EN HE

מקימים יחד את חוות החופש

הפרויקט של
חוות החופש

היעד הבא- 500,000!
לפני שבועיים וחצי יצאנו ביחד ל
קמפיין והנה כבר עשיתם את זה!!  בזכותכם הגענו אל היעד לפיתוח חוות החופש- 400,000 ש"ח! אנחנו מתקשות למצוא את המילים לבטא את עוצמת הרגשות שלנו, את הוקרת התודה שאנו חשות. כבר ארבע שנים שאנחנו נמצאות במסלול של יעדים שנראים על גבול הבלתי אפשריים וכל פעם אנחנו מוצאות את עצמנו המומות לנוכח התמיכה הבלתי ניתנת לתאור שאנו מקבלות.

אתם עושים היסטוריה, אתם!! התומכים, העוקבים, המשתפים, המתנדבים הלא פחות מאלופים שאתנו, צוות התשורות, ספקי התשורות, צוותי קידום ההדסטארט. אתם כותבים אתנו את ההיסטוריה בחתימתכם האישית. הקמפיין מסתיים ב10.10 מה שמותיר לנו עוד זמן לגיוס ולכן העזנו לחלום עוד ומקוות שתחלמו יחד איתנו. אנו נרגשות לחשוף את היעד הבא בקמפיין גיוס ההדסטארט: רכב החופש: רכב להובלת בעלי חיים אל החופש.

אנו מזמינות אתכם לעצום עיניים לרגע ולדמיין את מה שעד לא מזמן אפילו לא העזנו להעלות על דעתנו:

דמיינו רכב להובלת בעלי חיים מאושר משרד החקלאות, שזהו כידוע הרכב היחידי בו ניתן להעביר באופן חוקי חיות משק כגון פרות, תרנגולות, כבשים, חזירים ועוד, עם אותה לוחית הרישוי שאנו רגילים לראות בכבישי ישראל "הובלת בעלי חיים". כל הרכבים הללו שאנו רואים הם רכבים כשמעבירים בעלי חיים מפוחדים, מבועתים וסובלים לבתי המטבחיים ולמרכזי הפיטום השונים ברחבי בארץ.

דמיינו את אותה הלוחית אבל הפעם? על רכב שמוביל אותם אל החופש, אל חוות החופש. בעלי חיים ברי מזל, שאותם נוכל לחלץ ולהסיע באופן חוקי אל ביתם החדש.

נוף שונה בכבישי ישראל, אמנם רק רכב אחד אבל הוא יהווה את התזכורת שהחופש הוא זכותם הבסיסית של כל מי שנשמה באפו.

אז...יצאנו לדרך! 
אנחנו עדית רומנו ומיטל בן ארי.

לפני כארבע שנים קיבלנו החלטה ששינתה את חיינו, לעזוב קריירות בתחום העסקי ולהקדיש את כל הידע, הזמן והמרץ שלנו לפעילות חברתית אשר תיצור שינוי תודעתי.
המטרה? להפוך את העולם למקום טוב יותר.

ההחלטה שלנו הייתה  להקים את חוות החופש-  מיזם ראשון מסוגו בארץ, המזמין למפגש חוויתי מרגש עם בעלי חיים שניצלו מתעשיית המזון. מפגש המאפשר התבוננות אל עולמם המופלא והחבוי, מפתיע בדמיונו לעולמנו.

חשבנו שאנחנו מקימות חלום של שתי נשים ומהר מאד גילינו והבנו לשמחתנו שאנחנו לא לבד:  כל כך הרבה אנשים, כמונו, רוצים וחולמים לחזור למקורות שלנו, של לחיות בהרמוניה, בהתחשבות ובאדיבות עם הסובב אותנו.

לאחר 3 שנים של חיפושי שטח, בקשות לאישורים מיוחדים מהרשויות ועוד, מסע מפרך בו חווינו אין סוף רגעים של התרגשות, אכזבות, ייאוש ותקווה, מיקמנו את החווה במושב עולש שבמרכז הארץ. 
חוות החופש נמצאת בתחילת דרכה, עם בעלי החיים הניצולים הראשונים, רגע לפני הקמתה.
ועכשיו, הגיע הרגע המרגש בו כולנו יחד נגשים את החלום שלנו!
עומדים לפנינו 24 דונם בהם נקים את חוות החופש:
מוזיאון ראשון מסוגו, מרפאה מיוחדת עבור הדיירים, אסם פרות מותאם, שטחי מרעה נרחבים, בריכות ברווזים, מרכז מבקרים פעיל ותוסס וכמובן שלאחר הרחבת החווה נוכל לקלוט עוד ניצולים וניצולות חדשים.בחוות החופש גר חזיר עם כבש וילדון עם גדי רובץ,  פה לכל בעל חיים יש שם, אישיות, אהבות, רצונות ותחביבים.  כולנו, קטנים כגדולים, מגלים כמה טוב לחיות בהרמוניה עם הסובב אותנו ולגלות מחדש את המהות הבסיסית שלנו שהיא לנהוג בכבוד, אהבה וחמלה כלפי השונה והחלש מאיתנו.

כל זאת ע"י בילוי לצד בעלי החיים הניצולים מהתעשיות כאשר הם חופשיים, בריאים ושמחים והאזנה לסיפורי חייהם. החוויה המרגשת  לפגוש את אייל הטלה הצחור והביישן, להאכיל בבקבוק את ארז וגיא הגדיים, להניח ראש על ברוך הכבש השרמנטי ולעשות סלפי עם עמרי ויוסי, חזירוני החופש הראשונים. כל אלו מבטיחים חוויה מעצימה מאין כמותה.

בעלי החיים שמגיעים אלינו נפלטים מהתעשיות, הם נושאים צלקות רגשיות ונכויות גופניות, זוהי בדרך כלל הסיבה שגללה  או בזכותה הם הגיעו אלינו, כל דייר מקבל אצלנו את הטיפול הרפואי הטוב ביותר, שיקום, המון אהבה ואולי החשוב מכל, את ההזדמנות לתת אמון מחדש בנו, בני האדם.

כל פעם כשבעל חיים מתחיל לתת בנו אמון, לסמוך עלינו, להבין שפה בחוות החופש יד האדם מלטפת ולא מכאיבה, ההתרגשות והסיפוק שלנו עולים על גדותיהם.

אנו דוגלות ברעיון שידע הוא כוח, ולכן, לכולנו הזכות והאחריות לבחור את אורח חיינו.

הידע יינתן במסגרת מרכז חווייתי שיפעיל את כל החושים של מי שמגיע אליו, על ידי סיורים מודרכים, הרצאות, מוזיאון שיציג את ההשלכות הבריאותיות, האקולוגיות, המוסריות ואפילו הדתיות של צריכת מוצרים מן החי.

במסגרת ההרצאות והסדנאות שיינתנו במקום, יוכלו המבקרים לבחור לאמץ בחירות חדשות אשר ביכולתן להשפיע על בריאות האדם, למנוע את תחלואי התרבות המודרנית, להוות תרומה חסרת תקדים לרווחת כדור הארץ וכמובן להיטיב את המציאות של בעלי החיים המקסימים המוכרים לנו כחיות המשק.

חוות החופש פועלת להרחבת מעגל החמלה לכל יצירי הבריאה, ומונעת מתוך אהבת בני האדם והכרת הטוב הבסיסי הגלום בכל אחת ואחד מאיתנו.
בין קהלי היעד: תלמידי בתי ספר, ילדי תנועות נוער, משפחות, וגולת הכותרת- שילוב של אוכלוסיות הנתפשות כמוחלשות בחברה, בתכניות ייעודיות לכך.
על מנת להקים את החווה, נדרשת השקעה של 800,000 ש"ח.

למזלנו הרב, תורם אמריקאי נדיב, שהבין שגם לנו בישראל ראוי שתקום חוות חופש, החליט להכפיל כל תמיכה שלכם.

400,000 ש"ח שיגויסו בפרויקט הזה הופכים ל800,000 ש"ח להקמה.
אנו מזמינות אתכם לקחת חלק מכריע כי רק באמצעות התמיכות שלכם תוכל החווה לפתוח את שעריה, לקרב לבבות ואף, מי יודע, לשנות את פני המציאות.

בואו ונפריח ביחד 24 דונם של עולם מלא באהבה, כבוד וחמלה, כמו שכולנו מאמינים שראוי ונכון  לחיות, בו כולנו שווים. גן עדן אמיתי לכל הדורך בו.


מדוע ראשונה? ישנן חוות הצלה נוספות בארץ.

חוות החופש הינה מיזם ראשון מסוגו בארץ ובמזרח התיכון כולו, שבו המטרה אינה הצלת חיות רבות ככל האפשר רק לשם הצלתן. מטרת המיזם היא להפוך את בעלי החיים ל"שגרירים" של אחיהם הסובלים בתעשיות המזון ויצירת מפגש חוויתי לראשונה איתם, כשהם חופשיים, שמחים וחיים באהבה ובכבוד.

מדוע להגיע עד לחוות החופש כאשר ניתן לראות כבשים וגדיים בפינות חי ברחבי הארץ?

חוות החופש, כשמה כן היא, מעניקה חיי חופש (במסגרת המגבלות) לבעלי חיים. החווה אינה פינת ליטוף ולא נוצרה על מנת לספק בידור או שעשוע לבני האדם,  כי אם ביתם של הניצולים. משמע- בני האדם הם האורחים וככאלו, אנו לא "מחפיצים" אותם ולא ניגשים להרים או ללטף אותם, אלא מכבדים את רצונותיהם (כן, יש להם רצונות ומצבי רוח☺ ) וכמובן שהם שמחים לארח ולשחק. אבל הכל מתוך רצון ודבר לא נעשה בכפייה.

מדוע לגייס תמיכות מכם? המדינה אינה תומכת?

חוות החופש אינה נתמכת ע"י מי מהגופים הממשלתיים במדינה. החווה מוכרת כמוסד ללא כוונות רווח (מלכ"ר).

אני לא טבעוני/ת או צמחוני/ת, אך מגדיר עצמי כאוהב בעלי חיים וארצה מאוד לבקר בחווה. האם ארגיש בנוח? האם אני מוזמן?

חד משמעית כן! חוות החופש פונה לכלל האוכלוסייה וכולכם מוזמנים. כמי שחרטו על דגלן את המילים אהבה, כבוד וחמלה – אנו שואפות לנהוג בדרך זו כלפי בני האדם וכלל יצירי הבריאה. אנו באות מתוך שאיפה לקירוב לבבות ולחיים בהרמוניה ומאמינות שאם ברצוננו לבקש חמלה וכבוד כלפי בעלי חיים, עלינו בראש ובראשונה לנהוג בחמלה האחד כלפי השני. אנו מונעות מאהבת אדם והאמונה בטוב הגלום בכל אחד ואחת.  

יש כל כך הרבה ילדים ונוער בסיכון, מדוע לי לתמוך דווקא בהצלת בעלי חיים?

אנו מאמינות כי חוות חופש מטפלת בבעיות חברתיות בכלל ובבעיות בקרב ילדים ונוער בפרט – מהשורש.
"ללמד ילד לא לדרוך על זחל חשוב לילד לא פחות מאשר לזחל עצמו"- בראדלי מילר.

חזון החווה הוא לשלב אוכלוסיות הנתפשות כמוחלשות בחברה, כגון נוער בסיכון וילדים בעלי צרכים מיוחדים. כאשר אוכלוסיות אלו יבואו במגע עם בעלי חיים מתוך עמדה של מטפל ולא מטופל, של גורם ולא של קורבן.  

זה לא באמת חופש. בעלי החיים תחומים בשטח מגודר, לא בטבע.

ראשית, החופש בעבור דיירי החווה הינו בזכות העובדה שכל אחד ואחת מהם ניצל מחיים של ניצול ושיעבוד מתוך תעשיית המזון, הבידור והניסויים בבע"ח. כאן בחווה הם חופשיים לחיות את חייהם בכבוד, תוך התחשבות בצרכיהם ואופיים. חופשיים לחיות בשמחה וברווחה, לשחק, לישון, לקפץ, ולחיות את חייהם כפי שהטבע התכוון במידת האפשר. הם מקבלים מזון איכותי ומזין, טיפול וטרינרי במידת הצורך, סביבת מחייה ראויה ולמעשה זוכים למימוש של הצרכים והזכויות שנשללים מהם בתעשיות ובמשקים. למרבה הצער, עדיין יש לתחום אותם בשטחים ולא ניתן לשחררם לנפשם מכיוון שבעולם שבחוץ הם נחשבים למוצר מניב רווח ולמעשה קיימת סכנה ממשית לחייהם.   

איזה אישורים קיימים לחוות החופש?

לנו בחוות החופש חשוב לפעול עם כולם ולא נגד אף אחד, לשמחתנו הרבה, התהליך הארוך והסבלנות השתלמו מפני שהצלחנו לקבל אישור מיוחד עבור חוות החופש. החווה מוכרת כמיזם חקלאי לכל דבר למרות לאין בה תוצרת חקלאית ולכן מאושרת לפעול בשטח חקלאי.
בנוסף, חוות החופש רשומה במועצה המקומית וכל הצלה נעשית בשיתוף פעולה מלא עם הרשויות הוטרינריות של משרד החקלאות.

מה זה חל"צ? האם אתם עמותה? עסק? חברה?

חל"צ זוהי חברה למען הציבור מסוג מלכ"ר (מוסד ללא כוונת רווח)

איך תבטיחו את החסינות הכלכלית של החווה?

חוות החופש מבססת את עצמה תוך תהליך חניכה של חוות מקלט ותיקה בחו"ל בשם Woodstock Farm Sanctuary והמודל הכלכלי שלנו נבנה על סמך מודלים כלכליים של מקלטים דומים בעולם.

זה אומר שההישענות הכלכלית שלנו תתחלק לתרומות מקשת של מגוון פעילויות:
תרומות חודשיות קבועות
מספר תורמים / קרנות משמעותיים
קמפיין מתמשך של "אמץ חיה"
פעילויות עצמאיות המניבות הכנסות של תרומות כגון- תרומה בגין סיורים וכו'.

אנחנו מאמינות שהעובדה ששתינו מגיעות מהמגזר העסקי היא בעלת ערך מפני שאנו משתדלות להסתכל על המיזם כעל "עסק" לכל דבר למרות שהוא ללא מטרות רווח, הן בצד הניהולי, הן בצד התפעולי והן בצד הכלכלי.

הפרויקט של

חוות החופש
צור קשר עם היזם
חוות החופש היא מיזם חינוכי ראשון מסוגו בישראל שמטרתו ליצור חיבור טהור, מזוכך, כן וצנוע בין האדם, לטבע ולכל בעלי החיים. החווה מאפשרת פתרון לניצולים של משקי התעשייה, משקמת אותם ומעניקה להם חיי חופש מלאי שמחה, מרחב, אמון וקירבה מחודשת לבני האדם, תוך שילוב בני נוער ושילובם של נוער בסיכון בטיפול ובשיקום בעלי החיים.
506,880
מתוך 400,000 ₪
127%
מומן
0
ימים שנותרו
3207
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 35 מדבקה מיוחדת לרכב
מדבקה מיוחדת לרכב בהדפסת ווניל איכותית עם לוגו החווה.
המדבקה בגודל בינוני ובולטת בשטח.
המחיר כולל משלוח.
365 תומכים
מינימום 40 מארז ניצני בריאות עשיר
מארזים הכוללים 7 סוגי עלי מיקרו מתנת 2BFresh - בדיוק מה שתצטרכו כדי להוסיף טעמים חדשים והמון בריאות לתפריט.
הגידול נעשה בחממות סגורות ונקיות, בשיטה הידרופונית ירוקה וידידותית לסביבה ומבטיח תנאים אידיאלים לאיכות ולבריאות. כל המוצרים נקיים מחרקים, ללא הדברה וכשרים למהדרין. איסוף ממושב עולש.
23 תומכים מתוך 50
מינימום 45 שני פלג I ניתוקים - אלבום דיגיטלי
שני פלג, מוזיקאית יוצרת, זמרת וגיטריסטית. הוציאה אלבום בכורה ב-2011, שיתפה פעולה עם ברי סחרוף, אהובה עוזרי, בנו הנדלר, אילנית ועוד. ניתוקים הנו אלבומה השני.


5 תומכים מתוך 20
מינימום 45 אלבום דיגיטלי Organized Memories
בן עזר, גיטריסט בוגר ברקלי ומוסיקאי פעיל בנישת המוסיקה האינסטרומנטלית בארץ ובעולם. האלבום הוקלט בניו יורק ומציג מוסיקה שבן כתב בזמן שהותו בארה״ב. יצירות אינסטרומנטליות בעלות אופי ג׳אזי, מלודי ורענן. בן חתום בלייבל הג׳אז היוקרתי Inner Circle Music בבעלותו של הסקסופוניסט Greg Osby. האלבום נוגן בתחנות הרדיו 88 FM, רשת ב׳, רשת ג׳ ובתחנות אינטרנטיות רבות.

