EN HE

ביוטיפול

הפרויקט של
נעמי כץ

תודה לכם על התמיכה בפרויקט! 

אם לא הספקתם לתמוך - 

ניתן לשריין לעצמכם את הספר ולהזמין 

בלינק הבא:  

www.naomikatz.com

אוהבת ומעריכה 

נעמיהבת שלך צריכה אותך!
היא צריכה את התמיכה, את הרגישות וגם את הניסיון שלך כאמא.  
הספר הזה חובה לכל בת, כדי שתוכל לספר לך הכל, להיפתח אלייך וכך תוכלי לעזור לה באמת!


עזרו לי להוציא לאור את הספר "ביוטיפול"

שיהיה החברה הכי טובה של הבת המתבגרת - 

בתקופה הכי מבלבלת שלה!


הבנות שלנו זקוקות להכוונה אמיתית!


בואו נוציא ביחד לאור עבורן את הספר -

BEAUTIFUL

נערות | עוצמה | יופי


אני יודעת כמה זה קשה. לתמוך בבנות מתבגרות זו משימה לא פשוטה,

מעכשיו אתם לא לבד.

בואו נהיה שותפים בגידול הבנות שלנו.

הספר מיועד לבנות מתבגרות, והוא יעזור גם לכם, ההורים,

להגיע אליהן, לראות את העולם דרך העיניים שלהן

וכך גם להבין מהי התמיכה שלה הן זקוקות.

______________

אני עובדת עם נערות מעל ל-20 שנה ואני רואה איך העולם שלהן משתנה, ואת האתגרים שמולם הן עומדות.  אני מבינה שגם הן יודעות שזו לא הדרך - הן לא רוצות להתייחס לעצמן כאל חפצים, לא רוצות להרגיש מוצפות מהמסרים המגיעים מהרשתות ומהחברה. ההפך - הן רוצות לצמוח להיות נשים בטוחות, חזקות ומאושרות. בואו נעזור להן.

ראיתי עד כמה הספר תומך בבנות מתבגרות שקראו אותו באנגלית,עד כמה השפה והנושאים נוגעים להן ללב, ובאמת מאפשרים להן להתחבר לעצמן ולכלים שיש להן כדי לשמור על האהבה העצמית ועל הביטחון בתקופה המורכבת הזאת. 

כשהבנתי שהספר האחרון שיצא בעברית ופונה לבנות נכתב לפני למעלה מ-10 שנים - ידעתי שהכרחי לתרגם ולהוציא את הספר שלי לאור בארץ.

______________

בספר, אני מספרת סיפורים - גם שלי וגם של בנות שאיתן עבדתי לאורך השנים - ודרך הסיפורים אני מציעה אסטרטגיות התומכות בנשים צעירות בהתמודדותן עם נושאים עכשוויים כמו דימוי גוף, תקשורת, מערכות יחסים, תחרות, מין ולחץ חברתי.

הספר חוקר כיצד מתבגרות רואות ומדברות על עצמן, ועונה על השאלות המשמעותיות ביותר אותן הן מתביישות לשאול.

______________


הספר BEAUTIFUL יעזור לכם לפתח שיחה כנה ואוהבת עם בנותיכם, לצלול לנושאים חשובים ולהמשיך להעמיק את החיבור ביניכם.

______________


הנה מה שאימהות ובנות אומרות על הספר:

"גידול ילדנו בעולם של היום זו משימה מרתיעה! נושא ספרה של נעמי והתוכן של הפרזנטציות רלוונטיים, חשובים וקריטיים!"

          -שירלי ויסקרלו, אמא ל-2 מתבגרות

"במבט לאחור על תהליך ההתבגרות שלי, הלוואי שהיה לי את הספר 'ביוטיפול' כדי לענות על שאלות אותן התביישתי לשאול".

          -ג'נה הופ ,26

"הלוואי שהיה לי את הספר הזה בגיל ההתבגרות, והוא יהיה מתנה מעולה וכלי חינוכי לכל מתבגרת , מקווה שגם הבנים יקראו אותו או שמישהו יכתוב ספר כזה גם בשבילם".

       -שלומית ליקה, אמא למתבגר

______________

__


בספר הבת שלך תמצא מידע, סיפורים ועצות פרקטיות על:

חיבור לקול הפנימי

עולמן המטורף של בנות הנוער

איך אפשר להתמודד עם ההשפעה של המדיה?

