EN HE

כישופים ומכשפוטובות

הפרויקט של
אורית פיול אור

הקמפיין הסתיים! תודה לכולכם!

הספר 'כישופים ומכשפוטובות' בהכנות לקראת צאתו לאור.

הרשמו כאן

ונודיע לכם כשהספר ייצא לאור.
כך תוכלו גם להשתתף במכירה המוקדמת במחיר זול במיוחד

הנה הקישור להרשמה http://bidyuk.co.il/buy-all/kishufim/


כישופים ומכשפוטובות הספר השני שלי(!)

למרות שהוא עשוי מנייר ומלא במילים אני לא מצליחה להתייחס אליו כאל ספר. כשהתחילו לבעבע מתוכי חומרי הספר כמו בהתפרצות געשית, התקשרתי לשותפתי המחוננת, האמנית אוריין שביט שבדרכה הבהירה והנדיבה מייד אמרה"כן".

כך התגלגלנו לתוך שנה של "חילופי חומרים" בינינו כשהמילים שלי מעלות דמויות מתוכה והציורים שלה מעוררים כישופים רדומים מתוכי. השלכנו בחרדת קודש את חומרי הכישוף שלנו לתוך לתוך הקדירה המשותפת ונוצר כאן אלבום יפהפה, פראי ומפואר שהמלים והציורים נרקמים בו אלו באלו.

בדומה לספרי אמנות - הכוונה להדפיס את כישופים ומכשפוטובות באיכות מעולה וקפדנית. הוא מכיל יותר מ-50 ציורים, למעשה יצירות מופת של אוריין שביט (כמה דוגמאות כאן למטה ובסרטון). ... עוּפִי אִתָּנוּ (כָּךְ הֵן אוֹמְרוֹת), אֶל הָאֲרָצוֹת שֶׁבָּהֶן נוֹעַדְתְּ לִחְיוֹת, הַחֹפֶשׁ שֶׁלָּךְ אֵינוֹ תָּלוּי בְּדָבָר. אַהֲבַת אֱמֶת מֻבְטַחַת... (כישופים ומכשפוטובות, כישוף מריבוי לאחדות)

בספר תוכלו לפגוש את הילדה הקטנה שהייתי. זו שהחלה את מסע החניכה שלה עם סבתא ששרדה את המלחמה כפרטיזנית. כלפי חוץ סבתא נראתה כמו אישה נחמדה מפולניה, אבל בתוכה היתה בעצם מכשפה טובה עצמתית ומיומנת.

תוכלו יחד איתי להצטייד במרכיבי מלאכת הכישוף, בחוקים ובלחשים שיוצרים את המרחב המתאים לטקסי ריפוי.

ואז נצא למסע. אל היערות, אל המדבריות, אל האוקינוסים, אל כל האזורים שמהם מגיעות המכשפות הטובות שחיות ממש כאן ועכשיו, בינינו.

כל מכשפה תציג את כוחות הריפוי והלחשים שמייחדים אותה, לחש להשבת הכוחות, כישוף להשבת האמון, זו שמכשפת כאב לאהבה, ייאוש לתקווה ועוד ועוד…

אשמח אם תכנסו לאחת ממדרגות התמיכה ותבחרו את זו שקוראת לנפשכן, שמדגדגת את ליבכם, את מה שמושך ומחייה. את המרחיב, המרפא והמזין.

כרגע הספר גמור מבחינת הכתיבה והציורים ועומד לפני עריכה גרפית והדפסה. בזכות תמיכתכם נוכל לעשות זאת ולהוציאו לאור.

תודה לכן ולכם על תמיכתכם בהוצאתו לאור של כישופים ומכשפוטובות !

... נִלְכַּדְתְּ בְּאֶגְרוֹף קָטָן שֶׁלֹּא תּוֹאֵם אֶת מִדּוֹתַיִךְ. לָבַשְׁתְּ אַדֶּרֶת דִּכָּאוֹן שֶׁתִּשְׁמֹר, שֶׁתָּגֵן מִפְּנֵי הַחִכּוּךְ הַצּוֹרֵב בַּבָּשָׂר עִם מִי שֶׁאָהֲבוּ אוֹתָךְ יוֹתֵר מִכֹּל. פִּשְׁטִי אֶת גְּלִימַת הַיֵּאוּשׁ וּבַחֲרִי לָךְ בְּגָדִים חֲדָשִׁים שֶׁנֶּאֶרְגּוּ בִּידֵי נָשִׁים טוֹבוֹת, צְעִיפִים רַכִּים עַל לוּחַ לִבֵּךְ שַׁרְווּלִים נִמְתָּחִים מֵאֹפֶק עַד אֹפֶק רַגְלַיִם יְחֵפוֹת, מְדַלְּגוֹת עַל אֲדָמָה חֲדָשָׁה... (כישופים ומכשפוטובות, אורגת טוב)


