה אנחנו כבר מכירים. אני הפנים מאחורי עשרות שירים שראו אור בשנים האחרונות. בין היתר כתבתי מילים לאייל גולן (למשל: "לו הייתי יכול", "תחייך"), שלומי שבת ("שתדעי", "בקהל הכי גדול" ועוד), עומר אדם ("שעות קשות", "נצח לצדך", "לא תדעי דמעה"), הפרויקט של רביבו ("אל תקראי לי ילד", "משחק ילדים"), דודו אהרון ("בגללך", "חלום שלא נגמר"), איתי לוי ("כולנו קטנים"), מאיה בוסקילה ("אל תוותר עליי"), חיים משה ("מסע חיי", "מול שמים"), סיון בהנם ("רק את יודעת"), אורי פיינמן ("שיר מהלב"), סיון גנון ("מאור עיניי"), ועוד רבים וטובים. 

הנה אני עם כמה מהאומנים הנהדרים להם כתבתי:


במקביל לכתיבה אני מעבירה סדנת פזמונאות לילדים, נוער ומבוגרים, ומלמדת תלמידים נבחרים כתיבה יוצרת. אני בוגרת לימודי פסנתר ופיתוח קול, בעלת דוקטורט בסוציולוגיה מאוניברסיטת בר-אילן.

הצצה לסדנאות הייחודיות שלי:


מעל לכל, אני אמא לתאומות מקסימות בנות כמעט 5, הילית וליאן. מאז הפיכתי לאם התחדדו החלום הפרטי שלי וה"אני מאמין" שמוביל אותי בנוגע לתכנים לילדים, וכעת אני מתחילה לייצר בעצמי את מה שחיפשתי כל השנים בשדות זרים. 

תמונה משפחתית

הילית, אנוכי וליאן. צילום: שלי יפה אבידור

   

עם הפנים (והלב) לקהילה

מאז ומתמיד אני חיה ונושמת עשייה חברתית וקהילתית. גם הפעם. אחוז קבוע מכל מהדורה של הספר ייתרם למשפחות נזקקות ולמועדוני ילדים בבתי חולים לילדים.

לפני סיום... שאלות ותשובות אחרונות

מתי אחויב? זה עובד בשיטת "הכל או כלום" - תחויב/י רק כשהפרויקט יגיע ליעדו ויגייס את מלוא הסכום הנקוב.

האם ניתן לתמוך בפרויקט יותר מפעם אחת? כן! באותה תשורה/בתשורות שונות.

האם סכומי התמיכה המפורסמים כוללים מע"מ? אכן כן.

האם ניתן לקבל חשבונית-קבלה? לכל תומך/ת תישלחנה חשבונית וקבלה.

מה יקרה אם יגויס סכום הגבוה מהיעד? נצרף לחגיגה גם השקה מגניבה :)

למידע נוסף חפשו באתר "שאלות ותשובות"-"מידע לתומך" או צרו קשר עם הנהלת האתר

קדימה, יוצאים לדרך! תודה ענקית מראש על התגייסותכם ותמיכתכם, ובהצלחה!!!

----------------------------------------------------------------------------------

חברות טובות שתפגשו ברשימת התשורות:

רותי אבירי, דיאטנית ילדים להורים מודאגים
רותי אבירי, דיאטנית ילדים להורים מודאגים

רותי אבירי: דיאטנית הילדים הידועה, מובילת פרויקט "בית בריא" בידיעות אחרונות, תזונאית של "תנובה", "אנג'ל", "סטארקיסט" ועוד, מומלצת מניסיון אישי! פגישה משתלמת בקליניקה שלה ממתינה לתומכי הפרויקט שיבחרו בתשורה זו פה משמאל...

שלי יפה אבידור, הצלמת שלכם
שלי יפה אבידור, הצלמת שלכם

שלי יפה אבידור: צלמת הבית הפרטית שלי, של מועדון הגנקי, שרון חזיז ועוד רבים. (תמונת הפרופיל שלי בפרויקט וכן התמונה המשפחתית הן פרי עדשתה). תומכי הפרויקט מוזמנים לסט צילומי משפחה עם שלי בסטודיו/בביתם במחיר מיוחד! שורו לשמאל...