רשתות חברתיות וההתמודדות איתן (מיוחד למהדורה העברית)

מדוע הבנות בגיל הזה עלולות להיות מרושעות זו כלפיי זו

דימוי גוף והדרך הנכונה והבריאה להסתכל על כך

יחסים - חברות, אחים, קשרים רומנטיים

יחסים עם ההורים

מיניות

מתח נפשי

אמונה בעצמי וביכולות שלי

ועוד.


אל תתנו לבת שלכם לעבור את גיל ההתבגרות לבד.

תמכו בפרויקט ותנו לה את הספר 'ביוטיפול' במתנה.

בואו נשלב כוחות כדי לגדל את הבנות שלנו יחד.


הצטרפו אלי - רק אוכל להגשים את החלום הזה ביחד אתכם.

בחרו תשורה שתשמח אתכם ועזרו להוציא את הספר לאור!

תודה רבה מכל הלב.

שלכם באהבה,

נעמי כץ

הנה קטע מהספר...תחושותיי כנערה מתבגרת

המפגש עם הכיתה שלימדתי הזכיר לי כמה קשה היה לי כנערה מתבגרת. כשהקשבתי לתלמידותיי משתפות בחוויות מחייהן, נזכרתי בקשיי כנערה מתבגרת. הרגשתי תחת ביקורת תמידית (כי באמת שפטו אותי!) ואיך שלא פעלתי תמיד שגיתי (מפני שכך היה!).

צפיתי בעבר בסצנה בטלוויזיה שבה נערה דיברה עם אבא שלה. היא הייתה כבת 14 או 15 ושיתפה אותו בכך שמעולם לא חשבה שתרגיש במתח נפשי כמו זה שהיא חווה בתקופה האחרונה.

"יקירתי," הוא אמר, "חכי, עוד לא למדת רפואה."

"אבא," היא אמרה, "עוד לא היית נערה מתבגרת!"

מילותיה של הנערה התנגנו בראשי. אני מרגישה שיש אמת רבה בדבריה. חוויתי התנסויות רבות, וחשתי במתח רב במהלך תקופות שונות בחיים, אך מעולם לא היה לי קשה כמו בתקופת ההתבגרות שלי. מעולם לא חשתי בטוחה בנוגע לעצמי, לגוף שלי או לחיי החברה שלי. מדי יום השתנה מעגל החברים שלי, מעולם לא ידעתי מי יהפוך לאויב.

לא יכולתי לדעת אם מדברים עליי מאחורי הגב, לכן תמיד הנחתי שכן, ולא בטחתי באף אחד. לא משנה אילו בגדים לבשתי, תמיד נראיתי והרגשתי שמנה, ולא יכולתי לחוש בנוח בגוף שלי.

התחושה הייתה שהוריי, האנשים שאמורים לדאוג לי ולאהוב אותי יותר מכולם, הפכו את הכול לגרוע יותר. הם לא הבינו מה עובר עליי, והרגשתי שהם רק מבקרים אותי כל הזמן. לא היה לי עם מי לדבר על הבעיות שלי, הייתי לבד. הרגשתי שזה אני מול העולם. וזה ביאס.

לכן אני כותבת את הספר הזה. קשה להיות נערה מתבגרת. עבור מתבגרים, חוסר ביטחון הוא דרך חיים. כאדם בוגר, קשה להשתחרר מהתחושה שבעבר ביקרו אותי על כל דבר שעשיתי או אמרתי, ושגם אני בעצמי שפטתי את כולם.

לעיתים קרובות מדי בנות מתמודדות עם חוסר הביטחון שלהן באמצעות התייחסות פוגענית כלפי נערות אחרות. נערות שופטות זו את זו בצורה חסרת רחמים ומתנהגות בצורה מרושעת. במקום לפעול יחד בשיתוף פעולה, פעמים רבות נערות מתחרות זו בזו. עלינו לתמוך ולנסות להזדהות, במקום להשפיל ולפגוע.


לחיות בעולם הדוגמנות

בחברה שלנו מתייחסים לנשים כאל חפצים: דברים שאפשר לראותם ולגעת בהם, לא אנשים שניתן לכבד ולאהוב. בפרסומות נעשה שימוש במין כדי למכור, החל ממוזיקה וסרטים וכלה בבירה, בגדים וכל דבר אחר שאפשר לדמיין. גוף האישה יפהפה והוא מנוצל כדי לעשות כסף. מעט מאוד אנשים עוצרים כדי לחשוב כיצד הניצול הזה משפיע על החברה שלנו, בעיקר בקרב נשים צעירות שסובלות מחוסר ביטחון.