עוד כמה מילים למייטיבי קרוא:

כישוף אינו קללה ומכשפה אינה אשה זקנה ומכוערת שיושבת במאורה אפלה ביער וזוממת לפגוע בנו, תושבי העיירה ישרי הדרך. ברחובות הראשיים, בכיכרות המרכזיות, אני רואה סביבי נשים חופשיות: את המנהלת הבכירה, את המְרַפאה, את אשת החזון, את המנהיגה, את האמנית ואת האמא החדשה. כל אלו כבר יצאו, תודה לאלה, מהסמטאות החשוכות שבהן הסתתרו אלפי שנים. הן כבר לא רק מתחזקות את הבית ומטפלות בילדים של בעליהן.

אבל את המכשפה השארנו ביער, בחושך. כשנזקקנו לה פסענו בשביל הסודי לביתה, קיבלנו ממנה את השיקוי, חזרנו הביתה והשארנו אותה שם, עם ינשוף או חתול, בלי ילדים, בלי גברים, מנודה ובודדה.

כוחות הכישוף מסתתרים בתוכנו. יש נשים שבעיניהן אני רואה את העוצמה המוחלטת של המכשפה, והן כמו רומזות לי במבט חמוץ: "עוד לא, אסור שיידעו כמה אני חזקה". יש כאלו שאני רואה במבטן את השכחה: הן לימדו את עצמן שהן חלשות, נזקקות ומוגבלות. ויש כאלו שבתוך־תוכן כבר הסכימו, ובפגישתנו הראשונה עיניהן נפקחות בהשתאות. על שפתיהן עולה חיוך נדיב, והשאלה: "באמת מותר לי? האם אני כבר יכולה לחולל בחופשיות, בלי פחד, את המהומה הזאת של קיומי המפואר? האם מותר לי להכיר בהשפעה העצומה שיש לי על כל מי שאני פוגשת"?

לא סתם לימדו אותנו שכישוף הוא קללה ושמכשפה היא רעה. אלפי שנים איימה המכשפה על התרבות הגברית השכלתנית: פחדו ממנה כי אי אפשר היה להסביר את כוחותיה או לשלוט בהם, ובמיוחד משום שלא נזקקה לגבר. ואשה שיכולה לבד לא רק לא השתלבה, אלא ממש שמטה את הקרקע שמתחת לתרבות המבוססת כולה על הזדקקות האשה לגבר שיגן עליה ויפרנס אותה. מרוב פחד גם חשבו שאם מכשפה אינה זקוקה לגבר, היא גם שונאת אותו ומבקשת לפגוע בו.

אני שעזבתי את היער לפני המון שנים וחיה עם אהובי ובנותיי, יודעת כמה ילדותית ומנותקת האגדה על המכשפות, יודעת שמכשפה באמת יכולה להסתדר לבד. היא אינה זקוקה לגבר שיגן עליה ולילדים שיצדיקו את קיומה, אבל היא יכולה לבחור בכך. ומובן שהיא זקוקה לקרבה, לבית, לחיים בתוך קהילה ולאור השמש, כמו כל אשה בריאה וחופשייה בעולם.

את הספר הזה כתבתי כדי להזמין את המכשפות כולן לצאת מהיער, מהאפלה, מממלכת המסתורין, ולבוא לכאן: לבית, לרחוב, לתרבות חדשה וחזקה שכבר יכולה להכיל אותן. כתבתי אותו כדי לעורר את העוצמה הרדומה הזו באשה שכבר יודעת, באשה שעדיין פוחדת, וגם בזו ששכחה לגמרי.

כבר 20 שנה אני מחוללת כישופים עם נשים. בחדר שלי, באולמות עם עשרות ומאות נשים, במדבר ובהרים. כתבתי את כישופים ומכשפוטובות כדי להגיע לכל אותן אלפי נשים שנשמתן נובלת מרוב מאמץ להסתיר את המכשפה שחיה בגופן. כדי להבהיר לאלפי הגברים שחיים עם אשה מכשפה או צופים באחת כזו ובכוחותיה המופלאים: "אל תפחדו, לא מדובר בשיקוי ממית אלא בסם חיים".

