EN HE

מקימים בית ספר לאקטיביזם

הפרויקט של
מגמה ירוקה

הצלחנו לגייס 60,000 שקל ב-15 יום!!! 

בזכות מעל 300 תומכים ותומכות פרויקט בית ספר לאקטיביזם יהפוך למציאות!

שימו לב: הקמפיין עוד לא נגמר, נשארו עוד כמה שעות שבהן עדיין אפשר לתמוך בפרויקט וזו גם הזדמנות אחרונה לרכוש כרטיסים למסיבה הסביבתית של השנה - מגמה ירוקה חוגגת 21 שנות מנהיגות סביבתית.

המשוואה פשוטה - ככל שנגייס יותר כסף כך נוכל להגיע ליותר אנשים ולבנות מערך בר קיימא שיוכל לפעול לאורך זמן. עם הכסף הזה בית הספר לאקטיביזם יגיע לכל חלקי הארץ, נביא את הכלים והניסיון שצברנו במגמה ירוקה ב-21 שנות פעילות.

הצטרפו לתומכים והתומכות במציאות סביבתית חברתית טובה במדינת ישראל


מקימים ביחד בית ספר לאקטיביזם  

אהלן, אנחנו מגמה ירוקה ואנחנו צריכים את תמיכתכםן בהקמת בית ספר לאקטיביזם שינדוד ברחבי הארץ ויגדיל, בצורה משמעותית, את היקף המעורבות האזרחית בישראל ואת כמות האקטיביסטים הסביבתיים והחברתיים במדינה. באמצעות התכניות של בית הספר לאקטיביזם נהפוך את ישראל ליותר סביבתית ויותר חברתית ועל הדרך גם, לחברה יותר דמוקרטית ומשתתפת. 

כבר 21 שנים שאנחנו פועלים לשינוי המציאות במדינה באמצעות הצמחת קהילות שינוי ומעורבות אזרחית פעילה שמגיעה אל כל נקודות ההשפעה: בוועדות הכנסת ובמוסדות התכנון, בתקשורת, ברשתות החברתיות, בחוגי בית ובפעילות שטח. מהניסיון למדנו שככל שאזרחים יותר מעורבים בתהליכי קבלת ההחלטות, כך הן מתקבלות, בסופו של דבר, לטובתו של הציבור ולא לטובתם של מעט אנשים עם הרבה כוח והשפעה. 

לאורך השנים צמחו במגמה ירוקה מאות מנהיגי ומנהיגות שינוי שלקחו חלק בהובלת המאבקים הסביבתיים והחברתיים הכי גדולים במדינה: החל מקידום חקיקה סביבתית מתקדמת כמו חוק אויר נקי וחוק החופים ועד מאבקי הגז והמאבק נגד הרחבת התעשייה המזהמת במפרץ חיפה. 

היום הם הבוגרים שלנו והם אקטיביסטים משופשפים ומקצועיים שרוצים להכשיר עוד רבים נוספים, להתפתח כאזרחים מעורבים וכמנהיגים ומנהיגות חברתיים. 

קראו את הכתבה על בית הספר לאקטיביזם בעיתון הארץ >>


למה צריך בית ספר לאקטיביזם

  1. כי כמעט בכול המסגרות שאנחנו לומדים או משתייכים אליהם, לא מדברים איתנו  על אזרחות פעילה ועל כמה שהיא אפקטיבית.  
  2. כי רוב האנשים במדינה מנומנמים, אדישים ולא מאמינים שמשהו באמת ישתנה כאן בקרוב. 
  3. כי ישראל חייבת יותר מנהיגות ומנהיגי שינוי והדורות החדשים במדינה חייבים role models אקטיביסטיים כדי שידעו שגם להם יש את הכוח לשנות את המציאות.


בשביל שינוי גדול צריך מסה קריטית של אזרחים מעורבים ואקטיביים ואת המסה הקריטית הזאת אנחנו חייבים להגדיל! כדי שיהיו יותר אזרחים פעילים אנחנו חייבים  להשקיע בחינוך למעורבות אזרחית וכדי שנוכל לעשות את זה, אנחנו זקוקים לכםן. 

