EN HE

העם נגד בועת הנדל"ן

הפרויקט של
עמותת המחאה הגדולה- מורידים את מחירי הדיור( ע"ר 580641520)

תודה רבה לכולם על ההירתמות האדירה וההצלחה של קמפיין המאבק להורדת מחירי הדיור!!! למי שלא הספיק לתמוך בהד סטארט, ניתן לתמוך במאבק בהעברה בנקאית לחשבון עמותת המחאה הגדולה- מורידים את המחירי הדיור. קוד בנק- 12 (הפועלים) סניף- 641 מספר חשבון -102364.


מתקדמים ליעד החדש: 100,000 ש"ח!!

אם נגיע ל100,000 ש"ח- נממן קמפיין שטח כדי לחשוף את המחאה בפני הציבור שאינו פעיל ברשתות החברתיות ובפייסבוק. קמפיין השטח יכלול שילוט בערים ובדרכים וככל שנגייס יותר מימון נוכל לבחון גם שילוט חוצות מקצועי בנקודות מרכזיות. 


הצטרפו אלינו ליצירת קמפיין לקידום מסר מחאת הדיור "לא קונים דירה במחיר בועה"! 


יחד נפעל:

להציף את הרשת במסרי מחאת הדיור! 

לעצור את הביקוש לדירות במחירים מופקעים!

שלום לכל החברים היקרים ששותפים במחאת הדיור! 


את הקמפיין הקודם סיימנו בהצלחה עם גיוס של 54,600 ש״ח ששימשו אותנו להדפסת שילוטים, עלוני הסברה, מימון קידום ברשת ופעילויות שטח רבות שערכנו הקיץ ושאנחנו ממשיכים לערוך ברחבי הארץ! 

חברים זה הביא תוצאות אדירות ובזכות ההירתמות שלכם לקמפיין הקודם:

1. כ50,000 אזרחים ישראלים חדשים הצטרפו אלינו לעמוד המאבק בפייסבוק והיום תנועתנו מונה כ100 אלף חברים שלא משתעבדים למחירי הדירות  המופקעים!

2. מאות אלפי אזרחים ישראלים נחשפים למסרים שלנו ברשת ובשטח מדי שבוע!

3. כוחנו הציבורי עולה בהתמדה כפי שמשתקף בסיקור התקשורתי של המחאה במגוון כלי התקשורת המובילים ובהם ערוץ 2, YNET, ערוץ 11, רשת ב', גלובס ועוד

4. קובעי המדיניות והרגולטורים מבינים שהתנועה הבלתי מפלגתית שלנו נחושה לחולל שינוי אמיתי ביוקר הדיור! קובעי המדיניות מודעים לכוחנו הציבור ולא יכולים להתעלם מדרישותנו הצודקות לדיור במחיר הוגן ושפוי!

היום אנחנו כ100,000 חברים! כולנו ביחד עוצרים את השוק, מודעים למשמעות המסוכנת של השתעבדות לארבעה קירות במחירים מופרכים ורואים תוצאות בשטח של קיפאון שמחריף ומתעצם במשך שנה. אסור לנו לעצור עכשיו! אנחנו רוצים להמשיך ולהגדיל את כוחנו ולעצור יחד את הביקוש לדירות במחירים מופקעים! 


מטרת גיוס הכסף:


אנחנו מגייסים את הכסף ליצירת קמפיין רשת ארצי במטרה להביא את מסר המחאה הויראלי "לא קונים דירה במחיר מופקע" ו"לא קונים דירה במחיר בועה" למאות אלפי ישראלים!


תמורת הגיוס תשמש לקידום ממומן של מסרי המחאה ברשתות החברתיות ונבחן גם שילוב פרסום בעיתונות ובכלי התקשורת. כמו כן, נמשיך להכין בעזרת הגיוס שילוט וחומרי הסברה דוגמת עלונים ומדבקות מחאה שישמשו את פעילי השטח במטרה לעצור את הביקוש לרכישה או שכירת דירות במחירים מופקעים. 


מי אנחנו:

אנחנו פעילי עמותת המחאה הגדולה- מורידים את מחירי הדיור (ע"ר שמספרה 580641520) קבוצה בלתי מפלגתית של אזרחים מרקעים מגוונים שחברו יחד במטרה להוזיל את יוקר הדיור לדור הצעיר ו3 מליון מחוסרי דיור במדינה. המפתח לעצירת השתוללות מחירי הדיור בבלימת הביקוש שמונע במקרים רבים מדי מחוסר ידע והכרה של שוק הנדל"ן והסכנות הטמונות בבועת המחירים. אנו מאמינים שהכוח בידיים שלנו, ציבור האזרחים ופועלים לאחד את הציבור בעצירת הביקוש לדירות במחירים מופקעים על מנת לעצור את יוקר הדיור. ניתן לעקוב וללמוד עוד על הפעילות שלנו שכבר הגיעה לכ 100,000 עוקבים בעמוד המחאה בפייסבוק (קישור בהמשך)


עוד על הפעילות שלנו:

כ 100 אלף ישראלים כבר יודעים...