10 תומכים מתוך 20
מינימום 45 אלבום דיגיטלי של פלורה "מקום"
פלורה (לירון משולם) היא זמרת-יוצרת שנחשפה בין השאר בפסטיבל הפסנתר, באינדינגב. היא יוצאת באלבומה החדש (שלישי במספרו) ואחרי מסעותיה בעולם עם הופעות סולו רבות, היא החליטה לחזור למקורות ולהתנסות עם עברית, שינוי שמביא איתו גם אוריינטציה קולית חדשה.
היא שימשה  קלידנית וזמרת בהרכבו של אסף אבידן ובאלבום ניתן להכירה מחדש כיוצרת עצמאית יוצאת דופן.
14 תומכים מתוך 20
מינימום 45 קולר לכלב עם לוגו החווה
קולר לכלב בעיצוב ייחודי של חוות החופש.
המחיר כולל משלוח
מידת קולר 35*1.5
296 תומכים
מינימום 49 הסרת שיער בשיטת SHR
עם ידית הקפאה לטיפול של חוויה ע"י סיגל חן, קוסמטיקאית פרא רפואית אשר עוסקת בתחום כ-17 שנים, בעלת תעודות והסמכות בינלאומיות. המחיר הנו 49 ש"ח לטיפול בודד לאחד מהאזורים הבאים: שפם/ סנטר/ פאות/ בית שחי/ כפות ידיים/ כפות רגליים. כמו כן במעמד הטיפול במכון יינתנו הנחות נוספות לטיפולים באזורים גדולים. ביאליק 8, פתח-תקווה.
חובה להגיע עם מייל אישור הרכישה מודפס.
3 תומכים מתוך 10
מינימום 50 שובר למימוש במזווה
"המזווה" היא חנות טבע אינטרנטית. תמצאו בה אגוזים, זרעים, פירות יבשים (שנשמרים בקירור!), קטניות, דגנים, ממתיקים טבעיים, תחליפי חלב ועוד המון מוצרים. משלוחים ממטולה ועד מצפה רמון.
המזווה היא חנות שונה בנוף: אתר החנות ידידותי וההזמנות קלות לביצוע, המוצרים נבחרים בקפידה והם איכותיים ביותר, משלוח עד הבית והשירות מעולה. מוזמנים!
*למימוש ברכישה מעל 300 ש"ח
5 תומכים מתוך 20
מינימום 50 מכתב תודה
מכתב תודה מיוחד מאיתנו, דיירי חופש:
ברוך, יוסי, עמרי, מזל, ג'ני, מאיה, גארי, בובה,אייל, עדן, גלי, לילי, חזי והאפרוחים, גיא, ארז, חווה, שי, אור וטלטול.
150 תומכים
מינימום 50 בונג'ון - סיפור ילדים על חמלה כלפי כל בעלי החיים
ספר ילדים מקסים ומיוחד שמחנך ילדים להקשיב לקול הטהור ביותר שלהם, הקול פנימי שלהם אשר באמת מבקש חמלה לכל יצור חי. איסוף עצמי מגבעתיים או משלוח בדואר רשום בתוספת תשלום.
29 תומכים מתוך 40
מינימום 50 דיסק - "ינשופים"
מוסיקה אומנותית ישראלית לרביעיית חליליות - הדיסק הראשון של רביעיית החליליות הישראלית שנקראת "ינשופים". הרביעייה כוללת ארבעה מבכירי נגני החליליות בארץ - דרורה ברוק, עדית פז, אלון שב ועדית שמר. הדיסק כולל יצירות שהולחנו על ידי מלחינים ישראליים מוכרים: יחזקאל בראון, יהודה אנגל, אברהם דאוס ועוד.
ניתן לאסוף מתל אביב, חיפה וירושלים
2 תומכים מתוך 10
מינימום 55 מארז זוגי שוקולד פנדה בטעמים שונים
מארז זוגי מפנק של 2 חפיסות שוקולד פנדה, שוקולד טבעוני איכותי.
המחיר כולל משלוח בדואר לביתך.
54 תומכים מתוך 55
מינימום 60 איור של המאיירת עדי יוחליס
איור לבחירה בגודל A4 סרוק באיכות גבוהה מאוד מהאיור המקורי ומודפס על נייר נטול עץ איכותי, חתום ומוכן למיסגור.
האיורים לקוחים מעולם הטבע וספרות הילדים, ומשלבים מציאות ופנטזיה בצבעוניות נעימה מתוך עולם של ילדות ותמימות. מתאימים להיתלות בחדרי ילדים ובכל חדר שרוצים להכניס אליו צבעוניות, שמחה וחום.
איסוף מתל אביב או בת ים.
8 תומכים מתוך 10
מינימום 60 רודי סעדה - מופע סטנדאפ
רודי סעדה סטנדאפיסט ושחקן מזה 19 שנים. שיחק בסדרות ילדים 'קופיקו', 'ג'ינג'י, 'גאליס' וכו', בקולנוע, ובהצגות תיאטרון. אחרי המופע הקודם "טריפ" ובעקבות הפרידה מאישתו, הקומיקאי המבריק רודי סעדה חרש במשך שנתיים את במות הסטנדאפ ברחבי הארץ. התוצאה - מופע סטנדאפ חדש בשם All In. הפעם רודי סעדה שם את הקלפים על השולחן, בלי התנצלויות ועם המון אבחנות חדות והומור משובח. בשורה התחתונה - כשאין מה להפסיד, נכנסים לאול-אין. 5/11 בסטנדאפ פקטורי, שביל המרץ 5 ת"א, בשעה 21:30.
6 תומכים מתוך 10
מינימום 60 הספר "המגיפה השקטה במקומות העבודה"
ספר פורץ הדרך בארץ בנושא ההתעמרות בעבודה: "המגיפה השקטה במקומות העבודה – התעמרות, הצקה, התנכלות, התעללות פסיכולוגית – להכיר, לדעת להתמודד". מאת איתן מאירי פסיכולוג תעסוקתי וארגוני מומחה (מחיר הספר בחנויות 89 ₪).
*הספרים ישלחו בדואר.
19 תומכים מתוך 20
מינימום 60 רצועה לכלב עם לוגו חווה
רצועת לכלב 1.5 מטר ממותגת בלוגו חוות החופש.
המחיר כולל משלוח.
171 תומכים
מינימום 65 תיק בד מיוחד למקימי החווה
תיק בד מעוצב במיוחד עבור מקימי חוות החופש עם מסר אישי עבורך מהדיירים שלנו.
424 תומכים מתוך 500
מינימום 65 כובע עם אחד מדיירי החופש
כובע חופש, עם איור אחד מדיירי חווה.
הכובע ישלח בדואר רשום.
68 תומכים
מינימום 70 רועי צברי במופע סטנדאפ ואלתורים
רועי צברי, סטנדאפיסט וקומיקאי שהופיע בתכניות טלוויזיה רבות ובבמות שונות ברחבי הארץ במופע שנון וקצבי על משפחה, זוגיות, הווי ישראלי ותובנות מהחיים. רועי ניחן בחוש אלתור מיוחד ואיתו הוא יוצר קטעים חדשים בכל פעם בשיתוף הקהל.
המופע יתקיים ב-24.11 בסינקופה בחיפה (כיאט 5) בשעה 22:00.
יש לציין את השם עמו ביצעתם את ההזמנה באתר בקופה בהגעה למקום.
0 תומכים מתוך 10
מינימום 70 מארז כרטיסי ברכה עם דיירי החווה
כרטיסי ברכה עם דיירי חוות החופש לימי הולדת, חתונה או כל אירוע עם דיירי החווה.
106 תומכים מתוך 1000
מינימום 70 מסטיק אורגני הראשון והיחיד בעולם
מארז של 4 חפיסות מסטיק צ׳יקזה: טבעוני, אורגני ואקולוגי. לא נוסה על בעלי חיים ולא נדבק לבעלי חיים. 4 טעמים נפלאים המופקים מצמחי מרפא: מנטה, נענע, ליים, קינמון. המחיר כולל משלוח בדואר רשום.
24 תומכים מתוך 25
מינימום 80 פוסטר בגודל A3 עם דייר החופש האהוב עלייך
דיירי החופש ישמחו לקשט לכם את החדר או הדירה בתמונה ייחודית שתשלח לדייר על פי בחירתכם. לאיזה דייר הכי התחברתם? בובה? עדן? או אולי גארי, חווה, ארז, גיא וכל האחרים?
53 תומכים מתוך 1000
מינימום 85 תעודת הוקרה מדיירי החווה
דיירי החווה יודו לכם על תמיכתכם באופן אישי בתעודה שתשלח לביתכם.
31 תומכים
מינימום 100 שק תערובת לבעלי החיים
כל ערב בעלי החיים נרגשים ושמחים לקבל תערובת מיוחדת עבורכם וישמחו שתעניקו להם שק תערובת.
280 תומכים
מינימום 100 יום ב -"הבית של פרח" פנסיון ביתי לכלבים
בביתי במזכרת בתיה, ירגיש הכלב כאילו יצא לחופשה בעצמו ויקבל אהבה, טיולים ופינוקים 24/7 בדיוק כמו בבית.
סעו בלב שקט, כלבכם יהיה בידיים אוהבות.
2 תומכים מתוך 5
מינימום 100 שיעורים פרטיים בפיזיקה
השיעורים יועברו ע"י אודי בינשטוק, בעל תואר ראשון בפיזיקה מאונ' ת"א ובעל תעודת הוראה בפיזיקה מטעם סמינר הקיבוצים.
בינשטוק לימד שנה בביה"ס "אוהל שם". השיעורים יינתנו באחד מהמקומות הבאים: אוניברסיטת ת"א, בבית הלקוח (באזור גוש-דן), או בביתו ברחוב יוסף הנשיא 7, ת"א.
0 תומכים מתוך 10
מינימום 100 שיעורים פרטיים באנגלית
שירי דרמר מורה מוסמכת בכירה לכל הרמות, בעלת 17 שנות ניסיון. מלמדת מראשית קריאה (כיתה ב') עד בגרות בכל הרמות.
לימוד אנגלית באוירה נעימה תוך שימת דגש על אהבת השפה.
*שיעור פרטי של שעה.
*השיעורים יתקיימו באזור (קרוב לראשל"צ וחולון)
1 תומכים מתוך 10
מינימום 100 סיור הכרות בקיבוץ קלי"ה - Local Touch
כשאתם מטיילים או מתארחים באזור ים המלח, בואו לסיור הכרות בקיבוץ קלי"ה, דרך העיניים המקומיות של חבר הקיבוץ.
עזבו את מה שכתוב בויקיפדיה. פה תשמעו את האנקדוטות, הזיכרונות, הסיפורים האמיתיים, איך מתמודד הקיבוצניק עם ההפרטה? איך חיים ומפתחים חקלאות בתנאי חום קיצוני וקרקע מלוחה? עד כמה מפחידים אותנו הבולענים? איך מגדלים את התמרים הטובים בעולם, בלי מספיק מים? מה זה חינוך קיבוצי, ולמה זה טוב? וכדומה. תופגן גמישות בהתאם לתחומי העניין שלכם.
הסיור יארוך כ-45 דקות, לקבוצה של עד 5 אנשים ויתואם לסופי שבוע.
1 תומכים מתוך 5
מינימום 100 שיעורי פסנתר בירושלים
בואו לשני שיעורי פסנתר, עיבוד או הלחנה עם הפסנתרן שחף דר. משך כל שיעור 45 דק' בביתו של שחף בירושלים. כל הסגנונות אפשריים, ממוצרט עד הביטלס! בקרו בערוץ היו טיוב של שחף Shahaf Dar.
(המחיר הוא ל-2 השיעורים).
1 תומכים מתוך 10
מינימום 100 סיור אמנות מבית Talking Art
אם אמנות היא בדם שלכם, אם היא מסקרנת אתכם ומעלה בכם תהיות אנחנו מזמינים אתכם להצטרף אלינו. סיורי אמנות בליווי הדרכה הם דרך נהדרת להתקרב אל אמנות עכשווית ולהיחשף לסצנה האמנותית התוססת בארץ - מגוונת בסגנונות, תכנים ושאיפות. אנו מציעים תכנית סיורים מגוונת שמתאימה לכולם, בין אם אתם שוחרי אמנות ותיקים או שרק התחלתם להתעניין בה, וגם אם פשוט מתחשק לכם לראות משהו חדש ולטבול בעולם העשיר והצבעוני הזה. מדי חודש אנו מקיימים סיור פתוח לקהל מתוך מבחר הסיורים שלנו ובהתאם לתערוכות הטובות ביותר שמתקיימות בתקופה. הסיורים מתקיימים במרכז (לרוב בת"א) ופתוחים לקהל, לקבוצות של עד 25 איש. פרטים נוספים על המיזם תוכלו למצוא באתר של Talking Art.
1 תומכים מתוך 10
מינימום 119 קובי מימון - ההופעה 20.10.17
ההופעה של קובי מימון, ביום שישי, ה-20.10.17 בתאטרון "הצפון" בקריית חיים, בשעה 22:30.
0 תומכים מתוך 6
מינימום 119 קובי מימון - ההופעה 28.10.17
ההופעה של קובי מימון, במוצ"ש, ה-28.10.17 ב"בית שמואל" בירושלים", בשעה 21:30.
0 תומכים מתוך 6
מינימום 120 "בחרתי בחיים של אי ודאות", ספר מאת מיכל גזית.
הספר "בחרתי בחיים של אי ודאות" מאת מיכל גזית, ספר מתנה מרהיב בכריכה קשה,
160 עמודי כרומו צבעוניים מלווים בצילומים.
הכל על: חיבור לתשוקה היצירתית, שחרור אחיזה, האומץ לחגוג במצבי אי ודאות כדי להמציא את עצמנו מחדש, יחסים והדרך בה הם מאפשרים לנו להתפתח ולהרגיש.
*איסוף עצמי מפרדס חנה / שכונת תל ברוך בתל אביב, או משלוח בדואר בתוספת תשלום.
1 תומכים מתוך 10
מינימום 120 מפגש ראשון לסדנת קריסטלים
מיכל ביאל-ויסלברג עוסקת בשנים האחרונות בריפוי אנרגטי וייעוץ להתפתחות אישית תוך שימוש בקריסטלים ככלי-עזר.
המפגש יערך ברמת השרון
1 תומכים מתוך 2
מינימום 120 שיעורים פרטיים במתמטיקה, לכל הגילאים ולכל הרמות
אודליה היא מהנדסת אלקטרוניקה במקצועה, מציעה שיעורים מונגשים לכל הרמות והגילאים ועוזרת לתלמידים לצלוח את הבגרויות כבר עשור.
השיעורים ינתנו בבית הלקוח באזור חולון/בת ים או באמצעות סקייפ
3 תומכים מתוך 5
מינימום 120 טיפול רפלקסולוגי מפנק
טיפול בן 50 דקות ע"י תקוה עוזרי כהן, מטפלת מוסמכת ומנוסה. הטיפול מרגיע ואנרגטי, מסייע בהקלת כאבים. מקום הטיפול בביתה ברעננה. לתיאום מועד נא ליצור קשר החל מ-20/10 ולהתקשר לטלפון 0523512186.
7 תומכים מתוך 10
מינימום 130 הדרכת מחשבים לגיל הזהב
"קשה לך עם המחשב? נתקלת בבעיה?רוצה לדעת יותר? קיבלת מצלמה דיגיטלית ואת/ה לא יודע/ת מה לעשות איתה? לא יודע/ת מה זה פייסבוק או סקייפ? זקוק/ה להדרכה בסמארטפון? טאבלט? או אולי רצית לקנות מתנה לאבא או סבא?
הגעת למקום הנכון. בעלת תעודת הסמכה של מייקרוסופט.
מתמחה בעיקר בהדרכה לגיל הזהב! השיעור יתקיים בבית הלקוח באיזור נתניה / אבן יהודה / כפר יונה / בית יצחק / בית יהושע / כפר נטר
"
1 תומכים מתוך 4
מינימום 140 קרן פלס - "לבד על הפסנתר" בלהבות חביבה
אחרי קיץ עצום בו כבשה יחד עם רמי קליינשטיין את הבמות הגדולות ברחבי הארץ כולל 3 הופעות בקיסריה, תחזור קרן ל-5 הופעות בלבד בזאפה. רק היא והפסנתר, במופע חשוף וקרוב מתמיד בו תבצע את מיטב שיריה לצד להיטים שכתבה לאחרים ושירים שהיא אוהבת במיוחד. המופע בישיבה ויתקיים בבר'לה להבות חביבה, יום חמישי 23/11, פתיחת דלתות 20:00, תחילת מופע: 22:00. שמכם יופיע ברשימת המוזמנים.
1 תומכים מתוך 2
מינימום 140 קרן פלס - "לבד על הפסנתר" ירושלים
אחרי קיץ עצום בו כבשה יחד עם רמי קליינשטיין את הבמות הגדולות ברחבי הארץ כולל 3 הופעות בקיסריה, תחזור קרן ל-5 הופעות בלבד בזאפה. רק היא והפסנתר, במופע חשוף וקרוב מתמיד בו תבצע את מיטב שיריה לצד להיטים שכתבה לאחרים ושירים שהיא אוהבת במיוחד. המופע בישיבה ויתקיים בזאפה ירושלים, יום חמישי 2/11, פתיחת דלתות 20:15, תחילת מופע: 22:00.
שמכם יופיע ברשימת המוזמנים.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 140 קרן פלס - "לבד על הפסנתר" חיפה
אחרי קיץ עצום בו כבשה יחד עם רמי קליינשטיין את הבמות הגדולות ברחבי הארץ כולל 3 הופעות בקיסריה, תחזור קרן ל-5 הופעות בלבד בזאפה. רק היא והפסנתר, במופע חשוף וקרוב מתמיד בו תבצע את מיטב שיריה לצד להיטים שכתבה לאחרים ושירים שהיא אוהבת במיוחד. המופע בישיבה ויתקיים בזאפה חיפה, יום רביעי 8/11, פתיחת דלתות 20:15, תחילת מופע: 22:00.
שמכם יופיע ברשימת המוזמנים.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 150 מאיוגה - יוגה בבאר שבע
שיעור יוגה כפול (שעה וחצי) בסטודיו של מאיוגה.
השיעורים יינתנו בבאר שבע, שכונת רמות.
1 תומכים מתוך 4
מינימום 150 ארגז בננות אורגניות
אוהבים בננות? בטוח תיהנו מהבננות האורגניות של משק ליהי פרידמן.
ארגז עם 13-15 קילו של בננות מובחרות
(סוג א') להנאתכם.
איסוף ממושב בית חנניה בתיאום מראש.
3 תומכים מתוך 7
מינימום 150 פד לעכבר בעיצוב חוות החופש
פד לעכבר מיוחדת לתומכי הקמפיין בעיצוב מושלב עם דיירי החופש.
ככה תמיד תזכרו שתמכתם בהקמת החוות החופש כשאתם עובדים על המחשב במשרד או בבית.
31 תומכים מתוך 80
מינימום 180 טיפול זוגי - ניבה ליבנה
אם אתם חשים שאתם בתוך צומת במערכת היחסים שלכם, בואו לפגישת בירור זוגית בת שעה ורבע (75 דק') והמלצה להמשך הדרך הזוגית.
התשורה היא בגין פגישה ראשונה בלבד.
ניבה ליבנה היא מטפלת, יועצת זוגית ומגשרת מטעם אונ' ת"א. תואר ראשון בפסיכולוגיה ולימודי המשך לתעודה בטיפול זוגי. בעלת ניסיון רב שנים בליווי זוגות במצבי משבר.
מיקום: רמת השרון
2 תומכים מתוך 3
מינימום 200 אימון כושר אישי
שרי גולן, מאמנת כושר אישית בעלת 10 שנות ניסיון ומסאז'יסטית מקצועית. מתאימה את האימון להגשמת היעדים שלך גם באופן עצמאי! שרי עובדת על פי מסורת גוף ונפש והאימון יערך בחדר כושר "לזוז" שביבנה. *עלות כניסה חד פעמית למכון למי שאינו מנוי היא 50 ש"ח
1 תומכים מתוך 3
מינימום 200 שיעור יוגה טיפולית פרטי
יפעת גולדמן, מפתחת "שיטת גולדמן" הייחודית, המאפשרת תרגול המותאם אישית לכל אחת ואחד לפי מצבם הבריאותי, אופיים ואורח חייהם.
הדגש הוא תרגול יוגה לצורך החלמה, שיקום וריפוי. השיטה מוכחת כיעילה לכל מצב בריאותי ומסייעת לטיפול ולשימור מצב בריאותי לטווח הארוך. אורך השיעור כשעה, במרכז ליוגה טיפולית בסניף להבים.
1 תומכים מתוך 5
מינימום 200 תספורת לכלב
"הסלון של הדר" מציע טיפול כולל תספורת
לפי הצורך, הברשה, גזירת ציפורניים,
ניקוי אוזניים, מקלחת, ייבוש ובישום.
הטיפול ינתן בקניון כפר סבא הירוקה קומה 1 בתוך חנות החיות "זו ארץ".
1 תומכים מתוך 3
מינימום 200 הדפסי נייר עם חיות/דיירי חוות החופש של נעמה סגל
הדפסי נייר משגעים של הציירת נעמה סגל בגודל 30*40 ס"מ, מודפסים על גבי נייר איכותי נטול עץ, ומציגים חיות פרא ואת דיירי חוות החופש.
להתרשמות מן ההדפסים, כתבו בפייסבוק naamasegalart@ בדף האמנית Naama Segal קיים אלבום בשם "תשורות לקמפיין תמיכה בחוות החופש".
*איסוף עצמי מפרדס חנה
9 תומכים מתוך 20
מינימום 250 עיסוי רפואי, טיפולי גוף נפש
תומר קרמן בעל 4 שנות ניסיון בהקלה על כאבים מסוגים שונים ובהפרעות מצב רוח – חרדות, סטרס ודיכאון.
"מגע הוא התקשורת הבלתי אמצעית, הראשונה והמיידית ביותר, מעצם התרחשותו יש בו משהו מרפא. לפי תפיסתי הגוף והנפש שלנו הם אחד, כאשר אנו מטפלים ונותנים תשומת לב לגוף, גם הנפש יוצאת נשכרת".
*הטיפולים ינתנו בבינימינה
2 תומכים מתוך 6
מינימום 250 לידיה כלפון - אימון כושר אישי
לידיה כלפון, מאמנת כושר אישית ונטורופתית "המטרה שלי באימון האישי ובשיעור HIIT היא להגיע למצב שעובדים מקסימום שרירים כדי לחטב את הגוף ולהגיע לשריפה קלורית מרבית. *מומלץ לשלב את האימון עם ייעוץ תזונתי שנמצא בנפרד כאן בתרומות.
האימון יתקיים בסטודיו בגבעתיים
2 תומכים מתוך 10
מינימום 250 לבנה שיפמן - עיצוב גרפי
לבנה שיפמן, מעצבת גרפית להנאתה.
בוגרת לימודי תקשורת חזותית ועיצוב גרפי ב-Studio 6b. אם אתם זקוקים ללוגו, או אולי הזמנה לאירוע, או קאבר לעמוד פייסבוק, היא לרשותכם! לבנה מעצבת בתוכנות אילוסטרייטור ופוטושופ.
המחיר לא כולל פרינט.
3 תומכים מתוך 4
מינימום 250 מפגש אבחון הומאופתי
*הטיפול מתאים ובטוח לכל גיל מינקות ועד שיבה לבני אדם ולבעלי חיים*
עינת שיקה - הומאופתית, בוגרת בי"ס Vital להומאופתיה קלאסית מזמינה למפגש אבחון הומאופתי האורך כשעה. בסיומו תותאם תרופה הומאופתית.
הומאופתיה היא שיטת טיפול המותאמת אינדיבידואלית לכל למטופל ומסייעת בקשת רחבה של מחלות ובעיות פיזיות, רגשיות והתנהגותיות כמו - אלרגיות, דלקות גרון אוזניים חוזרות, אסטמה, חרדות ופחדים, הרטבת לילה, אטופיק דרמטיטיס, מולוסקום, קשב וריכוז, התפתחות תינוקות, בקיעת שיניים בתינוקות, בחילות הריון ועוד.
*המפגש יתקיים בהתנחלות בית אריה, ליד שוהם.
1 תומכים מתוך 10
מינימום 250 מפגש ראשוני של אילוף או טיפול התנהגותי
רותם כהן, בוגרת "מרקר טריינינג - האקדמיה להתנהגות הכלב", מאלפת שתעזור לכם לשפר את התקשורת וההבנה עם הכלב שלכם.
בעלת ניסיון גם כאסיסטנטית וטרינר וכבעלת פנסיון כלבים.
המפגש יארוך בין שעה לשעה ורבע באזור בת ים, ראשון לציון והסביבה.
1 תומכים מתוך 5
מינימום 250 סדנת הורים לעיסוי תינוקות
איריס לוי, מדריכת אמהות לעיסוי תינוקות תלווה אתכם בשעתיים חוויתיות עבור הורים שמעוניינים לחזק את הקשר שלהם לבייביז, לחזק לו או לה את הביטחון שתמיד יהיו שם בשבילם, לפנק וללמד את גבולות הגוף.
הסדנה תועבר בביתך, באזור השרון בתיאום מראש.
1 תומכים מתוך 3
מינימום 250 תמיכה בהקמת הצימרים לתרנגולות החופש
שמך המלא יופיע בקיר התומכים המיוחד שיתלה בצימרים של התרנגולות מתעשיית הבשר, הביצים וההודים. את התרנגולות אנו נסגור בלילה בצימר למען ביטחונן ושם יוכלו להודות לך כל ערב באופן אישי כשילכו לישון ליד קיר התומכים.
68 תומכים מתוך 240
מינימום 300 טיפול פנים קוסמטי
אני סיגל חן, קוסמטיקאית פרא רפואית אשר עוסקת בתחום כ-17 שנים, בעלת תעודות והסמכות בינלאומיות. כל הטיפולים מבוצעים תוך שימוש במוצרים איכותיים המכילים מרכיבים משובחים בעלי אפקט רפואי, המבוססים על תמציות צמחים שמנים ופפטידים והכל על טהרת הטבע. מה תוכלו לקבל אצלי? טיפול פנים מלא הכולל: אבחון עור הפנים, ניקוי ראשוני, פילינג גרגירים, פילינג מרכך עור, ניקוי שחורים, מסכת מכווצת מרגיעה, ולסיום מסאג' עם תמציות צמחים חומצות שומן וחומצות אמינו. במעמד הטיפול במכון תקבלו 10% הנחה על תכשירים איכותיים, ומהחברות המובילות שלא נוסו על בע"ח. הטיפול מקצועי, אישי ונעים, ועל כך יעידו מאות מטופליי, הנהנים מיחס אישי ופרטני, ובמקצועיות חסרת פשרות. ביאליק 8, פתח-תקווה.
חובה להגיע עם מייל אישור הרכישה מודפס.
3 תומכים מתוך 10
מינימום 300 מפגשי ייעוץ אישי או זוגי
שירי מטפלת באמנות, בוגרת תואר ראשון במדעי המוח ודוקטורנטית לפסיכואנליזה ופרשנות באונ' בר אילן. מטפלת דיאדית להורים ולילדים, מטפלת פרטנית וזוגית למבוגרים בגישת EFT, טיפול ממוקד רגש. ההתמחות שלי היא בטיפול במצבי משבר וטראומה אישיים ומשפחתיים, בעזרה לזוגות מעורבים (טבעונים ולא טבעונים) ובקשיים חוזרים במערכות יחסים במשפחה.
*הטיפול יתקיים בקליניקה במושב רשפון
5 תומכים מתוך 10
מינימום 300 אימון פילאטיס קבוצתי אינטימי
דנה תוביל אתכם באימון חוויתי לעד 8 משתתפים, בו תתקדמו יחד למקום בריא, חיוני וחזק יותר תוך התאמה אישית אליכם. האימון יהיה כשעה במהלך סוף השבוע ויועבר באזורים רמת גן, גבעתיים או תל אביב בפארק בקרבתכם או בביתכם.
1 תומכים מתוך 3
מינימום 300 טיפול במערך אבני קריסטל
מיכל ביאל-ויסלברג עוסקת בשנים האחרונות בריפוי אנרגטי וייעוץ להתפתחות אישית תוך שימוש בקריסטלים ככלי-עזר. הקריסטלים הם כלי להעצמה והעמקת המודעות. הטיפול בקריסטלים גורם להתחזקות ההרמוניה במערכת האנושית, הנפש מתאזנת ומערכת הריפוי העצמי מתחזקת.
77 קלפי הקריסטלים מכילים תמונות ומסרים. התמקדות באנרגיה שמשדרת התמונה מאפשרת לבחור באופן תת-מודע את הקלף המבטא את התדר המתאים באותו רגע, ולקבל מסר מתאים ומכוון. הטיפולים ניתנים ברמת השרון.
1 תומכים מתוך 5
מינימום 300 שרשרת מקרמה בהזמנה אישית
האמנית דנה קציר תיצור עבורכן שרשרת מקרמה בהזמנה אישית, בשילוב אבן חן לפי בחירתכן מהמלאי, עד סכום של 300 ש"ח. תוכלו להתרשם מעבודותיה בדף הפייסבוק שלה Ananda Jewelry Art.
איסוף עצמי ממושב עולש, או במשלוח בדואר.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 350 סדנת מיומנויות להתמודדות עם מתח נפשי
- עם נטע אדלר, עו"ס קלינית, פסיכותרפיסטית.
מפגש אישי או זוגי בן שעתיים, בו נלמד ונתרגל טכניקות מיינדפולנס, הרפיות ודמיון מודרך. יחולקו דפי הנחיות להמשך תרגול בבית. מתאים במיוחד לטבעונים ולאקטיביסטים החווים עומס רגשי.
מיקום: ירושלים
2 תומכים מתוך 10
מינימום 350 הפתעת החופש
יש לבן משפחה או חבר יום הולדת/חתונה או ברית?
נשמח לשלוח לכם ברכה מדייר חופש לבחירתכם.
הברכה תשלח אלייך למייל כתמונה בה הדייר מצולם כשלידו הברכה אותה נכין לפי סוג האירוע.
1 תומכים מתוך 70
מינימום 350 מפגש ייעוץ ומיפוי צרכים של הדרכת הורים
חן סקלס תעזור לכם לצאת מ""הטייס האוטומטי"". מדריכת הורים, מנחת קבוצות, סדנאות והרצאות, בוגרת המרכז להורות ומשפחה בסמינר הקיבוצים ובעלת ניסיון עשיר בתחום החינוך וההורות.
אמא לשלושה מוסקטרים.