כמה פעמים הסתכלת בתמונה של דוגמנית וקיווית להיראות כמוה? אני יודעת שאני עשיתי זאת… מיליון פעם לפחות! הדבקתי תמונות של דוגמניות על המקרר בתקווה שכשאראה אותן לא ארצה לאכול. עמדתי עירומה מול המראה, החזקתי תמונות של דוגמניות והשוויתי בין הגוף שלהן לשלי.

למעשה עיניתי את עצמי עם התמונות של הדוגמניות. ואני אפילו לא שמנה! אני אישה רגילה הלובשת מידה 38 או 40 (כמו רוב הנשים, למרות שהמידות אלה לא מייצגות את הממוצע), מותניי וישבני עגלגלים, ואני מלאה מעט בכל הגוף. אבל ממש לא אכפת לי. אני יודעת שזו אני, ואני מרגישה בסדר עם זה. אני לא יכולה לומר שכך חשתי כל חיי. אני גם לא יכולה לומר שאני מרגישה ככה כל הזמן כיום. אני בת 40 והתחלתי להרגיש כך רק בשנים האחרונות. קשה לי לספור כמה דיאטות טיפשיות ניסיתי, כמה התאמנתי וכמה זמן בזבזתי בהרגשה רעה כלפי הגוף שלי. האמת היא שכבר עדיף לאהוב אותו, איזו ברירה אחרת יש לי?

למה היה לי כל כך קשה להרגיש טוב עם המראה שלי? כי ציפיות החברה אינן מציאותיות ומובילות אותנו לסלוד מעצמנו ומהמראה שלנו. ציפיות אלו מקשות עוד יותר את חייהן של מתבגרות.

אנחנו מרגישות חסרות ביטחון כלפי עצמנו והמודלים להערצה גורמים לנו להרגיש רע יותר. זה לא הוגן! מצער אותי שהחברה שלנו היא כזו, אני יודעת כיצד זה גורם לכן להרגיש כי עד לא מזמן אני הרגשתי באופן דומה כל הזמן, ולעיתים אני עדיין מרגישה כך.

אני מייחלת, שהנשים במגזינים ובאינטרנט ייראו יותר כמו שאר הנשים בעולם. אבל אין ביכולתי לשנות זאת. אני יכולה לנסות לעזור לכן להתמודד עם חוסר הביטחון שאותו אתן חוות, ועם ההשפעות השליליות של החברה, כדי שאתן תרגישו טוב יותר עם עצמכן.

משימתך היא…

אני יודעת שאת לא רוצה רוצה לעשות עוד שיעורי בית, אבל יש לי משימה קטנה עבורך. קחי מחברת לחנות הקרובה, או לבית קפה, או לכל מקום שבו ישנם אנשים רבים. עכשיו שבי והביטי באנשים זמן מה. התבונני בעיקר בנשים. במחברת ציירי שני טורים, האחד לנשים הנראות כמו הנשים שאת רואה בפרסומות והשני לאלו שלא. המשיכי בכך עד שתראי כ-100 נשים. עכשיו הביטי בתוצאות, אני יכולה לומר לך בוודאות כי פחות ממחצית הנשים נראות כמו אלו שבמגזינים, אלא אם כן את במסיבה של דוגמניות או על סט צילומים.

חשיבה חיובית

ראשית, דעי שזה בסדר להרגיש חסרת ביטחון. את עוברת תקופה מורכבת, שבה את יכולה להרגיש שהכול נראה רע. לא קשה להרגיש רע כלפי עצמך כשתמונות שמתיימרות להציג יופי מציגות מודל יופי בלתי אפשרי. עוד יותר קשה להרגיש טוב עם עצמך כשחברותייך שופטות אותך על בסיס יומיומי בנוגע להתנהגות ולמראה שלך.

האמת היא שהן שופטות ומבקרות אותך כי הן מרגישות חסרות ביטחון בדיוק כמוך. אני לא בטוחה שזה יעזור, אבל נסי לזכור זאת בפעם הבאה שתרגישי רע עם עצמך בעקבות משהו שחברה אמרה. היא בטח אמרה את זה כי גם היא מרגישה רע עם עצמה.

בספר זה, אני מנסה להיות כנה ולשתף אתכן בידע ובתובנות שצברתי במהלך תקופת ההתבגרות שלי. למדתי את הדברים הללו בעצמי, וגם מהחוויות ששיתפו אותי בהן התלמידות שלי.

