EN HE

המספר הבא

הפרויקט של
שגיב מילר

אנחנו מזמינים אתכם לקחת חלק בהפקה עצמאית ליצירת פרק הפיילוט הראשון לסדרת הדרמה החברתית שלי - "המספר הבא". בואו נראה לתעשייה את הפוטנציאל.


על הפרויקט

מדובר ברצון ובפוטנציאל גדול בסופו של דבר להפיק את סדרת הדרמה החברתית שלי ״המספר הבא״ במסכי הטלוויזיות.

המרחק בין ההצלחה לפספוס בהצעתי למספר גופים היה כל כך קטן רק בגלל ניסיונותיי ליזום רבדים חדשים בעלילה והפחד מהגופים לקחת סיכון כספי על משהו שהוא לא כמו הנורמה הרגילה. והם אמרו לי משפט שלא אשכח ״זה נשמע טוב מאוד, אבל אנחנו לא בטוחים שאנחנו בטלוויזיה מכירים.״

ומה יותר טוב מהלראות פוטנציאל עצמאי מלבד המילים על דפי התסריטים? שיראו איך הסיפור יכול להיות מוצג על המסך בהשקעה מינימליסטית, ולאיזה מימדים זה יכול להגיע עד למימוש המטרה העילאית.היוולדות הפרויקט 

התקופה של סוף הלימודים והחופש הבאמת גדול עד לצבא, הייתה אחת התקופות הכי מדהימות בחיי. גם חברים חדשים, התנסויות חדשות ולראשונה גם לנסות אלכוהול, ברים ומקומות חדשים, לעבוד בקולנוע ולראות אין סוף סרטים ולהרגיש איך מיום ליום הידיעה מתייצבת בנוגע למה שאני רוצה לעשות בחיים ואיך שבכל רגע ובכל סיטואציה יש לי רצון מטורף ליצור סיפור. לתת לאנשים רגשות שהם צריכים, להלהיב אותם, למתוח אותם, להצחיק, להפחיד. הכל. ובתוך כל זה, גם לדעת את העמדה שלי, הדעה שלי והכוונה שלי בצורה הכי נעימה ומרתקת.

חצי שנה שלא תישכח לעולם. תקופה מטורפת ונדירה. מהרגע של הגיוס לצבא, דברים השתנו לי. חברים השתנו, סיטואציות חדשות והכרה על החברה עוד יותר. כל התקופה של השלוש שנים שירות גרמו לי רק להבין כמה ערך, דמיון ורצונות לדברים יש לי. השלוש שנים האלה גרמו לי להיזכר ולעלות חיוך בחצי שנה הזאת שהייתה לי לפני הגיוס. איזה טירוף, איזה תשוקה לבילויים, חוויות, טיולים ויציאות. ועכשיו הכל חוזר על עצמו, משעמם ולא חדש. אז אמרתי לעצמי שאני הוא היחיד שיכול לחדש ולהמציא עוד ועוד סיפורים. מה שגם גרם לי בזכות הכל לכתוב את הסדרת דרמה הראשונה שלי. סדרה שאני גם מבסס אותה על התקופה של החצי שנה שלי, גם מביע את דעתי בנושאים רבים שנחשפתי אליהם וגם משאיר לעצמי מזכרת מדהימה ומטורפת מהתקופה הזאת. הרצון לכתוב וליצור את זה כסדרה בער בי כמו אש בשדה קוצים.

התהליך הזה גרם לי לישון מלא לילות עם סיפוק מטורף וחיוך על הפנים, גרם לי לפתח את הדמיון שלי, להעריך את עצמי בטירוף, להכיר את עצמי ואת הכישרון והפוטנציאל שבי.

ואחרי השחרור עכשיו, ואחרי החוויה, אמרתי בלב שלם שחלק מהתהליך שלי לבניית החיים, אני רוצה לשתף, להראות ולחלוק עד כמה נושא הסיפור יכול להשפיע על חייכם ותעסוקתייכם.

ומבחינתי לתת, לשתף ולחלוק בין אנשים זה אחד הדברים הכי חיוביים שיש בעולם הזה כדי לקדם אותו ואותנו למקום טוב יותר ונוח יותר.


אז כיום על עצמי,

אני בעל סדרת דרמה חברתית מלאה שמאוגדת באיגוד התסריטאים כבר ובמסע לצאת אל אור המסכים, ועד אז משתבחת לה כמו יין טוב עם הזמן 😉
מתכוון ללמוד תואר בקולנוע וטלוויזיה על דגש התסריטאות. אך עד אז, אני בכיוון שללמוד יותר מסיפורים של אנשים אחרים ולתת גם משלי אליכם, ובנוסף, אני בונה את עצמי, מתכנן לטייל בעולם, לקדם בכל מחיר את הסדרה שלי.
באמת מהרגע שאני זוכר את עצמי שמתי לב שכל פעם שהייתה התרחשות ונוצר סיפור אם זה בסדרה בטלוויזיה או סרט בקולנוע. זה תמיד לקח אותי לשם.
אך הגדולה שלא רק אפשרי להמציא סיפורים דמיוניים ונהדרים, אלא גם סיפורים אישיים לגמרי על בסיס בשרכם ולספק את הרבדים הנכונים לעולם הקולנוע והטלוויזיה וליצור כלים, אפשרויות, פתרונות והתנסויות להון של דברים על עצמכם. ואפשרות לרווח גדול גם של סיפור אישי משובח שיכול לצאת למסך וגם סיפוק, למידה ושיפור עצמי.
קדימה, נצא כולנו אל הדרך ונדחוף אחד את השני קדימה!תקציר כללי על הסדרה:

הסדרה מספרת על סמארטפון מסתורי ומסוכן שביכולותיו להתחזות לכל בן אדם שחי על כדור הארץ, אם זה בקולו או בכתיבתו בהודעות. אותו הסמארטפון נופל לידיהם של שני אנשים, סטודנט לעתיד ואיש ביטחון מבוגר ומסור שאינם מכירים זה את זה. שניהם חוו אכזבות חברתיות קשות וברצונם בזכות המכשיר לשנות את פניי החברה לחברה חיובית. מה שהם לא ציפו שבמהלך הגשמת המטרה הם המערערים את חייהם של כל קרוביהם.


בואו בהמוניכם לעזור לנו לתמוך ולגרום לפרק הפיילוט לצאת שבסופו של דבר יתגלגל למסכי הטלוויזיה ברחבי העולם. רק אתם מסוגלים ליצור את סיפור ההצלחה הזה ולהראות מה לעשות כעצמאים וכתוצאה מזה לראות את העתיד הגדול והמבטיח לתעשייה.

אין יותר ממני שיעריך ואשמח שתשתתפו איתי במסע להוצאת הסדרה. סדרה שהיא במיוחד תהיה בשבילנו.

הפרויקט של

שגיב מילר
צור קשר עם היזם
שגיב מילר, 22, חי ומתעסק בכל תחום הסיפור על המסך בתסריטאות, עריכה המוזיקלית ומשחק בטלוויזיה ובקולנוע. בעל סדרת דרמה חברתית, שבועית ומתוסרטת, בת 15 פרקים. מנהל בלוג: www.thedelightstory.com בלוג המתעסק באפשרות הגדולה בהפיכת חיינו למרתקים, מוצלחים וטובים יותר בזכות ההיבטים והשוואות בין הסיפור המדומיין והיצירתי בספרים, בסדרות ובסרטים לבין סיפור החיים המציאותיים שלנו.
1,830
מתוך 12,000 ₪
15%
מומן
27
ימים שנותרו
24
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 30 הפוטנציאלים
פוטנציאלים יקרים, אשלח לכם מכתב תודה אישית ואוסיף את שמותיכם ברול הכתוביות בסוף הפרק.
10 תומכים
מינימום 60 המעריכים
עשיתם תמיכה מוערכת, תקבלו ממני אליכם את ספר הערך שלי בגירסה הדיגטלית, ספר המדבר על איך להפוך את חיינו למרתקים, מוצלחים ומעניינים יותר באמצעות כלים מעולם הסיפורים בספרים, בטלוויזיה ובקולנוע.
8 תומכים
מינימום 75 המתקדמים
נתתם תמיכה מתקדמת, תקבלו ממני את ספר הערך שלי בגרסה הדיגיטלית והקולית.
3 תומכים
מינימום 100 השאפתנים האמיתיים
השאפתנים האמיתיים והמאמינים לאורך כל הדרך.
תקבלו את ספר הערך שלי בגרסה הדיגטלית והקולית.
שמותיכם יופיע ברול הסיום תחת כותרת "משקיעים״.
ייעוץ דיגטלי ממני אליך לגבי הפוטנציאל למימוש המטרה שלך.
6 תומכים
מינימום 200 מקבלי ההחלטות
מקבלי החלטות שקובעים את העובדה, בתמיכתכם כלול:
הופעת אורח שלכם בפרק הפיילוט .
ספר הערך שלי בגרסה הדיגיטלית והקולית.
שמותיכם יופיעו ברול הסיום תחת הכותרת ״משקיעים״.
ייעוץ דיגטלי ממני אליך לגבי הפוטנציאל למימוש המטרה שלך.
1 תומכים
מינימום 500 המגשימים
בכל מה שאתם נוגעים אתם מגשימים.
תקבלו את כל התשורות הקודמות ביחד עם ארוחת בוקר בבית קפה איתי ועם השותף.
0 תומכים מתוך 24
מינימום 1000 האלים
12 כמוכם ואתם יוצרים עוצמה בלתי ניתנת לעצירה.
התמיכה שלכם תביא עמכם את כל שלל התשורות הקודמות ביחד עם סרטון מוקדש עליכם שאעלה ואזכור אתכם לפרויקט הגדול ולהבאים.
0 תומכים מתוך 12