*הקליניקה במושב אביחיל.
0 תומכים מתוך 3
מינימום 350 תמיכה בהקמת אסם הפרות
שמך המלא יופיע בקיר התומכים המיוחד שיתלה באסם הפרות וכל ערב, רגע לפני השינה: בובה, מעייני, עדן, גלי והדיירים העתידיים יודו לך.
41 תומכים מתוך 290
מינימום 360 אימון אישי בתחום הקריירה והמשפחה
בטי חנוכי זמיר, מאמנת אישית בכירה, מנטורית ומנחת סדנאות עם ניסיון של 9 שנים, תנחה אתכם למצוא את הייעוד המקצועי שלכם בחיים ובקריירה, דיוק תחום העיסוק המקצועי בעזרת שיטת החוזקות, כלים לשיווק אורגני לעצמאים בפייסבוק בחינם, הקמת ניולטר, כלים איך להגדיל הכנסות ולקוחות ועוד. בטי מאמינה ש"עם חלומות כן הולכים למכולת".
מפגש בן שעה וחצי בראש העין או בשיחה טלפונית.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 380 ייעוץ תזונתי טבעוני
מפגש פרטני עם לידיה כלפון, נטורופתית המתמחה בתזונה טבעונית ומאמנת כושר בעלת וותק של 13 שנים. *מומלץ לשלב את היעוץ התזונתי עם אימון כושר שנמצא בנפרד בתשורות.
הייעוץ יתבצע בתל אביב/ גבעתיים
2 תומכים מתוך 5
מינימום 450 סיור רשמי ראשון לאחר פתיחת החווה
אתם מוזמנים לגזור איתנו את הסרט פתיחה ולקחת חלק בסיור הראשון בחוות החופש לאחר ההקמה המלאה שיערך ביוני-18 לערך.