אני מכירה את חוקי הכישוף. אני יודעת שכישוף אינו קללה. כישוף מתחולל כשאנחנו מסכימות לתת ביטוי לכוחות הריפוי העצומים שגלומים בנו לטובתנו, לטובת יקירינו ולטובת האנושות כולה. בשם רוח השטות המפעמת בכולנו, בואו נצא מהיער עם המילים והתמונות והקולות האלה ונפזר אותם בכל פינת רחוב, בכל חדר בבית, ונרפא את עולמנו מהאפרוריות השכלתנית שפשתה בו.... אִרְגִי לָךְ רֶשֶׁת חֲדָשָׁה. טְוִי קוּרֵי עַכְּבִישָׁה שֶׁיִּקְלְטוּ אֶת הָאוֹר וִיסַנְּנוּ אֶת הַחֹשֶׁךְ כָּךְ שֶׁיַּתְאִימוּ לְגָדְלֵךְ בְּכָל רֶגַע נָתוּן. הֲיִי אֲדוֹנִית הָרֶשֶׁת, אֶצְבְּעוֹתַיִךְ הָאֲרֻכּוֹת טוֹווֹת אוֹתָהּ בְּקֶצֶב הַנְּשִׁימָה,שׁוֹמְטוֹת אֶת מָה שֶׁאֵינֵךְ יְכוֹלָה לָשֵׂאת, לוֹכְדוֹת אֶת הַמְּחַיֶּה, הַמְּרַפֵּא וְהַמֵּזִין... (כישופים ומכשפוטובות, מכשפה עכבישה, הרשת)בּוֹאִי וְהִשָּׁעֲנִי, וְאָשִׁיב לָךְ אֶת זְכוּת קִיּוּמֵךְ. בּוֹאִי וְאֶתְפֹּר בָּךְ אֶת הַחוּט הַמְּקַשֵּׁר בֵּין עוֹלְמוֹת הַכְּלוּם לִמְחוֹזוֹת הַכֹּל. תּוּכְלִי לָלֶכֶת בְּעִקְבוֹת רֵיחַ הַתַּבְשִׁיל (קְדֵרַת כָּל הַיֵּשׁ מְבַעֲבַּעַת) וְלִפְסֹעַ אַחַר הָעֲקֵבוֹת, עַד בּוֹאֵךְ אֶל הַיּוֹם. וַיְהִי אוֹר. (כישופים ומכשפוטובות, לידה)...וּכְשֶׁאַתְּ מִתְרַחֶקֶת מֵעֵבֶר לָעוֹר וְלַבָּשָׂר מֵעֵבֶר לַזְּמַן וְלַמֶּרְחָב גָּבוֹהַּ וְרָחוֹק אֶל אֵינְסוֹף הָעוֹלָמוֹת אַתְּ מַצְלִיחָה לִרְאוֹת מִלְּמַעְלָה אֶת הַקְּדֵרָה הַגְּדוֹלָה וְאוֹתָךְ, כַּף עֵץ בְּיָדֵךְ בּוֹחֶשֶׁת בִּמְרַק אוֹקְיָנוֹסִים בּוֹרֵאת וְנִבְרֵאת, יוֹצֶרֶת יֵשׁ מֵאַיִן... (כישופים ומכשפוטובות, מרק אוקיינוסים)

מופיעה במדרגות כפוסטר לוויתנית בגודל חצי גליוןהִנֵּה אַתְּ בּוֹרֵאת בְּזִכּוּךְ אֶת יָפְיֵךְ מִתּוֹךְ כְּאֵבַיִךְ. הִנֵּה אַתְּ, נַפְשֵׁךְ מִתְרוֹמֶמֶת, כַּוָּנוֹתַיִךְ זַכּוֹת וְלִבֵּךְ טָהוֹר בְּאַהֲבָתוֹ. לַחַשׁ: אֲנִי מְקַדֶּשֶׁת אוֹתִי וְאֶת חַיַּי. אֲנִי מִתְפַּלֶּלֶת אֶת דַּרְכִּי אֲנִי מְבַקֶּשֶׁת אֶת מָה שֶׁחָסֵר וּמוֹדָה עַל הַיֵּשׁ אֲנִי מְבָרֶכֶת וּמְבֹרֶכֶת. (כישופים ומכשפוטובות, מלאכת הכישוף, שבע ברכות, יהלום)


הנה עוד קצת מהציורים בספר

צעירה (מכשפת המבול והאש), אמא (מכשפה טובה), סבתא (מכשפת כאב לאהבה)


מופיעים במדרגות כ-3 כרטיסי ברכה (שלושת גילגולי המכשפה)
בגודל 12X12 ס"מעורב
(מתוך 'צידה לדרך'), דבש (מתוך 'שבע ברכות - ברית מכשפות'), קרן צבי (מתוך 'שבע ברכות - ברית מכשפות'), אדמה (מתוך 'שבע ברכות - ברית מכשפות'), מגבעת (מתוך 'צידה לדרך'), חתול (מתוך 'צידה לדרך'), מכשפות נעלמות רק קצת, נוצה (מתוך 'שבע ברכות - ברית מכשפות), האסיפה (מתוך 'שבי במרכז עצמך').

