EN HE

"רצים וזוכרים..."

הפרויקט של
ירון יחזקאל


המירוץ ה-4 לזכרו של סמל נדב ריימונד ז"ל

חברים יקרים, אנו שמחים ונרגשים להזמינכם למירוץ ה-4 לזכרו של יקירנו, נדב ריימונד ז"ל. המירוץ האופטימי, השמח, העשיר והמקצועי צריך את תמיכתכם גם הפעם !

אנו נרוץ בדרכיו של נדב בשתי אופנים:

 הראשון, מסלולי השטח בהם התאמן לצבא והשני הוא על פי ערכיו 

המובילים - אהבה, נתינה ובעיקר שמחה ♥על המירוץ:

במהלך מבצע צוק איתן, ביום שני ה-28/7/2014 חדרו מחבלים לשטח ישראל באזור הקיבוץ נחל עוז והרגו חמישה לוחמים מקורס המכים. נדב היה אחד מהם.

המירוץ לזכרו של נדב התחיל כיוזמה של "החברים של נדב" שזהו גם השם של צוות המירוץ ( גם שם הקבוצה בפייסבוק - החברים של נדב ♥ ).

  • המירוץ הראשון לזכרו של נדב התקיים בתאריך ה-22/5/15 בשדמות דבורה בגליל התחתון ומנה כ-750 משתתפים.
  • המירוץ השני לזכרו של נדב התקיים בתאריך ה-15/4/16 בשדמות דבורה בגליל התחתון ומנה כ-1100 משתתפים. היה אירוע אופטימי, גדול ושמח.
  • המירוץ השלישי לזכרו של נדב התקיים בתאריך ה-07/04/17 בשדמות דבורה בגליל התחתון ומנה כ-1300 משתתפים. 
מטרת המירוץ היא בראש ובראשונה להנציח את חברינו היקר נדב. המירוץ הינו מירוץ אופטימי, עשיר וללא עלות השתתפות בדיוק כמו שנדב היה רוצה שיהיה, הדרך שנדב השריש בקרב חבריו וסובביו מדריכה אותנו והיא בעצם לב ליבה של המירוץ הזה.  המשתתפים מקבלים חולצות, מחזיקי מפתחות וצמידים. לאחר הריצה הרצים מתפנקים בשולחן עשיר של מוזלי, חטיפי אנרגיה, פירות ושתיה.

בסוף המירוץ, בטקס החגיגי מידי שנה עולים אמנים לשיר לכבודו של נדב. במירוצים הקודמים חלקו איתנו את הכבוד - אלון עדר, נתן גושן, התקווה 6, ברי סחרוף, קוקי לבנה, יהל דורון (מהצמד גיא ויהל ), ודני רובס.

הכל בשביל נדב.
קצת על נדב ריימונד ז"ל: 

נדב נולד ביקנעם בתאריך 3/10/1994, בן ראשון לאבי ויובל ריימונד. בקיץ 1996 עברה המשפחה למושב מי עמי, שם התמקמה והתרחבה. נוספו למשפחה שני אחים, נועם ויואב. נדב למד בבית הספר היסודי "רעות" ואחר כך המשיך ולמד בחטיבת ביניים "גוונים" שבמועצה אזורית מנשה. בקיץ 2010 עברה המשפחה לגור במושב שדמות דבורה שבגליל תחתון ונדב עבר ללמוד בבית הספר החקלאי "כדורי".

נדב תמיד אהב להיות בחוץ, להסתובב ולבלות עם חברים. הוא אהב טיולים בשטח, בטרקטורון ובג'יפ ולא ויתר על הרפתקאות. נדב אהב לרכב על אופניים ובשנת 2011 היה אלוף הארץ בדאון היל. הוא התאפיין בחיוך כובש ושובה לב, נער מלא חן בקסם שהפיץ אור ושמחת חיים לסביבתו. אהב לתת מעצמו ותמיד יזם פויקה, מסיבות ופעילויות לכל השכבה.

עוד כשהיה קטן, נדב חלם להגיע אל חטיבת הצנחנים - להיות דור שלישי אחרי אביו וסבו ששירתו בחטיבה. בנובמבר 2013 התגייס לצבא, חדור מוטיבציה ורצון לתרום למדינה ולהגן עליה. ביולי 2014 יצא נדב לקורס מפקדים (מ"כים). מבצע צוק איתן פרץ ב 8/7/14 ונדב שהיה בתחילת קורס מ"כים, נשלח יחד עם חבריו לקורס לשטחי הכינוס בגבול עזה. ביום שני 28/7, בעת ששמרו בפילבוקס בנחל עוז, יצאה חוליית מחבלים ממנהרה בשטחי ישראל והחלו חילופי אש בין הכוחות. בקרב הקשה נפלו נדב וארבעה מחבריו. במכתב שכתב טרם נפילתו מותו ביקש נדב מסביבתו "תמשיכו לחיות ולהנות כי מהחיים לא יוצאים בחיים". יהי זכרו ברוך.


אז תמכו בפרוייקט - בחרו באחת מהתשורות, במטרה לייצר אהבה ושמחה.

בהצלחה לנו ועם הרבה מרץ,

 החברים של נדב ♥הפרויקט של

ירון יחזקאל
צור קשר עם היזם
ירון יחזקאל, בן 23 גר בגבעת אבני. אני הייתי חבר של נדב והמירוץ הראשון התחיל בשנת 2014 על ידי יצירת צוות של אנשים איכותיים אשר לוקחים על עצמם את מפעל ההנצחה לנדב שעיקרו הוא המירוץ השנתי שמתקיים באזור חודש אפריל.
7,570
מתוך 35,000 ₪
22%
מומן
44
ימים שנותרו
47
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?