23 תומכים מתוך 30
מינימום 450 חודש בחיי גארי
גארי המקסים שלנו, שנולד ללא היכולת לעמוד ועבר מסע של שיקום כשהוא עטוף אהבה ורצון להצליח לעמוד, עשה זאת! העלות החודשית של גארי כוללת טיפולים מיוחדים, שמנים, אוכל משובח, ירקות וטיפולים וטרינריים.
אם תאמצו את גארי לחודש, הוא ישמח מאוד לתת לכם נשיקה פה בחווה במפגש אישי.
6 תומכים מתוך 30
מינימום 500 מפגש ייעוץ בנושא שוק ההון
אילן רוזנברג, מנכ"ל חברה בשוק ההון, יעניק לכם שעה וחצי של הדרכה אישית, שתכלול הסבר על מכשירי ההשקעה השונים בבורסה, עקרונות יסוד לבניית תיק השקעות באופן עצמאי, טיפים בנושא חסכון בעמלות ודרכים להוזלת דמי ניהול.
ההדרכה תתקיים ברחוב המדע 6, הרצליה פיתוח, או בבית הלקוח באזור השרון.
1 תומכים מתוך 2
מינימום 500 סדנת יוגה צחוק
בא לכם לשמוח עם משפחה או עם החברים? להתגבש? להשתחרר? מאיה אילה ויסברג, מנחת קבוצות מודעות משנת 2008, עובדת עם מגוון רחב של קהלים ומעבירה סדנאות צחוק. הסדנה משלבת משחקי חברה, תרגילי יוגה צחוק, ריקוד חופשי ודמיון מודרך. תזמינו לכם סדנת יוגה צחוק כייפית שתאפשר לכם לייצר צחוק מתגלגל ובשילוב עם המוזיקה והתנועה, תוכלו להשתולל כמו ילדים, או כמו הגדיים.... צחוק ממושך מפריש במוח כימיקלים שונים שאחראים על שיפור מצב הרוח. צחוק ממושך מאזן ומחזק את כל מערכות הגוף. צחוק ממושך משחרר מתחים ומחשבות מיותרות. צחוק ממושך משחרר אותנו מביקורת עצמית. הסדנה מתאימה לקבוצה של עד 20 אנשים, לגילאי 20 עד 120 באזור המרכז. המחיר אינו כולל נסיעות. (עבור מסיבת רווקות וימי גיבוש עובדים, ישנה תוספת תשלום בתיאום עם המנחה).
0 תומכים מתוך 3
מינימום 500 סדנת אוריגמי בביתכם
דפנה קירש תעביר אצלכם בבית סדנת קיפולי נייר של חיות או דגמים אחרים לבחירתכם.
עד שעה וחצי, עד 20 משתתפים, כולל חומרים. מתאים למבוגרים ולילדים!
*אזור גוש דן ובאר-שבע בלבד.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 600 שמלה בעיצוב אישי
נעמה לין - סיפורי בדים.
למי שחשקה נפשה בשמלה ייחודית, המעוצבת ונתפרת במיוחד עבורה, שתבוא ותקבל את שמלת חלומותיה.
מיקום: ירושלים
1 תומכים מתוך 2
מינימום 600 אבחון וייעוץ תזונתי
טלי שחר, תזונאית קלינית הוליסטית בעלת קליניקה לתזונה טבעית באשקלון, מעניקה מפגשי אבחון וייעוץ תזונתי. התאמת תפריט אופטימלי ללקוח מן הצומח, כולל המלצות לתוספי תזונה, צמחי מרפא ועוד.
המחיר ל-2 מפגשים בני כשעה ורבע.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 600 פגישת ייעוץ לעיצוב המשרד, בית העסק, או הבית.
"לילך צוריאל - תכנון ועיצוב פנים" מציעה פגישה המתקיימת בבית העסק או בבית הלקוח ונמשכת שעתיים. בפגישה נסקור יחד את החללים השונים, נגדיר צרכים ונמצא פתרונות נקודתיים לשאלות הפתוחות בנושא עיצוב החלל. נתייחס למגוון גורמים המשפיעים על התפקוד והאווירה בחלל לרבות: העמדת ריהוט, תאורה, צבע, טקסטיל ואביזרים. במהלך הפגישה תקבלו שלל טיפים וסודות מקצועיים ממספרי צבעים, דרך ספקים מומלצים ועד לרשימת חנויות אינטרנטיות ופיזיות. באמצעות מידע זה תוכלו להתקדם וליישם את רעיונות העיצוב שעליהם דיברנו בפגישה בכוחות עצמכם. השירות יינתן באזור גוש דן והשרון.
0 תומכים מתוך 5
מינימום 650 חודש בחיי יוסי ועמרי חזירוני החופש הראשונים
עמרי ויוסי מקבלים בחווה את הטיפול הטוב ביותר: אוכל משובח, בדיקות וטרינריות, בריכות בוץ, מסיכות בוץ וכל בוקר, אנו מורחים אותם בקרם שיזוף על מנת שלא ישרפו בשמש.
העלות החודשית הינה 650 שח ושנשמח אם תאמצו אותם לחודש אחד.
בתמורה, הם ישמחו לפגוש אתכם ולהודות לכם באופן אישי בחווה.
3 תומכים מתוך 30
מינימום 700 צילום מקצועי - רותי בנזימן
סשן של צילומי חוץ בשווי 700 ש"ח מאת הצלמת המוכשרת רותי.
*עד שעתיים וחצי.
*עד 100 תמונות ערוכות.
איזור: מודיעין
0 תומכים מתוך 2
מינימום 700 ציור יפיפה מקורי של רות הורם
עבודה מקורית של רות הורם, ציירת ופסלת כלת פרס ירושלים למפעל חיים באמנות.
ציור שובה ועדין, טכניקה מעורבת על נייר.
מתעניינים מוזמנים לפנות לעמוד הפייסבוק של חוות החופש לקבל תמונה של הציור.
את הציור ניתן לאסוף מתל אביב.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 750 אירוח של עד 30 איש ביער הפיות
יער הפיות, אירועים ברוח אקולוגית, במדרון הצפוני של קיבוץ בית-אורן בתוך יער מופלא וסבוך, המחדש את הקשר בינינו לבין חברינו, היער, האדמה, בעלי החיים, הציפורים והכוכבים. אוהבי הטבע ביניכם יוכלו לבוא ולחוות מהקסם. ניתן לקיים במקום: קמפינג, סדנאות, אירועים אלטרנטיביים, ימי גיבוש ועוד. במקום קיימים תאטרון מאבן להתכנסויות והופעות, גינת תבלינים אורגנית, עצי פרי מכל טוב הארץ. במקום מים טובים לשתייה, שירותים אקולוגיים, מקלחות בריכות שכשוך קסומות, מטבח פתוח ומאובזר בכלים ואמצעי בישול (צמחוני בלבד), ניתן בתוספת תשלום לשכור מזרנים ולקנות עצים למדורה. אפשרי לקיים אירועים במגבלות וברוח המקום. האפשרויות הן רבות ואתם מוזמנים להיכנס לאתר ולהתרשם. המחיר לחבילה זו כולל שהיה ואירוח במקום, עד 30 איש לקיום אירוע של מפגש משפחתי, חברתי קטן בסיגנון פיקניק ובתיאום מראש.
0 תומכים מתוך 2
מינימום 750 הרצאה פרטית מליאור בצר-חוקרת בנושאי מגדר ומיניות
הרצאה למבוגרים באורך שעה עד 50 איש, לבחירה מאחד הנושאים הבאים:
- היבטים מגדריים בספרות ילדים
- חינוך מודע מגדר בגיל הרך
- מיניות של נשים אחרי לידה בהקשר החברתי.
ליאור תגיע אליכם להרצות, עד שעה מאזור המרכז.
0 תומכים מתוך 10
מינימום 750 תמיכה בהקמת המרפאה
שמך המלא יופיע בקיר התומכים המיוחד שיתלה במרפאת חוות החופש. במרפאה נבצע את כל הטיפולים שישמרו על בעלי החיים שלנו בריאים, שמחים וחזקים.
כמו כן, המרפאה הינה נקודת עצירה בסיור בחווה, שם המבקרים יצפו בנו מטפלים ברגלי התרנגולות מתעשיית הבשר והביצים בחרדת קודש בגלל העיוותים הגנטיים הקיימים בהם.
25 תומכים מתוך 200
מינימום 800 *סיור עם מייסדות החווה וארוחת ערב עם אייל שני*
חוות החופש והשף אייל שני מארחים לערב חד פעמי, בו נכיר מקרוב את דיירי החווה ונשמע את סיפורי ההצלה המרגשים ישירות מהמייסדות עדית רומנו ומיטל בן ארי. נצלול לחווית בישול משותפת של אוכל מרגש מחומרי גלם טריים וצבעוניים בשטח החווה, עם מוזיקת רקע ובניצוחו של השף הידוע בחיבתו העזה לעגבניה ונסיים בארוחת ערב אינטימית טבעונית ויצירתית.
*האירוע יצולם ע"י צלם מקצועי ותקבלו גישה לאלבום המלא.
*מספר המקומות מוגבל מאוד
*הערב יתקיים ב-16.10 והסיור יחל כבר בשעות אחה"צ
12 תומכים מתוך 18
מינימום 850 יום צילום בחווה זוגי
אין כמו לחבק ולחבק ולשחק עם דיירי החופש, והכי כייף? כשיש צלם מקצועי שמתעד אתכם. נשמח להעניק לכם שעה זוגית בחווה בה תצטלמו עם הדיירים המאושרים ואז תשאר לכם מזכרת מתועדת לכל החיים.
6 תומכים מתוך 10
מינימום 850 קורס פרטי להכנה ללידה
טל כהן, מדריכת הכנה ללידה ודולה מוסמכת קרוב לשני עשורים.
תשמח להעניק לכם מהידע הרב והכלים המעשיים שרכשתה עם השנים. תקבלו מענה לשאלות הרבות שבוודאי עלו במהלך ההיריון, וצפות ועולות כעת, לקראת הלידה. תקבלו גם כלים אשר ישרתו הן אותך המלווה, והן אותך היולדת, לקראת הלידה ובמהלכה, יפחיתו את החששות ויעזרו לכם להגיע מוכנים ונרגשים אל אחד הרגעים המשמעותיים בחייכם.
הקורס יינתן בחיפה
1 תומכים מתוך 2
מינימום 1000 הקלטת שיר באולפן
הקלטת שיר מוכר ע"ג פלייבק באולפן ברחובות (משפחה עד 5 נפשות). נתכנס באולפן הביתי החמים של חן שברחובות, נקליט את השיר כל אחד את הסולו שלו, ואח"כ נקליט את הפזמונים כולם ביחד. לאחר כשעה של מיקס, תקבלו קובץ MP3 באיכות גבוהה ודיסק לגיבוי.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 1000 סדנת יוגה אווירית חווייתית קבוצתית במרכז קמליה
הנכם מוזמנים לאסוף חברים, משפחה, או את הצוות בעבודה ולהגיע אלינו לסדנה חווייתית מלאה במשחקים, צחוק ואתגר, בלי הרגליים על הקרקע. בסדנה נתרגל עם ערסל עשוי בד נעים, המשלב יוגה, פילאטיס ואקרובטיקה אווירית. השיטה עובדת על חיזוק שרירי הליבה והארכת שרירי השלד, שחרור הגוף והמיינד ובעיקר מאפשרת חוויית משחק עם הגוף. התרגול מתאים לכל אחד, בכל גיל וללא צורך בניסיון קודם.
עד 12 איש, בתיאום מראש בימים א-ה בין השעות 10:00-17:00 או בסופי שבוע.
מרכז קמליה נמצא בקרית ענבים בדרך לירושלים, מול נוף ירוק ועם שפע חניה.
הסדנה מודרכת ע"י רותם מורדוך, מורה ליוגה אווירית מוסמכת, בוגרת B.Ed. לחינוך גופני בסמינר הקיבוצים ובעלת המרכז.
1 תומכים מתוך 4
מינימום 1100 אופיר צומן - הדרכת פרזנטציה אישית
ההדרכה מבוססת על "מודל 6 השלבים לפרזנטציה אפקטיבית", והיא יעילה מאוד כהכנה לראיונות עבודה ומכרזים, גיוס כספים, ראיונות בתקשורת, כתיבת מערך הרצאה, פרזנטציה בכנסים וכו'. ניתן להכיר את מודל 6 השלבים ע"י צפיה בהרצאתי "פרזנטציה ופחד קהל" מדף הבית באתר שלי.
*משך ההדרכה כשעתיים ותתקיים במשרד ברחובות
1 תומכים מתוך 3
מינימום 1200 4 מפגשי ייעוץ
יעוץ אישי באחד מהנושאים:
ניהול זמן / פיתוח עיסקי / ייעוץ קריירה. הייעוץ יינתן על ידי איתן מאירי, פסיכולוג תעסוקתי וארגוני מומחה ומורשה לטיפול בעזרת היפנוזה. (עלות המפגשים שלא באמצעות הד סטארט 2400 ₪).
הפגישות תיערכנה בהרצליה פיתוח.
1 תומכים מתוך 4
מינימום 1250 בחירת שם לניצול חדש
לאחר הקמפיין נקלוט עוד בעלי חיים אל החווה, שמות בעלי החיים בחווה נבחרים בקפידה. איך תרצה לקרוא להם?
6 תומכים מתוך 10
מינימום 1350 הפעלת יום הולדת עם רותי בארץ החלומות
ילד/ת יום ההולדת יהיו כוכבי ההצגה בדמות לבחירתם: פיה, אביר, נסיך, נסיכה, או כל דמות שיבחרו. יתר החברים ישתתפו בהצגה כשחקנים, ויחד יצילו את חיות היער הקסום, יסירו את הכישוף הנורא מעל הממלכה ויחגגו בנשף יום הולדת מפואר. מוזמנים להתרשם באתר "רותי בארץ החלומות" או בטלפון 054-4474492
*הפעילות באורך שעתיים
* עד גיל 6
** מוגבל לטווח גדרה-חדרה
0 תומכים מתוך 1
מינימום 1500 הרישום המקורי של יוסי ועמרי חזירוני החופש
רישום בעיפרון ועט על שמינית גיליון של יוסי ועמרי , סלאבים החווה, שיצרה אורית נהרי. האיור הנל מופיע בקולקצית החולצות של חוות החופש שתתחיל להמכר החל מספטמבר.
https://goo.gl/kG4sHw
0 תומכים מתוך 1
מינימום 1500 אירוע פתיחת החווה הרשמי
אירוע אקסלוסיבי סגור הכולל כיבוד ושתייה. באירוע נגזור יחדיו את סרט הפתיחה הרשמי של חוות החופש ונכריז על הקמתה הסופית.
צפי לאירוע - יוני 18 לערך.
8 תומכים מתוך 50
מינימום 1800 הרצאה פרטית מיזמיות החווה
הזדמנות להביא את חוויות חוות החופש אליכם למקום העבודה או למפגש בסלון בהרצאה מעוררת השראה, בה תספר אחת היזמיות על חזון חוות החופש, על הדרך המאתגרת עד להקמתה, תשתף את הקהל בסיפורי ההצלה המרגשים. ההרצאה תתקיים מגדרה ועד חדרה לפי בחירתכם.
3 תומכים מתוך 10
מינימום 1800 סדנה לריפוי בקריסטלים
מיכל ביאל-ויסלברג עוסקת בשנים האחרונות בריפוי אנרגטי וייעוץ להתפתחות אישית תוך שימוש בקריסטלים ככלי-עזר. הסדנה בת 15 מפגשים בני 3 שעות, אחת לשבוע. הסדנה משלבת ידע וחוויה. היא כוללת לימוד עקרונות בסיסיים של הילינג, עבודה אנרגטית והתפתחות אישית בעזרת אבני-מרפא.
הסדנה מיועדת למעוניינים לחוות את עולם הקריסטלים, ללמוד איך להתפתח בעזרתם וכן לטפל בעצמם ובאחרים. המשתתפים מתרגלים חישת אנרגיה ולומדים לאבחן את הצ'קרות בשיטות שונות. הסדנה תיערך ברמת השרון. *ההשתתפות בסדנה מותנית בכך שיימצא מועד שיתאים לרוכש ב-18 החודשים לאחר הרכישה.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 2000 הקרנת הסרט :"טליה.דייט.קום" פלוס שיחה עם הבימאית
הקרנת הסרט :"טליה.דייט.קום" סרט תיעודי, צבעוני, מורכב ומשעשע על חיפוש אהבה באתרי הכרויות. הקרנה מיוחדת של הסרט בלוקיישן משפחתי או קבוצתי לבחירתכם, כולל שיחה/הרצאה של הבמאית טליה פינקל.
התשורה אינה כוללת עלות נסיעה של הבימאית למיקום ההקרנה.

-חפשו את הסרט באתר שלה Taliya Finkel Productions
0 תומכים מתוך 2
מינימום 2000 הקלטת שיר עם קליפ באולפן
הקלטת שיר מוכר ע"ג פלייבק + קליפ באולפן ברחובות (משפחה עד 5 נפשות).
נתכנס באולפן הביתי החמים של חן שברחובות, נקליט את השיר כל אחד את הסולו שלו
ואח"כ נקליט את הפזמונים כולם ביחד.
לאחר ההקלטות נצלם את הקליפ באולפן,
כל אחד בתפקיד שהוא הקליט. לאחר כשעה
של מיקס, תקבלו קובץ MP3 באיכות גבוהה ודיסק לגיבוי. את הקליפ תקבלו ערוך תוך שבוע ימים באיכות מלאה FHD.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 2500 סיור פרטי קבוצה סגורה
סיור קבוצתי פרטי בחווה. הסיור יוכל להתקיים בשלב ההקמה או לאחר ההקמה המלאה לבחירתכם ומיועד לקבוצה סגורה של עד 25 אנשים. (בגילאי 10 ומעלה בשלב ההקמה מטעמי בטיחות)
2 תומכים מתוך 4
מינימום 3000 חודש ראשון בגן טבעוני לדוברי אנגלית
הגן במרכז ת"א. אנו בגן המשפחתי מגישים אוכל ביתי, בריא וטבעוני, לילדים מגיל 7 ח' עד 3 שנים. בגן "מישמיש" יש צוות מטפלות נפלא, לבבי, יצירתי ומנוסה. כולן דוברות אנגלית שוטפת ונלהבות לעבודה עם הילדים.
אנו מציעים מחיר מיוחד לחודש הראשון בסך של 3,000 ₪ (במקום 4,000).
לפרטים נוספים זיוה 058-4722226.