מופיעים מדרגות כ-9 כרטיסי ברכה (כלי כישוף) נפתחים בגודל 8X8 ס"מכל כך הרבה ציורים, מכשפות, לחשים, איזורי מחייה, מטאטאים, עורבים, קדרות, ומגבעות. צעירות וזקנות מכל היבשות והמרחבים -  ואיך להראות את כולם כאן ?

מודה לכן ולכם על התמיכה והזכות

להוציא אל האור  את סידור התפילות,  אטלס היבשות,  אלבום התמונות,   דברי הימים והלילות  של מכשפוטובות

תודה!
הפרויקט של

אורית פיול אור
צור קשר עם היזם
כאשה צעירה התחלתי את דרכי כמרפאה ומההתחלה לא ממש הסתדרתי עם החוקים המקובלים. בכמעט 30 השנים שחלפו נפגשתי ושוחחתי בחדר הטיפולים עם אלפי גברים ונשים שביקשו לחולל שינוי עמוק בחייהם - בעזרתי. ככל שלמדתי והתנסיתי, הרשיתי לעצמי לתת לאינטואיציה שלי ולכוחות הריפוי הטמונים בי להוביל. המילה - כישוף - הפכה בהדרגה, ממילה אפלה ומעורפלת לפרקטיקה של חיים, לדרך ריפוי שאני מכירה ואוהבת ומלמדת. מתוך חדר הטיפולים ומעגלי הנשים והכינוסים של מכשפוטובות שאני מנחה כבר 20 שנה, צמחה גישה ונולדה קהילה של נשים מרפאות, נשים משחקות כל אחת בעולמה, עם כלי הכישוף/ריפוי שיצרנו/גילינו יחד. לפני שנתיים וחצי הוצאתי לאור את ספרי הראשון - "אשה יודעת". עם הספר יצאתי גם אני למסע של מעגלים והרצאות ברחבי הארץ וגם לקהילות בחו"ל. הפחד מהיציאה לאור הפך לשמחה מטלטלת במפגשים עם אלפי הנשים שכותבות לי או עוצרות אותי ברחוב ומספרות שהספר מונח ליד מיטתן ומשמש להן כמקור קבוע לבהירות והתחזקות. בספרי החדש "כישופים ומכשפוטובות" אני מבקשת לתת מרחב חדש, לאור השמש, לכוחות ריפוי נשיים שבמשך אלפי שנים היו בזויים ומדוכאים.
126,632
מתוך 77,000 ₪
164%
מומן
0
ימים שנותרו
628
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 90 הספר כישופים ומכשפוטובות
אלבום כישוף והשראה מהודר ויפהפה כולל משלוח. מחיר מיוחד לתומכי הקמפיין. (אחרי הקמפיין יעלה 111 שח לא כולל משלוח)
308 תומכים
מינימום 130 הספר + 3 כרטיסי ברכה (שלושה דורות)
הספר עצמו בצירוף שלושה כרטיסי ברכה יפהפיים נפתחים, בגודל 12X12 ס"מ.
נערה, אמא, סבתא - שלושה שלבים בחייה של מכשפטובה (ניתן לראות אותן בדף הקמפיין). כולל משלוח.
21 תומכים
מינימום 135 הספרים הורות כמעשה ניסים +בלי גבולות
הספרים "הורות כמעשה ניסים" ו"בלי גבולות" מאת שי אור במחיר מיוחד לשעות האחרונות של הקמפיין.
2 תומכים
מינימום 150 הספר + 9 כרטיסי ברכה עם כלי הכישוף
הספר בצירוף 9 כרטיסי ברכה נפתחים בגודל 8X8 ס"מ. בכל כרטיס איור יפהפה של אחד מכלי הכישוף. כך תוכלי לברך את מי שרוצה להכניס כישוף לחייה ואת חפצה ביקרה.. (ניתן לראות אותם בדף הקמפיין) כולל משלוח.
27 תומכים
מינימום 170 ספר + 10 גלויות של מכשפוטובות
הספר 'כישופים ומכשפוטובות' בצירוף 10 גלויות איכותיות ומהודרות של מכשפות וכישופים (13X18) מהספר. מכשפוטובות מכל הזמנים ומכל המקומות. גלויות מכושפות וממלאות השראה.
ניתן לראות כמה מהן בדף הקמפיין ובסרטון. כולל משלוח.
33 תומכים
מינימום 175 הספרים 'אשה יודעת' וגם 'כישופים ומכשפוטובות'
המדרגה שאזלה חוזרת לבקשתכן!
שני הספרים 'אשה יודעת' ו 'כישופים ומכשפוטובות' כולל משלוח, במחיר מיוחד לקמפיין (באופן רגיל יעלה 202 לא כולל מע"מ)
33 תומכים
מינימום 180 כל מה שאפשר "לצרף"- לחברות, כברכות, למתנות..
10 גלויות איכותיות, מדהימות ביופיין ובדיוקן, מתוך הספר 'כישופים ומכשפוטובות' בגודל 13X18
וגם - 3 כרטיסי ברכה גדולים נפתחים של שלושת הדורות בגודל 12X12
וגם - 9 כרטיסי ברכה קטנים נפתחים של כלי הכישוף בגודל 8X8