עוגה מעוצבת חד-קומתית, קרול קרמונה
עוגה מעוצבת חד-קומתית, קרול קרמונה

קרול קרמונה: קונדיטורית הבית שלי, אלופת עולם בעוגות מעוצבות! מבוקשת בקרב אמני ישראל. לתומכי הפרויקט מחכה תשורה מתוקה במיוחד מקרול! לפרטים תנו ביס שמאלה...

הפרויקט של

עינת הולנדר
צור קשר עם היזם
נעים מאד. אני אמא מאושרת לתאומות הילית וליאן, בת 40, תושבת המרכז. אני ד"ר לסוציולוגיה, מתמחה בפסיכולוגיה חברתית, בוגרת אוניברסיטת בר אילן. עיקר עיסוקי הוא יצירה: אני מוסיקאית, כותבת שירים למיטב אמני ישראל, וכשנחה עלי הרוח גם מלחינה. עבדתי עם אייל גולן, שלומי שבת, מאיה בוסקילה, עומר אדם, חיים משה ועוד שורה ארוכה של אנשים מוכשרים. אני מנגנת בפסנתר ובוגרת לימודי פיתוח קול. כשאינני כותבת אני מנחה אחרים כיצד לכתוב. סדנת הפזמונאות הנודדת שלי, "מהמגירה לקיסריה", עושה חיל בקרב ילדים, נוער ומבוגרים. בשנה האחרונה פיתחתי בנוסף סדנאות לגיל הרך במגוון נושאים חינוכיים וערכיים המשלבים פן עיוני עם מוסיקה ותנועה. פרויקט ההדסטארט שלי נולד, מפני שזה הזמן לשחרר לאוויר העולם את ספר הילדים הראשון שלי "חתלתול ושמו למה", סנונית ראשונה מבית תוכן איכותי לכל המשפחה שהקמתי. רק בעזרתכם החלום שלי יהפוך מן הכוח למציאות וספרי יראה אור!
39,575
מתוך 39,000 ₪
101%
מומן
0
ימים שנותרו
225
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?

הפרויקט בשיתוף

מינימום 30 שבוע אחרון! חבילת "ילדודס" למייל
במשלוח מרוכז למייל תקבלו:
1. את איורי הספר לצביעה
2. 2 דפי עבודה מרהיבים בנושא חריזה (מתאים לגילאי 3 עד כיתה א')
3. גרסה ביתית בשיטת "עשה זאת בעצמך" של משחק להכרת הספרות/מספרים 12-0
6 תומכים
מינימום 38 מיוחד לרחובות והסביבה!
קבלת עותק חתום של הספר במחיר המגלם הנחה של 20% ויותר ממחירו הצפוי בחנויות באיסוף עצמי מגלידת צ'ופלה (קניון רחובות ההולנדית) + 10% הנחה על מוצרי הגלידריה.

הגלידריה ידידותית לנמנעים מגלוטן!