0 תומכים מתוך 1
מינימום 3000 סדנת פסיפס משפחתית בביתכם
נוגה ספקטור - אומנות בפסיפס ופיסול סביבתי.
סדנת פסיפס עד 10 משתתפים
בסדנה במהלכה תמונת פסיפס או פלטה לשולחן קפה של 80*80 ס"מ (לא כולל רגליים).
הסדנה תועבר בין העיר חיפה ועד ת״א רק ביישובי בקו הירוק.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 3800 תהילה עוזרי יריב - קורס הכנה וליווי לידה
3 מפגשי הכנה בני שעתיים וחצי כל אחד, בהם נערוך סיור מעמיק ויסודי בכל הקשור לחוויה הייחודית שבהבאת חיים חדשים לעולם. נכיר ונפשט מושגים רפואיים, נכיר את שלבי הלידה והמאפיינים שלהם, נלמד כיצד לזהות תהליכים בגוף והנפש, מהם סימני הלידה, איך מתנהלים בתוך מערכת בירוקרטית רפואית, תוך שמירה על זכויותנו ואמונתנו האישית, נברר כיצד מזהים ומודדים ציר, איך נתמודד עם הכאב ומתי לנסוע לבית החולים? ליווי הלידה מכין את שני בני הזוג לחוויה אינטימית משותפת, מתוך כוונה לאפשר לכם להנהיג את הבחירות שלכם בזמן אמת מתוך ידיעה מוקדמת והקשבה לקולכם האישי. בזמן הלידה אני אהיה שם אתכם לעטוף ולהגן, להדריך ולנרמל, לעסות ולהקשיב, ולאפשר מקום לכל רגש שעולה מתוך מקום שמח, אופטימי ומכיל.
*מיועדת לליווי בבתי החולים - פוריה, העמק, אנגלי בנצרת, רמב"ם, כרמל, ובני ציון.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 4500 תכנית לימודים למדעי הרפואה, התזונה והסביבה
אלירן דה-מאיו תכנית לימודים מרתקת.
התכנית המקיפה ביותר הנלמדת היום למדעי הרפואה, תזונה וסביבה.
כל משתתפ\ת יקבל את ההשראה והידע הנחוצים לבריאותו ולבריאות קרוביו.
הידע והכלים הנלמדים עשויים להיות אלו אשר יחוללו את השינוי עליו אנו חולמים, עבורנו ועבור תרבותנו.
21 מפגשים שבועיים, 84 שעות אקדמאיות. פתיחת שנת הלימודים בקיבוץ תובל 6.11.
פרטים נוספים וסילבוס מלא תחת לשונית "לימודי רפואה ותזונה" באתר "אלירן דה-מאיו". (מחיר מלא 4900 ש"ח)
0 תומכים מתוך 1
מינימום 5000 הציור המקורי של בובה הפרה מאת הציירת נעמה סגל
הציור המקורי של בובה, הפרה העוצמתית, מאת הציירת נעמה סגל. בובה היא אחת מדיירות החופש הראשונות בחווה. פרה אצילית ועדינה עם עיניים מהפנטות וכל כך טובות. הציור של סגל מציג אותה במלוא עדינותה ועצמתה, חזקה, יפה וחופשיה. סגל מציירת חיות חופש על גבי עץ ומשתמשת בצבעים תעשייתיים כגון: סיד וצבע שמן לברזל.
הציורים של סגל מלאי התפרצות ותשוקה. להתרשמות, כתבו בפייסבוק naamasegalart@ בדף האמנית Naama Segal קיים אלבום בשם "תשורות לקמפיין תמיכה בחוות החופש".
*איסוף עצמי מפרדס חנה
0 תומכים מתוך 1
מינימום 5000 יצירת סרטון תדמית
יצירת סרטון תדמית לעסק קטן/בינוני באזור המרכז. הסרטון יצולם במקום העסק, כולל כותרות, פתיח אנימציה, בשילוב לוגו וכתוביות.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 5000 אימוץ מתחם הפרות לחודש
אימוץ חודשי של בובה, מעייני, עדן וגלי. העלות כוללת טיפולי וטרינריים ומזון משובח ממנו הם נהנים מידי יום.
בתום הקמפיין, הפרות ישמחו לפגישה שלך איתם במתחם על מנת להודות לך באופן אישי.
4 תומכים מתוך 12
מינימום 30000 קלנועית חשמלית לחווה
עם הקלנועית נוכל לעבוד בחווה, להעביר חציר ונסורת ממקום למקום ולהגיע מבקרים בגיל הזהב.
על הקלונעית נרשום את שמך כמי שתמך ברכישה.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 50000 בובקט לחווה
אין דבר שאנו זקוקים לו יותר מאשר בובקט לעבודות הרבות בחווה.
נשמח לשים את שמך כתומך הבובקט.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 100000 אסם הפרות על שמך
הפרות, ניצולות החווה ישמחו שביתן החדש יהיה על שמך המלא ובכך תעניק להם ביטחון ושינה מלאה בחלומות מתוקים.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 25 שובר למימוש בניצת הדובדבן
ניצת הדובדבן היא רשת בתי טבע אורגניים משגשגת אשר מונה כיום כ 30 סניפים בפריסה ארצית מקריית שמונה ועד אילת. הרשת חולשת על רבדים רבים בשוק האורגני\טבעוני החל ממוצרי מזון ועד למוצרי קוסמטיקה וניקיון טבעיים ואורגנים ופונה לכל קהליי היעד של הצרכן הישראלי בעל המודעות הרבה לבריאות ושמירה על הטבע והחי .
14 תומכים מתוך 14
מינימום 35 מדבקה מיוחדת לרכב
מדבקה מיוחדת לרכב בהדפסת ווניל איכותית עם לוגו החווה.
המדבקה בגודל בינוני ובולטת בשטח.
המחיר כולל משלוח.
60 תומכים מתוך 60
מינימום 39 המבורגר במסעדת לודנס
בחרו מתוך מגוון ההמבורגרים המוצעים במסעדה ותיהנו מאוכל טבעוני איכותי וטעים ביותר, בשילוב אווירה מעולה.
תקף עד סוף השנה.
30 תומכים מתוך 30
מינימום 40 כולם תחת השמש, סיפור ילדים על אהבה ודאגה לבע"ח.
הספר מציג רגעים מחייהן של עשר דמויות צעירות - כל דמות נמצאת במקום אחר בעולם ומנסה, בדרכה, להגן על בעלי החיים.
על כלבה מתוקה, טלה, אפרוח קטן, עגל, ארנבון ועכבר, פיל וציפור, פנדה אדומה...
זהו ספר פשוט ויפה, שנוגע בלב.
איסוף עצמי מגבעתיים או משלוח בדואר רשום בתוספת תשלום.
30 תומכים מתוך 30
מינימום 40 ארוחת צהרים ב"מרקט"
השובר מקנה: אחד מתבשילי הבית שלנו (הודי או מרוקאי) + תוספת לבחירה (חמה /קרה) ממבחר התוספות שקיימות בתפריט.
תבשיל הודי - עדשים כתומות וירקות שורש בקארי צהוב, מגיע על בסיס אורז לבן/מלא.
תבשיל מרוקאי - שעועית לבנה וירקות שורש בעגבניות, מגיע על בסיס אורז לבן/מלא.
מרקט- מטבח עונתי טבעוני, דיזינגוף 140
תל אביב.
15 תומכים מתוך 15
מינימום 40 מארז קרקרים טבעוניים
מארז קרקרים טבעוניים וללא גלוטן תוצרת בית (250 גר'), של רחלי הר-דגן מ"הקיוסק הטבעוני".
משלוחים גדרה-חדרה
5 תומכים מתוך 5
מינימום 45 העוגות הטבעוניות של איוה
עוגות ביתיות, איכותיות ומפנקות,מעשה ידי אהבה. נאפות מחומרים טריים ואיכותיים, מכוסמין מלא / ללא גלוטן.
איסוף עצמי ממושב נורדיה
15 תומכים מתוך 15
מינימום 45 אלבום דיגיטלי- "זמן מרפה" של היוצרת אורית נהרי.
אורית נהרי, זמרת יוצרת, למדה בפקולטה לג'אז רב-תחומי באקדמיה למוסיקה בירושלים, הופיעה עם הרכב הטריו שלה במסגרת צאת אלבום הבכורה.
האלבום הופק ע"י דורון פלסקוב, ובשיתוף מיטב הנגנים בינהם ערן וייץ, עדי רנרט ומאיה בלזיצמן. אלבום הבכורה "זמן מרפה" , על שבע רצועותיו, מתאפיין בשפה פואטית וציורית ובשלל דימויי טבע ומרחבים פתוחים לצד ציוני דרך עירוניים תל אביביים- כל אלה עטופים בקולה הצלול של אורית.
בחלק מההרמוניות והמקצבים שבשיריה ניכרת אהבתה לג'אז והשכלתה המוסיקאלית, בנוסף להשפעות מקומיות שספגה מהרוק הישראלי של תחילת שנות ה90 וממוסיקה ישראלית נוסטלגית. התוצאה הסופית: יצירה אותנטית וכנה של קול נשי ומסקרן בנוף המקומי.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 45 שאפל בר
שובר למנות הטבעוניות בלבד בשאפל בר, מקום להתערבב עם אנשים חדשים וישנים, לשמוע מוזיקה מגוונת, לשתות, לאכול ולשחק כמו פעם.
פלורנטין 19, ת"א.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 45 מנה בהפתעה
ספרו ביום ראשון לשפית בת-עמי בוזגלו
מה אתם אוהבים לאכול ומה לא וביום שני תתפנקו במנה מפתיעה.
*בתוקף עד 04/2018,
*באר-שבע בלבד.
*משלוח / T.A מבית העסק "עמי ותמי אוכל טבעוני מפתיע".
3 תומכים מתוך 3
מינימום 49 "פיצה גליצ'ה" טבעונית עם 2 תוספות
גם פיצה גליצ'ה תומכת בהקמת חוות החופש ומציעה פיצה טבעונית עם 2 תוספות לבחירה *באיסוף עצמי בלבד בכל ימות השבוע כולל מוצ"ש בלי הגבלת שעה.
שד' ירושלים 2, באר-שבע.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 50 שובר של 50 ש"ח למימוש ב"פיצה פלוס" בבאר שבע
גם "פיצה פלוס - באר שבע" תומכת בהקמת חוות החופש ומציעה שובר למימוש פיצה טבעונית
5 תומכים מתוך 5
מינימום 50 דוסה בר - מנה עיקרית
שובר בשווי 50 ש"ח למסעדת הדוסה בר: אוכל דרום הודי, 100 אחוז טבעוני, בדגש על הדוסה ומגוון של מסאלות עשירות בתבלינים שרוקחים במקום.
כתובת: בן יהודה 188 תל אביב
6 תומכים מתוך 6
מינימום 50 מארז מגנטים עבודת יד
לאור הביקוש הוספנו עוד ערכות מגנטים. מארז של 8 מגנטים צבעוניים ושמחים, של חיות ועוד. עבודת יד מאת דפנה קירש. כולל משלוח.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 50 אלגריה - לא רק לחם
מנה עיקרית מפנקת.
כתובת: אבן גבירול 165, תל אביב
7 תומכים מתוך 6
מינימום 50 look vegan - תיק מעוצב
תיק מעוצב עם מסר ברור למען שחרור בע"ח
איסוף עצמי מרמת גן.
8 תומכים מתוך 8
מינימום 50 שובר לאנסטסיה
אנסטסיה הוא בית קפה תל אביבי טבעוני הממוקם בלב העיר, ומציע אווירה אורבנית תוססת, אוכל טבעוני בריא ואיכותי ומנות מוקפדות, יוצאות דופן וטעימות במיוחד!
כתובת: פרישמן 54 (פינת ריינס) תל אביב
*השובר תקף עד פברואר-18בימים א-ה בלבד
10 תומכים מתוך 10
מינימום 50 50 ש"ח לרכישה במעדניית COME TRUE
מעדניית בוטיק טבעונית המציעה מגוון מוצרים נטולי גלוטן בדגש על חומרי גלם איכותיים ושילוב בין תזונה בריאה, יומיומית ופשוטה, למתכונים מיוחדים ומפנקים המעניקים חוויה מושלמת. בתפריט תוכלו למצוא מאפים, פוקאצ'ות, גבינות, חמאות, ממרחים, ועוד, המוצרים הם ללא חומרים משמרים, ללא סוכר/ גלוטן/ מוצרים מעובדים וכל הירקות אורגניים. 
יש להזמין מראש. 
ניתן לאסוף מדרום תל אביב או משלוח שבועי באיזור תל אביב ונקודות חלוקה באיזור השרון. 
10 תומכים מתוך 10
מינימום 50 50 ש"ח במעדניית COME TRUE
מעדניית בוטיק טבעונית המציעה מגוון מוצרים נטולי גלוטן בדגש על חומרי גלם איכותיים ושילוב בין תזונה בריאה, יומיומית ופשוטה, למתכונים מיוחדים ומפנקים המעניקים חוויה מושלמת. בתפריט תוכלו למצוא מאפים, פוקאצ'ות, גבינות, חמאות, ממרחים, ועוד, המוצרים ללא חומרים משמרים/ סוכר/ גלוטן/ מוצרים מעובדים וכל הירקות אורגניים. 
יש להזמין מראש. 
ניתן לאסוף מדרום תל אביב או משלוח שבועי באיזור תל אביב ונקודות חלוקה באיזור השרון.
 ***לשימוש ברכישה מעל 100 ש"ח***
10 תומכים מתוך 10
מינימום 50 דיסק הג'ונגל-מוזיקה בסגנון אפרו ברזילאי לכל המשפחה
דיסק הג'ונגל – מוזיקה בסגנון אפרו ברזילאי לכל המשפחה, כל שיר במקצב אחר. השירים הם על טבע ובעלי חיים. לחנים: מירי זומרפלד.
עיבוד מוזיקלי: ז'וקה פרפיניאן ומרק קקון.
בהשתתפות: מרק קקון (נגן של עידן רייכל), פרקשן ושירה, ז'וקה פרפיניאן, קסם אפרים, נועה פלד, מאירה גולובטי, ליטל גבאי ועוד.
*איסוף עצמי מהרצליה
10 תומכים מתוך 10
מינימום 50 שוברים לרכישה ב"דרך ארץ" - ציוד טיולים
דרך ארץ אינה עוד רשת חנויות טיולים, אלא רעיון חברתי, שקם במטרה לשנות. החנות הוקמה כדי להציע ללקוחותיה ציוד טיולים איכותי במחירים טובים, כוללת מחלקת יד שנייה ומנוהלת מתוך מודעות אקולוגית וקהילתית. החנות נמצאת בירושלים
(בכל קנייה ניתן יהיה לממש שובר אחד בלבד לרכישת מוצרים טבעוניים)
20 תומכים מתוך 20
מינימום 50 מדבקות הולוגרמה עם מסרים של חמלה וטבעונות
מארז מדליק של 5 מדבקות הולוגרמה מעוצבות ועמידות (סטיקרים) להדבקה על הרכב. בכל נסיעה הפיצו את הערכים שלכם ברחבי הכבישים!
איסוף עצמי: "אביב צעצועים" חיים לנדאו 7, קניון מרום נווה, רמת גן.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 50 vegan sense - שובר על סך 50 ש"ח לרכישה באתר
מוצרי טיפוח וטיפול טבעיים וטבעוניים מחומרי גלם איכותיים.
הערות: מימוש שובר עבור מוצרים במחיר מלא (לא תקף על מבצעים).
איסוף עצמי חינם מאורנית או בדואר רשום, בתוספת 20 שקלים.

20 תומכים מתוך 20
מינימום 50 ויטופיה מרקט
שובר בשווי 50 ש"ח ממוצרי המעדנייה - גבינות קשיו,סויה ועוד.
איסוף מכתובת: הנחשול 30, מרכז מסחרי נווה ים, ראשון לציון
15 תומכים מתוך 15
מינימום 50 "בונג'ון - סיפור ילדים על חמלה כלפי כל בעלי החיים
ספר ילדים מקסים ומיוחד שמחנך ילדים להקשיב לקול הטהור ביותר שלהם, הקול פנימי שלהם אשר באמת מבקש חמלה לכל יצור חי. הספר ישלח בדואר רשום או באיסוף עצמי מגבעתיים.
100 תומכים מתוך 100
מינימום 50 50 ש"ח למימוש ב416
עוד לפני שנמזג בו הקוקטייל הראשון, הרסטו-בר הטבעוני "416" יצר באזז מטורף בקרב הקהילה הטבעונית ומחוצה לה.
תמצאו כאן ריזוטו עם ציר ירקות, יין לבן ופרחים אכילים, קלמרי מטוגן שמבוסס על פטריות מלך היער ברוטב מרינרה, רוטב טרטר ולימון וגולת הכותרת היא הסטייק המבוסס על סייטן ועובר יישון בתהליך שאורך בין שבועיים לשלושה. לפני ההגשה נצרב "הסטייק" ומוגש על מחבת יציקה עם צ'ימיצ'ורי, בצל, פטריות מוקפצות ותפוחי אדמה
* לשימוש בהזמנה מעל ₪150 (ללא כפל מבצעים)
50 תומכים מתוך 50
מינימום 50 שובר של 50 ₪ לרכישה בסופרמרקט
ניצת הדובדבן היא רשת בתי טבע אורגניים משגשגת אשר מונה כיום כ 30 סניפים בפריסה ארצית מקריית שמונה ועד אילת. הרשת חולשת על רבדים רבים בשוק האורגני\טבעוני החל ממוצרי מזון ועד למוצרי קוסמטיקה וניקיון טבעיים ואורגנים ופונה לכל קהליי היעד של הצרכן הישראלי בעל המודעות הרבה לבריאות ושמירה על הטבע והחי .
20 תומכים מתוך 20
מינימום 50 שובר של 50 ₪ לרכישה בסופרמרקט
ניצת הדובדבן היא רשת בתי טבע אורגניים משגשגת אשר מונה כיום כ 30 סניפים בפריסה ארצית מקריית שמונה ועד אילת. הרשת חולשת על רבדים רבים בשוק האורגני\טבעוני החל ממוצרי מזון ועד למוצרי קוסמטיקה וניקיון טבעיים ואורגנים ופונה לכל קהליי היעד של הצרכן הישראלי בעל המודעות הרבה לבריאות ושמירה על הטבע והחי .
25 תומכים מתוך 25
מינימום 50 מארז איורים - עדי יוחליס
מארז המכיל 5 איורים בגודל 10*15 ס"מ, סרוקים באיכות גבוהה מאוד מהאיורים המקוריים ומודפסים על נייר נטול עץ איכותי, חתומים ומוכנים למיסגור.
האיורים לקוחים מעולם הטבע וספרות הילדים, ומשלבים מציאות ופנטזיה בצבעוניות נעימה מתוך עולם של ילדות ותמימות. מתאימים להיתלות בחדרי ילדים ובכל חדר שרוצים להכניס אליו צבעוניות, שמחה וחום.
איסוף מתל אביב או בת ים/
3 תומכים מתוך 3
מינימום 50 מארז מגנטים עבודת יד
דפנה קירש - אמנות באוריגמי
מארז של 8 מגנטים צבעוניים ושמחים, של חיות ועוד. עבודת יד מאת דפנה קירש.
כולל משלוח.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 50 ארוחת בורגר ב"ריינבו"
ריינבו היא לא פחות ממוקד עליה לרגל עבור חובבי ההמבורגרים, עם מגוון מנות באווירת מזללה טעימה והכי חשוב - 100% טבעונית.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 52 מסעדת 24 רופי - מנות טאלי
מנת טאלי ספיישל במסעדת 24 רופי, מטבח הודי צמחוני (90% טבעוני). שוקן 16, ת"א.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 55 חולצה מעוצבת של חברת Look Vegan
חולצה מעוצבת עם מסר ברור למען שחרור בע"ח
איסוף עצמי מרמת גן.