לבקשתכן - כל מה שאפשר "לצרף" - כרטיסי ברכה, גלויות, לחלק לחברות, לקשט את הקירות , להוסיף למתנות וכו'..
14 תומכים
מינימום 250 3 ספרי כישופים ומכשפוטובות
לך ולחברתך או לאחותך, או לאימך, או לכל אשה שאת חפצה ביקרה...
במחיר מיוחד לקמפיין, כולל משלוח. (אחרי הקמפיין יעלה 333 ש"ח לא כולל משלוח).
35 תומכים
מינימום 300 חבילת כל ספרי "בדיוק"
כל הילדים שלנו ("בדיוק"- הוצאה לאור) כולל משלוח.
הורות כמעשה ניסים +
אשה יודעת +
בלי גבולות +
כישופים ומכשפוטובות.
במחיר מיוחד לקמפיין (אחרי הקמפיין יעלה 364 ש"ח לא כולל משלוח)

* הספרים ישלחו לאחר שכישופים ומכשפוטובות ייצא לאור.
10 תומכים
מינימום 500 סדנת עומק להורים עם שי אור - ליחיד
במיוחד ליומיים האחרונים של הקמפיין - סדנא של 10 שעות במחיר מיוחד (מחוץ לקמפיין המחיר 600 ש"ח). מוגבל ל-8 תומכים בלבד. 8-9 בפברואר, בגבעת חביבה. (ללא לינה).

'מתגובתיות למנהיגות' היא סדנה אינטנסיבית להורים שהחליטו שלא מספיק להם "לתפקד" בבית. הורים שחשוב להם לפגוש את עצמם ואת ילדיהם גם כשקשה ומבלבל. הורים שהפתרונות שטחיים, והתפיסות המקובלות – כבר לא מספיקים להם.

פרטים נוספים כאן https://goo.gl/pw76Dw
0 תומכים מתוך 8
מינימום 850 סדנת עומק להורים עם שי אור - לזוג
במיוחד ליומיים האחרונים של הקמפיין - סדנא של 10 שעות במחיר מיוחד (מחוץ לקמפיין המחיר 1000 ש"ח). המדרגה מוגבלת ל-4 זוגות בלבד. 8-9 בפברואר, בגבעת חביבה. (ללא לינה).

'מתגובתיות למנהיגות' היא סדנה אינטנסיבית להורים שהחליטו שלא מספיק להם "לתפקד" בבית. הורים שחשוב להם לפגוש את עצמם ואת ילדיהם גם כשקשה ומבלבל. הורים שהפתרונות שטחיים, והתפיסות המקובלות – כבר לא מספיקים להם.

פרטים נוספים כאן https://goo.gl/pw76Dw
0 תומכים מתוך 4
מינימום 2000 מעגל נשים פרטי עם אורית פיול אור
המעגל הנודד של אשה יודעת יכול להגיע אליך, ליום הולדת, לפני לידה, אחרי גירושין, או כל טקס מעבר. מעגל עמוק ומשמעותי שנתפור ביחד לפי מה שמרפא ומזין. (אגיע לכל מקום ברדיוס של 70 ק"מ מפרדס חנה) לתיאום מדוייק לפני התמיכה אנא פנו לסנדרה 058-4488556
2 תומכים מתוך 3
מינימום 3000 שותפות במהפכה השקטה שלנו
מעולם לא ביקשנו ככה.
אבל רוח הכישוף מחייבת מהלכים מכושפים.
האם את אוהבת את היצירה שלי?
האם אתה מרגיש שהנתינה שלנו עושה שינוי בעולם?
האם הריפוי שאנחנו מחוללים בעולם הוא גם השינוי שאת מבקשת לעצמך?
האם מרגש אותך לתמוך, לתת רוח גבית לכוחות הריפוי שלנו?
אם כן זו המדרגה שלך.
וכמובן שכל ה"מתנות" שלנו יגיעו אלייך יחד עם חיבוק גדול ומביך...

(הספרים - כישופים ומכשפוטובות, הורות כמעשה ניסים, אשה יודעת, בלי גבולות. הדיסק - בדיוק כמו שאני, כל מוצרי כישופים - 10 גלויות, 9 כרטיסי ברכה בגודל 8X8, שלוש כרטיסי ברכה של שלבי החיים, פוסטר לוויתנית גדול, 3 הדפסים בגודל A3, והגלויות של אשה יודעת)


תמיכה כזו תאפשר לנו לאסוף כוחות ולפנות זמן להמשיך ולתת בנדיבות.
תקל עלינו להרחיב את הדרך בה אנו הולכים כבר יותר מ 20 שנה.
תודה!