אני משתפת זאת כי אני חושבת שאנחנו יכולות לפעול בצורה טובה יותר. אנחנו לא צריכות להרגיש חסרות ביטחון, ובטח לא להתנהג באופן תחרותי כלפי נשים אחרות מסביבנו כדי להרגיש טוב יותר עם עצמנו.

עלינו להרגיש טוב עם מי שאנחנו ולהיות גאות בעצמנו - כנשים חזקות, יפות, מעניינות ומוצלחות. אני מקווה שמילותיי יעזרו לך.
הפרויקט של

נעמי כץ
צור קשר עם היזם
אני מחברת הספר 'ביוטיפול', הוגת 'ביוטיפול פרוג'קט', ומייסדת שותפה בעמותת 'תבונתה'. אני מחנכת נשים ונערות להגדיר את התרבות מחדש באמצעות כלים לתביעה מחדש של השפה שלהן כאשר הן מדברות על עצמן. במהלך 20 השנים האחרונות עבדתי ואני עדיין עובדת עם נשים צעירות בכל רחבי העולם. עבודתי משלבת את הנסיון שלי בחינוך עם חוכמתן העתיקה של נשות שבטי האדמה, אותה חקרתי רבות ואשר שימשה עבורי מקור השראה.
120,420
מתוך 120,000 ₪
100%
מומן
0
ימים שנותרו
583
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 50 מארז 3 כרטיסי ברכה צבעוניים 💌
מארז של 3 כרטיסי ברכה צבעוניים ומעוצבים עם איורים מתוך הספר - כולל משלוח.
באהבה!
18 תומכים
מינימום 50 מכתב תודה אישי ❤
מכתב תודה אישי שיגיע לכל תומך במייל כאות הערכה על תמיכתך! 😄
42 תומכים
מינימום 70 הספר 'ביוטיפול' באיסוף עצמי ❤
הספר 'ביוטיפול' לאיסוף עצמי ממספר נקודות ברחבי הארץ.
94 תומכים
מינימום 75 כרית הרגעה לעיניים בניחוח לוונדר
כרית נעימה לעיניים, להרגעה ומתח נפשי. מתנה נפלאה למי שאוהבים! בניחוח לבנדר. בד 100% כותנה וחומרים טבעיים
9 תומכים
מינימום 75 שיר מעינת גלבוע 🎤
עותק דיגטלי של שיר מאת הזמרת המוכשרת עינת גלבוע שישלח אליך במייל
12 תומכים
מינימום 80 כניסת יחיד למסיבת נשים רוקדות 💃
בואו, כמו שאתן, למסיבה רב דורית עם בנותיכן, אימותיכן, חברותיכן לרקוד את ההיזכרות מחדש. לנוע ערב שכולו חגיגת היותינו נשים.
על המוזיקה Dj מיכל גפן הנפלאה. ב29 מרץ, 7:30-12:30 בערב בסטודיו טנע בקיבוץ עין שמר.
2 תומכים
מינימום 85 תרומת ספר לנערה מתבגרת! ❤
העניקו מתנה לנערה במצוקה - וקבלי מכתב תודה והערכה מנעמי כץ!
43 תומכים
מינימום 85 הספר 'ביוטיפול' במשלוח❤
עותק של הספר 'ביוטיפול' במחיר מיוחד להדסטארט.

* הספר ישלח בדואר לתומכים
178 תומכים
מינימום 95 הספר 'ביוטיפול' במשלוח + גלויה מעוצבת ❤
עותק של הספר 'ביוטיפול' במחיר מיוחד להדסטארט + גלויה מעוצבת וצבעונית!

*הספר והגלויה ישלחו בדואר לתומכים
12 תומכים
מינימום 100 מארז של 7 כרטיסי ברכה צבעוניים 💌
מארז של 7 כרטיסי ברכה צבעוניים ומעוצבים עם איורים מתוך הספר - כולל משלוח.
באהבה!
6 תומכים
מינימום 100 הספר 'ביוטיפול' בהקדשה אישית❤
עותק של הספר 'ביוטיפול' במחיר מיוחד להדסטארט ובהקדשה אישית לכל תומך.

* הספר ישלח בדואר לתומכים
47 תומכים
מינימום 100 זוג ספרים באיסוף עצמי
זוג ספרי 'ביוטיפול' באיסוף עצמי ממספר מוקדים בארץ.