- מוזמנים להתרשם מהאתר שלהן - Look Vegan.
14 תומכים מתוך 14
מינימום 55 ארוחת בוקר מפנקת במיץ מרק
ארוחת הבוקר העשירה והאהובה של מיץ מרק, עסק טבעוני בגבעתיים ששם דגש על אוכל טעים, טרי ובריא וישאיר לכם טעם של עוד.
כתובת: כצנלסון 49, גבעתיים
10 תומכים מתוך 10
מינימום 55 מארז זוגי שוקולד פנדה
מארז זוגי מפנק של 2 חפיסות שוקולד פנדה, שוקולד טבעוני איכותי.
המחיר כולל משלוח בדואר רשום לביתך.
25 תומכים מתוך 25
מינימום 55 "לונה טרללונה" ספר ילדים
מיכל זינגר המאיירת כתבה ספר לילדים שאוהבים חתולים ובעח ולאלו שעדיין לא☺
"נכתב בהרבה אהבה, מבוסס על סיפור אמיתי ומשלב קטעים מצחיקים מעולמה של לונה שלי המיוחדת, המצחיקה והחכמה.
מעודד חמלה ואהבה לחתולי הרחוב, כמה חשוב לעזור להם וכמה הקשר בין ילדים ובעלי חיים מחזק וחשוב".
* איסוף עצמי מחנות לציוד ומזון לבעלי חיים M.L PETS וייצמן 82, כפר סבא.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 55 ‎ספר ילדים-לונה טרללונה
מיכל זינגר המאיירת כתבה ספר לילדים שאוהבים חתולים ובעלי חיים ולאלו שעדין לא☺
"נכתב בהרבה אהבה, מבוסס על סיפור אמיתי ומשלב קטעים מצחיקים מעולמה של לונה שלי המיוחדת, המצחיקה והחכמה, מעודד חמלה ואהבה לחתולי הרחוב, כמה חשוב לעזור להם וכמה קשר בין ילדים ובעלי חיים מחזק וחשוב".
* איסוף עצמי מחנות לציוד ומזון לבעלי חיים M.L PETS וייצמן 82, כפר סבא, או בדואר.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 56 ארוחת בוקר - קפה הנרייטה
גם קפה הנרייטה תומך בהקמת חוות החופש ומציע ארוחת בוקר טבעונית מפנקת הכוללת: חביתה מקמח חומוס ועשבי תיבול, סלט טרי, ממרח עדשים שחורות, ממרח פלפלים, טחינה, סילאן תמרים, לחם דגנים, מיץ טבעי סחוט ושתיה חמה.
ארוחת הבוקר מוגשת בימים א'-ה עד השעה 13:00, ו'-ש' עד השעה 14:00.
כתובת: ארלוזרוב 186, תל אביב.
8 תומכים מתוך 8
מינימום 60 שיעור יוגה אווירית במרכז קמליה
שיעור עם שימוש בערסל עשוי בד נעים, המאפשר שילוב אלמנטים מעולם היוגה, הפילאטיס והאקרובטיקה האווירית. השיטה עובדת על חיזוק שרירי הליבה והארכת שרירי השלד, שחרור הגוף, המיינד ובעיקר מאפשרת חוויית משחק עם הגוף וביצוע תרגילים שלא האמנו שנצליח. התרגול מתאים לכל איש ואישה, בכל גיל וללא צורך בניסיון קודם.
*מרכז קמליה נמצא בקרית ענבים בדרך לירושלים, מול נוף ירוק ועם שפע חניה.
השיעור מודרך ע"י רותם מורדוך, מורה ליוגה אווירית מוסמכת, בוגרת B.Ed. לחינוך גופני בסמינר הקיבוצים ובעלת המרכז.
שיעורי יסודות מתקיימים מדי יום שלישי ב-18:00.
ניתן לתמוך בתשורה יותר מפעם אחת.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 60 ספר הילדים "כל אחד מיוחד"
מתוך הספר - "המשפחה שלנו בוחרת לכבד ולשמור על החי והסביבה, לקבל את השונה, להגן על החלש וליהנות מהשפע הצמחי בכל בוקר מחדש". תרומת מרימיקס-זוג יוצרים. איסוף מהחנות "אביב צעצועים", חיים לנדאו 7, קניון מרום נווה רמת גן.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 60 ספר הילדים "אביב אוהבת חיות"
בואו והכירו את בעלי החיים, כיצד הם מתקשרים, האם הם מרגישים?
בספר זה תוכלו ללמד את ילדכם כבר מגיל צעיר שבעלי החיים סביבנו מרגישים, אוהבים ומתקשרים, ועלינו לכבד אותם. תרומת מרימיקס-זוג יוצרים.
איסוף מהחנות "אביב צעצועים", חיים לנדאו 7, קניון מרום נווה רמת גן.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 65 סיור בחווה - שלב טרום הקמה
סיור בחווה בשלב הנוכחי שלה, שלב טרום ההקמה. בסיור תכירו את הניצולים שלנו, את סיפור הצלתם, נספר לכם על החזון המלא של החווה וכמובן שתוכלו לראות איך אנחנו מתקדמות בהרחבת החווה.
200 תומכים מתוך 200
מינימום 65 אלבום של אסף אמדורסקי
אלבום של הזמר האהוב אסף אמדורסקי
כולל משלוח לביתך
14 תומכים מתוך 14
מינימום 68 קישריה
בקישריה תוכלו לחוות טעמים יוצאי דופן, קישים במגוון טעמים לא רגילים, שנאפים במקום, לצד ארוחות בוקר עשירות, מיצים טבעיים, קפה משובח ועוד המון פינוקים.
כתובת: כצנלסון 147, גבעתיים
4 תומכים מתוך 4
מינימום 70 מאמא לינה
מסעדת מאמא לינה היא מסעדה המציעה אוכל ביתי טבעוני, על טהרת מאכלי עמים/עדות. השובר מעניק ארוחה בשווי 70 ש"ח.
כתובת: בנבנישתי 13,דרום תל אביב, פלורנטין.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 70 ספר Animal Rescue
ספר אינטראקטיבי העוזר להציל בעלי חיים: את הפיל מהקרקס, את הצב התפוס ברשת, ועוד.
אתם שולטים בהתרחשות ובשחרורם המלא.
איסוף: מהחנות "אביב צעצועים", חיים לנדאו 7, קניון מרום נווה, רמת גן
10 תומכים מתוך 10
מינימום 75 קרם רגליים טיפולי מסדרת GreenAid
קרם רגליים טיפולי מסדרת GreenAid של חברתLAVIDO המפתחת ומייצרת מוצרי טיפוח לפנים, לגוף ולשיער על בסיס שמנים אורגניים אשר נבדקו דרמטולוגית ויעילותם מוכחת קלינית.
מוצרי החברה טבעוניים ומאושרים VEGAN FRIENDLY

התשורה כוללת משלוח לביתכם.
30 תומכים מתוך 30
מינימום 75 מארז עוגיות טבעוניות
מארז עוגיות טבעוניות וללא גלוטן תוצרת בית (500 גר'), של רחלי הר-דגן מ"הקיוסק הטבעוני".
משלוחים גדרה-חדרה
5 תומכים מתוך 5
מינימום 75 3 חפיסות שוקולד VEGO -טבעוני
3 חפיסות שוקולד VEGO המעולה כולל משלוח בדואר רשום לביתך
10 תומכים מתוך 10
מינימום 75 מארז מפנק שוקולד פנדה בטעמים שונים
מארז מפנק של 3 חפיסות שוקולד פנדה, שוקולד טבעוני איכותי.
המחיר כולל משלוח בדואר לביתך
20 תומכים מתוך 20
מינימום 80 Simple Happy Kitchen - שקית קניות רב פעמית
שקית ידידותית לסביבה, רב פעמית, מאוירת בדמוית צבעוניות עשויות פירות, ירקות, גרעינים ושקדים, בה תוכלו לאסוף את כל המצרכים למטבח השמח והצבעוני שלכם.
*כולל נרתיק קטן לאחסון בתיק
*איסוף עצמי מגבעתיים או בתוספת דמי משלוח
20 תומכים מתוך 20
מינימום 80 ספר "משכנתה יעילה" מאת רימון חייט
מדוע לא כדאי להתייעץ בני משפחה וחברים לגבי רכישת דירה? מדוע חיסכון עבור הילדים במקביל למשכנתה יוביל לכך שהם יקבלו הרבה פחות כסף? מהם שני המספרים החשובים ביותר למשכנתה שלכם? רמז: הריבית אינה אחד מהם. האם כדאי להשתמש בקרן ההשתלמות להקטנת המשכנתה שלכם? האם מומלץ להקדים תשלומים על הנכס לקבלן? איך מונעים מצב שבו אתם קונים "שתי דירות" – אחת לכם ואחרת לבנק? רימון חייט הוא יועץ ומרצה מבוקש לקבלת החלטות כלכליות טובות יותר. בעל תואר ראשון בכלכלה ותואר שני במנהל עסקים. מאחוריו ניסיון של עשר שנים במערכת הבנקאית וחמש־עשרה שנים כמשקיע בנדל"ן.
המחיר כולל משלוח.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 80 פיצה משפחתית במסעדת "החתול הירוק"
החתול הירוק היא הפיצריה הטבעונית הראשונה בישראל!
הפיצות המשובחות עשויות מבצק וגבינת קשיו שמכינים במקום מרכיבים טריים.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 80 ננוצ'קה- בר מסעדה
ננוצ'קה מציעה ארוחה בשווי 80 ש"ח.
בר-מסעדה גרוזיני תוסס וססגוני שניחן באווירה קסומה, יחס מזמין וביתי, אוכל טבעוני מצוין ועיצוב בסגנון של הצארים מלפני המהפכה הרוסית.
כתובת: לילינבלום 30 תל אביב
6 תומכים מתוך 6
מינימום 80 דומינוס - פיצה טבעונית ושתי תוספות
גם דומינוס פיצה תומכת בהקמת חוות החופש ומציעה פיצה טבעונית משפחתית עם שתי תוספות ממבחר הירקות לבחירה.
באיסוף עצמי או ע"פ איזורי החלוקה המופיעים באתר.
30 תומכים מתוך 30
מינימום 80 מארז עשיר של "לימון - מתנות מרעננות"
תיהנו מכל הטוב שיש ללימונים להציע! המארז טבעוני לגמרי ומכיל קונפיטורת לימונים משובחת, לימון כבוש וטראפלס שוקולד לימון לקינוח עשיר ומיוחד.
איסוף מרמת השרון בתיאום מראש.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 80 כובעי פליז בעבודת יד מדליקים
כובעים מיוחדים המיוצרים בעבודת יד: גיקיים, של דמויות או חיות מתוקות, מתאימים לכל הגילאים.
איסוף: ירושלים
5 תומכים מתוך 5
מינימום 100 רון פרשט-אמן חושים במופע מדהים!
"אותות ומופתים" - רון פרשט במופע עוצמתי בו הוא לוקח את הקהל למסע בנבכי המח האנושי. חוויה אנרגטית ומפתיעה, בה הבלתי ייאמן מתרחש מול עיניהן המשתאות של הצופים, עד לסוף שמנצח את הספק.
תיאטרון הקאמרי בת"א ב-21/10/2017 - איסוף הכרטיסים בקופה.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 100 מסעדת זכאים
מסעדה טבעונית ותיקה המגישה מנות נהדרות המבוססות על ירקות. חלק מהמנות בסגנון פרסי.אוירה ביתית ונעימה.
כתובת: אלנבי 98, פינת סמטת בית השואבה,תל אביב.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 100 פילינג גוף ארומתרפי על בסיס שמנים אורגניים ומלחים
פילינג גוף ארומתרפי על בסיס שמנים אורגניים ומלחים מים המלח של חברתLAVIDO המפתחת ומייצרת מוצרי טיפוח לפנים, לגוף ולשיער אשר נבדקו דרמטולוגית ויעילותם מוכחת קלינית.
מוצרי החברה טבעוניים ומאושרים VEGAN FRIENDLY

התשורה כוללת משלוח לביתכם.
20 תומכים מתוך 20
מינימום 100 100 ש"ח למימוש בHappy Almonds
Happy Almonds היא קונדיטוריה טבעונית שנפתחה ופועלת כדי לבטא אהבה גדולה לאפייה, לאנשים ולבעלי חיים.
את התפריט תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק ותוכלו לבחור ממגוון המטעמים ולהתענג מפינוק אמיתי.
משלוחים באזור עמק יזרעאל ובתוספת תשלום.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 100 חבילת פינוק לכלב - גג לחיות
גם החנות "גג לחיות" תומכת בהקמת חוות החופש ומציעה חבילת פינוקים לכלב.
בשובר זה תוכלו לבחור מתוך מגוון הצעצועים והחטיפים בחנות.
*החטיפים טבעוניים
* איסוף מהחנות ברעננה או בעת הזמנת מוצרים נוספים גם במשלוח עד הבית
5 תומכים מתוך 5
מינימום 100 100 ש"ח למימוש במסעדת טאבולה
בואו ליהנות מאוכל איטלקי איכותי וטעים במסעדת טאבולה בהרצליה.
ניתן לממש את השובר מתוך מגוון המנות הטבעוניות, יש להזמין מקום מראש.
מימוש השובר ייעשה ללא כפל מבצעים ובמהלך אמצע השבוע (ימים א'-ה').
5 תומכים מתוך 5
מינימום 100 קפה בסתת בירושלים
בית קפה קטן צמחוני ולהטב"י, עם אווירה צעירה ונעימה, מציע שובר בסך 100 ש"ח למימוש מהתפריט הטבעוני. בעלת העסק היא טבעונית שהשקיעה מחשבה רבה בתפריט מקורי ועשיר שהוא צמחוני וברובו טבעוני,
ומציע בעיקר אוכל טרי מירקות ורכיבים שמגיעים יום יום ומוכנים במקום.
בין השאר יש כריכים יצירתיים, קציצות ירק אלוהיות, ארוחות בוקר, תבשילים, סלטים וגם עוגות ועוגיות טבעוניות.
הקפה פתוח 7 ימים בשבוע מ-8:00-23:00.
הלני המלכה 5, ירושלים.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 100 חבילת פינוק לכלב - גג לחיות
גם החנות "גג לחיות" תומכת בהקמת חוות החופש ומציעה חבילת פינוקים לכלב.
בשובר זה תוכלו לבחור מתוך מגוון הצעצועים והחטיפים הטבעוניים בחנות.
* איסוף מהחנות ברעננה או בעת הזמנת מוצרים נוספים גם במשלוח עד הבית.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 100 ארגז ירקות אורגני של חביביאן
הנכם מוזמנים להנות בביתכם מארגז של תוצרת אורגנית בריאה, טרייה, טעימה ומזינה אשר נקטפה בבוקר המשלוח, במיוחד בשבילכם! בסל ממתין מגוון של 10 עד 15 סוגי ירקות ידועים מראש המשתנים מדי שבוע.
סל השבוע מגיע עד לפתח הבית.
* ניתן להזמין פירות ומוצרים אורגנים נוספים במעמד ההזמנה
*ניתן לראות את אזורי החלוקה באתר "משק חביביאן ירקות אורגנים"
5 תומכים מתוך 5
מינימום 100 ארוחה זוגית טבעונית בנוקטורנו – בית וקפה
ארוחה זוגית, טבעונית, טעימה ועשירה בשווי 100 ש"ח, בבית הקפה המגה-שיקי הפועל משנת 1995 ומתפקד גם כמסעדה ובר בלב שכונת נחלאות הקסומה בירושלים.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 104 ארוחה זוגית במסעדת "טבע האוכל"
ארוחה מבושלת טעימה וטרייה לזוג הכוללת שתייה.
מסעדת "טבע האוכל" מציעה אוכל טבעוני ביתי בכפר סבא.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 109 ארוחת בוקר זוגית בקפה "מלכין"
"מלכין קפה" ממוקם בלב המושבה המקסימה אבן יהודה.
הארוחה כוללת: חביתת קטניות לסועד, מבחר מטבלי הבוקר שלנו וגבינות טבעוניות, ריבה וזיתים תוצרת בית. מוגש לצד לחם הבית, מיץ טבעי וקפה קטן לסועד.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 110 ארוחה זוגית בבבית הקפה והקונדיטוריה בייק בייקרי
ארוחה מפנקת לשניים הכוללת 2 מנות עיקריות, שתייה קרה וחמה וקינוח בקונדיטוריה הטבעונית המשובחת בייק בייקרי שבדרום תל אביב.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 110 כרטיס להופעה של אסף אמדורסקי
הופעה מדהימה של אסף אמדורסקי, זמר, מוזיקאי, פזמונאי, מלחין, מעבד ומפיק מוזיקלי. ההופעה תתקיים בתאריך 6.12.17.
הכרטיסים ימתינו בקופה לרוכשים.

