EN HE

סיפורי היוגה של ליה

הפרויקט של
Ira Shirel

*English/Russian change language in top corner

תלחץ על קרא עוד

Чтобы прочитать информацию о проекте на русском языке, зайдите в английскийязык и прокрутите страницу вниз

אנטילופה בעולם הדמיון


על מה הפרויקט?

הפרויקט נוצר לזכרה של ליה איסקוב ז״לֹ, שיצרה סיפורי יוגה וחלמה לתת אותם לכמה שיותר ילדים בעולם במטרה לתת את השלווה והאיזון שהסיפורים עצמם נתנו לה. אני רוצה להגשים את חלומה ולהוציא לאור 

״אנטילופה בעולם הדמיון״  

1) ספר

2) דיסק 

3) ואלבום דיגיטל

*באמצעות סיפורי יוגה של ליה ילדים יזכרו שיש להם עולם פנימי עשיר,ילמדו להרפות לחצים,לפוגג פחדים,להירדם בקלות ולהגיע לאיזון*

חלק מהספרים יתרמו למחלקות ילדים בבתי חולים ברחבי הארץ, ואת שאר הספרים אמכור במטרה לתרום את כל ההכנסות מהמכירה. במידה והסכום יעבור את ה100%, ההכנסות יועברו במטרה להמשיך להוציא לאור את הספר והדיסק ברוסית ואנגלית.

הצטרפו אלי וביחד נוכל להוציא את הספר והדיסק לאור!מי זאת ליה?

ליה איסקוב, ממבשרת ציון ,ילדה קטנה ומתוקה, שהמציאה סיפורי יוגה מוזיקליים לילדים. היא יצרה אותם לעצמה יחד איתי בשביל שינה טובה ואיזון. ליה רצתה שהסיפורים יתורגמו לשפות נוספות על מנת לעזור לילדים בכל העולם לישון טוב יותר ולהעניק להם שלווה ובריאות. זה היה החלום שלה שכל כך רצתה לממש. ליה הלכה לעולמה באוגוסט 2016, בהיותה בת 8 שנים בלבד וזאת, לאחר ארבע שנים שבהן התמודדה באופן הראוי להערכה והמעורר השראה גדולה, עם מחלת הלוקמיה.מי אני?

אירה שיראל, מורתה של ליה ליוגה ודמיון מודרך וחברה קרובה של משפחתה. מורה,מרפאה במוסיקה ויוגה, מוסיקאית, בעלת תואר B. Music. מהאקדמיה למוסיקה ע"ש בוכמן מהטה, אוניברסיטת ת"א. מדריכה מוסמכת ליוגה לילדים מטעם מכללת רידמן, ת"א, מתמחה בהוראת מוסיקה ויוגה לילדים מעל 15 שנה בשיטת ד"ר נעה בלאס. אמא אוהבת לדולב,מעין ושלי, מאמינה גדולה בפיות, בעלת סטודיו לתרפיה במוסיקה ויוגה בבת ים.איך נוצרו סיפורי היוגה?

(הסרטון המצורף זה ההקלטה המקורית שנוצרה ברוסית)

לימדתי את ליה להכיר את המרכזים האנרגטיים של הגוף בעזרת דמיון וכלי נגינה. היינו נפגשות במשך שנתיים בסטודיו שלי או בביתה. בחודשיים האחרונים בחייה נפגשנו מידי יום בסקייפ. במפגשים הללו, ליה נהגה לספר לי על אנטילופה, המטיילת בעולם הדמיון. וזאת, בזמן, שאני ניגנתי ושרתי.

לאחר כל מפגש, הייתי מקליטה את הסיפור ואת המוזיקה לפרק, שאורכו כעשר דקות. כך בעצם נולדו 44 סיפורי יוגה לילדים. היה לליה כוח יצירתי רב, והיא שיתפה אותי בכך, שסיפורי היוגה הקלו על כאביה, נתנו לה שלווה, והעניקו לה שינה טובה.

 אינה, אימא של ליה, מספרת: "אחרי כל מפגש בסקייפ, אירה הייתה שולחת לנו את ההקלטה של הסיפור, שהמציאו יחדיו לוואטסאפ. בסיומו של כל סיפור ליה ואני היינו מתחבקות חזק חזק וקרוב קרוב, כשברקע מתנגנים הצלילים הקסומים של הקערות הטיבטיות, הגונגים והקיילני, על ידי אירה באותו הזמן ממש בסטודיו שלה. השילוב הזה בין נגינתה הקסומה של אירה על הכלים השונים ובין הקראתה את הסיפורים, מאוד הרגיע אותנו ונתן לנו כל פעם מחדש את הכוח להעביר עוד יום."אז באיזה שלב אני נמצאת עכשיו?