2 תומכים
מינימום 1 מדרגה כבקשתך - מדרגה מכושפת
תוכלו לבקש כל מדרגה שתרצו!

תוכלו לחבר בין מדרגות או להמציא מדרגה חדשה שבדיוק בדיוק מתאימה לכם.
כתבו את בקשתכן למייל orr@bidyuk.co.il והשאירו גם מספר טלפון כדי שנוכל לפנות לבירורים. יאללה בלאגן!

* מדרגות מכושפות נעלמות אחרי שתומכים בהן

לתומכות במדרגה זו ישלח כישוף ברכה אישית
2 תומכים מתוך 2
מינימום 45 מפגש קולנועי בסינמטק תל אביב איתי - הרצאה וסרט
ההרצאה "אשה יודעת - לחלום את מסע חיי" והסרט "מאחורי המספרים" בסינמטק תל אביב, 27.1 יום שבת שעה 11:00 בבוקר.

30 כרטיסים מוזלים בלבד לתומכות ותומכי הקמפיין (מחוץ לקמפיין עולה 68 ש"ח ברשת ו-72 ש"ח בקופות)

עוד פרטים על ההרצאה והסרט כאן https://goo.gl/861Wf2

* ברכישה ציינו על שם מי הכרטיסים יחכו בדוכן בכניסה לאולם. נא להגיע 15 דק' לפני כדי לאסוף את הכרטיסים.
30 תומכים מתוך 30
מינימום 70 'הורות כמעשה ניסים''מצטרף לפרוייקט
מוגבל ל 15 ספרים בלבד - הספר 'הורות כמעשה ניסים' מאת שי אור - במחיר מיוחד לקמפיין (באופן רגיל עולה 108 כולל משלוח)
20 תומכים מתוך 20
מינימום 70 מדרגה מכושפת - אלכסנדרה
פוסטר לוותנית

* מדרגה מכושפת נעלמה לאחר שתומכים בה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 70 הספר 'בלי גבולות' מצטרף לקמפיין
מוגבל ל-10 ספרים בלבד - הספר 'בלי גבולות' מאת שי אור במחיר מיוחד לקמפיין! כולל משלוח.
(באופן רגיל עולה 106 שח כולל משלוח)
8 תומכים מתוך 8
מינימום 70 מדרגה מכושפת - ענת
פוסטר הלוייתנית בגודל חצי גליון

* מדרגה מכושפת נעלמת אחרי שתומכים בה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 80 'אשה יודעת' מצטרפת לפרוייקט
מוגבל ל-20 ספרים בלבד. הספר 'אשה יודעת' (אורית פיול אור) במחיר מיוחד לקמפיין. כולל משלוח. (באופן רגיל עולה 112 שח כולל משלוח)
20 תומכים מתוך 20
מינימום 90 מדרגה חדשה! 10 גלויות של מכשפוטובות
10 גלויות איכותיות ומהודרות של מכשפוטובות וכישופים (13X18) מהספר. מכשפוטובות מכל הזמנים ומכל המקומות. גלויות מכושפות וממלאות השראה. כולל משלוח
5 תומכים מתוך 5
מינימום 105 מדרגה חדשה! כל מה שנשלח בתוך גליל
פוסטר מכושף חתום בגודל של חצי גליון מתוך "מרק אוקיינוסים" של הלוויתנית (אפשר לראות בדף הקמפיין - מומלץ להגדיל ולהתבונן בקוים ובסמלים העדינים שבתוכה)
וגם -
3 הדפסים חתומים גדולים איכותיים (בגודל A3) מתוך הספר
כולל משלוח
12 תומכים מתוך 12
מינימום 120 הספר כישופים ומכשפוטובות עם הקדשה אישית
הספר כישופים ומכשפוטובות עם הקדשה ומילות כישוף אישיות ממני. כולל משלוח.
50 תומכים מתוך 50
מינימום 120 מדרגה מכושפת - אבי
הספר כישופים ומכשפוטובות עם הקדשה ומילות כישוף אישיות במיוחד לאשה של אבי

* מדרגה מכושפת נעלמת אחרי שתומכים בה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 125 הספר + 3 הדפסים חתומים
הספר כישופים ומכשפוטובות בצירוף 3 הדפסים גדולים איכותיים (בגודל A3) מתוך הספר. כולל משלוח.
50 תומכים מתוך 50
מינימום 140 מדרגה מכושפת - שרי
הספר בלי גבולות בהנחת קמפיין
פוסטר לוויתנית

