EN HE

המחזמר ״דוד״ חוגג 25 שנה

הפרויקט של
יוצרים הפקות

בן ישי חי! - ערב מחווה חד פעמי למחזמר ״דוד״ 

זה באמת קורה! והפעם באמת, על פי בקשת הקהל…

בפעם הראשונה מאז 1992, תהיה לכולנו הזדמנות להיפגש שוב. השכנים של צ׳יץ׳ (שני הקאסטים שהעלו את דוד) והמעריצים שהיו אז תלמידי בית-ספר, וגם כמה הורים וחברים שהיו מעריצים בעצמם :)

כולכם מוזמנים לקחת איתנו חלק בהפקת אירוע חד פעמי ומרגש שייקח אותנו אחורה בזמן לשנות התשעים בהם ניתן היה לראות שוב ושוב את המחזמר ״דוד״.

בערב המחווה למחזמר ישוחזרו מיטב הקטעים מן המחזמר בהשתתפות בוגרי הלהקה ובשיתוף להקת השכנים של צ׳יץ׳ הנוכחית. יוקרנו קטעים מן ההצגה ומאחורי הקלעים וכמובן קבלת פנים בפואייה לאחר ההצגה כמו פעם

בנוסף לכך, קלטת פס-הקול המקורי הודפסה אז בכמות מוגבלת ומשאזלה הפכה למבוקשת ונדירה, אנו מזמינים אתכם להשתתף בהוצאת מהדורה מיוחדת וחד פעמית (שלא תגיע לחנויות) של פס הקול המקורי + הקלטות נוספות מן המחזמר וחוברת מילות השירים. כמו שהקלטת הפכה לפריט אספנים, כך מן הסתם יהיה גורלו של מארז מזכרת זה, שיודפס גם הוא בכמות מוגבלת אך ורק לתומכי הפרוייקט.

אירוע המחווה יתקיים בסוף החורף באזור תל אביב. על התאריך המדוייק נודיע בכל האמצעים בהמשך. ההזמנות והמארזים יחכו על שמכם בעמדת קבלת הפנים. לאלו מכם אשר יבחרו לקבל את מארז הדיסק בלבד, נשמח לשלוח לכתובת שתצרפו (בתוספת דמי משלוח).

* משתתפי המחזמר ״דוד״ בשנים 1992-1997 יקבלו כל אחד במתנה הזמנה ואת מארז פס-הקול.


את פרוייקט ערב המחווה למחזמר ״דוד״ מפיקה חברת ״יוצרים הפקות״ בבעלות ירון כפכפי ולימור רוז. 

מטרתנו בהקמת החברה היתה להנגיש את אמנויות הבמה בתחום השירה, המשחק והמחול לקהל בכל רחבי הארץ. בפרוייקט זה התגייסנו לטובת חגיגות ה 25 שנה לדוד, על מנת לתת מענה לקהל רב אשר מאז שנות התשעים לא היתה לו אפשרות לחזור אל ״פס-קול ילדותו״ ואל חוויות נעוריו. בעזרת פרוייקט הד סטארט זה אנו מקווים להעלות עבור קהל המחזמר מופע מחווה מרגש וחד פעמי שיעשה לכולכם שמח. 

נשמח לקבל את תמיכתכם בכל דרך. כאמור, רק אם נגיע לסכום היעד נוכל לקיים את האירוע - לכן נשמח לשמוע הערות והצעות נוספות. ניפרד בברכת ״בן-ישי חי!״, ובתקווה שנתראה בקרוב :)


מזכרות המחזמר ״דוד״

כרגע ניתן לרכוש בהזמנה מראש, מארז 2 CD: פס קול המחזמר + דיסק נוסף של הקלטות מיוחדות + חוברת המילים. בהמשך ניתן יהיה להזמין גם חולצת דוד, את פוסטר המחזמר. בהתאם לדרישת הקהל גם אלבום מהודר הכולל את סיפור הלהקה, תמונות, קטעי עיתונים, ראיונות, זכרונות, ודיוידי של קטעים מן המחזמר המקורי. 
התמונות להמחשה בלבד - יתכנו שינויים במראה המוצרים.