האיסוף בתאום מראש, ייקבעו שני מועדים.
11 תומכים
מינימום 80 עותק חתום של הספר + חולצה מאוירת מידה 2, ברשום
קבלת עותק של הספר חתום על ידי, בתוספת חולצה* במידה 2 לילד/ה עם הדפס מתוך איורי הספר, בדואר רשום.
*חולצה לבנה, הדפסה קדמית צד אחד.
5 תומכים
מינימום 120 כל הקודם זוכה!!!
תשורה מפנקת במהדורה מוגבלת:
- עותק חתום מהספר
- וגם: זוג צלונים מקסימים לרכב עם הדפסה של איור מתוך הספר
- וגם: תעודת הוקרה על תמיכתך בפרויקט
המשלוח בדואר רשום.
מוגבל ל - 25 הזריזים ביותר!
18 תומכים מתוך 25
מינימום 250 כבר קיבלת ייעוץ לשוני לשיר שלך?
שלא תישארו עם הלשון בחוץ! ייעוץ לשוני לשיר שלך לקראת יציאתו לאור (טקסט + אודיו).
למימוש עד 31.12.18.
2 תומכים
מינימום 350 הזדמנות פז! חוות דעת שלי על טקסטים פרי עטך
צמא/ה לחוות דעת מקצועית על טקסטים פרי עטך? הזדמנות נדירה למשוב כן ומקצועי ממני על יצירותיך! (המשוב יינתן בשיחת טלפון/סקייפ ויכלול עד 5 טקסטים, למימוש עד 31.12.18).
1 תומכים
מינימום 400 עוגה מעוצבת / קרול קרמונה
עוגה מעוצבת לכל סוג של אירוע פרי עיצובה של האופה קרול קרמונה ב 400 ש"ח במקום 450 ש"ח. עוגה חד-קומתית, ללא פיסולים, איסוף מבאר יעקב. לדוגמאות חפשו "העוגות של קרול" בפייסבוק.
למימוש עד 31.12.18.
4 תומכים מתוך 5
מינימום 400 הפעלה שלי בסלון ביתכם!!!
אתם מקיימים בית מארח? שוב שוברים את הראש? אתם לא לבד! במדרגה זו גם תתמכו בפרויקט שלי וגם תקבלו ביקור פרטי שלי בסלונכם, עם הפעלה לילדים המשלבת מוסיקה, תנועה ויצירה: הנסיכות הקסומות, הרפתקה בג'ונגל, כפר האינדיאנים, פסגת גיבורי על.
(לאזור חדרה-גדרה, קבוצה של עד 6 ילדים בגילאי גן, למשך שעה וחצי, חומרי היצירה כלולים, למימוש עד 31.12.18).
2 תומכים מתוך 3
מינימום 420 הזדמנות להתארגן על מתנות יום הולדת לכל השנה
שוברים את הראש מחדש לקראת כל יום הולדת? הזמינו חבילה של 10 עותקים מהספר, שתגיע במשלוח בדואר רשום עד אליכם, ועכשיו אתם מסודרים לעשרת האירועים הבאים...
מעוניינים בחבילה שונה? פנו אליי ואצור תשורה מיוחדת במיוחד עבורכם!
2 תומכים
מינימום 450 שיעור פזמונאות פרטי מורחב איתי!
מפגש פרטי בן שעה וחצי, אחת על אחד/ת. חוות דעת על טקסטים פרי עטך, הכוונה מקצועית, וכמובן טיפים שיווקיים לקידומך בתעשיית המוסיקה.
(מתקיים ביבנה, ובתיאום מראש, למימוש עד 31.12.18).
6 תומכים
מינימום 480 פגישה עם הדיאטנית רותי אבירי במחיר מיוחד!
פגישה אישית בנושא תזונת ילדים עם הדיאטנית הידועה רותי אבירי - דיאטנית (ילדים) רגועה להורים מודאגים, אוטוריטה בתחום יעוץ להורים, לילדים ולבני נוער, ובליווי משפחות לבית שמח ובריא. מובילת פרויקט "בית בריא" ב"ידיעות אחרונות". חפשו אותה בפייס!
אפשר להעניק גם כשובר מתנה.
מחיר רגיל: 550 ש"ח
(פגישה בת שעה וחצי בקליניקה בצפון ת"א בתאום מראש, למימוש עד 31.12.18).
0 תומכים מתוך 3
מינימום 600 סדנת "משוררים ליום אחד" בגן!
גננות מגיבות: "עוד לא נתקלתי בהפעלה כזו!", "הבאת אתך שפע ערך מוסף לגן שלי", "הילדים היו מהופנטים". ההפעלה המצליחה והבלעדית שלי מגיעה הישר לגן הילדים בו תבחרו. סדנה איכותית, המשלבת הקניית ידע, מוסיקה ותנועה, שתנגיש לילדים את מקצוע המשורר בדרך חווייתית.
(45 דקות, מוגבל לאזור חדרה-גדרה, גני טרום עד חובה כולל, למימוש עד 31.12.18).
1 תומכים מתוך 3
מינימום 700 צילומי משפחה בטבע + קולאז' מודפס / שלי אבידור
סשן צילומי משפחה בטבע ע"י הצלמת שלי יפה אבידור במחיר מיוחד! מה מקבלים? דיסק/לינק לספרייה עם 60 תמונות, והדפסה של תמונת קולאז' הכוללת 10 התמונות הטובות מתוך הסשן בגודל 35/70 ס"מ. אורך הסשן שעה, מיקום: אזור צפון ת"א. להתרשמות: shelly avidor photographer בפייסבוק.