- המופע ייערך במועדון הבארבי, קיבוץ גלויות 52, תל אביב
10 תומכים מתוך 10
מינימום 110 לוח שנה של חוות החופש
לוח שנה ייחודי ומעוצב לכבוד השנה החדשה. הלוח בעיצוב ייחודי של חוות החופש, בו ישולבו תמונות דיירי החופש וציון ימי ההולדת שלהם.
לוח השנה ישלח אלייך הביתה בדואר ישראל.
200 תומכים מתוך 200
מינימום 119 קובי מימון - ההופעה 10.11.17
ההופעה של קובי מימון, ביום שישי, ה-10.11.17 בתאטרון "יהלום" ברמת גן,
בשעה 22:00.
8 תומכים מתוך 8
מינימום 120 ספר "תזונא משנה בריאות" של מורן בר-לב
ספר ראשון מסוגו בעברית לכל שוחרי הבריאות והמטבח!
נכתב בכדי לאפשר לכל אדם באשר הוא להבין מה עומד מאחורי גישת הבריאות הטבעית.
איסוף: מהחנות "אביב צעצועים", חיים לנדאו 7, קניון מרום נווה, רמת גן
1 תומכים מתוך 1
מינימום 120 ארגז ירקות מבית משק אורגני המעפיל
אנו מגדלים עשרות סוגים של ירקות ותבלינים ללא ריסוסים, ללא דשנים כימיים ועם המון אהבה. המשק עובד בשיטת ה"חקלאות בשיתוף הקהילה". תכולת הסל משתנה בכל שבוע על פי עונות השנה ועל פי מצב בשלות הירקות בשדה מתוך כוונה לקטוף את הירקות שהכי מוכנים לקטיף והכי מתאימים לאכילה באותו שבוע *פירוט ירקות למשלוח ואזורי חלוקה מופיעים באתר
5 תומכים מתוך 5
מינימום 120 מארז קינוחי רואו (raw) קונדיטוריה טבעונית Mor&More
קונדיטוריה טבעונית המתמחה בקינוחי raw מציעה מארז של 8 קינוחים בגודל אישי במגוון טעמים. עוגות הרואו עשויות מחומרי גלם איכותיים בעיבוד מינימאלי וללא אפייה על מנת לשמור על הערכים התזונתיים הגבוהים של רכיביהן ועל טעם עשיר, טבעי ועוצמתי.
*איסוף עצמי מגבעת השלושה או בתוספת דמי משלוח לאיזור המרכז.
*כדאי להתרשם בדף הפייסבוק: "Mor&More קינוחים טבעוניים בעבודת יד".
2 תומכים מתוך 2
מינימום 120 *דפנה אמון* סדנת רו-פוד למתחילים
נלמד איך להכין מגוון מנות טבעוניות על טהרת ה- Raw Food - מזון מלא-חיים ועוצמה. נלמד איך תזונה טובה יכולה לגרום לנו להרגיש יותר קלילות, חיוניות ואנרגיות חדשות. נלמד כיצד לארגן את המטבח, הציוד ורשימת הקניות.
מה בתפריט?
גלידה מפנקת שהיא גם מזינה ובריאה, לזניה רו-פוד מופלאה ב-3 שכבות וקינוח קל וטעים שישבה את לבכם.
*הסדנא תתקיים בתל אביב ביום שישי ה- 27/10 10:00-12:00
10 תומכים מתוך 10
מינימום 120 ארוחה זוגית טבעונית במסעדת מי קאסה, גליל-ים.
בית הקפה שוכן בקיבוץ גליל ים בהרצליה ומציע ארוחות בוקר ועסקיות צהריים באווירה קיבוצית ונינוחה. השובר מקנה ארוחה זוגית טבעונית ושתי כוסות שתייה.
ניתן להגיע בכל ימות השבוע בין 8:00-16:00.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 130 אימון אישי בפילאטיס
דנה קוטלר, בוגרת קמפוס שיאים להדרכת פילאטיס, תוביל אתכם באימון חוויתי של שעה בו תתקדמו יחד למקום בריא, חיוני וחזק יותר תוך התאמה אישית אליכם. *רמת גן, גבעתיים או תל אביב בפארק או בביתכם במהלך סוף השבוע.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 130 מארז של קיש ועוגט
"עוגוט" מתמחה באפיית עוגות ביתיות, מאפים, קינוחים טבעוניים שיגרפו מחמאות מהאורחים שלכם.
*איסוף מיקנעם בתיאום מראש.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 134 ECOLOVE - מוצרי גוף ושיער
ערכה של מוצרי שיער וגוף טבעיים המכילים תמציות של ירקות ופירות אורגניים מאושרים. ללא: SLS, פראבנים, פטרוכימיקלים וללא רכיבים מן החי.vegan friendly.
הקולקצייה הירוקה לכל המשפחה: שמפו, מרכך, סבון גוף, סבון ידיים וסבון מוצק המכיל תמציות מלפפון, פטרוזליה ותרד.
*איסוף מחנות הטבע הקרובה לביתך
10 תומכים מתוך 10
מינימום 139 מירי מסיקה - "אלוהי הדברים הקטנים"
מירי מסיקה יוצאת לסיבוב הופעות ארצי ומיוחד לרגל צאת אלבומה החדש והשישי במספר "אלוהי הדברים הקטנים". באלבום כולו יצרה מירי שיתופי פעולה שונים עם יוצרים מגוונים ולראשונה לקחה חלק פעיל ביצירה ובכתיבת השירים. העיבודים וההפקה המוסיקלית הופקדו בידיהם המוכשרות של רוני בראון, ניר מימון ואיתי צוק.
מוצ"ש 25/11 בשעה 21:00 בהיכל התרבות פתח-תקוה
4 תומכים מתוך 4
מינימום 150 שיעורי פיתוח קול
שיעור פיתוח קול אצל קייט אורן, זמרת ומורה מנוסה.
בשיעור תילמד טכניקה בסיסית שמתאימה לכל רמה.
אין צורך בניסיון.
השיעור יתקיים בת"א.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 150 עוגת טירמיסו
עוגת הטירמיסו (24) המעולה של רחלי הר-דגן, מ"הקיוסק הטבעוני".
תוצרת ביתית, טבעונית ונטולת גלוטן.
משלוחים גדרה-חדרה
10 תומכים מתוך 10
מינימום 150 מסעדת TYO מציעה "ספיישל חוות החופש"
מסעדת TYO תומכת בהקמת המיזם ומציעה לכבודו ארוחה טבעונית הכוללת:
מנה ראשונה- סלט אצות ים, איזיקי וואקמה, חסה, אבוקדו, עגבניות, אדממה וטופו אורגני, ברוטב יוזוטמנגי.
מנה עיקרית- ניגירי חציל בדאשי, ניגירי גמבה, ניגירי אספרגוס, VEG רול, 2 חתיכות אינארי עם לבבות דקל.
TYO הנה בר מסעדה יפנית ובראשה עומד שף יפני אותנטי.
תפריט הבר מקצועי ומוקפד עם קוקטיילים יצירתיים ומיוחדים ויינות.
*למימוש שובר 1 לכל סועד
- כתובתנו: מונטיפיורי 7, תל אביב
15 תומכים מתוך 15
מינימום 150 מלקטים עם הברקוביצ'ים
סיור ליקוט מעמיק לגילאי 18 ומעלה: הסיור כולל - ערכת ליקוט, סיור מודרך בטבע להיכרות עם הצמחים מקרוב, סדנת בישול שמלמדת איך עובדים עם צמחי הבר כחומר גלם במטבח, וארוחת צהרים אורגנית טבעונית עשירה בת 10 מנות.
הסיורים יתקיימו מכפר סבא ועד חיפה,
המיקום משתנה בהתאם לעונה.
יש סיורים לאורך כל השנה.
6 תומכים מתוך 6
מינימום 155 קרן פלס - "לבד על הפסנתר" בת"א
אחרי קיץ עצום בו כבשה יחד עם רמי קליינשטיין את הבמות הגדולות ברחבי הארץ כולל 3 הופעות בקיסריה, תחזור קרן ל-5 הופעות בלבד בזאפה. רק היא והפסנתר, במופע חשוף וקרוב מתמיד בו תבצע את מיטב שיריה לצד להיטים שכתבה לאחרים ושירים שהיא אוהבת במיוחד. המופע בישיבה ויתקיים בזאפה תל אביב, יום שני 27/11, פתיחת דלתות 20:15, תחילת מופע: 22:00.
שמכם יופיע ברשימת המוזמנים.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 180 מארז מיוחד מבית דר׳ ברונרס
מארז מוצרים מבית דר׳ ברונרס, מותג הסבונים האורגניים הנמכר ביותר בארצות הברית וביפן.
3 סבונים נוזליים 473 מ״ל כל אחד
2 סבונים מוצקים
3 תומכים מתוך 3
מינימום 180 עיסוי פינוק לגוף ולנפש
יערה לב מטפלת עם ניסיון של מעל ל-8 שנים בבעיות רפואיות ומציאת סיבה נפשית לשרירים תפוסים, תוך שחרורם המלא, או פינוק לרגיעה לגוף ולנפש. 45 דקות טיפול ושימוש במגוון רחב של שיטות עיסוי ויחס אישי גם לפני וגם לאחר הטיפול. הטיפול ייערך בפתח תקווה. פרטים נוספים בפייסבוק "יערה לב - כוחה של אנרגיה במגע".
2 תומכים מתוך 2
מינימום 180 משק ברזילי
משק ברזילי, מסעדה כפרית, מתמחה בבישול טבעוני בריא ומלא.
ומציעה בראנצ'ים זוגיים ב180 ש"ח.
כתובת: אחד העם 6 תל אביב
3 תומכים מתוך 3
מינימום 190 מארז של עוגט טריקולד או גבינה ומוס פירות
"עוגוט" מתמחה באפיית עוגות ביתיות, מאפים, קינוחים טבעוניים שיגרפו מחמאות מהאורחים שלכם.
*איסוף מיקנעם בתיאום מראש.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 200 למוריה הזמנת קינוחי אור - קינוחי rawfood
קינוחי RAW הם פסגת הקולינריה של עולם הקינוחים. אינם מכילים סוכרים מעובדים, מוצרים מן החי וגלוטן.
עשויים מחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר הקיימים. אופן הכנתם מתבסס על עיבוד מינימאלי ואינו מערב אפייה או תהליכי חימום, וזאת על מנת לשמור על הערכים התזונתיים הגבוהים שלהם ועל טעמם הטבעי העשיר.
* איסוף מפרדס חנה בתיאום מראש
1 תומכים מתוך 1
מינימום 200 השתתפות בסדנת בישול טבעונית
בואו ללמוד ולטעום מחוויית הבישול באחת מ-15 הסדנאות המוצעות על ידי "בישול טבעוני שמח". בין אם אתם רוצים להכיר את המטבח האיטלקי, להתמקצע בממרחים, בפשטידות או במנות טעימות לארוחות החג - זו ההזדמנות שלכם. ניתן לעיין בתאריכים ובסוגי הסדנאות בעמוד הפייסבוק, ולתאם חוויה נפלאה של כ-3.5 שעות שתתקיים במודיעין או באחד הבתים המארחים ברחבי הארץ.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 200 שוברים למימוש בחנות האינטרנטית - "מאמא קואלה"
"מאמא קואלה" היא חנות אינטרנטית בה תוכלו למצוא מוצרים איכותיים לאמהות, תינוקות ופעוטות.
כל המוצרים בחנות טבעוניים, במעמד התשלום תקבלו קוד להזנה למימוש השובר.
אפשרות לאיסוף עצמי בר""ג או ת""א, או משלוח בעלות 29 ₪ לכל הארץ כחלק מעלות השובר.
"
3 תומכים מתוך 3
מינימום 200 כרטיס לארוחת גורמה טבעונית
כרטיס יחיד להצטרפות לארוחת גורמה טבעונית אקסקלוסיבית שמתקיימת אחת לחודש, מעשה ידיה של השפית בת-עמי בוזגלו.
הארוחה כוללת 4 מנות, קוקטייל ויין חופשי.
מבית "עמי ותמי - אוכל טבעוני מפתיע".
*הארוחה מתקיימת בבאר-שבע.
*בתיאום מראש
*למימוש עד 04/2018
1 תומכים מתוך 1
מינימום 200 מארז חורף מפנק מבית הרדוף
מארז חורפי מפנק מבית הרדוף הכולל:
קוואקר אורגני הרדוף, זרעי פשתן אורגני הרדוף, זרעי צ'יה אורגניים הרדוף, חומוס גרגירים אורגני הרדוף, כוסמת אורגני הרדוף, עדשים אדומות אורגני הרדוף, קינואה אורגני הרדוף, שעועית מש אורגני הרדוף, אורז ארוך מלא אורגני הרדוף, בורגול אורגני הרדוף, אפונה אורגנית הרדוף, משקה סויה ללא סוכר אורגני הרדוף, משקה אורז בתוספת שקדים אורגני הרדוף.
4 תומכים מתוך 4
מינימום 200 אום כולתום - סניף רמת החייל
אום כולתום, מבטח שף שמציע ארוחות זוגיות אשר כוללות:
2 ראשונות, 2 עיקריות, 2 אחרונות, 2 שתייה בשווי 200 ש"ח כ"א
על המסעדה: מטבח שף ים תיכוני, מקומי, המשלב טעמים ותרבויות. מקום בגישה של "חזרה לטבע" ע"י שימוש בחומרי גלם טריים, פירות וירקות בלאדי בשלל צבעים, ריחות מפתים באווירה אותנטית. הכל על טהרת הטבעונות, הבריאות והטעם.
8 תומכים מתוך 8
מינימום 220 נירית גולדשטיין - טיפולי שיאצו וטווינא
מטפלת בשיאצו וטווינא מעל 12 שנים.
מעניקה טיפולי שיאצו וטווינא לשם רוגע והנאה, שחרור מתח ושרירים מכווצים. טיפולים קבועים עשויים לעזור לגוף לשמור על הרמוניה ובריאות ולהדוף מחלות.
הטיפולים מתקיימים בת"א ולנשים בלבד.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 239 Lantana Perfumes - בקבוקי בושם 100 מ"ל EDT
הבשמים של לנטנה, ייחודיים ובלעדיים, מאופיינים באמירה אמנותית דרך החיבור בין ריחות, רגשות, זכרונות ותשוקות.
כל הבשמים ידידותיים לסביבה, טבעוניים וללא אכזריות (לא נוסו על בעלי חיים). לנטנה תורמת ופעילה למען בעלי חיים בכלל וחיות מעבדה בפרט. לבחירה מבין שני בשמים:
WHITE BUTTERFLY - ניחוח עדין רך ונקי המשרה רוגע ושלווה. התווים הבולטים בו הם מאסק, וניל ופריחה לבנה והצבעים הבולטים בו הם לבן וורדרד.
SEA BUTTERFLY - משרה תחושה של ריחוף קיצי בים, פותח בתווים לימוניים חמצמצים עדינים ומקבל עומק עם הזמן. התווים הבולטים בו הם למונגראס, לימון, תאנים ירוקות ועשבי חורש והצבע הבולט בו הוא טורקיז
איסוף עצמי מ"לנטנה גלריית בושם", קיבוץ עין כרמל או בדואר
4 תומכים מתוך 4
מינימום 240 מפגש ראשון של אימון או טיפול התנהגותך לכלב שלך
מפגש של שעה ורבע עם טל יוגב, מאמן כלבים שיעזור לכם לשפר את התקשורת עם כלביכם, ע""י מתן כלים יעילים ללימוד התנהגויות.
האימון מבוסס חיזוקים חיוביים ושיתוף פעולה.
השיעור ינתן בבית הלקוח באזור חיפה, נשר והקריות ויותאם אישית לכלב ולבעלים.
"
5 תומכים מתוך 5
מינימום 250 עוגת רואו (raw) חגיגית, קונדיטורית Mor&More
עוגת רואו (raw) חגיגית בגודל 24: עוגה עשויה מחומרי גלם איכותיים והשלל הבריא שיש לטבע להציע לנו- אגוזים, שקדים, פירות, ממתיקים מהטבע, שמנים איכותיים ומזונות על (superfoods). ללא סוכרים מעובדים, גלוטן ומוצרים מן החי.
לבחירתכם מגוון טעמים.
*איסוף עצמי מגבעת השלושה או בתוספת דמי משלוח לאיזור המרכז
*כדאי להתרשם בדף הפייסבוק: "Mor&More קינוחים טבעוניים בעבודת יד".
2 תומכים מתוך 2
מינימום 250 כרטיסי ברכה בשילוב אוריגמי
ערכה של 20 כרטיסי ברכה, עבודת ידה של דפנה קירש, המשלבים חיות (ודגמים מגניבים אחרים) מאוריגמי.
משלוח בדואר.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 250 רפלקסולוגיה - לריפוי, התחדשות והקלה על כאבים
עינת תדמור, רפלקסולוגית בכירה, בעלת ניסיון של שש שנים, מאמינה גדולה בכוחות הריפוי שיש בנו. הרפלקסולוגיה מנקה ומנקזת רעלים, מחזקת את המערכות החיסוניות, מניעה וממריצה, מרעננת ומחדשת אנרגיות. הטיפול ברפלקסולוגיה והמגע המרפא מרגיע ומותיר תחושה של שלווה עמוקה.
הטיפול יתקיים בהוד השרון.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 250 טיפול אלטרנטיבי מעולם הגוף והנפש
מוזמנים לחוויית רגיעה ותשומת לב לגוף ולנפש במרכז שקט, מול נוף הרים ירוקים.
במרכז "קמליה" צוות מטפלות מוסמכות בעלות ניסיון רב, מסירות וקשב, ומגוון סוגי טיפולים, כך שכל אחד ואחת יכולים למצוא את הטיפול המתאים לו.
ניתן לבחור: עיסוי רפואי/ שיאצו/ עיסוי לנשים בהריון/ דיקור סיני.
מזמינות אותך לקרוא על שיטות הטיפול השונות באתרינו ולהתייעץ איתנו לגבי הטיפול שיתאים לך ביותר.
*מרכז קמליה נמצא בקרית ענבים בדרך לירושלים, מול נוף ירוק ועם שפע חניה.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 250 צילום מקצועי עם בעלי חיים
בואו נתעד ביחד את הרגעים הנפלאים של חברינו בעלי החיים, וניצור מזכרת נפלאה שתישמר לעד.
סטודיו לצילום בעלי חיים מזמין אתכם לבוא ולהתרגש יחד עם אהוביכם.
חפשו אותנו בפייסבוק : צילום בעלי חיים.