בזכות התמיכה שלכם נוכל לחרוש את הארץ, לפגוש הרבה מאד אנשים חדשים ולתת להם כלים מנצחים בארגון קהילתי ושינוי חברתי, יחד עם האמונה והתקווה שגם הם יכולים להפוך את המקום הזה לטוב יותר עבור כולנו.  


מה נעשה עם הכסף

בזכות גיוס מוצלח נוכל להשיק את התכניות החינוכיות של בית הספר לאקטיביזם  ולהעביר אותן בכ-100 גופים שונים: מוסדות לימוד, ארגונים ותוכניות מנהיגות ולפגוש למעלה מ- 1000 צעירים, בכמה שיותר כיתות וקבוצות בכל הארץ.

לשם כך אנחנו:

  •  נפתח מערכי הדרכה לכ-10 סדנאות שונות בנות כשעה וחצי בנושאים: ארגון קהילתי לשינוי חברתי, השפעה על מקבלי החלטות, שינוי סדר יום בתקשורת, הובלת קמפיינים ברשתות חברתיות ועוד. 
  •  נכשיר כ- 15 מנחי סדנאות.
  • נקים ערוץ YouTube עם סרטוני הדרכה קצרים וחינמיים שינגישו לקהל הרחב כלים אקטיביסטיים אפקטיביים החל מאיך כותבים נייר עמדה ועד לכתיבת הודעה לתקשורת. 
  • נקים תשתית שיווקית לבית הספר לאקטיביזם שתכלול: אתר אינטרנט ייעודי וחומרי שיווק שונים לשטח ולדיגיטל.בחנו את עצמכם: 

איזה מין אקטיביסטים אתם? 

(או-באלו אקטיביסטים הכי תרצו להשקיע?)

אנחנו מבינים שכדי להקים בית ספר לאקטיביזם במימון המונים, חייבים הרבה מאד אנשים שישקיעו בפרויקט ואנחנו יוצאים מנקודת הנחה שרוב התומכים בפרויקט מכירים בחשיבות האקטיביזם על כל גווניו השונים. במדרגות התמיכה אנחנו מזמינים אתכם ואתכן לבדוק איזה מין אקטיביסטים אתםן ולהשקיע באקטיביזם שאתםן הכי מתחברים אליו. 

משתתפי ההדסטארט מוזמנים למסיבת יום ההולדת של מגמה ירוקה שתיערך ב- 21/2/18 במועדון הבסקולה, רח' הרכבת 72 תל אביב, החל מהשעה 19:30. בפנים תחכה לנו ארוחה טבעונית מהממת של אורנית הבשלנית, ברכות והתרגשויות, ריקודים ואלכוהול חופשי כל הערב, הרבה שמח ועוד הפתעות. 

כל משתתפי האירוע יקבלו את גיליון 100 המשפיעים החגיגי והמיוחד של מגמה ירוקה. שמות התומכים יופיעו ברשימת המוזמנים בכניסה לאירוע.

סמנו הגעה בעמוד האירוע בפייסבוק


פעילי מגמה ירוקה ביום הסביבה בכנסת

מצעד האקלים הישראלי בתל אביב שאורגן על ידי מגמה ירוקה

מגמה ירוקה ושותפים נוספים מובילים את המאבק נגד מתווה הגז. צילום: יאיר מיוחסהפרויקט של

מגמה ירוקה
צור קשר עם היזם
מגמה ירוקה פועלת כבר 21 שנים במטרה לשנות את המציאות הסביבתית בישראל באמצעות מעורבות אזרחית פעילה, מנהיגות חברתית ועשרות קהילות שינוי שפרוסות בכל הארץ. בבסיס פעילותנו 2 תכניות מנהיגות: התכנית להכשרת מארגנים קהילתיים ותכנית המתמחים בקמפיינים לשינוי סביבתי. לאורך השנים מגמה ירוקה לוקחת חלק מרכזי בשינוי המציאות הסביבתית במדינה, בהובלת המאבקים הגדולים ובהצמחת עשרות מנהיגות ומנהיגי שינוי שתופסים עמדות הובלה ומנהיגות בכנסת, בארגוני החברה האזרחית, במגזר הציבורי, החינוכי והעסקי.
66,562
מתוך 60,000 ₪
111%
מומן
0
ימים שנותרו
381
תומכים
שימו לב!
רק במקרה והקמפיין משיג את יעד הגיוס במשך הזמן שהוקצב התומכים יחוייבו
איך לתמוך בפרויקט?
מינימום 35 מעורב סביבתי
אתה חושב שאקטיביזם למען הסביבה והחברה זה ממש אחלה ואתה שמח להשקיע בחינוך למעורבות אזרחית בישראל.