ניתן לבחור את השילוב שמתאים לך - זוג ספרים בעברית, זוג ספרים באנגלית או זוג ספרים משולב (אחד אנגלית ואחד עברית)
49 תומכים
מינימום 120 זוג ספרים - אחד בעברית ואחד באנגלית ❤
זוג ספרים, אחד בגרסה העברית ואחד בגרסה האנגלית, שישלחו אליך בדואר.
38 תומכים
מינימום 130 כרית הרגעה לעיניים + הספר "ביוטיפול"
כרית נעימה לעיניים, להרגעה ומתח נפשי. מתנה נפלאה למי שאוהבים! בניחוח לבנדר. בד 100% כותנה וחומרים טבעיים + הספר ביוטיפול - באיסוף עצמי מפרדס חנה / ת"א
16 תומכים
מינימום 150 כניסה זוגית למסיבת נשים רוקדות 💃💃 🎉🎉
בואו, כמו שאתן, למסיבה רב דורית עם בנותיכן, אימותיכן, חברותיכן לרקוד את ההיזכרות מחדש. לנוע ערב שכולו חגיגת היותינו נשים.
על המוזיקה Dj מיכל גפן הנפלאה. ב29 מרץ, 7:30-12:30 בערב בסטודיו טנע בקיבוץ עין שמר.
4 תומכים
מינימום 150 מעגל שירה עם עינת גלבוע 🎤
השתתפות במעגל קול עם הזמרת עינת גלבוע - הכרות עם מרחב הגוף, הנשימה והצלילים, יכולת להקשיב ולשיר.

*המפגש יתקיים בקציר, פרטים נוספים ינתנו בהמשך
3 תומכים מתוך 20
מינימום 170 מעמד לבקבוקי יין 🍷
מעמד ל-12 בקביוקי יין, מעץ קרולינה,
עבודת יד של רוברט, בעלה של נעמי, אומן עץ מאנגליה עם מעל 20 שנות ניסיון.
6 תומכים מתוך 10
מינימום 200 סדנא של נעמי על רשתות החברתיות 📱
נעמי תדבר על היחסים של הדור המתבגר עם הרשתות החברתיות, ותציע כלים פרקטים, במיוחד להורים, להתמודד עם הפער הדורי בענין הזה

* סדנא בת שעתיים, במספר מוקדים בתאריך שיפורסם בהמשך.
* מותנה ב-10 משתתפים.
*במידה ולא ירשמו מספיק משתתפים, יתואמו לנרשמים פגישות אישיות במקום.
3 תומכים מתוך 20
מינימום 210 כניסה לאמא עם 2 בנות למסיבת נשים רוקדות 💃💃💃
בואו, כמו שאתן, למסיבה רב דורית עם בנותיכן, אימותיכן, חברותיכן לרקוד את ההיזכרות מחדש. לנוע ערב שכולו חגיגת היותינו נשים.
על המוזיקה Dj מיכל גפן הנפלאה. ב29 מרץ, 7:30-12:30 בערב בסטודיו טנע בקיבוץ עין שמר.
1 תומכים
מינימום 250 השתתפות בסדנא על נידה והמחזוריות בגוף האישה 😘
סדנא של יום אחד, מיועד לנשים בלבד, דתיות וחלוניות יחד, באבנת, בתאריך שיפורסם בהמשך. בהנחיית נעמי ואביגיל חדד.