* מדרגה מכושפת נעלמת אחרי שתומכים בה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 160 הספר + פוסטר הלוויתנית
הספר כישופים ומכשפוטובות בצירוף פוסטר מכושף חתום בגודל חצי גליון מתוך "מרק אוקיינוסים" של הלוייתנית. (אפשר לראות בדף הקמפיין - מומלץ להגדיל ולהתבונן בקוים ובסמלים העדינים שבתוכה). כולל משלוח.
14 תומכים מתוך 14
מינימום 160 מדרגה מכושפת - נעמה
הספר אשה יודעת בהנחת קמפיין
וגם 10 גלויות של כישופים ומכשפוטובות 13X18 בהנחת קמפיין

* מדרגה מכושפת נעלמת לאחר שתומכים בה :)
1 תומכים מתוך 1
מינימום 175 לאשה מרפאה
2 הספרים - ' אשה יודעת' ו 'כישופים ומכשפוטובות' כולל משלוח במחיר מיוחד לקמפיין. (באופן רגיל יעלה 202 ש"ח לא כולל משלוח)
12 תומכים מתוך 12
מינימום 195 מדרגה מכושפת - הילה
ספר 'כישופים ומכשפוטובות'
פוסטר לוויתנית בגודל חצי גליון
3 הדפסים בגודל A3 שח

* מדרגה מכושפת נעלמת לאחר שתומכים בה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 215 מדרגה מכושפת - מיכל
שני ספרי כישופים ומכשפוטובות
וגם 3 הדפסים בגודל A3

*מדרגה מכושפת נעלמת אחרי שתומכים בה :)
1 תומכים מתוך 1
מינימום 245 מדרגה מכושפת - מירב
הספר "כישופים ומכשפוטובות"
פוסטר הלוויתנית
3 הדפסים בגודל A3
3 כרטיסי ברכה של שלושת הדורות בגודל 12X12
1 תומכים מתוך 1
מינימום 250 מדרגה מכושפת - תמר
2 ספרי 'כישופים ומכשפוטובות'
פוסטר לוותנית

* מדרגה מכושפת נעלמת אחרי שתומכים בה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 260 מדרגה מכושפת - דוריס
2 ספרי כישופים ומכשפוטובות
10 גלויות 13X18
1 תומכים מתוך 1
מינימום 260 מדרגה מכושפת - שירה
ספר עם הקדשה
וגם 10 גלויות 13X18
וגם 9 כרטיסי ברכה (כלי הכישוף) 8X8

* מדרגות מכושפות נעלמות אחרי התמיכה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 320 מדרגה מכושפת - עדי
2 ספרי כישופים ומכשפוטובות
וגם - 2 פוסטרים גדולים (חצי גליון) של הלוויתנית

* מדרגה מכושפת נעלמת לאחר שתומכים בה..
1 תומכים מתוך 1
מינימום 325 מדרגה מכושפת - גל
שני הספרים - אשה יודעת וכישופים ומכשפוטובות
10 גלויות של מכשפוטובות 13X18
פוסטר לוויתנית

* מדרגה מכושפת נעלמת לאחר שתומכים בה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 350 פגישת ייעוץ אישית עם אורית פיול אור
לאחרונה יוצא לי לסרב הרבה. וזה תמיד כל כך מצער אותי. לצערי (וגם לשמחתי) אין לי אפשרות לקחת עוד אנשים לתהליכים. אבל... לכבוד הקמפיין אפגוש 10 אנשים לפגישות חד פעמיות. מתרגשת ומחכה להכיר :)
אורך הפגישה - שעה
6 תומכים מתוך 6
מינימום 370 סדנת עומק אשה יודעת + גלויות אשה יודעת בת"א
סדנת יום של אשה יודעת בתל אביב. במחיר מיוחד לקמפיין (המחיר אחרי הקמפיין 430 ש"ח) בצרוף חבילת גלויות "אשה יודעת" במתנה.
הסדנא תתקיים ב 14.2 בשעות 10:00-15:30 ב'מקום טוב' בתל אביב.
16 תומכים מתוך 16
מינימום 430 מדרגה מכושפת - נילי להב
10 גלויות של מכשפוטובות (13X18)
3 כרטיסי ברכה גדולים - 3 גלגולי המכשפה (12X12)
9 כרטיסי ברכה של כלי הכישוף (8X8)
2 ספרים 'כישופים ומכשפוטובות'
פוסטר לוויתנית