1. שלא קונים ולא שוכרים דירה במחיר בועה!

2. שאין מחסור בדירות בישראל שעה שמלאי שיא של מעל 30,000 דירות חדשות תקועות במשרדי המכירות של חברות הבניה!

3. שאין ולו בועת דיור אחת בעולם שלא התפוצצה ושמחירי הדיור נבלמו בשנה האחרונה לראשונה מזה עשור כי הציבור מפסיק להשתעבד! 

לצד החדשות המעודדות האלה והנוכחות המשמעותית של המחאה ברשת שהורחבה לאחרונה יותר ויותר לשטח, המלאכה שלנו האזרחים טרם הסתיימה ואין לנו לסמוך אלא על עצמנו להשגת השינוי לו כולנו מייחלים וזקוקים.

כעת האנרגיה והעשייה מוכוונות להמשיך את ההצלחה ולהרחיב את מסרי המחאה למאות אלפי ישראלים כדי להבטיח שינוי בר קיימא ואמיתי ביוקר הדיור בישראל. 

מחאת הדיור מרחיבה את הפעילות ומזמינה אתכם להיות שותפים בקמפיין הרשת והשטח להורדת יוקר מחירי הדיור. 

העמותה מנוהלת על בסיס התנדבותי בלבד ללא שכר וכל סכום שיגויס ינותב במלואו לפעילות שמטרתה להוריד את יוקר הדיור בישראל.

אנחנו מזמינים את כולכם לקחת חלק בפרויקט, להיות שותפים! תמכו בפרויקט, בחרו באחת המדרגות שמצד שמאל.   תודה לכולם!

רק יחד נצליח!!!


הצטרפו אלינו לעמוד המחאה בפייסבוק

facebook.com/mechaat.dior


שילוט ענק במרכז עזריאלי כחלק מפעילות הסברה - אוקטובר 2017

הפגנה בתל אביב נגד יוקר הדיור - אוגוסט 2017


תולים שלטים במרפסות בתל אביב- קיץ 2017

פעיל המחאה ניר לוי בפעילות הסברתית במהלך ההופעה של רדיוהד בפארק הירקון 

עלון הסברתי שמופץ בעשרות אלפי עותקים על ידי הפעילים בפעילויות ההסברה דוגמת הפעילויות בפארק הירקון הפרויקט של