*קיום הסדנא מותנה בהרשמה של מינימום 9 משתתפות.
*במידה ולא ירשמו מספיק משתתפים, יתואמו לנרשמים פגישות אישיות במקום.
2 תומכים מתוך 20
מינימום 250 מפגש אישי עם דפנה סינגר, מאמנת לנשים ❤
דפנה סינגר מלווה נשים שרוצות לצאת למסע הכרות פנימי, גילוי היופי הטבוע בהן והעוצמות הגלומות שלהן. מציעה הפוגה קצרה מהמולת היומיום והקשבה למשאלות הלב העמוקות שלך וגילוי הכוחות שבך - מפגש אישי, כשעה, במהלך חודש אפריל או מאי 2018
מיקום מדויק - באזור משגב
*מועד מדויקים יתואם מול התומכת
0 תומכים מתוך 2
מינימום 250 Participation in a Workshop for Moms
How do I cultivate loving, honest communication with my teenage daughter? An evening workshop for women only. We will explore questions that naturally arise in our relationships with our daughters - social media, sexuality, peer pressure and more. 3 hours, in a location near the center, to be determined based on participants' locations. This workshop will be in Israel, in ENGLISH.
5 תומכים מתוך 20
מינימום 300 יעוץ עסקי עם סמדר ניר
פגישה בודדת של ליווי עסקי עם היזמת סמדר ניר. סמדר היא מלווה עסקית, מובילה תהליכי סיעור מוחות לבעלי/ות עסק, יוצרת מפגשי נשים, מנחה ומרצה. הליווי מיועד לא.נשים המעוניינים לפתוח עסק או להפוך לעצמאים או נמצאים בשנתיים הראשונות לפתיחת העסק. בפגישה נעמיק בחשיבה על העסק/יוזמה שלך. נפזר עננות וערפל, ניצור בהירות, מיקוד ויעילות.
0 תומכים מתוך 3
מינימום 300 השתתפות בסדנת אימהות-בנות
סדנא בת 4 שעות, לאימהות ובנות ביחד.
הסדנא מכוונת להעמקת החיבור ביניכן דרך שיחה כנה ופתוחה על השאיפות של כל אחת בקשר ליחסים שלכן. הסדנה תחולק בין זמן שהבנות והאימהות במעגלים נפרדים, זמן שבו תשבו ביחד כזוג וזמן של כולנו ביחד.

* הסדנא מיועדת לבנות 12-14.
* הסדנא תתקיים באזור המרכז.
* מועד מדויק ימסר בהמשך.
1 תומכים
מינימום 300 השתתפות בסדנת אריגה 👗
סדנא של 4 שעות, הכרות יסודות האריגה בנול אדמה שהיא אריגה בדואית מסורתית ודרכה נסתכל על אפשרות של שיתוף פעולה נשית מעוררת השראה, בהנחיית יעל בית אב ונעמי כץ.

*הסדנה תתקים באמירים, בתאריך שיפורסם בהמשך. לנשים בלבד.
*קיום הסדנא מותנה בהרשמה של מינימום 9 משתתפות.
*במידה ולא ירשמו מספיק משתתפים, יתואמו לנרשמים פגישות אישיות במקום.
2 תומכים מתוך 15
מינימום 350 תשורה לתומכים מחו"ל בלבד ✈
approximately $100

Naomi is raising funds to run a program for participants in Young Judaea Year Course - a gap-year program she attended many years ago. Year Course would love to bring her in but needs help with funding - $100 will help get the ball rolling!
8 תומכים
מינימום 400 קרש חיתוך בוצ'ר קטן מעץ - עבודת יד של רוברט 🌳
קרש חיתוך מהמם, בעיצוב ועבודה של רוברט, בעלה של נעמי,
אומן עץ מאנגליה עם מעל 20 שנות נסיון

* איסוף עצמי מהצפון, פרדס חנה או תל אביב
4 תומכים
מינימום 400 פיקניק שיגיע למקום לבחירתכם באזור הגליל 🍇
נעמי ורוברט יכינו לכם פיקניק משפחתי מפנק הכולל שפע מטעמים
1 תומכים מתוך 5
מינימום 400 השתתפות בסדנת איור קומיקס אוטוביוגרפי לנערות 🖌🖌
למדי לאייר קומיקס אוטוביוגרפי מדניאל פלג, מאיירת הספר ביוטיפול! סדנה בת 4-5 שעות, לנערות בנות 15-19 עם נעמי ודניאל. נלמד להביע את הקול שלנו דרך איור סיפור אישי.
כל אחת תכין קומיקס ואז נוציא אותם לאור בהוצאה דיגיטלית. באזור תל אביב, בתאריך שיפורסם בהמשך.
* מינימום 5 משתתפות
0 תומכים מתוך 15
מינימום 400 🌟 תמיכה עבור מטרה טובה! 🌟
תמיכתך תאפשר מפגשים של נעמי כץ עם הנערות מ'תכנית פל"א'- לקידום העדה האתיופית. בזכות התמיכה שלך נערות מהעדה האתיופית יקבלו שעות ליווי עם נעמי במסגרת התכנית. בתמורה יישלח מייל תודה כאות הערכה על תמיכתך!
0 תומכים מתוך 20
מינימום 450 סדנת סיפור סיפורים 📚
השתתפות בסדנא חווייתית בת שלוש שעות
בנושא המצאת סיפור וסיפור סיפורים
עם נעמה תל צור, באזור הגליל העליון.