קבל מאיתנו סרטון וידאו עם ברכה אישית מכל הצוות שנעלה לעמוד הפייסבוק של מגמה ירוקה.
44 תומכים
מינימום 50 תומכת חברתית
את תומכת במעורבת אזרחית פעילה ושמחה להשקיע בפרויקט ששם לעצמו מטרה להגדיל את המעורבות האזרחית במדינה.

קבלי מאיתנו בירה קרירה וצוננת באברהם הוסטל - אחד המקומות הלוהטים בתל אביב יפו.
65 תומכים
מינימום 60 מחבק עצים
אין לך פח כתום בשכונה אבל אתה שומר אריזות ומביא אותם לרעננה כשאתה מבקר את אחותך. משגע אותך שאין כאן תחבורה ציבורית נורמלית ושהעירייה לא עושה מספיק כדי להגן על עצים עתיקים. אתה כל כך אוהב עצים (ואנשים) ולכן אתה שותף בהקמה של יער מאכל קהילתי.

קבל כרטיס כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
66 תומכים
מינימום 70 משוגע על תחבורה ציבורית
הדבר שאתה הכי מצטער עליו זה שלא נולדת באוטובוס, כי אולי היית מקבל נסיעות חינם כל החיים. אתה לא מבין איך אנשים מחזיקים רכב פרטי ומשגע אותך שאוטובוסים עומדים בפקקים כמו כולם כי אין מספיק נת"צים.

קבל ערכת סטיקרים סביבתית + כרטיס כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
את התשורה אפשר לאסוף ממשרדי מגמה ירוקה ברח' השפלה 3 תל-אביב, בתיאום מראש.
25 תומכים מתוך 50
מינימום 80 עירוני סביבתי
אתה חי סביבה ופריק של תחבורה ציבורית, שבילי אופניים, שדרות עם עצים אדירים, שווקים, גינות קהילתיות ופארקים. כנראה שאתה עירוני סביבתי.

קבל מאיתנו שובר השתתפות בסיור "התחדשות בדיזנגוף"- סיור רגלי בהדרכת תומר שלוש, מכיכר דיזנגוף לבית בן גוריון עם שלל סיפורים מגניבים בשילוב היסטוריה, תרבות, אדריכלות וגם טבע עירוני.
הסיור יתקיים ביום שישי ה- 23/3/18 בין השעות 11:00-12:30. נפגשים בכיכר דיזנגןף.
14 תומכים מתוך 50
מינימום 80 גיבורת על סביבתית
את מבינה שאת חלק מתנועת שינוי אדירה, את אזרחית מעורבת, מנהיגה ויזמית חברתית ובטח מחבקת איזה עץ, פה ושם, כשאף אחד לא רואה. ישראל חייבת עוד ועוד אזרחיות כמוך.

קבלי בירה קרירה וצוננת באברהם הוסטל + כרטיס כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
22 תומכים מתוך 50
מינימום 80 מסמן שבילי אופניים
אתה לא זז לשום מקום בלי אופניים ומנעול טיטניום, פיתחת שרירי ידיים מלעלות ולהוריד את האופניים לדירה שלך ואתה לא יכול להפסיק להגיב לדיונים בפייסבוק על החוק שאוסר על רכיבת אופניים על המדרכה.

קבל סדנת אופניים בסיסית בבאר שבע - מתקנים את האופניים שלנו DIY. הסדנה תתמקד בהחלפת גלגל, תיקון פנצ'ר, כיוון הילוכים, כיוון ברקסים, וכל מיני עצות שימושיות למתחילים ומתחילות. הסדנה תתקיים ביום שישי 9/3/18
3 תומכים מתוך 6
מינימום 90 מציל חופים
אתה מת על הים ועל החופים המדהימים שלנו ואתה לא מבין איך במציאות שבה לכל אזרח במדינה נשארו 2 ס"מ של חוף ים פתוח, מקודמות עשרות תכניות ישנות לבניה על החופים.