עמותת המחאה הגדולה- מורידים את מחירי הדיור( ע"ר 580641520)
צור קשר עם היזם
אנחנו קבוצה בלתי מפלגתית של אזרחים מרקעים מגוונים שחברו יחד במטרה לשנות היכן שהפוליטיקאים נכשלים כדי להוזיל את יוקר הדיור לדור הצעיר ו3 מליון מחוסרי דיור במדינה. המפתח לעצירת השתוללות מחירי הדיור בבלימת הביקוש שמונע במקרים רבים מדי מחוסר ידע והכרה של שוק הנדל"ן והסכנות הטמונות בבועת המחירים. אנו מאמינים שהכוח בידיים שלנו, ציבור האזרחים ופועלים לאחד את הציבור בעצירת הביקוש לדירות במחירים מופקעים על מנת לעצור את יוקר הדיור. ניתן לעקוב וללמוד עוד על הפעילות שלנו שכבר הגיעה לכ100,000 עוקבים בעמוד המחאה: https://www.facebook.com/mechaat.dior/
84,946
מתוך 60,000 ₪
142%
מומן
0
ימים שנותרו
961
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 תודה שלט לבית וSMS
בשם כולנו במחאת הדיור, ישלח SMS תודה על התמיכה במאבק. כמו כן תינתן הזכות לאסוף באיסוף עצמי שלט "לא קונים דירה במחיר בועה" לבית מרחוב הקישון 49 בתל אביב ללא עלות עד 30 יום מתום מועד הגיוס.
784 תומכים
מינימום 120 תעודת הוקרה במייל ושלט לבית
בשם כולנו במחאת הדיור,תישלח תעודת הוקרה אלקטרונית במייל בתודה ענקית על תמיכתכם במאבק. כמו כן תינתן הזכות לאסוף באיסוף עצמי שלט "לא קונים דירה במחיר בועה" לבית מרחוב הקישון 49 בתל אביב ללא עלות עד 30 יום מתום מועד הגיוס.
151 תומכים
מינימום 200 תעודת הוקרה, מדבקות ושלט לבית
בשם כולנו במחאת הדיור, נבטא את הוקרתנו במשלוח בדואר של תעודת הוקרה מודפסת ואריזת 5 מדבקות מחאה לרכב. כמו כן תינתן הזכות לאסוף באיסוף עצמי שלט "לא קונים דירה במחיר בועה" לבית מרחוב הקישון 49 בתל אביב ללא עלות עד 30 יום מתום מועד הגיוס.
30 תומכים
מינימום 250 עט הוקרה בהקדשה אישית, תעודה, שלט לבית ומדבקות
בשם כולנו במחאת הדיור, נבטא את הוקרתנו במשלוח בדואר של עט הוקרה מיוחד עם שמכם בעברית בהקדשה אישית (עד 15 תוים). בנוסף, יכלול המשלוח תעודת הוקרה מודפסת ואריזת 5 מדבקות מחאה לרכב. כמו כן תינתן הזכות לאסוף באיסוף עצמי שלט "לא קונים דירה במחיר בועה" לבית מרחוב הקישון 49 בתל אביב ללא עלות עד 30 יום מתום מועד הגיוס.
9 תומכים מתוך 12
מינימום 380 תעודת הוקרה, שלט לבית ושמיכת טלוויזיה מפנקת
בשם כולנו במחאת הדיור, נבטא את הוקרתנו במשלוח בדואר של כרבולית\שמיכת טלוויזיה מפנקת ותעודת הוקרה מודפסת! כמו כן תינתן הזכות לאסוף באיסוף עצמי שלט "לא קונים דירה במחיר בועה" לבית מרחוב הקישון 49 בתל אביב ללא עלות עד 30 יום מתום מועד הגיוס.
5 תומכים מתוך 10
מינימום 500 שותף לשינוי
בסיום הקמפיין, תינתן לבחירת השותפים לשינוי האפשרות לאזכור אישי בפוסט הוקרה מיוחד וישלח בדואר עט הוקרה מיוחד עם שמכם בעברית בהקדשה אישית בצירוף תעודת הוקרה מודפסת ואריזת 5 מדבקות מחאה לרכב. כמו כן תינתן הזכות לאסוף באיסוף עצמי שלט "לא קונים דירה במחיר בועה" לבית מרחוב הקישון 49 בתל אביב ללא עלות עד 30 יום מתום מועד הגיוס.
6 תומכים
מינימום 1000 עמוד תווך
בסיום הקמפיין, תינתן לבחירת עמודי התווך האפשרות לאזכור אישי בפוסט הוקרה מיוחד וכן האפשרות לתאום פוסט מסר אישי בדף המחאה ל100 אלף חברי המחאה! כמו כן, ישלח בדואר עט הוקרה מיוחד עם שמכם בעברית בהקדשה אישית בצירוף תעודת הוקרה מודפסת ואריזת 5 מדבקות מחאה לרכב. תינתן גם הזכות לאסוף באסיוף עצמי שלט "לא קונים דירה במחיר בועה" לבית מרחוב הקישון 49 בתל אביב ללא עלות עד 30 יום מתום מועד הגיוס.
6 תומכים
מינימום 5000 מפוצץ בועה מדופלם
את התומכים בקטגוריה מיוחדת ויוקרתית זו נוקיר בדיפלומה ייחודית של מחאת הדיור! לבחירת מפוצץ הבועה המדופלם תיתנן האפשרות לאזכור אישי בפוסט הוקרה מיוחד וכן האפשרות לתאום פוסט מסר אישי בדף המחאה ל100 אלף חברי המחאה! בנוסף, ישלח מארז שי מפנק לביתכם בדואר בקונצפט לבחירתכם מתוך אחת משתי האפשרויות של ערכת חורף ומארז מתוקים יוקרתי, שתיהן של אופק לבן, בתודה לתמיכתכם הנדיבה. המשלוח יכלול גם מארז 5 מדבקות מחאה לרכב. תינתן הזכות לאסוף באיסוף עצמי שלט "לא קונים דירה במחיר בועה" לבית מרחוב הקישון 49 בתל אביב ללא עלות עד 30 יום מתום מועד הגיוס.
0 תומכים
מינימום 100 שיעור פסנתר בירושלים!
מלאי מוגבל! בואו לשיעור פסנתר, עיבוד או הלחנה באדיבות הפסנתרן שחף דר. משך השיעור 30 דק' בביתו של שחף בירושלים. כל הסגנונות אפשריים, ממוצרט עד הביטלס! בקרו בערוץ היו טיוב של שחף Shahaf Dar. השיעור בתאום עם שחף ובמידה ולא יתאפשר לאחד מהצדדים לקבוע את השיעור מכל סיבה, תינתן האופציה לקבל במקום תעודת הוקרה מודפסת של מחאת הדיור שתישלח בדואר.
2 תומכים מתוך 2
מינימום 250 עט הוקרה בהקדשה אישית, תעודה, שלט לבית ומדבקות
בשם כולנו במחאת הדיור, נבטא את הוקרתנו במשלוח בדואר של עט הוקרה מיוחד עם שמכם בעברית בהקדשה אישית (עד 15 תוים) . בנוסף, יכלול המשלוח תעודת הוקרה מודפסת ואריזת 5 מדבקות מחאה לרכב. כמו כן תינתן הזכות לאסוף באיסוף עצמי שלט "לא קונים דירה במחיר בועה" לבית מרחוב הקישון 49 בתל אביב ללא עלות עד 30 יום מתום מועד הגיוס.
20 תומכים מתוך 20