EN HE

אולפן הקלטות קהילתי בנגב

הפרויקט של
יושי גרימן

אני מזמין אותך להיות חלק בהקמת אולפן הקלטות קהילתי ע"ש בועז גרימן בו כל אומן יוכל להקליט את חומריו במחירי עלות!

הרעיון בהקמת אולפן הקלטות שישמש כארכיון יוצרים נוצר מתוך הצער כי יצירותיו של בועז שהם חלק חיי מתוכו לא הוקלטו מעולם בצורה המאפשרת להפיץ את כישוריו. מתוך סיפורו של בועז ניתן ללמוד כי יש הרבה יוצרים נוספים החיים בינינו ויצירותיהם לא קיבלו תשומת לב ראויה ולרוב נשארות במגירה.

אולפן ההקלטות המקצועי יופעל ע"י בוגרי מסלול סאונד במכללת ספיר ויצויד בציוד איכותי שבזכותו נוכל להגיע לתוצאות הקלטה המאפשרות השמעה ציבורית של תוצרי האולפן (ברדיו יוטיוב ומדיות אחרות) והפצה של מיטב הכשרונות והיוצרים המגיעים מהאזור. האולפן ישמש גם את הקונסרבטוריון להקלטת ההרכבים ותלמידים מצטיינים נוספים ע"מ לאפשר להם להשתפר באמצעות כלי זה ולשמור את ההקלטות בארכיון.

קונסרבטוריון שער הנגב העובד תחת מתנ"ס שער הנגב הסכים להקצות לפרויקט 2 חדרים צמודים שיקיימו את חדר הבקרה וחדר ההקלטה ומחוץ לו יהיה פטיו מרווח להמתנה כמקובל באולפני הקלטה מקצועיים. 

משפחת גרימן מזמינה אותך להיות חלק ממפעל הנצחה קהילתי ומיוחד שבו לכל אומן תהיה גישה להקלטת חומריו. ייתכן כי אם הייתה אפשרות כזאת בימי חייו ופועלו של בנינו חלקים גדולים יותר מיצירותיו היו ממשיכות איתנו היום.

קצת על בועז:

בועז גרימן בן קיבוץ ניר עם התגלה כמוסיקאי מחונן עוד בגיל צעיר מאוד, התפתח וגדל באולפן למוסיקה שער הנגב והצטיין בבחינת הרסיטל ובמגמת המוסיקה. לאחר הבנה עמוקה כי זה המקצוע בו רוצה לעסוק בחייו החליט ללכת וללמוד קומפוזיציה באקדמיה למוסיקה בירושלים. חלום חייו היה להיות מורה למוסיקה ומלחין וכשסיים את הלימודים באקדמיה חזר לשער הנגב בתור מורה לפסנתר באולפן למוסיקה ומלווה פסנתר באולפן למחול כשביניים אסף יצירות רבות שהלחין בכוונה להקליט אותם יום אחד. לצערנו הרב סיפורו נגדע בגיל צעיר מאוד , בגיל 31 נסע עם אימו באזור המועצה וכשהגיע לצומת ברור חיל נגדעו חייהם בתאונת דרכים נוראה. מאז מותו משמשת משפחת גרימן כמשפחה מאמצת לקונסרבטוריון שער הנגב כי כאן היה ביתו השני של בועז.

תמיכתכם תביא להגשמת הפרויקט, ארכיון יוצרים שיוביל יוצרים רבים לצאת מהמגירה אל האור!

משפחת גרימן וקונסרבטוריון שער הנגבהפרויקט של

יושי גרימן
צור קשר עם היזם
אני יושי גרימן אבא של בועז. בתאריך 30.12.12 קרה למשפחתנו אסון נורא ובני היקר והמוכשר ואמו - אשתי נהרגו בתאונת דרכים קטלנית. את נשמתו של בועז עוד אפשר להחיות ע"י המוסיקה שכתב לאורך השנים. ומאז מותו לקחתי לי כמשימה להנציח את כישרונו המדהים של בועז בכל דרך. כיום אנחנו עולים שלב אחד קדימה בפרויקט ההנצחה שלו ובונים לזכרו אולפן הקלטות קהילתי שיאפשר למלחינים מוכשרים כמו שבועז היה להיות מונצחים לעד בארכיון יוצרים מקומי. תמכו בהגשמת החלום ובתמורה נשיב לכם במתנות מלאות ביצירה ובמוסיקה מדהימה.
74,515
מתוך 70,000 ₪
106%
מומן
0
ימים שנותרו
228
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 מכתב תודה אישי
מכתב תודה אישי בכתב יד המוקיר תודה לתומך ישלח בדואר
63 תומכים
מינימום 100 דיסק מיצירותיו של בועז גרימן
בועז גרימן היה מלחין מבריק בוגר האקדמיה למוסיקה. מיצירותיו נשארו לצערנו רק קלסרים שמחכים לאולפן הקלטות ולנגנים להפריח חיים בקלסרים. בעזרת תמיכתך נקליט את החומרים ונדאג שתהיה הראשון לקבל את האלבום.
116 תומכים
מינימום 200 סיור חוויתי בקונסרבטוריון שער הנגב
בסיור נכיר כלי נגינה שונים ומיוחדים נצפה בשעורים וחזרות הרכבים ואפילו מופע קצרצר של מורים ותלמידים. הסיור מתקיים בקונסרבטוריון שער הנגב הממוקם בתוך מכללת ספיר הסיור מתקיים בקבוצות של עד חמישה אורחים.
32 תומכים
מינימום 300 פעילות התנסות באולפן ההקלטות
פעילות הכרות והתנסות עם ציוד האולפן כולל מזכרת מיוחדת מהמפגש.
הפעילות מתקיימת בקונסרבטוריון שער הנגב הממוקם בתוך מכללת ספיר בקבוצות של עד שלושה משתתפים.
16 תומכים
מינימום 500 הקלטת סינגל
הקלטת שיר ע"י טכנאי הקלטות מנוסה בציוד המועלה שירכש. (עד 6 שעות)
25 תומכים
מינימום 1000 הופעת ג'אז מקצועית במקום לבחירתך
הופעת ג'אז של קבוצת נגנים מוכשרים עם כל הציוד הנלווה באזור הדרום
8 תומכים
מינימום 2000 הופעת ביג בנד שער הנגב
הופעה של הביג בנד הייצוגי של שער הנגב במקום לבחירתך בדרום(דורש הגברה)
3 תומכים
מינימום 5000 הפקת אי.פי
הקלטת מספר שירים לאלבום דמו מקצועי. (עד 70 שעות הקלטה +עריכה מיקס ומאסטרינג)
2 תומכים
מינימום 10000 כתיבה והפקה של שיר מקורי לבקשתך
כתיבה הלחנה הפקה והקלטה של שיר מקורי ע"י מורי הקונסרבטוריון לבקשתך
0 תומכים