קבל תיק בד למצילי חופים + כרטיס כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
את התשורה אפשר לאסוף ממשרדי מגמה ירוקה ברח' השפלה 3 תל-אביב, בתיאום מראש.
13 תומכים מתוך 50
מינימום 120 power couple אקטיביסטי
אתם כבר לא זוכרים באיזו הפגנה נפגשתם אבל מאז שהחזקתם ביחד את השלט ההוא, אתם בלתי נפרדים.

קבלו כרטיס כניסה זוגי למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
41 תומכים מתוך 50
מינימום 140 אשף דיגיטל
אתה צרכן כפייתי של פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם ורוצה להכיר את כל הכלים שמשנים איתם את העולם, עם עכבר ומקלדת.

רוצה לשמוע על עוד כלים חמים בדיגיטל? אתה מזומן לסדנא חד פעמית ומדהימה שתעביר מיטל שפר מנהלת הדיגיטל האגדית של מגמה ירוקה ביום ראשון ה- 11.3.18 בין השעות 18:00-20:00 בבית מגמה ירוקה, רח' השפלה 3 תל אביב.

קבל בנוסף כרטיס כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
5 תומכים מתוך 20
מינימום 145 מעצבת סדר יום
כמו ששמעת יותר מפעם אחת, אין דבר שעוזר לקדם את המטרות שלנו כמו התקשורת. את יודעת להתנסח מעולה ואת ממש מוכנה לדבר כבר עם כתבים, להכניס אייטמים לתקשורת ולהתראיין אצל רזי ברקאי. את בטח תשמחי לשמוע איך גורמים למדינה שלמה לדבר על המאבק שלך.

את מוזמנת לסדנא מהממת שתעביר צליל רובינשטיין- הדוברת האלופה של מגמה ירוקה בתאריך 6/3/18 בשעה 18:00-20:00 בבית מגמה ירוקה בתל-אביב רח' השפלה 3.

קבלי בנוסף כרטיס כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
4 תומכים מתוך 20
מינימום 150 לוביסט של העם
אתה יודע שלובי אזרחי זה הדבר הכי טוב שאפשר לעשות, בכנסת ובכל מקום שמתקבלות בו החלטות גורליות. אתה יודע שהלוביסטים של תשובה ומשפחת עופר עובדים שעות נוספות ואתה רק מחכה להסתער כבר על הכנסת, כי חבל על כל רגע והלובי האזרחי חייב לנצח.

רוצה לקבל עוד כלי לובי מעולים ולהבין איך רותמים את מקבלי ההחלטות לטובתנו? אתה מזומן לסדנא חד פעמית ומדהימה שתועבר על על ידי אלעד הוכמן ויערה פרץ- רכזי קשרי ממשל ומדיניות במגמה ירוקה. הסדנא תתקיים ביום שני ה- 26.3.18 בין השעות 18:00-20:00 בבית מגמה ירוקה ברח' השפלה 3 תל אביב.

קבל בנוסף כרטיס כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
10 תומכים מתוך 20
מינימום 160 עושה לביתך
שום דבר לא ימנע ממך להתחדש בשלט ססגוני וייחודי משלך לדלת בעבודת יד של מאיה קשקושים, בכל סגנון שתבחרי + כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב.

אתר: https://www.kishkushim.net/

פייסבוק: Maya Kishkushim - מאיה קשקושים
3 תומכים מתוך 5
מינימום 200 חולי מגאפון
ת'כלס אין על מגפון, תודו. לא מיקרופון לא וואקי טוקי, לא גביע של קוטג' עם חוט ולא שופר של יום כיפור. מגפון! פשוט, כנה, יוצא מהלב ונכנס אל הרבה מאד לבבות אחרים. אם שניכם מאוהבים בו, בואו ביחד למסיבה של מגמה ירוקה.

קבלו 2 חולצות ממותגות + כרטיס כניסה זוגי למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
את התשורה אפשר לאסוף ממשרדי מגמה ירוקה ברח' השפלה 3 תל-אביב, בתיאום מראש.
13 תומכים מתוך 50
מינימום 300 ירוקים ומאושרים
מדיי פעם אתם מגיעים לאיזו הפגנה ועושים לייקים לפוסטים שלנו ומשתפים אותם. אתם ממש אוהבים את מגמה ירוקה וגם אנחנו ממש אוהבים אתכם.