*מיקום מדויק ימסר בהמשך

*קיום הסדנא מותנה בהרשמה של מינימום 9 משתתפות.
*במידה ולא ירשמו מספיק משתתפים, יתואמו לנרשמים פגישות אישיות במקום.
2 תומכים מתוך 15
מינימום 700 קרש חיתוך בוצ'ר גדול מעץ - עבודת יד של רוברט 🌳
קרש חיתוך מהמם, בעיצוב ועבודה של רוברט, בעלה של נעמי,
אומן עץ מאנגליה עם מעל 20 שנות נסיון

* איסוף עצמי מהצפון, פרדס חנה או תל אביב
2 תומכים
מינימום 700 השתתפות בריטריט סופש עם נעמי
בסופש הזה, נלמד להכיר בעצמנו כמנהיגות - קודם כל, מנהיגות את חיינו שנותנות כיוון נכון להחלטות שלנו וגם מנהיגות במעגלים הסובבים אותנו - משפחה, חברים, קהילה והעולם כלל. הריטריט יתקיים באזור הגליל, בשטח. לינה באוהלים.

* מיועד לבנות בגילאים 19-25
*מותנה במינימום 7 משתתפים.
*במידה ולא ירשמו מספיק משתתפים, יתואמו לנרשמים פגישות אישיות במקום.
0 תומכים מתוך 12
מינימום 700 השתתפות בסדנת אבות 😎
השתתפות בסדנת אבות - איך אני יכול לדבר בשיחה פתוחה עם ביתי המתבגרת? סדנא בת 3 מפגשים, שעתיים כל מפגש, לגברים בלבד, במספר מוקדים ברחבי הארץ, בתאריכים שיפורסמו בהמשך

*קיום הסדנא מותנה בהרשמה של מינימום 7 משתתפים.
*במידה ולא ירשמו מספיק משתתפים, יתואמו לנרשמים פגישות אישיות במקום.
1 תומכים מתוך 20
מינימום 700 השתתפות בסדנא לאמהות 😘
השתתפות בסדנא לאמהות - כלים פרקטים להתמודד מול האתגרים הצפים ביחסים ביני לבין ביתי המתבגרת. סדנא בת 3 מפגשים, שעתיים כל מפגש, לנשים בלבד, במספר מוקדים ברחבי הארץ, בתאריכים שיפורסמו בהמשך

*קיום הסדנא מותנה בהרשמה של מינימום 9 משתתפות.
*במידה ולא ירשמו מספיק משתתפים, יתואמו לנרשמים פגישות אישיות במקום.
0 תומכים מתוך 20
מינימום 1000 תומך ארד !
שותף משמעותי להוצאת הספר, לתמיכה בנערות בישראל ובהורים ששם בשבילן !

מכתב תודה מהודר יישלח לביתך בסיום הפרויקט! תודה!
2 תומכים
מינימום 1370 תשורה לתומכים מחו"ל בלבד ✈
approximately $400

Naomi is raising funds to run a program for participants in Young Judaea Year Course - a gap-year program she attended many years ago. Year Course would love to bring her in but needs help with funding - $400 will bring Naomi to Year Course for a half-day session!
1 תומכים
מינימום 2000 הרצאה של נעמי בבית הספר או ארגון שלך 🎤
ניתן לבחור מבין הנושאים באתר של נעמי
( naomikatz.co.il)
ולתאם הרצאה המתאימה לקהל שלכם

*המחיר לא כולל נסיעות והגברה
1 תומכים
מינימום 2000 מפגש לכבוד הבת מצווה של ביתך ❤
מפגש אצלך בבית (שעתיים) איתה ועם חברותיה או בנות משפחתה (רב דורי)
לציין ולחגוג את המעבר מילדה לאישה.
המפגש יכלול שיחה ופעילות בהתאם למשתתפות
0 תומכים
מינימום 2400 ייעוץ עיצובי לקראת בנייה 🏡
יום ייעוץ עם רוברט וורדסמיט, אומן עץ מאנגליה עם מעל 20 שנות נסיון
במיקום המשוער לביצוע פרויקט לבחירתך (לדוגמה - פרגולה, מטבח, ריהוט מסוים, פרקט, חלונות). הפגישה כוללת שיחה על החזון לפרויקט ואופן הביצוע שלו, החומרים הנדרשים, קו עיצובי, ותקציב - כל מה שצריך כדי להתקדם לשלב העיצוב עצמו.
0 תומכים
מינימום 2400 תשורה לתומכים מחו"ל בלבד ✈
approximately $700

Naomi is raising funds to run a program for participants in Young Judaea Year Course - a gap-year program she attended many years ago. Year Course would love to bring her in but needs help with funding - $700 will bring Naomi to Year Course for a full day!
0 תומכים
מינימום 2500 מעגל נשים פרטי ⭕
מעגל נשים פרטי, אצלך בבית עם הנשים שהכי קרובות אליך שאת בוחרת. המעגל יותאם אישית לקבוצה.