בסרטון המצורף קטעים מתוך המחזמר הכוללים גם חלק מהופעות הטלויזיה של חברי להקת השכנים של צ׳יץ, נועה תשבי, יעל בר-זוהר ועוד...
הפרויקט של

יוצרים הפקות
צור קשר עם היזם
חברת ״יוצרים הפקות״ בבעלות ירון כפכפי ולימור רוז. שמנו לעצמנו למטרה להנגיש את אמנויות הבמה בתחום השירה, המשחק והמחול לקהל בכל הארץ.
34,745
מתוך 110,000 ₪
32%
מומן
35
ימים שנותרו
139
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 100 מארז אספנים - CD כפול וחוברת
מארז CD כפול: פס-קול המחזמר + דיסק נוסף עם הקלטות נוספות + חוברת מילות השירים. המארזים ינתנו לתומכים בקבלת הפנים לאירוע. (המעוניינים במשלוח מיוחד יוסיפו דמי משלוח)
25 תומכים
מינימום 100 כרטיס יחיד לערב המחווה ל״דוד״
ערב מחווה חד פעמי בהשתתפות בוגרי להקת השכנים של צ׳יץ׳ - ולהקת השכנים של צ׳יץ׳ הנוכחית. אנו מזמינים אתכם לקחת חלק בפגישת איחוד מרגשת וחד-פעמית של משתתפי המחזמר והמעריצים.
האירוע יתקיים בסוף החורף, על התאריך המדוייק נודיע בכל האמצעים בהמשך. ההזמנות יחכו על שמכם בעמדת הכניסה.
70 תומכים
מינימום 270 החבילה של דוד לזוג
הזמנה זוגית למחזמר + מארז הדיסקים של פס הקול והקלטות נוספות.
האירוע יתקיים בסוף החורף, על התאריך המדוייק נודיע בכל האמצעים בהמשך. ההזמנות והמארזים יחכו על שמכם בעמדת הכניסה.
60 תומכים
מינימום 360 החבילה של דוד לשלישיה
שלושה כרטיסים לאירוע + מארז דיסקים של פס הקול והקלטות נוספות + חוברת המילים.
האירוע יתקיים בסוף החורף, על התאריך המדוייק נודיע בכל האמצעים בהמשך. ההזמנות יחכו על שמכם בעמדת הכניסה. המארז ינתן לתומכים בקבלת הפנים לאירוע. (המעוניינים במשלוח מיוחד יוסיפו דמי משלוח)
10 תומכים
מינימום 450 החבילה של דוד לארבעה
ארבעה כרטיסים לאירוע + מארז דיסקים של פס הקול והקלטות נוספות + חוברת המילים.
האירוע יתקיים בסוף החורף, על התאריך המדוייק נודיע בכל האמצעים בהמשך. ההזמנות יחכו על שמכם בעמדת הכניסה. המארז ינתן לתומכים בקבלת הפנים לאירוע. (המעונינים במשלוח מיוחד יוסיפו דמי משלוח)
12 תומכים
מינימום 2500 חבילת התומכים של דוד
10 כרטיסים לאירוע המחווה, 10 מארזי דיסקים של פס הקול והקלטות נוספות + חוברת המילים. וקרדיט על שמכם בחוברת המצורפת. האירוע יתקיים בסוף החורף, על התאריך המדוייק נודיע בכל האמצעים בהמשך. ההזמנות יחכו על שמכם בעמדת הכניסה. המארזים ינתנו לתומכים בקבלת הפנים לאירוע. (המעוניינים במשלוח מיוחד יוסיפו דמי משלוח)
0 תומכים
מינימום 15000 חבילת המפיק - פרס ״צינור דוד״
קרדיט של מפיק/ה שותף/פה באירוע. עשר הזמנות VIP ובנוסף עשרה מארזי דיסקים של פס הקול והקלטות נוספות + חוברת המילים. הכל בהקדשה אישית. בנוסף - כל פריט מזכרת נוסף שיופק בעתיד יוענק בהקדשה אישית. כאחד/אחת ממפיקי הפרוייקט אתם תהיו איתנו בקשר ישיר, ותקבלו את כל המוצרים הנלווים באופן אישי ולפני כולם.
0 תומכים