קבלו 2 בירות קרירות וצוננת באברהם הוסטל + כרטיס כניסה זוגי למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
9 תומכים מתוך 50
מינימום 400 יוצאת לריטריט
את כל כולך בתוך העשייה החברתית, כל הקבוצות שלך בוואטסאפ כבר מזמן על השתק, את מוצאת את עצמך בשיחות עם פעילים עד השעות הקטנות של הלילה. מגיע לך לארח את עצמך.

קבלי מאיתנו טיפול מפנק לגוף ולנפש מידיה של נעה אברמסון, בוגרת מגמה ירוקה ומטפלת מוסמכת עם וותק של שנים. עיסוי שבדי שמשלב מגע מדויק, מקצועי, עצמתי ורגיש - המתנה המושלמת לאדם אהוב, וכניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.

פייסבוק: בידיים טובות - נעה אברמסון Noa Abramson
למימוש עד ה31.5.18
7 תומכים מתוך 10
מינימום 410 טיפוס ציורי משהו
תמיד אמרו לך שאתה מבריק, שיש בך משהו אחר, מהפכני. בשבילך חלל הוא הרבה יותר מ-4 קירות, ואתה זקוק למרחב שמאפשר לגאונות שלך לפרוץ.

קבל מאיתנו ציור קיר בגודל של 1X1 מ' לבית או למשרד, לסטודיו או לחדר הילדים, עם רעיונות מקוריים, סבלנות, ייחודיות ויצירתיות מעשה ידיה של "מאיה קשקושים" + כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב.

אתר: https://www.kishkushim.net/

פייסבוק: Maya Kishkushim - מאיה קשקושים
1 תומכים מתוך 3
מינימום 500 הייטקיסטית אקטיביסטית
כיף בהייטק אבל אין שם את האקשן של פעילות חברתית. אז חוץ מה- day job שלך את גם מתנדבת בארגון לשינוי חברתי ועוזרת במה שיכולה. יש לך לב ענק ואת מצליחנית מלידה.

קבלי קפוצ'ון ממותג ומפנק + ערכת סטיקרים + כרטיס כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
את התשורה אפשר לאסוף ממשרדי מגמה ירוקה ברח' השפלה 3 תל-אביב, בתיאום מראש.
3 תומכים מתוך 50
מינימום 1000 נציב הדורות הבאים
אתה מבין שהמאבקים הסביבתיים והחברתיים של היום יעזרו לנו להשאיר עולם טוב יותר לילדים שלנו. משבר האקלים מדאיג אותך ואתה שמח וגאה שישנם ארגונים כמו מגמה ירוקה שפועלים לקדם מדיניות אקלים מתקדמת לישראל עם יעדים שאפתניים לקידום אנרגיות מתחדשות (35% אנרגיה מתחדשת עד 2030! oh yeah).

קבל חוג בית סביבתי אצלך בסלון עם החברים והמשפחה על אחת מהסוגיות הסביבתיות המשמעותיות בישראל - משבר האקלים \ מפרץ חיפה \ תחבורה ציבורית ועוד. לבחירתך בתיאום מראש בכל הארץ. בנוסף קבל 2 כרטיסי כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
3 תומכים מתוך 10
מינימום 2500 מובילת שינוי סביבתי
את מבינה שכדי לשנות את המציאות הסביבתית בישראל אנחנו חייבות כאן עוד הרבה מובילות שינוי. את חברה משמעותית בקהילה שלך ואת רוצה להמשיך ולשנות את העולם עם עוד מובילים ומובילות כמוך.

קבלי סדנא מעשית של בית הספר לאקטיביזם עד הבית - הסדנא תועבר על ידי בוגרת מגמה ירוקה לקבוצה של עד 20 משתתפים. בתיאום מראש בכל הארץ.
בנוסף, קבלי 2 כרטיסי כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
3 תומכים מתוך 5
מינימום 4500 אחד עם הטבע
לא באת לשלוט, באת להיות חלק. אתה מביט בפליאה סביב, על המערכות בהן אנו חיים ומעוניין לדעת ולחקור, להשתלב ולצמוח יחד עם הכדור במקום להשתתף בהרס שלו.