כיום, אני עובדת על הגשמת משאלתה של ליה באמצעות תרגום הסיפורים מהשפה הרוסית לשפות עברית ואנגלית, ומקליטה את הסיפורים יחד עם המוזיקה באולפן מקצועי. בנוסף, חברתה הטובה של ליה, והבת שלי, שלי שיראל, מאיירת את כל הסיפורים עם ציורים מלאי חן ויופי.
מי זאת ליזה גורדון?

ליזה, בחורה בת 23, שהגיעה מבוסטון כדי לתרגם ולהקליט את סיפורי היוגה לשפה האנגלית, מספרת: "זו היא זכות גדולה להשתתף בפרויקט הזה. בזכות הסיפורים קיבלתי הרבה תובנות ומסרים לחיי האישיים."על מה הסיפורים?

הסיפורים הם על אנטילופה, שחיה בליבו של כל אחד ואחד. במהלך הרפתקאותיה היא פוגשת חברים כמו: הפילון הלבן, הטווס היפה, הנחש קונדליני, הדולפין האגדתי ואחרים. הפרקים השונים עוסקים בחברות, הפגת פחדים וגדילה רוחנית. באמצעות סיפורי יוגה של ליה ילדים יזכרו שיש להם עולם פנימי עשיר,ילמדו להרפות לחצים,לפוגג פחדים,להירדם בקלות ולהגיע לאיזון.

כל ההרפתקאות מתרחשות בצ'אקרות, מרכזי האנרגיה בגוף. מי שקורא ומקשיב לסיפורים מקבל הרבה תובנות, מכיוון שהסיפורים מתבססים על התורה העתיקה של לאיה יוגה.מה זה לאיה יוגה?

 לאיה יוגה (LAYA YOGA) היא יוגה העוסקת בריכוז מדיטאטיבי בצ'קרות. הצ'קרות משולות לפרחי לוטוס.על פי התורה העתיקה של הלאיה יוגה נהוג להתייחס לצ'קרה כעולם דמיוני עשיר הכולל מס' סמלים: יסוד עולם, צליל וצורה גיאומטרית. צירוף סמלים זה עוזר להתנתק מהחשיבה היומיומית ולהיכנס להרפיה עמוקה. והצלילים, בנוסף לסמלים האחרים, מהווים גשר יעיל להגעה להרפיה מהירה ועמוקה. לדוגמא: בצ'קרת הלב יש אנטילופה , יסוד עולם: אוויר, צבע ירוק וצליל FA.

מי שלומד לאיה יוגה מתנתק מעט מהחשיבה "הרגילה", היומיומית ומצליח להגיע לאיזון.אז איך אתם יכולים לקחת חלק בפרויקט

שלי?

תבחרו תשורה ותמכו בי! היצירה שלי תקבל חיים בזכותכם- התמיכה שלכם זה חלק מהתהליך הנרחב שלי, ואני בטוחה שביחד נגשים את

החלום של ליה! 

ככל שיגדל היקף התרומות ויצטבר לסכום משמעותי ומכובד, נוכל לקדם את הפרוייקט ולתרגם את הסיפורים לשפות נוספות. דבר זה יאפשר הפצת הסיפורים לתפוצה רחבה של ילדים בעולם.

הפרוייקט הינו ללא מטרת רווח!

הוא נעשה בהתנדבות מלאה של חבריה של ליה ובאמצעות נותני שירות מקצועיים (אולפן הקלטות, שירותי דפוס, גרפיקה וכו'), שעבור שירותיהם יש צורך בגיוס הכספים.

כל ההכנסות מהפרוייקט יועברו להוצאת הספר והדיסק ״אנטילופה בעולם הדמיון״, כדי שבעתיד נוכל למכור את הספר ולתרום את הכנסותיו באהבה אך ורק לילדים הזקוקים לבריאות ואיזון.

מוזמנים להיכנס לעמוד שלנו בפייסבוק, כדי להמשיך לעקוב אחרינו פה!

https://www.facebook.com/liyasyoga


הפרויקט של

Ira Shirel
צור קשר עם היזם
אני אירה שיראל, מורה,מרפאה במוסיקה ויוגה, מוסיקאית, בעלת תואר B. Music. מהאקדמיה למוסיקה ע"ש בוכמן מהטה, אוניברסיטת ת"א. מדריכה מוסמכת ליוגה לילדים מטעם מכללת רידמן, ת"א, מתמחה בהוראת מוסיקה ויוגה לילדים מעל 15 שנה בשיטת ד"ר נעה בלאס. אמא אוהבת לדולב,מעין ושלי, מאמינה גדולה בפיות, בעלת סטודיו לתרפיה במוסיקה ויוגה בבת ים
61,362
מתוך 60,000 ₪
102%
מומן
0
ימים שנותרו
480
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 30 קטע מוסיקאלי
קטע מוסיקאלי מתוך סיפורי יוגה של ליה 8 דק
ישלח אליכם למייל
47 תומכים
מינימום 50 מוזיקת מדיטציה
30 דקות של מוזיקת מדיטציה שיצרתי בעצמי, מנוגן עם כל כלי הנגינה האותנטים בסיפור. יישלח אליכם למייל.
88 תומכים
מינימום 50 המדריך הקצר של לאיה יוגה לילדים
מדריך קצר דיגיטלי שמסביר את לאיה יוגה. בצורה חוויתית תובנה עמוקה בעזרת ציורים ושאלות . הציורים מאויירים על ידי שלי שיראל, בת 8. המדריך יישלח אליכם במייל.