*הסטודיו בקריית חיים
4 תומכים מתוך 4
מינימום 280 סדנת בישול טבעוני - חוביזה
אוכל טבעוני - בקלות, בכיף ובשפע! בואו לגלות כמה קל ומהנה וטעים ....
הסדנאות מתקיימות בכפר סבא.
4 תומכים מתוך 4
מינימום 300 הדרכה אישית בנושא שוק ההון
אילן רוזנברג, מנכ"ל חברה בשוק ההון יעניק לכם שעת הדרכה אישית, שתכלול הסבר על מכשירי ההשקעה השונים בבורסה, עקרונות יסוד לבניית תיק השקעות באופן עצמאי, טיפים בנושא חסכון בעמלות ודרכים להוזלת דמי ניהול.
בכתובת: המדע 6, הרצליה פיתוח, או בבית הלקוח באזור השרון.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 300 מארז מוצרים מפנק מבית השדה
חבילת מוצרים :
וופל אורגני מקמח כוסמין במילוי קרם חרובים
צ׳יפס ירקות שורש
צ׳יפס תפוח אדמה
פסטה כוסמין עם ספירולינה
נודלס מאורז שחור
נודלס מאורז תאילנדי
נודלס מאורז מלא
תירס בצנצנת
אפונה בצנצנת
שעועית ברוטב עגבניות בצנצנת
אבקת מרק בטעם עוף
קטשופ
פינגווינים - חטיף להקפאה
חמאת בוטנים
בייגלה כוסמין
מיונז ללא ביצים
4 תומכים מתוך 4
מינימום 300 שק מזון טבעוני לכלב / לחתול
שק גדול של מזון צמחי איכותי מבית VegPet, המרכז הטבעוני לחיות המחמד. מזון לבחירתך מתוך המגוון המוצע בחנות (לא כולל מזון אורגני) עבור כלבים בין 12.5 ל15 קילו, לחתולים בין 7.5 ל-10 קילו.
המחיר כולל משלוח לכל חלקי הארץ למעט מעבר לתחומי הקו הירוק.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 300 עמית שמיר- עיסוי 60 דקות
עמית שמיר- מטפל בכיר בעיסוי רפואי, בוגר מכללת ברושים.
עיסוי רקמות עמוק בשילוב שוודי, פינוק לגוף ולנפש.
הטיפול יינתן בבית הלקוח באזור המרכז:
ראשון לציון, חולון, בת-ים, רחובות, נס-ציונה, תל-אביב, רמת-גן, גבעתיים, פתח תקווה.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 300 Didi The Art of Beauty - טיפול פנים
טיפול פנים קלאסי הכולל ניקוי עמוק, פילינג, מסיכות ועיסוי פנים, כל החומרים טבעוניים. הטיפול יתקיים בקליניקה בתל אביב.
בתיאום מראש 052-6787445
2 תומכים מתוך 2
מינימום 315 מארז קרמיקות בעבודת יד של האמנית יעל בלומברגר
מגוון יפהפה של קרמיקות ייחודיות בכל מיני צבעים ומרקמים, נפלאות עבור אמני פסיפס שמחפשים להעשיר את עבודתם בחומרי גלם יוצאי דופן. המארז באיסוץ עצמי ממרכז תל אביב, בתיאום.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 340 השתתפות בסדנת בישול טבעוני
סדנת בישול חווייתית בהנחיית עינת אריאלי בוגרת בית ספר "בישולים", למדה במגמת קונדטוריה, מתמחה ב"גבינות" טבעוניות ובממרחים על טהרת הצומח בלבד.
הסדנה תתקיים ב"חוויה הטבעונית" בתל אביב ותארוך כ3 שעות.
יש לתאם מראש את המימוש.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 350 סדנת אפייה טבעונית עם שוגיה
"שוגיה אפיית בוטיק" מזמינה אתכם לסדנת אפייה "שוגיה למתחילים-יסודות האפייה הטבעונית".
בסדנה תרכשו המון כלים לאפייה טבעונית נכונה, טבעון מתכונים ויחד נכין מלא דברים טעימים כמו טראפלס שוקולד עם טוויסט מגניב, עוגיות, עוגות בחושות ועוד הפתעות.
הסדנה מתקיימת בפתח תקווה ונמשכת כ-4 שעות.
*בתיאום מראש
פתיחת סדנה מותנית בהשתתפות של 5 אנשים.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 350 טיפול פיזיותרפיה בשילוב קרניו סקראל
מעיין שקד היא מטפלת בחסד המתמחה בשיקום אורתופדי ובטיפולי הריון.
העניקו לגוף שלכם מתנה - מגיע לו.
הטיפול יתבצע בקליניקה בתל אביב או בפרדס חנה וייארך כשעה.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 350 נשיקה מעמרי ויוסי
אין דבר שיוסי ועמרי, חזירוני החופש הראשונים, אוהבים יותר מלחלק נשיקות.
אתם מוזמנים להגיע ולקבל אחת!
20 תומכים מתוך 20
מינימום 350 נשיקה מעמרי ויוסי
אין דבר שיוסי ועמרי, חזירוני החופש הראשונים, אוהבים יותר מלחלק נשיקות.
אתם מוזמנים להגיע ולקבל אחת!
10 תומכים מתוך 10
מינימום 390 "אור אדיר. אוכל אהבה❤" - ארוחה הודית ל-6
ארוחה מחומרי גלם טריים ללא חומרים משמרים
הארוחה טבעונית וכוללת :
-מנה ראשונה
-4 סוגי תבשילים
-אורז
-קינוח
משלוחים באזור לב השרון עמק חפר והסביבה או באיסוף עצמי משער אפרים
1 תומכים מתוך 1
מינימום 390 "אור אדיר. אוכל אהבה❤" - ארוחה הודית ל-6
ארוחה מחומרי גלם טריים ללא חומרים משמרים
הארוחה טבעונית וכוללת :
-מנה ראשונה
-4 סוגי תבשילים
-אורז
-קינוח
משלוחים באזור לב השרון עמק חפר והסביבה או איסוף עצמי משער אפרים.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 400 מארז מוצרים מפנק מבית וגה
חבילת מוצרים:
צהובה טבעונית 2 יח׳
גבינת שמנת 2 יח׳
חביתה טבעונית
נוץ׳ שמרים תזונתיים
מלח הודי שחור
מיונז
מיונז פסטו
מיונז צ׳יפוטלה
רוטב אלף האיים
רוטב ויניגרט חרדל ודבש
רוטב מיסו ג׳ינג׳ר
פרמזן
שוקולד ויגו 160 גרם
3 תומכים מתוך 3
מינימום 400 מלקטים עם הברקוביצ'ים- סיור משפחתי
כמעט כל שבת אתם משתדלים לצאת עם הילדים מהבית כדי שהם לא יריבו ואתם לא תטפסו על הקירות? רוצים שהם יכירו את הארץ? ייהנו וישחקו בטבע? בסיור המשפחתי (בתוך קבוצה של עד כ-20 משתתפים) תקבלו סיור מודרך להיכרות עם הצמחים מקרוב, ערכת ליקוט, סדנת בישול שמלמדת איך עובדים עם צמחי הבר כחומר גלם במטבח, וארוחת צהרים אורגנית טבעונית עשירה בת 10 מנות.
*עד 5 ילדים במשפחה
5 תומכים מתוך 5
מינימום 400 האכלה בבקבוק
כל התינוקות בחווה מקבלים בקבוקים 3 או 4 פעמים ביום, זאת ההזדמנות שלך להעניק להם רגע של אושר ממש פה בחווה.
15 תומכים מתוך 15
מינימום 420 "למוריה קינוחי אור" - סדנת יסודות
קינוחי אור הם פסגת הקולינריה של עולם הקינוחים. הם אינם מכילים סוכרים מעובדים, מוצרים מן החי וגלוטן. עשויים מחומרי הגלם האיכותיים והטריים ביותר הקיימים. נלמד להכין עוגה, קינוחים, שוקולד ועוד, בעיבוד מינימלי וללא אפייה או תהליכי חימום, וזאת על מנת לשמור על הערכים התזונתיים הגבוהים של חומרי הגלם ועל טעמם הטבעי העשיר.
בסוף הסדנה תקבלו חוברת עם המתכונים.
*מועדי הסדנא, תמונות ופירוט מופיעים באתר
1 תומכים מתוך 1
מינימום 480 קורס גבינות אינטרנטי מקיף ומרתק בהנחיית נעה שלו
שיעורי וידאו מרתקים, סוחפים ועשירים בידע פרקטי, כלים ומיומנויות שיאפשרו לך להכין
גבינות טבעוניות מדהימות ותחליפי חלב משגעים בקלות ובמהירות!
*חיסכון של אלפי שקלים בשנה על תחליפי חלב קנויים בטעמים בינוניים
*ידע תזונתי קולינרי חדשני בינלאומי
*סוף לגעגועים! יוגורט, קוטג’, גבינה צהובה, גבינות קשות, גבינה לבנה, חמאה, שמנת, רוקפור, פרמזן ועוד… (ללא טיפת חלב!)
יחזרו לככב בתפריט.

4 תומכים מתוך 4
מינימום 540 "הרפתקאות השולחן העגול" - אצל השף הראל זכאים
ארוחה זוגית אצל השף המוכר והמוכשר, הראל זכאים, המארח על גג ביתו בת"א לארוחות מיוחדות ומפנקות. הזדמנות לחוויה גסטרונומית מיוחדת במינה.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 550 טיפול יופי לבובה הפרה
אין דבר שבובה הפרה יותר אוהבת מטיפול יופי. מידי יום אנחנו מברישים אותה תוך כשהיא מתענגת על כל רגע ומאושרת.
בובה תשמח שתגיעו במיוחד על מנת לפנק אותה.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 600 יום צילום בחווה
אין כמו לחבק ולשחק עם דיירי החופש, והכי כייף? כשיש צלם מקצועי שמתעד אותך. נשמח להעניק לך שעה של צילומים מקצועיים בחווה עם הדיירים המאושרים, מזכרת שתמיד תוכל לקחת איתך.
10 תומכים מתוך 10
מינימום 600 לילה זוגי בצימר מפנק בעין גדי
בואו ליהנות מקסם המדבר, בצימר יפהפה המשקיף לים המלח ולהר צרויה.
המימוש יהיה בלילות של חמישי או שישי (ללא ארוחת בוקר).
בתיאום מראש.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 700 ציור יפהפה מקורי של רות הורם
עבודה מקורית של רות הורם, ציירת ופסלת כלת פרס ירושלים למפעל חיים באמנות. ציור שובה ועדין, טכניקה מעורבת על נייר.
מתעניינים מוזמנים לפנות לעמוד הפייסבוק של חוות החופש לקבל תמונה של הציור.
איסוף: ת"א
1 תומכים מתוך 1
מינימום 700 איפור כלה ע"י זוכת פרס אופיר לאיפור
שירי שמשה, זוכת פרס אופיר 2017, בעלת ותק של למעלה מ13 שנה באיפור כלות, אירועים ובענף הקולנוע והטלוויזיה, תגיע לביתך או למלון בו תשהי ביום כלולותייך ותאפר אותך. שירי מקפידה לרכוש מוצרי איפור איכותיים אשר לא נוסו על בע"ח.
(עלות האיפור לא דרך הקמפיין היא 1000 ש"ח)
תקף לאיזור לב השרון, נתניה ועמק חפר. למימוש עד 31/12/2017.
- המחיר אינו כולל נסיעות
1 תומכים מתוך 1
מינימום 700 סדנת בישול טבעוני זוגית
אורטל גרינייר - The Fruit Fairy מעבירה סדנאות בישול בהן לא תצליחו להפסיק לטעום! הסדנאות מועברות בביתה שבנשר במשך 4-5 שעות ומזמינות אתכם להתנסות ולגלות את נפלאות המטבח הטבעוני.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 950 ייעוץ קליני + ליווי תזונתי מרחוק של אלירן דה מאיו
לאלו המחפשים מענה מעמיק, עקבי ומשמעותי למצבם הבריאותי, אני כאן בשבילכם ולעזרתכם. שיטת הטיפול שלי מבוססת על המשכיות והתמדה בהרגלי החיים, התזונה והבחירות לבריאות, החלמה ושמחה לחיים. אני מזמין אותך לקבל תכנית מותאמת אישית המתמקדת בהשגת מטרותיך הרפואיות, הרגשיות והרוחניות".
פגישת ייעוץ ראשוני + ליווי לחודש. (מחיר מלא 1500 ש"ח)
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1250 ניצול על שם הד סטארט
ניצול עתידי אחד ב"חוות החופש"
ייקרא הד סטארט ויזכיר לכולנו איך כל זה קרה... תתחילו לחשוב על שם חיבה!
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1500 הרישום המקורי של ברוך הכבש השרמנטי
רישום בעיפרון ועט על שמינית גיליון של ברוך, כובש הלבבות, דייר החווה, שיצרה אורית נהרי. האיור הנל מופיע בקולקצית החולצות של חוות החופש.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1500 ציור אקריליק בהתאמה אישית
מתי יצא לכם לקבל את ציור חלומותיכם?
אולי ציור של בעל החיים שחי לצידכם?
אורן שריג באה להגשים לכם את החלום.
בתשורה זו תקבלו ציור קנבס בהתאמה אישית ועל פי טעמו האישי של הרוכש.
הציור יהיה בגודל קטן / בינוני / גדול עד גודל של 100*120.
*אופציה של עד חודשיים מרגע סיום הקמפיין לסיים את הציור.
*מתעניינים מוזמנים לפנות לעמוד הפייסבוק של חוות החופש.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1500 צילומי סטילס תדמיתיים לבית עסק
צילום סטילס תדמיתי בבית העסק (באזור המרכז, הצילומים בבית העסק, עד שעתיים).
מצלמים תמונות של העסק, של בעל העסק, העובדים וגם קצת אווירה. תקבלו את חומרי הגלם במקום, ו- 20 תמונות נבחרות לאחר עריכה ברזולוציה גבוהה, וגם ברזולוציה שמתאימה לשליחה במייל, פייסבוק, ווטסאפ.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1600 2 לילות באוהל מונגולי ממוזג במתחם "רוגעלך"
ביישוב קלע (מצוק עורבים) בצפון רמת הגולן עם נוף מרהיב הצופה לעמק החולה, רכס הרי נפתלי והר חרמון עומדים שני אוהלים מונגולים (יורטה/ יורט) ממוזגים ומבודדים הבנויים על רצפת גלריה מעץ. קלאסי לחופשה משפחתית מורחבת, מפגשי חברים, סדנאות ועוד…
האירוח כולל מזרונים, שמיכות ומצעים, אך לא מגבות. המטבח מאובזר לגמרי, כולל מקרר ואמצעי בישול. יש אפשרות לקניית עץ למדורה וסיר פוייקה במחיר עלות.
*אפשר להביא כלבים במידה ומחוסנים ובתיאום מראש. עד 6 אנשים.
אפשר להתעדכן בפרטים באתר rogalach.net
1 תומכים מתוך 1
מינימום 10500 מברשת HAPPY COW לפינוק הפרות בייבוא מיוחד מאירופה
אוהבים שמגרדים לכם בגב? גם הפרות אוהבות! מכונת ההברשה הגאונית מבית "HAPPY COW" מאפשרת לפרות להתפנק מתי שבא להן.
לאחר ההתקנה, נזמין את התומך אלינו לצפות בבובה, מעייני, עדן וגלי נהנים מהמברשת המפנקת.
1 תומכים מתוך 1