קבל מאיתנו סדנת ביומימקרי לקבוצה של עד 20 משתתפים, לפי בחירתך, בהנחיית מאיה גבעון, מייסדת ארגון The Natural Step, בוגרת וחברת וועד מנהל במגמה ירוקה, ואחת ממובילות התחום בישראל. ביומימיקרי היא תורה מתפתחת בכל העול.

קבל 2 כרטיסי כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב.
0 תומכים מתוך 1
מינימום 5000 יזמית סביבתית
את יזמית בנשמה ומחפשת כל הזמן את ה- win win גם לעסקים וגם לחברה. ברור לך שעסקים שמייצרים גם שורת רווח חברתי הם חסונים ומצליחים יותר.

קבלי מאיתנו סרטון וידאו עם ברכה אישית מכל הצוות שנעלה לעמוד הפייסבוק של מגמה ירוקה + 4 כרטיסי כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
0 תומכים מתוך 5
מינימום 10000 מעסיק ירוק
אתה בעל עסק שמבין שאחריות חברתית וסביבתית זה טוב לעסקים. כל העובדים שלך מועסקים בהעסקה ישירה ועל הגג של הבניין שלכם יש מערכת סולארית שמייצרת חשמל וחוסכת לכם אלפי שקלים בכל חודש. הלוואי שיהיו עוד מלא כמוכם.

קבל מאיתנו סרטון וידאו עם ברכה אישית מכל הצוות שנעלה לעמוד הפייסבוק של מגמה ירוקה + 7 כרטיסי כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
1 תומכים מתוך 5
מינימום 40 מעצבת מציאות
את לא מסתפקת בלדבר על מציאות טובה יותר, את יוצרת אותה בשתי ידייך. את חיה את המציאות שאת רוצה לראות בעולם.

קבלי כניסה חד פעמית לנגריה הקהילתית בבאר שבע - מקום לחידוש ולהגשמת חלומות בעץ.

הכניסה כוללת שימוש בשירותי סדנת נגרות למשך 3.5 שעות בליווי וייעוץ אנשי הצוות עם מגוון כלים ומרחב עבודה מזמין ומרווח. מומלץ לנצל את ההזדמנות כדי לשאול וללמוד כיצד נוצר המקום המופלא הזה.
הנגריה פתוחה כל יום שני וחמישי בשעות 17:00-20:30.
6 תומכים מתוך 6
מינימום 100 נושמת אויר נקי
בין אם את גרה במטרופולין חיפה ובין אם לא, את מבינה שאת מציאות זיהום האויר והתחלואה במפרץ חיפה אנחנו חייבות וחייבים לשנות. את יודעת שאסור לאפשר לבתי הזיקוק להתרחב ושחייבים לפעול למען תעשיה בריאה ונקיה במפרץ.

קבלי קפוצ'ון ממותג ומחמם לימים הקרירים + כרטיס כניסה למסיבת יום הולדת 21 למגמה ירוקה שתתקיים ב- 21/2/18 במועדון ה"בסקולה" בתל אביב. כל הפרטים בתיאור הפרויקט.
את התשורה אפשר לאסוף ממשרדי מגמה ירוקה ברח' השפלה 3 תל-אביב, בתיאום מראש.
50 תומכים מתוך 50
מינימום 1500 רעבה לשינוי
יש בך רעב עז לשינוי ואינך מפחדת ללכלך את הידיים כדי לגרום לזה לקרות.


קבלו מאיתנו סדנת בישול קבוצתית של אוכל הודי טבעוני מסורתי ל-4 חברות ו/או חברים בת 3 שעות הכוללת ארוחה מפנקת + חוברת מתכונים +מתנה בהפתעה! בסדנה נלמד להכין 3-4 מנות מוכרות מהרחוב ההודי - ממלאי כופתה ועד סמוסה, נקבל חוברת מתכונים ומתנה. את הסדנה תעביר הבשלנית והפעילה החברתית מעין אמרן בעלת הבלוג "מעין בטעמים". מעין גדלה במשפחה שעוסקת בתחום המסעדנות והאוכל, ומאז שהפכה לטבעונית לפני 4 שנים, החליטה להפיץ את הכיף שבטבעונות, ולנפץ סטיגמות בבלוג האוכל שלה וסדנאות.

אתר: http://maayanbeteamim.co.il/

פייסבוק: מעין בטעמים - בלוג אוכל טבעוני
2 תומכים מתוך 2