ניתן לבחור בין השפות:עברית,אנגלית או רוסית.
22 תומכים
מינימום 50 תודה מכל הלב
מכתב תודה מכל הלב היישר אליכם למייל.
30 תומכים
מינימום 50 תמונה להדפסה
תמונה להדפסה של הצלמת ביאנה ויטקין לבחירה אשר תגיע אליכם למייל באיכות גבוהה להדפסה,לשימוש כרקע לכל מכשיר שהוא.
13 תומכים מתוך 150
מינימום 60 דיסק הג'ונגל
דיסק הג'ונגל - מוזיקה בסגנון אפרו ברזילאי לכל המשפחה, כל שיר במקצב אחר. השירים הם על טבע ובעלי חיים.

לחנים: מירי זומרפלד.
עיבוד מוזיקלי: ז'וקה פרפיניאן ומרק קקון.
12 תומכים
מינימום 70 אלבום דיגטלי
אלבום דיגיטלי של סיפורי יוגה לילדים הכולל 44 פרקים של סיפורים לפני השינה.אתם תקבלו את האלבום למייל.
15 תומכים
מינימום 90 ״אנטילופה בעולם הדמיון״
הספר "אנטילופה מטיילת בעולם הדמיון" סיפורי יוגה לילדים שנכתב ואוייר על ידנו לפי בקשתה של ליה. הוא יגיע אליכם למרכז הדואר הקרוב לפי בקשתכם, דרך דואר ישראל
96 תומכים
מינימום 100 המדריך של לאיה יוגה ומוזיקת מדיטציה
המדריך הקצר של לאיה יוגה,שהוא ספר קצר דיגטלי שמיועד להסברה קצרה שתעמיק את הידע של ילדיכם עם איורים ומוזיקת מדיטציה של כלי הנגינה מהסיפור שתישלח אליכם למייל.
45 תומכים
מינימום 120 ״אנטילופה בעולם הדמיון״ וסימנייה מעוצבת
ספר וסימנייה מעוצבת אישית על ידינו הכוללת ציור מתוך הספר והקדשה אישית בשבילכם-אשר יישלח בדואר ישראל היישר אליכם לסניף
17 תומכים
מינימום 150 ״אנטילופה בעולם הדמיון״ ואלבום דיגיטלי
ספר ואלבום דיגיטלי הכולל את הספר "אנטילופה מטיילת בעולם הדמיון" ואת את האלבום הדיגיטלי שכולל 44 פרקים של סיפורי יוגה לפני השינה, היישר ישלח אליכם בדואר ישראל.
43 תומכים
מינימום 180 ״אנטילופה בעולם הדמיון״ והדיסק
ספר ואלבום דיגיטלי הכולל את הספר "אנטילופה מטיילת בעולם הדמיון" ואת את הדיסק שכולל 44 פרקים של סיפורי יוגה לפני השינה (אפשר להחליף לדיסק און קי בתוספת 5 ש"ח). הספר יישלח אליכם בדואר ישראל.
28 תומכים
מינימום 200 2 "אנטילופה מטיילת בעולם הדמיון" ואלבום דיגטלי
שני ספרים "אנטילופה מטיילת בעולם הדמיון" סיפורי יוגה לילדים שנכתב ואוייר על ידנו לפי בקשתה של ליה (הוא יגיע אליכם למרכז הדואר הקרוב לפי בקשתכם, דרך דואר ישראל) ואלבום דיגטלי שתקבלו את האלבום למייל.
37 תומכים
מינימום 200 שיעור יוגה להורה וילד
שיעור יוגה חוויתי להורה וילד עם מורה מוסמכת ליוגה לילדים מיכל זמיר -עינב.
מתבצע בקיבוץ גניגר.בתיאום מראש!
1 תומכים מתוך 2
מינימום 250 שיעור נגינה אישי בכינור
שיעור אישי אצל האמנית אליזה קרן בסטודיו שלה במבשרת ציון. הישוער יתבצע בתיאום מראש, משך השיעור 45 דקות.
2 תומכים מתוך 3
מינימום 250 שיעור פסנתר אישי
שיעור פסנתר אישי שמתבצע בסטודיו בבת ים.
בתאום מראש עם אירה שיראל.משך השיעור 60 דקות
2 תומכים מתוך 3
מינימום 350 שיעור מדיטציה
שיעור מדיטציה הכולל תרגילי מדיטציה לאיזון,שלווה והגברת שמחת חיים. השיעור מתבצע בסטודיו בבת ים בתיאום מראש, והוא נמשך כשעה.
עם אירה שיראל.
4 תומכים מתוך 10
מינימום 500 מדיטציה בכמה מימדים
