EN HE

המלתחה הצפה- לשחות בעירום

הפרויקט של
גיא ברנע

שלום חברים,

שמי גיא ברנע, ייצגתי את ישראל ב-4 אולימפיאדות בשחייה, ועכשיו אני מזמין אתכם לקחת חלק במיזם ראשון מסוגו בעולם שמטרתו פשוטה: לאפשר לכל אחד ליהנות משחייה חופשית ובטוחה בעירום מבלי לחשוף את עצמו בפני רוחצים אחרים. נשמע בלתי אפשרי? צפו בסרטון כדי לראות איך זה עובד:)

כולנו יודעים כמה כיף לשחות בעירום. כשחיין מקצועי שייצג את ישראל באולימפיאדה ומבלה כל יום בשחייה, אני יודע כמה זה משחרר לשחות בים הפתוח בעירום מלא. הבעיה היא שלא פשוט לעשות זאת בחופים הרגילים כשאתה מוקף ברוחצים רבים אחרים. לחשוף את עצמך בעירום זה לא רק לא חוקי, אלא גם מביך למי שלא מעוניין לחשוף את איבריו האינטימיים בציבור. 

לכן המצאנו את מיזם המלתחה הצפה. מדובר בשירות חדשני, ומאוד פשוט. כשתיכנסו למים, יחכה לכם המתלה שלנו לא הרחק מהחוף. כשתגיעו אליו, קו המים כבר יגיע למותניכם, תוכלו להתפשט ללא חשש ומנהל/ת המלתחה ישמור על בגד הים עבורכם. בסוף השחייה המשחררת תקבלו את בגד הים האהוב שלכם חזרה, על מנת שתוכלו לחזור לחוף בדיוק כמו שנכנסתם אליו, ללא מבטים נוקבים.

הצטרפו אלינו כדי להוציא את ישראל לשחייה בעירום באוקטובר הקרוב! עד כה ייצרנו מתלה אחד, וניסינו אותו בחוף עג'מי ביפו - וכפי שניתן לראות בסרטון התוצאות היו מרשימות. כעת אנחנו רוצים להביא את בשורת השחייה בעירום לישראל כולה.
התמיכה שלכם בפרויקט תאפשר לנו לצאת למסע של חודש שלם בין חופי ישראל - בו נאפשר לכל איש, אישה, זקן וטף להשתמש בשירותי המלתחה הצפה בחינם, וליהנות מהים כפי שהטבע התכוון: ללא בגדים!

התמיכה שנגייס תשמש אותנו ליצירת מתלים נוספים, שישמרו על בגדי הים שלכם בטוחים, ותפעולם. אנחנו כמובן נדאג לעדכן בלו"ז התאריכים והחופים ברשתות החברתיות דרך עמוד הפייסבוק של Weekends At, כך שכל אחד יוכל לדעת מתי נגיע לאיזור מגוריו :) רק בזכות תמיכתכם נוכל להוציא את המלתחה הצפה לפועל!

קצת עליי ועל Weekends At

שמי גיא ברנע. אני בן 30 ומאז שאני זוכר את עצמי אני שוחה. את כל חיי הבוגרים הקדשתי לאהבה הגדולה הזאת - השחייה, ואפילו ייצגתי את ישראל באולימפיאדה. 

המלתחה הצפה נולדה במסגרת weekends at, מותג בגדי ים לגברים שהקמתי עם המעצבים המוכשרים רון נדל ודב אדר. אבל בשלב כלשהו הבנו שלא משנה כמה מדהים בגד הים שלך, עדיין אין חופשי יותר, טבעי יותר ומשחרר יותר מלשחות בעירום מלא. כך נולד הרעיון למלתחה הצפה.

הנה אנחנו לבושים לשם שינוי: דב אדר, גיא ברנע ורון נדל

חשוב לי להדגיש: המטרה של המיזם היא לא לעשות כסף, אלא לאפשר לאנשים להתנסות בחוויה המשחררת והכי טבעית שיש. במידה ואהבתם את הרעיון ואת היוזמה, אשמח אם תתמכו בה, אולי גם אוכל להודות לכם פנים אל פנים, כשאעביר לכם שיעור שחייה מקצועי.

תודה רבה על הקריאה  :)

גיא ברנעהפרויקט של

גיא ברנע
צור קשר עם היזם
היי, שמי גיא ברנע, אני בן 30 ממושב עומר ואני שחיין ישראלי. זכיתי בשתי מדליות ארד באליפויות העולם בבודפשט ודברצן. בשנת 2017 הקמתי עם שותפיי, המעצבים רון נדל ודב אדר את מותג בגדי הים לגברים Weekends At.
2,620
מתוך 70,000 ₪
4%
מומן
12
ימים שנותרו
20
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 30 גלוית תודה אישית במייל
גלויה מעוצבת עם הקדשה אישית תישלח אליכם למייל – כאות תודה על עזרתכם בהפשטת עם ישראל! מומלץ לצרף לקורות החיים.
0 תומכים
מינימום 50 הזמנה למסיבת חוף בהשקת המתלה הצף הראשון
מסיבת החוף תערך במרכז הארץ (לוקיישן ותאריך טרם נקבעו סופית) עם מוזיקה, דרינקים וכמובן שחייה בעירום.
16 תומכים
מינימום 100 קולב בגדי ים על שימך במלתחה הצפה
על אחד הקולבים במלתחה הצפה שלנו, אשר תטייל ברחבי הארץ, יתנוסס שמך בגאון – כתומך הנדיב שאיפשר לכל הדבר הקסום הזה לקרות.
3 תומכים
מינימום 250 בגד ים של Weekends at בשווי 85$ לבחירתך
את בגד הים תקבל במשלוח עד אליך :)
לצפייה בבגדי הים: https://weekendsat.com/
* הדגמים השונים בכפוף לזמינות המלאי
4 תומכים
מינימום 400 שני בגדי ים של Weekends at בשווי 85$ כ"א לבחירתך
לצפייה בבגדי הים: https://weekendsat.com/
את בגדי הים תקבל במשלוח עד אליך :)
* הדגמים השונים בכפוף לזמינות המלאי
1 תומכים
מינימום 500 שיעור שחייה פרטי עם גיא ברנע
השיעור בהדרכת השחיין האולימפי יתקיים בתל אביב
0 תומכים
מינימום 1500 המלתחה הצפה באה אליך: אתה בוחר את החוף
אתה תקבע היכן תוצב המלתחה הצפה בסוף שבוע אחד (בכפוף לתנאי השטח) ותקבל את כל התשורות הקודמות!
0 תומכים
מינימום 10000 הזמנה למסיבה פרטית על יאכטה + כל התשורות הקודמות
נצא לשיט אקסקלוסיבי ממרכז הארץ עם גיא ברנע בתפקיד רב החובל, דרינקים והרבה אנשים ואנשות יפים – כשאת/ה אורח הכבוד! תאריך המסיבה ייקבע בהמשך.
0 תומכים