* מדרגה מכושפת נעלמת אחרי שתומכים בה
1 תומכים מתוך 1
מינימום 450 פגישת ייעוץ אישית עם רני בן עוזר
רני בן עוזר, איש עסקים ורוח - מכשף רעיונות, פותר את חידות המימוש, מחבר בין רוח לחומר בין חוסר לשפע. רואה דרך קירות את האיזורים שמחוץ לקופסא.
3 תומכים מתוך 3
מינימום 450 פגישת ייעוץ אישית עם שי אור
פגישה חד פעמית של יצירת בהירות מוחלטת. זה יכול להיות סביב קושי עם ילד/ה. סביב זוגיות. סביב כל כאב או בלבול או משבר שתרצו את הבהירות של שי - כדי לרפאו. אורך הפגישה - שעה וחצי.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 460 מדרגת ינשוף מכושפת - נילי
הספר אישה יודעת + חבילת הגלויות של אישה יודעת
הספר כישופים ומכשפותטובות
10 גלויות של כישופים
9 כרטיסי ברכה של כישופים
3 כרטיסי גלגולי מכשפה
3 הדפסים של A3
פוסטר לוויתינית חצי גיליון.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 490 כיתת אומן עם אוריין שביט בפרדס חנה + הספר במתנה
הסדנא תערך ב 17.3 בפרדס חנה, יום שבת. סדנת יום עם אוריין שביט, מאיירת הספר. (הסדנא תתקיים רק במידה והגיוס יצליח)
הזדמנות חד פעמית ללמוד מאוריין שביט - שותפתי ליצירת הספר.
האיורים בספר צוירו בטכניקה המשלבת עטים וטושים מקצועיים. הם משקפים תהליך של העמקה אל תוך הטקסט ומשמעויותיו, איסוף סימבולים פנימיים וחיצוניים ובחירות עיצוביות שונות.
לסדנא שלושה חלקים-
1. התחקות אחר מקורות ההשראה, יצירת דימויים המבטאים עולמות פנימיים ורבדים שונים של משמעות.
2. העמדה נכונה, קומפוזיציה ובחירות משמעותיות בהעמדה ובהכנה.
3. למידת החומרים והאיכויות, העמקה בטכניקה, שיטות, טיפים ושימוש וניצול מירבי של האפשרויות הגלומות בטכניקה.

הסדנא כוללת חומרים ושימוש בטושים מקצועיים. דרוש נסיון קודם בציור. המשתתפים יקבלו גם את הספר כישופים ומכשפוטובות.
* הסדנא תתקיים רק במידה והגיוס יצליח
1 תומכים מתוך 1
מינימום 520 כישופים ומכשפוטובות - המדרגה השלמה והמושלמת
הכל הכל!! במחיר מיוחד לקמפיין!
3 ספרי כישופים ומכשפוטובות
10 גלויות 18*13
9 כרטיסי ברכה 8*8
3 כרטיסי גלגולי המכשפה 12*12
3 הדפסי A3
פוסטר חצי גליון (לוויתנית)
כולל משלוח.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 550 פגישת ייעוץ זוגית עם שי אור
פגישת ייעוץ זוגית (להורים) עם שי. מדובר בפגישה חד פעמית. במידה ויהיה צורך בהמשך תהליך הוא יפנה הלאה למטפלים מוסמכים. אורך הפגישה - שעתיים.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 600 אשה ואיש כמרחב יצירה מכושף
סדנת יום חד פעמית - עם אורית ושי אור
תתקיים ביום שישי ה-13 לאפריל בשעות 10:00-16:00 (6 שעות) בטבע, באיזור פרדס חנה - עמיקם

מוגבל ל 12 זוגות. המחיר הוא לזוג. פתוח הפעם לזוגות בלבד.
12 תומכים מתוך 12
מינימום 950 סמינר "מי כותב את החיים שלי" עם גבי ניצן
"מי כותב את החיים שלי". 16-17 למרץ, מועדון היוניקורן, פרדס חנה.
2 ימי סמינר מעשי לשינוי המציאות. עם המכשף הגדול, הסופר ומנחה הסדנאות גבי ניצן. (באדולינה).

וגם כמובן הספר 'כישופים ומכשפוטובות' במתנה.
1 תומכים מתוך 1
מינימום 1200 כישוף אישי עם צלה פירן קרני ואורית פיול אור
מפגש אישי שלך איתנו - צלה ופיול - 3 שעות של כישוף אישי. אנחנו מגיעות עם כל כוחותינו, אהבתנו, כשרוננו, ונסיוננו - מפגש של ריפוי עמוק איתך. מיועד גם לגברים.

המפגשים יערכו רק בימים ובשעות הבאים
11.2 בשעה 10:00 עד בערך 13:00 - נתפס.
11.2 בשעה 16:30 עד בערך 19:30 - נתפס.
26.3 בשעה 13:00 עד בערך 16:00 - נתפס.
27.3 בשעה 10:00 עד בערך 13:00 - נתפס.
27.3 בשעה 16:30 עד בערך 19:30 - נתפס.

מעמידות את הקדירה על אש קטנה ומחכות לך

5 תומכים מתוך 5
מינימום 1560 מדרגה מכושפת - שני
20 ספרי אשה יודעת

* מדרגה מכושפת נעלמת לאחר שתומכים בה
1 תומכים מתוך 1