מדיטציה בכמה מימדים, מדיטציה המלווה בכינור,פעמוני קסם. משך המדיטציה כ60 דקות. זה מתבצע במשמרת ציון בתיאום מראש.
עם עליזה קרן.
2 תומכים מתוך 3
מינימום 600 סט צילום מלא
סט צילום של שעה וחצי עם הצלמת ביאנה ויטקין,כולל 500 תמונות שיגיעו אליכם תוך זמן של כשבועיים לאחר הצילומים. מתאים לבוק בת/בר מצווה, בוק משפחתי, וכו׳. הבוק צילום מתבצע בתיאום מראש, והמיקום לבקשת התורם.
2 תומכים מתוך 3
מינימום 1000 קונצרט מדיטציה
קונצרט מדיטציה הוא חוויה מיוחדת, במהלכה המנחה תנגן על מגוון כלים אותנטיים ממש לידכם. זה שעה וחצי של הרפיה עמוקה ורוגע. הקונצרט מתבצע בסטודיו של אירה בבת ים ובתיאום מראש.
2 תומכים מתוך 5
מינימום 1000 הקונצרט של מעיין ושלי
מעין ושלי, חברות קרובות של ליה, והבנות של אירה שיראל, ינגנו בצ׳לו ובפאנטום בסטודיו של אירה שיראל בבת ים, נספר לכם על התהליך של כתיבת הספר וההקלטות, ניתן לכם עותק מתנה של הספר והדיסק
יתבצע בתיאום מראש.
משך הקונצרט 60 דקות
0 תומכים מתוך 3
מינימום 2500 קונצרט בהרכב מלא
נגיע אליכם עד לסלון, וננגן שירים בכינור, פסנתר, צ׳לו ופאנטם. נספר לכם על התהליך של כתיבת הספר וההקלטות, ניתן לכם עותק מתנה של הספר והדיסק, בין היצירות ננגן שיר שנכתב במיוחד לזכרה של ליה. בתיאום מראש. משך הקונצרט 60 דקות.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 50 שמן זית טהור
בקבוק שמן זית טהור מזיתים שמלוקטים ממקומות שונים ברחבי הארץ
כל בקבוק בגודל של 750cc . הזתים נקטפים בעבודה ידנית ללא כלים מיכניים ונמסקים לשמן בבית בד בכפר קרע
איסוף עצמי מכפר הס או מפתח תקווה
3 תומכים מתוך 3
מינימום 150 שיעור מדיטציה קבוצתית
שיעור מדיטציה עם אורנה קראוזנר המעבירה שיעורים לפי שיטת נעה בלאס.
קבוצה בין 4 עד 6 אנשים.
בתיאום מראש ובסלון שלכם.
60 דקות.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 250 שיעור נגינה אישי בפאנטם
שיעור אישי אצל האמן דן שכטר, אצלו בסטודיו ברחובות. השיעור יתבצע בתיאום מראש.משך השיעור יתבצע 45 דקות.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 250 שיעור פסנתר אישי
שיעור פסנתר אישי שמתבצע בסטודיו בבת ים, בתיאום מראש עם אירה. משך השיעור 60 דקות.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 300 שיעור ווקאל יוגה
שיעור ווקאל יוגה עם אומנית תדרי קול ומפתחת שיטת ווקאל יוגה.
השיעור יתקיים בסטודיו של אביגיל במושב מגשימים.
משך השיעור 60 דקות.
עם אביביל אמסטר.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 500 עיסוי מפנק בליווי מוזיקה מדיטטבית
עיסוי מפנק אצל המרפא אלכס בקרמן בליווי מוזיקה מדיטטבית. העיסוי במבשרת ציון, ונעשה בתיאום מראש.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 700 השתלמות מקצועית בלאיה יוגה
השתלמות מלאה בלאיה יוגה, למידה מעמיקה של היוגה ואיך לעבוד עם ילדים בנטיב יוגה זה. ההשתלמות בסטודיו בבת ים.ההגעה עצמית ובתיאום מראש. משך ההשתלמות שעתיים וחצי
עם אירה שיראל
2 תומכים מתוך 2