* המחיר לא כולל נסיעות
0 תומכים
מינימום 2500 מעגל נערות פרטי ⭕
מעגל נערות/בנות אצלך, עם המשתתפות שתזמיני. המפגש יכלול שיחה וגם פעילות (גופנית או מלאכת יד ) בהתאם לגילאי המשתתפות. מתאים לבנות 9 ומעלה.

* המחיר לא כולל נסיעות
0 תומכים
מינימום 3000 תשורה לתומכים מחו"ל בלבד ✈
approximately $900

Five hours of consultancy with Naomi, to discuss curriculum design or issues that have come up at your school or organization. Work with Naomi to develop curricular ideas for your needs, via virtual meetings
0 תומכים
מינימום 3000 תומך כסף !
שותף משמעותי להוצאת הספר, לתמיכה בנערות בישראל ובהורים ששם בשבילן !

מכתב תודה מהודר יישלח לביתך בסיום הפרויקט! תודה!
1 תומכים
מינימום 3500 תשורה לתומכים מחו"ל בלבד ✈
approximately $1000

Work together with Naomi to design a curriculum for your school or community - this is the initial payment for the project and together you will build a project and budget that meets your needs.
1 תומכים
מינימום 4100 תשורה לתומכים מחו"ל בלבד ✈
approximately $1200

Naomi is raising funds to run a program for participants in Young Judaea Year Course - a gap-year program she attended many years ago. Year Course would love to bring her in but needs help with funding - $1200 will bring Naomi to Year Course for two days!
0 תומכים
מינימום 8000 תומך זהב !
שותף משמעותי להוצאת הספר, לתמיכה בנערות בישראל ובהורים ששם בשבילן !

מכתב תודה מהודר יישלח לביתך בסיום הפרויקט! תודה!
2 תומכים
מינימום 12000 תשורה לתומכים מחו"ל בלבד ✈
approximately $3500

Choose from one of her topics (at www.naomikatz.com) and coordinate a workshop with Naomi at your school or organization in the New York metropolitan area.

1 תומכים
מינימום 13000 שולחן או מיטה זוגית מעץ בעיצוב אישי 🌲
יצירה של רהיט בעיצוב אישי לבית שלך, עבודת יד של רוברט ורדסמיט, אומן עץ מאנגליה עם מעל 20 שנות נסיון
0 תומכים
מינימום 55 הספר 'ביוטיפול' באיסוף עצמי ❤
הספר 'ביוטיפול' לאיסוף עצמי ממספר נקודות ברחבי הארץ.
15 תומכים מתוך 15
מינימום 70 הספר 'ביוטיפול' בגרסה אנגלית
הספר 'ביוטיפול' בגרסה האנגלית שישלח לתומך בדואר.


4 תומכים מתוך 4
מינימום 70 הספר 'ביוטיפול' במשלוח❤
עותק של הספר 'ביוטיפול' במחיר מיוחד להדסטארט.

* הספר ישלח בדואר לתומכים
18 תומכים מתוך 18
מינימום 85 מנדלה מעץ מהממת !
מנדלה מעץ יפייפה לתליה על קיר בעיצובה של "Tohar wood designs". מוסיפה המון לעיצוב הבית!

איסוף עצמי מפרדס חנה.

* ניתן לשלוח עד הביתה בתוספת תשלום, יתואם מול התומך.
5 תומכים מתוך 5
מינימום 100 🌸 אבן מצוירת בעבודת יד 🌸
עבודת יד של דנית מורנו, יצירת אמנות המשלבת טבע עם עיצוב גאומטרי.
(תמונה לדוגמה בתחתית העמוד)
4 תומכים מתוך 4
מינימום 150 מתלה לעציץ ממקרמה💐
מתלה לעציץ ממקרמה בעבודת יד של הדס טובל

* איסוף עצמי מתל אביב
5 תומכים מתוך 5