למימוש עד 31.12.18.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 1000 הוקרת תודה בגוף הספר ותרומת 5 ספרים לצדקה בשמך
תרומתך הנדיבה תזכה אותך בהוקרת תודה מיוחדת בגוף הספר כ"תומך זהב", וכן בתרומה של 5 עותקים של הספר בשמך לילדים עם צרכים מיוחדים / לספריות של בתי חולים לילדים. שאפו!
4 תומכים
מינימום 1500 שעת סיפור בגן איתי + עותק לכל ילד/ה
שעת סיפור משולבת בפעילות צביעה ע"פ הספר בגן הילדים בו תבחרו, ולמזכרת עותק חתום מהספר לכל אחד מהילדים/ות.
(45 דקות, מוגבל לאזור חדרה-גדרה, גני טרום עד חובה כולל, למימוש עד 31.12.18).
1 תומכים מתוך 2
מינימום 2500 "מהמגירה לקיסריה": כיתת האמן שלי במחיר חסר תקדים!
כיתת האמן המצליחה שלי במחיר בלעדי לפרויקט זה! סיפור ההצלחה שלי, משימות כתיבה מרתקות, הסיפורים שמאחורי השירים, טיפים מקצועיים לפזמונאים לעתיד ועוד!
(משך הפעילות שעתיים, מוגבל לאזור חדרה-גדרה, מתאים לילדים מכיתה ה' ומעלה, נוער ומבוגרים, למימוש עד 31.12.18).
המחיר כולל מע"מ כמובן.
1 תומכים מתוך 3
מינימום 20 שבוע אחרון! ההרצאה הקרובה של הדיאטנית רותי אבירי
10 הזריזים מביניכם יזכו לכרטיסים להרצאתה הקרובה של דיאטנית הילדים הידועה רותי אבירי, מומחית להדרכת הורים לשיפור בריאות הילדים, ב 20 ש"ח לכרטיס בלבד!!!
שם ההרצאה: "מרוגלעך לרוגע-לך": ניפוץ מיתוסים נפוצים בתזונת ילדים.
ההרצאה תתקיים ב 3.1.18 יום רביעי בשעה 20:00 ברח' ברטונוב 7 ת"א.
*כרטיס יחיד. הכרטיס ניתן להעברה.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 38 עותק של הספר בהנחה מיוחדת באיסוף עצמי
עותק חתום של הספר במחיר המגלם הנחה של 20% ויותר ממחירו הצפוי בחנויות.
איסוף עצמי מהעיר יבנה במיקום ובמועדים שיתפרסמו.
80 תומכים מתוך 80
מינימום 53 עותק חתום של הספר בדרך אליך בדואר רשום
קבלת עותק של הספר חתום על ידי בדואר רשום (כלול). (ניתן לשלוח כמתנה בתוספת הקדשה מטעמכם בפתח הספר).
100 תומכים מתוך 100
מינימום 80 עותק חתום של הספר + חולצה מאוירת מידה 4, ברשום
קבלת עותק של הספר חתום על ידי, בתוספת חולצה במידה 4 לילד/ה עם הדפס מתוך איורי הספר, בדואר רשום.
*חולצה לבנה, הדפסה קדמית צד אחד.
30 תומכים מתוך 30
מינימום 150 המלצה מוסרטת שלי על כשרונך/שירותיך בפייס שלי
צרו אתי קשר באמצעות הפרויקט והכירו לי את הכשרון/שירות הייחודי שלכם. החמישה הראשונים שיבחרו בתשורה זו יזכו בסרטון שאפרסם אודותיהם בפרופיל הפייסבוק הפרטי שלי וכן באינסטגרם. חשיפה לאלפי חבריי ועוקביי בהישג ידך!
למימוש עד 30.6.18. פרטים נוספים - בפרטי.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 200 תשורה חדשה! סגיב כהן בהופעה + עותק חתום מהספר!
זוג כרטיסים להופעה של האחד והיחיד סגיב כהן + עותק חתום מהספר שיגיע אליך בדואר רשום.
תשורה מוגבלת ל - 5 מאושרים בלבד!

*תוקף הכרטיסים לחצי שנה מתום הפרויקט, המופע לבחירת התומך.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 440 תשורה למשפחת שחר
2 עותקים חתומים מהספר
2 חולצות לבנות עם הדפסה קדמית מתוך איורי הספר מידה 4
2 תעודות הוקרה על תמיכה בפרויקט
משלוח בדואר רשום
תודה ותחחדשו!
1 תומכים מתוך 1
מינימום 650 דרשה/ברכה לאירוע שלך פרי עטי
חוגגים אירוע מיוחד? מחפשים את המילים הנכונות לברכה/דרשה? רוצים לרגש, לדייק, לגעת? תנו לי לכתוב עבורכם את החלום.
למימוש עד 31.12.18.
2 תומכים מתוך 2